Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 332, 333, 334  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 02:13:15 vasta tsitaadiga

Klassikokkutulek vaadatud. Hea hemorroidifilm
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 19:55:47 vasta tsitaadiga

Legend- väga hea film,soovitan thumbs_up.gif
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 18.02.2016 21:45:24 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Võrreldes plaza ja solarisega on see Mustamäe kino ikka väga hea.
Esimeses kahes käis pinda, et tambiti see heli nii põhja alati ära, et kui mingi action käis, siis kõlarid ei tulnud toime ja lihtsalt vägistati seda heli.

Totaalselt vastupidine kogemus eilsest...

Käisin lapsega Jääkaru Norm-i vaatamas, tuli enne lõppu ära tulla, laps ei jaksanud enam liigkõva heli kuulata (endalgi oli ebamugav); st. võimendus oli nii kõvaks keeratud, et lapsel oli füüsiliselt valus kuulata (hoidis suurema osa ajast kõrvu kinni - valutama hakkasid).

Solarises pole sellist jama veel olnud (plazas on jah olnud kogemust kus heli kvaliteet oli kehv)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2016 21:05:53 vasta tsitaadiga

Kellel 1.jaanuril Titanic vaatamata jäi, siis hetkel tuleb see TV3-st.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 00:58:26 vasta tsitaadiga

vysnap007 kirjutas:
http://www.imdb.com/title/tt3118452/ - Circles (2015)

Eesti Netflixist juhuslikult avastatud. Täitsa norm ajaviide. thumbs_up.gif Meenutas isegi "12 Angry Men" filmi.


Vaatasin ka aga dialoog jäi kuidagi nõrgaks. 12 Angry Men filmiga seda küll väga võrrelda ei julgeks.

Telia filmiriiulist vaatasin The Quiet Ones. Film polnud tervikuna just väga tugev, aga osa kontseptsioonist tundus huvitav. Lisaks suutis film mingi hetk ka päris korralikult pinget üleval hoida, aga lõpp vajus täitsa ära. Aga kokkuvõttes meeldis see mulle rohkem kui Circles.
http://www.imdb.com/title/tt2235779
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 10:49:40 vasta tsitaadiga

Käisin eile lõpuks plaza scape saalis Deadpooli vaatamas. icon_lol.gif

Vaatasin vaid ühe tereileri ja enamus infot oli see mis siin kirjutati. Lisaks siis mõned aastad 9Gag-i ka muidugi.
Spoiler Spoiler Spoiler



Paar eriefekti oli naljakalt tehtud.

AGA kokku võttes 10/10. icon_smile.gif
Naeran siiani ja kindlasti uuesti vaatama, või siis kodus.

Asi polnud ainult huumoris vaid kogu filmis.
Väga väga hea film thumbs_up.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 15:07:47 vasta tsitaadiga

Vaatasin ära The Intern'i. Imo väga tore film oli
_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 15:47:30 vasta tsitaadiga

Deadpooli naljad olid koik mingi kolmanda klassi tasemel ju. Paneksin 3 punkti
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 20.02.2016 17:35:51 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, Sa järelikult ei tea karakteri tausta. Koomikstest ma seda öelda ei oska, kuna omalajal oli ainult miki hiir ja internet ei olnud veel nii võimas.
Kui ebay ja asjad tulid, siis ei olnud huvitatud juba neid ostma, aga olen multikaid ja animatsioon filme vaadanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2016 18:00:32 vasta tsitaadiga

Kingpool on ikka parem.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.02.2016 18:37:48 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Deadpooli naljad olid koik mingi kolmanda klassi tasemel ju. Paneksin 3 punkti


Kle, ära trolli. Me kõik teame, et sa mingi härrasmees pole.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 00:10:24 vasta tsitaadiga

ETV2 pealt hakkas just The Zero Theorem.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 21.02.2016 02:18:54 vasta tsitaadiga

need deadpooli traileris esitletud naljad olid küll parajad "näpp püsti, naerge nüüd" naljad

samas ma pean lugu ka kuivast huumorist

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2016 09:45:23 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
need deadpooli traileris esitletud naljad olid küll parajad "näpp püsti, naerge nüüd" naljad

samas ma pean lugu ka kuivast huumorist


Ma vaid ühte treilerit vaatasin ja selle põhjal oleks andnud 5/10. Film ise parem.

No minu huumorimeele ja "kiiksudega" läks kõik kokku. icon_biggrin.gif

Samas meeldis väga ka naisele ja mu sõbra naisele.

Kellel pervo geen sees, need seda filmi ka naudivad.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 22:30:49 vasta tsitaadiga

Klassikokkutulek 10/10. Nalja sai ikka omajagu. Super vaatamine. Eesti filmi kohta oli ikka tasemel.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 22:34:17 vasta tsitaadiga

Kaks tasemel komöödiat siis praegu,eesti oma lähen homme vaatama,teine on järjekorras
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 23:24:53 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Klassikokkutulek 10/10. Nalja sai ikka omajagu. Super vaatamine. Eesti filmi kohta oli ikka tasemel.


Vaat kui hea siis, et tegu pole Eesti filmiga. Taanlastelt sisse ostetud palagan.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 23:36:49 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Pätu kirjutas:
Klassikokkutulek 10/10. Nalja sai ikka omajagu. Super vaatamine. Eesti filmi kohta oli ikka tasemel.


Vaat kui hea siis, et tegu pole Eesti filmiga. Taanlastelt sisse ostetud palagan.


sommidel ka mingi klassikokkutulekufilm, praegu vist kinodes.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toooomas
HV kasutaja

liitunud: 29.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2016 23:58:03 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
namstoop kirjutas:
Pätu kirjutas:
Klassikokkutulek 10/10. Nalja sai ikka omajagu. Super vaatamine. Eesti filmi kohta oli ikka tasemel.


Vaat kui hea siis, et tegu pole Eesti filmiga. Taanlastelt sisse ostetud palagan.


sommidel ka mingi klassikokkutulekufilm, praegu vist kinodes.

See on jah huvitav, et ei suudetud sellist scripti ise välja mõelda... Aga film oli ikkagi suht hea.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 00:56:12 vasta tsitaadiga

Sai ka täna seda "klassikokkutulekut" vaatamas käidud, päris magame ei jäänud.... icon_lol.gif .... algus natuke teravam ja lõbusam, keskel.............
ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 22:03:59 vasta tsitaadiga

Deadpool oli kuidagi eriti meh, oleks mõnigi nali "naljakas" olnud. Muidu korra vaadata kannatas ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.02.2016 23:29:46 vasta tsitaadiga

ETV pealt on Vehkleja praegu.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2016 23:46:34 vasta tsitaadiga



viimati muutis dvd vader 22.03.2016 21:25:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 00:54:44 vasta tsitaadiga

Klassikokkutulek oli hea film, terve saal naeris ikka korralikult thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 10:39:13 vasta tsitaadiga

Avengers - Age of Ultron...vaadatav, kuid no ei tõmba kaasa, kuidagi liiga lapselikuks jäi või ma ei tea. Samas midagi halba ka ei olnud. 7/10

Everest - Mõnus vaatamine, sest üldjuhul arvasin, et sellelaadsed filmid kipuvad väga ebanormaalseks minema lõpuks, siis siin säilis reaalsus. Kuna oli tõsielul põhinev, siis pani mõtlema. Tugevad 8/10
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
commer
HV Guru
commer

liitunud: 03.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 11:47:08 vasta tsitaadiga

Winterwind kirjutas:
Klassikokkutulek oli hea film, terve saal naeris ikka korralikult thumbs_up.gif
thumbs_up.gif
_________________
Arvutite hooldus ja komplekteerimine Tartumaal
Tasuta dropboxi konto + lisa 500mb ruumi

Kommentaarid: 928 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 714
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.02.2016 12:20:15 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Avengers - Age of Ultron...vaadatav, kuid no ei tõmba kaasa, kuidagi liiga lapselikuks jäi või ma ei tea. Samas midagi halba ka ei olnud. 7/10

Everest - Mõnus vaatamine, sest üldjuhul arvasin, et sellelaadsed filmid kipuvad väga ebanormaalseks minema lõpuks, siis siin säilis reaalsus. Kuna oli tõsielul põhinev, siis pani mõtlema. Tugevad 8/10


Kui lugu põhineb tõestisündinud lool siis võiks ka nii olla.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2016 18:05:23 vasta tsitaadiga

excalibur kirjutas:
miga kirjutas:
Avengers - Age of Ultron...vaadatav, kuid no ei tõmba kaasa, kuidagi liiga lapselikuks jäi või ma ei tea. Samas midagi halba ka ei olnud. 7/10

Everest - Mõnus vaatamine, sest üldjuhul arvasin, et sellelaadsed filmid kipuvad väga ebanormaalseks minema lõpuks, siis siin säilis reaalsus. Kuna oli tõsielul põhinev, siis pani mõtlema. Tugevad 8/10


Kui lugu põhineb tõestisündinud lool siis võiks ka nii olla.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 19:41:08 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
excalibur kirjutas:
miga kirjutas:
Avengers - Age of Ultron...vaadatav, kuid no ei tõmba kaasa, kuidagi liiga lapselikuks jäi või ma ei tea. Samas midagi halba ka ei olnud. 7/10

Everest - Mõnus vaatamine, sest üldjuhul arvasin, et sellelaadsed filmid kipuvad väga ebanormaalseks minema lõpuks, siis siin säilis reaalsus. Kuna oli tõsielul põhinev, siis pani mõtlema. Tugevad 8/10


Kui lugu põhineb tõestisündinud lool siis võiks ka nii olla.

Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.02.2016 20:33:19 vasta tsitaadiga

ma rääkisin kuidas seal filmis see dramatiseeritud olid.
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mTim
HV Guru
mTim

liitunud: 19.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.02.2016 20:59:57 vasta tsitaadiga

miks sa arvad, et dramatiseeritud oli?
see piloot rääkis ka, et esmakordselt ei õnnestunud, siis viskasid istmeid välja jms

_________________
Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2016 17:08:59 vasta tsitaadiga

Heist http://www.imdb.com/title/tt3276924 oli täitsa hea vaatamine thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 00:07:41 vasta tsitaadiga

Vaatasin mandariinid ära etv pealt, päris huvitav vaatamine.... kui esimest korda vaatad. icon_lol.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pistyk
HV veteran
pistyk

liitunud: 11.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 00:15:44 vasta tsitaadiga

Isegi teist korda oli huvitav,päris hea film ikka
_________________
parem varblane katusel,kui nuga neerus
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.02.2016 20:36:10 vasta tsitaadiga

1944 algas TV3 pealt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 23:06:46 vasta tsitaadiga

Kuskiltkaudu oskareid ka näeb?

Mingeid vpn'e ja asju ei viitsi häkkida lahti aga kui mingi lihtne viis kasvoi tasulist striimi tellida?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 23:30:02 vasta tsitaadiga

pro7 vast
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2016 23:31:28 vasta tsitaadiga

Klassikokkutulek oli päris hea film, nalja sai hoolega.
Samamoodi Deadpool.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.02.2016 23:41:22 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Kuskiltkaudu oskareid ka näeb?

Mingeid vpn'e ja asju ei viitsi häkkida lahti aga kui mingi lihtne viis kasvoi tasulist striimi tellida?
http://www.zunox.hk/zunox1.html
siis kui kell kukub

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 05:16:08 vasta tsitaadiga

Tundub parem pilt olevat - http://www.digiturk.com.tr/oscar-canli-izle/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 29.02.2016 05:50:22 vasta tsitaadiga

Mad Max puhast tööd tegemas
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 29.02.2016 07:59:15 vasta tsitaadiga

tuli ära hevi.gif banana_dance.gif
Filmis endast jättis Tom Hardy parema mulje icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 09:12:27 vasta tsitaadiga

DiCapriol kuldmehike käes, lõpuks icon_smile.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.02.2016 10:35:45 vasta tsitaadiga

Pole ime, et see mees enne mehikest ei saanud. Hull party pooper.... mingist globaalsest soojenemisest jahuda kui pool seltskonda üritusele eralennukites kohale vuras ja pärast nendega soojale maale tähistama lendab. Teadsin, et ta karvane ja hipster on, aga wtf icon_neutral.gif Kas keegi pulti saanutest mustanahaliste defitsiidist ka rääkis?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.03.2016 04:18:49 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas keegi pulti saanutest mustanahaliste defitsiidist ka rääkis?

Rock sellest ainult jauraski - et valged siin ja valged seal,
brothers ei saavad filmitööstuses üldse paremaid pakkumisi jne

ei tehta enam mustadel ka vahet ju paistab icon_lol.gif
http://www.theguardian.com/film/2016/feb/29/whoopi-goldberg-oprah-winfrey-beauty-site-oscars
lol@Denzel
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 17:38:15 vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
Klassikokkutulek oli päris hea film, nalja sai hoolega.
Ühine, igati hea asi thumbs_up.gif Hea, et vahelduseks maailmasõja filmidele miskit veel suudetakse siin toota.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:03:22 vasta tsitaadiga

Seda kuskil online ka naeb?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:22:13 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Klassikokkutulek oli päris hea film, nalja sai hoolega.
Ühine, igati hea asi thumbs_up.gif Hea, et vahelduseks maailmasõja filmidele miskit veel suudetakse siin toota.
Ainult, et see on sisseostetud toodang/stsenaarium nagu siin varasemalt ka kirjutatud on kahjuks icon_sad.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.03.2016 18:53:15 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Syncmahv kirjutas:
Klassikokkutulek oli päris hea film, nalja sai hoolega.
Ühine, igati hea asi thumbs_up.gif Hea, et vahelduseks maailmasõja filmidele miskit veel suudetakse siin toota.
Ainult, et see on sisseostetud toodang/stsenaarium nagu siin varasemalt ka kirjutatud on kahjuks icon_sad.gif
Sellest mul ausaltöelda ükskama kes selle asja valmis on kirjutanud. Mina hindan lõpptulemust. Kui kuskil mujal kirjutatakse asi kordades paremini valmis kui meil siin suudetakse, siis andku minna.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2016 00:00:33 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Seda kuskil online ka naeb?


ja ikkagi - kas välismaalastel kah seda kuskil kaeda on võimalik icon_question.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Filmiteema. Mis on teie lemmikfilm ja mida soovitate teistelegi vaadata? mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 170, 171, 172 ... 332, 333, 334  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.