Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?
Ei, ei suitseta üldse
80%
 80%  [ 104 ]
Ei suitseta autos, mujal küll
12%
 12%  [ 16 ]
Jah, suitsukonide jaoks kasutan tuhatoosi
3%
 3%  [ 4 ]
Jah, suitsukonid viskan aknast välja
4%
 4%  [ 6 ]
hääli kokku : 130

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 28.02.2016 21:58:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Miks leksuse osa välja jätsid, see jäi veel madalamale kui audi.


Ei näinudki seda osa, kesine tõesti. x6 here i come.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2016 22:05:19 vasta tsitaadiga

Markos, ega need videod on kahtlased. Mingi aeg levitati ka sarnast klippi a la "automark" fail, mis oli pikemast klipist välja lõigatud, kus demoti mis juhtub kui elektroonilised abid väljas on ja jäi rullide peale seisma. Pikemas videos oli loomulikult ka osa kui abid sees, sõitis ilma probleemideta üle rullide.

Kui need seda videot vaadata, siis ei julgeks bemmi ka osta.


Link

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 28.02.2016 22:06:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.02.2016 22:05:47 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mis asjad ei vasta? Et kui teed laksu ja alarmi pole on jama majas? Minul tehti omavastutuse eest avarii tagajarjed korda esinduses

luges sulle ette ju. sa loe väikest kirja ka oma netilepingu puhul. seal võib ka kirjas olla üht teist. kindlustusseltsid pole mingid rumalate kaitseorganisatsioonid vaid kasumit teenivad ettevõtted.


Minul selliseid probleeme ei ole olnud.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 28.02.2016 22:08:25 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pange see annaalidesse kirja. "milestone". osteti teise käe lusuxfagoon ju. saab elulise tõestuse või siis mitte, et sellise fagooni kondissionis hoidmine võtab mingil hetkel halliks. hea oleks, kui ausalt kulud ka kirja pandaks vs. läbisõit.
Ma õnneks ei tunne, et peaksin hakkama pere toidulauda koomale tõmbama, kui paar tonni aastas auto peale kulub. Eks vana masina peale kulus ka midagi ja too võttis rohkem kütust ka.
Mingeid autokulusid pole ma kunagi arvestanud. Ega siis sõitmata jää.

Rasmus kirjutas:
Taga kardinaid polegi?
Ei. Taga toonklaas olemas. Mis eelised kardinal on? Sinna saab lisada ilmselt.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 28.02.2016 22:16:52 vasta tsitaadiga

Seesam loopis oma pakkumist mulle, 28€ kuus, signat immot vargapolte vaja pole. Igast muud "kergendused" ka. Kuidas seesam kindlustusseltsina on?
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
Aeg maha 1p
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 28.02.2016 22:22:44 vasta tsitaadiga

Ma tegin liikluskindlustuse seal. If tostis summat eelmise aasta avarii parast vist. Kuu summa vist 29 vs 43 seesami kasuks. Aasta kaarid 400 vs 300. Votsin odavama. Suva.
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 28.02.2016 22:50:45 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
Markos, ega need videod on kahtlased. Mingi aeg levitati ka sarnast klippi a la "automark" fail, mis oli pikemast klipist välja lõigatud, kus demoti mis juhtub kui elektroonilised abid väljas on ja jäi rullide peale seisma. Pikemas videos oli loomulikult ka osa kui abid sees, sõitis ilma probleemideta üle rullide.

Kui need seda videot vaadata, siis ei julgeks bemmi ka osta.


Link


Naast (Audi) vs lamell (BMW)

Naast haakus hästi metallvõre külge, lamell hakkas seal libisema.
Kallaku peal ilmselt samamoodi jäine pinnas.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2016 22:50:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

laurx kirjutas:
pange see annaalidesse kirja. "milestone". osteti teise käe lusuxfagoon ju. saab elulise tõestuse või siis mitte, et sellise fagooni kondissionis hoidmine võtab mingil hetkel halliks. hea oleks, kui ausalt kulud ka kirja pandaks vs. läbisõit.
Ma õnneks ei tunne, et peaksin hakkama pere toidulauda koomale tõmbama, kui paar tonni aastas auto peale kulub. Eks vana masina peale kulus ka midagi ja too võttis rohkem kütust ka.
Mingeid autokulusid pole ma kunagi arvestanud. Ega siis sõitmata jää.

asi pole toidulauas, see jäägu iga ühe oma otsustada. ma pean oma tabelit ka selle " roikad võtavad KÕIK raha ära, haisevad, on ohtlikud ja pole mugavad" niutsu pärast.

_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 28.02.2016 23:00:00 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Seesam loopis oma pakkumist mulle, 28€ kuus, signat immot vargapolte vaja pole. Igast muud "kergendused" ka. Kuidas seesam kindlustusseltsina on?


Kaks korda on viimase 12 kuu sees vaja läinud, mõlemal korral oli suht OK lahendus. Esimene kord läks rondil genekas Tallinna piiril, mingi tunni-kahega viidi ära.
Teine kord pani mikrobuss matsu, sellega läks natuke kauem, läks maha kandmisele ja maksid huiamiseta suht ok hinna.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2016 23:02:59 vasta tsitaadiga

mikk36, video all kirjas "The same conditions, the same tires"
Aga seda ma ütlesingi, et ei saa usalda kõike mis juuutuub näitab ja kirjutatakse.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 28.02.2016 23:05:59 vasta tsitaadiga

KillFrenzy, videos polnud küll bemmil ühtegi naastu näha/kuulda.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.02.2016 23:14:20 vasta tsitaadiga

X6 ja selle teise video vahe on muuhulgas ka see et x6 on tagadiffris sidurid mis aitavad veojõudu vasakul ja parema poole vahel jaotada. Sellepärast pole sealt liumääst ülesminek mingi probleem kuna teisel pool on hea pidamine ja ei pea libisevaid rattaid pidurdama nagu tavalise lahtise diffriga et jõudu teisele poole suunata.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2016 23:16:25 vasta tsitaadiga

Nu, M mudelitel oli kunagi selline. Kas nüüd pannakse kõigile tavamudelitele ka?
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.02.2016 23:23:29 vasta tsitaadiga

Ei panda. Igakajuhuks täpsustan et see pole lsd (mida sa ilmselt silmas pidasid kunagi m mudelitele pandi all) vaid elektrooniliselt juhitavad sidurid.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2016 23:28:12 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Ei panda. Igakajuhuks täpsustan et see pole lsd (mida sa ilmselt silmas pidasid kunagi m mudelitele pandi all) vaid elektrooniliselt juhitavad sidurid.


Mina mõtlen alates E60 M5, ei pea silmas lsd. Videos polnud ju X6M millel on elektrimootoritega krutitavad siduripakid. Tavalisel X6 peaks olema tavaline lahtine differ taga, ainult piduritega saab libisevat ratast pidurdada.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nu
HV Guru
Nu

liitunud: 21.12.2001




sõnum 28.02.2016 23:35:11 vasta tsitaadiga

Tavalisel x6 on ka. Teistel tavalistel pole.
_________________
DO you want it.. And if you had it would you flaunt it...
ss
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 28.02.2016 23:47:31 vasta tsitaadiga

Igastahes, see markose lingit facebooki video on fake. X6 video ja Q7 videod on tehtud erinevates kohtades, ja aastatel 2009 ja 2010, ja X6 tundub et on üldse naelrehvid all. Audi, lexus ja acural on all OEM fitted all season tires, ehk siis mingis M+S märgisega aastaringsed pastald.
Ja kuna tegu mingi acura promo videoga, siis ei imestaks et see ka fake, et konkurente halvas valguses näidata.

Niiet veel kord, midagi ei saa uskuda, terve interneedus on fanboyde fake videosi täis icon_lol.gif

Väidetavalt X5M ja X6M rootsis


Link


Link



Audi, Lexus ja Acura kuskil US&A's


Link

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€


viimati muutis KillFrenzy 28.02.2016 23:52:10, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 28.02.2016 23:51:37 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:

asi pole toidulauas, see jäägu iga ühe oma otsustada. ma pean oma tabelit ka selle " roikad võtavad KÕIK raha ära, haisevad, on ohtlikud ja pole mugavad" niutsu pärast.


irww, ja uued autod võtavad KÕIK raha ära, oled iizingubozz jne. Ja isegi kui jääb raha üle siis ei tohi parema autoga sõita sest on odavamalt ka võimalik.

laurx, õlut jood ka kõige odavamat ?
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 28.02.2016 23:56:11 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

Mis asjad ei vasta? Et kui teed laksu ja alarmi pole on jama majas? Minul tehti omavastutuse eest avarii tagajarjed korda esinduses

luges sulle ette ju. sa loe väikest kirja ka oma netilepingu puhul. seal võib ka kirjas olla üht teist. kindlustusseltsid pole mingid rumalate kaitseorganisatsioonid vaid kasumit teenivad ettevõtted.


Ära jaura nüüd, kui ei jaga.
Immot vaadatakse siis kui auto ärandatakse vms. Avariijärgsel kordategemisel ei oma see tähtsust.
Ja isegi kui mingil firmal lased tingimustega endale koti pähe tõmmata, siis oleks lollus otse kindlustusfirma õuele minna targutama. Sellest on siin ka räägitud juba, et esinduse kaudu kõige valutum (kui kasko on).

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003




sõnum 29.02.2016 00:16:40 vasta tsitaadiga

Nu kirjutas:
Tavalisel x6 on ka. Teistel tavalistel pole.


Tundub et see aktiivdiffer oli standardis eelmise kerega X6 (e71) ja lisavarustusena saadaval praegusel kerel X5 ja X6 võimsamatel mootoritel.
Lisaks toodab BMW ainult tagaveolist X5 ja X6 thumbs_up.gif

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 00:16:42 vasta tsitaadiga

hans, jaa. UUS auto. andku kodanik mulle andeks aga mulle jäi mulje, et tegemist pole tutika aparaadiga. mitu korda ma pean seletama: on sinu oma valik, kuidas sa oma raha kulutad. kui sul on vaja ennast auto nimel lõhki laenata ning küttesse panemiseks turbonuudleid õgida, on see sinu isiklik traagika. sama teema sõitmisega: mingil hetkel on vaja teha kulutusi, olgu need siis 100, 200, 1000. noh, teeme ära aga pärast ajaloole tagasi vaadates võid avastada, et märgi pärast tehtud kulude eest oleks võinud kahte armukest pidada või kaks korda aastas palmi all käia aga sina tagusid oma raha mingi teise käe roika tagasilda. noh " kõhu kõrvalt ei pidanud võtma " aga sellisel juhul oleks saanud kolm korda käia. maitse asi nagu targad räägivad. mind võid sa võtta kui " bad example i " keegi ei sunni sind seda " eksperimenti" omal nahal tegema. lihtsalt loe ja tee järeldused. mul on kogu traagika suht avalik. samas mul on kolm roigast kah (kaks fordi + sikkel) võta omale samadel alustel mis sul hetkel on kaks roigast juurde ja vaata, mis siis saab. softis, sul on selles suhtes õigus - mul pole olnud vajadust kaskotamisega tegeleda põhjustel, mida pole vaja siin ka välja tuua uuesti. samadel põhjustel pole mul olnud ka vaja esinduste uksetaga kraapida. loetletud tingimuste kohapealt tekkis analoogia ühe mainitud kindlustusseltsi poolt pakutava teise kindlustusega, mis anti kliendile vaikimisi nii,et võta ja maksa aga "kui vahele jääd, ei kompenseeri me sulle midagi". mul endal on õnnestunud oma lepingud niiviisi läbi lugeda, et ma olen nendest kasu ka saanud. kui nitraat mu siklile otsa sõitis, maksid tema tehtud kulud 140€ aga mul õnnestus sealt võtta 296€.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 29.02.2016 00:36:26 vasta tsitaadiga

Mul on piisavalt uus ja murevaba auto, et pole vaja riskide maandamiseks kahte samasugust kõrvale võtta.

Aastane kulu: 1980 liisingule. ( s.h. kasko )
~1100 kütusele
~500 rehvid ja hooldus ja remont jne..
Aastane läbisõit ~15k km
Liikluskindlustust ei arvestanud kuna mul on kõrge, mõnel teisel oleks odavam ja kui sõidaks 20a vana roikaga peaksin seda endiselt maksma umbes samas suurusjärgus.

Ja selle üüratu igakuise kulu ja meeletu kilomeetri hinnaga on mul 3a vana ja praeguseks 35k sõitnud auto.

Auto "ostuhinda" ei arvesta, pole ju seda kinni maksnud selles mahus.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.02.2016 00:44:52 vasta tsitaadiga

no mul on sikkel , sest " mehel peab ju ratsu olema" ja teine ford on jäänud. ma luban, et selle kuu jooksul realiseerin. suurusjärk on sul sama v.a. 12k väiksem läbisõit.
_________________
Hooldatud (puhastatud, installitud) sülearvutid - https://www.yaga.ee/mox-fulder
https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Kui aega on, võin u 100km kaugusele kuhu post hästi ei käi, ära tuua.
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 29.02.2016 00:54:01 vasta tsitaadiga

Sõidaks 30k aastaks tuleks kilomeetri hind oluliselt parem jah. Peaks nüüd eesmärgiks võtma ja rohkem sõitma hakkama icon_lol.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 29.02.2016 01:07:06 vasta tsitaadiga

laurx, kui end lõhki pead laenama, pole tõesti mõtet kallimaid asju osta. Ma ei pea ajaloole tagasi vaatama ja mingeid investeeringuid kahetsema. See on kõik mu oma vaba valik.
Olen nö rontidega sõitnud küll. Kuna on võimalik, sõidan nüüd veidi mugavama autoga.
Sina tahad armukesi trukkida ja palmi all käia, minul pole vaja litse nikkuda ja palmi all käin siis kui ise tahan.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Autode teema vol.4 (Küsitlus: Kas suitsetad autos (tavasigaretti)?) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 1525, 1526, 1527  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.