Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 15.01.2016 21:34:33 vasta tsitaadiga

Põhimõtete eest peab ju ka maksma icon_lol.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.01.2016 13:12:02 vasta tsitaadiga

heretic666, icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 18.01.2016 10:21:34 vasta tsitaadiga

Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 11:27:56 vasta tsitaadiga

Fallouti võtme Steami sai launchinädalal ~40.- eest, samal ajal küsisid meie poed 54.99.-
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 18.01.2016 12:38:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Fallouti võtme Steami sai launchinädalal ~40.- eest, samal ajal küsisid meie poed 54.99.-


Ise ostsin ca 2 kuud enne launchi hinnaga 35 icon_wink.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 11:41:14 vasta tsitaadiga

UMMI9999 kirjutas:
Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema.


Mis mõttes võiks toetada? Millist lisaväärtust nad toodavad? Mina maksan edasimüüjatele võimalikult vähe st. enamasti mitte midagi. Enamus poed on saastad ja olematu järelteenusega. Kui muidugi saan suhelda elu meeldivaimate inimestega ja totaalses heaolus ostu sooritada asjast teadvate inimestega siis lendab muidugi füür lõdvalt rahakotist välja.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 03:35:16 vasta tsitaadiga

UMMI9999 kirjutas:
Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema.


toetada neid??? mida sa ajad.... korduvalt faking eeltellind mängu nt euronicsist... ja saan kätte peale launchi mingi 4 päeva... kuigi poes letil on olemas aga minu 2 kuud ette tellitud mäng tuleb teise satsiga GG never again.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2016 13:57:28 vasta tsitaadiga

krt pole paar kuud pelanud ja enam ei mäleta kuidas icon_lol.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 29.01.2016 18:38:33 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
krt pole paar kuud pelanud ja enam ei mäleta kuidas icon_lol.gif

Eriti äge on mängida kui kerge (või raske) beer_yum.gif mõju all.
Järgmine päev imestad et kuidas krt ma küll siia sain... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2016 22:15:23 vasta tsitaadiga

Vahetasin Inteli video 660 Ti vastu lõpuks, pool mängu veel ees. Low > Ultra graafika vahe valmistas pettumuse -
taustad ei viska küll enam ruudulist ja kiiremad liigutused ei pane mängu hakkima, aga muus osas suurt vahet polegi.
Lükkasin esialgu mõned modid peale: Enhanced Wasteland, Touch of Green ja Enhanced Blood Textures - nendega paranes pilt oluliselt rohkem.
Kui ise saab taimi suht vabalt kasvatada, siis ei näe ka põhjust, miks paarisaja aastaga umbrohi laiguti vohada ei võiks.
Päris roheliseks vast ei tahagi, natuke variatsiooni on juba abiks, aga võib-olla proovin, kuidas Colorful Leaves välja näeb.
Kellelgi veel soovitusi?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.01.2016 22:55:39 vasta tsitaadiga

[raVen] kirjutas:
Vahetasin Inteli video 660 Ti vastu lõpuks, pool mängu veel ees. Low > Ultra graafika vahe valmistas pettumuse -
taustad ei viska küll enam ruudulist ja kiiremad liigutused ei pane mängu hakkima, aga muus osas suurt vahet polegi.
Lükkasin esialgu mõned modid peale: Enhanced Wasteland, Touch of Green ja Enhanced Blood Textures - nendega paranes pilt oluliselt rohkem.
Kui ise saab taimi suht vabalt kasvatada, siis ei näe ka põhjust, miks paarisaja aastaga umbrohi laiguti vohada ei võiks.
Päris roheliseks vast ei tahagi, natuke variatsiooni on juba abiks, aga võib-olla proovin, kuidas Colorful Leaves välja näeb.
Kellelgi veel soovitusi?
660ti laseb ultras?
mul gtx970 laseb aegajalt ultras fpsi 45 peale
660ti laseb vast sirgelt 60fps icon_rolleyes.gif icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
[raVen]
HV kasutaja
[raVen]

liitunud: 30.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 00:38:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:
660ti laseb ultras?
mul gtx970 laseb aegajalt ultras fpsi 45 peale
660ti laseb vast sirgelt 60fps icon_rolleyes.gif icon_lol.gif
Mul on 1366x768 ehk HD monitor, omal ajal ei leidnud ühtegi sama hea pildiga FHD'd. Keskmine FPS 50-60 koos modide ja SweetFX filtriga, suure nähtavuse korral on otse vaadates täpselt 40 FPS, otse alla või üles vaadates 60 ja viltu 50. Üldiselt ma 30+ pildi puhul ei kurda. Kuna kaart sai alles täna sisse, ei pööranud FPS'ile alguses tähelepanu, üritan lihtsalt pilti ilusamaks saada - tundub, et arendajad pole pildikvaliteedile eriti rõhunud ja see on modderite skenele jäetud. Ilmselt FHD jookseb graduaalselt kehvemini siiski.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 30.01.2016 06:32:47 vasta tsitaadiga

Võtsin ennast kokku ja tegin ka viimase missioni ära...
Kõige raskemaga, liiga lihtne oli :/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 14.02.2016 21:41:18 fallout 4 vasta tsitaadiga

Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 10:03:09 Re: fallout 4 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud.


Tarbijateni juhtmed on veetud?
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2016 11:04:39 Re: fallout 4 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud.

Sa mingeid mode ei kasuta? Energia ei saa kuidgi olla -25 default mängus.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2016 19:08:14 vasta tsitaadiga

Avaldati siis DLC mis tulemas varsti:

link
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 18.02.2016 20:21:49 Re: fallout 4 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
Murdock kirjutas:
Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud.

Sa mingeid mode ei kasuta? Energia ei saa kuidgi olla -25 default mängus.

Minu viga. Miinuses ei olnud jah. Lihtsalt kogu aeg punases. Kuna mul vajalikku perki ei ole, et suurem genekas ehitada, siis varsti kogu castle õu neid medium genekaid täis.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 21:36:55 vasta tsitaadiga

Genekad ehita kuhugi ühte kohta hunnikusse kokku, ühenda omavahel kablaga ja siis vea juhe sealt edasi.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 25.02.2016 02:35:18 vasta tsitaadiga

Esialgne info Survival mode'i kohta: Fallout 4 Survival Mode Full Overview (extracted from in-game files)

Kinnitus: https://twitter.com/BethesdaStudios/status/702583559392010240

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 25.02.2016 04:10:49 vasta tsitaadiga

Tuleb vist uuesti installida, äkki hakkab rohkem meeldima icon_smile.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2016 11:40:29 vasta tsitaadiga

Steamis tõsteti Season Passi hind 50€ peale. Enamik netipoode on ka hinna üles kruvinud. Kui keegi tahab soodsamalt osta, siis üksikutes kohtades on vana hinnaga (30€) keysid veel saada.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 03.03.2016 12:50:02 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
Steamis tõsteti Season Passi hind 50€ peale. Enamik netipoode on ka hinna üles kruvinud. Kui keegi tahab soodsamalt osta, siis üksikutes kohtades on vana hinnaga (30€) keysid veel saada.


Ma ootan Steam summer sale ära... Ei olnud nii hea kogemus, et kukuks kohe uuesti raha välja köhima DLC-de eest :/
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 03.03.2016 15:26:18 vasta tsitaadiga

Jah, ei kutsu lisapakke küll ostma, eriti kui need veel lihtsalt mingeid kogumis/ehitamisvariante lisavad, mäng isegi jäi pooleli, kuna kiskus üksluiseks ära, ehk kunagi viitsin isegi lõpuni mängida...
_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 08:08:13 vasta tsitaadiga

Endal samuti teise ringi seiv jäi pooleli kuna sai kuidagi koblakas ette ja mis seal salata - need pealesurutud radiant questid ja settlement hala on tõsine turn off. Bethesda võiks teha patchi millega limiteeritaks radiant questid kõigil näiteka 10 peale ja siis on kõik ning settlement võiks rünnaku alla sattuda ja abi vajada aint siis kui pole piisavalt kaitset.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2016 09:37:40 vasta tsitaadiga

radiant questid võivad seal olla aga nende acceptimine võiks käia kuidag kuud moodi kui tegelaste lähedusse sattumise pealt icon_razz.gif
osa neist muide on limiteeritud.

UMMI9999, https://bethesda.net/#en/events/game.../2016/02/16/77

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UMMI9999
HV kasutaja
UMMI9999

liitunud: 02.11.2004




sõnum 04.03.2016 15:01:08 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
radiant questid võivad seal olla aga nende acceptimine võiks käia kuidag kuud moodi kui tegelaste lähedusse sattumise pealt icon_razz.gif
osa neist muide on limiteeritud.

UMMI9999, https://bethesda.net/#en/events/game.../2016/02/16/77


Just, esimene on mingi robotite komplekteerimise jura, teine on loomaaia ehitamine, alles kolmas on huvitav, kuigi 25 euri, ehk poolt mängu hinda kindlasti väärt pole. Nick Valentine missioonid olid ainsad, kus suudeti mingisugust storyt luua, mitte lihtsalt mine sinna ning tapa/too need asjad.

_________________
Quid est veritas?
Kes teab vastust?
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sannukas00
HV kasutaja
sannukas00

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 15:46:31 vasta tsitaadiga

Tõprad lükkasid GECKi ka edasi. Ikka väga vihale ajab.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.03.2016 15:48:45 vasta tsitaadiga

tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 06.03.2016 03:21:45 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta


Ma arvan, et nad lihtsalt teavad, et community teeks paremad modid kui nende DLC-d icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Liquidet
HV vaatleja
Liquidet

liitunud: 30.07.2012




sõnum 07.03.2016 09:23:05 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta

G.E.C.K editor pole väljas, kuid usinamad modderid on juba esimesest päevast peale Bethesda vigu parandanud isegi ilma selleta. Alustades lohakatest tekstuuridest, animatsioonidest, puudulikest funktsioonidest ja kohutavast dialoog süsteemist. Hetkel mänguajaks saanud juba 100+h ja suur osa sellest on tänu modderitele.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Krooms
HV kasutaja
Krooms

liitunud: 09.12.2009




sõnum 16.03.2016 20:07:36 vasta tsitaadiga

Kas keegi on kuulnud, et Fallout 5-e kõlakad on välja ilmunud. Tundub ka natsa tõepõhja olevat... icon_rolleyes.gif
Siin natsa arutelu sellest. (kas aasta 2020...midgagi)
https://www.youtube.com/watch?v=1KjTTZ4vIeI
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CnZ
HV veteran

liitunud: 05.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 20:12:29 vasta tsitaadiga

Krooms kirjutas:
Kas keegi on kuulnud, et Fallout 5-e kõlakad on välja ilmunud. Tundub ka natsa tõepõhja olevat... icon_rolleyes.gif
Siin natsa arutelu sellest. (kas aasta 2020...midgagi)
https://www.youtube.com/watch?v=1KjTTZ4vIeI


No mida sellest arvata? Iga suurema tiitliga hakatakse kohe spekuleerima järgmisest osast ja äriloogika ütleb, et kui mäng müüb hästi, siis suure tõenäosusega tuleb ka järg. Vsjoo.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 20:13:25 vasta tsitaadiga

mõistlik ka ju oleks mõne aja tagant uus osa välja lasta, aint Ubisoft vist toodab iga aasta järgesid oma mängude seeriatele juurde.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.03.2016 23:55:27 vasta tsitaadiga

Mida peaks tegema et saad max happyness linnakus, kõik on roheline pikemat aega..ehitatud on kõik Stored mis meelt tõstavad aga ikka rahulolu kõigub 83-88 vahel..ei tea icon_neutral.gif
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 00:02:23 vasta tsitaadiga

see on perverssus kuubis.
https://www.reddit.com/r/fo4/comments/43rcts/the_math_behind_your_settlers_happiness/

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2016 09:15:07 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Mida peaks tegema et saad max happyness linnakus, kõik on roheline pikemat aega..ehitatud on kõik Stored mis meelt tõstavad aga ikka rahulolu kõigub 83-88 vahel..ei tea icon_neutral.gif


Kui Benevolent Leader achievementi taga ajad, siis soovitaksin seda juhendit.

https://www.reddit.com/r/falloutsettlements/comments/3ub076/fallout_4_benevolent_leader_trophy_fast_and_easy/
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 03:05:03 vasta tsitaadiga

101 tundi ja jõudsin storyga lõppu.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 09:06:30 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
101 tundi ja jõudsin storyga lõppu.


Aaa...aga another settlement needs your help...
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zim01
Kreisi kasutaja
zim01

liitunud: 29.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 10:59:38 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
mauro kirjutas:
101 tundi ja jõudsin storyga lõppu.


Aaa...aga another settlement needs your help...


icon_lol.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2016 20:28:57 vasta tsitaadiga

Ei. 101 on ilus number - nostalgiline.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 03:21:13 vasta tsitaadiga

Kas sidequesti Virgil's Cure saab ka teha peale seda kui Instituuti ei ole enam, st valisin BoS (mäng prak. läbi) ja see maja pm on nüüd õhku lastud aga seerum oli kuskil seal hoones..
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 09:08:38 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Kas sidequesti Virgil's Cure saab ka teha peale seda kui Instituuti ei ole enam, st valisin BoS (mäng prak. läbi) ja see maja pm on nüüd õhku lastud aga seerum oli kuskil seal hoones..


Leidsid vist bugi kui see quest ära ei katkestunud
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2016 22:27:18 vasta tsitaadiga

firemark, juba see quest algab bugiga, et seda ei antagi, kui seerum viia siis pidi automaatselt complete olema.
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 22.03.2016 08:25:39 vasta tsitaadiga

DLC väljas. Vaatasin tutvustavat videot, robotit saad ise kompunnida ? Mõmmi peaga tegelane oli seal icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 23.03.2016 18:20:17 vasta tsitaadiga

Lahe DLC, mulle täitsa meeldib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 15:35:01 vasta tsitaadiga

See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu?
Kommentaarid: 363 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 308
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2016 15:51:31 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu?


Kõlab nagu päris inimkond icon_biggrin.gif

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 312 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 274
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasvane
Kreisi kasutaja
Rasvane

liitunud: 11.04.2006




sõnum 29.03.2016 19:17:03 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu?


Afk-passi settlementis sees ja oota kuni 100 läheb. Kellelgi läks 2h aega.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nolifer
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2016 01:59:17 vasta tsitaadiga

minule fallout 4 mingit suuremat elamust ei jätnud, minutemani questid olid nii igavad ja korduvad et ma lihtsalt jätsin nad pooleli, valikuid oli tunduvalt vähem kui eelnevates osades, questin olid igavad ja mõttetud, vaulte kuhu sisenda oli ainult paar tükki.... fallout 3 ja new vegas dls olid vinged
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26, 27, 28  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.