|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
15.01.2016 21:34:33
|
|
|
Põhimõtete eest peab ju ka maksma
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
18.01.2016 10:21:34
|
|
|
Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2016 11:27:56
|
|
|
| Fallouti võtme Steami sai launchinädalal ~40.- eest, samal ajal küsisid meie poed 54.99.-
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
18.01.2016 12:38:00
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Fallouti võtme Steami sai launchinädalal ~40.- eest, samal ajal küsisid meie poed 54.99.- |
Ise ostsin ca 2 kuud enne launchi hinnaga 35
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ToivoLep
Kreisi kasutaja
liitunud: 18.05.2010
|
19.01.2016 11:41:14
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema. |
Mis mõttes võiks toetada? Millist lisaväärtust nad toodavad? Mina maksan edasimüüjatele võimalikult vähe st. enamasti mitte midagi. Enamus poed on saastad ja olematu järelteenusega. Kui muidugi saan suhelda elu meeldivaimate inimestega ja totaalses heaolus ostu sooritada asjast teadvate inimestega siis lendab muidugi füür lõdvalt rahakotist välja.
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
62 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.01.2016 03:35:16
|
|
|
| UMMI9999 kirjutas: |
Aga miks mitte, kohalike mängumüüjaid võiks ikka toetada, eriti kui nt mängu välja tulles oleks allkeyshopist saanud selle võtme vaid 5 euri odavamalt.
Kuu möödudes tekivad mõistagi suuremad käärid ja siis peab juba tõsisemalt mõtlema. |
toetada neid??? mida sa ajad.... korduvalt faking eeltellind mängu nt euronicsist... ja saan kätte peale launchi mingi 4 päeva... kuigi poes letil on olemas aga minu 2 kuud ette tellitud mäng tuleb teise satsiga GG never again.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.01.2016 13:57:28
|
|
|
krt pole paar kuud pelanud ja enam ei mäleta kuidas
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
29.01.2016 18:38:33
|
|
|
| libe kirjutas: |
krt pole paar kuud pelanud ja enam ei mäleta kuidas  |
Eriti äge on mängida kui kerge (või raske) mõju all.
Järgmine päev imestad et kuidas krt ma küll siia sain...
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
29.01.2016 22:15:23
|
|
|
Vahetasin Inteli video 660 Ti vastu lõpuks, pool mängu veel ees. Low > Ultra graafika vahe valmistas pettumuse -
taustad ei viska küll enam ruudulist ja kiiremad liigutused ei pane mängu hakkima, aga muus osas suurt vahet polegi.
Lükkasin esialgu mõned modid peale: Enhanced Wasteland, Touch of Green ja Enhanced Blood Textures - nendega paranes pilt oluliselt rohkem.
Kui ise saab taimi suht vabalt kasvatada, siis ei näe ka põhjust, miks paarisaja aastaga umbrohi laiguti vohada ei võiks.
Päris roheliseks vast ei tahagi, natuke variatsiooni on juba abiks, aga võib-olla proovin, kuidas Colorful Leaves välja näeb.
Kellelgi veel soovitusi?
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.01.2016 22:55:39
|
|
|
| [raVen] kirjutas: |
Vahetasin Inteli video 660 Ti vastu lõpuks, pool mängu veel ees. Low > Ultra graafika vahe valmistas pettumuse -
taustad ei viska küll enam ruudulist ja kiiremad liigutused ei pane mängu hakkima, aga muus osas suurt vahet polegi.
Lükkasin esialgu mõned modid peale: Enhanced Wasteland, Touch of Green ja Enhanced Blood Textures - nendega paranes pilt oluliselt rohkem.
Kui ise saab taimi suht vabalt kasvatada, siis ei näe ka põhjust, miks paarisaja aastaga umbrohi laiguti vohada ei võiks.
Päris roheliseks vast ei tahagi, natuke variatsiooni on juba abiks, aga võib-olla proovin, kuidas Colorful Leaves välja näeb.
Kellelgi veel soovitusi? |
660ti laseb ultras?
mul gtx970 laseb aegajalt ultras fpsi 45 peale
660ti laseb vast sirgelt 60fps
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
[raVen]
HV kasutaja
![[raVen] [raVen]](https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/avatars/upload/23650cbde6e8e8235986ac97e94a6600.jpg)
liitunud: 30.01.2003
|
30.01.2016 00:38:40
|
|
|
| tsitaat: |
660ti laseb ultras?
mul gtx970 laseb aegajalt ultras fpsi 45 peale
660ti laseb vast sirgelt 60fps icon_rolleyes.gif icon_lol.gif |
Mul on 1366x768 ehk HD monitor, omal ajal ei leidnud ühtegi sama hea pildiga FHD'd. Keskmine FPS 50-60 koos modide ja SweetFX filtriga, suure nähtavuse korral on otse vaadates täpselt 40 FPS, otse alla või üles vaadates 60 ja viltu 50. Üldiselt ma 30+ pildi puhul ei kurda. Kuna kaart sai alles täna sisse, ei pööranud FPS'ile alguses tähelepanu, üritan lihtsalt pilti ilusamaks saada - tundub, et arendajad pole pildikvaliteedile eriti rõhunud ja see on modderite skenele jäetud. Ilmselt FHD jookseb graduaalselt kehvemini siiski.
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
30.01.2016 06:32:47
|
|
|
Võtsin ennast kokku ja tegin ka viimase missioni ära...
Kõige raskemaga, liiga lihtne oli :/
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
14.02.2016 21:41:18
fallout 4 |
|
|
| Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
15.02.2016 10:03:09
Re: fallout 4 |
|
|
| Murdock kirjutas: |
| Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud. |
Tarbijateni juhtmed on veetud?
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
15.02.2016 11:04:39
Re: fallout 4 |
|
|
| Murdock kirjutas: |
| Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud. |
Sa mingeid mode ei kasuta? Energia ei saa kuidgi olla -25 default mängus.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.02.2016 19:08:14
|
|
|
Avaldati siis DLC mis tulemas varsti:
link
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
18.02.2016 20:21:49
Re: fallout 4 |
|
|
| IceUul kirjutas: |
| Murdock kirjutas: |
| Kuidas on võimalik oma baaslaagris (mul hetkel castle) energiat koguda. Energia märk on -25. Kui ehitan uue generaatori, siis see hoopis langeb. Kõik genekad on omavahel ühendatud. |
Sa mingeid mode ei kasuta? Energia ei saa kuidgi olla -25 default mängus. |
Minu viga. Miinuses ei olnud jah. Lihtsalt kogu aeg punases. Kuna mul vajalikku perki ei ole, et suurem genekas ehitada, siis varsti kogu castle õu neid medium genekaid täis.
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.02.2016 21:36:55
|
|
|
| Genekad ehita kuhugi ühte kohta hunnikusse kokku, ühenda omavahel kablaga ja siis vea juhe sealt edasi.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
25.02.2016 04:10:49
|
|
|
Tuleb vist uuesti installida, äkki hakkab rohkem meeldima
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sukelduja
HV Guru

liitunud: 14.06.2007
|
03.03.2016 11:40:29
|
|
|
| Steamis tõsteti Season Passi hind 50€ peale. Enamik netipoode on ka hinna üles kruvinud. Kui keegi tahab soodsamalt osta, siis üksikutes kohtades on vana hinnaga (30€) keysid veel saada.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
03.03.2016 12:50:02
|
|
|
| sukelduja kirjutas: |
| Steamis tõsteti Season Passi hind 50€ peale. Enamik netipoode on ka hinna üles kruvinud. Kui keegi tahab soodsamalt osta, siis üksikutes kohtades on vana hinnaga (30€) keysid veel saada. |
Ma ootan Steam summer sale ära... Ei olnud nii hea kogemus, et kukuks kohe uuesti raha välja köhima DLC-de eest :/
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
03.03.2016 15:26:18
|
|
|
Jah, ei kutsu lisapakke küll ostma, eriti kui need veel lihtsalt mingeid kogumis/ehitamisvariante lisavad, mäng isegi jäi pooleli, kuna kiskus üksluiseks ära, ehk kunagi viitsin isegi lõpuni mängida...
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
04.03.2016 08:08:13
|
|
|
| Endal samuti teise ringi seiv jäi pooleli kuna sai kuidagi koblakas ette ja mis seal salata - need pealesurutud radiant questid ja settlement hala on tõsine turn off. Bethesda võiks teha patchi millega limiteeritaks radiant questid kõigil näiteka 10 peale ja siis on kõik ning settlement võiks rünnaku alla sattuda ja abi vajada aint siis kui pole piisavalt kaitset.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UMMI9999
HV kasutaja

liitunud: 02.11.2004
|
04.03.2016 15:01:08
|
|
|
Just, esimene on mingi robotite komplekteerimise jura, teine on loomaaia ehitamine, alles kolmas on huvitav, kuigi 25 euri, ehk poolt mängu hinda kindlasti väärt pole. Nick Valentine missioonid olid ainsad, kus suudeti mingisugust storyt luua, mitte lihtsalt mine sinna ning tapa/too need asjad.
_________________ Quid est veritas?
Kes teab vastust? |
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sannukas00
HV kasutaja

liitunud: 21.05.2011
|
05.03.2016 15:46:31
|
|
|
| Tõprad lükkasid GECKi ka edasi. Ikka väga vihale ajab.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
05.03.2016 15:48:45
|
|
|
| tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
06.03.2016 03:21:45
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta |
Ma arvan, et nad lihtsalt teavad, et community teeks paremad modid kui nende DLC-d
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Liquidet
HV vaatleja

liitunud: 30.07.2012
|
07.03.2016 09:23:05
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| tootjad tahavad enne puugid mängust välja saada ning siis alles geck rahvalev mängu moodimiseks välja lasta |
G.E.C.K editor pole väljas, kuid usinamad modderid on juba esimesest päevast peale Bethesda vigu parandanud isegi ilma selleta. Alustades lohakatest tekstuuridest, animatsioonidest, puudulikest funktsioonidest ja kohutavast dialoog süsteemist. Hetkel mänguajaks saanud juba 100+h ja suur osa sellest on tänu modderitele.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Krooms
HV kasutaja

liitunud: 09.12.2009
|
16.03.2016 20:07:36
|
|
|
Kas keegi on kuulnud, et Fallout 5-e kõlakad on välja ilmunud. Tundub ka natsa tõepõhja olevat...
Siin natsa arutelu sellest. (kas aasta 2020...midgagi)
https://www.youtube.com/watch?v=1KjTTZ4vIeI
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CnZ
HV veteran
liitunud: 05.11.2003
|
16.03.2016 20:12:29
|
|
|
No mida sellest arvata? Iga suurema tiitliga hakatakse kohe spekuleerima järgmisest osast ja äriloogika ütleb, et kui mäng müüb hästi, siis suure tõenäosusega tuleb ka järg. Vsjoo.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
16.03.2016 20:13:25
|
|
|
| mõistlik ka ju oleks mõne aja tagant uus osa välja lasta, aint Ubisoft vist toodab iga aasta järgesid oma mängude seeriatele juurde.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
16.03.2016 23:55:27
|
|
|
Mida peaks tegema et saad max happyness linnakus, kõik on roheline pikemat aega..ehitatud on kõik Stored mis meelt tõstavad aga ikka rahulolu kõigub 83-88 vahel..ei tea
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.03.2016 03:05:03
|
|
|
| 101 tundi ja jõudsin storyga lõppu.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
18.03.2016 09:06:30
|
|
|
| mauro kirjutas: |
| 101 tundi ja jõudsin storyga lõppu. |
Aaa...aga another settlement needs your help...
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zim01
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.10.2006
|
18.03.2016 10:59:38
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| mauro kirjutas: |
| 101 tundi ja jõudsin storyga lõppu. |
Aaa...aga another settlement needs your help... |
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
86 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mauro
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2006
|
18.03.2016 20:28:57
|
|
|
| Ei. 101 on ilus number - nostalgiline.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
19.03.2016 03:21:13
|
|
|
| Kas sidequesti Virgil's Cure saab ka teha peale seda kui Instituuti ei ole enam, st valisin BoS (mäng prak. läbi) ja see maja pm on nüüd õhku lastud aga seerum oli kuskil seal hoones..
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.03.2016 09:08:38
|
|
|
| virx kirjutas: |
| Kas sidequesti Virgil's Cure saab ka teha peale seda kui Instituuti ei ole enam, st valisin BoS (mäng prak. läbi) ja see maja pm on nüüd õhku lastud aga seerum oli kuskil seal hoones.. |
Leidsid vist bugi kui see quest ära ei katkestunud
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
19.03.2016 22:27:18
|
|
|
| firemark, juba see quest algab bugiga, et seda ei antagi, kui seerum viia siis pidi automaatselt complete olema.
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-Kaivo-
HV Guru
liitunud: 22.08.2007
|
22.03.2016 08:25:39
|
|
|
DLC väljas. Vaatasin tutvustavat videot, robotit saad ise kompunnida ? Mõmmi peaga tegelane oli seal
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heretic666
HV Guru

liitunud: 13.02.2006

|
23.03.2016 18:20:17
|
|
|
Lahe DLC, mulle täitsa meeldib
|
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
virx
HV Guru
liitunud: 23.11.2002
|
29.03.2016 15:35:01
|
|
|
| See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu?
|
|
| Kommentaarid: 363 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
308 |
|
| tagasi üles |
|
 |
TT
HV Guru
liitunud: 30.11.2001
|
29.03.2016 15:51:31
|
|
|
| virx kirjutas: |
| See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu? |
Kõlab nagu päris inimkond
_________________ Things ThaT You own end up Owning you! |
|
| Kommentaarid: 312 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
274 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasvane
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.04.2006
|
29.03.2016 19:17:03
|
|
|
| virx kirjutas: |
| See 100% happyness on täielik BS/Random..igas majas vesi, uus sisustus, telekas mängib, süüa, voodid kõike on küllaga, defence 150, töötavad lvl 3 kliinikus aga üle 93 ei tõuse õnn..mida nad veel tahavad. tv1000 on puudu? |
Afk-passi settlementis sees ja oota kuni 100 läheb. Kellelgi läks 2h aega.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nolifer
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.05.2008
|
04.04.2016 01:59:17
|
|
|
| minule fallout 4 mingit suuremat elamust ei jätnud, minutemani questid olid nii igavad ja korduvad et ma lihtsalt jätsin nad pooleli, valikuid oli tunduvalt vähem kui eelnevates osades, questin olid igavad ja mõttetud, vaulte kuhu sisenda oli ainult paar tükki.... fallout 3 ja new vegas dls olid vinged
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|