Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 02:03:51 vasta tsitaadiga

Tüüpiline Eesti mängur hoolib väga sellest, mida teised temast arvavad. Seega ei mängita väljas/bussis/nähtaval käsikonsoole, sest need teevad temas ju avalikult nohiku. Lisaks on Nintendo ju titekas ja värviline, kui kõik sõbrad räägivad Call of Doodyst ja GTAst, siis ei saa mängur ju Mario teemadel vahele piiksuda. Aga see selleks. DSi ja 3DSi omanikke näputäis isegi leidub.

Ise mängin:

Super Mario 3D Land: vaja ju kõik mündid kätte saada icon_smile.gif
Nintendo Pocket Football Club: jalkaklubi juhtimine, kuid lihtsam ja vähem mikromajandust nõudev kui Football Manager.
Project X Zone: fanservice on äge ja mulle VÄGA meeldis Super Robot Wars: OG Saga. Sama firma kraam inglise keelsena on alati teretulnud.

Muu kraam vedeleb hetkel riiulis.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 10:19:38 vasta tsitaadiga

Minujaoks rikub 3DS võlu mängude hinnad.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 12.05.2014 11:12:48 vasta tsitaadiga

tomb241 kirjutas:


Praegu ootan pikisilmi SSB4, mis tõotab väga hea tulla, 3DS-il ilmub juba suvel ja võib-olla proovin ka kord Kirby: Triple Deluxe ära.
Mu FC = 1521-3945-3910[/u]

Lisasin sõbrakasse, lisa mind-3780 9106 9355 Dixi

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb241
HV vaatleja
tomb241

liitunud: 05.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.05.2014 22:31:47 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Minujaoks rikub 3DS võlu mängude hinnad.


Esimese silmapilguga tunduvad hinnad tõesti krõbedad, aga hea mängumaitsega ja netipoodides surfamisega saab ka see probleem lahendatud. Kuigi 3DS ei sära graafilise ega võimsuse poolest, teeb ta selle tagasi kvaliteedi ja kestvusega. Ja alati on hea asendus vana ds - mängukollektsioon on üüratu ja rom-imine enam liiga tee.

Muidu, mis häid e-shop pelasid keegi leidnud on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.05.2014 11:09:45 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
Minujaoks rikub 3DS võlu mängude hinnad.

Hindade üle võib alati viriseda icon_wink.gif
IMO suurimaks probleemiks on regiooni lukk, mis on tingitud osaliselt Nintendo hinnapoliitika kontrollmehanismist...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keppler
HV vaatleja
Keppler

liitunud: 02.06.2014




sõnum 02.06.2014 13:40:50 vasta tsitaadiga

Pärast poolt kuud, kus ma sain läbi Eljon ruuteri wifi ilma probladeta onlainis mängida (Animal Crossingut, Mario Karti), siis nüüd ta hakkas lampi mulle erroreid ette viskama, mis nõuavad nö 3DSi ruuteri DMZ tsooni asetamist. Eljoni ruuteritel pole aga sellist valikut kuskil, proovisin 3DSile staatilise IP anda ja edastasin ka kõik vajalikud pordid aga mängud ei tee teist nägugi. Wifi ühendab ära ja e-shopis saan surfata, aga mänge ei ühenda. Kuna Eljoni ruuterite seas on see probla tavaline ja Eljoni kasutajaid on palju, siis äkki keegi teist on selle probleemi suutnud endal kodus ära lahendada ning pakub abi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.06.2014 13:59:03 vasta tsitaadiga

Keppler, kardan, et "süüdlane" hoopis siin:
http://www.nintendo.com/whatsnew/detail/vyWpoM6CBIe6FjW8NIY7bvzOrgBURhzw

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keppler
HV vaatleja
Keppler

liitunud: 02.06.2014




sõnum 02.06.2014 14:44:50 vasta tsitaadiga

Ah ei, ma ei mõtle originaalse DSi mänge, seda uudist olen juba kuulnud. Too probleem on mul juba paar kuud Animal Crossing New Leafis olnud ja nüüd see nädal ilmnes ka Mario Kart 7es, mõlemad 3DS mängud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 21.06.2014 18:41:44 vasta tsitaadiga

Kas saaks keegi aidata? Sain abi! Tänan!
Minul pole probleeme 3DSXLiga onlainis, Mario Kart 7 ühendab ära aga mitte alati. Wii U Mario Kart 8 onlainis mõni päev rida katkemisi. Elioni nett sakib! Mul samuti Elioni ruuter.

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 09.07.2014 15:20:40 vasta tsitaadiga

flippo kirjutas:
Kas saaks keegi aidata? Sain abi! Tänan!
Minul pole probleeme 3DSXLiga onlainis, Mario Kart 7 ühendab ära aga mitte alati. Wii U Mario Kart 8 onlainis mõni päev rida katkemisi. Elioni nett sakib! Mul samuti Elioni ruuter.


mul ka viskas mingi aeg mõni kord välja,aga ju see nintendo enda kamm,üritasin ükskord tarkvara uuendada,mitte kuidagi ei õnnestunud terve õhtu jamasin,lihtsalt ei lae alla,seisab ühe kohapeal ja aeg luubis see sinine laadimisrida liikus10ne minutiga paar milli ja error,jupsisin tükk aega enne kui kinni panin ,järgmine hommik tõmbas paari minutiga ära.

flippo lisasin sind ka sõbralisti
minu 3ds kood-1779-1825-3679 wichky40

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
f0x3l
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2014




sõnum 08.08.2014 14:22:36 vasta tsitaadiga

Soetasin ka just endale 3dsi. FC 3969 6246 7115 lisasin kõik keda siin teemas nägin, lisage vastu ka thumbs_up.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.08.2014 20:11:03 vasta tsitaadiga

Sain samuti just cosmos black 3DS-i, FC on 1006-0987-7604. Lisage ja kirjutage privas enda FC, et vastu lisaksin icon_smile.gif

Ootan hetkel enda New Leaf'i ja mängin seni Dragon Quest IX, Zelda Spirit Tracks (DS mängud) ning New Super Mario Bros 2 ja Rayman 3D-d. New Leaf'i kohta tean, et jään sõltuvusse ja mängin iga päev 2-3 tundi, sest just nii juhtus Wild Worldiga icon_biggrin.gif

Super Mario Bros 2 naudin, sest kõik levelid on mõnusalt lühikesed (väidetavalt sest Jaapanlastele mõeldud ja neil kiire kogu aeg). Seega hea töö juures, kui tundub et vaba hetk ja tahaks veidike aju maha jahutada või ootad kedagi, teed paar levelit läbi - läheb mõni minut.

_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomb241
HV vaatleja
tomb241

liitunud: 05.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 16:48:29 vasta tsitaadiga

Sain siis veel mõne mängu soetatud:

Animal Crossing: New Leaf - Vägagi omamoodi võluga mäng. Suur eesmärk puudub, ette on antud pigem igapäevased ülesanded, mis aja jooksul aitavad sul suuremaid tegusi korda saata, nagu majalaenu äramaksine, uue muuseumi avamine jne. Hea aja mahavõtmise ja teraapiline loomuga mäng. Eriti mõnus kui on sõber, kes samuti mängu omab, kuna mängus on rohkem mp võimalusi kui kunagi varem. Üksi võib mäng ka väga üksluiseks minna, õnneks on mängul ka online võimalused. Uutel mängijatel sisse ei soovi hüpata kui ei tea millega tegemist, vaata videoid või tee prooviks semu linna oma tegelane.
Kirby: Triple Deluxe - Nintendo 2d platformeritest minu lemmikuim. Kui Mario seeria on tuntud oma šarmikusega, Donkey Kong enda mõnusa raskusastemega, siis Kirby eripäraks jääb mitmekülgsus. Maailmad on erksad ja erinevad, igas levelis on omajagu erinevaid võimeid proovida ja story mode kõrvalt on mängul lisaks mitu extra mode. Kohe alguses on avatud üks sõltuvusttekitav rütmimäng ja veel SSB sarnane võitlusareen. Mäng on igati lummav, kahjuks on mängu peamine osa väga kergevõitu.
Fire Emblem: Awakening - Kuuldavasti hetkel kõige parim ja tiptop mäng 3ds peal. Tegu siis strateegilise rpg-ga, ehk siis kontrollid oma üksusi ja piirad vaenlasi ümber. Põhimõtteliselt nagu male. Mis muudab FE veelgi põnevamaks kui teised sellesarnased. on selle permadeath mode, kus võitluses langenud tegelane jääbki mängu lõpuni langenuks. Kuid erinevalt malenuppudest, on kõigil tegelastel oma iseloom ning võime neid omavahel paari panna, muutes neid kokkuliites tugevamaks ja võideldes areneb ka nende suhe. Mehe ja naise paarid saavad lõpuks ka abielluda ja lapsi armeesse tekitada, mis annab tavapärasele strateegiamängule huvitava lisadimensiooni. Esmakordse mängijana hirmutas mind alguses raskusaste, kus isegi Normali peal on paras pähkel elusalt välja saada. Samuti häiris mind, et mõningaid tehnilisi asju mängus konkreetselt ei seletata, nt et sõprusüksusi või isegi vaenlasi endale värbata, tuleb armeekaptenil nendega rääkida. Tegelase loomine oli üllatavalt mitmekülgne, kuid tundub, et seda saab kahjuks vaid korra mängu alguses kasutada.

Proovisin võimalikult palju mõtteid korraga edastada, niiet ilmselt mõni viga tuli sisse. Aga kokkuvõttes kõik mängud on olnud super, ning sain nad kõik kuskil 30€ ringis Amazoni ja ametliku E-shopi kaudu kätte.

Kui palju teist Streetpassi kasutavad? Ma olen hakanud aina tihedamini mööda Tallinnat ringeldes 3DS kaasas kandma, Play Coinide saamise eesmärgiga, kuid Streetpasse peale 10 kuud omamist siiski njetu. icon_sad.gif


viimati muutis tomb241 26.09.2014 19:17:29, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2014 16:51:54 vasta tsitaadiga

tomb241, üldiselt on mängude kohta eraldi teemad, kus muljetada icon_idea.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2014 10:25:38 vasta tsitaadiga

tomb241 kirjutas:
Kui palju teist Streetpassi kasutavad? Ma olen hakanud aina tihedamini mööda Tallinnat ringeldes 3DS kaasas kandma, Play Coinide saamise eesmärgiga, kuid Streetpasse peale 10 kuud omamist siiski njetu. icon_sad.gif


Kasutan ja pärast paari nädalat omamist on üks Mii kogutud - tegu Hispaanlasest habemega naisega icon_biggrin.gif

_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.09.2014 13:03:42 vasta tsitaadiga

http://kotaku.com/nintendo-just-announced-a-new-3ds-1628389333

EDIT:
Paraku jätkab Nintendo ikkagi vanaviisi:
http://www.gamespot.com/articles/new-nintendo-3ds-will-be-region-locked/1100-6422079/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tarx006
HV vaatleja

liitunud: 22.09.2014




sõnum 22.09.2014 19:32:44 vasta tsitaadiga

mängiks vahest midagi icon_biggrin.gif

lisage FC: 1289-9536-7922 Tarx
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 12:23:40 vasta tsitaadiga


Link

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.09.2014 15:04:11 vasta tsitaadiga

Hmm, see kliitor nüüd ei ole selline nagu ma lootsin. Aga ju tuleb ära võtta kui poodi tuleb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 27.10.2014 12:54:50 vasta tsitaadiga

Sai hiljuti endale 3DS XL soetatud.
Kuhu riiki soovitate kasutaja teha ja miks? Mis on eelised ja miinused?

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.10.2014 13:19:52 vasta tsitaadiga

InQbus, mul UK konto; enam ei mäletagi, miks selle tegin - äkki oli tollal demode jms. valik parem kui Euroopa kontole pakutav?
P.s koodikaarte leiab UK kontole ka reeglina soodsamalt:
http://www.cdkeys.com/nintendo/eshop-topup-cards

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
InQbus
HV vaatleja
InQbus

liitunud: 30.07.2004




sõnum 27.10.2014 15:52:45 vasta tsitaadiga

Ok tänud, ma seda just silmas pidasingi, et milline riik pakub enim demosid jms. Esimese hooga hakkasin Soome kontot tegema, sest ka PSN-i Soome oma, kuid mõtlesin, et tulen küsin ennem igaks juhuks üle.
....aga Euroopa siseselt vist pole vahet, sest siia regiooni välja lastavad mängud on samad? EU-st ostetud konsooliga kuskile väljaspoole kontot teha ei anna eks? PEan silmas näiteks USA.

_________________
PSN: InQbus
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hypermouse
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2014




sõnum 25.11.2014 00:10:20 vasta tsitaadiga

Tere! Palun teadjamate abi ühe tekkinud probleemi lahendamisel. Sai eile kauplusest uus 2DS koju toodud. Kõik kena ja tore kuni jõudsin täna punkti, kus hakkasin oma 2DS-i Club Nintendo kontol regama. Peale taustauuringut selgus, et konsoolipakendis peaks olema punast karva leheke tootekoodiga, aga sellist seal ei ole. Ainult kolm manuaali ja pakk AR kaartidega. Kas on võimalik, et Eestist ostes seda kaarti kaasa ei saagi? Teen ma midagi valesti, leiab regamiskoodi mujalt ka? Või on kauplusekett mulle juba kasutuses olnud masina uue pähe maha müünud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2014 02:24:13 vasta tsitaadiga

Eestis on enamasti müügil Skandinaavia regiooni konsoolid, millel seda punast lehekest kaasas ei olegi. Siin kandis pole Club Nintendot või midagi sellist.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hypermouse
HV vaatleja

liitunud: 24.01.2014




sõnum 25.11.2014 13:44:08 vasta tsitaadiga

Tänan vastamast! Iga päev õpid midagi uut icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2015 12:50:11 vasta tsitaadiga

Tekkis ka mõte järelturult mingi 3DS hankida.
Kas on midagi, mida peaks soetamisel silmas pidama? Ilmselt tasuks võtta XL versioon?

E: Nagu lugesin, siis on ka backward compatibility DS mängudele olemas.
Kuidas see täpsemalt toimib, jooksutad ROM'e emulaatoriga või peab mingi füüsilise kaardi hankima?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.01.2015 17:26:14 vasta tsitaadiga

Killer85, XL ikka.

Ostuga oota veidi. Veebruaris tuleb New3DS müüki, mis tõttu tuleb neid vanu järelturule.
DS mänge saad jooksutada originaal kaartidelt.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2015 17:50:46 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/2015-02-10-nintendo-details-its-outlandish-process-of-transferring-data-to-the-new-3ds
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.05.2015 10:14:43 vasta tsitaadiga

Kas keegi teist siin mängib Pokemoni (X/Y) ja Animal Crossingut (NL)? Kui jah, võiks sõbraks saada, Pokemonidega kakelda, Animal Crossingus asju vahetada ja külas käia jne icon_smile.gif Mu FC kood on 1006-0987-7604.
_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revi|o
HV kasutaja
Revi|o

liitunud: 16.03.2007




sõnum 01.12.2015 19:17:44 vasta tsitaadiga

Millistest poodidest te üldjuhul mänge ostate? Plaanisin osta endale ühe XL konsooli aga vaatasin, et erilist järelturgu siin foorumis 3DS mängudele pole, mingeid vanemaid pelasid ei tahaks nagu 40 euro eest poest osta kah.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 22:31:35 vasta tsitaadiga

Revi|o kirjutas:
Millistest poodidest te üldjuhul mänge ostate? Plaanisin osta endale ühe XL konsooli aga vaatasin, et erilist järelturgu siin foorumis 3DS mängudele pole, mingeid vanemaid pelasid ei tahaks nagu 40 euro eest poest osta kah.

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=390147&highlight=Välismaa

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 21.12.2015 05:06:07 vasta tsitaadiga

Revi|o kirjutas:
Millistest poodidest te üldjuhul mänge ostate? Plaanisin osta endale ühe XL konsooli aga vaatasin, et erilist järelturgu siin foorumis 3DS mängudele pole, mingeid vanemaid pelasid ei tahaks nagu 40 euro eest poest osta kah.


Nintendo kraami ostan amazon.de, vahel ka amazon.co.uk

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 01:21:02 vasta tsitaadiga

Kas US versiooni mängud töötavad EU konsooli peal?
Fire Emblem releasitakse homme usas ja sellest küsimus kui tellin endale US versiooni mängud kas need töötavad EU-st ostetud konsooli peal?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 10:37:51 vasta tsitaadiga

Ravenclaw, ei - 3DS mängud on regioonilukuga thumbs_down.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2016 15:03:21 vasta tsitaadiga

Üks küsimus veel. Kus kohast ostate Eshop kaarte et raha accountile panna? Kas Eshop kaardid mille peal on poundid £ töötavad näiteks soomes registreeritud € accountiga, kas ta arvutab need mingi X kursiga ümber eurodeks? Kasutasin varasemalt krediit kaarti aga nüüd proovisin raha lisada ja andis errorit. Raha siiani kontol broneeritud (4 päeva umbes). Eelmise aasta lõpus sain veel ilusti osta. Ise arvan et see tekkis sellest et eesti nüüd ka ametlikult regioonina võimalik valida.
Hetkel on konto soome regatud.
Teine variant mida mõtlen on teha uus kasutaja aga kas siis eelmise kasutaja digitaalselt ostetud asjad kaovad ära ja neid ei saa kasutada?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 03.03.2016 11:31:37 vasta tsitaadiga

Vaatan, et teema päris vanaks jäänud icon_smile.gif Keegi veel ikka mängib?
Tekkis ka huvi ja vast tellib amazon.de-st ära.
Pole varem Nintendoga, seega, kõik on uus.

Kas Netflix ja Youtube aplikatsioonid jooksevad kenasti?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
minake
HV veteran
minake

liitunud: 08.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2016 18:29:53 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Vaatan, et teema päris vanaks jäänud icon_smile.gif Keegi veel ikka mängib?
Tekkis ka huvi ja vast tellib amazon.de-st ära.
Pole varem Nintendoga, seega, kõik on uus.

Kas Netflix ja Youtube aplikatsioonid jooksevad kenasti?


Netflixi ei tea, a Youtube on küll suht jura, ekraani reso on suht jama, et midagi hea kvaliteediga youtubest vaadata.
Omades Vita-t siis sellega oli hoopis teine asi youtube kasutada... seega minu jaoks oli youtube pettumus icon_sad.gif
Mängude osas olen positiivselt üllatunud ja hetkel on huvitav ja lahe icon_smile.gif
Hetkel lammutan Bravely Default-i ja peaks varsti saabuma Bravely second end layer.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 10.03.2016 11:13:07 vasta tsitaadiga

Tänan vastamast.
Olen vaid head kuulnud/lugenud Bravely kohta, kuid algajale vist liialt suur RPG tükk. Arvan, et alustan Fire Emlem-iga (pisut "noobisõbralikum").

Leidsin ka ühe huvitava õpetuse (reddit), kuidas C-stick PSP (1001 mudel) nupu vastu vahetada, tundub mugavam: https://imgur.com/a/DzzS4
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.03.2016 12:52:13 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Leidsin ka ühe huvitava õpetuse (reddit), kuidas C-stick PSP (1001 mudel) nupu vastu vahetada, tundub mugavam: https://imgur.com/a/DzzS4

Päris huvitav leid thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Status0
HV kasutaja
Status0

liitunud: 14.09.2009




sõnum 22.03.2016 14:51:15 vasta tsitaadiga

Sain ka lõpuks oma 3DS-i kätte. No mis ma oskan öelda, asjalik vidin thumbs_up.gif Kahu vaid, et meil turg nõnda väike on ja peab välismaalt tellima. Muidugi saaks minna üleni digitaalseks ja epoest osta, kuid meeldib karpe koguda icon_smile.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ravenclaw
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2016 21:42:09 vasta tsitaadiga

Status0 kirjutas:
Tänan vastamast.
Olen vaid head kuulnud/lugenud Bravely kohta, kuid algajale vist liialt suur RPG tükk. Arvan, et alustan Fire Emlem-iga (pisut "noobisõbralikum").

Leidsin ka ühe huvitava õpetuse (reddit), kuidas C-stick PSP (1001 mudel) nupu vastu vahetada, tundub mugavam: https://imgur.com/a/DzzS4

mängi läbi Bravely Second Demo, mis on tasuta Eshopis. Demo on pmst 5-8h mäng omaette. Kui sulle meeldib see mida seal teed siis soovitan Bravely Default ette võtta ja pärast seda Bravely Second, kuna teine osa on esimese järg. Võid kohe ka teise mängu ette võtta aga soovitan esimest enne. Esimene osa on eesti poodides ka täitsa olemas. Ise ostsin Euronicsist esimese osa. Teise jaoks tuli välismaale minna. Õnneks sai tööreis ja Bravely second väljatulek samale ajale nii et sain mängu pmst esimene päev kätte.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2016 12:26:18 vasta tsitaadiga

http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2016-nintendo-3ds-vs-new-3ds-face-off
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliver.ds
HV kasutaja
Oliver.ds

liitunud: 03.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.07.2016 22:55:55 vasta tsitaadiga

3 aastat vana mäng Animal Crossing: New Leaf saab sügisel tasuta tarkvarauuenduse ning hakkab toetama Amiibosid ja Amiibo-kaarte. Info: link
_________________
3DS FC = 1006-0987-7604
SWITCH FC = SW-1038-5983-8988
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 23.07.2016 18:46:42 vasta tsitaadiga

http://www.ign.com/articles/2016/07/20/animal-crossing-new-leaf-getting-amiibo-support?abthid=578f776f53da3dc44c000003
Ootan ka seda , elame-näeme!

_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2017 18:45:13 Kuidas siis eestlasena osta Nintendo 3DS mänge nende epoest? vasta tsitaadiga

Lühidalt siis, korra "add funds with credt card" toimis. Nüüd ütleb "error, check credit card data" raha epoodi ei teki aga pangast samas broneeritakse raha ära.
Ainuke keel nende veebisaiti külastades on "english" aga need raiped kasutavad omi naele.

Kuidas "workaround" ka välja näeks?
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 04:43:31 vasta tsitaadiga

Paypal-iga ei saa osta?
_________________
HV - Eesti kõige debiilsem kommuun!!!
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Godhand
Kreisi kasutaja
Godhand

liitunud: 17.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2017 09:59:56 vasta tsitaadiga

Mis regioon ja mis kaart sul on? Raha ikka on kaardi peal? Kaart on netis kasutamiseks aktiveeritud? Tegu ikka reljeefsete numbritega kaardiga?

Mul toimib Eesti Swedbanki Deebetkaart Pluss nii 3DSi, WiiU kui ka Switchiga täiesti korralikult. Tegin Switchi isegi Jaapani konto ja töötab seal ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flippo
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2013




sõnum 04.03.2017 17:44:12 vasta tsitaadiga

Pole kunagi olnud probleeme Nintendost ostmisega Eesti deebetkaardiga(krediitkaardi tunnustega). Ostan alati ainult konkreetse mängu piires ja ei lae kontole ümmargusi summasid.
_________________
DSi- must, DSiXL- bordoo, 3DS- punane, 3DSXL- roosa, New 3DSXL- Hyrule Edition, New 2DSXL Dragon Quest Metal Slime Edition, Wii- punane, Wii U- Zelda, Switch- hall, PS Vita 1000- must, PS Vita 2000- Dragon Quest Metal Slime Edition, PS4 slim- must, XBOX ONE S
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.03.2017 01:02:20 vasta tsitaadiga

flippo kirjutas:
Pole kunagi olnud probleeme Nintendost ostmisega Eesti deebetkaardiga(krediitkaardi tunnustega). Ostan alati ainult konkreetse mängu piires ja ei lae kontole ümmargusi summasid.


Mis regioonist ostad?

edit: ( Esimene "add funds" õnnestus ). Siis tuli 3 x error, proovisin kahel päeval ( pangast raha reserveeriti aga nintendo kontole ei tulnud, rahad sain järgmine päev tagasi )
Nüüd siis kustutasin oma kaardi andmed ära ja proovisin uuesti, õnnestus. Ei teagi kohe nüüd....

Aga kuidas otse veebisaidilt osta? http://www.nintendo.co.uk/ Ma korra proovisin, ei lasknud.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gaudi
HV kasutaja
Gaudi

liitunud: 02.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.03.2017 12:35:25 vasta tsitaadiga

Soovin oma kollektsiooni lisada Nintendo 3DS-i esimese mudeli. Euronics pakub roosat mudelit 99 € eest, kuid see toon pole pingereas just esimene icon_smile.gif

Kas keegi oskab soovitada kohta, kust saaks uue 3DS-i mõistliku hinnaga? eBay-s pole kahjuks midagi olnud.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [3DS] Nintendo 3DS uudised/arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.