|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
13.02.2016 22:26:10
|
|
|
Seal käib asi läbi tagumiku.
Pead paneme "alusta tv tellimist" ja siis alles näed kanalite liste
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
viimati muutis jeesus188 13.02.2016 22:26:21, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.02.2016 22:26:14
|
|
|
Cofy, see kanal kadus ainult Amino digiboksi kasutajatele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2016 22:28:38
|
|
|
Selge, tänud
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.02.2016 22:33:15
|
|
|
Põhjus peitub asjaolus, et Amino ei toeta mpeg4 kodeeringut, kuid kanalit hakati edastama just selles kodeeringus.
Kui naispere tahab vaadata, siis motorola või arrise digiboks vaja osta.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tiirP
HV Guru

liitunud: 07.01.2005
|
13.02.2016 22:57:32
|
|
|
Enam ei taha vaadata.
Kust kõige operatiivsemat infot saaks selliste küsimuste korral peale siinsete gurude ja kättesaamatu 123?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
13.02.2016 22:57:42
|
|
|
| Tv3 Imelised multikas oli pildipoolest ikka psk. Tegelaste näod ruudulised ja udused tihti
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
13.02.2016 23:42:16
|
|
|
Cofy, 123 järjekord on pikk. Kas HV teemas või siis Telia uudiste all oli vastav teade kanali kadumisest aminokatele.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
14.02.2016 01:11:48
|
|
|
| Cofy kirjutas: |
Enam ei taha vaadata.
Kust kõige operatiivsemat infot saaks selliste küsimuste korral peale siinsete gurude ja kättesaamatu 123?
 |
Siit
https://www.telia.ee/uudis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mihkelv
HV kasutaja
liitunud: 25.02.2004
|
14.02.2016 11:12:35
|
|
|
Võibolla juba läbikäinud siit, aga kiire otsinguga ei leidnud
Nimelt selline probleem. On olemas LG telekas ja seal telia app TV vaatamiseks. Kuidas seal aktiveerida pildi eelvaadet? Motorola digiboxiga käis asi nii, et hoidsin all tagasi nuppu ja nii sai eelvaate. Samuti, kui menüüs mõne kanali peale "seisma" jääda, siis avanes väike aken, kus kuvatakse kanali/saate live pilt. Kõike seda ma ei oska või ei saa telia appiga teha. Teada-tuntud probleem selle appiga või minu oskused jäävad vajaka?
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
14.02.2016 11:15:59
|
|
|
| Äpp ei näitagi eelvaadet.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
15.02.2016 13:03:30
|
|
|
| Majavamm99 kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
| Ma olin Samsungi äpi (telekas H5500) ja Uue nuti teenusega vahepeal päris rahul. Kõik toimis (salvestused, kerimine, pausimine), sain kasutada Samsungi orinaalpulti koos kõigi nuppudega ja puha, kuid igaks juhuks hoidsin siiski teises toas asuvat Motorola boksi vana menüüga edasi. |
Kas ma saan õigesti aru, et on võimalik tellida Uus nutiTV teenus ja kasutada seda näiteks LG äpiga ja samal ajal kasutada Motorola boksi vana menüüga? |
Jah. Seni kuni Motorola boksile uue puldi "back" nuppu ei tutvusta, seni uut menüüd peale ei laeta.
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
15.02.2016 18:43:57
|
|
|
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler 
viimati muutis Aleksandr 15.02.2016 20:02:54, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Majavamm99
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2015
|
15.02.2016 19:07:38
|
|
|
| ivar80 kirjutas: |
| Majavamm99 kirjutas: |
| ivar80 kirjutas: |
| Ma olin Samsungi äpi (telekas H5500) ja Uue nuti teenusega vahepeal päris rahul. Kõik toimis (salvestused, kerimine, pausimine), sain kasutada Samsungi orinaalpulti koos kõigi nuppudega ja puha, kuid igaks juhuks hoidsin siiski teises toas asuvat Motorola boksi vana menüüga edasi. |
Kas ma saan õigesti aru, et on võimalik tellida Uus nutiTV teenus ja kasutada seda näiteks LG äpiga ja samal ajal kasutada Motorola boksi vana menüüga? |
Jah. Seni kuni Motorola boksile uue puldi "back" nuppu ei tutvusta, seni uut menüüd peale ei laeta. |
Aga kas kanalite valik on siis uue teenuse järgi või vana menüü säilitamisel jääb kõik endiseks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.02.2016 20:20:21
|
|
|
Aleksandr, seda viga ei ole kohanud. Kui saad, proovi ka teise ekraani taga koos teise HDMI kaabliga.
Majavamm99, kanalivalik on uue menüü järgi, kuis teatud teenused ei tööta täisfunktsionaalselt. KordustTV pole reklaamivaba, salvestusteenuse puhul ei saa kõiki kanaleid salvestada, filmiriiuli sisu on väga piiratud ja vast veel üht-teist.
Aga näiteks ei tööta uues menüüs Dolby Digital heli kanalitel, mis neid edastavad. Uues teenuses vana menüüga aga DD töötab.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiz80
HV vaatleja
liitunud: 02.11.2013
|
15.02.2016 20:41:51
|
|
|
Tere kõik digiTV huvilised!
Kas seda teemat lugevate inimeste seas on ka neid, kes kasutavad Telia TVd üle selle uue 4G koduinterneti? Milline on kogemus hetkel? Kas esineb pildi hangumisi? Kas pildi kvaliteet üldse kannatab kriitikat? Millised on väljavaated tulevikuks: kas on lootust ehk ka HD sisule või ongi SD lagi?
Otsin lahendust maal asuvale majale ja valikus on hetkel Telia TV üle 4G ja Starmani ZuumTV. Zuumi kohta tean öelda seda, et minu kodukohas on selle leviga ikka probleeme üksjagu. Selleks, et saada stabiilne pilt ette, oleks vaja kogu antenni osa koos mastiga moderniseerida (kulu ca. 150 Euri). Samas TeliaTV on odavam ja Telia mastiga on mul otsenähtavus. Kumb oleks kindlam valik? Pean silmas just tulevikku suunatud mõtlemist. Tundub, et Zuumil on veel arenguruumi küll, eriti just HD sisu osas. Aga ei ole kindel, kas 4G TeliaTV üldse võimaldab HD sisu edastamist- on ju see 4G üsna piiratud ressurss.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.02.2016 21:03:27
|
|
|
Raiz80, siin mõned kasutajad ikka on antud teenusele. Telia on ikka lubanud 30 päeva teenust proovida, sellest ajast peaks piisama, et veenduda teenuse toimimises ja kvaliteedis sinu jaoks.
HD kanalid aga.., 2016 vist veel mitte aga tulevikus mine sa tea.
Täpsusta 123 või e-maili teel üle ja tellimisel tehnik tuleb niikuinii seadmeid paigaldama. Eks ta siis näeb kohalikke tingimusi, kas saab või ei saa mitte.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.02.2016 21:33:40
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler 
|
Näib nagu oleks digiboksi ja telerivahelises HDMI kaablis suhtlusprobleemid. Hea oleks teada Teleri marki ja mudelit. Tüüpilise veana näib see olevad üsna algeliste ehk esimeste Philips ja Panasonic LCD teleritega kuid võib esineda ka väga vanade plasmadega. Nende HDMI liides ei ole kuidagi toimiv kõikide HDCP krüpteerimis protokollidega ning see väljendub ekraanidel sarnasel kujul, olgu siis triibuline, ruuduline või must hüplev pilt häälega või hääleta.
Kehv kuid toimib lahendus sellisel juhul on antud teleri taga scart kaablit kasutada, nii aga jääd HD pildist ilma.
| Raiz80 kirjutas: |
Tere kõik digiTV huvilised!
Kas seda teemat lugevate inimeste seas on ka neid, kes kasutavad Telia TVd üle selle uue 4G koduinterneti? Milline on kogemus hetkel? Kas esineb pildi hangumisi? Kas pildi kvaliteet üldse kannatab kriitikat? Millised on väljavaated tulevikuks: kas on lootust ehk ka HD sisule või ongi SD lagi?
Otsin lahendust maal asuvale majale ja valikus on hetkel Telia TV üle 4G ja Starmani ZuumTV. Zuumi kohta tean öelda seda, et minu kodukohas on selle leviga ikka probleeme üksjagu. Selleks, et saada stabiilne pilt ette, oleks vaja kogu antenni osa koos mastiga moderniseerida (kulu ca. 150 Euri). Samas TeliaTV on odavam ja Telia mastiga on mul otsenähtavus. Kumb oleks kindlam valik? Pean silmas just tulevikku suunatud mõtlemist. Tundub, et Zuumil on veel arenguruumi küll, eriti just HD sisu osas. Aga ei ole kindel, kas 4G TeliaTV üldse võimaldab HD sisu edastamist- on ju see 4G üsna piiratud ressurss. |
Hetkeseisuga on lubatud 4G interneti järele vaid 1 digiboks ühendada, vastasel juhul võib selliseid pildi hangumisi ette tulla, viga on teada ja lahendamisel. Ühe digiboksiga ei tohiks erilisi probleeme olla aga eks palju sõltub, kas 4G levi on korras, kiirused korras jms.
Tehnilise poole pealt veel see, et pilt hangub kindlasti, kui kolm tundi pole kanalit vahetatud. Puhtalt ressursi säästmise eesmärgil, et ööseks mõni kanal jooksma ei jääks.
HD sisule on lootust, et tuleb, kuid selge on see, et see ei tule kõikidele kanalitele ning see tuleb omakorda optimeeritud striimina, ehk võib võrrelda nüüd seda mida edastab ETV oma kodulehel:
http://otse.err.ee/k/etv/
Tänast minutv pilti saad vaadata ka praegu:
www.minutv.ee
Kui sul täna antenniga on probleeme, siis usun, et saad minutv digiboksiga vähemalt stabiilsemaks, kuid DVB-T pilt pakub sulle täna! veel kindlasti teravamat pilti kui traadita neti kaudu piiratud resursiga minutv.
Samas on ehk eesmärk saada mugavalt tarbitav sisu ehk teenus sisaldab salvestust, lastenurka ja vastavaid filmiriiuleid. Sõltuvalt telerist kannatab teenust täiesti viisakalt tarbida.
Nagu eelpool mainiti, selle teenusega mingit siduvat kohustust ei tehta, saad boksi rentida ning minumeelest oli esimene kuu ka teenus tasuta.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
15.02.2016 21:59:55
|
|
|
Kogukulu on kindlasti väiksem. Rikkekindlus mitte nii väga. Pole netti, oled teleripildist ilma!
Lisaks on klienditugi mulle öelnud, et hetkel on rike üleval ETV/ETV2/Eurosport kanalite seiskumisega. Lahendus pidavat leitama märtsi lõpuks.
Mul hetkel töötab ja väga ei häiri v.a teatud kanalite mure.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
15.02.2016 22:32:18
|
|
|
| khm. see minuTV kvaliteet on küll alla igasugust arvestust. Nagu Aivazovski maali vaataks...
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.02.2016 22:55:16
|
|
|
| lurr kirjutas: |
| khm. see minuTV kvaliteet on küll alla igasugust arvestust. Nagu Aivazovski maali vaataks... |
Õnnestus samuti korra tuttava pool kaeda, mulle meenutas see pilt küll rohkem Picasso ja Braque loomingut, aga noh maitse üle ei vaielda...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
15.02.2016 23:04:35
|
|
|
Mul on Samsungi taga maakodus. Ei virise. Saab vaadatud küll.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
15.02.2016 23:06:52
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Mul on Samsungi taga maakodus. Ei virise. Saab vaadatud küll. |
Natuke karvane on suurelt ekraanilt vaadates, samas bitratet arvestades ei saagi paremat sealt oodata.
Eks mobiilieeter sea omad piirangud.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lurr
HV veteran

liitunud: 28.12.2002
|
15.02.2016 23:56:01
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
| Mul on Samsungi taga maakodus. Ei virise. Saab vaadatud küll. |
ikka jah, mossega saab ka ju sõita.
Ega ma tegelikult virise. Mul pole teda vaja, õnneks meie kandis Starman levib, 4G anti ka mahuvabaks, elu on lill.
|
|
| Kommentaarid: 124 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
16.02.2016 20:07:26
|
|
|
| Kindlasti üliloll küsimus ja miljon korda läbi nämmutatud, aga kas Telia tv jaoks on vaja digiboxi ? Või kui Samsungi smart tv-l on see nn sisseehitatud variant olemas siis piisab sellest ? Mis eeldused muidu üldse on, et ilma digiboxita asja vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
16.02.2016 20:12:52
|
|
|
Kui digiboksita, siis on eelduseks E7000, E8000, F-seeria Samsung või 2015. aasta LG teler webos 2.0 ga
| Pätu kirjutas: |
| Kindlasti üliloll küsimus ja miljon korda läbi nämmutatud, aga kas Telia tv jaoks on vaja digiboxi ? Või kui Samsungi smart tv-l on see nn sisseehitatud variant olemas siis piisab sellest ? Mis eeldused muidu üldse on, et ilma digiboxita asja vaadata. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
16.02.2016 20:13:23
|
|
|
| Teleriks on Samsungi UE46ES6100. Sellega vist ei mängi välja ma pakun ?
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.02.2016 20:14:21
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
| Teleriks on Samsungi UE46ES6100. Sellega vist ei mängi välja ma pakun ? |
eip, see gramm lahjem kui 2012 ES7000 ja 8000 olid.
Digiboks on igati vinksvonks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pätu
HV Guru

liitunud: 18.07.2006
|
16.02.2016 20:18:30
|
|
|
Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
89 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.02.2016 20:24:09
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu  |
telerite smardid on hea müügiargument, sama nagu 3d, kumer ekraan või uhd.
smardile pakutakse supporti vaid mõni hea aasta ja reaalsuses saame ehk vahel sinna mõne youtube video visata, muus osas on kui tatt ja ebamugav.
võta mingitel soodustingimustel arrise boks ja saad vähemalt hd kätte.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Aleksandr
HV kasutaja
liitunud: 14.01.2007
|
16.02.2016 20:27:03
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Aleksandr kirjutas: |
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler 
|
Näib nagu oleks digiboksi ja telerivahelises HDMI kaablis suhtlusprobleemid. Hea oleks teada Teleri marki ja mudelit. Tüüpilise veana näib see olevad üsna algeliste ehk esimeste Philips ja Panasonic LCD teleritega kuid võib esineda ka väga vanade plasmadega. Nende HDMI liides ei ole kuidagi toimiv kõikide HDCP krüpteerimis protokollidega ning see väljendub ekraanidel sarnasel kujul, olgu siis triibuline, ruuduline või must hüplev pilt häälega või hääleta.
Kehv kuid toimib lahendus sellisel juhul on antud teleri taga scart kaablit kasutada, nii aga jääd HD pildist ilma. |
Telekat ei kahtlustaks, vähemalt loodan, et ei ole telekas probleem. Telekaks Samsungi 2013 aasta mudel, ehk siis UE40ES5500
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
16.02.2016 20:28:35
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| Pailaps kirjutas: |
| Mul on Samsungi taga maakodus. Ei virise. Saab vaadatud küll. |
Natuke karvane on suurelt ekraanilt vaadates, samas bitratet arvestades ei saagi paremat sealt oodata.
Eks mobiilieeter sea omad piirangud. |
Eks kõigega võib ära harjuda, nii hea kui halvaga. Kui aga samal ajal on saadaval nii hea kui ka halb, siis hakkad eelistama head. Ma ei taha viimasel ajal enam SD programme vaadata...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
16.02.2016 20:48:47
|
|
|
Aleksandr, peaks olema üsna hea teler, kui lahendust ei leia, kutsu ka tehnik kohale, halvimal juhul tasud talle 10€, parmal juhul ongi mingi boksi viga ja garantiikorras vahetus. Raske juhus on see kui viga ei avaldu visiidi käigus.
-parun-, teatud olukordades on tegemist ka valikuga, kas midagi, või mitte midagi. Hajaasustuses on tihti vaja ka sibiauto paaki tühjendama kutsuda, erinevalt tiheasustuse kanalisatsiooni mugavustest. Ühesõnaga kui stabiilne nett olemas saab sealtki sisu ning minutv täiendab seda eesti kanalite ja järelvaatamisega jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
loox
HV kasutaja
liitunud: 25.06.2006
|
17.02.2016 15:25:02
|
|
|
| Aleksandr kirjutas: |
Oskab keegi kommenteerida, kas on levinud viga Arrise boksil. Suvalisel ajal viskab sellise triibulise pildi ette, aitab ainult restart.
Spoiler 
|
Huvitav... täna näitab Eurosport 1 Amino boxi taga üsna sarnast pilti:
Spoiler 
EDIT: See oli ilmselt lühiajaline kala, pärast Amino nupust välja-sisse lülitamist läks korda. Huvitaval kombel ilmnes ainult Eurosport 1 kanalil.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ivar80
HV kasutaja

liitunud: 25.10.2004
|
17.02.2016 15:52:41
|
|
|
| Pätu kirjutas: |
Mnjah siis tuleb aminoga edasi elada Korra turgatas, et smarttv olemas, et võiks nagu  |
Sellise teleka küljes Amino on ikka kurjast. Saan aru, kui väiksem telekas või üldsegi veel kineskoop aga...
Võta kasvõi mõnelt sõbralt prooviks ja tunnista siis pärast seda ausalt, et kas tahad ikka seda Aminot sinna uuesti külge ühendada
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raitm
HV kasutaja

liitunud: 15.03.2005
|
17.02.2016 19:54:57
|
|
|
| Ma just mõned päevad tagasi testisin seda viimast Motorola boksi ja igapäevase Arrise kasutajana oli vahe tuntav Arrise kasuks
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Majavamm99
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2015
|
17.02.2016 21:29:28
|
|
|
| Kasutades uut teenust vana menüüga tuleb ette teade, et vajuta "back nuppu". Motorola boksile seda teha ei taha. Kui sageli ta seda teadet edastab ja kas see mingi aeg ära ka kaob?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
17.02.2016 21:43:22
|
|
|
Majavamm99, peaks tekkima valik, et ära enam küsi või paku.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
17.02.2016 21:44:12
|
|
|
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis
Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007

|
17.02.2016 21:52:25
|
|
|
freestyler, Arris kunagi välja tulles oli täitsa ok, aga nüüd on tõesti mitu kuud juba uimps kuubis
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MotorHead
HV veteran

liitunud: 11.06.2004
|
17.02.2016 21:58:03
|
|
|
| Vabandan, kui arutletud, kuid kas salvestamine ongi see nö "vaata algusest"? Sai see 3kuud täispakett läbi ning kadus ka see vaata algusest ära. Võtsin salvestamise juurde, kuid algusest vaatamist ei ilmunud juurde...
|
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
93 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jyrisa
HV veteran
liitunud: 04.08.2005
|
18.02.2016 01:03:45
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
| 2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid |
Kui on "kogemata" VIP1003 uue menüü peale üle viidud, siis vana peale tagasi ei saa? Nimelt meeldivad sujuvad kasutajaliidesed, ja vana menüüga lippas see boks nagu noor hirv.
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
72 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
18.02.2016 09:30:57
|
|
|
| freestyler kirjutas: |
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis
Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub. |
Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2016 09:51:53
|
|
|
| JazZ kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis
Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub. |
Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull. |
Kui hoolikalt võrrelda, siis samsung on arrisest menüüs liikumisel sujuvam ehk liigub küll aeglaselt ja ei lappa teksti ekraanil.
Arris on pisut kiirem kuid mitte nii sujuval liikumisega mis jätab mulje nagu jõudlusest oleks puudu.
Minumeelest on see koguaeg nii olnud ja kui õigesti aru sain, siis lihtsalt erinevate brauserite kuvamisoskus.
Armjan täiendab kas on ületamatu probleem teha Arris sama sujuvaks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
JazZ
HV kasutaja
liitunud: 25.12.2012
|
18.02.2016 11:24:32
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| JazZ kirjutas: |
| freestyler kirjutas: |
Minu eelistus:
1. Äpp Samsungi peal (F8000 mudel) - väga mugav, sujuv ja kiire kasutada
2. Motorola VIP1003 vana menüüga - hea kiire, kuid nuditud funktsioonid
3. Arris - kõik toimib, AGA no ma ei suuda seda läägi taluda, väga häirib see uimasus... võtsin testiks Elioni kampaania käigus, kus Samsa kasutajad tasuta said arrise ja nüüd ta siis vedeleb mul sahtlis
Amino toimis omal ajal hästi, tänaseks on lihtsalt ajast maha jäänud, lebab nüüd Arrise kõrval sahtlis.
LG äpiga kogemus puudub. |
Täiesti nõus, sama kogemus siin. Peale seda kui oled näinud kui sujuvalt ja kiiresti jookseb äpp Samsungi high end teleritel, on Arris kohutavalt aeglane. Kui pole kunagi paremat kasutanud, siis ilmselt ei oleks asi nii hull. |
Kui hoolikalt võrrelda, siis samsung on arrisest menüüs liikumisel sujuvam ehk liigub küll aeglaselt ja ei lappa teksti ekraanil.
Arris on pisut kiirem kuid mitte nii sujuval liikumisega mis jätab mulje nagu jõudlusest oleks puudu.
Minumeelest on see koguaeg nii olnud ja kui õigesti aru sain, siis lihtsalt erinevate brauserite kuvamisoskus.
Armjan täiendab kas on ületamatu probleem teha Arris sama sujuvaks. |
Samsung on aeglasem? Ma ei tea mis Samsunge Sina kasutanud oled, aga F9000, HU8500 on kindlasti kiiremad kui Arrise karp.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2016 13:07:56
|
|
|
JazZ, just kirjeldasin täpsemalt, keri menüüd mõlemal seadmel üles ja alla, Samsungi vaade on sujuv, Arris ei ole. Kiirus no võib öelda ka, praktiliselt sama.
Kui nüüd võrrelda funktsionaalsust, kanalite käivitamine, videote käivitamine, kerimine. Siis see peaks olema alternatiividest peajagu üle, viimane kogemus on kasvõi netflix videote käivitamine ja kerimine. Aminot ei mäleta enam võrrelda, tõesti oli seal vana menüü kiirem. Veel kiirem oli kindlasti päris esimene versioon.
Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.02.2016 14:16:39
|
|
|
indrekp ütleb küll, et pole vaidluskoht aga ikka vaidleb.
Mis sellest, et kasutajate reaalne kasutajakogemus räägib teist juttu, ei, ikka on vaja ümber veenda et nad on asjast valesti aru saanud ja tegelikult ikka ei ole nii.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2016 14:19:01
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
indrekp ütleb küll, et pole vaidluskoht aga ikka vaidleb.
Mis sellest, et kasutajate reaalne kasutajakogemus räägib teist juttu, ei, ikka on vaja ümber veenda et nad on asjast valesti aru saanud ja tegelikult ikka ei ole nii.  |
No kogemus ongi silmale erinev, minumeelest on ka Arris silmale aeglasem just selle lappava menüü tõttu.
Paned aga Samsa ja Arrise kõrvuti ning kerid menüüsid üles alla siis aeglasem ei ole.
Isegi kui oleks, kas jääks midagi tegemata? Tundub see palju aeglasem kui misiganes menüü. No võta mingi näide TV või mitte või kasvõi Rasbperry ja Kodi vms.
Mõtlesid kaasa?
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
18.02.2016 14:24:34
|
|
|
J''ma siiki teenusepakkuja lahenduse juurde, sa kipud jälle võrreldamatuid asju sisse tooma.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
18.02.2016 20:50:34
|
|
|
| jägaja kirjutas: |
| J''ma siiki teenusepakkuja lahenduse juurde, sa kipud jälle võrreldamatuid asju sisse tooma. |
Võrdleme seadet ja teleri ekraanil kuvatava menüü kiirust.
Ok, ega lõpuks ikka vahet pole, STB vms. menüüd ei saa kunagi nüüd nii kiireks, et võiks öelda, et pole aeglane. Ka vana menüü oli ka minu arvates aeglane sest nupu vajutusele ei järgnenud kohe ka reaktsioon.
Aga, et oleks mida võrrelda, siis sellepärast ma ei kasutanudki esimest vaarikat koos KODIga. Sisuliselt on amino, motorola ja arris sarnane raud. On optimeeritud video väljastamisele, mitte protsessori jõudluse menüüsse panekule.
Sellepärast hankisingi i5 NUCi millel KODI lippab nii menüüs kui sisu väljastamises.
Mida Telia teha saaks, plain text menüü mille näite tõin ühes teises teemas, võtke üks lihtne yamaha kodukino menüü, nagu DOS aken. Samas seal venis ka see nagu tatt.
Ühesõnaga, saab. Telia võib tellida ka mingi xtra kalli versooni digiboksist kus võiks rahumeeli ka windowsi, linuxit ja muid toredaid asju jooksutada, küll siis ka menüü lippaks.
Mida veel teha saab, kompromiss kiiruses ja kvaliteedis mis peakski hetkel ekraanil nähtav olema. Muidugi alati võiks leida võimalusi seda optimeerida.
Ilmselt selgitab ka menüü visuaalset sujuvust teleri protsessor vs. digiboksi protsessor. Lisaks eelnevalt mainitud brauseri erinevusele.
armjan ehk täiendab, mida saab ja mida ei saa teha.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
18.02.2016 20:59:05
|
|
|
| indrekp kirjutas: |
| Pole vaidluskoht, loodame, et saab mingis osas seal kiirust ikka optimeerida aga midagi tegemata küll menüüs ei jää. |
Siin polegi mingit vaidluskohta.
Kõige kiirem ja sujuvam on VIP1903 uue teenuse peal aga vana menüüga.
Mida siin rohkem targutada?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|