Nähtud juba paar nädalat tagasi seda pilti, aga "vaesed jah".
Vesi rsk munadeni ja kõigil "uppujatel" on kurvad pilgud pööratud kaamerasse. _________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
USA mõistab seda paremini...ega nad ilmaajata seda tara teemat enda lõunapiirile ei ehitanud.
Ega Eestil hõisata pole, piir ju sisuliselt massiimmigratsiooni korral olematu. Venemaa võiks 1000 kahtlast pagulast piirile tuues saavutada oluliselt rohkem kui igasugu minisõjaga.
Ehk Eesti peaks olema vastu igasugu Türgi sekkumisele Süürias ja pigem aitama Kurde kuidas võimalik(nende piir vähemalt peab ja pole debiilusulised.
Rätipäid peaks nende endi hõimlased ümberkaudsetes riikides aitama. Vahet pole, kas on kurd või sunni vms. Neil tegelastel on kombeks toitja kätt hammustada.
Kerry on vist unustanud, millest USA alguse sai - samuti massilisest immigratsioonist. _________________ M: Intel i5 4590 protsessorid M: HP Elitedesk 800 G3 SFF M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Poola läheb ikka "all-in". Nad ikka kohe üldse ei taha pagulasi sinna.
tsitaat:
Poola üks loetumaid nädalaajakirju tuli välja skandaalse esikaanepildiga, mis kujutab Euroopa naiste vägistamist islamistide poolt. Tegu võib olla ühe kõige poliitiliselt ebakorrektsema pildiga, mida kujutatud migratsioonikriisi ajal. Muuhulgas küsitakse artiklis: "Kas Euroopa tahab sooritada enesetappu?" ning kritiseeritakse karmilt Angela Merkelit.
Poola läheb ikka "all-in". Nad ikka kohe üldse ei taha pagulasi sinna.
tsitaat:
Poola üks loetumaid nädalaajakirju tuli välja skandaalse esikaanepildiga, mis kujutab Euroopa naiste vägistamist islamistide poolt. Tegu võib olla ühe kõige poliitiliselt ebakorrektsema pildiga, mida kujutatud migratsioonikriisi ajal. Muuhulgas küsitakse artiklis: "Kas Euroopa tahab sooritada enesetappu?" ning kritiseeritakse karmilt Angela Merkelit.
Kaanel: "islam vägistab euroopat"
"meie raport, mida meedia ja brüsseli eliit peidavad euroopa liidu inimeste eest"
Ükski peavoolumeedia ei julge sellist asja Eestis teha. Küsimuse püstitus on õige - "meie, või nemad?"
Sellist asja ei tunnista ükski Brüsseli soojal toolil istuja.
Samas kui artiklit edasi lugeda, tahetakse kogu see sitt ühtlaselt ikkagi Euroopa peale laiali jaotada.
Loodetavasti Visegardi riigid hoiavad oma senist joont ja ei lase Brüsselil rahvusriikidele pähe istuda.
Võibolla peakski kõik pagulased esiteks lapimaale koguma, nii pooleks aastaks (soovitavalt talvel), kui siis veel soovitakse euroopas elada siis peaks vast mingi paari-kolme kuulise kohanemiskursuse islandil läbima...
Võibolla peakski kõik pagulased esiteks lapimaale koguma, nii pooleks aastaks (soovitavalt talvel), kui siis veel soovitakse euroopas elada siis peaks vast mingi paari-kolme kuulise kohanemiskursuse islandil läbima...
Island on võrreldes Lapimaaga suhteliselt soe koht...
Spoiler
tsitaat:
Winter
The Icelandic winter is relatively mild for its latitude. The southerly lowlands of the island average around 0 °C (32 °F) in winter, while the Highlands of Iceland tend to average around −10 °C (14 °F). The lowest temperatures in the northern part of the island range from around −25 to −30 °C (−13 to −22 °F). The lowest temperature on record is −39.7 °C (−39.5 °F).[1]
Summer
The average July temperature in the southern part of the island is 10–13 °C (50–55 °F). Warm summer days can reach 20–25 °C (68–77 °F).[1] The highest temperature recorded was 30.5 °C (86.9 °F) at the Eastern fjords in 1939. Annual average sunshine hours in Reykjavík are around 1300, which is similar to towns in Scotland and Ireland.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Võibolla peakski kõik pagulased esiteks lapimaale koguma, nii pooleks aastaks (soovitavalt talvel), kui siis veel soovitakse euroopas elada siis peaks vast mingi paari-kolme kuulise kohanemiskursuse islandil läbima...
Island on võrreldes Lapimaaga suhteliselt soe koht...
Islandi 'võlu' pole temperatuurides... Tuul, vulkaaniline aktiivsus, päris kaunid lumetormid jms...
Moskv...er Brüsselis virutati rusikaga lauale ja käratati, seltsimees Pevkur, kus on Teie kommuni... er euroopalike väärtuste vaim! Plaan ootab täitmist!!
Seekord aga viilis Pevkur vastustest kõrvale: pole teada tausta, lohakalt vormistatud paberid jne. Pfft, kas tegelane siis ei saa aru, et uues Euroopas on sellised pisidetailid kümnendajärguline küsimus?
Moskv...er Brüsselis virutati rusikaga lauale ja käratati, seltsimees Pevkur, kus on Teie kommuni... er euroopalike väärtuste vaim! Plaan ootab täitmist!!
Seekord aga viilis Pevkur vastustest kõrvale: pole teada tausta, lohakalt vormistatud paberid jne. Pfft, kas tegelane siis ei saa aru, et uues Euroopas on sellised pisidetailid kümnendajärguline küsimus?
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.