Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 439, 440, 441  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:14:38 vasta tsitaadiga

No joppenpuhh. Telefon arvab, et tal on kõrvaklapid küljes ja normaalselt ma kõnesid teha täna enam ei saa icon_neutral.gif
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:17:57 vasta tsitaadiga

Puhu kõrvaklapiauku.

Edit: oot, kukkus ka viimati? Siis võib sellest viga saanud olla.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:51:27 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, tee igaks juhuks ka restart. iPhone 5 puhul juhtus mõnel korral, õnneks küll väga harva, et kõrvaklappidega muusikat kuulates läheb heli ise max volüümi peale. Ei aita klapide sisse ja välja võtmine ega ka füüsiliste volüümi nuppude reguleerimine. Restart aga aitas.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:52:07 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
No joppenpuhh. Telefon arvab, et tal on kõrvaklapid küljes ja normaalselt ma kõnesid teha täna enam ei saa icon_neutral.gif

Pane kõrvaklapid külge ja tee nendega kõnesid, kõigele lisaks näed cool välja ka, hoia kindlasti mikrofoni rääkimise ajal ühe käega suu juures.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:56:06 vasta tsitaadiga

Dno. Sorkisin kirjaklambriga ja uks niiditukk oli. Siis lasin suruohku ja toppisin kolarid taha paar korda ja tegin restarte. Hetkel laks korda
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.02.2016 14:37:30 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
3-rd party klaviatuuridega tee mis tahad. Swiftkey, uus Microsofti oma jne. Swiftkeyl androidi all täpitähed kenasti olemas, vist?


Hmm, veider, ei ole suutnud ühegi layoutiga ja ka Swiftkey-ga neid täpitähti püsivalt ette manada. Kindel, et näitab?
Jätame Õ/õ hetkel välja aga kõiki muid Ö, Ä, Ü täpitähti peab nö swipe meetodiga kätte saama. Mis keel ja sätted sul telefonis on, et keyboard mingeidki täpitähti püsivalt näitaks?
Samuti kahju, et Swiftkey "Estonian" ei toeta nii nagu see oli Androidi all kenasti olemas. Millest see vähene keelte toe puudus tingitud on? Swiftkey-l polnud võimalus olemasolevaid keeli üle tuua nii lihtsalt või mingi Apple / iOS teema, et kui system language tugi puudub siis ka keyboard ei ole lubatud, isegi 3rd party klaviatuuridel!?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
radarist
HV kasutaja
radarist

liitunud: 19.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 15:31:07 vasta tsitaadiga

Kasutan ise Fleksy-t, sellel eraldi eesti keele klaviatuur olemas, kuvab õ-ä-ü püsivalt, ö tuleb o alt.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 10.02.2016 16:53:21 vasta tsitaadiga

Hmm, põnev. Seda ei ole proovinud aga esimene 3rd party klaver mis on paljulubav, kahju, et minu puhul enim kasutatav "Ö/ö" täht on peidus aga see Fleksy liigub õiges suunas. Arusaamatu miks Swiftkey nii puusse pani iOS-i peal... Rääkimata iOS-i native toest!!!! icon_neutral.gif iOS 10-s äkki parandatakse see viga ära!? Kes seda Eesti regiooni toe puudumise kõrvaldamist peaks ajama? Riik? Samuti ka Siri või hääljuhtimise tugi eesti keeles... (btw, 5. oktoobri Digitunnis oli selle teemaline kerge arutelu ja mõtteid...)
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 17:11:02 vasta tsitaadiga

d_m kirjutas:
Hmm, põnev. Seda ei ole proovinud aga esimene 3rd party klaver mis on paljulubav, kahju, et minu puhul enim kasutatav "Ö/ö" täht on peidus aga see Fleksy liigub õiges suunas. Arusaamatu miks Swiftkey nii puusse pani iOS-i peal... Rääkimata iOS-i native toest!!!! icon_neutral.gif iOS 10-s äkki parandatakse see viga ära!? Kes seda Eesti regiooni toe puudumise kõrvaldamist peaks ajama? Riik? Samuti ka Siri või hääljuhtimise tugi eesti keeles... (btw, 5. oktoobri Digitunnis oli selle teemaline kerge arutelu ja mõtteid...)


Ise pead ajama, eestlasi juurde tootma icon_smile.gif
Pole massi taga = ei kulutata ressurssi pisikese rahvakillu peale.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 22:18:04 vasta tsitaadiga

Keegi fööni ekraanil klaasi kasutab ? Mul oli peal PanzerGlass ja no suht pettumus. Peale panin oktoobris, kuu aega hiljem mõranes parem nurk ning äärte alla läks õhk, mis aina süvenes ning lõpuks oli kogu telefoni ääre osa õhuga täidetud. Nüüd otsin alternatiivi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 22:21:06 vasta tsitaadiga

Apple Glass toimib hästi, pole mingeid imevigureid peale toppinud. Siiani igatahes kriimuvaba (ca 4 kuud kasutusel olnud iPhone 6, enne eelmisel omanikul 12 kuud kile all).
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 23:46:30 vasta tsitaadiga

Kas iphonega hotspoti tegemine on mingi tuumafüüsika? Vaatasin netist mingeid õpetusi ja videosid aga no ei hakka tööle. Pole mul mingit cellular funktsiooni settings all ja ei teki ka mingit personal hotspot kohta.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 23:50:35 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:
Kas iphonega hotspoti tegemine on mingi tuumafüüsika? Vaatasin netist mingeid õpetusi ja videosid aga no ei hakka tööle. Pole mul mingit cellular funktsiooni settings all ja ei teki ka mingit personal hotspot kohta.


eee....ei?



Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2016 23:51:18 vasta tsitaadiga

Milline iFöön, milline iOS?
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 00:37:53 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Apple Glass toimib hästi, pole mingeid imevigureid peale toppinud. Siiani igatahes kriimuvaba (ca 4 kuud kasutusel olnud iPhone 6, enne eelmisel omanikul 12 kuud kile all).
thumbs_up.gif endal telefon varsti aasta kasutusel olnud ilma igasugu kilede-klaaside ja muude ebamugavusteta. Kasutades nähtavaid kriime pole, lambi all vaadates mikrokriime leiab.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 00:58:06 vasta tsitaadiga

Mul ikka nâdalas korra kukub kuskile voi libiseb ekraaniga kuskil pinnal. Kui esimesed tâkked tekkisid raamile, siis oli veits moru tunne aga nuudseks juba koik kuljed ja nurgad tâkkeid tâis. Ekraanil samas kriime pole nâha. Ja noh, keegi pole telefoniga laulatatud...kui enam ei meeldi, siis saab uue osta
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 09:22:42 vasta tsitaadiga

heff kirjutas:
maatriks kirjutas:
Apple Glass toimib hästi, pole mingeid imevigureid peale toppinud. Siiani igatahes kriimuvaba (ca 4 kuud kasutusel olnud iPhone 6, enne eelmisel omanikul 12 kuud kile all).
thumbs_up.gif endal telefon varsti aasta kasutusel olnud ilma igasugu kilede-klaaside ja muude ebamugavusteta. Kasutades nähtavaid kriime pole, lambi all vaadates mikrokriime leiab.
apple glassiks nimetame praegu läbi huumori iphone enda oem ekraani või on see mingi peenem asi?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 09:33:06 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
heff kirjutas:
maatriks kirjutas:
Apple Glass toimib hästi, pole mingeid imevigureid peale toppinud. Siiani igatahes kriimuvaba (ca 4 kuud kasutusel olnud iPhone 6, enne eelmisel omanikul 12 kuud kile all).
thumbs_up.gif endal telefon varsti aasta kasutusel olnud ilma igasugu kilede-klaaside ja muude ebamugavusteta. Kasutades nähtavaid kriime pole, lambi all vaadates mikrokriime leiab.
apple glassiks nimetame praegu läbi huumori iphone enda oem ekraani või on see mingi peenem asi?
Ma jah usaldan tootja otsust piirduda ühe klaasikihiga ja pole mingeid lisakihte sinna toppima hakanud. Siiani pole pidanud pettuma, telefoni ei loobi icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 09:53:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Milline iFöön, milline iOS?


5s ja 9.2.1

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 10:09:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mul ikka nâdalas korra kukub kuskile

Nisanäpp oled või kasutad varbaid? icon_rolleyes.gif
Aga jah, telo tarbeese ja mingeid preservatiive sinna peale pole vaja. Pole suutnud enda telole kriimugi peale saada poole aastaga.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 11.02.2016 10:30:36 vasta tsitaadiga

Ma samuti ei kasuta mingeid kaitsekilesid/klaase. Pea pooleteise aasta on mingid mikrokriimud tekkinud aga ausalt öelda on sügavalt savi neist. Tegemist on siiski tarbeesemega tõepoolest
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Skyline
HV kasutaja

liitunud: 09.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 10:47:00 vasta tsitaadiga

kimi kirjutas:

Spoiler Spoiler Spoiler

Ise kirjutasid sinna testvork, test ja parooli? Seal peaks olema tele2 puhul APN real internet.tele2.ee (keegi tele2 klient võib parandada kui viimasel ajal muutunud see)
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 11:50:06 vasta tsitaadiga

Skyline, jep ise. Tegin netis olevate õpetuste järgi, kus tüübid imho ladusid suvalisi tähti ritta.

Aga see internet.tele2.ee aitas. Vähemalt hostpot tuli, eks pärst testin, kuidas töötab. Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d_m
HV kasutaja

liitunud: 24.08.2002




sõnum 11.02.2016 15:18:16 vasta tsitaadiga

Kuidas teil nende EarPodidega kogemus on, püsivad hästi ja mugavalt kõrvas? Kuna selliseid tooteid tehtud siis see libeda plastiku disain pole just paljudele meeltmööda...

http://earskinz.com/

http://www.imore.com/three-accessories-keep-earpods-your-ears-when-youre-working-out

Oskab keegi veel soovitada EarPodidele midagi sarnast?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 15:32:47 vasta tsitaadiga

jube kehvasti püsivad kõrvas. Minul lähemalt.
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 16:42:35 vasta tsitaadiga

Kasutan Bose QC20 klappe orig asemel
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 16:46:13 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
jube kehvasti püsivad kõrvas. Minul lähemalt.


Sa pole ainuke. Tõesti on viletsad klapid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaxPower
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.12.2002




sõnum 12.02.2016 16:52:54 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
Keegi fööni ekraanil klaasi kasutab ? Mul oli peal PanzerGlass ja no suht pettumus. Peale panin oktoobris, kuu aega hiljem mõranes parem nurk ning äärte alla läks õhk, mis aina süvenes ning lõpuks oli kogu telefoni ääre osa õhuga täidetud. Nüüd otsin alternatiivi.


õudus kuubis on mul selle panzer Glassiga...esimene oli puruks kui kodus avasin, siis viisin tagasi ja sain uue. Panin peale ja mullid jäid ega läinud ära, tagasi poodi, läks garantiisse ja uus vastu (aga mitte kohe vaid mingi 2-3 nädala pärst, sest saadetakse kuhugi tehasse orsmth...mina ka ei tea). Järgmisel sama asi, ei haaku korralikult, jälle tagasi poodi (sama asi uuesti et mingi 1 kuu pärst sain vist järgmise). Nüüd siis poes müüja ise pani selle peale ja kahe nädala pärst jälle hakkasid servad lahti tulema. Hetkel seis selline, et klaas jälle tagasi poes ja ootan vastust...nüüd proovin selle asemel ükskõik mida muud võtta, kuna raha tagasi ei anta, siis vähemalt prooviks kinkekaardi saada samas vääringus.

Kokkuvõttes: EI SOOVITA! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iFlop
Kreisi kasutaja
iFlop

liitunud: 03.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 17:19:30 vasta tsitaadiga

Lihtsalt geniaalne thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Antud juhiste järgi peaks saama 64bitise iOS seadme ära brick'ida icon_lol.gif
Väidetavalt üheks eelduseks on valitud ajatsoon, mis peaks olema GMT'st tagapool, seega võimalik et Eesti kasutajatel need juhised ei tööta.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 17:21:23 vasta tsitaadiga

4s ära ei brickinud, pidi töötama vaid 64bit prosedega ja seal ajab see kuupäev kerneli lolliks.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 19:47:49 vasta tsitaadiga

kas see tähendab seda, et kui ma olen 1970 sündinud ja lisan selle oma telefoni siis selle telliskivi vahetavad nad ringi ja saan uue telefoni vastu?
http://www.kiip.ee/ettevaatust-see-trikk-teeb-sinu-iphoneist-kasutu-telliskivi/
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 19:54:37 vasta tsitaadiga

El-Fuego kirjutas:
kas see tähendab seda, et kui ma olen 1970 sündinud ja lisan selle oma telefoni siis selle telliskivi vahetavad nad ringi ja saan uue telefoni vastu?
http://www.kiip.ee/ettevaatust-see-trikk-teeb-sinu-iphoneist-kasutu-telliskivi/
Ei, see ei tähenda seda.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.02.2016 21:08:47 IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 22:25:16 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit

võid saada endale tellise....guugelda natuke ja oota

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tiit001
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 12.02.2016 23:01:08 vasta tsitaadiga

Ee, tellise? Ei saa arrruuu:-)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2016 23:21:43 vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Ee, tellise? Ei saa arrruuu:-)

google-da Error 53

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2016 00:08:39 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tiit001 kirjutas:
Ee, tellise? Ei saa arrruuu:-)

google-da Error 53
Kuidas see asjasse puutub?

miks on vaja inimestele miskit valeinfot jagada? Kui ei tea siis võiks ju lihtsalt mitte kirjutada?

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 00:12:42 vasta tsitaadiga

ok, minu bad, aku vist safe värk jah.....aga pead ma sellegi poolest panti ei pane
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 00:34:04 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
ok, minu bad, aku vist safe värk jah.....aga pead ma sellegi poolest panti ei pane

Oleneb telefoni mudelist, 5S'il millel Touch ID kaabel eraldi on võib ka akuvahetuse käigus selle ära lõhkuda. Kuigi jah, otseselt akuga seotud pole.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 00:42:16 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit

Pealkirjas viidatud telefonist on hetkel väljas juba 9. versioon. Kõige esimesel oli aku külge joodetud ja selle korpuse avamine oli kõige vaevarikkam, edaspidi läks lihtsamaks - kahel järgmisel tuli pärast esipaneeli eemaldamist veel ka emaplaat eemaldada ja oligi aku käes, siis veel kahel järgmisel kõigest tagapaneel eemaldada jne.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.02.2016 00:47:00 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
tiit001 kirjutas:
Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit

Pealkirjas viidatud telefonist on hetkel väljas juba 9. versioon. Kõige esimesel oli aku külge joodetud ja selle korpuse avamine oli kõige vaevarikkam, edaspidi läks lihtsamaks - kahel järgmisel tuli pärast esipaneeli eemaldamist veel ka emaplaat eemaldada ja oligi aku käes, siis veel kahel järgmisel kõigest tagapaneel eemaldada jne.
Tema postituse pealkirjas oli ju iPhone 4s kirjas icon_rolleyes.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 00:52:07 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
El-Fuego kirjutas:
kas see tähendab seda, et kui ma olen 1970 sündinud ja lisan selle oma telefoni siis selle telliskivi vahetavad nad ringi ja saan uue telefoni vastu?
http://www.kiip.ee/ettevaatust-see-trikk-teeb-sinu-iphoneist-kasutu-telliskivi/
Ei, see ei tähenda seda.


Kahju. Lootsin, et olen sel ajal sündinud ja saan uue kui asi lukku ajada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 03:11:41 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

tiit001 kirjutas:
Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit

Ei ole "raketiteadus" icon_wink.gif
https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+4S+Battery+Replacement/7111

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 04:53:18 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
tiit001 kirjutas:
Terekest.

Kas pealkirjas viidatud telefonil on kodusel teel aku vahetus teostatav lihtsalt?
Akuga on ostes kaasas palju tööriistu, see küsimusi tekitabki..
Äkki keegi jagab kasulikke näpunäiteid:-)


Ette tänades,
Tiit

Ei ole "raketiteadus" icon_wink.gif
https://www.ifixit.com/Guide/iPhone+4S+Battery+Replacement/7111

thumbs_up.gif

Igatahes kasulik link. Omal ka saab aku kohe kohe aasta vanaks ju peab ka varsti akuvahetusele motlema hakkama.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 11:38:53 vasta tsitaadiga

Aasta vana ja juba vaja vahetada?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Muhekas
HV Guru
Muhekas

liitunud: 29.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 11:53:59 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Aasta vana ja juba vaja vahetada?


No mul on siin silma jäänud, et paljud vahetavad kui on poolteist aastat vanaks juba saanud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 14:09:02 vasta tsitaadiga

El-Fuego, ega akuvahetus ei ole auto õlivahetus, et x aja tagant peab tegema icon_idea.gif
Enda 4s aku alles nüüd ei vea enam tervet päeva aktiivset kastust välja kuigi ostetud sai siis kui mudel välja tuli thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 15:33:12 Re: IPhone 4S aku vahetus vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Tema postituse pealkirjas oli ju iPhone 4s kirjas icon_rolleyes.gif

Huvitav, kui paljud konkreetset teemat lugedes postituste pealkirjadele tähelepanu pööravad? Mul jäi see ausalt öelda hetkel täiesti kahe silma vahele. Postidele ju reeglina ei panda ka pealkirja. See konkreetne on tõenäoliselt eraldi teemast siia sappa liidetud.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2016 20:32:19 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
Aasta vana ja juba vaja vahetada?

HinnaVaatlus ju, sama mis autoteemas, kui õli tihedalt ei vaheta on tuksis kah. Tootja pole akuvahetust ette näinud, aga oma pea on ikka kõige targem.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heff
HV veteran

liitunud: 18.11.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2016 01:04:10 vasta tsitaadiga

Akut tasub ikka siis vahetada, kui enam üldse ei kesta. Kui kestab nigelasti, tasuks enne mingit app'i kasutada, mis oskab aku tervist vaadata ja kui tõesti aku lõpule jõudmas, võiks alles vahetamisele mõelda. Samas on see hetkel rohkem 4/4S teema, ilmselt ka rohkem vatti saanud 5-te teema, seega võib-olla niivõinaa telefon moraalselt vananenud/vananemas.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mac/Apple »  iPhone mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 234, 235, 236 ... 439, 440, 441  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.