|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
limp
HV Guru

liitunud: 11.08.2003
|
09.02.2016 10:02:36
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Starmani teenus, nagu ka ülal mitmed kaasvõitlejad on öelnud, on viimased paar päeva täiesti pilpaks. Digiboks jookseb õhtu peale mitu korda kokku või teeb hard reseti ja nõuab uut seadistamist ning nett on ka päris korralikult segamini. Vahepeal ei suuda HV avalehte ette laadida, Speedtestist rääkimata. |
ise liitusin ka selle järgmine kuu tasuta perioodiks, et testida kas on mõttekas elionist üle tulla. Kas ma ei vaata piisavalt telekat ja ei istu koguaeg netis, aga igatahes ma pole näinud veel viimase nädala jooksul mitte ühtegi probleemi.
Ajamasinast vaadates harva ruute ekraanile loopimine ei kvalifitseeru minu jaoks väga negatiivseks - juhtub.
Siiani ei saa midagi halba öelda
_________________ Ärgake lapsed, maailm on hädaohus
Windows keskkond on nagu li*s - kõik teda ke*ivad aga keegi teda ei armasta! |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
09.02.2016 10:22:25
|
|
|
| limp kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Starmani teenus, nagu ka ülal mitmed kaasvõitlejad on öelnud, on viimased paar päeva täiesti pilpaks. Digiboks jookseb õhtu peale mitu korda kokku või teeb hard reseti ja nõuab uut seadistamist ning nett on ka päris korralikult segamini. Vahepeal ei suuda HV avalehte ette laadida, Speedtestist rääkimata. |
ise liitusin ka selle järgmine kuu tasuta perioodiks, et testida kas on mõttekas elionist üle tulla. Kas ma ei vaata piisavalt telekat ja ei istu koguaeg netis, aga igatahes ma pole näinud veel viimase nädala jooksul mitte ühtegi probleemi.
Ajamasinast vaadates harva ruute ekraanile loopimine ei kvalifitseeru minu jaoks väga negatiivseks - juhtub.
Siiani ei saa midagi halba öelda |
Ega mul ka tavaliselt probleeme ei ole. Starmaniga liitusin sügis 2013, selle aja peale on olnud kaks perioodi mis olid täidetud probleemidega. Kõigile teada igatunniste disconnectide saaga siin paar aastat tagasi mis lahenes uute seadmetega ning nüüd see kala digiboksi ja netiga. Ülejäänud 99,99% ajast on teenus lihtsalt suurepärane.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
webromps
HV kasutaja
liitunud: 13.06.2005
|
10.02.2016 02:40:54
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
Aeg-ajalt poes ikka Starmani kiitvad tädid ja onud tikuvad ligi ning seni on mul vastus neile olnud lühike, et Starman lihtsalt ei "levi" minu piirkonnas. Täna aga küsiti, et kas olete ikka kindel ja kas olete ikka kontrollinud ja millal viimati. Ok, mõtlesin siis, et tead lähen siis nüüd Starmani kodukale ja kontrollin seda asja, ehkki ma vastust tean. Põnev aga oli see, et koht, kus tuleb sisestada aadress, on kirjutatavad lahtrid ainult Linn, Majanumber ja Korter. Tänava lahter on aga hall ja sinna midagi sisestada ei saa. Heakene küll, sisestan siis niipalju kui saan: "Tallinn", "7", "2" ning kui vajutada nuppu Edasi, siis viskub ekraanile aken "palvega": Palun täitke kõik väljad!
 |
Ei tea kas on korda vahepeal tehtud, aga kui trükkida Tallinn sisse, siis tekib dropdown ja seal peab Tallinna peal klikkima. Peale klikki läheb ka tänava lahter aktiivseks.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
10.02.2016 10:45:05
|
|
|
Signaal on kuskil 46-47db. Ping on korras, alla kiirus on normaalne, üles on ka enam vähem OK speedtestis ~19, aga ajamasin viskab TV3 uudistele 3-4 korda saate jooksul ruutu... Õhtul hiljem vaatasin Discovery pealt ühe saate tahvlis - seal probleemi ei olnud.
Peaks proovima miskit online mängu pelida - võibolla tulevad miskid kõikumised vahele...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2016 12:21:12
|
|
|
| tsitaat: |
Signaal on kuskil 46-47db.
|
mis signaal?
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
10.02.2016 12:41:39
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tsitaat: |
Signaal on kuskil 46-47db.
|
mis signaal? |
Coax'i signaal, mis ruuterisse tuleb.
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2016 12:45:12
|
|
|
ehk siis -14? näita modem.starman.ee screeni.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
10.02.2016 15:38:47
|
|
|
Alates esmaspäeva õhtust on jälle kõik korras, digiboks kokku ei jookse ning nett samuti ei kala
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Majavamm99
HV vaatleja
liitunud: 14.11.2015
|
10.02.2016 20:48:28
|
|
|
| Milliseid kanaleid peaks nägema ilma CI moodulita. Tahtsin proovida ilma Starboxita lahendust aga moodulit pole ja ilma leidsin ainult ETV. Kas teisi tasuta kanaleid ei näe?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.02.2016 20:50:40
|
|
|
| Majavamm99 kirjutas: |
| Milliseid kanaleid peaks nägema ilma CI moodulita. Tahtsin proovida ilma Starboxita lahendust aga moodulit pole ja ilma leidsin ainult ETV. Kas teisi tasuta kanaleid ei näe? |
Ei näe teisi, ainult ETV on vaba.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2016 20:55:28
|
|
|
ainult etv d näeb. et starboksi seest pärineva kaardiga vaadata, peab sul olema non - pairing chipsetiga ci moodul. neoton nt.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
10.02.2016 22:05:19
|
|
|
ei ole hull.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
11.02.2016 21:08:00
|
|
|
| Vael kirjutas: |
| Scart kirjutas: |
| Online mänge hetkel näiteks mängida pole võimalik. Eesti-sisesesse CS:GO serverisse on ping 10, aga packet loss on nii räige, et tegelased karglevad edasi ja tagasi. |
Ma mõtlesin, et ainult mina, aga 2h mänguajast on jah packetloss suur. Samas kui teistel lääg polnud,tegemist siis välismaa serveriga. Olen tähele pannud, et just kindlatel aegadel, kusagil suur ülekoormus? |
Viimased nädal-paar on asi ikka suht hull olnud, sisuliselt ei ole mänge (TF2, CS:GO) võimalik mängida. Praegu tegin proovi kolme serveriga nendes kahes mängus (asuvad Prantsusmaal, Soomes, Rootsis) ja tulemus on masendav. Kas viskab aegajalt pingi 1200-2400 ms peale või viskab paketikao sisse (5-6%). Maksad 100mbit ühenduse eest aga kvaliteet on nagu 64kbit ISDNil. Pole just minu arusaam ideaalsest lahendusest.
Saadame nüüd kurjad kirjad Starmani poole teele, selline teenus ei kõlba lihtsalt kasutada.
EDIT: Äkki mainite ära ka, kellel probleemid online mängudes pingi/paketikaoga on, et kus te asute? Mina Tallinnas kesklinnas.
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
12.02.2016 04:48:38
|
|
|
ise asun valgas ja ka tähele pand korduvalt ,et ping jebib netis sitaks... endal 400mb ühendus...
lisaks tv mõlemad nussivad ajusi mis on niiöelda selle kaardiga. pidevalt ,et krüpteeritud kanal jne . vahepeal aitab ootamine vahepeal peab tv-le resa tegema.
viskab suht tihti lampi keset vaatamist ette.
varem olin elioni klient 7 aastat ja no kurbusega tõden ,et starmani neti kvaliteet ei anna võrreldagi absull.
kahjuks elukoha muutuse tõttu pole elioni saada siin.
hindeks annaks 4/10 ja elionile kõva 9.5/10
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
uvuv
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2002
|
12.02.2016 20:09:47
|
|
|
| tsitaat: |
ise asun valgas ja ka tähele pand korduvalt ,et ping jebib netis sitaks... endal 400mb ühendus...
lisaks tv mõlemad nussivad ajusi mis on niiöelda selle kaardiga. pidevalt ,et krüpteeritud kanal jne
|
Tee pingist mingi ülevaatlikum, arvudega "ping statistics" vms näide, kui kasutad tavaliselt wifit, siis proovi, kasvõi testiks, arvuti kaabliga ühendada ja arvutist lülita wifi välja selleks ajaks. Pingi samaaegselt mõnd kohalikku serverit, näit starman.ee-d ja vastavat mänguservert vms. Saadud infoga pöördu juba Starmani poole, meili teel saad ka logid, ekraanipildid kaasa panna.
TV probleemid on suure tõenäosusega tingitud vastuvõtva signaali nõrkusest, häiretest signaalis või telerite tarkvara puudustest, väiksem tõenäosus, et mõlemad moodulid, kaardid rikkelised. Digiboksid on sul teleris sees... (telerite tarkvara uuendamine, kui digibokse muidu ei taha, võta üks n.ö. testiks- saad kohe näha, kas viga signaalis või teleri oskamatuses suhelda). Vaata vastava pilguga ise või telli Starmanist tehnik kohale.
Kõigil kohalikel telekomidel on (vist) reegel: kui viga teenusepakkuja poolel, siis tasuta, kui kliendi poolel, siis klient maksab vähemalt kohalesõidu, vastavalt tingimustele ka töö eest.
viimati muutis uvuv 12.02.2016 20:27:20, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.02.2016 20:15:30
|
|
|
..starmanil tuleb korteri ukse taha üsna kõva ja ühtlane signaal. huvitavaks läheb korteris: kurat-teab-kust pärinevad jagurid, kaabel ja otsad kipsi taga.. tartus, ravilas nt. ei tohi kaablil olla mitte ühtegi kehva varjestusega otsa, ei tohi f i vahelt millimeetritki varjestust välja tolgendada, sest kohe tekib vabalevi 1 mux mida soinaste kiiritab ja mis tapab kanalid 80-106 maha. (490mhz). piisab ka kehvadest seinapesadest või nendest türgi pressitud otstega kaablitest..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2016 20:38:15
|
|
|
Mul see mure, et saadet otse vaadates, käivad aegajalt nõmedad piuksud, mis on tingitud mikro katkestustest.
Asi oli varem hullem, aga üks vigane koht leiti üles, see oli kaabli otsa keeratav julla. Nüüd saan digiboxi vabalt liigutada
ja piuksumine sellest enam ei sõltu ja oluliselt vähemaks läks ka, aga ikkagi vahest tihedamini, vahest harvem, ta seda nõmedat piuksu teeb.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
12.02.2016 20:49:46
|
|
|
tuleb muud otsad ka üle vaadata.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
12.02.2016 21:01:32
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| tuleb muud otsad ka üle vaadata. |
No jah, samas mis neist vahtida, kui väljavahetamiseks otsi pole.
Aga jah, vaatan-vahetan neid ja äkki leian veel mõne vigase.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vanguard
HV kasutaja
liitunud: 14.03.2002
|
13.02.2016 17:54:25
|
|
|
Nii, saatsin Starmanile e-kirja, järgmine päev helistati, öeldi et signaal on kehvaks läinud, pakuti kohe järgmiseks päevaks tehniku aega. Tehnik lahkus 1min tagasi, askeldas ennem natukene seinas oleva pesa kallal ja nüüd on kõik korras. Ping on tipp-topp, mingeid kõikumisi ei ole. Töö kiire ja korralik.
TLDR: kaebusta korral kiiremas korras Starmani klienditeeninduse poole pöörduda!
|
|
| Kommentaarid: 54 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
51 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
13.02.2016 18:30:39
|
|
|
| tsitaat: |
askeldas ennem natukene seinas oleva pesa kallal ja nüüd on kõik
|
need seinapesad on kurjast. ma olen neist varem ka siin rääkinud. tehakse kurat - teab millest, varjestatakse kurat teab mismoodi. üks pesa võib ideaalkaabeldusele vee peale tõmmata. teine asi on nende paigaldamine. nähtud seda, et on kooritud kaabell ja varestus ning keeratud puntrasse ning tõmmatud keskmise klemmi alla. on olnud ka seda, et elektrik pani hommikul pesa ja mina tehnikuna võtsin selle paar tundi hiljem ära, et teenus peale remonti tööle hakkaks..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mada
HV vaatleja
liitunud: 15.08.2006
|
13.02.2016 20:31:32
|
|
|
Ma ei suutnud Starmani kodulehelt üles leida, aga äkki keegi teab: kas Starman võimaldab Viasat Sport Balticut või Viasat Motorit salvestada? Elion vist ei võimalda :S Tahaks Nascari vaadata, aga kavas olevad kellaajad eriti hästi ei sobi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
13.02.2016 21:50:22
|
|
|
teler+moodul+kaart saab (või suvaline dvb-c hd digibox), mingit piirangut looomulikult pole.
samamoodi saad ka salvestada Viasat Motor Hd kanalit näiteks arvutiga DVB-C kaardiga..
Viasati sati kaudu (DVB-S2 teleriga) seda näiteks teha ei saa, kuna Viasat moodulit ei anna.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
14.02.2016 01:14:10
|
|
|
| uvuv kirjutas: |
| tsitaat: |
ise asun valgas ja ka tähele pand korduvalt ,et ping jebib netis sitaks... endal 400mb ühendus...
lisaks tv mõlemad nussivad ajusi mis on niiöelda selle kaardiga. pidevalt ,et krüpteeritud kanal jne
|
Tee pingist mingi ülevaatlikum, arvudega "ping statistics" vms näide, kui kasutad tavaliselt wifit, siis proovi, kasvõi testiks, arvuti kaabliga ühendada ja arvutist lülita wifi välja selleks ajaks. Pingi samaaegselt mõnd kohalikku serverit, näit starman.ee-d ja vastavat mänguservert vms. Saadud infoga pöördu juba Starmani poole, meili teel saad ka logid, ekraanipildid kaasa panna.
TV probleemid on suure tõenäosusega tingitud vastuvõtva signaali nõrkusest, häiretest signaalis või telerite tarkvara puudustest, väiksem tõenäosus, et mõlemad moodulid, kaardid rikkelised. Digiboksid on sul teleris sees... (telerite tarkvara uuendamine, kui digibokse muidu ei taha, võta üks n.ö. testiks- saad kohe näha, kas viga signaalis või teleri oskamatuses suhelda). Vaata vastava pilguga ise või telli Starmanist tehnik kohale.
Kõigil kohalikel telekomidel on (vist) reegel: kui viga teenusepakkuja poolel, siis tasuta, kui kliendi poolel, siis klient maksab vähemalt kohalesõidu, vastavalt tingimustele ka töö eest. |
koju jõuan võtan kätte asja. mingi kuu või 2 töötas asi ilusti seega ei saa ju telekatega probleem olla?
mingeid seina pistikuid pole. on ainult üks jagur millest siis 2 tv otsa ja 1 mis läheb ruuterisse.midagi tõstnud ega puutund pole ,tehnik pani ühenduse mingi 5 kuud tagasi ja tundus küll et otsad ja asjad tehti korralikult seisin ise kõrval.
esimsed 2 kuud olin üllatunud ,et starman täitsa viisakas.hetkel küll valiks aeglasema paketi ja parema pingi kui vaid saaks.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SSD
HV Guru

liitunud: 18.01.2006
|
14.02.2016 01:50:15
|
|
|
| siven, küll korda saab. Mitu kohta mis on starmanil probleemsed. Esmaselt keeratavad otsikud, ja siis kodused ühendused. Pikemad liinid on üldiselt päris head.
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
267 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
15.02.2016 23:06:46
|
|
|
Ei tohiks ju raske olla Starboxi saatekavas näidata ainult tellitud paketi kanaleid?
Või on selline seadistus juba olemas aga ma pole leidnud?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_marek
HV Guru

liitunud: 31.12.2002
|
16.02.2016 00:19:15
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Ei tohiks ju raske olla Starboxi saatekavas näidata ainult tellitud paketi kanaleid?
Või on selline seadistus juba olemas aga ma pole leidnud? |
Ei ole sellist seadistust. Tundub, et on tõesti raske asi, mida genereerida
Neid "keerulisi" asju on teisigi.
1) Saatekavas näidata ainult tellitud paketi kanaleid
2) Saatekava resolutsiooni muutmise võimalus - suurel ekraanil EPG-s ainult 5 kanalit korraga kuvada on normaalse nägemisega inimeste mõnitamine
3) ETV/ETV2 SD kanalite asemele HD kanalite lisamine ning järelvaatamise võimaldamine HD kanalitele ("öööääöääö liiga palju ressurssi läheks selleks" - aga Elion ju pakub HD järelvaatamist)
4) Meeldivate saadete valimine ja lisamine "listi", mida ajamasinast järjest järgi vaadata
jne
Aga kui seni endiselt süsteem 2-3x nädalas kokku jookseb ja box restarti vajab, pole vist lootustki, et taoliste kasutusmugavuste lisamise peale keegi mõtleks
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
118 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
16.02.2016 08:47:32
|
|
|
Ei ole kokku jooksnud boks juba ammuammu. See üks probleem siin oli aga see pold boksimure vaid mingi üldine rike.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
16.02.2016 10:38:17
|
|
|
See tellitud kanalite list ja SD kanalid asendada HD'ga võiks olla "standardis"...
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inch
HV kasutaja
liitunud: 12.01.2011

|
16.02.2016 11:24:20
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
| Ei ole kokku jooksnud boks juba ammuammu. See üks probleem siin oli aga see pold boksimure vaid mingi üldine rike. |
Kadedaks teed - mul boks nõuab jätkuvalt resa vähemalt 2-3 korda nädalas.
Mõnikord peab isegi 2x päevas tegema, et järelvaatamist kasutada.
Jätkuvalt olen "beeta" kasutaja...
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
79 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
16.02.2016 11:28:55
|
|
|
| inch kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
| Ei ole kokku jooksnud boks juba ammuammu. See üks probleem siin oli aga see pold boksimure vaid mingi üldine rike. |
Kadedaks teed - mul boks nõuab jätkuvalt resa vähemalt 2-3 korda nädalas.
Mõnikord peab isegi 2x päevas tegema, et järelvaatamist kasutada.
Jätkuvalt olen "beeta" kasutaja... |
Peale viimaseid softiuuendusi tahab minu boks resa 2-3x nädalas. Mõned kuud varem oli iga õhtu pikema vaatamise korral restart soolas.
Seega minu võrdlusbaasi pealt vaadates on 2-3x nädalas edasiminek, kas seda rahuldavaks saab lugeda... Ei tohiks nagu.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2016 11:43:00
|
|
|
Mul boksiga kõik korras. Seeeest modem-ruuter teeb jätkuvalt trikke.
Vana ja hea iga-tunni-tagant-katkestus umbes 2-3 päeva nädalas on lõpuks jälle minuni jõudnud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
16.02.2016 12:41:45
|
|
|
DVB-C HD (Starmani kaabel):
kasutan Pana telekat, moodulit, kaarti ja hdd-salvestamiseks.
pole mitmeid aastaid probleeme olnud (restardi vajadus puudub), salvestan,vaatan, panen saate ajal pausi, kui mõni huvitav koht lives vaadates- kerin tagasi.. jne. mugav
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
16.02.2016 12:52:53
|
|
|
| See Starboxis SD ETV kanalite näitamine on tõesti täiesti mõttetu. Isegi kui kellelgi on tõesti starbox SD teleka taga, pole ju ikka mitte mingit põhjendust SD kanaleid Starboxis näidata. Järelvaatamine olgu pealegi SD kvaliteediga, see on suht poogen, kuigi ilus oleks muidugi HD järelvaatamine.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
16.02.2016 17:48:02
|
|
|
softis, uusi seadmeid pole taha ühendanud netti?
Ise olen märganud, et nii kui Luma 925-e enda Zyxeli taha ühendan(pole Starmani viga), siis mõne aja pärast nett kaob...
Iphone ja wifi ruuterite kohta oli ka mõned ajad tagasi palju kaebusi googelmoogeldades.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
16.02.2016 18:28:11
|
|
|
tänane teema mis servast haakub. mul paar korrust allpool elav naaber istus seni mu wifivõrgu küljes oma smart telekaga. vaatas sealt aeg-ajalt mingit sisu. nüüd ostis teise sellise teleka juurde ja tellis omale kah starmanist neti. tuli tuttav tehnik ja hakkas seda seadistama aga ühel hetkel sain kõne, et "õu, mis värk, alla saad tulla vä?" teema: temal vaikimisi 1 kanalil ruuter. telekas ühendub levialasse aga sisu kätte ei saa. vahetasime kanali ära ja hakkas toimima nagu siidi..
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
16.02.2016 21:28:22
|
|
|
| Vael kirjutas: |
softis, uusi seadmeid pole taha ühendanud netti?
Ise olen märganud, et nii kui Luma 925-e enda Zyxeli taha ühendan(pole Starmani viga), siis mõne aja pärast nett kaob...
Iphone ja wifi ruuterite kohta oli ka mõned ajad tagasi palju kaebusi googelmoogeldades. |
Ma täpsustan, et ma pidasin kaablit silmas, mitte wifit.
Igal juhul on koguaeg samad seadmed nii kaabli kui wifi otsas olnud.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pailaps
HV Guru
liitunud: 13.05.2004
|
16.02.2016 22:46:21
|
|
|
Mis pull see täna. Tarbin mina Starmani teenust. 5 Mbit/s alla S-Klassik. Räme paketikadu ja latentsus 500+ ms www.starman.ee peale. Kuni tartu sõlmeni OK, Sõle poole vaadates läheb asi väga kiiva , kui kiire MTR teha.
Kurdan mina muret tehnilisele toele. Selgub, et polegi tegelikkuses tehniline tugi. Graafikut nähakse 15 minuti intervalli kaupa. Heaküll. Palusin enda ip aadressi lihtsalt pingida või mtr teha, et välja selgitada äkki üldine probleem?
Nemad, ei saa, edastame internetiosakonnale....
Oeh, võib-olla on see tõesti professionaalne kretinism, kuid vähemalt STV-sse helistades ei suunata mind kuskile, kus päike ei paista. Teenindaja oli ise samuti suht äraootav ja emotsioonitu.
_________________ Ma trollin 50% oma postitustest. |
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
17.02.2016 01:40:45
|
|
|
| Starmani affid võtsid jälle Tallinnas,Lillekülas interneti ära.Ei mingit ette teatamist ja kogu lugu.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
17.02.2016 02:01:43
|
|
|
Ühendasin Starboxi uue Samsungi telekaga (ju7002), kõik nagu toimiks (heli, menüüs saan käia) aga kanalite pildiks on must ekraan ainult.
On kellelgi veel taoline jama olnud? Tegin boxile tehase reseti aga ikka sama teema. Proovisin teisi HDMI pesasi, ei aidanud.
Telekas ise nagu toimib, youtubes pilt ees jne.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
17.02.2016 08:39:14
|
|
|
vanadel philipsitel oli sama teema, est saedmed ei suuda hdmi signaalis kokku leppida. neil juhtudel aitas ainult scart kaabel. sa uuenda teleka tarkvara kui saad. esimene kord, kus kuulen, et samsungil selline asi on. ühel juhul meenub, kus samsung töötas ja mingi aja pärast tekkis seline rike. starbokside vahetamine ei aidanud. sama scart üleminek lahendas kliendi jaoks asja.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kempi
HV veteran
liitunud: 13.01.2002
|
17.02.2016 12:11:46
|
|
|
| Pailaps kirjutas: |
Oeh, võib-olla on see tõesti professionaalne kretinism, kuid vähemalt STV-sse helistades ei suunata mind kuskile, kus päike ei paista. Teenindaja oli ise samuti suht äraootav ja emotsioonitu.
 |
Sa sebi omale Starmanis linnuke "see klient teab värki" ja kõne vastuvõtmisel on suhtumine umbes selline: "Ahah. Teie. Oodake palun, kohe suunan edasi"
_________________ All there is to do - recon... |
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ihvike
HV Guru
liitunud: 01.04.2002
|
17.02.2016 12:17:55
|
|
|
| eZ kirjutas: |
Ühendasin Starboxi uue Samsungi telekaga (ju7002), kõik nagu toimiks (heli, menüüs saan käia) aga kanalite pildiks on must ekraan ainult.
On kellelgi veel taoline jama olnud? Tegin boxile tehase reseti aga ikka sama teema. Proovisin teisi HDMI pesasi, ei aidanud.
Telekas ise nagu toimib, youtubes pilt ees jne. |
Proovi telekat välja-sisse lülitada samal ajal kui box taga. Kui ei aita, siis ka juhe sisse-välja. Ja kui siis ka ei aita, siis esimesena tuleks ilmselt igaks juhuks teist Starboxi proovida (kui see konkreetne juba mõne teise teleka taga proovitud pole). Ja kui ei aita, siis läheb telekas garantiisse. HDCP mittetoimimine on igal juhul üks suur viga.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
17.02.2016 12:57:03
|
|
|
| ihvike kirjutas: |
| eZ kirjutas: |
Ühendasin Starboxi uue Samsungi telekaga (ju7002), kõik nagu toimiks (heli, menüüs saan käia) aga kanalite pildiks on must ekraan ainult.
On kellelgi veel taoline jama olnud? Tegin boxile tehase reseti aga ikka sama teema. Proovisin teisi HDMI pesasi, ei aidanud.
Telekas ise nagu toimib, youtubes pilt ees jne. |
Proovi telekat välja-sisse lülitada samal ajal kui box taga. Kui ei aita, siis ka juhe sisse-välja. Ja kui siis ka ei aita, siis esimesena tuleks ilmselt igaks juhuks teist Starboxi proovida (kui see konkreetne juba mõne teise teleka taga proovitud pole). Ja kui ei aita, siis läheb telekas garantiisse. HDCP mittetoimimine on igal juhul üks suur viga. |
Starbox töötas vana kineskoobi taga probleemideta, proovin õhtul teleka softi uuendada ja siis seda on/off asja.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DjFreeze
HV kasutaja

liitunud: 30.03.2010
|
17.02.2016 13:08:06
|
|
|
küsimus . mul on philipsi 6500 series android tv sellele on sisse ehitatud kordus tv TV on Demand
.. kas see starmani võrgus töötab ilma starboxita?
_________________ Hardcore Power https://fr33z3dj.wordpress.com/ |
|
| tagasi üles |
|
 |
eZ
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2007
|
17.02.2016 15:17:30
|
|
|
| eZ kirjutas: |
| ihvike kirjutas: |
| eZ kirjutas: |
Ühendasin Starboxi uue Samsungi telekaga (ju7002), kõik nagu toimiks (heli, menüüs saan käia) aga kanalite pildiks on must ekraan ainult.
On kellelgi veel taoline jama olnud? Tegin boxile tehase reseti aga ikka sama teema. Proovisin teisi HDMI pesasi, ei aidanud.
Telekas ise nagu toimib, youtubes pilt ees jne. |
Proovi telekat välja-sisse lülitada samal ajal kui box taga. Kui ei aita, siis ka juhe sisse-välja. Ja kui siis ka ei aita, siis esimesena tuleks ilmselt igaks juhuks teist Starboxi proovida (kui see konkreetne juba mõne teise teleka taga proovitud pole). Ja kui ei aita, siis läheb telekas garantiisse. HDCP mittetoimimine on igal juhul üks suur viga. |
Starbox töötas vana kineskoobi taga probleemideta, proovin õhtul teleka softi uuendada ja siis seda on/off asja. |
Viimane soft oli juba peal, teleka juhtmest on/off ei aidanud.
Panin järgi toa antenni ja sellega toimib hübriidTV/TasutaTV probleemideta.
Starmani klienditeenindus peale koduvisiidi midagi tarka pakkuda ei osanud.
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
25 |
|
| tagasi üles |
|
 |
inczp
HV kasutaja
liitunud: 09.06.2014
|
17.02.2016 16:22:05
|
|
|
| Täna Starboxile järjekordne uuendus 4.2>4.3, mis siis muutus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Maemees
HV vaatleja
liitunud: 28.02.2012
|
17.02.2016 17:08:08
|
|
|
| inczp kirjutas: |
| Täna Starboxile järjekordne uuendus 4.2>4.3, mis siis muutus? |
Delfi TV-Beta rakenduses ilmus ekraani alla vasakule kiri: ,,Sisu ja selle tehnilise kvaliteedi eest vastutab DelfiTV."
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Markos
HV veteran
liitunud: 10.04.2002
|
17.02.2016 17:12:47
|
|
|
| tsitaat: |
| Sa sebi omale Starmanis linnuke "see klient teab värki" ja kõne vastuvõtmisel on suhtumine umbes selline: "Ahah. Teie. Oodake palun, kohe suunan edasi" icon_biggrin.gif |
Lõpuks jõuad võrguarhitektini välja ja saad aru, et sa ei tea tegelikult mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|