|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
08.02.2016 14:26:36
Avaldatud on ID-tarkvara versioon 3.12 |
|
|
1. veebruaril avalikustati ID-tarkvara versioon 3.12. Tegu on korralise hooldusreliisiga, kus on tehtud mitmeid parendusi ja täiendusi.
ID-tarkvara kõige uuem versioon on allalaetav aadressilt installer.id.ee. Mac OS X kasutajad leiavad kõige uuema DigiDoc3 kliendi ja ID-kaardi haldusvaheni App Store’ist. Alates sellest nädalat jõuab vanemate versioonide kasutajatele automaatne tarkvarauuendus. Soovitame kindlasti tarkvara uuendada.
Olulise muudatusena saab alates tarkvara versioonist 3.12 anda vaid BDOC ja ASiC-E vormingus allkirju. Tarkvaras säilib DDOC-vormingus dokumentide avamise võimalus, kuid uusi DDOC-vormingus dokumente enam luua ega varasemalt loodud dokumentidele allkirja lisada ei saa. DDOC vormingus digiallkirjastatud faili avamisel kuvatakse info, et tegu on vanas formaadis DigiDoc konteineriga.
Lisatud on keskne konfiguratsioonihaldus, mis võimaldab ajakohastada tarkvara konfiguratsioonisätteid kasutaja arvutis Riigi Infosüsteemi Ameti serverist. Oluliselt on muudetud on ID-tarkvara pakendust Windows op. süsteemile, tarkvara paigaldamisel on võimalik valida milliseid komponente installeerida - see on oluline ennekõike korporatiivkasutajatele (juhised administraatoritele on leitavad siit).
Täielik nimekiri uuendatud lõppkasutaja komponentidest ja muudatustest on leitav siit.
ID-tarkvara ver 3.12 toetab operatsioonisüsteeme:
• Windows 7 SP1, 8.1 ning 10
• Mac OS X 10.9, 10.10 ja 10.11
• Ubuntu 14.04 LTS ja 15.10
• Windows Server 2008 R2 ja 2012
Veebilehitsejatest on toetatud:
• Windowsil: Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome;
• Mac OS Xil: Mozilla Firefox, Safari, Google Chrome;
• Linuxil: Mozilla Firefox, Google Chrome.
Alates 01.06.2015 ei ole Windows XP enam ID-tarkvara poolt toetatud.
Lisainfo: www.id.ee
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
08.02.2016 15:55:25
|
|
|
| see uudis natuke hiljaks jäänud, leidsin selle uuenduse ammu juba, tegi google chrome token signing laienduse stabiilseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
08.02.2016 15:56:40
|
|
|
Mõtlesin ka, et WTF, just tegime Lansweeperiga deploy valmis ja nüüd otsast peale jälle
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
teamgt
HV kasutaja
liitunud: 15.06.2004
|
09.02.2016 14:46:52
|
|
|
Kas ma magasin midagi maha...
Tegu W7-ga. Näitas täna, et on tarkvara uuendus, kusjuures, ei olnud veel 3.12 - panin tööle. Valisin, et ikoonid ei tuleks desktopile ja oleksid ainult start-menüüs. Ok, praktiliselt oli lõpetanud, kui juba viskas ette kirja, et on uus tarkvara uuendus, seekord siis 3.12. Panin eelmise uuenduse dialoogiakna viisakalt kinni ja lasin uue uuenduse käima ja vot nüüd tuleb lõpuks see mahamagamise koht, aga... ma tõesti ei näinud kohta, kus oleksin saanud valida, et ikoonid ei tuleks desktopile. Ma installimise ajal ei mõelnud selle peale, küll aga nägin üleliigseid ikoone kohe kui uuenduse dialoogi sulgesin. Mitte, et oleks suur probleem, aga mõnevõrra siiski erinev
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.02.2016 15:11:00
|
|
|
| Ei saanudki valida vist. Automaatselt toppis kõik kohad neid ikoone täis.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kussu
HV veteran

liitunud: 18.12.2002
|
09.02.2016 16:12:47
|
|
|
FB IT grupis jäi silma
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Omega
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2002
|
09.02.2016 16:27:56
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Ei saanudki valida vist. Automaatselt toppis kõik kohad neid ikoone täis. |
Sai ikka valida. Esimeses aknas on nüüd nupp "Valikud" ja asjad on seal all.
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
20 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.02.2016 16:53:11
|
|
|
| Räägid õigust. Panin uuesti peale ja seal all mingi Ask.com toolbari jms installeri moodi peidus see lisamenüü. Lihtsam oleks eraldi menüü asemel paar linnukest kaotada, aga ju siis keegi minust targem kuskil vastupidi otsustanud.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
09.02.2016 21:11:25
|
|
|
Tomorrow, seal pole täielikku msi'd on ainult alamkomponentide omad, sealt ka mahu vahe.
Üldiselt saab uut exe't aga edukalt deployda nende juhendi järgi, seega ma ei näe probleemi...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2016 21:24:18
|
|
|
| teamgt kirjutas: |
Kas ma magasin midagi maha...
Tegu W7-ga. Näitas täna, et on tarkvara uuendus, kusjuures, ei olnud veel 3.12 - panin tööle. Valisin, et ikoonid ei tuleks desktopile ja oleksid ainult start-menüüs. Ok, praktiliselt oli lõpetanud, kui juba viskas ette kirja, et on uus tarkvara uuendus, seekord siis 3.12. Panin eelmise uuenduse dialoogiakna viisakalt kinni ja lasin uue uuenduse käima ja vot nüüd tuleb lõpuks see mahamagamise koht, aga... ma tõesti ei näinud kohta, kus oleksin saanud valida, et ikoonid ei tuleks desktopile. Ma installimise ajal ei mõelnud selle peale, küll aga nägin üleliigseid ikoone kohe kui uuenduse dialoogi sulgesin. Mitte, et oleks suur probleem, aga mõnevõrra siiski erinev  |
| Omega kirjutas: |
| sooty kirjutas: |
| Ei saanudki valida vist. Automaatselt toppis kõik kohad neid ikoone täis. |
Sai ikka valida. Esimeses aknas on nüüd nupp "Valikud" ja asjad on seal all. |
Lugesin selle jutu läbi enne, kui uuendust kontrollisin. Tulii kaks uuendust üksteise järel, ning kuigi vahtisin, ei näinud teises uuenduspaketis kusagil linnukese panemise võimalust töölaua ikoonide paigaldamise keelamiseks.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.02.2016 21:42:33
|
|
|
| Seal edasi/cancel/whatever nupust vasakul on VALIKUD (vist oli see sõna) ja peale selle vajutamist saab maha klõpsata (ka vajaliku kraami kogemata näiteks).
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2016 21:42:48
|
|
|
sooty, uuenduspaketis ei leidnud midagi sellist.
Kui aga laadisin alla veebist ID-installeri olid seal valikud olemas. Miski 8-10 valikut lausa.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
09.02.2016 21:57:48
|
|
|
Siis ma mäletasin ikka õigesti! Lasin ka esimese hooga ikoonid töölauale ja sügasin kukalt
Krt prooviti kärbseid pähe ajada siin, usu veel netis loetut.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
09.02.2016 22:00:06
|
|
|
No ma ka enne lugesin ja siis tegutsesin, tasa ja targu. Tulemuseks: ikoonid
Aga noh, õnneks ei olnud kustutamise õigust töölaualt ära võetud.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.02.2016 00:19:54
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| ... exe sööb ka flage aga paigaldamiseks on vajalik internetiühendus. ... |
Kui .exe "/layout" võtmega käima lasta, siis laetakse kogu see läbu netist alla. Pärast seda peaks install juba ilma netiühenduseta ka toimima.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
10.02.2016 10:24:17
|
|
|
Kogu kompoti paigaldamiseks enam vist mitte, offline paigaldamiseks pead kõik komponendid alla laadima ja enne exe käivitamist samasse kausta paigutama:
| tsitaat: |
Ettevõttes aga on kindlasti distributeerimiseks soovitatav hoida nii EXE kui MSI failid
installatsioonide ajal samas kaustas – sel juhul leiab ka installatsioon vajalikud MSI-d kohtvõrgust
ega lähe neid üle võrgu alla laadima. Selleks, et installatsiooni puhul ei hakataks üksikutel
töökohtadel tarkvara alla laadima, on installatsioonide puhul mõistlik lisada tarkvara
installatsioonipakki kõik installatsiooniga seotud failid. Käivitades EXE /layout laiendiga laetakse
kõik installatsiooniga seotud failid sinna kausta, kust EXE käivitati. Täna (01.2016) on neid faile koos EXE-ga 19 tükki! |
Soovitan see pdf läbi vaadata.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.02.2016 11:26:21
|
|
|
Milline oleks kõige lihtsam lahendus massiliseks allkirjastamiseks?
Näiteks kaustas on 100+ faili, panen ühe korra Pini ja allkirjastab kõik automaatselt ära.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
namstoop
HV Guru

liitunud: 05.11.2001
|
10.02.2016 11:35:19
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Milline oleks kõige lihtsam lahendus massiliseks allkirjastamiseks?
Näiteks kaustas on 100+ faili, panen ühe korra Pini ja allkirjastab kõik automaatselt ära. |
Ilmselt sa neid ühte konteinerisse ei taha lisada?
Siis vist ei olegi. Oleks ikka vähe kummaline, kui ühe allkirjaga saaks 100 allkirjastatud konteineriti luua
Aga täna tuli automaatselt see uuendus. Ausalt öeldes oli jube tüütu - mingi miljon korda pidi jätka jms pressime erinevates hüpikakendes.
_________________ verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon. |
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.02.2016 11:44:35
|
|
|
| On vaja koolituse tunnistusi allkirjastada ühe inimese poolt massiliselt. Pärast saatetakse allkirjastatud failid manusega igale inimesele eraldi.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
10.02.2016 15:52:14
|
|
|
mul selline küsimus.
Tahtsin hiljuti vahetada firefoxi chrome vastu kuid id kaart chromega tööle ei hakka. Sai kõik id kodulehe järgi tehtud kuid miski ei aita, id kaarti lihtsalt ei leita. Ka uus tarkvara ei muuda midagi.
Arvutis Windows 7 ultimate 32bit ja chrome kõige värskem. Firefoxiga või exploreriga toimib kõik kenasti...
Täiesti nõutu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.02.2016 15:57:30
|
|
|
| MobiilID!
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
10.02.2016 16:21:47
|
|
|
| laiendus olemas ja aktiveeritud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
warwas
HV Guru

liitunud: 06.07.2003
|
10.02.2016 16:32:53
|
|
|
| salasilm66 kirjutas: |
mul selline küsimus.
Tahtsin hiljuti vahetada firefoxi chrome vastu kuid id kaart chromega tööle ei hakka. Sai kõik id kodulehe järgi tehtud kuid miski ei aita, id kaarti lihtsalt ei leita. Ka uus tarkvara ei muuda midagi.
Arvutis Windows 7 ultimate 32bit ja chrome kõige värskem. Firefoxiga või exploreriga toimib kõik kenasti...
Täiesti nõutu |
Mul käitus eelmine versioon just nii.
Aitas üsna jabur lahendus - võta ID-kaardi utiliit alla lahti... ja hoia seda lahti, kuni kaardiga brauseris toimetada on vaja.
|
|
| Kommentaarid: 247 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
224 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
10.02.2016 16:54:22
|
|
|
Enamasti aitab haldusvahendi korra avamine. Juhtub massiliselt IT helpdeskis.
Brauser millegipärast kipub aegajalt ära unustama id kaardisüsteemi.
Probleem on sellest ajast kui ID kaart leiutati ja siiamaani pole lahendust.
MobiilID vandenõu?
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
10.02.2016 17:07:10
|
|
|
pin1 ka ei tööta, üldse ei funka
ei aita ka haldusvahendi samal ajal lahti hoidmine
chrome kasutades pank palub kontrollida id kaarti lugejas ja eesti.ee teatab järgmist
See veebileht pole saadaval
ERR_CONNECTION_CLOSED
Laadi uuestiPeida üksikasjad
Veebileht aadressil https://sisene.www.eesti.ee/idportaal/login.html võib olla ajutiselt maas või jäädavalt uuele veebiaadressile teisaldatud.
viimati muutis salasilm66 10.02.2016 17:10:57, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
10.02.2016 17:13:19
|
|
|
Keeleseaded (aja-, numbriformaat / kooditabel): Estonian / 1257 (ANSI – Balti)
Kasutajaõigused: Administraator
Rakenduse versioon: 3.12.0.1196
Operatsioonisüsteem: Windows 7 (32 bit)
Protsessor: 586
Teegid:
QT (5.5.1)
digidoc (3.10.1.1212)
digidocpp (3.12.0.1317)
qdigidocclient.exe (3.12.0.1442)
qesteidutil.exe (3.12.0.1196)
id-updater.exe (3.12.0.1007)
esteidcm (3.11.0.1175)
onepin-opensc-pkcs11 (0.15.0.0)
EsteidShellExtension (3.12.0.1442)
esteid-plugin-ie (3.12.1.980)
npesteid-firefox-plugin (3.12.0.1143)
chrome-token-signing.exe (1.0.3.413)
zlib1 (1.2.8.0)
libeay32 (1.0.2.5)
ssleay32 (1.0.2.5)
xerces-c_3_1 (3.1.2.0)
xsec_1_7 (1.7.3.0)
advapi32 (6.1.7600.16385)
crypt32 (6.1.7600.17035)
winscard (6.1.7600.16385)
ATRfiltr teenuse staatus: Töötab
Certificate Propagation teenuse staatus: Töötab
Argumendid: C:\Program Files\Open-EID\qesteidutil.exe
Teegi otsing: C:/Program Files/Open-EID
URLs:
BREAKPAD: https://cr.eesti.ee/
CONFIG_URL: https://id.eesti.ee/config.json
Konfiguratsiooni andmed:
DATE: 20160125105516Z
SERIAL: 5
URL: https://id.eesti.ee/config.json
VER: 1
Smart Card teenuse staatus: Töötab
Kaardilugejad:
SCM Microsystems Inc. SCR33x USB Smart Card Reader 0
Reader state: CHANGED, PRESENT
ATR cold - 3BFE1800008031FE454573744549442076657220312E30A8
ATR warm - 3BFE1800008031FE454573744549442076657220312E30A8
ID - 37202090585
Lugeja draiverid:
SCR3310 USB Smart Card Reader (USB\Vid_04E6&Pid_5116&Rev_0523)
Veebibrauserid:
Google Chrome (48.0.2564.103)
Mozilla Firefox 42.0 (x86 et) (42.0)
Internet Explorer (8.0.7600.16385)
viimati muutis salasilm66 10.02.2016 17:27:01, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.02.2016 17:26:23
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| On vaja koolituse tunnistusi allkirjastada ühe inimese poolt massiliselt. Pärast saatetakse allkirjastatud failid manusega igale inimesele eraldi. |
Ühe varasema aasta SK aastakonverentsilt mäletan, et on erinevaid lahendusi. Üks mis meelde jäi oli võimalus mingi softiga tekitada üks kaust ning kõik mis sinna kausta kopitakse saab digiallkirja alla.
Vaata kas sellest on abi http://id.ee/index.php?id=30456 (ei ole hetkel aega süveneda teemasse)
EDIT: Abi on sellest softist vaid siis kui eraldi digitempel tellida:
TempelPlus tarkvara ei ole võimalik kasutada ID-kaardiga, massallkirjastamine on lubatud vaid asutuse digitempliga, mis on väljastatud, kas kiipkaardil või krüptopulgal.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
10.02.2016 17:27:01
|
|
|
| salasilm66 kirjutas: |
Spoiler 
Keeleseaded (aja-, numbriformaat / kooditabel): Estonian / 1257 (ANSI – Balti)
Kasutajaõigused: Administraator
Rakenduse versioon: 3.12.0.1196
Operatsioonisüsteem: Windows 7 (32 bit)
Protsessor: 586
Teegid:
QT (5.5.1)
digidoc (3.10.1.1212)
digidocpp (3.12.0.1317)
qdigidocclient.exe (3.12.0.1442)
qesteidutil.exe (3.12.0.1196)
id-updater.exe (3.12.0.1007)
esteidcm (3.11.0.1175)
onepin-opensc-pkcs11 (0.15.0.0)
EsteidShellExtension (3.12.0.1442)
esteid-plugin-ie (3.12.1.980)
npesteid-firefox-plugin (3.12.0.1143)
chrome-token-signing.exe (1.0.3.413)
zlib1 (1.2.8.0)
libeay32 (1.0.2.5)
ssleay32 (1.0.2.5)
xerces-c_3_1 (3.1.2.0)
xsec_1_7 (1.7.3.0)
advapi32 (6.1.7600.16385)
crypt32 (6.1.7600.17035)
winscard (6.1.7600.16385)
ATRfiltr teenuse staatus: Töötab
Certificate Propagation teenuse staatus: Töötab
Argumendid: C:\Program Files\Open-EID\qesteidutil.exe
Teegi otsing: C:/Program Files/Open-EID
URLs:
BREAKPAD: https://cr.eesti.ee/
CONFIG_URL: https://id.eesti.ee/config.json
Konfiguratsiooni andmed:
DATE: 20160125105516Z
SERIAL: 5
URL: https://id.eesti.ee/config.json
VER: 1
Smart Card teenuse staatus: Töötab
Kaardilugejad:
SCM Microsystems Inc. SCR33x USB Smart Card Reader 0
Reader state: CHANGED, PRESENT
ATR cold - 3BFE1800008031FE454573744549442076657220312E30A8
ATR warm - 3BFE1800008031FE454573744549442076657220312E30A8
ID - 37606090393
Lugeja draiverid:
SCR3310 USB Smart Card Reader (USB\Vid_04E6&Pid_5116&Rev_0523)
Veebibrauserid:
Google Chrome (48.0.2564.103)
Mozilla Firefox 42.0 (x86 et) (42.0)
Internet Explorer (8.0.7600.16385)
|
Windowsi uuendused tegemata!
Sul pole isegi SP1 peal. Väga tõenäoline, et seal see kala peitubki. ID Tarkvara ametlikes nõuetes on samuti SP1.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salasilm66
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
22.02.2016 14:28:58
|
|
|
| kusjuures ei muutnud midagi ka windowsi uuendamine, sp1 oli tõesti enne paigaldamata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.02.2016 14:53:25
|
|
|
Mingid jamad juba installimisel W8.1. Kui installid uue tarkvara mitte admin kasutajana (admini parooli sisestades), siis see tööle ei hakka. Mingi dll is missing ja 0x000... error.
Aitab kui adminina sisse logid ja siis installid.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
25.02.2016 14:03:00
|
|
|
Peale viimast uuendust tekkis mingi anomaalia FF'iga.
Pin1 saab kasutada, pin2 ei tööta. Ühtegi pluginat FF'is ei näidanud ka. Reinstall tegi korda.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
25.02.2016 16:09:05
|
|
|
Mul ei suuda viimane versioon DigiDoc´ist enam ainumastki faili dekrüpteerida, nupp on hall ja kogu moos...
Sertifikaadid kehtivad, krüpteerida saab aga dekrüpteerida mitte...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
26.02.2016 07:37:53
|
|
|
| sa ei ole kuulnud, et teatud failitüübid jäävad kättesaamatuks uuemas väljaandes, oli äkki DDOC vist see välja jäetud vorming, jäid hiljaks, nüüd oled ilma, see tarkvara pole loodud varundamiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.02.2016 09:01:58
|
|
|
| jaanus- kirjutas: |
| sa ei ole kuulnud, et teatud failitüübid jäävad kättesaamatuks uuemas väljaandes, oli äkki DDOC vist see välja jäetud vorming, jäid hiljaks, nüüd oled ilma, see tarkvara pole loodud varundamiseks |
Ah mis?
Kes siin midagi varundamisest rääkis?
Äsja saadetud uusi dokumentegi ei saa lahti, laiendiks siis *.cdoc
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
26.02.2016 09:13:19
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Etz, *.cdoc ???
Jummel alles oli ju uudis, et *.bdoc on nüüd uus vaikeformaat  |
Mis krt mina sinna teha saan, et mujalt just sellises formaadis need tulevad...
Pole nagu väga minu valida...
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|