Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 06.01.2016 18:40:24 vasta tsitaadiga

Endal pole Gold 7.1ga probleeme hakkab tühjaks saama,panen läpaka külge usb-sse laual ja mängin diivanil istudes juheküljes edasi,laeb tibake ja jälle täis,põhimõtteliselt võib siis juhe ka taga olla isegi ei sega.Aga keskmiselt peavad jah mingi 5 tundi vastu laadimata
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.01.2016 21:16:47 vasta tsitaadiga

T4, olen sellest juhtmest teadlik Gold puhul; lihtsalt aastatega juba harjunud ilma juhtmeta toimetama icon_wink.gif
Puls'il pole selleks murdumiseks mitte lasteviga vaid disainiviga - neid tuleb pähe pannes mitte kuularitest vaid Pulse "kambrikestest" kinni hoida; olen isegi ühe paari garantii korras välja pidanud vahetama.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 22:50:08 vasta tsitaadiga

Kuidas PS4 pult pc taga töötab? Kõikide mängudega saab hakkama?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2016 21:00:46 vasta tsitaadiga

Input mapperiga sai boxi puldiks enuleeritud ja töötas väga hästi. Vibrat ei olnud.
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 17.01.2016 21:50:13 vasta tsitaadiga

MotioninJoyga töötab vibratsioon ja puudub vajadus ise nuppe mappida.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 18.01.2016 08:33:07 vasta tsitaadiga

iDemon, see motioninjoy mingi programm? Tahaks küll vibration saada tööle.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 21:07:47 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
iDemon, see motioninjoy mingi programm? Tahaks küll vibration saada tööle.


programm jah googelda. väga kerge kasutada. isegi wirless võimalik tööle saada kui dongle olemas.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 17:27:18 vasta tsitaadiga

keegi ise PS4 puldil akusid ka vahetanud on? mõtlen,et kas need "hiinakad" mida müüakse netis "2000mah" on hea asendus tehase originaalile?
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Midigi
HV kasutaja
Midigi

liitunud: 20.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 13:02:13 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
keegi ise PS4 puldil akusid ka vahetanud on? mõtlen,et kas need "hiinakad" mida müüakse netis "2000mah" on hea asendus tehase originaalile?


+1 hiljuti oli sama idee.
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 13:45:36 vasta tsitaadiga

"Hiinakad" on paras loterii - meenub paari aasta tagune juhtum; kus tuttav tellis PS3-le puldile Hiinast aku, mis osutus originaalist mahutavuse poolest paremaks.
Nädal hiljem tellitud (sama aku ja samast poest) 3 akut osutusid originaaliga võrreldes kehvemaks thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 16:51:37 vasta tsitaadiga

Igatahes tellisin aliexpressist asendusaku ning vahetasin ka ära. Vahetus oli lihtne. Nüüd testin kuidas vastu peab

edit:
26.01 nüüdseks testitud paar päeva, tuleb välja,et see koopia on veel saastam aku kui originaal icon_biggrin.gif
täis laetunud saab mängida mingi paar tundi ainult.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.01.2016 20:02:19 vasta tsitaadiga

Kui garantii läbi just saanud siis vist ei ole lootust pulti vahetama minna?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 28.01.2016 20:04:05 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
Kui garantii läbi just saanud siis vist ei ole lootust pulti vahetama minna?

Kes neid ikka tahaks vahetada uue vastu kui garantii läbi...
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.01.2016 20:06:08 vasta tsitaadiga

No see triggeri kummide asi rohkem mingi praagi kategooriasse läheb?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 28.01.2016 20:09:50 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
No see triggeri kummide asi rohkem mingi praagi kategooriasse läheb?

Eks ta praak on aga vahetama ei hakka keegi garantii läbi saamisel.
Soovitan Alist osta paari euriga uued triggerid.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 17:09:24 vasta tsitaadiga

Kas Eestist ostetud PS4 garantiiremonti teostab ka Eestis mõni firma või saadetakse kõik kuhugi välismaale? Iseenesest Eestis on ju Sony Center, kuid ma ei tea, kas nad ka ise garantiitöid teostavad?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mxr
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 18:36:40 vasta tsitaadiga

Minu teada saadavad poest selle kulleriga prantsusmaale. edasi hooldusesse, vähemalt varem oli niimoodi.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 05:00:47 vasta tsitaadiga

Siim159, oleneb veast, muidu remondiga tegeleb: http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/playstation-remont-ja-hooldus/
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:31:21 vasta tsitaadiga

beastbeats kirjutas:
Siim159, oleneb veast, muidu remondiga tegeleb: http://www.remondiekspert.ee/teenused-ja-tooted/playstation-remont-ja-hooldus/

Sony uute garantii tingimuste järgi ei ole eestis Playstationile remondi partnerit enam. Kõik konsoolid tuleb viia sinna kust ostsid ja nemad tegelevad edasi nendega

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 17:15:20 vasta tsitaadiga

Hei!
Mu sõbral on mure selles et ta ei saa osta PS4 kaudu mänge või maksta onlain mängimiseks. riigiks ta pani Venemaa, sest ta soovib venekeeles mänge mängida.
Proovitud ka krediid kaardiga maksta aga ta ei luba millegipärast seda teha.
Kas kellelgi oli sarnane probleem, või keegi oskab aidata kuidas käituda.

Tänud!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 17:28:47 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
Hei!
Mu sõbral on mure selles et ta ei saa osta PS4 kaudu mänge või maksta onlain mängimiseks. riigiks ta pani Venemaa, sest ta soovib venekeeles mänge mängida.
Proovitud ka krediid kaardiga maksta aga ta ei luba millegipärast seda teha.
Kas kellelgi oli sarnane probleem, või keegi oskab aidata kuidas käituda.

Tänud!

venemaa psn prepaid kaart ostku: https://punktid.ee/russia-psn-1000-rub-prepaid-card

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 17:43:44 vasta tsitaadiga

rtfm99,
hmm kuidagi vana kurs ehk 1euro 40-45.- rubla, kui praegune kurs on 1 euro 80.- rubla.
kallis tundub aga jah tänud edastan info!
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 18:01:08 vasta tsitaadiga

siin pisut odavam: http://cardscodes.com/Playstation_Network-k32-0--default.html aga las sõber surfab mõnes vene foorumis. neil kindlasti mõni tore lahendus asjale.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 18:19:33 vasta tsitaadiga

sanchos kirjutas:
Hei!
Mu sõbral on mure selles et ta ei saa osta PS4 kaudu mänge või maksta onlain mängimiseks. riigiks ta pani Venemaa, sest ta soovib venekeeles mänge mängida.
Proovitud ka krediid kaardiga maksta aga ta ei luba millegipärast seda teha.
Kas kellelgi oli sarnane probleem, või keegi oskab aidata kuidas käituda.

Tänud!

PSN konto ja pangakaardi riik peavad ühtima/samad olema.
Teine võimalus on juba eelpool pakutud vastava regiooni eelmakstud kaardid.

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sanchos
Kreisi kasutaja
sanchos

liitunud: 25.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 18:36:31 vasta tsitaadiga

rtfm99, tänud! thumbs_up.gif
beastbeats, selge, tänud info eest! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 13:50:38 vasta tsitaadiga

keegi konsooli puhastanud ka on? Ei tea kas piisab lihtsalt suruõhust või vaja algosadeks võtta ning siis ka termopasta ära vahetada.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2016 15:01:21 vasta tsitaadiga

vaevalt sul pastat veel vahetada vaja. põhjalikumaks puhastuseks peab natuke lammutama küll, muidu ei saa suruõhuga kõike tolmu välja. endal isegi ps3'el seni pasta vahetamata ja ainult tolmust puhastatud, kõik OK.
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T4
HV kasutaja

liitunud: 13.05.2004




sõnum 03.02.2016 22:35:50 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
keegi konsooli puhastanud ka on? Ei tea kas piisab lihtsalt suruõhust või vaja algosadeks võtta ning siis ka termopasta ära vahetada.


Üle 2 aasta vana ja vahetasin pasta ära, vana oli kivikõva juba. Nüüd vaikselt nurrub. Prose radikas oli kah tolmust umbes.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tompan
HV kasutaja

liitunud: 17.07.2011




sõnum 05.02.2016 16:52:09 vasta tsitaadiga

Kas te ostate enda ps4-ale mingi lisa mälu vms ? Endal mälu koguaeg täis, kustutan mänge, kuigi naqu tean et tahan neid millalgi ise mängida jne. 2 USB kohta on ka vähe, ühes usb-s on wireless headseti saatja, ja teises otsas on juhe millega kõrvaklappe/ pulte laadida.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 16:55:23 vasta tsitaadiga

tompan, see ei ole mälu vaid kõvaketas (HDD) icon_idea.gif
P.S klappe ja pulti saab ka mujalt, kus usb sisend olemas (mul nt. digibox'i küljes), laadida icon_wink.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 05.02.2016 17:42:07 vasta tsitaadiga

tompan, Mõlema probleemi puhul tuleb ise tegutseda. Suurem ketas sisse osta ja USB hub hankida.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 18:17:13 vasta tsitaadiga

ma panin tavalise kõvaketta asemele 500gb SSD ,nüüd lippab küll kiiremini.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 20:56:45 vasta tsitaadiga

PS4 üldse ssd asjalikult kasutada oskab? Viimase info kohaselt mida leidnud on vahe suht väike. TRIM vms asjad üldse PS4 all töötavad?
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 20:59:46 vasta tsitaadiga

angel kirjutas:
PS4 üldse ssd asjalikult kasutada oskab? Viimase info kohaselt mida leidnud on vahe suht väike. TRIM vms asjad üldse PS4 all töötavad?


kuna mängin viimaselajal Fallout 4 ja Metal Geari, siis nende loading ajad on küll kiiremaks muutunud tundavalt. Trim vms nendest ei tea öelda icon_biggrin.gif arvan,et konsool ei oska tihendada kettaid.

leidsin mingi artikli ka:

http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/11/fallout-4-loading-times-improved-using-ps4-ssd-says-analysis/
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2016 22:59:33 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
angel kirjutas:
PS4 üldse ssd asjalikult kasutada oskab? Viimase info kohaselt mida leidnud on vahe suht väike. TRIM vms asjad üldse PS4 all töötavad?


kuna mängin viimaselajal Fallout 4 ja Metal Geari, siis nende loading ajad on küll kiiremaks muutunud tundavalt. Trim vms nendest ei tea öelda icon_biggrin.gif arvan,et konsool ei oska tihendada kettaid.

leidsin mingi artikli ka:

http://www.playstationlifestyle.net/2015/11/11/fallout-4-loading-times-improved-using-ps4-ssd-says-analysis/


Kui SSD spetsiifilised funksioonid ei tööta siis vast pikka kiirust ja pidu ei ole eusa_think.gif. Mingi aja pärast peaks ideeliselt probleemid tekkima ehk siis aeglaseks minema. Kuigi ketta välja võttes, arvuti taha ühendades saab vast mõne tootja SSD'le vastavad funksioonid peale lükata ja ketta ära korrastada. Tagasi konsooli ja peaks ideeliselt toimima.

_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 11:50:07 vasta tsitaadiga

ega konsool seda vana head HDD ei tihenda samuti, seega lõpuks läheb see ka uimasemaks.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 13:30:00 vasta tsitaadiga

Hetkel silma jäänud, et soodsaim PS4 500GB on veidike alla 320€ ning 1TB on veidike üle 370€. Kas sel juhul oleks mõttekam osta 500GB-ne mudel ja ise eraldi juurde soetada 1TB ketas (uus 1TB 7200rpm ketas maksab kuskil 50-60€)? Kokkuvõttes saaks ju sel juhul veidike kiirema ketta (PS4-l peaks olema sees vist 5400rpm ketas) pmst sama raha eest kui 1TB PS4 mudelil?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2016 13:34:29 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
Hetkel silma jäänud, et soodsaim PS4 500GB on veidike alla 320€ ning 1TB on veidike üle 370€. Kas sel juhul oleks mõttekam osta 500GB-ne mudel ja ise eraldi juurde soetada 1TB ketas (uus 1TB 7200rpm ketas maksab kuskil 50-60€)? Kokkuvõttes saaks ju sel juhul veidike kiirema ketta (PS4-l peaks olema sees vist 5400rpm ketas) pmst sama raha eest kui 1TB PS4 mudelil?

osta täpselt selline milline ise tahad. endal pisut aasta vanune 500GB kettaga mudel ja ruumipuudust pole tulnud. samuti ei ole ka täheldanud aeglasemaks jäämist.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gj
HV veteran

liitunud: 09.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 12:33:20 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=uXrwO3hZjrk

sai ssd kohe kui ps4 müügile tuli sisse pandud ja korra olen proovinud ka originaalketta tagasi panna, tänan ei! mina soovitan osta kõige odvam ps4 ja siis leida omale sobivas hinnaklassis ssd, või kui ruum on oluline panna hübriidketas terane.
Kommentaarid: 241 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2016 13:38:59 vasta tsitaadiga

Kas need enamus hübriidkettad ongi 5400rpm? Sellegipoolest tavalisest 7200rpm HDD-st kiiremad?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 07.02.2016 15:18:29 vasta tsitaadiga

gj kirjutas:
https://www.youtube.com/watch?v=uXrwO3hZjrk

sai ssd kohe kui ps4 müügile tuli sisse pandud ja korra olen proovinud ka originaalketta tagasi panna, tänan ei! mina soovitan osta kõige odvam ps4 ja siis leida omale sobivas hinnaklassis ssd, või kui ruum on oluline panna hübriidketas terane.



ruum on ikka väga oluline 1TB on ka ikka juba vähe,mul saab kohe 2TB ketas täis,õnneks on suurem osa asju ostetud plaatidel,aga see kes ostab digitaalselt kettale asju see näeb ikka 500-1tB parajat kebensit kui ketas täis saab

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 03:48:06 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
ma panin tavalise kõvaketta asemele 500gb SSD ,nüüd lippab küll kiiremini.

Palju kiiremini ? tasub ära ?

Lihtsalt toppid ssd sisse või peab eelnevalt veel midagi tegema ?


Mängude save gamed peaksid netis üleval olema niiõelda ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 09:39:30 vasta tsitaadiga

Tunduvalt kiiremaks läks. Soovitan enne lugeda läbi see http://m.ign.com/wikis/playstation-4/How_to_Replace_a_PS4_Hard_Drive
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 09:53:16 vasta tsitaadiga

PC peal jah on SSDvsHDD ulme vahe, PS4 peal suht mõttetu vahetada.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 12:37:41 vasta tsitaadiga

Ikka mingi 5 sekundit loading aegade vahet on suur erinevus, kui mängida fallouti sarnaseid mänge, kus koguaeg mingid ruumid kuhu vaja minna

infoks võrdluses:

https://www.youtube.com/watch?v=_q0Wsz7xS3o
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 16:52:09 vasta tsitaadiga

garantii kaob siis ära icon_question.gif
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.02.2016 17:24:35 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
garantii kaob siis ära icon_question.gif

Kui kettavahetust mõtled, siis ei - neil kodukal lausa õpetus üleval:
https://support.us.playstation.com/articles/en_US/KC_Article/Upgrade-PS4-HDD/

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vici
HV kasutaja

liitunud: 06.02.2008




sõnum 11.02.2016 15:33:12 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
firemark kirjutas:
ma panin tavalise kõvaketta asemele 500gb SSD ,nüüd lippab küll kiiremini.

Palju kiiremini ? tasub ära ?

Lihtsalt toppid ssd sisse või peab eelnevalt veel midagi tegema ?


Mängude save gamed peaksid netis üleval olema niiõelda ?


pole mingi kunst sisse panna,enne lihtsalt tõmbad arvutisse ps4 tarkvara ära kodulehelt usb peale ja siis usb-i ps4ja ja sealt siis tarkvara peale 7 sekki hoida toitenuppu all,tuleb menüü ette

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karmalaks
HV kasutaja
Karmalaks

liitunud: 23.05.2011




sõnum 11.02.2016 19:47:25 vasta tsitaadiga

Ainus mida peaks jälgima, et tõmmataks õige tarkvara jupp. Üks on lihtsalt update ja teine suurem fail (oli umbes 700 MB) on see, mis tuleb uuele kettale peale installida.Täpse vastuse jään võlgu, aga oli vist nii, et see suurem fail sisaldas ka masina käivitamise mingit softijuppi vms. Enda PS4 tegi esimesed häälitsused kohe uue kettaga icon_biggrin.gif Põhimõtteliselt, kui PC ja USB pulk on olemas, siis isegi midagi valesti tehes saab teha kiire vigadeparanduse, raketiteadusega tegu ei ole.
_________________
Igasugust: http://www.youtube.com/user/RunningOtacon?feature=mhee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2016 19:53:54 vasta tsitaadiga

PS4 puhul asi kergem isegi kui PC puhul, arvutil vahetasin ka tavalise HDD-SSD vastu ning hiljem tuli välja,et emaplaadi bios tahtis reseti saada, muidu ei bootinud üles. Pool päeva paanitsesin,et sain katkise ketta.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 94, 95, 96 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.