|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ostad originaaltarkvara? |
| Ei osta, olen tulihingeline piraat |
|
36% |
[ 33 ] |
| Ostan originaali, kuid kasutan ka piraati |
|
34% |
[ 31 ] |
| Kasutan ainult originaaltarkvara - minu masin on "puhas" |
|
28% |
[ 26 ] |
|
| hääli kokku : 90 |
|
| autor |
|
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
03.02.2016 12:19:57
Mis tarkvara viimati ostsid? |
|
|
Kuna Eesti ei ole enam kolmanda maailma riik, siis on alust eeldada, et inimesed ostavad tänapäeval aina rohkem originaaltarkvara.
Alates Win8st hakkasin üritama ilma piraatimata hakkama saada, ning suures osas see õnnestus.
Nüüd alates Win10st olen täielikult originaaltarkvarale üle läinud, mõni asi kripeldab aga hetkel veel pole võimalust olnud, et kallimat kraami soetada ja lihtsalt jätan hetkel kasutamata.
Kas ja kui palju, ning mis väärtuses, ostate originaaltarkvara?
Olen Windows storest üht-teist veel ostnud, kuid need on enamik (kui mitte kõik) mobiilile.
Rääkige enda masinas leiduvast!
Minu enda viimane soetus oli üpris soodne:
https://www.microsoft.com/en-au/store/apps/phototastic-collage/9wzdncrcwftb
Kuna kasutasin tasuta versiooni mobiilis üpris palju ja tekkis vajadus head kollaaži ka arvutis teha, siis otsustasin täisversioonile üle minna, et saaks parema kvaliteediga salvestada...
Mängudest viimane suur ost oli Fallout 4, väiksemateks võib lugeda Worms Revolutioni season passi ja nipet-näpet, mis praegu meelde ei tule, veel.
p.s. Vabandan, kui antud topic kuskil foorumisügavustes juba olemas on...
viimati muutis R A T 19.02.2016 11:23:35, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kusjev
HV vaatleja

liitunud: 22.10.2014
|
03.02.2016 13:34:27
|
|
|
| Ilmselt vanusega see tulnud, kuid samuti Peale Win8.1 pole ühtegi softi piranud, kasutan vabavaralisi ja ka mõned mängud mida olen tahtnud, olen steami ostnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
03.02.2016 14:07:59
|
|
|
Viimane asi mille sai ostetud oli Win10. Piraatida ammu enam ei viitsi ega taha. Tarkvara mida osta ei raatsi on kas vabavara või siis prooviversioonid.
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
03.02.2016 14:10:10
|
|
|
| W8.1 ostsin
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
03.02.2016 14:40:25
|
|
|
| kusjev kirjutas: |
| Ilmselt vanusega see tulnud, kuid samuti Peale Win8.1 pole ühtegi softi piranud, kasutan vabavaralisi ja ka mõned mängud mida olen tahtnud, olen steami ostnud. |
Kukkus sul ka 30s juubel hiljuti?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
03.02.2016 14:42:57
|
|
|
| Piraati pole. windows jms litsentsid saanud tasuta kooli kaudu. Mängud steamis / plaadil / battle.netis ja kõige ülejäänud asjade jaoks vabavara.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
03.02.2016 14:49:14
|
|
|
| Pole ka vist midagi ostnud. Windows litsensid alati saadud tasuta, ülejäänud pira. Või noh... peale windowsi väga ei kasutagi midagi. Steami mängud on ostetud.
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
03.02.2016 14:52:45
|
|
|
| Miks vaid PC? St kas Mac'ide kasutajate kohta ei uuri?
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri
HV veteran

liitunud: 05.11.2001
|
03.02.2016 15:24:19
|
|
|
Mac on ka PC ju. Personal Computer.
_________________ The sh*t has hit the fan. |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
80 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
03.02.2016 15:47:13
|
|
|
Windows 8.1, siis kui seda omal ajal odavalt sai.
Office 365 Home tellimus jookseb teist aastat kamba peale.
Need 2 on ainsad tarkvarajupid mille olen arvutile ostnud seni. (Nii PC kui Maci puhul).
Kõige muu puhul olen vabavaraga hakkama saanud. Pirasofti ei ole arvutis olnud aastaid.
Samas mobiilseadmetele olen ostnud aastate jooksul üsna palju (enamasti Android aj iOS, paar asja WM-le ka).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Megadux
HV kasutaja

liitunud: 17.10.2005
|
03.02.2016 16:01:52
|
|
|
| Viimati ostsin Windows 10 Home retaili kodusele lauaarvutile. Väga hää oli seda komplektis olnud mälupulga pealt installeerida.
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
36 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
03.02.2016 21:26:41
|
|
|
| küsitlusse pidanud lisama - igal võimalusel eelistan vabavara vms
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
statius h1
HV vaatleja

liitunud: 17.11.2011
|
03.02.2016 21:43:27
|
|
|
| Ostnud olen ainult mängud mida tahan multiplayeris mängida ja pirada ei saa, kõik ülejäänud tarkvara alati piraat.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
03.02.2016 22:04:16
|
|
|
99% ei julge hääletada
A tegelt saab ju kalleid tarkvarasid trialina kasutada. VirtualPC käima ja kõik jokk. Snapshot jne.
Tihti on lihtsam legaalselt ostetud tarkvara crackida kui litsentsi ümber/tõsta aktiveerida.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
04.02.2016 02:49:06
|
|
|
| Mark0 kirjutas: |
| Miks vaid PC? St kas Mac'ide kasutajate kohta ei uuri? |
Mõtlesin, et äkki läheb liiga läbuks ära... Samsa, äkki leiamegi Maci ja PC vendade puhul ühise teema, mida sõbralikult arutada
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
04.02.2016 08:28:20
|
|
|
win10 ja reaper sai ostetud mõned ajad tagasi. muud asjad katsun vabavaraga ära teha. mänge steami piisavalt kogunend, et piraatimise isu enam pole väga. koos win installiga sai ka kogu piraatpläust download kaustast ära visatud... v.a. sarjad/filmid.
muusika batch konvertimise ja tagimise jaoks vist peab miskit rottima hakkama jälle. natuke omatarbeks oleks justkui tarvis, aga mitte igapäevaselt ja mitte nii suurtes kogustes, et raha selle peale raatsiks kulutada... vb saab EAC sama asjaga hakkama see vist oli ka mälu järgi tasuta... vist. aga hetkel tõesti selline seis, kus pole mitte üks piraatprogramm/mäng installitud/kasutatav... vb midagi kuskilt D:\ kettalt leiab vana windowsi program files alt, aga need enam nagunii ei käivitu.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
odamees
HV kasutaja
liitunud: 05.11.2001
|
06.02.2016 03:33:28
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Mark0 kirjutas: |
| Miks vaid PC? St kas Mac'ide kasutajate kohta ei uuri? |
Mõtlesin, et äkki läheb liiga läbuks ära... Samsa, äkki leiamegi Maci ja PC vendade puhul ühise teema, mida sõbralikult arutada  |
Et siis täitsa sõbralikult kasutan MacBook Prod ja kogu tarkvara on legaalselt ostetud kaasaarvatud Microsuft Office... on muidugi ka vabavaralisi programme... ehk siis "puhas"...
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.02.2016 10:39:55
|
|
|
Endal on 2€/kuu office365 litsents (äriklient) mis võimaldab 10-nesse arvutisse officei installida
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
06.02.2016 13:18:25
|
|
|
| Office 2016 Pro enda lapparisse.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Longero
HV veteran
liitunud: 04.02.2011
|
06.02.2016 16:48:35
|
|
|
Erinevaid oste tehtud, üks viimaseid oli Black Friday ajal "EZ CD Audio Converter" https://www.poikosoft.com/
Kui võimalus siis olen ostmisel märkinud lisavaliku a'la "with free lifetime upgrades", hind läheb küll mõned eurid kallimaks, aga pikemas perspektiivis kasulikum.
Tasub erinevatel eripakkumiste lehtedel silma peal hoida, vahel ülihead asjad null hinnaga... sain mingiaeg puhta "PowerISO" mis ilma kaasavarata WindowsDeal lehelt http://www.windowsdeal.com/ ju siis ei juletud selle lehe jaoks tehtud installerisse lisasi sokutada.
| DVDRW kirjutas: |
99% ei julge hääletada
A tegelt saab ju kalleid tarkvarasid trialina kasutada. VirtualPC käima ja kõik jokk. Snapshot jne.
Tihti on lihtsam legaalselt ostetud tarkvara crackida kui litsentsi ümber/tõsta aktiveerida. |
Olen DVDRW mõttekäiguga täiesti nõus. See neti teel litsentsi aktiveerimine/ümbertõstmine on paras jura mis mulle üldse ei istu juba idee poolest... kui olen asja ostnud siis tahan seda aktiveerida ja kasutada ka ilma netita.
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
06.02.2016 17:08:23
|
|
|
SPSS ja Adobe CC on ühed neist PITA-dest litsentsiga jamamisel.
Tundub, et elu on liiga lihtne ja tuleb keeruliseks teha.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.02.2016 12:28:19
|
|
|
Viimati ostetu on WebStorm IDE.
Asjalik arenduskeskkond, väärib raha.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
08.02.2016 14:24:28
|
|
|
Viimati makstud sai küllap NOD32 AV litsentsipikenduse eest. Viimaseks päris uueks PC tarkvara ostuks oli tõenäoliselt Windows 8 või PowerDVD (ostuhetkel ainus 3D Bluray'd maha mängiv tarkvara, mida leida õnnestus), ei mäleta enam täpselt. Mõned vajalikud asjad on veel ostetud, ülejäänud tööd saan tehtud tasuta FLOSS tarkvara abil ja on ka paar pisikest harva vajaminevat shareware juppi, mis enne käivitumist tasuta kasutajale mõnd nag-screeni näitavad ja siis rahule jäävad.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
viimati muutis Dogbert 08.02.2016 15:51:22, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
08.02.2016 14:58:23
|
|
|
Win 8 Pro ja eelmisel aastal vist HD Sentinel pro 5-le masinale sooduskampaania aegu.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
18.02.2016 09:48:12
|
|
|
Jätsin hääletamata, kuna üksi variantidest ei sobi minu jaoks. Eelistan vabavara või tasuliste programmide tasuta/basic/nagware versioone. AV osas kasutan NOD32 trial versiooni kord kvartalis, et masin üle käia. Igapäevaselt jooksutada oleks mõttetus minu puhul.
Kui mingit spetsiifilist tööd teeks ja ainus mõistlik valik oleks tasuline proge, siis ostaks küll. Hetkel pole nagu vajadust olnud.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
18.02.2016 10:05:12
|
|
|
Mida selle PC tarkvara all mõeldakse, esimese hooga mõtlesin, et pole midagi ostnud aga kui mõtlema hakata siis isegi mõne Windows versiooni olen eraldi ostnud ja viimati sai kaks karbiversiooni GTA V ostetud, või mängud polegi PC tarkvara, põhiline piraatluse teema on siiski mängud ja filmid, mitte OS ise.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
19.02.2016 00:13:27
|
|
|
| tsitaat: |
| Esimeses postis ju kirjas: OS ja Win32 proged ja Metro Äppid |
Vaatasain, panin teised prillid ka ette aga ikka ei suutnud sellist rida sealt esimesest postist üles leida, aga kui selline rida seal tõesti algselt oli siis on ainus tarkvara tootja teema algataja arvates Microsoft
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
19.02.2016 00:25:14
|
|
|
Marie,
| R A T kirjutas: |
| ...Jätaks siinkohal mängud välja - neid ostetakse ülipalju ja see topic veniks väga pikaks (endal 100+ mängu Steamis ja 10+ Originis, lisaks ka DRM-ita mõned üksikud). |
| tsitaat: |
OS ja Win32 proged ja Metro Äppid.
|
| tsitaat: |
siis on ainus tarkvara tootja teema algataja arvates Microsoft
|
Kas microsoft on ainuke OS tootja? Kas pole ühtegi muud firmat, kes teeks programme? Metro äppegi teevad teised tootjad kui microsoft, vist
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.02.2016 09:54:06
|
|
|
Pole väitnud, et Microsoft ainukesena äppe teeks
Algselt, umbes ühe päeva, oli kirjas, et räägiks ainult MS PC-de softist - kuid see sai ammu eemaldatud.
Võtsin nüüd ka mängude klausli ära - räägime siis juba kogu tarkvarast...
Võibolla ongi huvitav näiteks Steam summer sale jooksul näha, mida keegi ostab
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.02.2016 12:16:02
|
|
|
| R A T kirjutas: |
Pole väitnud, et Microsoft ainukesena äppe teeks
Algselt, umbes ühe päeva, oli kirjas, et räägiks ainult MS PC-de softist - kuid see sai ammu eemaldatud.
Võtsin nüüd ka mängude klausli ära - räägime siis juba kogu tarkvarast...
Võibolla ongi huvitav näiteks Steam summer sale jooksul näha, mida keegi ostab  |
sale ajal ostetud asjad siia kirja panna??? hulluks läksid? foorum läheb katki siukse info hulga peale ja siis põleb veel tulemüür ka maha kõige tipuks.
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
19.02.2016 12:35:43
|
|
|
| NATAS999 kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
Pole väitnud, et Microsoft ainukesena äppe teeks
Algselt, umbes ühe päeva, oli kirjas, et räägiks ainult MS PC-de softist - kuid see sai ammu eemaldatud.
Võtsin nüüd ka mängude klausli ära - räägime siis juba kogu tarkvarast...
Võibolla ongi huvitav näiteks Steam summer sale jooksul näha, mida keegi ostab  |
sale ajal ostetud asjad siia kirja panna??? hulluks läksid? foorum läheb katki siukse info hulga peale ja siis põleb veel tulemüür ka maha kõige tipuks. |
Samas neid topicuid, kus inimesed pidevalt spämmivad, on kõvasti
Ega's iga mängu peale uut postitust ei pea tegema...
Kindlasti Tanelile ka meeldiks väike performance test 2x aastas, summer sale ja christmas sale...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NATAS999
HV Guru
liitunud: 02.04.2007
|
19.02.2016 13:17:50
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| NATAS999 kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
Pole väitnud, et Microsoft ainukesena äppe teeks
Algselt, umbes ühe päeva, oli kirjas, et räägiks ainult MS PC-de softist - kuid see sai ammu eemaldatud.
Võtsin nüüd ka mängude klausli ära - räägime siis juba kogu tarkvarast...
Võibolla ongi huvitav näiteks Steam summer sale jooksul näha, mida keegi ostab  |
sale ajal ostetud asjad siia kirja panna??? hulluks läksid? foorum läheb katki siukse info hulga peale ja siis põleb veel tulemüür ka maha kõige tipuks. |
Samas neid topicuid, kus inimesed pidevalt spämmivad, on kõvasti
Ega's iga mängu peale uut postitust ei pea tegema...
Kindlasti Tanelile ka meeldiks väike performance test 2x aastas, summer sale ja christmas sale... |
need performance testiga teemad kipuvad lukku minema kuidagi ei tea miks
/ot
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
19.02.2016 22:21:53
|
|
|
| Mõtlesin, mis ma mõtlesin, aga ilmselt viimati ostetud tarkvara on Windows XP. Peale seda kõik OSide võtmed tasuta kätte tulnud. Mänge ei mängi, kui siis ainult konsoolil. Muu tarkvara on valdavalt vabavaraline või trial versioonid.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
23.02.2016 22:21:08
|
|
|
| Tarkvara kui sellise piramine on mahuliselt suht tühine võrreldes filmide/sarjade/muusika jms kraamiga, viimaste kohapealt kipun tunduvalt rohkem patustama, mitte et soft "õige" mul oleks:D.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
24.02.2016 01:18:06
|
|
|
| new1 kirjutas: |
| Tarkvara kui sellise piramine on mahuliselt suht tühine võrreldes filmide/sarjade/muusika jms kraamiga, viimaste kohapealt kipun tunduvalt rohkem patustama, mitte et soft "õige" mul oleks:D. |
Nõus, Eestlaste jaoks on tarkvara kättesaadavus ja hinnad oluliseld paranenu võrreldes sissetulekutega, meedia osas on veel palju puudujääke.
Isegi pean tihti kasutama piraatmeediat, sest teenused ei ole lihtsalt kättesaadavad - aga ega selle pärast midagi vaatamata/kuulamata ei jää...
Peale seda, kui Netflix hakkas VPN-ide vastu võitlema, surusid nad lihtsalt pöidlaga mädapunnile...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.02.2016 12:06:42
|
|
|
| R A T, Netflixi Eestis ilma VPN-ita ei saa hetkel?
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
24.02.2016 12:13:08
|
|
|
Saab. Koik toimib
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
24.02.2016 14:35:07
|
|
|
| Super AMOLED kirjutas: |
| Saab. Koik toimib |
Filmivalik on niru minu teada...
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
24.02.2016 15:59:59
|
|
|
softist viimati dmde.
mõne mängu vist olen isegi peale seda soetanud.
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
24.02.2016 16:56:27
|
|
|
| R A T kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Saab. Koik toimib |
Filmivalik on niru minu teada... |
Amazon Prime Video ja Hulu oled ka proovinud?
Hinnaklass neil kõigil sama.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
24.02.2016 18:15:29
|
|
|
Jutt oli ilma VPN-ita kasutamisest ju.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
R A T
HV veteran

liitunud: 21.04.2004
|
25.02.2016 00:09:23
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| R A T kirjutas: |
| Super AMOLED kirjutas: |
| Saab. Koik toimib |
Filmivalik on niru minu teada... |
Amazon Prime Video ja Hulu oled ka proovinud?
Hinnaklass neil kõigil sama. |
Ma ei ole ühtegi tegelt ise kasutanud kuna mul on hetkel internetil mahupiirang. Elan siin kiviajariigis...
Aga jah, probleem on see:
http://www.makeuseof.com/tag/watch-everything-netflix-matter-live/
Vahepeal lihtsalt tutvusin erinevate riikide sisuga ja oluliselt vähem asju väärt vaatamist.... Ma pole väga telekainimene ja oleks huvitatud üpris spetsiifilistest teemadest, kuid näiteks Eesti regiooni pealt vaataks huvitavad asjad päris kiiresti läbi (trialist piisaks)
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|