|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
01.02.2016 10:35:15
|
|
|
| angel kirjutas: |
Saaks nad nendest trollidest ja cheateritest lahti (aastane bänn) ja support toimiks siis oleks see online päris hää kui tuttavad mõistusega isikud koos. Vahest kohtab mõnda suvalist kellega koos ringi tatsata aga enamasti on cheaterid jms jobud sees kes kõik ära rikuvad.... Igasuguse cheatimise/häkkimise eest võiks kasutaja koheselt välja visata ja paari kuuse hoiatus bänniga hoiatada. Oleks paras sellistele. Alguses muidugist võiks nendega R* trollida ja nad lambist plahvatama panna vms, et nende aega raisata nagu nad teiste aega raiskavad oma saamatusega  |
Kogu see jutt ei näita kuidagi, et GTA V oleks vilets vaid hoopis mängijad on seal see saast, aga need samad mängijad on ju kõikjal online mängudes ja nii võib kõik online mängud saastaks lugeda.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.02.2016 10:39:30
|
|
|
Puudulik support online'i osas (mõttetu ühendust võtta, bot vastab), nad ei suuda seda massi hallata, ning cheatrite jms jobude arv online'is on lihtsalt masendav. Mängu süüks võiks lugeda viletsat anti cheat süsteemi jms probleeme, mis seal online'is esinevad. Näiteks pikad laadimis ajad, ping väärtuse puudumine visuaalselt ehk siis ei saa valida kellega koos mängid ja kui mõne high ping kasutajaga kokku saad on asi kohutav + pidev laadimine sellisel puhul, et üldse välja sealt jurast saada uuesti free roam'i, et uuesti loadinguga alustada.
SP's on kah paar bugi sees mida ei parandatagi ära vist (ostetud firmad ei helista ja ei anna queste kohati isegi kui tükk aega möödas on).
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
01.02.2016 11:07:09
|
|
|
Järelikult on mäng ikka väga hea kui selline mängijate mass seal pidevalt mängib ja onlines saab mängijaid valida küll, mängid täpselt sellega kellega ise tahad aga siis muutub mäng jälle igavaks, igasuguste toladega on palju huvitavam mängida.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.02.2016 11:24:36
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| Järelikult on mäng ikka väga hea kui selline mängijate mass seal pidevalt mängib ja onlines saab mängijaid valida küll, mängid täpselt sellega kellega ise tahad aga siis muutub mäng jälle igavaks, igasuguste toladega on palju huvitavam mängida. |
igavaks? see on funnim kui mingi tola failib ühte missiooni 2h järjest teeb suvalisi asju ja ikka ei saa hakkama... aga eks on ka neid häid tolasid....
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.02.2016 11:55:42
|
|
|
Endale elitistid ei meeldi ja ise ka ei taha selline olla, aga kui noob peale korduvaid seletamisi endiselt ei õpi, ei taha õppida, siis saadan ürituse pikalt Mis sa ikka sellisega teed.. osad on muidugi lihtsalt trollid.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
01.02.2016 12:38:36
|
|
|
indumen,
Kle ära ütlema isale mis on hea. Muidu saad emmelt mängu keelu
Aga jah story ei paelu mittekuidagi. Grafika poolest tehti ja tehakse ka siiani paremaid väljalaskeid, online noo andke abi.
Kui palju on inimesi kes peale kuud järjestiku mängimist tahaks seda alpha-t teise või siis enam mängida.
200-400 juures lõpetavad enamus suurem osa kodanikud selle grind-se
On ka erandeid.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Muhekas
HV Guru

liitunud: 29.10.2011
|
01.02.2016 12:51:13
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
indumen,
Kle ära ütlema isale mis on hea. Muidu saad emmelt mängu keelu
Aga jah story ei paelu mittekuidagi. Grafika poolest tehti ja tehakse ka siiani paremaid väljalaskeid, online noo andke abi.
Kui palju on inimesi kes peale kuud järjestiku mängimist tahaks seda alpha-t teise või siis enam mängida.
200-400 juures lõpetavad enamus suurem osa kodanikud selle grind-se
On ka erandeid. |
|
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
01.02.2016 12:55:24
|
|
|
ma lihtsalt tahtsin vastu jonnida teistele jonnijatele
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.02.2016 13:48:46
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
indumen,
Kle ära ütlema isale mis on hea. Muidu saad emmelt mängu keelu
Aga jah story ei paelu mittekuidagi. Grafika poolest tehti ja tehakse ka siiani paremaid väljalaskeid, online noo andke abi.
Kui palju on inimesi kes peale kuud järjestiku mängimist tahaks seda alpha-t teise või siis enam mängida.
200-400 juures lõpetavad enamus suurem osa kodanikud selle grind-se
On ka erandeid. |
Mis sind siis paelub
Enda arust oli story väga hea ja graafikat max seadistusega pole veel saanud mängida, aga ei kurda ka kesktee osas. GTA graafika on läbi aegade väikse kiiksuga olnud, kõik see, millest mäng koosneb, on selle täielikult korvanud.
Aga jah.. 199 level praegu onlines ja pole suurt midagi teha enam, väga tihti ei satu enam mängu. First Person Heist achievementi tahaks kunagi ära teha.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
01.02.2016 15:46:22
|
|
|
Graafika gta 5 väga hää (pc/ps4) eriti sellise massiivse maailma kohta. Detailsus kah päris hää. Jooseb üllatavalt hästi erineva riistvara peal. Niped näped võib nuriseda (vihmapiisad ei reageeri pindadega ) jms aga näidake mängu, mis on gameplay, story, tegevuse ja kaardil mängitava ala poolest sama massiivne ja graafiliselt parem.
Story oli päris normul. Gameplay oli täitsa hää ja mõnus. 2x läbi tehtud
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.02.2016 16:05:00
|
|
|
| Vaatasin eile checklisti ja jäi mulje, et pean vist võib-olla ka uuele ringile minema, kuna vähemalt üks achievement oli siuke, mis oli väga spetsiifiliselt mingi missioonide vahelisel ajal aktiivne ainult.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Invention
Kreisi kasutaja
liitunud: 06.02.2005
|
01.02.2016 17:34:44
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Vaatasin eile checklisti ja jäi mulje, et pean vist võib-olla ka uuele ringile minema, kuna vähemalt üks achievement oli siuke, mis oli väga spetsiifiliselt mingi missioonide vahelisel ajal aktiivne ainult. |
Mis täpsemalt?
_________________ Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu |
|
| Kommentaarid: 20 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
19 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
01.02.2016 18:06:29
|
|
|
| Invention kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| Vaatasin eile checklisti ja jäi mulje, et pean vist võib-olla ka uuele ringile minema, kuna vähemalt üks achievement oli siuke, mis oli väga spetsiifiliselt mingi missioonide vahelisel ajal aktiivne ainult. |
Mis täpsemalt? |
Simeon Yetarian (Random Event).
See IGN link vähemalt toob punaselt välja, et nii on: http://www.ign.com/wikis/gta-5/Simeon_Yetarian
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
01.02.2016 18:59:29
|
|
|
|
See pole ju achievement. Lihtsalt random event, mida ei pea 100% saavutamiseks ära tegema.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
02.02.2016 00:00:43
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| Invention kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| Vaatasin eile checklisti ja jäi mulje, et pean vist võib-olla ka uuele ringile minema, kuna vähemalt üks achievement oli siuke, mis oli väga spetsiifiliselt mingi missioonide vahelisel ajal aktiivne ainult. |
Mis täpsemalt? |
Simeon Yetarian (Random Event).
See IGN link vähemalt toob punaselt välja, et nii on: http://www.ign.com/wikis/gta-5/Simeon_Yetarian |
Aga kuidas selle Wildlife Photography teemale ligi saab, peaks nagu kohe peale Paparazzi avamisiooni ärategemist avanema, kuid mul pole see kuidagi õnnestunud, sai uuesti kõike uue ringiga katsetatud aga ikka ei tule seda teadet, et saaks Wildlife Photography tegema hakata, on seal ka ainult kindel misioonide vahemik mis peavad olema tehtud ja mida ei ole lubatud puudutada.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zenker
HV kasutaja

liitunud: 15.04.2009
|
02.02.2016 00:03:17
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| Invention kirjutas: |
| sirius4k kirjutas: |
| Vaatasin eile checklisti ja jäi mulje, et pean vist võib-olla ka uuele ringile minema, kuna vähemalt üks achievement oli siuke, mis oli väga spetsiifiliselt mingi missioonide vahelisel ajal aktiivne ainult. |
Mis täpsemalt? |
Simeon Yetarian (Random Event).
See IGN link vähemalt toob punaselt välja, et nii on: http://www.ign.com/wikis/gta-5/Simeon_Yetarian |
Aga kuidas selle Wildlife Photography teemale ligi saab, peaks nagu kohe peale Paparazzi avamisiooni ärategemist avanema, kuid mul pole see kuidagi õnnestunud, sai uuesti kõike uue ringiga katsetatud aga ikka ei tule seda teadet, et saaks Wildlife Photography tegema hakata, on seal ka ainult kindel misioonide vahemik mis peavad olema tehtud ja mida ei ole lubatud puudutada. |
| tsitaat: |
| Wildlife Photography Challenge is an exclusive side mission for Franklin in the enhanced version of Grand Theft Auto V for players returning from the PS3 or Xbox 360 edition. Completing it rewards the player with the new Kraken submersible. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
02.02.2016 00:42:40
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
|
See pole ju achievement. Lihtsalt random event, mida ei pea 100% saavutamiseks ära tegema. |
No.. award siis Achievement on see sellegipoolest, kui first personis need kõik ära teha Küll mitte mängu jaoks
Mul Heisti awardide seas see ainult puudu.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
02.02.2016 12:44:38
|
|
|
millistes missioonides hetkel kõige rohkem RP kõige kiiremini saab? ja kuidas neid alustada saaks korduvalt. nüri on mingi mõnesaja rp kaupa miniguni poole pürgida, ja heistid võtavad ka kõvasti aega
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
02.02.2016 14:18:34
|
|
|
| indumen, ma tegin Martini, Ray .... missioonid, panen kogu aeg 1.5 raskuse, tavaliselt antakse 1800-5000 rp ja need saab kiiremini teha. alles jaanuaris 28-31 oli mingi boonus et anti topelt.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
04.02.2016 00:23:52
|
|
|
Telefoniga tellitavad missioonid annavad jah rohkem RP-d ja on reeglina kiiremini tehtavad.
Seal on see, et mida aeglasemalt teed, seda rohkem pappi ja RP-d saad, aga ma pigem teen mitu järjest, kui jebin ühte kauem.
---
Kuidas kurat SM-is hävitaja baasist kätte saab YT-s on miljon videot, ükski ei funka, kuna enne, kui ma baasi piirideni jõuan, lastakse hävitaja, koos minuga, pilbasteks.
Onlines on lihtne, SM-is pole mul kordagi õnnestunud terve, või vähemalt pool terve hävitajaga põgeneda.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
04.02.2016 04:05:08
|
|
|
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
04.02.2016 04:20:10
|
|
|
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
no eks tuleb ikka tööl käia:D
see 40 euri mängu eest on nohu. arvuti ,et seda mängu nautida maksab kuskil 1500+ euri
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
04.02.2016 04:50:34
|
|
|
| jutt oligi rõhutatud arvutile endale, aga kus sa saad tööd, oled näinud järvamaa tööseisu, siin ei saab hetkel miinimum palga eest töötada, peost suhu elu ftw...lisaks läks mõned aastad erialakoolile ja ikka mitte sittagi ei ole kasu, aga samas, videote järgi võib hinnata, et mulle see füüsika seal gta 5 ei istu, ma tahaks ikka ellu jääda peale ebareaalset kokkupõrget maa või seinaga, eriti maapealse sõidukiga õhku tõustes, pluss ma olen üks sellest fanboy grupist kes gtaforumsis alati niiöelda classics sektsioonis seletab ja istub!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.02.2016 08:08:22
|
|
|
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
Järelmaks on vist õige märksõna. .Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna?
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wordmc9
HV Guru
liitunud: 09.07.2006
|
04.02.2016 08:12:34
|
|
|
| savikas annab ikka kardulaid ja puiet
|
|
| Kommentaarid: 344 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
286 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
04.02.2016 10:11:48
|
|
|
| ot: |
| Dj-E kirjutas: |
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
Järelmaks on vist õige märksõna. .Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna? |
Pidin ka mina kunagi Rakverest pealinna tulema sel põhjusel. Polnud seal tööd lihtsalt.
Tallinn iseenesest ei meeldi, aga siin on kõik käe/jala juures ja tõenäosus tööd leida suurem, kui mujal  |
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
04.02.2016 10:14:11
|
|
|
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
Ma mingi 5 aastat ühe masina otsas, pane iga aasta paarsada euri kõrvale(kuus 20€) ja saad ok masina selleks tsükliks
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
04.02.2016 10:14:17
|
|
|
| jaanus- kirjutas: |
| jutt oligi rõhutatud arvutile endale, aga kus sa saad tööd, oled näinud järvamaa tööseisu, siin ei saab hetkel miinimum palga eest töötada, peost suhu elu ftw...lisaks läks mõned aastad erialakoolile ja ikka mitte sittagi ei ole kasu, aga samas, videote järgi võib hinnata, et mulle see füüsika seal gta 5 ei istu, ma tahaks ikka ellu jääda peale ebareaalset kokkupõrget maa või seinaga, eriti maapealse sõidukiga õhku tõustes, pluss ma olen üks sellest fanboy grupist kes gtaforumsis alati niiöelda classics sektsioonis seletab ja istub! |
eks kõik oleneb kui väga sa ikkagi mängida tahad seda on võimalik ka 160€ arvuti peal asi käima lasta(pentium s1150, 8g ram, ati 6870), muidugi kõik low peal aga siiski mängitav. ei ole sel füüsikal häda midagi, korra näppu saad siis on täitsa ok, vähemalt mingigi reaalsus on sees, et kui ikka sillalt alla hüppad siis saad surma mitte ei kepsuta rõõmsalt edasi. muidugi praeguseks on kindlasti igasugu modid godmode surematu jne jne. ise ei ole kasutanud täpselt ei tea, onlines on selliseid palju.
Endale sai masin kokku pandud ainult gta5 silmas pidades ja nüüd nukker vaadata küll, kui 90% ajast tolmu kogub profiilikast, siuke keskmine it valdkonna kahe kuu palk
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
04.02.2016 10:16:32
|
|
|
| tsitaat: |
| ... ,et seda mängu nautida maksab kuskil 1500+ euri |
Mis asi see seal sul seda GTA V nauditavamaks teeb, graafika poolelt saad maksimumi juba GTX 970 kasutades kätte ja protsessorist piisab ka täiesti 6 aastat vanast Quad Corest, mälu ainud tahab pisut rohkem kui 8GB, sellise arvuti mis GTA V kõik viled põhjas ära suudaks mängida saad siit samast müügifoorumist 500€ juures juba kätte, ei pea mingi rikkur olema, endal ostetud 2 plaadiversiooni juba GTA V mängust, töötavad erinevatte arvutite peal, ei tea kas ma olen nüüd mingi rikkur või.
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
04.02.2016 10:28:06
|
|
|
ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
04.02.2016 10:33:11
|
|
|
jaanus-,
Mina siin ühe tuttavale, kes saab ainult inva pensioni,aitasin panna kokku hea võimsa arvuti poole aastaga. I7 4790K ,z97,2 x 120 ssd, GTX970.
Aitasin talle ka vana arvuti müüa, mis andis natuke raha juurde. Tüüp on õnnelik ning mängib GTA 5 60 fps-iga, et pole midagi võimatu
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Marie
HV Guru

liitunud: 23.06.2003
|
04.02.2016 10:40:29
|
|
|
| indumen kirjutas: |
ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet  |
Pole ju valikutes enam kuhu kõrgemale võimalik keerata, endal kõik viled põhjas vähemalt selles arvutis kus GTX 970 sees istub, samuti olen seda mängu vaheldumisi nii Windows 10 kui vanema versiooni peal mänginud, testinud nii SSD peal kui ilma ja lõppkokkuvõttes naudin seda mängu hoopis vana Vista peal mängides ja mäng ise istub HDD peal (SSD + W10 + GTA V on lahti ühendatud ja ootab oma aega).
_________________ CPU Power (Watt) Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W  |
|
| Kommentaarid: 83 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.02.2016 10:47:00
|
|
|
| sirius4k kirjutas: |
| ot: |
| Dj-E kirjutas: |
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
Järelmaks on vist õige märksõna. .Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna? |
Pidin ka mina kunagi Rakverest pealinna tulema sel põhjusel. Polnud seal tööd lihtsalt.
Tallinn iseenesest ei meeldi, aga siin on kõik käe/jala juures ja tõenäosus tööd leida suurem, kui mujal  |
|
Tallinn on elamiseks väga rõve koht. Ise ei salli seda linna kohe mitte. Nii kui pean Tallinna minema siis tekib kohe selline tülgastus.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
04.02.2016 11:12:24
|
|
|
ot: ega see kurssaare kah oma puudulike kohtadega, vara sulgevate asutustega just lust ja lillepidu ole... käidud ja suht kolgas oli + hirmkallis kõik
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indumen
HV veteran

liitunud: 31.03.2004
|
04.02.2016 11:52:13
|
|
|
| Marie kirjutas: |
| indumen kirjutas: |
ega sa ennem teada ei saa kui ei proovi, alustasin 290x videoga, sealt edasi gtx980 OC, vahe polnud suur, aga märgatav. Kui 980Ti masinasse potsatas vot siis sai aru küll, et on nauditav.
high seaded ja maximum on ikka omajagu vahet  |
Pole ju valikutes enam kuhu kõrgemale võimalik keerata, endal kõik viled põhjas vähemalt selles arvutis kus GTX 970 sees istub, samuti olen seda mängu vaheldumisi nii Windows 10 kui vanema versiooni peal mänginud, testinud nii SSD peal kui ilma ja lõppkokkuvõttes naudin seda mängu hoopis vana Vista peal mängides ja mäng ise istub HDD peal (SSD + W10 + GTA V on lahti ühendatud ja ootab oma aega). |
mul on tunne et gta ise tunnetab mingil määral mis kaardiga tegu on. igatahes kui ma kõik sliderid põhja lükkan suudab kasutada 4.6gb videomälu, ja pilt on nagu postkaart, raskemates kohtades võtab isegi Ti hinge kinni ja kukub vahepeal alla 60 fps ka ikka. eriti hästi on aru saada kui graafika vajadus tõuseb sest toiteplokk hakkab siristama kui koormus väga palju tõuseb 980 OC kaart seda ei teinud veel, ega ka mitte 290x crossfires ja ma mängin ainult FullHD reso peal.
_________________ ükskord me võidame niikuinii |
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
181 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
04.02.2016 13:09:01
|
|
|
| siven kirjutas: |
| arvuti ,et seda mängu nautida maksab kuskil 1500+ euri |
wtf? Jaga see summa kohe kenasti kahega.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
04.02.2016 13:09:08
|
|
|
| kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sanchos
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.05.2008
|
04.02.2016 13:11:50
|
|
|
est4ever,
endal on 16gb, mäng tarbib ümbes 6-6,5 max mälumahtu. see ei anna midagi juurde.
|
|
| Kommentaarid: 166 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dj-E
Aeg Maha 2a
liitunud: 19.01.2004
|
04.02.2016 13:15:05
|
|
|
| angel kirjutas: |
ot: ega see kurssaare kah oma puudulike kohtadega, vara sulgevate asutustega just lust ja lillepidu ole... käidud ja suht kolgas oli + hirmkallis kõik  |
Ei kurda Vähemalt on rahulik.
"Kuurort linn" - sellepärast ongi kallis.
|
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
04.02.2016 13:53:59
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna? |
Eks nii ja naa. Mul 16 giga ja kogu tarbimine (koos windowsiga siis,sest afterburneri kuvatud mälukasutus ekraani nurka sisaldab kogu tarbimist, mitte mängu üksinda) kerkib poole tunni jooksul 10-12 giga peale.
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sirius4k
HV veteran

liitunud: 25.09.2005
|
04.02.2016 14:08:45
|
|
|
| olafsand kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| kas keegi omast kogemusest oskab öelda, kas selle mängu puhul upgrade 8gb rami pealt ülespoole tasub ära? Praegu 8gb ja jookseb nagu täitsa enam vähem profiilikastiga, aga kas tasuks juurde panna? |
Eks nii ja naa. Mul 16 giga ja kogu tarbimine (koos windowsiga siis,sest afterburneri kuvatud mälukasutus ekraani nurka sisaldab kogu tarbimist, mitte mängu üksinda) kerkib poole tunni jooksul 10-12 giga peale. |
Mul sama.. puhtalt GTA V mälu kasutusega ei saa arvetada, muud asjad tarbivad ka ju mälu. Mul on ka üldjuhul GTA V mängides mälu kasutus ~10-12GB.
|
|
| Kommentaarid: 56 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
04.02.2016 14:29:27
|
|
|
Selge pilt, suur tänu kiirete vastuste eest, tuleb upgrade
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Getomees
HV veteran

liitunud: 31.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
7 :: |
2 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
04.02.2016 15:07:56
|
|
|
| 16 gigast kogu süsteem kasutab 9-11 kui gta5 mängin
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
04.02.2016 19:38:03
|
|
|
| Dj-E kirjutas: |
| jaanus- kirjutas: |
| ma ei saa aru kuidas te siin kõik nii rikkad olete, et saate seda mängu ja veel enam selle jaoks sobivat riistvara osta, minu kandis pole küll selliseid inimesi peaaegu üldse! Ma pean leppima modimisega gta san andreas versioonile, on gta 5 sõidukid, efektid, tekstuurid/mudelid ja radari kuvamine... kuid see loll teatud kauguseni laadimine jääb! |
Järelmaks on vist õige märksõna. .Kui sealkandis on elu nii keeruline siis äkki kolid pealinna? |
igati võimatu kolida, poolabitu isa vajab hooldajat ja majapidamine vajab hooldajat pluss odavam maal elada ja palju muud mis kinni hoiab hetkel või lausa terve elu, saab ka ilma moodsaimate asjadeta, muide ma vist saaks ka kogutud aastaga selle raha mis vaja kokku aga tegelikult ma seda mängu ei ihalda, nagu ütlesin olen Die Hard Classics' mängude fänn eriti nn 3D-era gta'd ja gta viis on mulle sama vastu sisuliselt kui mõnele tallinn, põhjused on nimetatud juba, olen natuke parendanud masinat, et san andreas täis moditult hiilgaks!
viimati muutis jaanus- 08.02.2016 18:16:34, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kert06
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.04.2010

|
04.02.2016 19:56:13
|
|
|
| jaanus-, Kui san andreas huvitab, äkki teete kuhugi kausta clean installi ja proovite sa-mp cops and robbers või muud taolist servut, multi-theft-auto ka. Arvan, et võib rohkem huvi pakkuda kui moditud single player.
|
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
156 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
04.02.2016 20:28:30
|
|
|
| ma juba proovisin aga ma nii hardcore cleo scripti fänn, et pidevalt cheatisin ja teleportisin ning overkillisin oma supermodidega, tavalise inimesena roleplay mulle ei istu, kui ronin sinna saan bänni ja kui olen puhta mänguga lihtsalt role-plays, igav hakkab, siis lähen juba kogu oma arsenaliga stunting servusse ja lendan supernitroga ringi
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Athunik
HV kasutaja

liitunud: 08.06.2014
|
04.02.2016 20:44:25
|
|
|
jaanus-, ahah.. Aga teema võiks jääda GTA V mitte GTA SA peale. Kindlasti leidub kuskil foorumis mingi igivana GTA SA teema, kus saaksid sellest jahuda. Ega ma paha pärast, aga need paar lehekülge GTA SA juttu jätab kuidagi külmaks.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaanus-
HV kasutaja

liitunud: 22.07.2013
|
04.02.2016 20:47:44
|
|
|
ma saan aru, selle jaoks on rahvusvaheline foorum olemas tegelt , teemasse siis veel ütleks, mulle on see uus füüsika paha paha, ei taha surma saada kui hunnikusse lendan autoga kõrgelt/kiirelt!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
04.02.2016 20:50:34
|
|
|
| jaanus-, karm värk
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|