Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:29:47 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:

Üks asi veel, see pagulasviha kandub Eestis juba turistidele ja välisõpilastele. Neil pole selle asjaga miskit seostust?


Aga näiteid ka on? Meenutame, et sügisel üles puhutud hüsteeria mustade liitlassõdurite ründamisest oligi just too, hüsteeria. Reaalselt polnud mitte ühtegi juhtumit, aga Eesti igavesti ja lõputult häbenevad poliitikud said oma trummi taguda jälle ning nüüd vaikivad, vabandamist pole lootagi. Ma olen lõunat pidades oma mustade ja pruunide kolleegide käest uurinud ja neil pole eales olnud vajadust taluda nende suunal läkitatud rassismi ei Tallinnas, Kapa-Kohilas ega Tartus.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:35:33 vasta tsitaadiga

Leinö, eestlane on Eurooplane kui ma viimati kontrollisin.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:35:43 vasta tsitaadiga

http://uueduudised.ee/stockholmis-leidisid-aset-kokkuporked-poliselanikest-omakaitsesalga-ja-migrantide-vahel/
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:37:54 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 13:46:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://uueduudised.ee/stockholmis-leidisid-aset-kokkuporked-poliselanikest-omakaitsesalga-ja-migrantide-vahel/


FB-s vist lugesin miskit kommi, kus oli kirjeldatud, et need rootslased lihtsalt kogunesid ja otsustasid nats "õpetust" jagada, et mustad on siin siiski külalised ja käitugu vastavalt või tõmmaku uttu. Parem muidugi viimane variant.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:24:56 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 18:56:10 vasta tsitaadiga

Euroopa Komisjon eesotsas Junckeriga on end lõplikult diskrediteerinud. thumbs_down.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.01.2016 19:43:48 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.reuters.com/article/us-europe-migrants-germany-refugees-idUSKCN0V80IH?feedType=RSS&feedName=worldNews
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 21:08:04 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2016 21:10:12 vasta tsitaadiga

kusjuures ma proovisin mõni tund tagasi paari Rootsi lehte ja voilaa - nihujaa icon_mad.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 00:48:04 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Rootsis Internet kinni keeratud, et rahvas ebasobivaid uudiseid ei loeks.
Kaks allolevat artiklit viskavad Rootsi IP pealt veateate, kindlasti on neid veel.

Kes ei usu, võib Hola vms tööriistaga katsetada.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3420150/Adults-posing-child-refugees-centre-aid-worker-killed-Victim-claimed-big-powerful-guys-aged-24-posing-orphans.html
http://www.dailymail.co.uk/news/article-3420881/Swedish-social-worker-stabbed-thigh-tried-break-fight-two-teenage-migrants-Police-officer-reveals-shocking-new-details-killing.html

Saab keegi confirmida, et Rootsi IPdelt ei tööta need lingid?
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 31.01.2016 02:45:44 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 01.04.2019 00:04:26, muudetud 1 kord
tagasi üles
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 02:53:58 vasta tsitaadiga

Vaatasin siin, et DVDvader avastas enda jaoks militaar.neti- too väide, et teistes foorumites levivad teooriad kuidas FSB seisab pagulasvastaste tekitamise taga jne. Noh tuletaks meelde, et antud foorum on koht kus tänu Ukraina teemale on üsna levinud taoline paranoia. Kindlasti susserdavad sibulad praegu selle pagulaskriisi kõrval kuid antud olukorras on nad rohkem kõrvalvaatajad kes loobivad bensupaake korteripõlengusse (võimaluste piires) kuid olid ise linna teises otsas kui põleng alguse sai. Tõsiselt kahtlen, et FSB-l jms organisatsioonidel oli mingigi oluline käsi nt Lõuna-Euroopa korruptsiooni kultuuris mille tulemusena on maffia läbi põimunud riigi kõrgeimate instantsidega: tulemuseks oli mõlema osapoole jaoks ülimalt tulus "pagulasäri" kus kasseeritakse korraga nii tuhandeid USD/EUR-sid "pagulaste" pealt kui ka samal ajal EL abirahasid mida eraldatakse pabulaskriisiga toimetulekuks. Või et Kreml andis käsu Merkelil/Rootsi sotsiaaldemokraatidel tuutada kuidas kõik kes kohale jõuavavad on teretulnud manipuleeritud foto peale mis näitas uppunud süüria alaealist (kes enam kui kahtlastel asjaoludel üldse sattus sellisse olukorda).

Tuletaks siinkohal ka nüüd meelde, et Kremlil on hetkel pooleli kaks sõjalis kampaaniat ning madalate toornafta hindade+ sanktsioonide taustal kriisis majandus. Seega ühel ajal tõsine kuluallikas (sõjapidamine on oi-oi kui kallis) ja samal ajal järsult vähenenud sissetulekud. Sellises olukorras kus eriteenistustel on piiratud ressurssid oleks reaalpoliitika ja raha/efektiivsus suhte koha pealt palju loogilisem panustada sotsliberaalide jms napakate peale kes aktiivselt veavad biomassi sisse. Kokkuvõttes on sibulate eesmärk vaenuliku Läänt lõhestada ja mul isiklikult oleks raskem leida ideaalset vahendit kui moslemi/neegri massid kes oma käitumisega on ülimalt alatud ja avalikult vaenulikud kuid samas on kaitstud nagu pühad lehmad peavoolu poolt. Massidena nõrgestavad niigi taaruvat Euroopa majandust imedes sotsiaaleelarveid tühjaks ja samas tekivad ühiskonnas ebastabiilsust- nii sisejulgoleku arvelt (Nt Kölni vägiteod) kui ka isegi sise- ja välispoliitilist ebastabiilsust (nt Merkeli kiire allakäik Saksamaal või välispoliitikas Ida-Euroopa sisuline ülestõus sotsliberalismi vastu). Mõlemad arengud aitavad tekitada kodanike usaldamatust riigivõimu vastu, mida selliste ilmingute nagu omakaitseüksuste tekkimine on, kui ka samas nõrgestavad suhteid EL tsentraalvõimu kui ka nende suveräänide vahel (Brüssel vs Ida-Euroopa). Mida aga võidaks kui kulutaks oma nappe ressursse pelgalt pabulasvastaste peale? Stiihilised omakaitse ilmingud nagu need Odini mehed või pabulaskeskuste ründajad? Olukorras, kus peavool Lääne-Euroopas kui ka kõrgemal Brüsseli tasandil on ilmselgelt sotsliberalistlike kalduvustega ja kaudselt kontrollivad ka võimustruktuure nagu politsei ja kohtuinstantsid (kinni mätsimis/leebete karistuste juhtumid).

Seega kokkuvõttes ütleks mina, et Kremlile on kaugelt kasulikum toetada praeguse kursi jätkumist- võimendades nii pabulasvoolu kui ka samal ajal toetades sotsliberaalide võimu jätkamist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 12:03:28 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 12:15:27 vasta tsitaadiga

See pildi peal kutt on ju solid 20+ indeed. Meenutab toda mehemüharakat, kes Soome peaministrile rääkis, et ta on 15 vms icon_lol.gif

EDIT: lausa 17! https://i.imgur.com/huR1Hjo.png
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 12:42:10 vasta tsitaadiga

http://www.eesti.ca/refugees-to-estonia-fuels-pro-and-contra-debate-imbued-with-deep-passions-estonian-life/article46954
Väliseestlastel või kirjutise autoril pole vist mingit aimu, millise valdava saasta näol on tegemist mugavusimmigrantide näol icon_neutral.gif thumbs_down.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 12:46:56 vasta tsitaadiga

http://www.express.co.uk/news/world/638181/Police-flee-angry-migrants-officers-attempt-rescue-chlid-rape-victim
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 15:47:07 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
SKG kirjutas:
sooty kirjutas:
Rootsis Internet kinni keeratud, et rahvas ebasobivaid uudiseid ei loeks.
Kaks allolevat artiklit viskavad Rootsi IP pealt veateate, kindlasti on neid veel.

Spoiler Spoiler Spoiler

Saab keegi confirmida, et Rootsi IPdelt ei tööta need lingid?

... aga võta Hola ja proovi nagu soovitatud. Võid ka mõne VPN proovika võtta.
Internets kihab, et põhjuseks olla "lapse" pilt ja spekulatsioon tema tegeliku vanuse üle. Fotodelt ütleks pigem tõesti, et tegemist tugevalt 20+ mehemürakaga. Rootsis teatavasti 110% un-PC sellised spekulatsioonid ja üldse off-white toonis kurjategijate fotode avaldamine.

Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Hole is not available right now..
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 16:20:01 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:

Hole is not available right now..


Sa oled ennast seal jõusaalis päris soodaks ära pumbanud vist.

https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=en
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 17:13:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
SKG kirjutas:

Hole is not available right now..


Sa oled ennast seal jõusaalis päris soodaks ära pumbanud vist.

https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=en

Ei kasuta Chrome. Firefox only.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 17:17:44 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 21:39:25 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3521663/prantsuse-kaitseminister-liibuast-pagulaste-keskel-saabuvad-isise-voitlejad-ohustavad-kovasti-euroopat

no shit doh.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 21:41:53 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://maailm.postimees.ee/3521663/prantsuse-kaitseminister-liibuast-pagulaste-keskel-saabuvad-isise-voitlejad-ohustavad-kovasti-euroopat

no shit doh.gif


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.02.2016 00:21:30 vasta tsitaadiga

http://www.theguardian.com/world/2016/jan/31/teenage-girl-made-up-migrant-claim-that-caused-uproar-in-germany
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:26:01 vasta tsitaadiga

Millal need Eesti Odini paramilitaarid tänavatel patrullima hakkavad? Kas nad tegelevad ka tavalise kuritegevusega (vargad, narkomaanid jms) või otsivad vaid teatud nahavärvi? Mis siis saab, kui neile vale nahavärviga burksiflippija Hesburgeris või Nike'i dressides Nigeeria välisüliõpilane ette jääb?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:30:12 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Millal need Eesti Odini paramilitaarid tänavatel patrullima hakkavad? Kas nad tegelevad ka tavalise kuritegevusega (vargad, narkomaanid jms) või otsivad vaid teatud nahavärvi? Mis siis saab, kui neile vale nahavärviga burksiflippija Hesburgeris või Nike'i dressides Nigeeria välisüliõpilane ette jääb?

nagu nad ise ütlevad tohib nigeeria student ka nende ridadesse kuuluda kui vaid moslem või naisepeksja ei ole.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:38:35 vasta tsitaadiga

Kui eestlane peksab oma naist, siis saab samuti odinlastelt tappa? Kust nad üldse teavad, kas keegi peksab oma naist või mitte?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:42:23 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kui eestlane peksab oma naist, siis saab samuti odinlastelt tappa? Kust nad üldse teavad, kas keegi peksab oma naist või mitte?

peksta võib aga karistatud ei tohi selle eest olla...

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:45:41 vasta tsitaadiga

Kust nad teavad, et tänaval vastu jalutav tüüp on naisepeksu eest karistatud või mitte?
On neil kusagil täpsemalt see metoodika ja töökorraldus kusagil kirjas? Mingid ulmetüübid tunduvad olevat - ainus, mida nende kohta tean, on mingid pildid ja infokillukesed Facebookis ning Postimehes.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:53:27 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Kust nad teavad, et tänaval vastu jalutav tüüp on naisepeksu eest karistatud või mitte?
On neil kusagil täpsemalt see metoodika ja töökorraldus kusagil kirjas? Mingid ulmetüübid tunduvad olevat - ainus, mida nende kohta tean, on mingid pildid ja infokillukesed Facebookis ning Postimehes.

fb saab neile küsimusi esitada. õnneks pole mul ühtegi tuttavat neid laikinud. üks variant on ju neegril kõrist haarata ja küsida, et kas sa neeger naist oled peksnud neeger? kui ütleb ei siis võib niisama klobida.
aga miks peab midagi soomest importima? saab teineteisel külas käia saunas õlut joomas ja kogemusi vahetada?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 10:54:04 vasta tsitaadiga

Ei viitsi Facebooki kasutada. Tundub väga mingi agressivsem variant Notšnoi Dozorist olevat.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.02.2016 11:12:08 vasta tsitaadiga

Odini sõdalased ise ju narkomaanid/diilerid, mis nad oma turgu peksma peaks?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 11:13:06 vasta tsitaadiga

Tohoh. Linki sellele väitele?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.02.2016 11:21:25 vasta tsitaadiga

http://epl.delfi.ee/news/eesti/endised-kurjategijad-hoiavad-odini-sodalaste-patrullis-eestisse-tulevatel-pagulastel-silma-peal?id=73529879

Spoiler Spoiler Spoiler


Lisaks varastas see Puuder vangis olles oma õe tagant mingid summad.
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/perekonnavastaseid-tegusid-tauniva-odini-sodurite-grupi-eesti-juht-varastas-vanglas-olles-lihase-oe-tagant?id=73545155
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 11:33:29 vasta tsitaadiga

Mingu patrulligu Viru tänaval taskuvargaid ja sadamas pirataksosid, siis oleks mingi kasu ka asjal. Saaks kasutu mupo asemele kasulik olla. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 11:42:51 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:31, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 01.02.2016 11:48:42 vasta tsitaadiga

Taskuvargad viivad asjad müügiks, et raha diilerile pihku suruda. Nemad on ka "omad". Piraatakso viib litsi juurde, litsil on doosi vaja, järelikult taksod on ka omad.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 13:18:36 vasta tsitaadiga

suurtel poistel vist jooksupoisse vaja.
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 13:56:52 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/v/valismaa/fcac66de-0a98-4b84-8652-ac27a338c417/sipila-ei-saa-turvakaalutlustel-pagulasperele-ulualust-pakkuda
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 14:02:49 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 14:50:54 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3521921/saksamaal-skandaali-tekitanud-teismelise-vaidetav-vagistamine-migrantide-poolt-osutus-valeks
Jälle "mätsiti" lugu sakslaste poolt kinni icon_lol.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2016 19:39:23 vasta tsitaadiga

http://social.ren.tv/blog/43909260154/V-murmanskom-nochnom-klube-izbili-migrantov-s-Vostoka,-kotoryie-

Venemaal anti ligitikkujatele lihtsalt pasunasse aga mitte nagu Euroopas
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 08:35:44 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:22, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 11:18:27 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/vello.nelikendkaks/posts/1227322233962330
Patrullimisest icon_lol.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 11:29:47 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3560945/saksamaal-on-umbes-8350-islamiriigi-voitlejat
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 11:30:58 vasta tsitaadiga



http://epl.delfi.ee/news/eesti/eesti-otsib-sobivat-pagulast-euroopale-solidaarsust-naidata-on-aega-ainult-kaks-nadalat?id=73570443

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 14:47:36 vasta tsitaadiga

http://shoebat.com/2016/02/01/go-sweden-two-hundred-swedish-men-go-to-stockholm-station-and-run-out/
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 02.02.2016 15:16:50 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
http://shoebat.com/2016/02/01/go-sweden-two-hundred-swedish-men-go-to-stockholm-station-and-run-out/

Ja neil seal majanduskasv ja heaolu...juba seal selline liikumine. Mis siis veel Eestis saab icon_lol.gif
Tegelikult meeletult debiilne ajastus meile... välisüliõpilasi ja töölisi ju oleks vaja, aga mitte hetke pagulaste näol.
//
Pagulaste osas:
Eritrea tundub veel suht ok koht, aga reisisoovitusest väljas on islamiusuga alad(need ka kõige vaesemad) icon_biggrin.gif
https://www.gov.uk/foreign-travel-advice/eritrea
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
neros
HV Guru
neros

liitunud: 26.11.2003




sõnum 02.02.2016 16:20:33 vasta tsitaadiga

Migrants sexually harass german school girls - Mayor dismisses Grandfather: "Don't provoke them"


Link

_________________
GitHub
.NET Core & Azure baasil lahendused ja arhitektuur - kontakt.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2016 16:40:16 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:00:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.