Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:37:52 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif no võttis Sul aga aega
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.01.2016 21:38:10 vasta tsitaadiga

No mis sa lootsid kust see 2mln "eestlast" siis tekib? Sünnib või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:41:31 vasta tsitaadiga

No ma viimatistel valimistel IRL-ile enam häält ei andnud.
Minu jaoks oli see juba siis poliitiline laip. Kas see loeb? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 26.01.2016 21:42:59 vasta tsitaadiga

Irl lastakse põhja. Enne tehakse kasulikud otsused uute töötajate kasuks.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:51:06 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
No ma viimatistel valimistel IRL-ile enam häält ei andnud.
Minu jaoks oli see juba siis poliitiline laip. Kas see loeb? icon_biggrin.gif


ok, peaaegu rehabiliteerisid end icon_cool.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:52:15 vasta tsitaadiga

Vaja oleks suuremat puhastust Eesti poliitikas. icon_neutral.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:55:03 vasta tsitaadiga

keskerakond ftw thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 26.01.2016 21:56:30 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
keskerakond ftw thumbs_up.gif thumbs_up.gif

Ah mis sa plärad.

Oleks Kadri sinna ette saanud, siis oleks veel mõeldav...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:57:40 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ah mis sa plärad.

1+1

kui reform ei sobi, IRL ei sobi, sotsid ka ei sobi... teisi suuri tegijaid eesti poliitikas pole, seega loogilisena jääb alles vaid kesk
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 21:59:42 vasta tsitaadiga

Ära topi seda Keskkriminaalerakonda siia, astmelist tulumaksu ma ei poolda ja kriminaalne KE senisel kujul thumbs_down.gif

Üldiselt nõustun LHV-s toodud postitusega:

tsitaat:
Savisaarel ei ole õigust midagi tänase olukorra kohta öelda, isegi kui ta õigeid asju ütleb. Savisaar koos kogu oma broilerikombinaadiga on üks suuremaid põhjuseid, miks tänane Eesti poliitika pankrotis on. Naljakas on see, et kohe etsi artikli kõrval ilmus ka eruteettiit õuetola priimäe heietus. Mingi ühine aktsioon on käima tõmmatud.
Mingi aeg teised, aatelisemad, kes võimu siiski rohkem vahendi kui eesmärgina nägid, üritasid etsi meetodite vastu joriseda, aga kuna miski seda laga mõjutada ei ole suutnud ja see stiil on osutunud ülimalt efektiivseks, siis on aja jooksul seda stiili algeliselt kopeerima hoopis hakatud. Tulemus on jah selline nagu ets ütleb, aga mitte luisa või tsahkna pärast, nemad on suht väikesed mõtlejad.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:03:27 vasta tsitaadiga

no julgen väita, et KE muutus selliseks peale seda, kui nad suhteliselt ebaausalt (mis poliitikas üldse aus on?) võimu juurest minema puksiti. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:04:15 vasta tsitaadiga

tanel, mida sa selle poliitika puhastuse all siis mõtled? 51 kohta riigikogus vabaerakonnale ja 50 rahvaerakonnale? seda ei juhtu ju. kui reformi koalitsioon kukub selliselt, et reform valitsuses enam ei osale, tuleb nende asemele üsna kindlalt keskerakond.

viimati muutis dvd vader 26.01.2016 22:04:36, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:04:29 vasta tsitaadiga

Mis mõttes minema puksiti? KE=Savisaar
Igasugune KE kibestumine on Savisaare kibestumine (alates lindiskandaalist).

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:06:28 vasta tsitaadiga

mis astmelisel tulumaksul viga?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:07:14 vasta tsitaadiga

tsitaat:

mida sa selle poliitika puhastuse all siis mõtled?

puhastust selles mõttes, et annab võimaluse moodustada koalitsiooni ilma RE või KE-ta. Või vähemalt ilma Savisaare juhitava KE-ta.
Kogu Eesti on praegu Savisaare pantvangis (ühtegi liigutust Keskkrimimaalerakonnas ei tehta Savisaare heakskiiduta).
Usun, et nii mitmedki inimesed annaksid hääle KE poolt, kui Savisaart seal eesotsas poleks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:07:41 vasta tsitaadiga

rtfm99 kirjutas:
mis astmelisel tulumaksul viga?

Puhas kadedusmaks. Nagu automaks.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:12:45 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
mis astmelisel tulumaksul viga?

Puhas kadedusmaks. Nagu automaks.

sõltub astmetest ja jätaks sellised äärmused nagu ropult suure sissetuleku puhul näiteks 50% ära. puht teoreetilised numbrid: sissetulek bruto kuni 600 eurot tulumaks 15%, kuni 1000 eurot tulumaks 20%, kuni 2000 eurot tulumaks 22% ja üle 2000 25%.

_________________


viimati muutis rtfm99 26.01.2016 22:15:09, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:13:07 vasta tsitaadiga

no teil on nats lühike mälu vist. aga üldiselt pean silmas seda, kui RE, RL ja RP hakkasid ajama oma "äraostmatute" jmt jama ning puksisid KE minema. ja kui kohe varsti hakkas ilmnema, et need äraostmatud polegi nii äraostmatud ja Parts ning Ansip hakkasid igasugust laimu KE kohta ajama. siis tekkiski ilmselt see kibestumine ja tahtmine "kuidas küla koerale, nii koer külale" tegutseda. lollus muidugi. ja kahjuks hakkas sealt ka Savisaare allakäik, kus ta omamoodi füüreriks (või Brežneviks) muutus. ja nüüd on asi seal maal, et enda ligi hoitakse neid, kes peost söövad ning perset lakuvad. nood aga kasutavad oma "karistamatuse" seisundit ära ning situvad kõigi ülejäänute peale. peaasi, et omale mammonat korjata ning suure papa varjus irvitada.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:15:02 vasta tsitaadiga

tsitaat:

äraostmatud ja Parts ning Ansip hakkasid igasugust laimu KE kohta ajama. siis tekkiski ilmselt see kibestumine

see kibestumine tekkis juba 90-ndate alguses, kui Savisaar ei saanud oma unistust teoks teha.
Ma ei õigusta siinkohal besrepublikat või RE-d.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:23:02 vasta tsitaadiga

ei ole nõus. nõus, et hakkas vähe varem kuid "tegevus" algas siis. kuni 98 oli kõik enam-vähem OK. aga RE käsi on selles mängus. nemad ilmusid pildile 95 ning saavutasid tõsiselt võetava mõju kuskil 98

enivei, vahet pole. praegu on KE tõesti allakäigutrepil ja kui Savisaart eemaldada ei õnnestu, tuleb loota, et tema surma korral (inimlikust seisukohast võttes seda muidugi ei soovi) keegi asisem pukki pääseks. olgu selleks Kadri või Jüri või kes iganes aga mitte mingi Olga või Yana.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:26:11 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:

puhastust selles mõttes, et annab võimaluse moodustada koalitsiooni ilma RE või KE-ta. Või vähemalt ilma Savisaare juhitava KE-ta.

see ei ole füüsiliselt kuidagi võimalik, kuna keskil ja reformil on kokku riigikogus 57 kohta, ehk üle poole. seega valitsuses PEAB vähemalt üks neist kindlasti olema ja see erakond siis ka otsustab, kes nendega koalitsiooni kuulub või kuuluvad.

selleks, et ilma reformi ja keskita valitsus moodustada, peab siis kõigi teiste erakondade kogukohtade arv riigikogus olema vähemal 51. aga selline areng ei ole eriti tõenäoline, et teiste väiksemate erakondade kasv tuleb reformi ja keski arvelt, neil on lihtsalt nii kindel püsivalijate baas. tõsi, kui savisaar poliitikast ära läheks/veereks, siis keski toetajate arv ilmselt väheneb, aga reformi oma sellest küll väiksemaks ei jää.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 26.01.2016 22:29:44 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
rtfm99 kirjutas:
mis astmelisel tulumaksul viga?

Puhas kadedusmaks. Nagu automaks.


No just oli ju Rõivase visiooni teemal, kuidas meist peaks saama põhjala riik. Millises põhjala riigis (Soome, Rootsi, Norra, Taani) pole astmeline tulumaks ?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:34:11 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
aga selline areng ei ole eriti tõenäoline, et teiste väiksemate erakondade kasv tuleb reformi ja keski arvelt, neil on lihtsalt nii kindel püsivalijate baas. tõsi, kui savisaar poliitikast ära läheks/veereks, siis keski toetajate arv ilmselt väheneb, aga reformi oma sellest küll väiksemaks ei jää.


no julgen väita, et kui RE jätkab samal joonel, siis nende arvelt saavad väiksemad ehk VE ja EKRE omale ikka päris mitu häält. KE osas ma nii kindel pole aga ilmselt ikka ka siit mõni läheb mujale sest Savisaare jätkamine seda soosib. kas neid häälli piisavalt läheb, selles ma küll kahtlen.


viimati muutis naaskel 26.01.2016 22:34:33, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:34:29 vasta tsitaadiga

No ei ole ma Reformi hääletaja ja teiseks astmeline ei toimi pikas perspektiivis (kapitalil pole rahvust).
Re on minu silmis sotside kintsukraapija, et saaks võimul olla. Ilma sotsideta poleks RE praegu keegi.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:34:59 vasta tsitaadiga

tsitaat:

kui RE jätkab samal joonel, siis nende arvelt saavad väiksemad ehk VE ja EKRE omale ikka päris mitu häält

nõus thumbs_up.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:47:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Vaja oleks suuremat puhastust Eesti poliitikas. icon_neutral.gif


Vabaerakonnast loodeti. Reaalsuses punt vanakesi, kes ei suuda ära otsustada, mida teha ja missuguseid seisukohti kujundada. Mida pehmemaks ja laialivalguvamaks päevapoliitika kujuneb, seda parem pinnas areneb radikaalparteide võidukäiguks. Ei imestaks, kui kogu selle jama taustal EKRE tulevikus oluliselt suurema osakaalu saavutab.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 22:51:00 vasta tsitaadiga

veidi teemasse kah icon_wink.gif

vene keeles küll aga täiesti tõsiselt võetavad nüansid, mida keegi seni eriti puudutanud pole: http://moya-otchizna.ru/bezhency-nagradyat-pribaltiku-difteriej-prokazoj-glistami-i-eboloj/
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:04:41 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
veidi teemasse kah icon_wink.gif

vene keeles küll aga täiesti tõsiselt võetavad nüansid, mida keegi seni eriti puudutanud pole: http://moya-otchizna.ru/bezhency-nagradyat-pribaltiku-difteriej-prokazoj-glistami-i-eboloj/

ei suuda lugeda sellist kandilist kirja lõpuni aga tundub tüüpilise euroopa ja baltimaade halvustamisega tegu olevat. levitavad ebolat, difteeriat, pidalitõbe aga ainult euroopas. samas on venemaal samuti hulk põgenikke samast piirkonnast kes tahavad euroopasse ja põhjamaadesse aga seal see ei ole nagu probleem.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:05:45 vasta tsitaadiga

Praeguses situatsioonis kuluks EKRE võidukäik hädasti ära. Tooks ehk mõneks ajaks eestlased üheks.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:12:06 vasta tsitaadiga

rtfm99, point pole selles vaid faktis, et igasugust Aafrikast pärit haigusi võib päris suure tõenäosusega ka Euroopasse oodata doh.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:15:05 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
rtfm99, point pole selles vaid faktis, et igasugust Aafrikast pärit haigusi võib päris suure tõenäosusega ka Euroopasse oodata doh.gif

see on õige küll aga inimesed on reisinud juba pikka aega. aafrika oma ebolaga on mõne lennutunni kaugusel. põgenike registreerimisel on arstlik kontroll. tavareisijate puhul seda eriti ei ole. kui siis suurema epideemia puhul ja riskiliinidel. artikkel on ikkagi näpuga näitamine.

_________________


viimati muutis rtfm99 26.01.2016 23:16:47, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:15:53 vasta tsitaadiga

rtfm99, See arstlik kontroll on enamasti peale seda kui see kari on riigis sees juba(terve euroopa läbi käinud ennem).
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:18:04 vasta tsitaadiga

Braien kirjutas:
rtfm99, See arstlik kontroll on enamasti peale seda kui see kari on riigis sees juba(terve euroopa läbi käinud ennem).

jah, aga kus on ebola siin euroopas?

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:19:46 vasta tsitaadiga

Tõrje osutus tõhusaks Aafrikas thumbs_up.gif
See ju ülejäänud maailmale väga hea.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:32:54 vasta tsitaadiga

ärge unustage, et pea kõik riigid, kus on neid nn põgenikke karjade kaupa, on ise tunnistanud, et neil puudub vähimgi ülevaade sellest, palju neid tegelikult on.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2016 23:35:23 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
ärge unustage, et pea kõik riigid, kus on neid nn põgenikke karjade kaupa, on ise tunnistanud, et neil puudub vähimgi ülevaade sellest, palju neid tegelikult on.

Nii on paraku.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:16:28 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Praeguses situatsioonis kuluks EKRE võidukäik hädasti ära. Tooks ehk mõneks ajaks eestlased üheks.

ohjah, ei ole midagi ajaloost õpitud. mitte midagi ei muutu tegelikult, kui üks suur partei kukub ja selle asemele tuleb uus endine väiksem partei, mis rahva hirmu saatel mingi suure tondi ees täidab suure partei koha. lihtsalt partei on teine, aga lõppkokkuvõttes muutuvad kõik suured parteid ikkagi üsna ühesuguseks nende eelmiste, kukutatud parteidega. asjad võivad minna isegi hoopis tunduvalt halvemaks kui enne olid. 10 aasta pärast, kui reformil on riigikogus 10 kohta ja EKRE-l 30, siis on täpselt vastupidi - EKRE-t kirutakse maapõhja mingi üldsust valusalt puudutava probleemi pärast ja reformi igatsetakse tagasi. usa presidendivalimistega samamoodi, kord vestmann all ja piibeleht peal ja siis vastupidi, aga USA-t ikka pool maailma vihkab icon_lol.gif


viimati muutis dvd vader 27.01.2016 00:21:26, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:18:02 vasta tsitaadiga

Siis on vaja EKRE 2.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:19:58 vasta tsitaadiga

dvd vader, siin on Sul peaaegu isegi õigus aga ära unusta võimalust, et äkki muutub siiski paremaks icon_idea.gif kui mitu korda on sitemaks läinud, siis tõenäosus ütleb, et paremaks minemise võimalus suureneb kogu aeg icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:21:21 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Siis on vaja EKRE 2.

siis tuleb ojuland oma veel ausama poliitikaga välja.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 00:38:47 vasta tsitaadiga

Nii on see alati olnud ja nii see ette nähtud ongi. Ükski partei pole igavene.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 01:11:38 vasta tsitaadiga

OT:

No EKRE triumfi jaoks oleks vaja, et Eestis oleks sama hull olukord kui Rootsis. Nad sisuliselt Rootsi Demokraatide analoog (rahvus-konservatiivid). Tuututati ka RD kohta aastate viisi vasak-äärmuslikus Rootsi meedias, et mis hullud fašistid/rassistid/putinoidi/ufonaudid jne nad on kuid praeguseks üks popimaid parteisid pärismaalastest rootslaste seas. Niipalju kohe, et peavooluparteid olid sunnitud kartelli kokkuleppe omavahel sõlmima millega sisuliselt jagavad võimu järgmised kaheksa aastat olenemata valimistulemustest. Eesti kontekstis oleks umbes analoogne olukord kus EKRE on juba nii tõsiselt juba peavoolu ohustav, et RE, SD, IRL ja KE sõlmivad kokkuleppe kus kahel järjestikusel valimisperioodil moodustavad omavahel koalisatsiooni. Nendest ühel juhivad koalisatsiooni parempoolsed (IRL, RE) ja teisel vasakpoolsed (SD, KE). Nelja peale saavad piisavalt hääli kokku, et valitsust moodustada. Kusjuures tuleb arvestada, et rootslased on iseloomult tüüpilised põhjamaalased nagu eestlased ja soomlasedki: väga tuimad ning väga stabiilsed, s.t. naljalt mingeid suuri murdeid ei tule poliitmaastikul. Vast see analoog annab veits aimu, kui kreenis on see olukord svensonite juures.

Disclaimer: isiklikult olen neutraalselt meelestatud EKRE suhtes. Olen visanud pilgu peale nende poliit manifestodele jne ja ei ole peale mõne laialivalguva ja demagoogilise punkti küll midagi eriti eemaletõukavat näinud. Pigem on palju veidram vaadata mõnda kaaskodanikku kes EKRE kuuldes hakkab peaaegu vahtu suust välja ajama. Vb marutõve vaktsiini jälle vaja lennukitelt mööda Eestimaad laiali puistada? Igatahes ise olin varem kuskil seal RE/IRL vahepeal. Peale seda kui endine Res Publica tiib IRL teostas paleepöörde ja vanad Isamaa "kampsunid" välja puksisid kaldusin selgelt RE poole. Viimaste 9-10 kuu pagulaskriisi valguses on RE minu jaoks poliitlaibaks muutunud. Hetkel siis ei näe ühtegi tõsiseltvõetavat parteid kellele hääl anda: EKRE on liiga demoniseeritud, et nad midagi tõsist saaks korda saata ja Vabaerakond on täielik selgroota amööb-moodustis. Praegused vasakpoolsed nagu KE ja SD ei tule mul põhimõtteliselt kõne alla. Kahju muidugi, et kesikute seas ei suutnud Simson Kapten Puujalga ära kangutada: ausalt öeldes oma sõnavõttudega jättis mulle küll suht mõistliku mulje ja tema võidu puhul (ning järgneva paratamatu KE lõhenemise venelaste-eestlaste blokiks) oleks vast (eestlaste) KE isegi tõsiselt võetavaks alternatiiviks muutunud.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 01:17:36 vasta tsitaadiga

Gangrel, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 01:52:29 vasta tsitaadiga

Roosamannaudu.

http://www.thelocal.dk/20160126/danish-teen-fought-off-her-attacker-with-pepper-spray-now-shell-face-fine
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 09:09:37 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:02:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 18:45:01 vasta tsitaadiga

http://maailm.postimees.ee/3483613/koln-plaanib-karnevali-ajaks-naiste-turvatsooni

Nojah, tere tulemast tänapäeva Lääne ja Põhja- Euroopasse: mitte ei võeta lisa turvameeteid kastusele pabulaste vastu vaid luuakse hoopis pärismaalastele aedikud mille ümber siis kaltsud/neegrid luusivad. icon_lol.gif

Kui läänlased samal kursil jätkavad siis jään huviga ootama, mil hakatakse arutama šhaaria seaduste inkorporeerimist seadusandlusse. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2016 18:47:33 vasta tsitaadiga

Jobud... pärast peab ju koju ka saama. Iga naisega politsei kaasa. Hallo...kui loll saab olla thumbs_down.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 19:00:01 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:02:08, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 27.01.2016 19:14:12 vasta tsitaadiga

known sex offenderitele selle külge panema karnevali kestuseks
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2016 19:43:49 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 75, 76, 77 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.