Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 24.01.2016 15:52:55 vasta tsitaadiga

Lisaks võib mootor rohkem kaaluda, aga tanki hp/t suhtarv paraneb sellegipoolest.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 24.01.2016 18:48:36 vasta tsitaadiga

Kas oskate öelda, kuidas hõlpsalt arvutada kui palju varasi on vaja, et arendada ja välja osta ühe riigi viimase taseme tank?
Noh näiteks eeldame nii, et loome konto ja soovime nüüd kohe ühtegi mängu tegemata ühe UK 10-taseme rasketanki kohe arendada/osta välja ja siis mängima hakata, ja selleks siis osta mängutootjalt eurode eest varasid.
Et kuidas siis saaks arvutada, kui palju sellise ühe tanki soetus maksma läheb?
Teatavasti maksab ka tanki välja arendamise juures eelneva tanki osade arendus.

Mis moodi saaks soetusnumbrid teada siis? Kas soetushind on arvatavasti kuskil 2 milj Experience ühikut ja 10 milj hõberaha või kuipalju? Võib ka eurodesse konverteerida summa hiljem, et saaks ettekujutuse.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 24.01.2016 19:05:42 vasta tsitaadiga

mirko28, võta Tech Tree lahti ja aja näpuga veidi rida? Iga mooduli juures on ju kirjas palju selle jaoks XP-i ja palju hõbedat kulub.
Osad moodulid on kattuvad, need lahutad siis hinnast maha.
nt. Centurion AX jaoks kulub ~750 000 XP.
Hõbeda koguse võid ise kokku arvutada.

Üldiselt on õnneks nii, et ega sa bossi mängida ei saa ja lihtsalt omale suva tanke kokku osta.
XP tuleb ikka omal välja teenida (õnneks).

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 24.01.2016 20:57:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
mirko28,
XP tuleb ikka omal välja teenida (õnneks).


Jah tundub nii. Teine variant oleks osta valmis konto kelleltki, kus juba on sees 9-10 taseme tanke või palju XP-d.
Kontode müüki pakutakse näiteks seal:
http://www.playerauctions.com/wot-account/

Praegu ise olen nautinud mängu kuni tasemeni 5, kuna selle tasemeni on mängus tempo normaalne kiire. Aga kui soovida juba 6-7 taseme tankini jõuda, siis selleks on juba igavalt üliaeglane tempo. Ja nii aeglase tempoga küll ei ole lusti. Seetõttu tekkiski mõte, et liiguks nüüd kuidagi kiirelt Tier 10 tankide peale.

Võimalik, et siis mulle sobikski teha üks uue konto ost.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 22:13:12 vasta tsitaadiga

mirko28, igaks juhuks ütlen, et kõrgemate tieri tankidega mängimine on hoopis midagi muud kui väikestega. Ma olen näinud kuidas inimene on mänginud väikeste tankidega ning mõtles, et prooviks nüüd suuremat tieri ning ostab VIII premium tanki. Ei ole päris see mis lootis.
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 24.01.2016 22:44:34 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
mirko28, igaks juhuks ütlen, et kõrgemate tieri tankidega mängimine on hoopis midagi muud kui väikestega. Ma olen näinud kuidas inimene on mänginud väikeste tankidega ning mõtles, et prooviks nüüd suuremat tieri ning ostab VIII premium tanki. Ei ole päris see mis lootis.


Premium tangid mulle huvi ei paku, kuna neid ei saa edasi arendada ja nad on ainult Tier 8-ni nagu aru saan ja neil on antud liigsed eelised, mis teeb nende puhul võitmise elementaarseks ja nagu kohustuslikuks, ühesõnaga devalveerib võitu.

Praegu igatahes on Tier 5-6 peal istuda küllalt igav- samad igavad kaardid, mängulust devalveerub mangutööks, et teha tuhandeid monotoonseid mänge, et jõuda järgmise Tier-ini, seejärel edasi kuni lõpuks Tier 10-ni ikka suur vaev. Eks see vaev on sisse kodeeritud ärilistel eesmärkidel, et panna mängija rahakotti kergendama, et kiiremini edasi jõuda.

Ma ei usu, et Tier X mäng nüüd väga erineks mängudest, kus Tier 5-7 tankid sees.

Seetõttu peale siin mõtete selgeks mõtlemist plaanin võtta kellegi konto ostu riski. Ainult, et ega ma päris sellist kontot ilmselt ei saa, mida sooviksin.
Hetkel mul on kõik tankiliigid (kergtankist suurtükini) Tier 5 olemas UK-riigi jaoks ja soov oleks osta konto, kus oleks UK-riigi kõik 9-10 taseme tankid. Et muude riikide tanke ma ei soovigi, kuid sellist kontot pole kerge müügist leida arvatavasti.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 24.01.2016 22:51:00 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
UB kirjutas:
mirko28, igaks juhuks ütlen, et kõrgemate tieri tankidega mängimine on hoopis midagi muud kui väikestega. Ma olen näinud kuidas inimene on mänginud väikeste tankidega ning mõtles, et prooviks nüüd suuremat tieri ning ostab VIII premium tanki. Ei ole päris see mis lootis.


Premium tangid mulle huvi ei paku, kuna neid ei saa edasi arendada ja nad on ainult Tier 8-ni nagu aru saan ja neil on antud liigsed eelised, mis teeb nende puhul võitmise elementaarseks ja nagu kohustuslikuks, ühesõnaga devalveerib võitu.

Praegu igatahes on Tier 5-6 peal istuda küllalt igav- samad igavad kaardid, mängulust devalveerub mangutööks, et teha tuhandeid monotoonseid mänge, et jõuda järgmise Tier-ini, seejärel edasi kuni lõpuks Tier 10-ni ikka suur vaev. Eks see vaev on sisse kodeeritud ärilistel eesmärkidel, et panna mängija rahakotti kergendama, et kiiremini edasi jõuda.

Ma ei usu, et Tier X mäng nüüd väga erineks mängudest, kus Tier 5-7 tankid sees.

Seetõttu peale siin mõtete selgeks mõtlemist plaanin võtta kellegi konto ostu riski. Ainult, et ega ma päris sellist kontot ilmselt ei saa, mida sooviksin.
Hetkel mul on kõik tankiliigid (kergtankist suurtükini) Tier 5 olemas UK-riigi jaoks ja soov oleks osta konto, kus oleks UK-riigi kõik 9-10 taseme tankid. Et muude riikide tanke ma ei soovigi, kuid sellist kontot pole kerge müügist leida arvatavasti.


Naljamees icon_lol.gif Varsti tuleb Erick ja räägib sulle. Samuti- ega T10s rohkem kaarte pole kui T5s...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 24.01.2016 23:16:44 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
UB kirjutas:
mirko28, igaks juhuks ütlen, et kõrgemate tieri tankidega mängimine on hoopis midagi muud kui väikestega. Ma olen näinud kuidas inimene on mänginud väikeste tankidega ning mõtles, et prooviks nüüd suuremat tieri ning ostab VIII premium tanki. Ei ole päris see mis lootis.


Premium tangid mulle huvi ei paku, kuna neid ei saa edasi arendada ja nad on ainult Tier 8-ni nagu aru saan ja neil on antud liigsed eelised, mis teeb nende puhul võitmise elementaarseks ja nagu kohustuslikuks, ühesõnaga devalveerib võitu.
icon_lol.gif Kui Premiumiga ainult võidaks, siis kõik nendega ainult sõidakski.
Võitmine elementaarne. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.01.2016 23:35:28 vasta tsitaadiga

Ja erick tuli icon_smile.gif

mirko28 kirjutas:
UB kirjutas:
mirko28, igaks juhuks ütlen, et kõrgemate tieri tankidega mängimine on hoopis midagi muud kui väikestega. Ma olen näinud kuidas inimene on mänginud väikeste tankidega ning mõtles, et prooviks nüüd suuremat tieri ning ostab VIII premium tanki. Ei ole päris see mis lootis.


Premium tangid mulle huvi ei paku, kuna neid ei saa edasi arendada ja nad on ainult Tier 8-ni nagu aru saan ja neil on antud liigsed eelised, mis teeb nende puhul võitmise elementaarseks ja nagu kohustuslikuks, ühesõnaga devalveerib võitu.


Oled valesti aru saanud. Hetkel müügis olevad premiumtankid on reeglina natuke nõrgemad versioonid sama tieri päris tankidest. Peamine eelis on hoopis raha teenimisvõime (või ka max tier 9 peale limiteeritud matchmaking, nt FCM 50t ja IS-6 puhul), mis on 2-3x parem tavatankidega võrreldes. Enamik T8 premiumtanke suudab keskmise mängija käes teenida premiumkonto olemasolul 30-40K puhaskasumit mängus, üle suurema arvu mängude. Heade mängijate käes 50K+ ja väga heade mängijate käes juba 60K+ ja enamgi. Võidu nimel aga tuleb kindlasti rohkem võimelda kui enamiku tavatankidega, eriti alguses, kus meeskonnad pole veel nii paljude skillidega.

mirko28 kirjutas:
Praegu igatahes on Tier 5-6 peal istuda küllalt igav- samad igavad kaardid, mängulust devalveerub mangutööks, et teha tuhandeid monotoonseid mänge, et jõuda järgmise Tier-ini, seejärel edasi kuni lõpuks Tier 10-ni ikka suur vaev. Eks see vaev on sisse kodeeritud ärilistel eesmärkidel, et panna mängija rahakotti kergendama, et kiiremini edasi jõuda.

Ma ei usu, et Tier X mäng nüüd väga erineks mängudest, kus Tier 5-7 tankid sees.


1. Võta premium konto. +50% expi iga mängu pealt ja +50% credi panevad tankiliinid küllalt kiiresti edenema.
2. Osta kergestimängitav T8 premium tank (näiteks IS-6). Teenid kergemini raha, saad kiiremini varustust ja tanke osta. UK liinis kahjuks pole häid premiumeid hetkel peale Cromwell B, mis on küll fun, aga raha ei teeni eriti.

Tier 10 mängud on väga erinevad Tier 5 mängudest. Vea tegemise ruumi on seal kordades vähem ja vale positsioonivalik võib maksta võidu tervele tiimile. Mürsud on ülikõrge läbistavusega, lendavad kohati kordi kiiremini ja täpsemalt kui T5s. Kõigil on tankidel 3+ oskustereaga mehed.

mirko28 kirjutas:
Seetõttu peale siin mõtete selgeks mõtlemist plaanin võtta kellegi konto ostu riski. Ainult, et ega ma päris sellist kontot ilmselt ei saa, mida sooviksin.
Hetkel mul on kõik tankiliigid (kergtankist suurtükini) Tier 5 olemas UK-riigi jaoks ja soov oleks osta konto, kus oleks UK-riigi kõik 9-10 taseme tankid. Et muude riikide tanke ma ei soovigi, kuid sellist kontot pole kerge müügist leida arvatavasti.


Peaksid mõtlema ka sellele, mis juhtub, kui lähed T10 mängudesse ja sa lihtsalt ei oska veel korralikult mängida. Võid siin paari asja kohe vaadata - esiteks, mis on su võiduprotsent üle kõigi seniste mängude? Alla 51% oled liiga nõrk. Teiseks, kas sa suudad oma tankidega teha keskmiselt sama palju kahju mängus kui su enda tankil elusid on? Alla selliste oskuste ei tasu isegi mõelda T10 peale.

Võibolla sa mõtled, et keda see oskus huvitab, mida nad ikka teevad minuga. No üks asi mis võib kohe juhtuda on see, et kui lollustega silma paistad, hakkad kõvasti kaebusi saama oma kontole, mis võib viia ajutise bännini. Samuti hakatakse sind kahtlemata lolluste puhul chatis "õnnitlema", mis ka pole meeldiv.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel468
HV kasutaja

liitunud: 16.02.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 23:45:27 vasta tsitaadiga

Tankidega sulle mängida ei meeldi aga arendamine meeldib? Mitte miski ei tee prem tankiga võitmist kohustuslikuks, seda arvavad ainult 11a poola poisiklutid kellele nende soetamine veel hamba peale veel ei hakka ning sellest peale oma yolomist sulle mängus teada annavad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 23:53:53 vasta tsitaadiga

erick võttis asja väga kenasti kokku. Sellel liinil, miks selline konto ostmise "monkeybusiness" üldse hea ei ole.
Kui see jutt kohale ei jõua, siis tuleb konto ära osta ja omal nahal järele proovida. Aga ostusoovist ja selle tulemusest rohkem enam juttu ei ole mõtet siia kirjutada. Ausalt.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006




sõnum 25.01.2016 00:38:27 vasta tsitaadiga

Ostmisel on pmst mõte ainult ühel juhul, kui tahad Type 59-ga sõita icon_razz.gif

Asjast rääkides sain lõpuks enda recent WN8 üle 2000, 2157 siis täpsemalt.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mirko28
Aeg maha 1p
mirko28

liitunud: 31.12.2003




sõnum 25.01.2016 00:47:29 vasta tsitaadiga

Te võibolla ei oska mõista teise mängija eelistusi.
Kui oleks kõik UK tangid välja arendatud kuni Teir 10neni, siis kujuneks nende hulgas 3-4 lemmikut, mida kasutaks, olge suurem valik.
Praegu kuni tTier 5-ni meeldib mulle enim ainult Tier 4 kerge kiirtank, ülejäänud tankid ei meeldi eriti. Aga eks ma pean muidugi Tier 5 tankidega "töölahinguid" pidama kuni 6-ndasse tasemesse jõuda.
Seega nagu näete, siis hakkab igavaks nii minema ja seetõttu oleks hea, kui oleks juba kõik tankid välja arendatud Tier10neni.
Ega siis ainult tier10-s ei mängiks, ikka Tier4'jas ka, kuna seal on lemmik kergtank.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 01:04:52 vasta tsitaadiga

mirko28 kirjutas:
Te võibolla ei oska mõista teise mängija eelistusi.
Kui oleks kõik UK tangid välja arendatud kuni Teir 10neni, siis kujuneks nende hulgas 3-4 lemmikut, mida kasutaks, olge suurem valik.
Praegu kuni tTier 5-ni meeldib mulle enim ainult Tier 4 kerge kiirtank, ülejäänud tankid ei meeldi eriti. Aga eks ma pean muidugi Tier 5 tankidega "töölahinguid" pidama kuni 6-ndasse tasemesse jõuda.
Seega nagu näete, siis hakkab igavaks nii minema ja seetõttu oleks hea, kui oleks juba kõik tankid välja arendatud Tier10neni.
Ega siis ainult tier10-s ei mängiks, ikka Tier4'jas ka, kuna seal on lemmik kergtank.


Ei oska tõesti mõista sellist mõttekäiku.

Nagu tahaks jubedalt kõigile rajal äsada F1 aparaadi roolis olles. Aga praegu on masinaks Opel Meriva 55kw. No selge see, et apraat jääb lahjaks, sõitjas ei saa viga olla. Ostan nüüd F1 apraadi ja kütan end poodiumile ära kohe. icon_cool.gif

Okei, ma rohkem ei kommenteeri. Olgu tankid Sinuga.
PS. Tank, tanki, tanki. TanKid.
Tangid on muud apatstraadid, millega saab näiteks naelu laudajuppide seest välja kangutada või traati pooleks kaksata.

PPS. Kui erick viitsib veelkord end rulli joosta, oleks huvitav vaadata. No et kui kauaks närvikava jagub, kui sein ees on.
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.01.2016 11:27:14 vasta tsitaadiga

maatriks kirjutas:
Ostmisel on pmst mõte ainult ühel juhul, kui tahad Type 59-ga sõita icon_razz.gif

Asjast rääkides sain lõpuks enda recent WN8 üle 2000, 2157 siis täpsemalt.


thumbs_up.gif Areng on alati positiivne! Julgustan uutele töövõitudele, WN8 2450 recent pole enam ka kaugel icon_smile.gif Kiidaks muide winrate'i, see on üsna kõrge sellise recenti kohta.

mirko28 kirjutas:
Te võibolla ei oska mõista teise mängija eelistusi.
Kui oleks kõik UK tangid välja arendatud kuni Teir 10neni, siis kujuneks nende hulgas 3-4 lemmikut, mida kasutaks, olge suurem valik.
Praegu kuni tTier 5-ni meeldib mulle enim ainult Tier 4 kerge kiirtank, ülejäänud tankid ei meeldi eriti. Aga eks ma pean muidugi Tier 5 tankidega "töölahinguid" pidama kuni 6-ndasse tasemesse jõuda.
Seega nagu näete, siis hakkab igavaks nii minema ja seetõttu oleks hea, kui oleks juba kõik tankid välja arendatud Tier10neni.
Ega siis ainult tier10-s ei mängiks, ikka Tier4'jas ka, kuna seal on lemmik kergtank.


Sa oled mängu mõttest veidi valesti aru saanud, "töölahingud" pole ainult selleks, et sa aega kulutaksid, vaid ka selleks, et sa õpiksid mängima. Kui sa viitsiksid siia visata oma mängusisese nime, võiksin isegi aega võtta ja sinu taset analüüsida, koos prognoosidega, kuidas sul millises tieris läheksid mängud.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 25.01.2016 18:58:01 vasta tsitaadiga

Kas see uus prem Panzer 58 Mutz on reaalselt ainult 7 päeva müügis ja mitte kunagi enam osta ei sa?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.01.2016 19:22:14 vasta tsitaadiga

Marx112, Mutz'i võibolla mitte (see tähistab karukleepsuga mudelit), aga tavaline Pz 58 ilma karukleepsuta peaks peagi vabalt ostetav olema.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 25.01.2016 19:50:04 vasta tsitaadiga

Kas enam pole ühelgi premmil preffered MMi?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005




sõnum 25.01.2016 20:09:23 vasta tsitaadiga

Kas see on parem mäng kui War Thunder? icon_rolleyes.gif On keegi mõlemat proovind?
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.01.2016 20:42:42 vasta tsitaadiga

Marx112 kirjutas:
Kas enam pole ühelgi premmil preffered MMi?


Uutel enam ei ole jah. Vanadest on alles IS-6 ja FCM 50t, võibolla veel midagi, mis hetkel pähe ei turgata.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jreinula
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2012




sõnum 25.01.2016 21:36:58 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Marx112 kirjutas:
Kas enam pole ühelgi premmil preffered MMi?


Uutel enam ei ole jah. Vanadest on alles IS-6 ja FCM 50t, võibolla veel midagi, mis hetkel pähe ei turgata.


T26E4 tuleb ka kohe silme ette.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 25.01.2016 21:50:18 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Marx112, Mutz'i võibolla mitte (see tähistab karukleepsuga mudelit), aga tavaline Pz 58 ilma karukleepsuta peaks peagi vabalt ostetav olema.

http://ritastatusreport.blogspot.co.uk/2016/01/standard-panzer-58.html
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.01.2016 01:42:37 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
erick kirjutas:
Marx112, Mutz'i võibolla mitte (see tähistab karukleepsuga mudelit), aga tavaline Pz 58 ilma karukleepsuta peaks peagi vabalt ostetav olema.

http://ritastatusreport.blogspot.co.uk/2016/01/standard-panzer-58.html


Ehk siis ostke kuni pakutakse, pole teada millal saab uuesti.

_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik71284
HV kasutaja
erik71284

liitunud: 25.02.2004




sõnum 26.01.2016 09:40:58 vasta tsitaadiga

flameas kirjutas:
Kas see on parem mäng kui War Thunder? icon_rolleyes.gif On keegi mõlemat proovind?


War Thunder on selgelt raskem, isegi arcade mode on realistlikum ja vähem andestav kui WoT. Raskematel raskusastmetel on skillcap veelgi suurem, sest sihtimisel pead oskama masina kaugust ja konktreetse relva laskenurka arvestada, WoT teeb seda sinu eest automaatselt. RNG-l on samuti WT-s selgelt väiksem roll. WoT-i eelised on suhteline lihtsus, elupunktid andestavad vigu (erinevalt WT-st juhtub WoT-s oneshotte harva), mis kokkuvõttes tagab natuke kiirema ja agresiivsema gameplay WoT-le. Isiklikust seisukohast meeldib mulle WT arty lahendus märksa enam. Ilmselt on WT-st WoT-i tulek mõnevõrra lihtsam kui vastupidi.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005




sõnum 27.01.2016 12:07:35 vasta tsitaadiga

jreinula kirjutas:
erick kirjutas:
Marx112 kirjutas:
Kas enam pole ühelgi premmil preffered MMi?


Uutel enam ei ole jah. Vanadest on alles IS-6 ja FCM 50t, võibolla veel midagi, mis hetkel pähe ei turgata.


T26E4 tuleb ka kohe silme ette.

T-34-3 Samuti.
Terve list:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 688, 689, 690 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.