Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 24.01.2016 19:34:12 vasta tsitaadiga

Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.01.2016 19:41:49 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

Teleri regioon ei puutu asja. Seda tvunblock.com lehte külastasid sama ühenduse otast? Telerile restardi tegid peale dns aadressi muutmist? Võimalil et netflix on selle tvunblocki blokkinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 24.01.2016 19:43:15 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

teleka regioon ei puutu asjasse. netiühenduse dns tuleb ära muuta. mul hetkel töötab.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 24.01.2016 19:46:09 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

Teleri regioon ei puutu asja. Seda tvunblock.com lehte külastasid sama ühenduse otast? Telerile restardi tegid peale dns aadressi muutmist? Võimalil et netflix on selle tvunblocki blokkinud.

Jep tegin nii, proovisin ruuterile resa ka. Võibolla siis arvuti kaudu ruuteri seadetes vaja ära muuta aadressid kui telekas endas ei piisa?

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007




sõnum 24.01.2016 19:47:40 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
JazZ kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

Teleri regioon ei puutu asja. Seda tvunblock.com lehte külastasid sama ühenduse otast? Telerile restardi tegid peale dns aadressi muutmist? Võimalil et netflix on selle tvunblocki blokkinud.

Jep tegin nii, proovisin ruuterile resa ka. Võibolla siis arvuti kaudu ruuteri seadetes vaja ära muuta aadressid kui telekas endas ei piisa?

ei ole vaja ruuterit puutuda. piisab teleka dns käsitsi muuta tvunblock lehel olevaga.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 24.01.2016 19:48:36 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

Ei tööta minu LG-l kah. https://www.unblock-us.com/ DNS adrega sain Netflixi sisse aga midagi vaatama asudes tuleb kiri et kasutan proxyt ja ime kotte.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 24.01.2016 19:51:35 vasta tsitaadiga

lauri23 kirjutas:
JazZ kirjutas:
lauri23 kirjutas:
Mul LG telekas ida euroopa regioonis, ehk siis ei saa usa regiooni valida. DNS-i muutsin tvunblock.com-i järgi ära ja unable to connect to netflix... Kui USA regiooni telekast valida ei saa, kas siis pean piirduma eesti olematu contentiga?

Teleri regioon ei puutu asja. Seda tvunblock.com lehte külastasid sama ühenduse otast? Telerile restardi tegid peale dns aadressi muutmist? Võimalil et netflix on selle tvunblocki blokkinud.

Jep tegin nii, proovisin ruuterile resa ka. Võibolla siis arvuti kaudu ruuteri seadetes vaja ära muuta aadressid kui telekas endas ei piisa?

Telekas dns'i muutmisest peaks piisama, aga ega 100% kindel ei saa olla et Netflix pole äppi sisse google dnsi kirjutanud. Sellisel juhul pead selle ära suunama ruuteris.
Samsungi äpis on google dns sisse kirjutatud, aga ma pole siiani kuulnud et see aktiveeritud oleks...

Edit: unblock-us paistab panges olema jah. Unlocator toimib siiani probleemideta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 20:14:22 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
Edit: unblock-us paistab panges olema jah. Unlocator toimib siiani probleemideta.

Win10 äpiga töötab igatahes.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005




sõnum 24.01.2016 20:16:25 vasta tsitaadiga

Thx sain tööle unlocatoriga
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 20:36:06 vasta tsitaadiga

Aitab küll, vahtisin the 100 esimese seasoni sealt ära.
Kokkuvõtteks võib öelda: pilt on suhteliselt kehv (vahin arvutiga mitte telerist), valik on jõle kehv (legaalsel teel) ning tagatipuks pole 5.1 helist haisugi.
See DNS-dega jamamine on on minu arust suhteliselt BS lahendus - pira alla ta liigitub ja siis juba parem RSS download NAS-i ja vahi sealt millega tahad ja kuna tahad.

10€ pole iseenesest palju maksta kuus, igati mõstlik - aga kui tullakse igasugu regiooniblokkide ja umbe kehvalt pakitud pildiga siis mitte ei ulatu käsi seda summat maksma.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV veteran
Ramones

liitunud: 09.07.2004




sõnum 24.01.2016 21:28:09 vasta tsitaadiga

salatoimik, Kui just Win7 ei kasuta, siis 8/10 puhul tuleks kindlasti app-i kasutada. Brauserist ei saagi vist üle 720p pilti ja 5.1 heli sealtkaudu ka ei mängita.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 21:39:49 vasta tsitaadiga

Enamikul sisust on 5.1 heli olemas, v.a. vanem kraam.

Ressiiver ütleb The 100 kohta, et Dolby Digital/5.1/48khz/640kbits.


viimati muutis anubis 24.01.2016 21:44:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 21:44:35 vasta tsitaadiga

win7 jah, ei hakka ma töötavat süsteemi näppima ja win10 peale toppima puhtalt netflixi pärast. See brauserite 720p piirang on neil kh suht omalooming.

Ma ei tea, ehk olen ma liiga ära harjunud normaalse HD pildiga aga see 720p juba tundub parajalt jube ja ei anna kuidagi 720p välja (kui pilt on 1280x720 siis see veel ei tähenda, et on tegu 720p pildiga), suhteliselt kehvalt pakitud, piirjooned "säbrulised" ja udused, pilt üleüldiselt maru piix ausaltöelda. Arvestada tuleb ka seda, et ma vahin arvutst ja istun monitorist nii 50-60cm kaugusel vahtides vs teler miski paar meetri kaugusel (+ seal teeb tööd veel ka teleri enda pildiparandus).

Ma ei tea, võibolla puhtalt minu viga ja mõnele teisele tundub ka see 720p täitsa 5+

Eks mingi poole aasta pärast vast tsekkab uuesti

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2016 21:48:16 vasta tsitaadiga

Mul on teleris igasugune pildiparandus väljas.

Vaatasin just Planet Earthi, BR ISO vs Netflix, 1080p erinevused on minimaalsed (kui luubiga otsida siis leiab igast signaalist kuubikuid).
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.01.2016 00:12:49 vasta tsitaadiga

Korras. Unlocator läks just tuksi.
"site error"

Edit: Sain korda
Veebis seadete alt saab USA endpointi vahetada. Paistab, et nad aktsioonis ja kliente hätta ei jäta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 08:20:52 vasta tsitaadiga

pacman kirjutas:
X-Files, Stargate, Star Trek, Firefly, Battlestar Galactica, Babylon 5 jne kosmose seiklus tv-seriaale ei leia, kas selle tõttu et me oleme teises tsoonis vms?


Firefly & SG:U on Soome Netflixis. Teised Stargated (ka viimase filmi) & Battlestar Galactica saad UK omast ja X-Files USA omast.
Babyloni kohta sain USA Netflixist sellise teate:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 25.01.2016 08:57:24 vasta tsitaadiga

salatoimik, sinu viga ongi see, et sa vahid neid iptv jms. striime oma monitorilt laual nina ikka suht ligidal sellele mida peaks vaatama teleriekraanilt 2-3m kauguselt.
Netflix on telerist suht ok aga lihtsalt see ülejala ei meeldi, seal peaks olema 20 riigi subtiitrid juba by default valikus aga nüüd hakkavad alles selle peale mõtlema.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TT
HV Guru

liitunud: 30.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 10:02:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
pacman kirjutas:
X-Files, Stargate, Star Trek, Firefly, Battlestar Galactica, Babylon 5 jne kosmose seiklus tv-seriaale ei leia, kas selle tõttu et me oleme teises tsoonis vms?


Firefly & SG:U on Soome Netflixis. Teised Stargated (ka viimase filmi) & Battlestar Galactica saad UK omast ja X-Files USA omast.
Babyloni kohta sain USA Netflixist sellise teate:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuda Soome Netflixis subtiitritega lood on? Teab arvestada kui palju meile tõlget tulema võiks hakata.

_________________
Things ThaT You own end up Owning you!
Kommentaarid: 302 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 267
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 10:45:14 vasta tsitaadiga

Igal sarjal/filmil subtiitrid olemas.

Andke natuke aega Netflixile, küll need subtiitrid tulevad.
Ma meelsamini oleks vahtind ilma tõlgeteta filmi kui oodanud, kuni tõlked tulevad ja alles siis saanuks võimaluse kasutada Netflixi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 10:54:27 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Igal sarjal/filmil subtiitrid olemas.

Andke natuke aega Netflixile, küll need subtiitrid tulevad.
Ma meelsamini oleks vahtind ilma tõlgeteta filmi kui oodanud, kuni tõlked tulevad ja alles siis saanuks võimaluse kasutada Netflixi.


+1
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.01.2016 12:53:44 vasta tsitaadiga

Kui tegu on ingliskeelse filmiga siis mis subtiitreid te otsite? Õppige keelt parem icon_smile.gif Piisavalt kaua ilma vaatate siis hakkate aru saama.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 25.01.2016 13:47:01 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Igal sarjal/filmil subtiitrid olemas.

Andke natuke aega Netflixile, küll need subtiitrid tulevad.
Ma meelsamini oleks vahtind ilma tõlgeteta filmi kui oodanud, kuni tõlked tulevad ja alles siis saanuks võimaluse kasutada Netflixi.

Täpselt, andke neile vähe aega. Küll tuleb rohkem sisu ja ka subtiirtid.
Kõikidele uutele seriaalidele ostab Netflix kohe globaalsed õigused ja näeme neid ka Eestis. Miks peaks mingeid vanu seriaale taga nutma? 10€ eest on seal vaadata küll ja minul Apple TV peal on nii 1080P pilt kui 5.1 heli.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2016 14:53:40 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
salatoimik, sinu viga ongi see, et sa vahid neid iptv jms. striime oma monitorilt laual nina ikka suht ligidal sellele mida peaks vaatama teleriekraanilt 2-3m kauguselt.
Ära hakka seda elioni jama jälle sisse tooma, selle jura vahtimise lõpetasin juba pea täielikult ära.

Aga pildi kohapealt - pilt peab olema nii terav et kannataks vaadata 50cm pealt ja 3 meetri pealt. See vabandus, et oled liiga lähedal on ikka totaalne BS. Sama hästi võiks 320x240 resoga pilti pakkuda sel juhul ja öelda, et vaadata tuleb seda 10 meetri kauguselt, siis on ok.

Kui nad oma sisu korda saavad (ilma mingeid illegaalseid häkke kasutamata), eesti tiitrid alla ning pildi korda (väidetavalt pidid sisu ümber pakkima - eks näis) siis ehk proovib kunagi uuesti.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 25.01.2016 15:06:33 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
...

Aga pildi kohapealt - pilt peab olema nii terav et kannataks vaadata 50cm pealt ja 3 meetri pealt. See vabandus, et oled liiga lähedal on ikka totaalne BS. Sama hästi võiks 320x240 resoga pilti pakkuda sel juhul ja öelda, et vaadata tuleb seda 10 meetri kauguselt, siis on ok.

Kui nad oma sisu korda saavad (ilma mingeid illegaalseid häkke kasutamata), eesti tiitrid alla ning pildi korda (väidetavalt pidid sisu ümber pakkima - eks näis) siis ehk proovib kunagi uuesti.

telekast tuleb 4K koos 5.1 heliga ja pilt on väga vaadatav
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 25.01.2016 15:26:06 vasta tsitaadiga

Osadel samsadel on pildi kvaliteet kehv. Kuigi netikiirus lubab jne. Mingi jama ilmselt teleka tarkvaraga/koodekitega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Netflix laienes Eestisse mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.