Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:30:25 vasta tsitaadiga

Nonii http://www.otttanakshop.com/
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:48:17 vasta tsitaadiga

tänak @some damage to the car after a little roll
kas käis konkreetselt üle katuse või tegi spinni?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:52:44 vasta tsitaadiga

p3000, üle kautse ikka, kuna spoiler puruks ka, pidi häirima juhitavust.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:53:22 vasta tsitaadiga

Üle katuse väidetavalt

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 21:57:27 vasta tsitaadiga

Peale spoileri kadus vist ka mingi klaas minema
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Reijo69
HV vaatleja

liitunud: 26.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 23:28:07 vasta tsitaadiga

Tänaku crash

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2016 23:28:21 vasta tsitaadiga

lähen pühapäeval vaatama thumbs_up.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 10:36:43 vasta tsitaadiga

Tänakul pikast SS9-st pool läbitud,
Sordo seisab katsel!?
Sordo sõidab edasi, Tänaku taga..


viimati muutis p3000 23.01.2016 10:40:42, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 10:40:06 vasta tsitaadiga

Üldiselt nii, et peaasi kui lõpetaks, tõuseb vaid tänu teiste ebaõnnele, sõiduga jääb aastaga maha hetkel.
See 270 kraadi oli ikka suht õnnelik laks, lõikamine oli viga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 11:37:03 vasta tsitaadiga

32.34 Tänak SS9, läbitud
+1.46
---
kuidas aru saada tõlkest?

"Very tricky," he says. "In many places I had nothing in the notes and it was full ice."
ERR: "Väga keerulised olud. Paljudes kohtades oli tee täiesti jääs, aga legendis mul seda kirjas polnud."
minu tõlge: "väga keeruline,legendis paljudes kohtades valged laigu (tühi) ja tee oli täisjääs"
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 12:11:10 vasta tsitaadiga

ERR edastas mõtte paremini kui Tänak kirja pani
E:
Mikkelsen hakkas hullu panema, 7 minutiga 40 sekki võitu, wtf icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 12:32:23 vasta tsitaadiga

Mikkelsen 12.01
Tänak 13.57 ("no grip") kaotab ka WRC2 Evansile 45sek
SS10
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 13:00:19 vasta tsitaadiga

Et need 3 aastat arendatud rehvid on ikka saastad, vähemalt 0c asfaldil. Esimesel päeval arvasin, et hoiab tagasi, aga kui teised kiitlevad, et kuival kohal super pidamine ja Tänak räägib vastupidist, siis arvatavasti sealt kaotus on rehvides
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 14:03:31 vasta tsitaadiga

Milleks uus teema? Või iga hooaeg uus teema nüüd?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 635 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 496
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 14:05:57 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Milleks uus teema? Või iga hooaeg uus teema nüüd?

Jah, nüüd iga uus hooaeg uus teema
Sama on ka F1-ga

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 14:42:20 vasta tsitaadiga

Latvala out, Tänak 31.45 SS11

viimati muutis p3000 23.01.2016 14:49:35, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 14:44:36 vasta tsitaadiga

tsitaat:

peaasi kui lõpetaks, tõuseb vaid tänu teiste ebaõnnele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 16:28:04 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Mikkelsen 12.01
Tänak 13.57 ("no grip") kaotab ka WRC2 Evansile 45sek
SS10

sama rada SS12, seekord kaotust vähem, aga aeglane ikkagi, väga aeglane Tänak
13.18, Evansile kaotab +33sek.
see on katse kus tuleks sõita naelkummidega..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.01.2016 16:38:10 vasta tsitaadiga

Kas dmack võiks ka Micheliniga sõita kui tahaks?
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 23.01.2016 16:41:52 vasta tsitaadiga

pmst vist küll aga tiimi nimega tuleks probleem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.01.2016 17:21:10 vasta tsitaadiga

Tehku nagu Agassi tegi - ühe tootja reket teise tootja paintjobiga.
_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 19:41:00 vasta tsitaadiga

ma ei saa aru, Latvala sõidab inimesele otsa ja jätkab rallit!
kiiruskatsel siis mingid oma seadused? sellise asja peale võiks ju ikkagi seisma jääda?
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 19:45:57 vasta tsitaadiga

nalja teete vä? icon_eek.gif
rehvitootja palkas ta ju oma rehve testima ja arendama doh.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 19:49:18 vasta tsitaadiga

Latvala pani ikka ülbelt, pm normaalsed kohtunikud peaks teda karistama.... Ärge pahandage, see lause polnud mõeldud eesmärgiga, et Tänak tõuseks, aga see oli suht räige suhtumine :S
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
weasel
HV Guru
weasel

liitunud: 27.08.2003




sõnum 23.01.2016 20:04:20 vasta tsitaadiga

Raiku kirjutas:
nalja teete vä? icon_eek.gif
rehvitootja palkas ta ju oma rehve testima ja arendama doh.gif


Ja seda muidu ei saa teha kui WRC-s viimasel kohal kulgedes?
Enivei, mul on hea meel, et Tänak saab võidu sõita, aga DMACKi rehvidest jääb küll halb mulje..

_________________
PSN: weaselEST
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 20:09:13 vasta tsitaadiga

olgem õnnelikud, et Tänakul sellinegi võimalus on
lisaks... WRC2-s on nad oma tiimi ja rehvidega suht ok hakkama saanud

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 22:55:51 vasta tsitaadiga

Tavamõistes on enivei vägahead rehvid
lihtsalt teistel on veelparemad rehvid
Monte-Carlos on alati olnud kõigeraskem rehvivalik edasi tulevad teised probleemid
Kas sõidad nendega mis antakse või sõidab keegi teine nendega
Vähemalt ei ole veel katkestanud
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2016 23:47:35 vasta tsitaadiga

vabandan, et soome keeles

Latvala otsasõit inimesele : – En nähnyt kunnolla, koska moottoritilasta tuli höyryä ja ojasta roiskui mutaa. Näin katsojan hyppäävän sivuun ja jatkoin hiljaa takaisin tielle. Sen jälkeen talli otti minuun yhteyttä ja kertoi, että olin osunut katsojana. Olen todella pahoillani tapahtuneesta, Latvala sanoi.

Ulosajonsa yhteydessä Latvala osui kevyesti katsojaan, joka juoksi auton eteen keräilemään tavaroitaan. Takaisin tielle pyrkinyt Latvala töytäisi autolla mieskatsojaa, joka kierähti konepellin yli kumoon tien penkereellä. Katsoja ei ilmeisesti loukkaantunut tilanteessa.
http://www.iltasanomat.fi/ralli/art-1453525645120.html
---------------
edit
ega soomlased ka Latvala "tempu" heaks kiida:
"Nyt oli herra rallikuskilta huono temppu. Katsoja oli kaukana tiestä. Tuossa olisi saattanut joku kuolla, jos ei olisi refleksit olleet kunnossa. Kuski ei nähäny mitään ja ajeli ihmisten seassa. Ja ei tosiaan hiljaa. Ajo niinlujaa kuin pystyi. Renkaat suti kokoajan. Tommonen pitäs sulkee kisasta kokonaan pois."


viimati muutis p3000 24.01.2016 12:12:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 00:52:14 vasta tsitaadiga

Inglise keeles kes põtra ei puhu.
"I would like to stress that I am very sorry about what happened today. We came off the very slippery road after a right turn, skidded into a ditch and came out in a field. My visibility was hampered briefly by thick steam from the engine and mud that had sprayed up from the ditch. I saw a spectator jump to the side and drove slowly back to the road. The team contacted me after the stage and informed me that I had touched a spectator. As I said, I am very sorry about the whole incident.

"
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aaerrtee
HV vaatleja

liitunud: 07.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 11:47:16 vasta tsitaadiga

Vaatamata rehvidele on lootust igal juhul seni kõrgeimale Monte kohale - kui üllatusi ei tule enam, siis 7. koht ja 6 punkti endale ja tiimile. Ehk enam raskemaks ja aeglasemaks sõitmine ei muutu järgnevatel etappidel, igal juhul tundub, et Ott adub olukorda ning ei paanitse.

Lumistel katsetel vist on olnud praegu kõige suuremad käärid ajakaotuse osas - Rootsi ju ainult lumi ongi ... ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 11:58:25 vasta tsitaadiga

Tänak: I push as hard as I can but the performance is not there at the moment. We have to keep pushing and develop for the next rally."
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 12:20:12 vasta tsitaadiga

Mis siin ikka Latvalale näpuga näidata, pealtvaatajad ise olid ju kõik väliskurvis... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 12:53:15 vasta tsitaadiga

Crash Stéphane Lefevbre Monte Carlo 2016 WRC
ka ohtlik pealtvaatajatele..
Spoiler Spoiler Spoiler


-----------------
Latvala karistus (kohtuniku määrasid d ekipaažile 5000 eurot trahvi ja ühe-etapilise tingimisi võistluskeelu kuna "sellises rahvarohkes kohas pidanuks soomlased kindlasti autost väljuma ja kontrollima, kas kõik on korras.")
Spoiler Spoiler Spoiler
http://sport.err.ee/v/autoralli/74f7ce0c-3b2d-4ed5-81e9-b740f7b23736/pealtvaatajale-otsa-soitnud-latvala-sai-rahatrahvi-ja-tingimisi-soidukeelu


viimati muutis p3000 24.01.2016 12:56:20, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 12:54:43 vasta tsitaadiga

Latvala autos on ju sisekaamera(d) olemas, sealt on ju näha kas nägi piltniku või ei.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 13:20:27 vasta tsitaadiga

nonii, Tänakul jäänud ralli lõpuni veel ainult viimane SS läbida (algab ca kl.13)

viimati muutis p3000 24.01.2016 13:35:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 13:22:54 vasta tsitaadiga

K3ndu kirjutas:
Mis siin ikka Latvalale näpuga näidata, pealtvaatajad ise olid ju kõik väliskurvis... icon_rolleyes.gif

Pigem korraldajate kapsaaeda see kivi
Ei ole ka esimestkorda see ralli, et ei tea mis tuleb
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 15:00:43 vasta tsitaadiga

Hyundaidel, Paddon ja Neuville olid viimasel katsel tehnilised probleemid, aga loodetavasti jõuavad finisisse..
Tänak tõi 8punkti Dmackile, asi seegi!
thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 17:25:14 vasta tsitaadiga

Tegelikult ju tulemus hea.
Igatahes hästi tehtud ja ootame Rootsit - ehk ei pea seal slikkidega lumel sõitma icon_wink.gif

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2016 18:37:47 vasta tsitaadiga

Dmack rehvid WRC 2016
https://twitter.com/DMACK_Tyres/status/691147745265082368
10:37 PM - 23 Jan 2016 Monaco
Spoiler Spoiler Spoiler


Reasonably priced supplier of high performance, durable tyres to the FIA World Rally Championship
and other rallying championships across the world.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007



Online
sõnum 24.01.2016 18:43:26 vasta tsitaadiga

näeb välja nagu mingi nakang street
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Trwind55
Kreisi kasutaja
Trwind55

liitunud: 21.04.2003




sõnum 24.01.2016 22:57:35 vasta tsitaadiga

Latvala x2:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
möhhh..
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2016 13:05:49 vasta tsitaadiga

Järgmisena seisab ees Rootsi ralli, mis võiks olla olude poolest veidi stabiilsem, aga ei pruugi. "Võib eeldada, et seal on hea talv, aga olen isegi näinud seal puhast kruusa ainult ja vähesega lumega. Või siis vastupidi - hästi palju lund. Kuna eelmisel aastal Jari Ketomaa sõitis seal klass väiksema autoga isegi katsevõite, siis ma väga loodan, et DMACK-i päris talverehv võiks olla isegi päris konkurentsivõimeline. Aga nagu ikka - see selgub alles võistluste käigus."
http://sport.err.ee/v/autoralli/a0209672-6179-48be-bdee-7d8f4f03ecec/monte-carlos-tanaku-eessoitja-ekipaazis-olnud-sikk-seda-tood-ei-soovitaks-isegi-vaenlasele
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DonNiger
HV Guru
DonNiger

liitunud: 14.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 21:30:38 vasta tsitaadiga

https://www.facebook.com/WorldRally/videos/10153414283400678/

Kas mulle tundub ainult või tõesti läheb sidrun fordil eest ära sirge peal - lühikesel lõigul, kus pedaal vastu metalli, tuleb kaotust juba 0,9s.

Aga kui Rootsis korralikult lund, siis Pärna kommentaaride põhjal DMack'idega saab lumel sõita küll.

_________________
Müüa EOS 50D
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2016 22:02:24 vasta tsitaadiga

See võrdlus ei käi 1:1 le ei tea ju mis ülekandeid kasutatakse ja samamoodi rehvivalikust ka asi kinni.
Kui rootsis lund palju on asi huvitav, kui palju kruusa lund ja erinevaid olusi siis taas rehviloto
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 13:36:05 vasta tsitaadiga

Toyota wrc auto
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 14:08:47 vasta tsitaadiga

issand, Aygo põhjal ei tahtnud seda teha icon_eek.gif
Mõni ime et WRC-d keegi väga vaada ei taha, kui sellised asjad rajal on.
Sellel asemel et drooniga ülekannet pakkuda, toogu "autod" parem tagasi.

F1 taandareng toimub vähemalt sisemiselt, väljast on ikka vormel.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 14:13:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

F1 taandareng toimub vähemalt sisemiselt, väljast on ikka vormel.

Veel...

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 14:27:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mõni ime et WRC-d keegi väga vaada ei taha, kui sellised asjad rajal on.




maitse üle ei vaielda icon_cool.gif

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.02.2016 16:29:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Toyota could look to World Rally champions Petter Solberg and Sebastien Loeb as the answer to its driver recruitment crisis for its 2017 WRC return.
Toyota Gazoo Racing team principal Tommi Makinen has admitted to Autosport that finding drivers for the Yaris WRC his squad is developing through 2016 is becoming increasingly difficult. "One of the most important areas is in the overall package are the drivers," Makinen told Autosport. "But now we have to be also realistic that there are not so many for us to chose from.

http://www.eurosport.com/wrc/toyota-chasing-loeb-solberg-for-2017_sto5106295/story.shtml
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
puna
HV Guru


liitunud: 18.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2016 16:35:53 vasta tsitaadiga

Noh Toyotal raha on nii, et mine tea
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2016 (Coates Hire Rally Australia 17.11. - 20.11.2016) mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.