|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.01.2016 20:59:45
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:30, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.01.2016 21:33:24
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:23, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2016 22:10:27
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Kuulge kas see saatejuht on kinnimakstud või ta ongi "selline"?
Ühte väravasse surutakse kõik, et võtaksime kõik vastu ja võtaksime ka islamikombed üle jne.
Masendav ERR poolt  |
Kogu riigimeedia on kontrolli all ja suukorvistatud ning normile mitte alluvad ajakirjanikud lükatakse kõrvale. Ammu teada ju.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
19.01.2016 22:18:23
|
|
|
Scart, panin su postituse anonüümsena ka oma FB seinale vastava postituse kommentaariks, loodetavasti pole sul selle vastu midagi.
Aga reaktsioonide puudus mu FB postitusele näitab kolme asja:
a) Rahvas ei julge enam midagi ühiskonnakriitilist oma nime alt kommenteerida
b) Rahvale ei paku see teema huvi või lihtsalt ei viitsita kommenteerida ega kaasa mõelda
c) Minu FB seinavoog teistele on kuidagi käsitsi manipuleeritud FB poolt (erinevalt perepiltidest jms. tuleb ühiskonnakriitilistele postitustele väga vähe kommentaare).
Aga selle viimase punkti osas võin öelda, et mitmetel teistelgi on see probleem, et suurema osa rahva puhust kehtivad variandid a ja b.
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
viimati muutis Tanel 19.01.2016 22:19:28, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
19.01.2016 22:18:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
| Kogu riigimeedia on kontrolli all ja suukorvistatud ning normile mitte alluvad ajakirjanikud lükatakse kõrvale. Ammu teada ju. |
"poisid" kohe tulevad ja räägivad kui masendav rassistist neonats ja kapiasi Sa oled, et nii ütled
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.01.2016 22:20:13
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:20, muudetud 3 korda |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2016 23:36:47
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| Scart, panin su postituse anonüümsena ka oma FB seinale vastava postituse kommentaariks, loodetavasti pole sul selle vastu midagi. |
Eih, mul pole selle vastu midagi. Reaalselt ühel päeval lendab see õhuke anonüümsus nagunii õhku ja siis tekivad ilmselt nii mõnedki probleemid tööelus
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.01.2016 00:51:29
|
|
|
Naiste õigused Euroopas on kukkunud paari aastaga tubli sada aastat tagasi aga õnneks ei raiska feministid selle peale aega. Neil on vaja karjuda teadlaste pihta, kellel on "provokatiivsed" särgid.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.01.2016 01:27:35
|
|
|
Debiilikud...need kirejad tuleks süüriasse saata.
Tundub, et järgmine äriidee on lollid integratsiooni MTÜ'd. Igasugu toiduteemaga juba tehti neid "prhmete" väärtuste firmasid.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.01.2016 01:53:05
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Natuke tragikoomilist nalja kah.
Multi-kulti vastu võitlevad rootslased sõitsid ja levitasid kell 6 hommikul majade vahel kõlaritest islamipalvet, mille peale kutsuti politsei ja bussi konfiskeeriti.
https://en.wikipedia.org/wiki/Loudspeakers_in_mosques |
Iga kord kui jälle Rootsist "selliseid" uudiseid tuleb, mõtlen: "Is this real life?" Mis Rootsiga juhtunud on. Kuidas see võimalik on, et on endale nii pähe lastud astuda. Masendav lihtsalt :/
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.01.2016 02:25:17
|
|
|
See oli ikka üsna kindlalt irooniaga pooleks öeldud. Mida ei saaks öelda kahjuks tolle naisterahva sõnavõttude kohta, kes suutis kuidagi enda peas siduda sissetungijad, venelased ja idapoolt ohu
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.01.2016 02:48:07
|
|
|
Flip-flop, flip-flop..
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
20.01.2016 02:52:20
|
|
|
Facebookist viidatud: http://www.welt.de/regionales/hamburg/article151097419/Extrem-fordernd-unzuverlaessig-und-aufdringlich.html
| tsitaat: |
Lugege, mida endine eestlasest tolerast räägib Saksamaa ja enda näite puhul.
____________________
See lugu vääriks tervikuna eesti keelde tõlkimist. Die Welt'ile rääkis oma loo Hamburgis põgenike vastuvõtukeskuses töötav naine. "Mul on sellest kõrini," on ta pettunud. Ometi - kui ta oma tööd alustas, oli ta esialgu vaimustuses (nagu paljud vasakliberaalse ajupesu saanud inimesed), et nüüd ometi saab ta pagulaste heaks midagi konkreetset ära teha. Siis aga lõi reaalsuse sepahaamer ta täiega oimetuks. "Pidevalt tuleb mul tegemist teha vaenulike pagulastega, kes nõuavad, et ma viivitamatult neile korteri, kalli auto ja hea töö leiaksin. Või sellistega, kes nõuavad meditsiiniteenuseid (ortopeedi või hambaarsti näiteks) ja siis ei suvatse kohalegi minna." Naine on väga ärritatud ka pagulaste suhtumisest euroopa naistesse. "See on vastik ja täiesti väljakannatamatu," ütleb ta.
Tjah. Tegelikult võiks sellised tolerandid kohustuslikus rotatsiooni korras sarnastesse kohtadesse tööle saata. See on kõige parem ravi. Muide - väikese saladuskatte all võin öelda, et minagi sain oma tolerastiast lahti just säärases põgenikekeskuses samasugust tööd tehes. Küll mitte Saksamaal, aga Belgias. Nii et - jõudu! Kardetavasti läheb meil tarvis Heraklest, et need Euroopa Augeiase tallid jälle puhtaks saaks. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
20.01.2016 11:55:47
|
|
|
| Scart kirjutas: |
See oli ikka üsna kindlalt irooniaga pooleks öeldud. Mida ei saaks öelda kahjuks tolle naisterahva sõnavõttude kohta, kes suutis kuidagi enda peas siduda sissetungijad, venelased ja idapoolt ohu  |
Mõtled Maarja Merivoo-Parrot? See neiu elab vist küll mingis "roosas mullis"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
20.01.2016 15:23:55
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
20.01.2016 17:43:48
|
|
|
Võtame nüüd kätest kinni ja laulgem koos Kaerajaani, õnn tuleb meie õuele
http://majandus24.postimees.ee/3475875/euroopa-komisjon-nihutab-pagulaskoorma-pohja-poole
| tsitaat: |
Brüssel viskab prügikasti reeglid, mille alusel vastutab varjupaigataotluse eest esimene liikmesriik, kuhu põgeniku jalg astub. See on revolutsioon liidu poliitikas, nihutamaks koormat lõunaosast jõukamasse põhjakaarde.
«Esimese maa» nõue on otsekui splint, mis kogu Euroopa Liidu pagulassüsteemil rattaid all on hoidnud, kirjutab Financial Times. Samas on see osutunud euroliidu liidritele poliitiliselt problemaatiliseks olukorras, kus Saksamaa ja teised liikmesriigid kritiseerivad piiririike nagu Kreekat ja Itaaliat võimetuses sissevoolavaid inimesi registreerida ja neile varjualust võimaldada.
Sisuliselt kukkuski nimetatud poliitika mullu kokku, kui Saksamaa loobus oma õigusest saata tagasi teistesse liikmesriikidesse sadu tuhandeid varjupaigataotlejaid, utsitades samal ajal tõrksaid partnereid rohkem vastutust võtma.
Euroopa Komisjon on nüüd jõudnud järeldusele, et reegel on «aegunud» ja «ebaõiglane» ning see heidetakse kõrvale eelnõuga, millelt eemaldatakse kate märtsis, ütlesid Financial Timesile kursisolevad ametnikud.
Ilmselt asetab liigutus mõnedele liikmesriikidele nagu Suurbritanniale kohustuse võtta vastu märkimisväärselt rohkem varjupaigataotlejaid, kuna nende tagasisaatmine naabermaadesse muutub raskemaks.
Samuti võib tugevneda surve liikmesriikidele asuda toetama ametlikku kvoodisüsteemi ning ühiseid varjupaigareegleid. |
Suurbritannia otsustab EL-ist seepeale ilmselt välja astuda.
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Winterwind
One

liitunud: 19.05.2002
|
20.01.2016 17:45:00
|
|
|
Saamegi omale kaks miljonit elanikku
|
|
| Kommentaarid: 1009 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
1 :: |
728 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
20.01.2016 18:52:47
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:16, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
20.01.2016 19:27:56
|
|
|
Vandenõuteooria. Rõhutan, see ei ole nii
Esmalt laseme oma tootmise õhku - kui palju meil siin tootmist oli vabariigi alguses. Volta, Norma, Salvo, RET jne jne. Toimivad tehased, vabrikud jne. Toimivad kolhoosid/sohvoosid oli vaja lalali lõhkuda, vara laiali varastada/müüa, sest me ometi ei kannata ju sellist nõukaaegset igandit.
Nüüd maakohtades elu väljasuretatud, tootmine pea hävitatud, töölistest tehtud töötud poetagused sarvik-taadid. Nüüd on oma tootmisega kööga, hakkame tiksuma vaid jevrotoetuste arvel. Tehtud, nüüd ollakse sõltuv kas ja kui palju toetust antakse. Edasi omatakse seda ala - kui ei tee nii, nagu laiapõhjalised seal kaugel otsutsavad, tõmbame toetused maha ja nõuame riigivõla sisse. Mökk-mökk, oleme nõus kogu musta biomassiga, mis meile vett pealetõmmates kaela lastakse. Enam pole võimalustki öelda, mida me ise arvame ja tahame.
No, öelda ju võib, aga....
Hurraa!
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
20.01.2016 21:16:44
|
|
|
| Aga kuidas IRL siis veel mõtles meid 2 miljonini viia?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
21.01.2016 00:00:38
|
|
|
| Smati kirjutas: |
| Aga kuidas IRL siis veel mõtles meid 2 miljonini viia? |
Vedades biomassi sisse- vähemalt pool milli minimaalselt kui plaanis ettenähtud tähtajaks tahaks sinna kahe milli piirile jõuda. Loomuliku iibega võib sellest ainult unistada- selle jaoks peaks naiste sündivus näitajad hüppama praeguselt tasemelt sinna Araabia/Aafrika tasemeni.
http://www.postimees.ee/3476123/fotod-roivas-kohtus-merkeliga
"Me teame Merkeliga teineteist väga hästi ja leiame ühise keele poole sõna pealt,"
"Aasta 2015 oli Euroopas kriiside aasta ja neile ühiste lahenduse leidmisel on liidukantsler Merkel olnud väga oluline."
Johhadi, nende ütluste taustal hakkaks veel rahulolevalt ümisema, et NSVL 50 aastane bardakk käis meist üle- majandus jäi kängu ning on seega maha jäänud naabrite sotsialistlikest heaoluühiskondadest. Praeguses kontekstis tähendab, et ei ole maksuraha=ei ole sotstoetusi= pabulastele musta nimekirja maa. Nii nagu pea kogu endine idablokk.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
21.01.2016 00:02:52
|
|
|
| See käis Merkeli-muti juures jah. Ega ei pea end pooleks mõtlema, et arvata, mis huinjaad meie poiss tagasitulles ajama hakkab. See teooria tundub ikka õige, et siit brsselisse saamise eeldus on enne KORRALIKULT oma rahvast n´´´´da. Eeskujud ju eelmiste peaminiistrite näol seal ees ootamas...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
21.01.2016 00:16:10
|
|
|
Kuninganna Elizabeth II saabub Tallinnasse riigivisiidile.
Lennuväljal on teda vastu võtmas peaminister Taavi Rõivas.
Kui kuninganna lennuki uksest väljub, tormab Taavi trapist üles, haarab ta käe ja püüab seda suudelda.
“Härra peaminister,” sosistab kuninganna. “Seda pole vaja! Mul on ekseem….”
“Sellest pole midagi!” sosistab Rõivas vastu. “Angela Merkelil olid isegi hemorroidid!”
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
21.01.2016 00:23:13
|
|
|
Kui asi välja lööb, siis Lordi esinemiskostüümid on taavikese kõrval suisa siledad ja kaunid
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
21.01.2016 02:29:54
|
|
|
Austria ees ja Saksamaa tõenäoliselt järel
http://uudised.err.ee/v/valismaa/db1d36ea-c685-435f-a1d2-ebde5a327f24/austria-kehtestab-varjupaigataotlustele-ulempiiri
| tsitaat: |
Austria teatas täna, et kavatseb alanud aastal kehtestada varjupaigataotlejate arvule ülempiiri ehk kui ülempiir kätte jõuab, Austria võimudele enam varjupaigataotlust esitada ei saa.
Eelnõu kohaselt on järgmise nelja aasta summaarseks ülempiiriks 1,5 protsenti Austria elanikkonnast. Austrias elab umbes 8,5 miljonit inimest. Käesoleval aastal võetaks vastu maksimaalselt 37 500 varjupaigataotlust. Ülempiir läheks iga aastaga madalamaks nii, et 2019. aastal on kavas vastu võtta mitte rohkem kui 25 000 varjupaigataotlust, vahendas Reuters.
Lõppenud aastal esitati Austria võimudele 90 000 varjupaigataotlust. Seega käesoleval aastal peab taotlusi olema vähem kui pool eelnenud aasta arvust. |
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.01.2016 11:36:58
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:12, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
21.01.2016 12:02:33
|
|
|
Jälle vandenõuteooria. Keegi vist testib meelega sakslaste ja teiste põlisrahvaste taluvuspiiri, tuues sisse ka eriti ekstreemseid lõustasi laamendama/vägistama, et asi provokatiivsem paistaks. Kui nüüd mingil kohalikul kambal lõpuks korralikult kaane pealt ära lööb, ongi soovitud tulemus käes. Saab hakata sinna "demokraatiat" importima. No nagu näiteks 1945 Dresdenile 13-15 veebruaril lasti tonnide kaupa kultuurlinnale (hea ohutu) demokraatiat kaela nii, et asfalt kippus tänavatel keema kuumas õhus.
Ütleme nüüd kõik koos: "see ei ole nii"
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
21.01.2016 12:42:35
|
|
|
| batman kirjutas: |
Jälle vandenõuteooria. Keegi vist testib meelega sakslaste ja teiste põlisrahvaste taluvuspiiri, tuues sisse ka eriti ekstreemseid lõustasi laamendama/vägistama, et asi provokatiivsem paistaks. Kui nüüd mingil kohalikul kambal lõpuks korralikult kaane pealt ära lööb, ongi soovitud tulemus käes. Saab hakata sinna "demokraatiat" importima. No nagu näiteks 1945 Dresdenile 13-15 veebruaril lasti tonnide kaupa kultuurlinnale (hea ohutu) demokraatiat kaela nii, et asfalt kippus tänavatel keema kuumas õhus.
Ütleme nüüd kõik koos: "see ei ole nii"  |
Vähem seeni. Kes sul sinna Saksamaale demokraatiat küll viima lähevad?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
21.01.2016 12:52:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Omanikud pangu Saksamaal gaasiahjud valmis. Äkisti ilmub kusagilt uus ja karismaatiline liider ühel heal õhtul, kes Saksamaa uuele hingamisele ja õitsengule viib. |
Fixed it for you.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vipi666
HV Guru

liitunud: 22.07.2007
|
21.01.2016 13:16:21
|
|
|
Krdi vastumeelne on see suu kõrvuni irve
_________________ * kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes |
|
| Kommentaarid: 625 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
8 :: |
6 :: |
456 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|