Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 20:24:35 vasta tsitaadiga

Tänases ETV Foorumi saates tuleb arutlusele pagulaste teema (jaanuaris jõuavad Eestisse esimesed pagulased).
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 20:59:45 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:30, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 21:04:36 vasta tsitaadiga

Nimede järgi juba tundus, et üritatakse ühte auku debatt suruda.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 21:33:24 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 21:35:31 vasta tsitaadiga

Krt, ajasin saated sassi.
Vabariigi kodanikud praegu @ ETV

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 21:47:21 vasta tsitaadiga

Lauri Vahtre vähemalt jagab biiti.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 21:58:43 vasta tsitaadiga

Kuulge kas see saatejuht on kinnimakstud või ta ongi "selline"? icon_eek.gif
Ühte väravasse surutakse kõik, et võtaksime kõik vastu ja võtaksime ka islamikombed üle jne. icon_mad.gif
Masendav ERR poolt icon_confused.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 22:10:27 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kuulge kas see saatejuht on kinnimakstud või ta ongi "selline"? icon_eek.gif
Ühte väravasse surutakse kõik, et võtaksime kõik vastu ja võtaksime ka islamikombed üle jne. icon_mad.gif
Masendav ERR poolt icon_confused.gif


Kogu riigimeedia on kontrolli all ja suukorvistatud ning normile mitte alluvad ajakirjanikud lükatakse kõrvale. Ammu teada ju.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 22:18:23 vasta tsitaadiga

Scart, panin su postituse anonüümsena ka oma FB seinale vastava postituse kommentaariks, loodetavasti pole sul selle vastu midagi.

Aga reaktsioonide puudus mu FB postitusele näitab kolme asja:

a) Rahvas ei julge enam midagi ühiskonnakriitilist oma nime alt kommenteerida
b) Rahvale ei paku see teema huvi või lihtsalt ei viitsita kommenteerida ega kaasa mõelda
c) Minu FB seinavoog teistele on kuidagi käsitsi manipuleeritud FB poolt (erinevalt perepiltidest jms. tuleb ühiskonnakriitilistele postitustele väga vähe kommentaare).
Aga selle viimase punkti osas võin öelda, et mitmetel teistelgi on see probleem, et suurema osa rahva puhust kehtivad variandid a ja b.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 19.01.2016 22:19:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 22:18:28 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Kogu riigimeedia on kontrolli all ja suukorvistatud ning normile mitte alluvad ajakirjanikud lükatakse kõrvale. Ammu teada ju.

"poisid" kohe tulevad ja räägivad kui masendav rassistist neonats ja kapiasi Sa oled, et nii ütled
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 22:20:13 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:20, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 22:22:16 vasta tsitaadiga

sooty, ega ei imestaks, et ma olen juba kellelegi hammaste vahele jäänud.
Ja kui see tõestatud saab, siis saab FB kogu täiega jalaga kah.

Lisage mind sõbraks kes soovib https://www.facebook.com/tanel.raud ja jälgiks natuke voogusid.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.01.2016 22:36:42 vasta tsitaadiga

Rootsi Malmö linn aktsepteerib laps-abielusid
http://www.sydsvenskan.se/malmo/malmo-later-gifta-barn-bo-med-sina-man/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 23:36:47 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Scart, panin su postituse anonüümsena ka oma FB seinale vastava postituse kommentaariks, loodetavasti pole sul selle vastu midagi.


Eih, mul pole selle vastu midagi. Reaalselt ühel päeval lendab see õhuke anonüümsus nagunii õhku ja siis tekivad ilmselt nii mõnedki probleemid tööelus icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 00:04:31 vasta tsitaadiga

link :: Germany should close its borders to refugees, Angela Merkel's own transport minister says

The country can no longer show its "friendly face" if the number of refugees arriving doesn't fall soon, Angela Merkel is warned
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 00:06:41 vasta tsitaadiga

Natuke tragikoomilist nalja kah.
Multi-kulti vastu võitlevad rootslased sõitsid ja levitasid kell 6 hommikul majade vahel kõlaritest islamipalvet, mille peale kutsuti politsei ja bussi konfiskeeriti.

phpBB [media]


https://en.wikipedia.org/wiki/Loudspeakers_in_mosques

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 20.01.2016 00:12:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 00:08:11 vasta tsitaadiga

Cologne Imam: Girls Were Raped Because They Were Half Naked And Wore Perfume
http://www.breitbart.com/london/2016/01/19/salafist-cologne-imam-at-terror-mosque-girls-were-raped-because-they-were-half-naked-and-wore-perfume/
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 00:51:29 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Cologne Imam: Girls Were Raped Because They Were Half Naked And Wore Perfume
http://www.breitbart.com/london/2016/01/19/salafist-cologne-imam-at-terror-mosque-girls-were-raped-because-they-were-half-naked-and-wore-perfume/


Naiste õigused Euroopas on kukkunud paari aastaga tubli sada aastat tagasi aga õnneks ei raiska feministid selle peale aega. Neil on vaja karjuda teadlaste pihta, kellel on "provokatiivsed" särgid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 01:16:37 vasta tsitaadiga

Taga targemaks doh.gif
http://www.postimees.ee/3474867/martti-kalda-noori-uksikuid-pagulasmehi-saab-integreerida-eesti-naistega-abiellumise-labi

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.01.2016 01:27:35 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Taga targemaks doh.gif
http://www.postimees.ee/3474867/martti-kalda-noori-uksikuid-pagulasmehi-saab-integreerida-eesti-naistega-abiellumise-labi

Debiilikud...need kirejad tuleks süüriasse saata.
Tundub, et järgmine äriidee on lollid integratsiooni MTÜ'd. Igasugu toiduteemaga juba tehti neid "prhmete" väärtuste firmasid.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 01:53:05 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Natuke tragikoomilist nalja kah.
Multi-kulti vastu võitlevad rootslased sõitsid ja levitasid kell 6 hommikul majade vahel kõlaritest islamipalvet, mille peale kutsuti politsei ja bussi konfiskeeriti.

phpBB [media]


https://en.wikipedia.org/wiki/Loudspeakers_in_mosques

Iga kord kui jälle Rootsist "selliseid" uudiseid tuleb, mõtlen: "Is this real life?" Mis Rootsiga juhtunud on. Kuidas see võimalik on, et on endale nii pähe lastud astuda. Masendav lihtsalt :/
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 02:25:17 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Taga targemaks doh.gif
http://www.postimees.ee/3474867/martti-kalda-noori-uksikuid-pagulasmehi-saab-integreerida-eesti-naistega-abiellumise-labi


See oli ikka üsna kindlalt irooniaga pooleks öeldud. Mida ei saaks öelda kahjuks tolle naisterahva sõnavõttude kohta, kes suutis kuidagi enda peas siduda sissetungijad, venelased ja idapoolt ohu icon_neutral.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 02:48:07 vasta tsitaadiga

Flip-flop, flip-flop..
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 02:52:20 vasta tsitaadiga

Facebookist viidatud: http://www.welt.de/regionales/hamburg/article151097419/Extrem-fordernd-unzuverlaessig-und-aufdringlich.html
tsitaat:

Lugege, mida endine eestlasest tolerast räägib Saksamaa ja enda näite puhul.
____________________
See lugu vääriks tervikuna eesti keelde tõlkimist. Die Welt'ile rääkis oma loo Hamburgis põgenike vastuvõtukeskuses töötav naine. "Mul on sellest kõrini," on ta pettunud. Ometi - kui ta oma tööd alustas, oli ta esialgu vaimustuses (nagu paljud vasakliberaalse ajupesu saanud inimesed), et nüüd ometi saab ta pagulaste heaks midagi konkreetset ära teha. Siis aga lõi reaalsuse sepahaamer ta täiega oimetuks. "Pidevalt tuleb mul tegemist teha vaenulike pagulastega, kes nõuavad, et ma viivitamatult neile korteri, kalli auto ja hea töö leiaksin. Või sellistega, kes nõuavad meditsiiniteenuseid (ortopeedi või hambaarsti näiteks) ja siis ei suvatse kohalegi minna." Naine on väga ärritatud ka pagulaste suhtumisest euroopa naistesse. "See on vastik ja täiesti väljakannatamatu," ütleb ta.
Tjah. Tegelikult võiks sellised tolerandid kohustuslikus rotatsiooni korras sarnastesse kohtadesse tööle saata. See on kõige parem ravi. Muide - väikese saladuskatte all võin öelda, et minagi sain oma tolerastiast lahti just säärases põgenikekeskuses samasugust tööd tehes. Küll mitte Saksamaal, aga Belgias. Nii et - jõudu! Kardetavasti läheb meil tarvis Heraklest, et need Euroopa Augeiase tallid jälle puhtaks saaks.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 09:48:36 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tanel kirjutas:
Taga targemaks doh.gif
http://www.postimees.ee/3474867/martti-kalda-noori-uksikuid-pagulasmehi-saab-integreerida-eesti-naistega-abiellumise-labi

Debiilikud...need kirejad tuleks süüriasse saata.
Tundub, et järgmine äriidee on lollid integratsiooni MTÜ'd. Igasugu toiduteemaga juba tehti neid "prhmete" väärtuste firmasid.

Noh, Lääne-Euroopas selline asi ju töötab. Eestistki pifid kerget raha läinud teenima: http://www.postimees.ee/2725018/eesti-tudrukud-muuvad-end-1000-euro-eest-fiktiivabieludesse
IRL-i poistel vaja oma elamislubade müügi äri uuesti püsti ajada. Kindlasti saavad selle jaoks kusagilt roppu raha toetuste ja muude dotatsioonide näol. MTÜ Osta Eesti Pass vms icon_biggrin.gif

Aga strateegia on Eestil hästi paigas. Kui pagulane siia ei taha tulla, siis nui neljaks - toome vägisi. Kui integreeruda ei taha, siis nui neljaks - naitame ta vägisi icon_lol.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 10:27:00 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/ekspress/multi-kulti-kaputt-elu-pagulasrohkel-saksamaal?id=73449311

Augustis oleks see artikkel või link sellele kadunud sekundiga. Tundub, et midagi on tõesti muutumas.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 11:55:47 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Tanel kirjutas:
Taga targemaks doh.gif
http://www.postimees.ee/3474867/martti-kalda-noori-uksikuid-pagulasmehi-saab-integreerida-eesti-naistega-abiellumise-labi


See oli ikka üsna kindlalt irooniaga pooleks öeldud. Mida ei saaks öelda kahjuks tolle naisterahva sõnavõttude kohta, kes suutis kuidagi enda peas siduda sissetungijad, venelased ja idapoolt ohu icon_neutral.gif

Mõtled Maarja Merivoo-Parrot? See neiu elab vist küll mingis "roosas mullis" thumbs_down.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 14:14:17 vasta tsitaadiga

http://www.therebel.media/petition_asks_wealthy_radical_feminist_emma_watson_to_spend_a_week_in_refugee_camp_without_bodyguards
Mnjaa...

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 15:23:55 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 20.01.2016 17:43:48 vasta tsitaadiga

Võtame nüüd kätest kinni ja laulgem koos Kaerajaani, õnn tuleb meie õuele icon_razz.gif

http://majandus24.postimees.ee/3475875/euroopa-komisjon-nihutab-pagulaskoorma-pohja-poole

tsitaat:
Brüssel viskab prügikasti reeglid, mille alusel vastutab varjupaigataotluse eest esimene liikmesriik, kuhu põgeniku jalg astub. See on revolutsioon liidu poliitikas, nihutamaks koormat lõunaosast jõukamasse põhjakaarde.

«Esimese maa» nõue on otsekui splint, mis kogu Euroopa Liidu pagulassüsteemil rattaid all on hoidnud, kirjutab Financial Times. Samas on see osutunud euroliidu liidritele poliitiliselt problemaatiliseks olukorras, kus Saksamaa ja teised liikmesriigid kritiseerivad piiririike nagu Kreekat ja Itaaliat võimetuses sissevoolavaid inimesi registreerida ja neile varjualust võimaldada.

Sisuliselt kukkuski nimetatud poliitika mullu kokku, kui Saksamaa loobus oma õigusest saata tagasi teistesse liikmesriikidesse sadu tuhandeid varjupaigataotlejaid, utsitades samal ajal tõrksaid partnereid rohkem vastutust võtma.

Euroopa Komisjon on nüüd jõudnud järeldusele, et reegel on «aegunud» ja «ebaõiglane» ning see heidetakse kõrvale eelnõuga, millelt eemaldatakse kate märtsis, ütlesid Financial Timesile kursisolevad ametnikud.

Ilmselt asetab liigutus mõnedele liikmesriikidele nagu Suurbritanniale kohustuse võtta vastu märkimisväärselt rohkem varjupaigataotlejaid, kuna nende tagasisaatmine naabermaadesse muutub raskemaks.

Samuti võib tugevneda surve liikmesriikidele asuda toetama ametlikku kvoodisüsteemi ning ühiseid varjupaigareegleid.


Suurbritannia otsustab EL-ist seepeale ilmselt välja astuda.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 17:45:00 vasta tsitaadiga

Saamegi omale kaks miljonit elanikku thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 18:52:47 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:16, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 20.01.2016 19:27:56 vasta tsitaadiga

Vandenõuteooria. Rõhutan, see ei ole nii icon_smile.gif

Esmalt laseme oma tootmise õhku - kui palju meil siin tootmist oli vabariigi alguses. Volta, Norma, Salvo, RET jne jne. Toimivad tehased, vabrikud jne. Toimivad kolhoosid/sohvoosid oli vaja lalali lõhkuda, vara laiali varastada/müüa, sest me ometi ei kannata ju sellist nõukaaegset igandit.
Nüüd maakohtades elu väljasuretatud, tootmine pea hävitatud, töölistest tehtud töötud poetagused sarvik-taadid. Nüüd on oma tootmisega kööga, hakkame tiksuma vaid jevrotoetuste arvel. Tehtud, nüüd ollakse sõltuv kas ja kui palju toetust antakse. Edasi omatakse seda ala - kui ei tee nii, nagu laiapõhjalised seal kaugel otsutsavad, tõmbame toetused maha ja nõuame riigivõla sisse. Mökk-mökk, oleme nõus kogu musta biomassiga, mis meile vett pealetõmmates kaela lastakse. Enam pole võimalustki öelda, mida me ise arvame ja tahame.

No, öelda ju võib, aga.... icon_lol.gif


Hurraa!
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 20:48:28 vasta tsitaadiga

Europe on the verge of collapse: Soros
http://www.cnbc.com/2016/01/20/europe-on-the-verge-of-collapse-soros.html
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 20.01.2016 21:16:44 vasta tsitaadiga

Aga kuidas IRL siis veel mõtles meid 2 miljonini viia?
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 00:00:38 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Aga kuidas IRL siis veel mõtles meid 2 miljonini viia?


Vedades biomassi sisse- vähemalt pool milli minimaalselt kui plaanis ettenähtud tähtajaks tahaks sinna kahe milli piirile jõuda. Loomuliku iibega võib sellest ainult unistada- selle jaoks peaks naiste sündivus näitajad hüppama praeguselt tasemelt sinna Araabia/Aafrika tasemeni.

http://www.postimees.ee/3476123/fotod-roivas-kohtus-merkeliga

"Me teame Merkeliga teineteist väga hästi ja leiame ühise keele poole sõna pealt,"

"Aasta 2015 oli Euroopas kriiside aasta ja neile ühiste lahenduse leidmisel on liidukantsler Merkel olnud väga oluline."

Johhadi, nende ütluste taustal hakkaks veel rahulolevalt ümisema, et NSVL 50 aastane bardakk käis meist üle- majandus jäi kängu ning on seega maha jäänud naabrite sotsialistlikest heaoluühiskondadest. Praeguses kontekstis tähendab, et ei ole maksuraha=ei ole sotstoetusi= pabulastele musta nimekirja maa. Nii nagu pea kogu endine idablokk.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.01.2016 00:02:52 vasta tsitaadiga

See käis Merkeli-muti juures jah. Ega ei pea end pooleks mõtlema, et arvata, mis huinjaad meie poiss tagasitulles ajama hakkab. See teooria tundub ikka õige, et siit brsselisse saamise eeldus on enne KORRALIKULT oma rahvast n´´´´da. Eeskujud ju eelmiste peaminiistrite näol seal ees ootamas...
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 00:16:10 vasta tsitaadiga

Kuninganna Elizabeth II saabub Tallinnasse riigivisiidile.
Lennuväljal on teda vastu võtmas peaminister Taavi Rõivas.
Kui kuninganna lennuki uksest väljub, tormab Taavi trapist üles, haarab ta käe ja püüab seda suudelda.
“Härra peaminister,” sosistab kuninganna. “Seda pole vaja! Mul on ekseem….”
“Sellest pole midagi!” sosistab Rõivas vastu. “Angela Merkelil olid isegi hemorroidid!”

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.01.2016 00:23:13 vasta tsitaadiga

Kui asi välja lööb, siis Lordi esinemiskostüümid on taavikese kõrval suisa siledad ja kaunid icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2016 02:29:54 vasta tsitaadiga

Austria ees ja Saksamaa tõenäoliselt järel

http://uudised.err.ee/v/valismaa/db1d36ea-c685-435f-a1d2-ebde5a327f24/austria-kehtestab-varjupaigataotlustele-ulempiiri
tsitaat:

Austria teatas täna, et kavatseb alanud aastal kehtestada varjupaigataotlejate arvule ülempiiri ehk kui ülempiir kätte jõuab, Austria võimudele enam varjupaigataotlust esitada ei saa.
Eelnõu kohaselt on järgmise nelja aasta summaarseks ülempiiriks 1,5 protsenti Austria elanikkonnast. Austrias elab umbes 8,5 miljonit inimest. Käesoleval aastal võetaks vastu maksimaalselt 37 500 varjupaigataotlust. Ülempiir läheks iga aastaga madalamaks nii, et 2019. aastal on kavas vastu võtta mitte rohkem kui 25 000 varjupaigataotlust, vahendas Reuters.

Lõppenud aastal esitati Austria võimudele 90 000 varjupaigataotlust. Seega käesoleval aastal peab taotlusi olema vähem kui pool eelnenud aasta arvust.
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 09:31:18 vasta tsitaadiga

Mida see ülempiiri kehtestamine aitab, Saksamaa ametnikud on ise öelnud, et neil puudub igasugune reaalne info sissetulvavate "pagulaste" arvu osas.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2016 10:34:55 vasta tsitaadiga

http://uudised.err.ee/v/valismaa/923dfbb5-0ee6-498d-ab32-a7f1a1d8d720/makedoonia-sulges-piiri-kreekast-tulevatele-pogenikele
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 11:36:58 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:04:12, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
batman
HV veteran

liitunud: 14.12.2004




sõnum 21.01.2016 12:02:33 vasta tsitaadiga

Jälle vandenõuteooria. Keegi vist testib meelega sakslaste ja teiste põlisrahvaste taluvuspiiri, tuues sisse ka eriti ekstreemseid lõustasi laamendama/vägistama, et asi provokatiivsem paistaks. Kui nüüd mingil kohalikul kambal lõpuks korralikult kaane pealt ära lööb, ongi soovitud tulemus käes. Saab hakata sinna "demokraatiat" importima. No nagu näiteks 1945 Dresdenile 13-15 veebruaril lasti tonnide kaupa kultuurlinnale (hea ohutu) demokraatiat kaela nii, et asfalt kippus tänavatel keema kuumas õhus.

Ütleme nüüd kõik koos: "see ei ole nii" icon_smile.gif
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 12:04:57 vasta tsitaadiga

Omanikud pangu Saksamaal õllekeldrid valmis. Äkisti ilmub kusagilt uus ja karismaatiline liider ühel heal õhtul, kes Saksamaa uuele hingamisele ja õitsengule viib.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.01.2016 12:12:40 vasta tsitaadiga

https://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%B6rg_Haider
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 12:42:35 vasta tsitaadiga

batman kirjutas:
Jälle vandenõuteooria. Keegi vist testib meelega sakslaste ja teiste põlisrahvaste taluvuspiiri, tuues sisse ka eriti ekstreemseid lõustasi laamendama/vägistama, et asi provokatiivsem paistaks. Kui nüüd mingil kohalikul kambal lõpuks korralikult kaane pealt ära lööb, ongi soovitud tulemus käes. Saab hakata sinna "demokraatiat" importima. No nagu näiteks 1945 Dresdenile 13-15 veebruaril lasti tonnide kaupa kultuurlinnale (hea ohutu) demokraatiat kaela nii, et asfalt kippus tänavatel keema kuumas õhus.

Ütleme nüüd kõik koos: "see ei ole nii" icon_smile.gif


Vähem seeni. Kes sul sinna Saksamaale demokraatiat küll viima lähevad?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 12:52:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Omanikud pangu Saksamaal gaasiahjud valmis. Äkisti ilmub kusagilt uus ja karismaatiline liider ühel heal õhtul, kes Saksamaa uuele hingamisele ja õitsengule viib.

Fixed it for you.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 21.01.2016 12:56:21 vasta tsitaadiga

http://f5.pmo.ee/f/2016/01/20/4890769t151h0fe8.jpg
Noh Taavi mitutuhat pagulast siis saame annetada?
Rõivas - no Lõuna Eestis ruumi veel täiega ja saavad kiiremini üle piiri Lätti põgeneda kui vaja,
Soome liiga külm nende jaoks

krdi pagulane rsk kellel kätt surusin - varastas mu lipsu ära
http://f5.pmo.ee/f/2016/01/20/4890785t151h8156.jpg

no täitsa pees, kallista veel Merkelit, pani mu mu pintsaku pihta rsk koos Rolexiga
http://f3.pmo.ee/f/2016/01/20/4890791t151hf7b6.jpg
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2016 13:16:21 vasta tsitaadiga

Krdi vastumeelne on see suu kõrvuni irve icon_evil.gif
_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 72, 73, 74 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.