Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 12:36:27 vasta tsitaadiga

Eesti exilemod server http://www.gametracker.com/server_info/195.250.164.4:2302/

exilemod.com

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 20:44:06 vasta tsitaadiga

Exile mod on veel väga toores ja katki. Bambi tulekut fix tuli hiljuti mis lõhkus pda kasutamise vist..
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 20:45:04 vasta tsitaadiga

Minu server töötab väga kenasti 195.250.164.4:2302
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.08.2015 22:08:13 vasta tsitaadiga

Proovisin täitsa ja ufo serveris performance ulme hea ikka. Mod ise tundub ka korras ja smooth olevat, võiks rohkem rahvast olla või Stratis ainult.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 15:19:32 vasta tsitaadiga

ufo56, kas serveril mingi häda? Logisin korra välja ja nüüd enam ei lae tegelast alla.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 15:55:36 vasta tsitaadiga

Tundub huvitav thumbs_up.gif Kui juhuslikult kellelgi peaks Arma3'e gift/kood üle olema siis võtke ühendust - lepime hinna kokku.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.08.2015 16:59:39 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
ufo56, kas serveril mingi häda? Logisin korra välja ja nüüd enam ei lae tegelast alla.


Vajab natukese aja tagant server restarti tundub, asi liiga toores. Tegin paar parandust mysql poolel ja vaatab mis nüüd teeb.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 14:56:12 vasta tsitaadiga

Ütleks, et isegi praeguses varajases staadiumis on see Exile mod kordades parem kui Epoch. Mulle väga meeldib ja pole mingeid tõsiseid probleeme veel kohanud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 19:30:06 vasta tsitaadiga

Maitse asi.. Võiks olla rohkem kui üks tradezone, parem loottable, missid, vaenulikud ja sõbralikud NPC-d, asjalik juhendmaterjal, admintooll, antihack jne.. icon_lol.gif
Kuna viimati Epoch-i proovisid või mis kogemust otsid Arma 3 modist?

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 20:31:47 vasta tsitaadiga

fragile, kui nimetatud asjad lisada, siis võiks modi juba Epoch 2eks nimetada icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 21:30:25 vasta tsitaadiga

Sain serveris misioonid tööle epochi omad. 195.250.164.4:2302
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 22:02:48 vasta tsitaadiga

Mis tähendab Epoch-i omad? Epoch foorumist või need mis HV serveris jooksevad? Aitaks hea meelega serverit arendada thumbs_up.gif

Arma 3 Sitrep #00120

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.08.2015 22:32:37 vasta tsitaadiga

Epochi misioonid portisin blck AI Mission v2.0.2
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 18:44:16 vasta tsitaadiga

1.50 stable released
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.08.2015 18:50:52 vasta tsitaadiga

Exile client modi tegi see katki, kohe varsti peaks parandust saama.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RedMist
HV kasutaja
RedMist

liitunud: 04.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 04:39:38 vasta tsitaadiga

ohh noes...sai eile natuke farmitud ja siis ühtäkki kotti maast korjates kogu kupatus crashis ja mind enam serverisse ei lase...


Tips tops server muidu.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.08.2015 11:03:40 vasta tsitaadiga

Mis error on ?

Eile õhtul restartisin mitu korda ja käisin serveris ütlemas toimub restart ja logida palun välja.

Lisatud AI Missioone veel.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 20:12:40 vasta tsitaadiga

Moditud versioon Exilest. Imo teeb kõikidele silmad ette praegu.

Link
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2015 20:30:03 vasta tsitaadiga

Modded version of DayZ Exile run by CCG on Esseker map, mods included: SpookWar, Blastcore, BloodMist, Ryan's Zombies and Demons, Star War Imperial Assault, HLC Weapons and Rails, Dawn of the Dead skins, Enhanced Movement, PsyLandRover, Exile Mod, A.C.E 3.
_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.09.2015 15:11:35 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
Eesti exilemod server http://www.gametracker.com/server_info/195.250.164.4:2302/

exilemod.com




Nüüd peaks olema tegevust, lisatud VEMF invasions samuti.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 18:07:30 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
ufo56 kirjutas:
Eesti exilemod server http://www.gametracker.com/server_info/195.250.164.4:2302/

exilemod.com




Nüüd peaks olema tegevust, lisatud VEMF invasions samuti.

Mis su serveriga toimub? Surma sain siis kadusid kõik statsid ära (respect ja raha), nüüd üle paari päeva sisse tulles ei saa oma autot enam lukust lahti teha, kus mul kogu varandus sees
Kommentaarid: 166 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.09.2015 20:49:55 vasta tsitaadiga

Ma ei oska öelda, pole miskit nagu muutnud ka. Pole ise proovinud, muud tegemised olnud.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NeonCore
HV vaatleja

liitunud: 27.09.2009




sõnum 13.09.2015 20:01:32 hv.ee Arma 3 epoch server vasta tsitaadiga

Tere,

Lampi sain täna bani seal kui ehitasin baasi.
Enne seda kui ban tuli, märkasin, et mu energy läks -2 ning kui see muutus sain insta ban.
Ei osanud mujale seda probleemi lisada.

Ette tänades,

LordFancyPanties
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertz
HV vaatleja

liitunud: 18.10.2014




sõnum 14.09.2015 17:49:22 vasta tsitaadiga

mis jama on et kui ws. arma.su -st ws launcherit alla laadida, siis ei saa, sest sealt kus peaks saama laadida on vaid väike kast ristiga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.09.2015 11:32:48 vasta tsitaadiga

This entire week, from September 21-28, we're offering massive discounts on all Bohemia Interactive titles, including a spectacular 50% discount on the Arma 3 Extended Edition.
https://store.bistudio.com/products/arma3-extended-edition

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.09.2015 14:02:09 vasta tsitaadiga

3d editor tuli dev branchi. asun kohe proovima. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
looder123
HV kasutaja
looder123

liitunud: 21.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.10.2015 22:48:33 vasta tsitaadiga

Mõni tavaline server ka veel kuskil elutseb, ehk siis selline, kus ei pea mingeid asju korjama ja zombidega jamama jne ?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.10.2015 16:33:17 vasta tsitaadiga

BI ostis omale tanki:

Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 17:54:07 vasta tsitaadiga

Nexus Update!
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 01:25:27 vasta tsitaadiga

KrisVr kirjutas:
Nexus Update!
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidas see Nexus asjandus toimib?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2016 09:47:23 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
KrisVr kirjutas:
Nexus Update!
Spoiler Spoiler Spoiler


Kuidas see Nexus asjandus toimib?
Kokkuvõte on olemas:
http://arma3.com/nexus
Detailid:
http://dev.arma3.com/post/spotrep-00049

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 19:00:46 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 10:13:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Dear Arma 3 Supporter,

As you might have seen, we have recently launched the pre-order sales for the Arma 3 Apex expansion on the Bohemia Store. Via this e-mail, we would like to confirm that, since you have purchased the Arma 3 Supporter Edition, you will be receiving Arma 3 Apex for free. The product will be automatically added to your account.

Luvli! icon_cool.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 10:23:21 vasta tsitaadiga

Praegu Preorder -20% thumbs_up.gif
tsitaat:
NOTICE
Arma 3 Apex is scheduled for release in Q2 2016. People who pre-order Arma 3 Apex will be able to test some of the new content and features ahead of Apex' official release via Arma 3 Dev-Branch on Steam (exact dates and plans will be shared later on the Arma 3 Dev Hub). https://store.bistudio.com/products/arma3-apex

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 18.01.2016 11:28:12 vasta tsitaadiga

Olgem ausad see oli ikka hea uudis küll, et Arma 3 Supporter saab selle Apexi tasuta icon_cool.gif
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 18.01.2016 19:31:53 vasta tsitaadiga

Mis seal apexsis on uus skoori ka?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 21:43:24 vasta tsitaadiga

Ja olgem ausad, see mida viimasel ajal bohemia teeb, on raha välja pressimine.
ainult mapi eest küsida tervelt mängu hind. no andke andeks.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 21:47:41 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Ja olgem ausad, see mida viimasel ajal bohemia teeb, on raha välja pressimine.
ainult mapi eest küsida tervelt mängu hind. no andke andeks.

Terve mäng? Arma 3 lisadeta? 59 ≠ 29Arendus maksab ikka midagi.. icon_lol.gif

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 22:12:31 vasta tsitaadiga

Mis seal arentatud on ?
et jookseks ainult kahel tuumal ? icon_biggrin.gif
Polda veel isegi nii palju arenetud et neljale tuumale mäng jooksma panna aga raha osatakse küsida icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 22:28:13 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Mis seal arentatud on ?
et jookseks ainult kahel tuumal ? icon_biggrin.gif
Polda veel isegi nii palju arenetud et neljale tuumale mäng jooksma panna aga raha osatakse küsida icon_biggrin.gif
Info allikas? I smell BS icon_lol.gif CPU Benchmark
Üks vähestest mängudest mis jookseb 2160p @60fps High.
Arma 3 on pidevalt arenduses olnud. Support on thumbs_up.gif
õikekiri..

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2016 22:49:52 vasta tsitaadiga

Võin niipalju öelda et 2015 12-l kuu lõpus peale suuremat uuendust jooksis veel ainult 2 tuumal. reaalselt jooksis monitoroimiseks selleks ARX controll taustal koos task manager-iga
Ega 1440p wqhd resol pole siiani väga üle 45-50 fps-i näinud kui just taevasse ei vaata, kuigi olen nii steamis kui arma3 launcher sisestanud enda parameetrid. ja ei kasuta kõikse kangemaid seadeid mängimisel.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 00:09:05 vasta tsitaadiga

bohemia on lasknud viimased 2 aastat iga päev välja uuendusi dev branchi.
ärge pidage seda iseenesestmõistetavaks.
arma3 on parima suppordiga mäng, mida ma viimaste aastate jooksul näinud olen.
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 00:22:43 vasta tsitaadiga

ma saan ikka 60-80 fpsi vahel
Kommentaarid: 344 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 286
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 01:37:13 vasta tsitaadiga

DeTHiCa. kirjutas:
bohemia on lasknud viimased 2 aastat iga päev välja uuendusi dev branchi.
ärge pidage seda iseenesestmõistetavaks.
arma3 on parima suppordiga mäng, mida ma viimaste aastate jooksul näinud olen.

Täiesti nõus! (1,818 hrs on record)

Arma 3 -- "33 Things About Arma 3"
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 19.01.2016 02:48:29 vasta tsitaadiga

Arma 3 on kõige paindlikum shooter üldse mida pc peal mängida. Sa võid sellega teha absoluutselt kõike mida teised shooterid tänapäeval pakuvad. Erinevalt teistest mängudest aitavad developerid just kaasa ,et mängu oleks võimalik modderitel oma soovide järgi kujundada. Piiranguks on ainult tahtmine ja oskused. Ainus mida ette heita on mitmikmängu jõudlus (King of the Hill). Hinnast niipalju ,et ise ostsin Arma 3 ja hilisemad lisad 40 euroga + Apex 24 eurot. Hetkel olen Armat mänginud 1100h ja see teeb 0,06 eurot tunnis meelelahutuse eest. Minuarust pole küll see kallis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 10:46:14 vasta tsitaadiga

Siin ütlen ka, et ARMA on minu silmis mäng, mis siiamaani pole oma väärtust kaotanud. Ja kui dev´id ka nii jätkavad siis ma loodan, et see ei juhtu niipea.
Isegi need hunnik moode, mis täis bugisi ei häiri, ikkagi mängin icon_smile.gif . Mõne teise mängu selliste hulkade vigadega oleks ammu "puhkusele" saatnud icon_smile.gif
Ja kui ma siin ühes teemas mainisin, et preorderit ei tee, siis vast ARMA ainuke hetke seisuga, kellele ma veel pimesi raha panen beer_yum.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 11:50:56 vasta tsitaadiga

Ei vaidle vastu et tegemist on mänguga kus ei tohiks igav hakata, aga see bf-lik lähenemine,iga update maksab mängu hinna, on see mis paneb mängijaskonnale paraja põntsu pikema aja jooksul

Ķeegi väitis et et arma3 põhimõtteliset toetab nelja tuuma... Öösel lasin nii tunnikese ja üle kahe tuma ei.saanud kuidagi, enamus ajast ainult ühel tuumal ja selle kasutus 60-90%
Teine vahepeal sai 50-60%-se loadi, nii et arma ikka ei kasuta üle kahe tuuma icon_biggrin.gif

Ja see ka et kohas kus on inimesi on ühes koos rohkem kui 5 siis lag, vahet pole kus mis serveri conf on.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fragile
Kreisi kasutaja
fragile

liitunud: 13.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 12:01:04 vasta tsitaadiga

dohc-48v12 kirjutas:
Ei vaidle vastu et tegemist on mänguga kus ei tohiks igav hakata, aga see bf-lik lähenemine,iga update maksab mängu hinna, on see mis paneb mängijaskonnale paraja põntsu pikema aja jooksul
Arma 3 Altis suurust ei saa mingi räpase BF jms. võrrelda.
Mis parajast põntsust jutt käib? Lisad on valikulised. Kui ei taha arendajat toetada, siis vali 1000+ tasuta Addoni seast midagi.. Map, Weapon, Vehicle, Unit addon-e on sadu. kopp.gif

_________________
Steam profiil
Children play Call of Duty.. Boys play Battlefield.. Men play ARMA
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV Guru

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 12:12:46 vasta tsitaadiga

Arma3 mulle isiklikult ka väga meeldib, AGA performance võiks parem olla. FX-8320 turboga, 8GB ram, 7970 GHz, SSD. Üksvahe sai testitud, erinevaid graafika sätteid, task manageriga korjasin tuumasid ära, resosid sai muudetud jne. Laias laastus väga mingit erinevust ei olnudki. Resodest sai testitud 1050p, 768p, 720p. Task manageriga sai tuumasid vähemaks võetud ühekaupa ja siis uudistatud kuidas fps käitub.

Tuumadega oli vist midagi sellist
1 - ~15FPS
2 - ~30FPS
3 - ~33FPS
4 - ~37FPS
edasi enam ei meenu, aga vist ei olnudki enam erilist vahet.
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 146
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2016 12:38:52 vasta tsitaadiga

Lihtsalt ei saa aru kuidas saab mapi eest küsida mängu hinda, nii nagu ma alustasin siin postitusi, nuubstein.
Hind oleks.10€ siis veel mõeldav ostmine.
Märgin ära et oman arma3-me sellest ajast kui see maksis vähem kui see map. Ja ka kõik dlc- olemas.
Aga ka varsti saab sellist nalja näha kui kui sull dlc pole, siis iga natukese aja tagant tuleb mõnusat reklaami üle eksrani, eriti sell hetkel kui põmevaks kisub icon_biggrin.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Arma 3 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 39, 40, 41  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.