Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Rallisport Challenge märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 04.12.2002 18:50:39 vasta tsitaadiga

tsitaat:


Muidugi kui sa seda nuppudega mängid
Proovi seda rooliga mängid, vot siis on juhitavus timmis icon_biggrin.gif



Nojah, ilmselt küll. Aga näiteks CMR2 puhul pole mingit rooli vaja, et juhitavus hea tunduks. See on lausa super, mängin siiani seda mängu icon_smile.gif Üldse tundub, et CMR2 on ikka veel parima juhitavusega rallimäng.

Ja väga kahju, kui CMR3 nii vilets on, kui siin just räägiti. Loodame, et PC versioon on kaua tehtud kaunikene icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.12.2002 23:27:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Oled kindel, et see mäng ikka cmr3 oli? Just lugesin www.gamespot.com-st, et ps2-le pidi asi alles veebruaris välja tulema.


ais tuleb ameerikas v2lja alles siis, euroopas juba pea 2 kuud v2ljas... loe kasv6i codemastersite oma lehekylge... icon_wink.gif
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
haan
HV kasutaja
haan

liitunud: 18.10.2002




sõnum 05.12.2002 20:15:55 vasta tsitaadiga

tundub suht ilus (autode kallal oleks võinud natuke rohkem vaeva näha) aga juhitavus rikub selle mängu täiesti ära.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2002 19:46:23 vasta tsitaadiga

haan kirjutas:
tundub suht ilus (autode kallal oleks võinud natuke rohkem vaeva näha) aga juhitavus rikub selle mängu täiesti ära.


Vaatan et siin paljud nurisevad RSC juhitavuse üle. Kui enne oled palju CMR2-te mänginud, siis on tõesti jube raske harjuda. CMR2-ga harjus ära pideva külglibisemisega ja käsipiduri kasutamisega, RSC-s on sellist libisemist ja käsipiduri kasutamise võimalust tunduvalt vähem. Raske hinnata, kumb reaalsem on, ise just täna lumistel külavaheteedel sõitnuna pakuks, et RSC juhitavus on reaalsusele väheke lähedasem. Samas ei sõitnud ma muidugi selliste kiirustega nagu mängus, nii et tegelikult puudub vahetu kogemus autode käitumisest suurtel kiirustel. Mängitavuse huvides võiks RSC-s autod minu arust tegelikult väheke rohkem libiseda küll.

Mis veel seda puudutab kurtmist selle üle, et autod väga kergelt ümber lähevad, siis soovitaks vaadata klippi sellest, kuidas GB rallil Grönholm, Paasonen ja mingi vant veel oma autod üle katuse keerasid. Kraav, kuhu nad otsapidi kõigepealt sisse sõitsid, polnud üldsegi sügav, kuid sealt uuesti väljudes viskas see auto täiesti müstilise hooga üle katuse. CMR2-s on praktiliselt võimatu autot üle katuse ajada.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 10.12.2002 20:35:04 vasta tsitaadiga

Kõige lihtsam viis CMR2-s auto katusele ajada on täie hooga vastu raja metallpiiret sõitmine. Siis läheb päris tihti auto ümber. icon_smile.gif
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eckh
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2002 23:23:57 vasta tsitaadiga

Mawrec kirjutas:
Kõige lihtsam viis CMR2-s auto katusele ajada on täie hooga vastu raja metallpiiret sõitmine. Siis läheb päris tihti auto ümber. icon_smile.gif


Jah, või siis täie hooga vastu puud. aga hoolimata oma praeguseks juba aegunud graafikast ja muudest puudustest on CMR2 ikkagi klassik, mida ka veel mitme aasta pärast mängida kannatab. RSC gameplay on tema kõrval niipalju puudulik, et pärast career-mode läbimist lendab see kõvakettalt minema, kui just miskit suuremat multiplayer-community-t ei teki.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 98
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kodanik2
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 10:02:36 vasta tsitaadiga

CM2 on tõesti selline, mida paari aastapärast veel usinasti mängitakse (aeglaste arvutitega icon_smile.gif ) Muidugi CM3 pole veel PC-le saadaval aga eks selle nõudmised ole riistvarale kõrgemad kah, et teda vanemate masinatega pelada. RSC juures häiris mind kõige rohkem see, et auto oli nagu kummiga tee külge pandud, kuhu iganes saa sõitsid ikka oli selline tunne, et kisub teele tagasi icon_sad.gif
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mawrec
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.04.2002




sõnum 11.12.2002 14:05:57 vasta tsitaadiga

Kõige rohkem ajab vihale see, et kui natuke RSC-s teelt kõrvale kaldud, siis kohe tekitab keset teed tagasi. Väikesed lõikamised peaksid ikka olema võimalikud. Päris rallis asi nii käibki. See on minu meelest väga tõsine miinus selle mängu juures, sest mõnikord tekitab uuesti juba pärast väga väikest teelt kõrvale kaldumist.

Aga CMR2 on siiani lemmik-rallimäng üldse, iga nädal korra ikka mängin, RSC-d ei suutnud küll üle kuu aja mängida...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2002 15:25:09 vasta tsitaadiga

Mulle see mäng igastahes meeldib, juhitavus on ka lahedam kui colinis...
noh enivei colin 2 - füüsika + graafika kokku ei läinud, auto käitus nõmedalt teel.. nagu nööriga kits. Siin mõnus lasta külg ees icon_eek.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
starfild
HV vaatleja
starfild

liitunud: 04.09.2002




sõnum 17.12.2002 01:45:47 vasta tsitaadiga

Huvitav... mis settingud mul siis on, et CMR2's väägade mõnus kylglibisemine on? Veel rohkem oleks juba ju mõttetu... äkki on see kylglibisemisesse ajamine ikka mängija süü.. CMR2 saab päris hästi juba tykk maad enne kurvi hakata valmistuma, et mõnusa kontrapöördega kurv läbi teha.. võibla RSC's see veel parem, ei tea, pole mängind... HARJUTAGE!icon_smile.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overspawn
HV vaatleja


liitunud: 17.12.2002




sõnum 17.12.2002 19:44:38 hm vasta tsitaadiga

ja üldse kõik räägivad juhitavusest nagu oleks proffessionaalsed rallisõitjad.... minu arust te räägite MÄNGITAVUSEST kulla inimesed
_________________
möh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2002 19:49:21 Re: hm vasta tsitaadiga

overspawn kirjutas:
ja üldse kõik räägivad juhitavusest nagu oleks proffessionaalsed rallisõitjad.... minu arust te räägite MÄNGITAVUSEST kulla inimesed

... ei, Sa eksid, nad üritavad siiski juhitavusest rääkida icon_rolleyes.gif Mängitavuse
seisukohast pole küll kahtlust, nii CMR2 kui ka RSC on mõlemad väga head mängud ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overspawn
HV vaatleja


liitunud: 17.12.2002




sõnum 17.12.2002 20:03:07 vasta tsitaadiga

tegelikult siiski vist ei kannata eriti võrdlust veel arvutisimulatsioonid ja tegelik elu nii et palun selgita mis moodi siin juhitavusest räägitakse? see nn juhitavus on minu arust mingi varasemalt mängitud arvutimängu baasil saadus kogemus mis ei pruugi ju üldse mitte vastata tegelikule juhitavusele...
ahh mai tea võib-olla panen segast

_________________
möh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.12.2002 20:08:51 vasta tsitaadiga

... kas just segast, aga ürita tähelepanelikumalt lugeda, kirjutasin ju,
et üritavad ! Loomulikult, kui oled ise vähegi roolis istunud, siis ajab
võrdlus reaalsusega muigama, aga sellegipoolest esineb momente,
mis tekitavad elevat äratundmisrõõmu. Igal-juhul, asi areneb ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
overspawn
HV vaatleja


liitunud: 17.12.2002




sõnum 17.12.2002 20:10:51 vasta tsitaadiga

mhmh ok
a sellega olen ma täiesti nõus et areneb ja meeletu kiirusega ise jätaks paar aastat sellest arengust vahele hea meelega icon_wink.gif

_________________
möh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inferno
Kreisi kasutaja
Inferno

liitunud: 07.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2002 20:00:21 vasta tsitaadiga

starfild ma kirjutasin,et msrc on MÕNUSAM... mulle meeldib nii rohkem näiteks. Ja mul on irl ka auto olemas ,mõned kogemused on olemas külglibisemisega kah icon_biggrin.gif (irw, mitte just head aga jah..)

mõlemad on hea MÄNGITAVUSEGA - AGA mulle ei meeldi colinis auto liikumine etc...see kuidas rattad tee peal on ja auto keerab . Tundub veider ja mitte loomulik, eriti kui replaysid vaadata.. just IMHO icon_razz.gif
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
chill
HV kasutaja
chill

liitunud: 08.05.2002




sõnum 12.11.2003 00:44:12 vasta tsitaadiga

mul selles mängus teevad mootor ja kõrvalistuja kuidagi kahtlast (pinina-krõbina-undamise) häält... et milles võib probleemi olla?

musa, ja menyy sound on ok.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Negative
Kreisi kasutaja
Negative

liitunud: 18.09.2003




sõnum 13.11.2003 00:20:59 vasta tsitaadiga

chill kirjutas:
mul selles mängus teevad mootor ja kõrvalistuja kuidagi kahtlast (pinina-krõbina-undamise) häält... et milles võib probleemi olla?

musa, ja menyy sound on ok.


mootor on läbi ja kaardilugeja on vist kah vanaks jäänud, nii et see ka uus muretseda icon_lol.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WhatsBrain
HV vaatleja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 04.04.2004 23:08:55 vasta tsitaadiga

millal teine osa tuleb???Pc-le, kui üldse tuleb???kellelgi infi on???
_________________
Aerud on mu elu
i leke puple colour:)
veel mulle meeldib vanaema maja taga tiigipel piraati mängimas käia
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Microsoft Rallisport Challenge mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.