|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
batman
HV veteran
liitunud: 14.12.2004
|
17.01.2016 20:04:58
|
|
|
| ....ja see isa peaks õnnest külili kukkuma, kuna ka tema pere on nüüd ju osa moodsast, tolerastiast täpiliseks läinud arenenud maailmast. Mees ei oska lihtsalt oma õnne hinnata ja kurdab asja eest teist taga. Sallida ja tolereeretada tuleb, mitte kalleid ja kauaoodatuid laimata...
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 20:12:19
|
|
|
mis seal venelastel köhida? las tuletavad 1945. aastat meelde.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Braien
HV Guru

liitunud: 02.02.2009
|
17.01.2016 20:27:35
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
mis seal venelastel köhida? las tuletavad 1945. aastat meelde. |
Kas see muudab selle teise teo õigeks?
_________________ Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like? |
|
| Kommentaarid: 102 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 20:31:24
|
|
|
| Braien kirjutas: |
| rtfm99 kirjutas: |
mis seal venelastel köhida? las tuletavad 1945. aastat meelde. |
Kas see muudab selle teise teo õigeks? |
kas pisut irooniline ei ole?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.01.2016 20:38:14
|
|
|
| Kas pregused vene põlved peaksid kuidagi IIMS pärast häbi tundma või nende eest vastutama? Mis see 1945 siia puutub. Ei ole irooniline. Kaua sa ikka mingeid vanu asju meelde tuletad.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 20:41:04
|
|
|
| SKG kirjutas: |
| Kas pregused vene põlved peaksid kuidagi IIMS pärast häbi tundma või nende eest vastutama? Mis see 1945 siia puutub. Ei ole irooniline. Kaua sa ikka mingeid vanu asju meelde tuletad. |
unustame siis kõik sündmused ära mis on vanem kui viis aastat?
tegelikult ma ootaks mõne päeva veel selle kaasa tundmisega. tahaks saksa politsei kommentaari asjale.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
17.01.2016 20:48:01
|
|
|
Mis ajast sa Rossija 24 "vaataja"
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
17.01.2016 20:49:41
|
|
|
| tüüpiline demagoogia jälle - võtame aga IIMS jutuks ja sujuvalt räägime hoopis muudest teemadest kui algselt püstitatu. Äkki siiski jääks konkreetsete juttude juurde ja vastaks neile aga ei ajaks miskit jura, kui miskit öelda ei oska? ainuke asjasse puutuv lause on rtfm99il see kõige viimane, et ootaks Saksa politsei komme.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
17.01.2016 21:04:15
|
|
|
| rtfm99 kirjutas: |
| SKG kirjutas: |
| Kas pregused vene põlved peaksid kuidagi IIMS pärast häbi tundma või nende eest vastutama? Mis see 1945 siia puutub. Ei ole irooniline. Kaua sa ikka mingeid vanu asju meelde tuletad. |
unustame siis kõik sündmused ära mis on vanem kui viis aastat?
tegelikult ma ootaks mõne päeva veel selle kaasa tundmisega. tahaks saksa politsei kommentaari asjale. |
See oli 70 aastat tagasi ju, mitte 5.
Kes tollal sellega seotud olid, on praeguseks surnud.
Miks see praegustele põlvedele irooniline peaks tunduma, nemad pole 1945 sündmuste taga olnud ega pea selle parast ka end halvemini tundma või selle eest vastutama.
Let's move on..
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
17.01.2016 21:07:53
|
|
|
no oma 5 aasta jutu puhul oleks tal õigem Savisaar ja KE mängu tuua
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 21:34:30
|
|
|
mis aastast siis ajalugu algab, et see kõigile sobilik oleks ja kellelegi piinlikust ei valmistaks?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
17.01.2016 21:48:56
|
|
|
point ei ole ajaloos esitati konkreetne väide - äkki püüaks selle väitega tegeleda aga mitte udu ajama hakata
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 21:56:39
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
point ei ole ajaloos esitati konkreetne väide - äkki püüaks selle väitega tegeleda aga mitte udu ajama hakata  |
õige mõte aga kuidas ma hakkan kahtlema sündmuses mida väidab vene meedia kui kaks foorumlast on endal juba vererõhu üles ajanud?
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
17.01.2016 21:59:51
|
|
|
Kui vaja, siis sobivad ka vene meedia poolt saadetud uudised.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
17.01.2016 22:09:37
|
|
|
| eh, ärge vahtige niivõrd allikat, kuivõrd uudist ennast! kui see õiges või valeks osutub, on võimalus ju edasi arutleda, et näe, päritolu sealt, miks nii, aga äkki on miskite IIMS sündmustega seotud jne. kuigi IIMS asjadega on tänapäeval seotud vaid juutide poolne natsivanameeste tagaajamine. ja sedagi vägagi kaheldavate õigustuste valguses.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
17.01.2016 22:10:19
|
|
|
Kes pole aru saanud, siis Delfi on uudist muutnud
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
17.01.2016 22:12:22
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
| eh, ärge vahtige niivõrd allikat, kuivõrd uudist ennast! kui see õiges või valeks osutub, on võimalus ju edasi arutleda, et näe, päritolu sealt, miks nii, aga äkki on miskite IIMS sündmustega seotud jne. kuigi IIMS asjadega on tänapäeval seotud vaid juutide poolne natsivanameeste tagaajamine. ja sedagi vägagi kaheldavate õigustuste valguses. |
no uudises endas on juba mainitud mitu aastat vana videot. eks näha ole mõne päeva jooksul mida keegi tunnistab.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
18.01.2016 00:33:03
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Kes pole aru saanud, siis Delfi on uudist muutnud  |
Ja mida siis täpsemalt?
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2016 00:56:08
|
|
|
| beastbeats kirjutas: |
Ja mida siis täpsemalt? |
"Saksa politsei keeldus kommentaaridest" on asendatud lause selle kohta, kuidas "kohaliku allika sõnul on tegu väljamõeldisega".
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
18.01.2016 02:35:33
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
18.01.2016 10:42:33
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Tšehhi president  |
Tubli, keegi omab ka mõistust
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
18.01.2016 17:41:16
|
|
|
| Risku kirjutas: |
Tänan hea soovituse eest, õppimine ei jookse kellelgi mööda külge maha. Mul ei ole raskusi nende sõnade eristamisel, pole ka tähele pannud, et see kellelegi teisele raskusi teeks. |
http://epl.delfi.ee/news/eesti/politseinik-pilt-sloveenia-horvaatia-piiril-on-masendav-aga-pogenikud-kaituvad-kannatlikult?id=73400033
Oled kindel? Mis moodi küll on läbi Euroopa sumpavad sissetungijad põgenikud, kui sõjapõgenik saab ametlikult EU kaitse esimesest EU riigist, kuhu ta jalg maha astub? Tegemist on kõige tavalisemat sorti rändtirtsudega, keda oma ajud roosamannauduga pehmeks keetnud vanema kooli Euroopa riigid enam tõrjuda ei suuda. Ida-Euroopa koos oma veel üsna värske mälestusega Nõukogude Liidu aegadest aga käitub nagu on ainus korrektne viis sellises olukorras käituda.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
18.01.2016 18:22:37
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:43, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
19.01.2016 01:37:09
|
|
|
Normaljokk, vägitegusid sooritavaid immigrante võrreldakse purjus soomlastega
http://uudised.err.ee/v/eesti/009ea940-5e7f-4124-ad6d-bdd86133741e/orientalist-pogenike-loimimiseks-tuleb-moista-ja-tunnetada-kultuuriruumide-vahelisi-lohesid
| tsitaat: |
Orientalisti arvates näitavad Saksamaal aastavahetusel toimunud sündmused teatud kultuuride kokkupõrget. "Kas te mäletate veel aega, kui me pidime 90-ndate alul harjuma purjus soomlastega. Põhjanaabrid on meile küll lähedased, kuid Nõukogude Liidust tulnuna tundus selline käitumisviis meile siiski pentsikuna," rääkis Kalda.
"Täna pole enam küsimus selles, kas me võtame või mitte. See aeg on ilmselgelt möödas ja nüüd tuleb tegeleda nende asjadega rahulikult, reaalselt ja mis kõige tähtsam - suhtuda inimestesse nagu inimestesse," ütles Kalda.
Orientalist lisas, et mõistab eestlasi, kuna mitte keegi ei oota siia inimesi, kes ei ole valmis võtma Eesti kultuuriruumi omaks. "Mõned asjad lihtsalt moslemitele mitte kuidagi ei sobi. Eesti piirilt üle astudes ei muutu kohe nende maailmapilt ja mentaliteet, vaid seda kõike tuleb neile tutvustada ja õpetada," rääkis Kalda.
|
_________________ Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine |
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gangrel
HV kasutaja

liitunud: 11.07.2008
|
19.01.2016 03:56:21
|
|
|
Lisaks sellele, et kommunistilikud ja natsistlikud sõjalis-ekspansiivsed ideoloogiad olid ka kõige edukamad/agressiivsemad just nendel ajaperioodidel, mil nende peremeesloomadel olid nooruslikud populatsioonid. Vana hea Murphy seadus: ajalugu armastab spiraale. Miks? Minu subjektiivne arvamus: sest inimese põhiloomuse ABC ei muutu kunagi. Ei läbi ajastute ega erinevate kultuuride. Antud juhul siis valitseb tõsiasi, et noored mehed muutuvad kergelt sõjakaks/agressivseks kui neid on palju ja nad tunnetavad oma jõudu kambana/massina. Selle kohta on isegi ajatuid aforisme/vanasõnu olemas- nt "sõda on noorte meeste mäng" jne. Lisa nendele noorte meeste massidele ka mõni jõuline ja raudse käega ideoloogia (nt fundamentalistlik/monarhistlik keskaegne kristlus, natsism, kommunism, uusaja koloniaalne imperialism, islam jne) mis nad ühtse lipu alla koondab ning tulemuseks on ehtne püssirohutünn.
| tsitaat: |
Inimesed on alati tahtnud teada, mida tulevik toob. Sellepärast ongi üheks väga heaks tuluallikaks posimine. Kohvipaks ja klaaskuul on eilne päev. Kaartide ladumise ja “kosmiliste sõnumite” edastamisega vallutavad ekstrasensid inimmeeli ning räägivad klientidele seda, mida tahavad kuulda nende heade uudiste järele sügelevad kõrvad.
Posimine ja head uudised on popp värk. Lugejad ehk mäletavad veel sellist meest nagu Mohammed Saeed al-Sahhaf, enam tuntud kui Koomik Ali ja samuti Tanki-Ali. See mees oli viimase Iraagi sõja ajal Saddam Husseini propagandaminister ning sai kuulsaks oma absurdsete teadaannetega. Muu hulgas väitis ta oma kuulsas tänaval antud intervjuus, et Ühendriikide sõdurid teevad Bagdadi barrikaadide ees sadade kaupa enesetappe ning ameeriklaste tankid ei tungi kunagi kuulsusrikka Iraagi veelgi aulisemasse pealinna. Paraku sattus just siis kaamerasse, Tanki-Ali selja taha, üks Ühendriikide tank, sest vaenlase soomusüksused olid intervjuu andmise kohast mõnesaja meetri kaugusel.
Samamoodi on üritanud hämada – eriti eelmise aasta jooksul – läänemaailma massimeedia, varjates näiteks Egiptuse Kairos Tahriri väljakul toimepandud vägistamisi, keelatades nimetada illegaalset immigratsiooni invasiooniks, mätsides kinni illegaalide sooritatud isikuvastaseid kuritegusid ning nimetades sellest teavitajaid islami- ja inimfoobideks.
Lääne-Euroopa ühiskonda valdab Koomik Ali sündroom. Õigemini ei ole tegemist isegi mitte tragikoomikaga. Meie ajastu uueks sangariks on tõusnud Katastroofi-Angela. Saksamaad ja Lääne-Euroopat ei saa nimetada enam Lääne või kui soovite – kristliku – ühiskonna kantsiks. Ta ei ole seda enam ammu muidu kui vaid sõnades. Sedagi haruharva. Usk raha kõikvõimsusesse on mänginud meile suure karuteene, ja nii nagu Andrus Ansip nimetas majandusmulli lõhkemise eest hoiatajaid paanitsejateks, nii on ignoreerinud ka eurooplaste juhtfiguurid mõistusele kutsuvaid hääli.
Üks sellistest on Gunnar Heinsohn, kes ei ole sugugi mitte kõrtsifilosoof, vaid sotsioloog, majandusteadlane ja demograaf, julgeolekupoliitika õppejõud Saksamaal ja Roomas asuvas NATO Kaitsekolledžis. Oma 2003. aastal ilmunud raamatus “Pojad ja maailmavõim: terrori roll rahvaste tõusus ja languses” (“Söhne und Weltmacht: Terror im Aufstieg und Niedergang der Nationen”) ennustas ta peatselt Euroopasse saabuvat invasiooni Aafrika ja Aasia “lähipiirkondadest”. Seda raamatut ei ole tõlgitud ühessegi keelde ja sellest teosest ei ole keegi eriti kuulnudki.
Tosin aastat tagasi hoiatas Heinsohn “vanuritemullis” elavat Läänt Lähis-Ida ja Saharast lõunapool asuva Aafrika “noortemulli” eest. Selles piirkonnas on elanikkonna seas 15–24 aastaseid elanikke enam kui 20%. See mull on nüüd lõhkenud ning sellega kaasnenud vägivallalained meie kontinendil annavad õiguse rääkida lõhki plaksatanud paisest. Euroopasse tungivad noorte meeste hordid on viinud Euroopa olukorda, kus Kölni politseijuht Erich Rettinghaus peab tõdema, et Saksamaa on kaotanud kontrolli oma maa üle ning Euroopas on pool miljonit sissetungijat, kellest ei ole mitte mingisugust ülevaadet.
Professor Heinsohn ei ole enam muidugi mingi prohvet, kui ta väidab, et praegu toimuv on alles algus. Seda võiks eitada ainult kas väga rumal või väga kinnimakstud isik. Gunnar Heinsohn on aga oma uurimusega juhtuvat ette kuulutanud. Eelpool nimetatud raamatus väitis ta, et “noortemull” saavutab apogee aastal 2025 ning sellest lähtub järgnevate aastakümnete jooksul globaalne oht, mis võib 21. sajandist teha veriseima kogu inimkonna ajaloo vältel. Noorte inimeste suur populatsioon (15–29-aastaseid enam kui 30%) on alati viinud veriste konfliktideni, riikide, impeeriumite ja tsivilisatsioonide kokkuvarisemiseni.
Professor toob näiteks varauusaegse Hispaania, mis suutis vallutada suuri territooriume mitte sellepärast, et see maa oleks olnud ülerahvastatud. Seda soodustas hoopis 1484. aastal paavsti poolt välja antud erimäärus, mille alusel tõi sündide kunstlik piiramine kaasa surmanuhtluse. Sellisel moel tõusis laste arv peredes kahelt-kolmelt kuue-seitsmeni ning kuigi aastal 1493 oli elanikkond kolmandiku võrra väiksem kui enne suurt katku, oli see märgatavalt noorenenud. Aastal 1350 oli hispaanlaste keskmiseks vanuseks 28–30 aastat, 1493 oli keskmiseks vanuseks 15 aastat. Peredes oli liiga palju noori mehi, kes ei teadnud, mida oma eluga peale hakata. 95% Uut Maailma vallutama läinud konkistadooridest olid väga noored. Neid kutsuti secundones – pere teine poeg. Portugal, Inglismaa, Holland ja Prantsusmaa läksid peagi sama rada.
Hiina rahvaarv kasvas 20. sajandi jooksul kolmekordseks, 400 miljonilt 1,2 miljardini. Mao Ze Dong viis oma revolutsioonid läbi noorte abil, kelle südametunnistus vaigistati ideoloogiaga ning õigusega tappa kõik uue elu vastased.
Nüüd on meie maakera olukorras, kus muslimimaailma rahvaarv on kasvanud 800%. Kui aastal 1900 oli maailmas ca 150 miljonit moslemit, siis aastatuhande vahetuseks oli see arv tõusnud nagu hiinlastelgi 1,2 miljardini.
Heinsohni seisukoht on, et meie sajandi keskpaigaks on Euroopa moslemitest üle ujutatud. Järgneva 35 aasta jooksul võib teoreetiliselt Euroopasse ümber asuda 250 miljonit majanduspõgenikku ehk illegaalset immigranti ning eeldatavasti kuni 950 miljonit aafriklast ja araablast soovivad asuda elama Euroopasse. Aastaks 2050 kahekordistub Aafrika rahvaarv – kuni 2,4 miljardi inimeseni, ja suuremal osal neist ei pruugi olla üldsegi mitte head elutingimused. Euroopa ei suuda neid toita, ent vananenud ja nõrgalt Euroopalt ei küsi tema arvamust enam keegi.
Heinsohn kasutab väljendit “demograafiline häireolukord” – see tekib siis, kui konkreetses riigis on 100 vanuses 40–44 inimese kohta alla 80 kuni 4-aasta vanust poisslast. Saksamaal on see suhtarv 100/50. Gaza sektori araablaste seas 100/464, Afganistanis 100/403, Iraagis 100/351 ja Somaalias 100/364.
Heinsohn esitab ka muid ärevaks tegevaid märke. 100 vanema isiku (55–59) kohta on Saksamaal ja Austrias 70–80 teismelist, passiivset ja pelglikku põliseurooplast. Peagi tekib aga olukord, kus nimetatud 80 teismelise kohta elab neis maades 300–700 raevukat, harimata, tulevikuta ja elueesmärgita aafriklast.
Euroopas on maad võtnud noorte väljaränne sinna, kuhu aafriklastel ja araablastel on raske pääseda. Noored sakslased, hollandlased ja prantslased kolivad ära Ühendriikidesse, Austraaliasse ja Uus-Meremaale üha kiirenevas tempos. Ainuüksi Saksamaalt lahkub igal aastal 150 000 inimest anglosaksi maadesse. Kanada, Austraalia ja Uus-Meremaa võtavad igal aastal meelsasti vastu suure hulga (kuni poolteist miljonit) hästi koolitatud immigranti ning teevad kõik endast võimaliku nende saabumise kergendamiseks.
Olukord läks Lääne-Euroopas käest ära 1980. aastate alguses. Aastatel 1990–2012 kolis Saksamaale 13 miljonit immigranti, kellest suurem osa oli ilma ametioskuseta. Sama juhtus ka Prantsusmaal. Tänu siiani läbiviidud vasakpoolsele ja liberaalsele poliitikale on Saksamaa olukorras, kus avatud töökohti on 2 miljonit ning sotsiaaltoetustest elab 6 miljonit inimest. 35% vastsündinutest ei ole sakslased. 90% rasketest kuritegudest sooritavad mittesakslased. Prantsusmaal on 40% vastsündinutest araabia või Aafrika päritolu. Üha laienev ja takistamatu noorte aafriklaste ja araablaste sissetung Euroopasse võib tõeks teha karmi ennustuse Pariisi Notre Dame’i mošeest.
Olukorras, kus Euroopa on kaotamas tänu liberaalsotsialistlikule ajupesule enesealalhoiu instinkti ning minetamas kaitsesuutlikkust, ei jää üle muud kui rõõmustada niinimetatud idabloki maade koondumise üle. Ka Bütsants, ehk Ida-Rooma kestis veel üle kümne sajandi pärast seda kui ennast imetlev ja lühinägelikult mõnulev Lääne-Rooma oli kokku varisenud immigrantide all, kes kõik tahtsid tema hiilguse riismetest osa saada.
Näib tõesti, et pool Euroopat on minemas kõige kaduva teed ja teisel poolel on siiski šanssi olukorrast eluga välja tulla. Visegradi riikidel nagu Ungari, Poola, Tšehhi ja Slovakkia on veel võimalus enda piire, maad ja rahvast kaitsta. Saksamaa seda ei suuda. Prantsusmaa samuti mitte. Eesti ja teiste Euroopa rahvaste arv peab tõesti kasvama, aga mitte muukeelsete ja -meelsete abil. On ju ammu selgeks saanud, et see tee viib vaid konfliktide ning vägivallani.
Balti riikide tulevik ei tohi olla Euraabia kalifaadis. Angela-hanum ja Jean-Claude-agaa võivad ju unistada uuenenud ja tervenenud Euroopast, ent ma kardan, et uued valitsejad vaevalt lasevad neil ja nendesugustel Berlinistanis või Parisabadis oma suud lahti teha. Nii kahju kui sellest ka ei ole – Lääne-Euroopal puudub suutlikkus ja julgus reageerida adekvaatselt praegu toimuvale invasioonile. Katastroofi-Angela peab ilmselt peagi vaatama lõhenenud Euroopa kaarti nagu noorpõlves kui Saksamaa oli jagatud kaheks. Selle on põhjustanud tema enese ja ta kambajõmmide poliitika, tegevus ja tegevusetus. |
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.01.2016 10:23:28
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2016 10:46:56
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
Normaljokk, vägitegusid sooritavaid immigrante võrreldakse purjus soomlastega
http://uudised.err.ee/v/eesti/009ea940-5e7f-4124-ad6d-bdd86133741e/orientalist-pogenike-loimimiseks-tuleb-moista-ja-tunnetada-kultuuriruumide-vahelisi-lohesid
| tsitaat: |
Orientalisti arvates näitavad Saksamaal aastavahetusel toimunud sündmused teatud kultuuride kokkupõrget. "Kas te mäletate veel aega, kui me pidime 90-ndate alul harjuma purjus soomlastega. Põhjanaabrid on meile küll lähedased, kuid Nõukogude Liidust tulnuna tundus selline käitumisviis meile siiski pentsikuna," rääkis Kalda.
"Täna pole enam küsimus selles, kas me võtame või mitte. See aeg on ilmselgelt möödas ja nüüd tuleb tegeleda nende asjadega rahulikult, reaalselt ja mis kõige tähtsam - suhtuda inimestesse nagu inimestesse," ütles Kalda.
Orientalist lisas, et mõistab eestlasi, kuna mitte keegi ei oota siia inimesi, kes ei ole valmis võtma Eesti kultuuriruumi omaks. "Mõned asjad lihtsalt moslemitele mitte kuidagi ei sobi. Eesti piirilt üle astudes ei muutu kohe nende maailmapilt ja mentaliteet, vaid seda kõike tuleb neile tutvustada ja õpetada," rääkis Kalda.
|
|
Haige... ja siis imestatakse, et ka üldine suhtumine riiki halveneb.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.01.2016 10:48:03
|
|
|
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
19.01.2016 10:49:35
|
|
|
raisk...kõige vastu eksinud juba
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.01.2016 11:58:36
|
|
|
.....
viimati muutis sooty 20.11.2018 18:05:35, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
19.01.2016 12:08:11
|
|
|
| sooty kirjutas: |
| Kopipaste ka siia, küll varsti maha kangutatakse selline vihakõne. Eelmine arvamuslugu kadus Delfist paari tunniga. |
Kui Luige enda lugu kaob tema enda meediakanalist... vot siis oleme jõudnud riigi kontrollitud meediani.
Ehk, et võimalus, et too lugu kaob on kaduvväike.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
19.01.2016 12:38:28
|
|
|
| Scart kirjutas: |
Tohib ma esitan ühe küsimuse? . |
see on retooriline küsimus?
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.01.2016 12:47:02
|
|
|
| tsitaat: |
After all, meie pidime tegema ju "kõik paremini", kui teised.
|
Sulle praegune olukorda ei sobi siis? Pole nagu pagulasi meil
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2016 12:53:23
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| Sulle praegune olukorda ei sobi siis? Pole nagu pagulasi meil |
Ei saaks öelda, et see oleks valitsuse ja "salliva Eesti" töövõit
EDIT: selgitan - mingi Eesti sallivuse mutt esines aasta lõpus ju kurbnaljaka avaldusega sellest, kuidas "meie" nii väga tahame neid siia, aga näed, keegi ei taha tulla.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ref
Kreisi kasutaja
liitunud: 10.08.2003
|
19.01.2016 13:05:21
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
| tsitaat: |
After all, meie pidime tegema ju "kõik paremini", kui teised.
|
Sulle praegune olukorda ei sobi siis? Pole nagu pagulasi meil |
Sel aastal on Eestisse asunud elama ca 100 pagulase staatusega inimest (tho, tõesti, seda väljaspoolt euroopat, mitte juba euroopasse saabunud, kuid ringi asustatud, inimest).
Lisaks veel ca 3k tavalist migranti.
|
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
19.01.2016 13:14:50
|
|
|
teate küll, kes pagulasteks peame.
EKRE muidugi laiendab seda "näita ust kui must" vms
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2016 13:27:54
|
|
|
| Max Powers kirjutas: |
EKRE muidugi laiendab seda "näita ust kui must" vms  |
Minu meelest pole küll EKRE midagi taolist väitnud ja see süsteemne rünnak EKRE pihta meedia ja valitsuse poolt ei kuulu küll selle sajandi valge maailma poliitvahendite hulka. Samal ajal kireb valitsus ja riigimeedia sellest, kuidas Poola valitsus üritab meediat suukorvistada
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.01.2016 13:46:41
|
|
|
Helme ei = EKRE ja kui lugeda kaugemale pealkirjast, ütleb Helme täpselt ära kõik selle, mille oleks pidanud Euroopa selle sissetungijate väe ees tegema, et vältida just seda, mis praegu üle EU toimub.
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|