Avaleht
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:18:50 soovitage korraliku arvutitooli vasta tsitaadiga

oleks vaja normaalselt tooli eelmine sai ostetud miski yskist 130 eurine millel nüüd see kunstnahk kõik mõrane jne...
kuigi mugavus oli okei isegi.
vaatasin ka seda mugav tool teemat ei jäänd küll sealt miskit asjaliku silma...

hinnaklass kuni ca 350. tool võiks kannatada istumist jutti 4h ikka vähemalt... ise kuskil 180 cm pikk ja 80+ KG
vaatasin siin neid akracking ja dxracer toole aga noh kuskil lõuna eestis neid ei müüa ja põrsast kotis küll ostma ei hakka:P
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:27:51 vasta tsitaadiga

dxracerit ei müüda kuskil eestis.
Samas, ise oman pea aasta (paar kuud puudu). Ei vaju ega kulu veel kuskilt otsast (ikka mõnusalt peal tiksutud sellel). Ainukesed väiksed "jäljed" on kassi tekitatud (tegelikult neidki suht raske märgata).

Jyski tool see vajus miski 7-8 kuuga ära ja istusid nagu taburetil + sõi aknast sisse paistev päike vist tolle odava kunstnaha ka ära ja lõpuks olid tükid taga icon_lol.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:29:34 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
dxracerit ei müüda kuskil eestis.
Samas, ise oman pea aasta (paar kuud puudu). Ei vaju ega kulu veel kuskilt otsast (ikka mõnusalt peal tiksutud sellel). Ainukesed väiksed "jäljed" on kassi tekitatud (tegelikult neidki suht raske märgata).

Jyski tool see vajus miski 7-8 kuuga ära ja istusid nagu taburetil + sõi aknast sisse paistev päike vist tolle odava kunstnaha ka ära ja lõpuks olid tükid taga icon_lol.gif


endale see silma jäänd https://www.caseking.de/en/akracing-premium-plus-gaming-chair-rot-gazu-259.html
mis dxracer sul täpsemalt on ja kust ostsid?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:41:11 vasta tsitaadiga

dxracer.net aga need on vahepeal vist oma putka kinni pannud vms iganes neil kodulehega toimub.
Igal juhul see seeria http://www.dxracer-europe.com/pc-gaming-chairs-office-chairs#ai=331

Samas dxracer, akracing, maxnomic peaks kõik suht sama vitsaga löödud olema.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:43:00 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
dxracer.net aga need on vahepeal vist oma putka kinni pannud vms iganes neil kodulehega toimub.
Igal juhul see seeria http://www.dxracer-europe.com/pc-gaming-chairs-office-chairs#ai=331

Samas dxracer, akracing, maxnomic peaks kõik suht sama vitsaga löödud olema.


vaatan jah ,et igalpool out of stock... tuleb võtta akracing aga ei tea millist valida:O
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:44:59 vasta tsitaadiga

Igal juhul neid taolisi noname toole tasuks vältida nagu tuld. Suht mõningate eest küsitakse pea 200€, samas kvaliteet on nagu alloleval lingil
http://www.needforseat.de/maxnomic/maxnomic-vs-noname/index.html

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 17:50:22 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Igal juhul neid taolisi noname toole tasuks vältida nagu tuld. Suht mõningate eest küsitakse pea 200€, samas kvaliteet on nagu alloleval lingil
http://www.needforseat.de/maxnomic/maxnomic-vs-noname/index.html


kas sul see riidemoodi või see naha taolise kattega? higistama ei hakka selle nahkse tooliga???
samas nahkne on 100 euri kallim ja kõvasti ilusam kaldun selle poole aga kardan ,et munad hauduvad ära:D?
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 18:02:23 vasta tsitaadiga

Ma ei tea, kas asi oli jahedas suves või milles, aga ise kinni küll ei kleepunud. Võid ka riide võtta, aga kui kombeks miskit värki krõbistada seal istudes siis on riide puhastamine ikka täielik piin. Nahkse puhul tõmba lihtsalt niiske lapiga vahedest läbi ja korras.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2016 18:12:30 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Ma ei tea, kas asi oli jahedas suves või milles, aga ise kinni küll ei kleepunud. Võid ka riide võtta, aga kui kombeks miskit värki krõbistada seal istudes siis on riide puhastamine ikka täielik piin. Nahkse puhul tõmba lihtsalt niiske lapiga vahedest läbi ja korras.



võtsin selle premium series tooli ära loodan ,et on mugav:D
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
duxdery
HV veteran
duxdery

liitunud: 13.05.2011




sõnum 06.01.2016 20:27:37 vasta tsitaadiga

Saan aru, et nüüd vist juba soetatud aga kui kellelgi vajadus saaksin abistada siit ostmisega ning eesti toimetamisega: http://www.jimms.fi/fi/Product/List/000-17W/pelaaminen--pelituolit
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 08.01.2016 10:00:55 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma ei tea, kas asi oli jahedas suves või milles, aga ise kinni küll ei kleepunud. Võid ka riide võtta, aga kui kombeks miskit värki krõbistada seal istudes siis on riide puhastamine ikka täielik piin. Nahkse puhul tõmba lihtsalt niiske lapiga vahedest läbi ja korras.



võtsin selle premium series tooli ära loodan ,et on mugav:D


Heips, anna teada kui kohale jõudnud. Ma mõtlen endale sama osta. Mind huvitavad muljed icon_smile.gif.

Aga kui kellelgi on veel pakkuda soovitusi siis olen muidu kõrvad lahti kuulama.

Ma ajan ise taga ka korraliku tooli pikkadest sessioonideks, mängurlusega tegelemiseks.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002




sõnum 09.01.2016 11:48:32 vasta tsitaadiga

Ise võtsin kasutatud isku stepi, pole ühtegi halba sõna öelda, 80€ eest tooli küll ja pole mingi plastmassist jüski/home4you junn mis peale 2 nädalat lihtsalt pooleks läheb, korralik metallist konstruktsioon ja actually disainitud nii, et mugav istuda oleks.
Kommentaarid: 488 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 396
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 15.01.2016 12:23:32 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
TGEgL, linki?


Herman Miller'i toole on päris mitmes variatsioonis müügil AGM sisustuses Pärnu maanteel. Ise olen umbes 3a ~8h päevas istunud kontoris nende SAYL tooli peal ja ei oskagi nagu paremat tooli soovida. Kiidetakse ka nende Aeron-it. Kui ma väga ei eksi, siis minu teada annavad nad oma toolidele 12-aastase garantii. Garantiitööde teostamine toimub USA-s ja Kanadas, aga kohalik retailer peaks sellega tegelema kui tõepoolest mingi puudus ilmneb.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2016 13:37:13 vasta tsitaadiga

simon10362 kirjutas:
siven kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Ma ei tea, kas asi oli jahedas suves või milles, aga ise kinni küll ei kleepunud. Võid ka riide võtta, aga kui kombeks miskit värki krõbistada seal istudes siis on riide puhastamine ikka täielik piin. Nahkse puhul tõmba lihtsalt niiske lapiga vahedest läbi ja korras.



võtsin selle premium series tooli ära loodan ,et on mugav:D


Heips, anna teada kui kohale jõudnud. Ma mõtlen endale sama osta. Mind huvitavad muljed icon_smile.gif.

Aga kui kellelgi on veel pakkuda soovitusi siis olen muidu kõrvad lahti kuulama.

Ma ajan ise taga ka korraliku tooli pikkadest sessioonideks, mängurlusega tegelemiseks.



heips sain kätte täna.... tarnimine ikka väga kiire neil. esmaspäeval tellisin ja täna hommikul omvina kuller tõis juba ukse taha ära. pakk ise 25 KG.
hetkel mis oskan öelda ,et kokku panemine lihtne, näeb välja ilus. istumine on ülimugav kahjuks pole lähiajal aega teha pikka gaming sessioni ,et ei oska öelda kas ta ka nii pikalt mugav on.
build quality tundub olevat hea, jällegi ei saa pead anda. ise eeldan ,et 340 euri maksev tool 4 aastat vähemalt vastu peaks.
timmida saab teda igatepidi vastavalt enda vajadusele. ise olen kindlalt rahul. loodetavasti ei kulu aastatega materjal ja ei teki muidu vigu.

kedagi huvitab siis tellisin siit ja jutt sellest toolist konkreetselt. http://akracingeurope.eu/product/akracing-premium-plus-gaming-chair-red/
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sigakoer
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.01.2004




sõnum 16.01.2016 22:37:30 vasta tsitaadiga

Kas keegi teab, kust saaks Tallinnas osta reguleeritava kontoritooli jalale uut õhusilindrit?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002




sõnum 17.01.2016 01:46:37 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
taavi kirjutas:
TGEgL, linki?


Herman Miller'i toole on päris mitmes variatsioonis müügil AGM sisustuses Pärnu maanteel. Ise olen umbes 3a ~8h päevas istunud kontoris nende SAYL tooli peal ja ei oskagi nagu paremat tooli soovida. Kiidetakse ka nende Aeron-it. Kui ma väga ei eksi, siis minu teada annavad nad oma toolidele 12-aastase garantii. Garantiitööde teostamine toimub USA-s ja Kanadas, aga kohalik retailer peaks sellega tegelema kui tõepoolest mingi puudus ilmneb.


Linki küsisin selle naljavenna käest, kes 300-600 hinnaga tooli küsimise peale herman millerit soovitas. Nagu oligi arvata, ei tulnud sealt midagi.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jaanos
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2009




sõnum 17.01.2016 17:20:40 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Rauno266 kirjutas:
taavi kirjutas:
TGEgL, linki?


Herman Miller'i toole on päris mitmes variatsioonis müügil AGM sisustuses Pärnu maanteel. Ise olen umbes 3a ~8h päevas istunud kontoris nende SAYL tooli peal ja ei oskagi nagu paremat tooli soovida. Kiidetakse ka nende Aeron-it. Kui ma väga ei eksi, siis minu teada annavad nad oma toolidele 12-aastase garantii. Garantiitööde teostamine toimub USA-s ja Kanadas, aga kohalik retailer peaks sellega tegelema kui tõepoolest mingi puudus ilmneb.


Linki küsisin selle naljavenna käest, kes 300-600 hinnaga tooli küsimise peale herman millerit soovitas. Nagu oligi arvata, ei tulnud sealt midagi.


Siit siis ka moraal ehk hind ununeb ammu enne kasutus(eba)mugavust icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 18.01.2016 22:51:19 vasta tsitaadiga

Järelturul liigub Millereid ja Leape selle hinnaga. Eriti, kui mingi kriisi laadne asi tuleb, kus start-upid oma uksi kinni panevad icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.01.2016 16:56:58 vasta tsitaadiga

HM Sayl ongi 450+KM. Mahub ilusti sinna hinnapiiri sisse.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.01.2016 19:45:18 vasta tsitaadiga

keegi oskab öelda ka, kas Aeron öigustab oma hinnavahet Sayl-ga ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009




sõnum 21.01.2016 11:57:56 vasta tsitaadiga

Minu jaoks ei õigusta. Aeron-i seljatugi on imo liiga lai ning ei luba väga õlgasid liigutada samas kui SAYL toetab just lülisammast, aga ülevalt kitsenev seljatugi jätab õlgadele ja kätele liigutamisruumi.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001




sõnum 22.01.2016 08:28:12 vasta tsitaadiga

AGM-is oli Herman Miller Aeron viimati 1400 E U R O T !

Olen KB-s kuulutanud pea aasta kuid mitte ühtegi pakkumist.

Kui kellelgi pakkuda Aeronit suurimas C-suuruses 400-600€-andku palun teada!

_________________
2023 QULBIX Q140 12kW 280Nm el.ratas 5999€
1996 MB E250 W124 OM605 TÜV 5/2025 3000€
Jura E8 750€ (poes 1299€)
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 09:11:47 vasta tsitaadiga

terminator, ja milline see konf ise oli? Kui seal kõik täislaks lisad on nagu metallist raamid, nahast käetoed jne siis lõpuks see hind ikka paisub võimsalt vs baasmudel.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.01.2016 10:18:22 vasta tsitaadiga

terminator, ostad ühe korra ära ja köik. Kestab terve elu see tool.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 23.01.2016 01:04:51 vasta tsitaadiga

Oli endal 4 aastat nahast arvuti tool, maksis 300 euri kunagi. Päris mitu korda sai alumiiniumit keevitamas käidud. Lõpuks murdus seljatugi ära. Arvutitoolid tegelt pole mõeldud üle 100kg tümikatele. Asemele võtsin vana bmw istme thumbs_up.gif Kõva kui kurat, peaks kestma paarkümmend aastat, mugav ja mõeldud pikalt istumiseks. Ainuke puudus on käetoed, neid pole icon_biggrin.gif
_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Ärifoorumid »  Ostuabi/hinnapäring »  Mugav tool mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.