Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 14.01.2016 10:44:04 vasta tsitaadiga

Kuu Toidupood, Tähe 61.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lnxab
HV kasutaja
lnxab

liitunud: 26.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 11:57:58 vasta tsitaadiga

miks ma siia postitada saan? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 11:59:26 vasta tsitaadiga

tanel on lahke. kuskil uudiste all on nupuke ka selle kohta. sa vist ostsid krediiti.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 12:06:53 vasta tsitaadiga

lnxab, HV 18 sünnipäeva puhul tasuta Vaba Mikrofon postitusõigus ja HV krediidi ostmisel saab 30% tasuta juurde icon_wink.gif icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 18:38:31 vasta tsitaadiga

Kus see vaktsineerimise teema oli?
http://themetapicture.com/angry-scientist-finds-uneducated-internet-comment-and-delivers-badass-response/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 14.01.2016 20:38:03 vasta tsitaadiga

Rasmus kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kuskohast ma saan kontrollida, mis tegevusvaldkondadega FIE on registreeritud?


https://mtr.mkm.ee/

Sealt saab vist ainult enda kohta?
Aga teiste FIEde kohta?

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 20:43:51 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kus see vaktsineerimise teema oli?
http://themetapicture.com/angry-scientist-finds-uneducated-internet-comment-and-delivers-badass-response/


Oli Vabas Mikris kunagi

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 15.01.2016 00:21:15 vasta tsitaadiga

-KRANTS- kirjutas:
Rasmus kirjutas:
-KRANTS- kirjutas:
Kuskohast ma saan kontrollida, mis tegevusvaldkondadega FIE on registreeritud?


https://mtr.mkm.ee/

Sealt saab vist ainult enda kohta?
Aga teiste FIEde kohta?


Kontrollisin ühe FIE'ga- tundub, et midagi saaks nagu selle alt @
"Kehtiva registrikaardi väljatrükk"

Kui otsida "Ettevõtja nimi või registrikood" abil (kohe üleval väli)
https://ariregister.rik.ee/index.py

1. kanne:   Tegevusala on 1. põllumajanduslik tootmine ja realiseerimine, marjakasvatus
1. kanne:   Tegevusala on 2. teenustööd põllumajandusmasinatega
1. kanne:   Tegevusala on 3. metsa ülestöötamine ja realiseerimine
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 00:39:36 vasta tsitaadiga

Kas Arnis ja SuperAmoled on sugulased?
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.01.2016 00:49:40 vasta tsitaadiga

Kurat neid teab icon_neutral.gif

Kas tuleb tänavatäis madruseid ikka ära?
http://tartu.postimees.ee/3469349/volinikud-toetasid-madruse-tanava-naasmist

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 09:02:50 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Kas Arnis ja SuperAmoled on sugulased?


Juba profiili järgi ytleksin, et ei.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:06:51 vasta tsitaadiga

Kas poes ei peaks saama mandariini enne ostmist proovida? Et nagu krt teab mis seal koore alla peidus on, pärast mingi jube partii, umbe hapud vms icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:37:14 vasta tsitaadiga

Mine turule, seal tihti lubatakse. Aga seadus küll ei sunni poodi sulle enne ostu proovimist võimaldama. Kui sildile on kirjutatud magus ja lahtise koorega, aga tegelikult on hapu ja kinnise koorega, siis pärast võib muidugi tarbijakaitsele kaebuse saata. Poes on proovimisega lihtsalt see teema, et siis oleks hulk seltsimehi, kes käiski poes nii, et prooviks kõike niikaua kuni kõht täis saab ja läheks midagi ostmata minema icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 15.01.2016 17:37:28 vasta tsitaadiga

Rimil on rahulolu garantii - kui ei meeldi, vii tagasi.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:39:12 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi elektroonikaseadmeidki tagasi viia. Hakka siis veel oma aega raiskama mingi eurose toidukraamiga
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:41:54 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
Ma ei viitsi elektroonikaseadmeidki tagasi viia. Hakka siis veel oma aega raiskama mingi eurose toidukraamiga

+1
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 17:53:06 vasta tsitaadiga

Pigem see ongi mõeldud nendele penskaritele, kellel nagunii aega ülearu ning ajavad taga igat eurosenti.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 18:06:32 vasta tsitaadiga

Mandariinidega on veel okei, olgu või hapud - vähemalt mingigi maitse.
Viimastel aastatel olen aga korduvalt ostnud apelsine, mil puudub igasugune maitse. Näri nagu vatti.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 15.01.2016 18:29:25 vasta tsitaadiga

Seda oranži asja tuleb apelsinidel süüa, mitte valget
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 18:31:57 vasta tsitaadiga

Tnx emme!
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ykshuntka
HV kasutaja
ykshuntka

liitunud: 15.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 20:43:18 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Rimil on rahulolu garantii - kui ei meeldi, vii tagasi.

Võru Rimis on ainult mädanenud.
Isegi need kirve hinnaga sangaga karbis olevad.
Ei olegi midagi võtta, et hiljem tagasi viia.
Ka teised poed pakuvad saasta.
Näiteks Maksimarketis laoti täna uus hunnik imelikke müügiks.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2016 21:40:45 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
Smati kirjutas:
Rimil on rahulolu garantii - kui ei meeldi, vii tagasi.

Võru Rimis on ainult mädanenud.
Isegi need kirve hinnaga sangaga karbis olevad.
Ei olegi midagi võtta, et hiljem tagasi viia.
Ka teised poed pakuvad saasta.
Näiteks Maksimarketis laoti täna uus hunnik imelikke müügiks.

Stroomi XX maximas on igatahes küll eriliselt mäda kraam müügis, veidi eemal Rimist saab palju viisakamat asja. Ju see väikese koha värk (võrus vist üks rimi vaid?), et kaupa ei tule nii tihti peale...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 21:47:53 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Ju see väikese koha värk (võrus vist üks rimi vaid?), et kaupa ei tule nii tihti peale...

see on küll väheusutav. isegi siia tuleb nii Selverisse kui Konsumitesse min 3x nädalas juurikaid. vaevalt, et Maximasse ja Rimisse harvem tuleb.

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 21:51:06 vasta tsitaadiga

Rimi on parim koht juurikate, puuviljade jne ostuks, alati suur valik ja kaup väga ok, vähemalt Rakveres.
Selveris on nagu jumal juhatav kvaliteet, valik väike.
Maksimarketis enamus saast, valik suht sama suur kui rimis

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 15.01.2016 21:52:59 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Ju see väikese koha värk (võrus vist üks rimi vaid?), et kaupa ei tule nii tihti peale...

see on küll väheusutav. isegi siia tuleb nii Selverisse kui Konsumitesse min 3x nädalas juurikaid. vaevalt, et Maximasse ja Rimisse harvem tuleb.

No ma pidasin silmas võrreldes Tallinna ja Võruga. Aga eks seal võivad muud põhjused ka olla.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 22:01:32 vasta tsitaadiga

Kuressaare ongi ju Võruga täitsa võrreldav - samuti 1 Rimi (+2 Saastakat; Rimi/Saastakas toovad oma juurikad ise maale, Maxima ka; Coop, Selver ja Prisma tuginevad Bambona, Karlskroona ja Viljade Maailma pakutavale).
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 22:15:51 vasta tsitaadiga

kuressaare kaubandusvõrgule pole küll mitte midagi ette heita.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 22:58:35 vasta tsitaadiga

toidukaubandusele on mul ette heita vaid seta, et kesklinnas on vaid Konsum, mis pidevalt killib oma sortimendist just neid asju mis mulle kõige meelepärasemad! lähim konkurent on Maxima, 1,5km kaugusel, küll XX, aga söögi poolest on sealt veel vähem osta. Selver juba ~2km kaugusel ja Rimi ligi 2,5km kaugusel thumbs_down.gif
seda, et Saaremaa kaubandus üleüldiselt on päris heal tasemel kolka kohta sain aru juba 10+a tagasi kui autotrippisime Peipsi lähedale suvepäevadele. see oli ikka päris nukker mis seal väljaspool suurlinnu oli icon_biggrin.gif nõukahõng oli võtmesõnaks...

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2016 23:01:46 vasta tsitaadiga

Kust kurat sa hapu mandariini praegusel hetkel saad?

salatoimik kirjutas:
Kas poes ei peaks saama mandariini enne ostmist proovida? Et nagu krt teab mis seal koore alla peidus on, pärast mingi jube partii, umbe hapud vms icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:05:59 vasta tsitaadiga

www.youtube.com on katki?
http://www.upload.ee/image/5483481/Screen_Shot_2016-01-16_at_01.05.22.png
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 16.01.2016 02:10:15 vasta tsitaadiga

töötab ilusti
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:10:15 vasta tsitaadiga

raxz, kui, siis ainult sul. Tee browseri cache tühjaks alustuseks.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:17:23 vasta tsitaadiga

Adblock tegi seda. Veider. See on väga kaua juba brauseriga kaasas käinud.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jyrisa
HV veteran

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:18:34 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
www.youtube.com on katki?
http://www.upload.ee/image/5483481/Screen_Shot_2016-01-16_at_01.05.22.png

Endal ilmes ka see probleem, huvitav oli see, et 15" MacBookil kalas aga vanemal 13" masinal oli korras.
Lõpuks aitas see, kui adblock'il youtube'i whitelisti panin.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 72
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:20:18 vasta tsitaadiga

Mul ka 15" MBP. Lambist hakkas täna päeval.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:27:24 vasta tsitaadiga

El Capitan?
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 02:37:04 vasta tsitaadiga

Viimane variant jah.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaanus-
HV kasutaja
jaanus-

liitunud: 22.07.2013




sõnum 16.01.2016 09:05:16 vasta tsitaadiga

kas kellelgi on aimu, on eestis selliseid poode nagu goodwill ja rescue mission ameeriklastel, nn "Thrift" ehk säästupoed või äkki võib öelda ka teise ringi poed, siiamaani turumuttide poolt juhitud keldrid/logudikud ei sisalda veeranditki sellest valikust, mis ameeriklastele odavalt kätte langeb!? näitena üks video: https://www.youtube.com/watch?v=h_HRs652F8s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 09:19:54 vasta tsitaadiga

http://uuskasutus.ee/ ehk.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 16.01.2016 13:30:38 vasta tsitaadiga

http://www.usatoday.ee/meist/ (panen igaksjuhuks, kuigi ei haaku vist päris küsimusega)
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 16.01.2016 14:07:04 vasta tsitaadiga

Mis humanal viga? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.01.2016 14:21:03 vasta tsitaadiga

Magazini pood on ka, sealt saab igasugu träna. Küll uut.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 14:28:41 vasta tsitaadiga

jaanus- kirjutas:
kas kellelgi on aimu, on eestis selliseid poode nagu goodwill ja rescue mission ameeriklastel, nn "Thrift" ehk säästupoed või äkki võib öelda ka teise ringi poed, siiamaani turumuttide poolt juhitud keldrid/logudikud ei sisalda veeranditki sellest valikust, mis ameeriklastele odavalt kätte langeb!? näitena üks video: https://www.youtube.com/watch?v=h_HRs652F8s

paraku peab jah tõdema, et meil ei ole siin ameerika. oleme nii väikesed, viletsad ja vaesed ning meil on 40 000 nälgivat last. aga alati võid ju usa-t külastada kui miskit vaja. eks see seal ole tarbimisühiskonna lõbu või valu ja vaev kuidas tahate. inimesed ostavad kraami kokku ilma, et neil seda reaalselt tarvis läheks ja nii see kaup aastaid hiljemgi veel kui ladustamisruum nappima hakkab teisele ringile jõuab.
aga mida konkreetselt vaja on? http://www.realkeskus.ee/kauplused/

_________________


viimati muutis rtfm99 16.01.2016 14:30:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.01.2016 14:29:32 vasta tsitaadiga

Paavli kaltsukas oli väga suur valik (odavaid) raamatuid. Inglise keelsed 99 protsenti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 14:32:17 vasta tsitaadiga

on kellelgi aimu kuskohast või kuidas oleks võimalik leida roostevabast terasest pealt lahtist anumat mõõtudega stiilis 300x150x150mm? Ei pea just see mõõt olema, aga midagi sarnast oleks päris hea.
_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.01.2016 17:16:27 vasta tsitaadiga

Mingit potti siis? Aga kandilist? Lasta keevitada on ilmselt kõige mõttekam, aga kallis igal juhul.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 17:31:29 vasta tsitaadiga

Smati, midagi sellist, jah.

Keevitus oleks teine valik küll, kui valmis asja ei leia. Saaksin materjali hinnaga siis.

_________________
Pakun sülearvutite tolmupuhastust, termopasta vahetust, emaplaatide remonti ja BIOS paroolide eemaldust.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.01.2016 17:35:07 vasta tsitaadiga

Odavamalt vast ei leia. Oleneb muidugi, kui paksu seinaga peab olema ja mille jaoks kasutada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
The_Boss
HV Guru
The_Boss

liitunud: 13.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2016 18:05:22 vasta tsitaadiga

Otsisin, mis ma otsisin, aga kuskil pole hinnakirja. Mis võib 2mm roostevabast terasest leht maksta üldse? Materjali kulu kuskil 0.2-0.5 m2 arvatavasti ainult.
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
part24
HV kasutaja
part24

liitunud: 03.10.2008




sõnum 16.01.2016 18:51:45 vasta tsitaadiga

Roostevaba leht. Oleneb margist. Mida rohkem niklit, seda kallim. Müüakse kilohinnaga. Kilo hind varieerub. Ca 3-4 €/kg. AISI-304 standardleht on 2x1250x1250. Teras on teras, 1cm3 mass on ca 8g. Veidi matemaatikat ja ongi enam-vähem hind käes.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 97, 98, 99 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.