|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olavsu1
külaline
|
08.01.2016 01:33:15
|
|
|
ootan soovitusi korpusele.
ATX (mobo MSI 970A-G46), videokaartide pikkus 270mm, CPU jahutuse kõrgus 161mm (Artic A30), peab leiduma mälukaartide lugeja või üks flopiseadme koht.
värv must ja välimus silma torkamatu ei soovi disainielemente. kasti peab saama asetada küllili (desktop).
seni on jäänud silma korpused, kuhu ei taha olemas olev protsessori jahutus ära mahtuda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wunki
Kreisi kasutaja
liitunud: 22.02.2006
|
08.01.2016 19:27:58
|
|
|
| i5 6400 vs 6500 on hinnavahe suht väike, enamasti 6500 kasulikum võtta
|
|
| Kommentaarid: 77 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
09.01.2016 17:48:43
|
|
|
wunki, paraku 1a.ee ei müü 6500't, ainult 6400 ja 6600
edit: poest vast 14"-15" (matt) FullHD ekraaniga korralikku (vähemalt i5 ja HDMI/DP out) läpparit, millel kahe püsimäluseadme võimekus (vahet pole, kas 2x2.5" või 2.5" ja m.2/msata) on, ei leia @500€?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hans
Nii ränk on olla.
liitunud: 17.09.2004
|
09.01.2016 18:32:46
|
|
|
| Arvutitargast ka 6500 ära kadunud.. Kust üldse saaks hea hinnaga? Ordist 240 ka ostma ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 104 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hendrik32
HV Guru
liitunud: 09.01.2007
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
09.01.2016 19:19:23
|
|
|
Kuna eelmine postitus oli väga pikk ja lohisev, siis proovin uuesti
Sooviks veidi abi saada. Arvutiga hakatakse tegema nn. lihtsat tööd - veebis käik, tekstitöötlus (Office), mõningane pilditöötlus ja sellega oleks ka kõik. Vahete-vahel ette tulla ka helitöötlust (siiski harva).
Vaja komplekteerida ainult kast. Eelarve - kuni 500€.
Senine uurimus:
http://www.arvutitark.ee/est/tellimine/uiWNPsYJaJ
Kahjuks läheb hind paratamatult üle - mida võiks välja vahetada, et hind liiguks alla 600€?
Kas eelistada DDR4 või DDR3? DDR4 on nagu tulevikukindlam, samas DDR3 saab sama raha eest rohkem mahtu. Sellised plaadid, kus oleks mõlema tugi on aga kallid. Oleks mõttekam võtta hoopis selline plaat, kus on ainult DDR3 tugi?
Millist platvormi eelistada - Z170 või Q170?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hondaa
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.02.2007
|
|
| Kommentaarid: 24 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.01.2016 19:34:26
|
|
|
Bronze -> Gold
120GB ssd + 1TB hdd -> SSD
KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 KVR21N15D8K2/16 90.88€
BitFenix Comrade / must / USB3.0 (BFC-COM-100-KKXS1-RP) 34.61€
Seasonic G Series G-450 - 450 Watt 80 PLUS® Gold Certified (SSR-450RM) 86.00€
Intel® Core™ i3-6100 Processor (3M Cache, 3.70 GHz) Box 129.98€
ASUS MB B150 S1151 MATX/B150M-A ASUS 82.62€
SAMSUNG DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK SH-224FB/BEBE SAMSUNG 12.95€
CRUCIAL SSD SATA2.5" 480GB BX200/CT480BX200SSD1 CRUCIAL 134.84€
ID kaardi lugeja + flash JSP 910 3,5" must 14.75€
BitFenix 5.25" Drive Bay Adapter SofTouch™ / must (BFA-ADPT-525KK-RP) 5.00€
Kokku: 591.63€
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
09.01.2016 19:35:42
|
|
|
DDR4 on mõistlik kui vaatad kaugesse tulevikku oma komplekti kokku pannes. Kiiruses suurt vahet pole. Samade prose kellade puhul on odavama otsa mõistliku kiirusega DDR3 mängus 80 kaadrit sekundis ja kallima otsa kiire DDR4 83 kaadrit. (huupi suurusjärgud mälu järgi)
Samas tuleb silmas pidada, et lga 1151 prosed toetavad ainult DDR3(L) mälusid (madalam pinge kui tavaline DDR3). Ise vaatasin alguses ka ddr3 toega plaatide poole, aga siis komistasin selle otsa, et uued mälud peab ikka ostma.
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks... |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
09.01.2016 19:37:36
|
|
|
~500ga võtaks sellise
KINGSTON 16GB 2133MHz DDR4 Non-ECC CL15 KVR21N15D8K2/16 90.88€
BitFenix Comrade / must / USB3.0 (BFC-COM-100-KKXS1-RP) 34.61€
Seasonic G Series G-450 - 450 Watt 80 PLUS® Gold Certified (SSR-450RM) 86.00€
Intel® Core™ i3-6100 Processor (3M Cache, 3.70 GHz) Box 129.98€
ASUS MB B150 S1151 MATX/B150M-A ASUS 82.62€
SAMSUNG DVD RW SATA 24X INT BULK/BLACK SH-224FB/BEBE SAMSUNG 12.95€
ID kaardi lugeja + flash JSP 910 3,5" must 14.75€
BitFenix 5.25" Drive Bay Adapter SofTouch™ / must (BFA-ADPT-525KK-RP) 5.00€
SSD Adata Premier Pro SP900 128GB SATA3, kiirus 545/535MBs , IOPS 12K/91K 52.86€
Kokku: 509.65€
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
radok
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.12.2008
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
UrmoZ
HV Guru

liitunud: 06.01.2005
|
10.01.2016 14:15:53
|
|
|
Arvestades eelnevalt kirjeldatud tegevust, mida arvutiga tegema hakatakse... soovitan soodsama komplekt osta.
(kõigi punktide juures on silmas peetud kirjeldatud tegevust)
i3 CPU - selgelt röövimine selle hinna juures; sama hästi võib võtta Penium G4xxx seeria - mingit suurt erinevust ei näe.
H170 mobo - üle 100€ emaplaadi eest maksta on overkill
16GB RAM mittevajalik - max 8GB.
DDR4 või DDR3 - pole vahet, võta vastavalt emaplaadile ja hinnale.
_________________ Amazon - will not buy!
12VHPWR or 12V2x6 GPU power connector - will not touch.
Müügiteemale PS pakkumisi ei aktsepteeri! |
|
| Kommentaarid: 226 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
206 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ganxter
HV vaatleja
liitunud: 26.01.2008
|
11.01.2016 16:03:12
|
|
|
Parima foto/videotöötlusvõimekusega läppar ca 500-800 eest ?
_________________ [img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:] |
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katre
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2004
|
12.01.2016 14:43:41
|
|
|
| Kas keegi oskaks soovitada normaalset full hd monitori (filmid, mängud). Hind peaks jääma sinna 200 juurde.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katre
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2004
|
12.01.2016 14:58:27
|
|
|
| Tundub vist jah, et ega 200 eest midagi nomaalset ei saa. Tänud soovituste eest.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cabbage
HV kasutaja

liitunud: 07.02.2014

|
12.01.2016 15:07:32
|
|
|
+1 (hakkasin ka seda sama ekraani just välja kaevama soovitamiseks)
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.01.2016 15:22:38
|
|
|
see LG on uus best bang for buck kvaliteetmonitor? Kuidas u2414h'ga võrdluses on?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.01.2016 15:25:45
|
|
|
| kas 25 tolli väheks ei jää? olen arvanud, et selline lai vidin peaks vähemalt 28 tolli olema
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Slazenger
HV veteran

liitunud: 10.01.2006
|
12.01.2016 15:26:20
|
|
|
krt ultrawide 25" on imo mötetu, UW efekti hakkab tundma alates 34"-st, alla selle kaotad lihtsalt mötetult vertikaalset tööpinda. Näiteks see 25" LG körgus on 27.8 cm, aga Delli körgus on näiteks 32.1 cm. IMO, see LG on täiesti möttetu.
|
|
| Kommentaarid: 74 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2016 15:32:16
|
|
|
Pikslid on füüsiliselt väiksemad aga ruumi on +640px laiuses rohkem, ehk siis 33% rohkem kasutatavat pinda.
Põhimõtteliselt võid veidi lähemale istuda, suurem monitor sama resoga tähendaks lihtsalt suuremaid piksleid
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
12.01.2016 15:33:16
|
|
|
| mul praegu Dell P2211H (FHD, 21.5'), idee järgi peaks LG siis lihtsalt omajagu laiem olema, kõrgus peaaegu sama
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
12.01.2016 16:38:20
|
|
|
TN paneel ja ainuke asi mis seal nagu äge on on 144Hz millest pole kasu kui mingi käkk kaardiga mängitakse. Seda, et ostjal mingi 980*TI masinas istub hästi ei usu, sest muidu poleks molli hinnapiir niiväike.
Enivei rääkides teemasse siis nõustun täielikult Slazenger'ga selles suhtes, et ultrawide on alla 34" nonsenss ehk siis 34" UW on ümmarguselt samakõrge kui 27" 16:9. Ehk siis 24 tolline UW on ikka paras kriips. Seda esiteks. Teiseks on häda ikkagi selles, et Vägapaljud mängud ei toeta ultrawide resosid - vähegi törts vanemad mängud üldse mitte. Seega hästi lai on äge aint kas filmide vaatamiseks või siis mitme dokumendi kõrvuti vedamiseks ja ka hästi uute mängude mängimiseks kui suurust seal 30+ tolli.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Katre
HV kasutaja
liitunud: 24.07.2004
|
12.01.2016 16:45:20
|
|
|
| Kui sellest kasu on, siis kaart on 970M. Otsin hetkel soodsa hinnaga välist monitori.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
28 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
12.01.2016 16:46:36
|
|
|
| Auron kirjutas: |
TN paneel ja ainuke asi mis seal nagu äge on on 144Hz millest pole kasu kui mingi käkk kaardiga mängitakse. Seda, et ostjal mingi 980*TI masinas istub hästi ei usu, sest muidu poleks molli hinnapiir niiväike.
|
15 euri lisaks sinu poolt mainitule + 1m/s vs 8m/s on minu silmis siiski parem diil. Ja selle monitori ketramiseks ei ole vaja 980Ti-d, et mängimisel selget vahet näha. Pean silmas siis Delli, millega võrdlesin.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
12.01.2016 16:54:33
|
|
|
| Kui tõmblemismänge tipptasemel ei mängi on 144Hz paneel oma kehvemate vaatenurkadega, eriti kui lisaks soovitakse ka filme vaadata, halvem valik.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
12.01.2016 17:53:31
|
|
|
ennist oli natukene kiire ja ei märganud, et 25" UW on see LG... soovitaks 970m'iga võtta 2414h ja ilmselt oled rahul, sest tegemist on ülihea allround performeriga.... kui FPS mänge (CSGO jms.) mängid, siis võid 144hz taga ajada... ja kui eraldi vajalik lai tööpind on, siis LG.. muidu üldiseks kasutamiseks dell..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
12.01.2016 22:28:43
|
|
|
viimasel ajal on hakanud vana hiirematt näkku panema. On kellelgi mingeid soovitusi uue mati valikul?
Hetkel on steelseriesi QcK+ kui ma ei eksi, aga ei toimi enam nii nagu vaja.. hiire liigutamisel jätab tihtipeale 1 liigutamise vahele, mis on BF4 jaoks elulise tähtsusega väga tihti.
Hiir, mida hetkel kasutan on CM Storm Mizar.
Oodatud on ettepanekud nii hiiremati kui ka hiir+matt osas.
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
12.01.2016 23:41:49
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
viimasel ajal on hakanud vana hiirematt näkku panema. On kellelgi mingeid soovitusi uue mati valikul?
Hetkel on steelseriesi QcK+ kui ma ei eksi, aga ei toimi enam nii nagu vaja.. hiire liigutamisel jätab tihtipeale 1 liigutamise vahele, mis on BF4 jaoks elulise tähtsusega väga tihti.
Hiir, mida hetkel kasutan on CM Storm Mizar.
Oodatud on ettepanekud nii hiiremati kui ka hiir+matt osas. |
Kas ilma matita teeb samu trikke ? Reeglina inimesed ei proovi seda varianti ja peavad matti selle vea põhjuseks ...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mjrcl
HV vaatleja
liitunud: 23.08.2014
|
13.01.2016 17:00:15
|
|
|
Tere,
Plaanis on oleks üks arvuti kokku panna, mis võimaldaks mängida CSGOd laggi vabalt... kuna juppidest mul õrna aimugi pole, siis ootaks teie soovitusi nende osas:
1. emaplaat
2. prose
3. mälu
4. ssd/hdd
5. videokaart
Hinnaklass võiks jääda max 400.- Super oleks kui mõned uuemad mängud ka välja veaks (nba2k15,nba2k16)
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
13.01.2016 17:01:12
|
|
|
| Vaata müügiteemast komplekte, saad oma rahaeest rohkem.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
13.01.2016 19:47:42
|
|
|
NPedro, väiksema matiga ei ole probleemi, aga sooviks just miskit XL matti, kuna aeg-ajalt läheb mängides suuremat liigutamispinda vaja
Milliseid matte laserhiire puhul üldse eelistada? Missugune pinnakate on hää laseri jaoks?
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NPedro
HV kasutaja
liitunud: 17.02.2015
|
13.01.2016 21:14:28
|
|
|
| smurfar kirjutas: |
NPedro, väiksema matiga ei ole probleemi, aga sooviks just miskit XL matti, kuna aeg-ajalt läheb mängides suuremat liigutamispinda vaja
Milliseid matte laserhiire puhul üldse eelistada? Missugune pinnakate on hää laseri jaoks? |
Mida silmas pidasin, et see ei pruugi mati viga olla, hiir võib vigane olla ...
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MihkelOp
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2013
|
13.01.2016 21:15:44
|
|
|
Toidet. Kuna hetkene jääb tõenäoliselt ikkagi nõrgaks (Fortron 500W või 550W), siis midagi võimsamat ja kvaliteetset. Mitte ka overkilli.
MOBO: Asus B85+
GPU: Gigabyte R9 280X
CPU: Intel i7 4770S 3.1GHz 8MB
+ mälud, SSD, HDD
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nightfire
HV vaatleja
liitunud: 24.11.2009
|
13.01.2016 22:04:22
|
|
|
Tellisin eelmise aasta viimastel päevadel saksa Amazonist Logitech G502 kuna olin ka uue hiire otsingul ning hind oli siis väga soodne (54€), samuti võtsin ka SteelSeries QCK Mass hiiremati. Täna sain kätte, loomulikult vara veel järeldusi teha aga esmamulje on positiivne. Kui netist review'e uurida, siis kindlasti üks parimaid mänguhiiri turul hetkel. Aga siit kallima hinna eest ei tasu praegu osta kui just kiiret ei ole, sest hiljuti avaldati RGB versioon sellest hiirest, mis täpselt sama hinnaga jõuab veebruarikuus Euroopa poodidesse.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
14.01.2016 08:45:04
|
|
|
| MihkelOp kirjutas: |
Toidet. Kuna hetkene jääb tõenäoliselt ikkagi nõrgaks (Fortron 500W või 550W), siis midagi võimsamat ja kvaliteetset. Mitte ka overkilli.
MOBO: Asus B85+
GPU: Gigabyte R9 280X
CPU: Intel i7 4770S 3.1GHz 8MB
+ mälud, SSD, HDD |
Su kast tarbib täie koormuse all (st. testidega mis koormavad kõike 100%) umbes 300W - reaalselt mänge mängudes pigem 250W niiet ei saa kuskilt otsast praegune lahjaks jääda kui just tuksi minema ei hakka.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MihkelOp
HV vaatleja
liitunud: 24.07.2013
|
14.01.2016 20:20:02
|
|
|
| Auron kirjutas: |
| MihkelOp kirjutas: |
Toidet. Kuna hetkene jääb tõenäoliselt ikkagi nõrgaks (Fortron 500W või 550W), siis midagi võimsamat ja kvaliteetset. Mitte ka overkilli.
MOBO: Asus B85+
GPU: Gigabyte R9 280X
CPU: Intel i7 4770S 3.1GHz 8MB
+ mälud, SSD, HDD |
Su kast tarbib täie koormuse all (st. testidega mis koormavad kõike 100%) umbes 300W - reaalselt mänge mängudes pigem 250W niiet ei saa kuskilt otsast praegune lahjaks jääda kui just tuksi minema ei hakka. |
Ehk on siis asi viimases? Kuna vahepeal arvuti ei käivitu normaalselt või ei käivitu üldse (lülitab koheselt välja tagasi). Viskab ka lampi artifacte ja sinist.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ellimar
HV vaatleja
liitunud: 08.04.2013
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Auron
HV Guru

liitunud: 19.08.2003
|
15.01.2016 16:37:31
|
|
|
| MihkelOp kirjutas: |
| Auron kirjutas: |
| MihkelOp kirjutas: |
Toidet. Kuna hetkene jääb tõenäoliselt ikkagi nõrgaks (Fortron 500W või 550W), siis midagi võimsamat ja kvaliteetset. Mitte ka overkilli.
MOBO: Asus B85+
GPU: Gigabyte R9 280X
CPU: Intel i7 4770S 3.1GHz 8MB
+ mälud, SSD, HDD |
Su kast tarbib täie koormuse all (st. testidega mis koormavad kõike 100%) umbes 300W - reaalselt mänge mängudes pigem 250W niiet ei saa kuskilt otsast praegune lahjaks jääda kui just tuksi minema ei hakka. |
Ehk on siis asi viimases? Kuna vahepeal arvuti ei käivitu normaalselt või ei käivitu üldse (lülitab koheselt välja tagasi). Viskab ka lampi artifacte ja sinist. |
Sellised vead võivad sisuliselt tuleneda kõigest niiet pigem vajaks kast üldist testimist.
|
|
| Kommentaarid: 156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.01.2016 17:06:26
|
|
|
| mis videokaart hetkel meie järelturul väärt "best bang for buck" tiitlit? GTX760? 7970? mis on roheliste poolt ja punastelt kasutatuna parim kaart hetke turuhindade järgi?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
15.01.2016 17:30:41
|
|
|
| 290 jah, sest 280x/7970 hind on tõusnud 160+ euri tasemele ja nvidioodid on aegade algusest armastanud asjade eest rohkem maksta, kui nad väärt on.
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
caramis
HV Guru

liitunud: 19.09.2010
|
15.01.2016 17:51:20
|
|
|
| on midagi ka alla 150€, mis pole meeletult ülehinnatud?
|
|
| Kommentaarid: 173 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
150 |
|
| tagasi üles |
|
 |
addynol
HV kasutaja
liitunud: 03.02.2015
|
15.01.2016 18:08:33
|
|
|
| r9 270x 100eur ringis. Selle hind ka kerkima hakanud vist.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mirka55
HV kasutaja
liitunud: 01.02.2007
|
16.01.2016 03:37:28
|
|
|
| kas protsessorile on vaja lisajahutust osta, kui overclockimisega ei tegele või piisab intel stock coolerist?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|