Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Idufirma autod hakkavad e-poest tellitud toidukotte vedama märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 05.01.2016 15:53:12 Idufirma autod hakkavad e-poest tellitud toidukotte vedama vasta tsitaadiga


Inimestevahelise sõidujagamise platvormi loonud idufirma Wisemile autojuhid hakkavad ka e-poest tellitud toidukotte vedama.

Wisemile´i juhi Arti Küti sõnul saavad e-poest tellitud toidukotid klientidele kätte toimetada igapäevaselt töö ja kodukoha vahet liiklevad inimesed. „Eraisikust autojuhid teevad seda kordades odavamalt ja kiiremini kui kullerettevõtted, kuna Wisemile´i autojuhid ei pea tegema spetsiaalset lisasõitu, vaid nad toimetavad toidukotid otse oma naabruses elavatele inimestele,“ selgitas Kütt pressiteates.

Edasi saab lugeda: http://www.ituudised.ee/uudised/2016/01/05/idufirma-autod-hakkavad-e-poest-tellitud-toidukotte-vedama

Vaata ka: http://www.wisemile.ee/et/

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2016 16:03:24 vasta tsitaadiga

Säästupilsner kojutoomisega? Alkotakso reinkarnatsioon ju.
Kommentaarid: 691 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 533
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 10.01.2016 22:39:53 vasta tsitaadiga

Kuller toob Prismast toidukoti ära (selleks peab ta Prismas kohapeal ka maksma) ja kliendini jõudes avastab, et too ei vasta telefonile...ää...edasi?

Või kui tellin mingi tehnikavidina kuskil e-poest, siis kuidas nad tagavad, et too eraisik sellega nelja tuule poole ei kao?

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MONGO
HV kasutaja
MONGO

liitunud: 17.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2016 00:06:08 vasta tsitaadiga

dud66, millegipärast mul on tunne, et küllap inimesed idee taga on nendegi küsimuste peale mõelnud. Ise ilmselt ei kasutaks aga ideed ja areng on ikka positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.01.2016 12:28:04 vasta tsitaadiga

dud66 kirjutas:
Kuller toob Prismast toidukoti ära (selleks peab ta Prismas kohapeal ka maksma) ja kliendini jõudes avastab, et too ei vasta telefonile...ää...edasi?

Või kui tellin mingi tehnikavidina kuskil e-poest, siis kuidas nad tagavad, et too eraisik sellega nelja tuule poole ei kao?
Koostöös poodidega äkki?
Krediitkaardi olemasolu võib olla nõutav.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 12.01.2016 12:50:34 vasta tsitaadiga

Igati tervitatav. Murica maal on selline asi nagu Instacart: https://www.instacart.com
Korra olen Instacarti ka proovinud. Valid telefonirakendusest mida poest vaja, maksad kaardiga ja mingi tegelane läheb ja shoppab sinu eest.
Best thing ever icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 13:46:13 vasta tsitaadiga

Huvitav kas Eesti inimesed samamoodi ameerikalstega laseks omale toitu osta? Mina näiteks absoluutselt ei taha, et mõni võõras mulle toiduaineid ostab - paneb sulle sinna mingid mädased tomatid ja kartulid ja järgmise kuupäevaga piima, siis on küll väga nukker lugu. Ainult elukaaslast vms usaldaks enda eest toitu tooma. Või kui see toode mis sa parasjagu tahad (mandariinid näiteks) on otsas, siis kuidas ta valib mõne teise sordi sama toodet vms.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 12.01.2016 14:01:08 vasta tsitaadiga

Polugan kirjutas:
Huvitav kas Eesti inimesed samamoodi ameerikalstega laseks omale toitu osta? Mina näiteks absoluutselt ei taha, et mõni võõras mulle toiduaineid ostab - paneb sulle sinna mingid mädased tomatid ja kartulid ja järgmise kuupäevaga piima, siis on küll väga nukker lugu. Ainult elukaaslast vms usaldaks enda eest toitu tooma. Või kui see toode mis sa parasjagu tahad (mandariinid näiteks) on otsas, siis kuidas ta valib mõne teise sordi sama toodet vms.

Instacarti puhul nende ostlejad on instrukteeritud valima värskeid asju.
Neil pole motivatsiooni Sulle kehvasid asju valida, see on töö nagu iga teine.
Kui nad mingi jamaga hakkama saavad, siis Instacart lõpetab nendega lepingu.

Kui rakenduses oma poenimekirja kokku paned, siis saad valida ka asendustooted kui esmalt valitut ei ole olemas.
Loomulikult ei ole see ideaalne kui ise suudaksid poes jooksupealt igasugu asju otsustada, aga see on piisavalt hea.

Keegi ei sunni seda kasutama, alati on võimalik poodi minna ja keerutada neid mandariine sõrmede vahel.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 14:06:17 vasta tsitaadiga

Ma olen selveri e-poest korduvalt juba tellinud ja igati rahule võib jääda. Kõigele lisaks hoiab selle aja ka kokku, mis riiulite vahel rallimisele muidu kulub. (Need mõned klikid arvuti taga on ikka olematu aeg)

Vanemad on sama teenust maximas kasutanud ja pole neilgi midagi väga kurta.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 12.01.2016 14:21:52 vasta tsitaadiga

Selver on igati OK, kasutame iganädalaselt. Omniva kuller kes kohale toimetab on olnud vägagi täpne ja tubli. Ei mingeid etteheiteid.
Maxima on katsetamatta veel.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.01.2016 14:36:18 vasta tsitaadiga

Polugan kirjutas:
Huvitav kas Eesti inimesed samamoodi ameerikalstega laseks omale toitu osta? Mina näiteks absoluutselt ei taha, et mõni võõras mulle toiduaineid ostab - paneb sulle sinna mingid mädased tomatid ja kartulid ja järgmise kuupäevaga piima, siis on küll väga nukker lugu. Ainult elukaaslast vms usaldaks enda eest toitu tooma. Või kui see toode mis sa parasjagu tahad (mandariinid näiteks) on otsas, siis kuidas ta valib mõne teise sordi sama toodet vms.
See näitabki teenuse kvaliteeti.

Kui teenus väga kulukas pole, siis usun, et tarbiks isegi. Eks mugavusel ka oma hind muidugi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 15:10:00 vasta tsitaadiga

Aga kuidas see tellimine käib, et kas märgid aja millaks sa tahad kätte saada? Või sellest hetkest kui tellimuse sisse annad hakatakse kohe tegelema sellega ja tulevad nii kiirelt kui saavad? (Ma olen kindel, et tuleb vastus, et nii kuidas ise märgid tellimusele icon_biggrin.gif ) Ja kas ükskõik mis ostusumma sul tuleb, otsa tuleb kulleri teenuse hind? Või ei ole mingit alet, umbes kui ostad 70euri eest siis kohaletoomine tasuta?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dud66
HV veteran
dud66

liitunud: 20.08.2007




sõnum 12.01.2016 15:13:48 vasta tsitaadiga

Polugan kirjutas:
Huvitav kas Eesti inimesed samamoodi ameerikalstega laseks omale toitu osta? Mina näiteks absoluutselt ei taha, et mõni võõras mulle toiduaineid ostab - paneb sulle sinna mingid mädased tomatid ja kartulid ja järgmise kuupäevaga piima, siis on küll väga nukker lugu. Ainult elukaaslast vms usaldaks enda eest toitu tooma. Või kui see toode mis sa parasjagu tahad (mandariinid näiteks) on otsas, siis kuidas ta valib mõne teise sordi sama toodet vms.


Ma ise olen kasutanud mõned korra Prisma E-poe lahendust. Sellega olen küll väga rahul ja näiteks kana vms olen saanud palju parema säilivustähtajaga, kui letist ja puuviljad ka kõik korralikud jne

_________________
Kommenteerige kasutajaid, siis teavad teised ka mida oodata!
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 12.01.2016 15:14:30 vasta tsitaadiga

Tark kaupmees tekitab omale sellise kullermasina. Siin maal on igal suuremal poel oma masinad, kes kauba al 50eur tasuta koju toovad.
Milleks asja nii keeruliseks ajada ...
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 12.01.2016 15:17:25 vasta tsitaadiga

Tark kaupmees ostab teenust sisse ja ei tekita endale midagi, sest teenuse sisseostmine on odavam ja kaovad ära igasugu taristuga seotud kulud.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 12.01.2016 15:24:30 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Tark kaupmees ostab teenust sisse ja ei tekita endale midagi, sest teenuse sisseostmine on odavam ja kaovad ära igasugu taristuga seotud kulud.

Ju siis läänes elavad rumalad, kahjumiga äritsevad kaupmehed ... Stiilinäide:
http://www.tesco.ie/deliverysaver

Paar lisatöökohta, kasvav läbimüük jne, ah mida lääne kaupmees ka teab icon_biggrin.gif
Ja nagu ka turvalisuse küsimus tõstatai, siis on tõesti ohutum ka kõigile, kui pood isiklikku masinaparki omab ja kauba kohale toimetab.


viimati muutis NPedro 12.01.2016 15:27:27, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 12.01.2016 15:25:19 vasta tsitaadiga

Polugan kirjutas:
Aga kuidas see tellimine käib, et kas märgid aja millaks sa tahad kätte saada? Või sellest hetkest kui tellimuse sisse annad hakatakse kohe tegelema sellega ja tulevad nii kiirelt kui saavad? (Ma olen kindel, et tuleb vastus, et nii kuidas ise märgid tellimusele icon_biggrin.gif ) Ja kas ükskõik mis ostusumma sul tuleb, otsa tuleb kulleri teenuse hind? Või ei ole mingit alet, umbes kui ostad 70euri eest siis kohaletoomine tasuta?

LKits kirjutas:


Kui teenus väga kulukas pole, siis usun, et tarbiks isegi. Eks mugavusel ka oma hind muidugi.


teenus ei ole kulukas kui ostusumma ületab 40€, siis on tasuta! Kui targalt osta ja nädalas korra, siis saab ilusti selle summa täis.
Kui ennem logid sisse ja siis tellima, siis hakkab 45 minti tellimuse aeg jooksma, seega soovitus, tee ennem tellimus ja siis logi sisse. Kui tellimus on lõpetatud siis märgid vahemiku milal kuller võib tulla. maksad ära ja kokkulepid ajal on kuller ukse taga.

http://www.selver.ee/kuidas-osta-e-selverist
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
woozy
HV Guru
woozy

liitunud: 09.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2016 18:55:17 vasta tsitaadiga

Telliks täna ja saaks kulleriga alles neljapäeval kätte asjad @ selver icon_lol.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kussu
HV veteran
kussu

liitunud: 18.12.2002




sõnum 12.01.2016 19:33:16 vasta tsitaadiga

woozy kirjutas:
Telliks täna ja saaks kulleriga alles neljapäeval kätte asjad @ selver icon_lol.gif


Ma olen küll alati järgmiseks päevaks võtnud (Selver), ja reeglina laupäev tellimus ja pühapäeva peale lõunat kuller.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NPedro
HV kasutaja

liitunud: 17.02.2015




sõnum 12.01.2016 19:54:06 vasta tsitaadiga

Kokkuvõttes, mind täitsa huvitab, kes see päriselt ka viitsib oma külarahvale toidukotte tasssima hakata, seda siis 1-2 euro eest, eeldades et kes juba tellib, siis hulgi.
Erasisik oma igapäeva liikurisse just palju ei mahuta, teenimisest ei saa juttugi tulla. Aga samariitlasi peab ka olema, iseasi kas just ühiskond SELLISE samariitluse omaks võtab icon_biggrin.gif
Selliseid idanevaid äppe ja ideid pudiseb ikka .... pakun hauakivide tellimise appi idee välja ... "kliendikaardiga" soodust ja suur hõbekett kingituseks toote tarbijale kaasa.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wisemile
HV vaatleja

liitunud: 05.11.2015




sõnum 11.04.2016 12:31:30 vasta tsitaadiga

Me oleme teinud suhteliselt suure uuringu Harjumaal (väljaspool Tallinnat) ning sellest selgus, et enamik inimesi, kes käivad mõnest Tallinna-lähedasest linnast või alevikust igapäevaselt Tallinnasse tööle, on nõus õhtul peale tööd paar toidukotti ja võibolla ka mõned muud e-poest tellitud pakid 2-4 euro eest oma naabruskonnas elavatele inimestele kätte toimetama.

Ning linnasiseselt saavad kiirtellimusi hakata inimestele kättetoimetama Wisemile eraisikust sõidujagajad ja kullerid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Eesti IT ja tehnikaalased uudised »  Idufirma autod hakkavad e-poest tellitud toidukotte vedama
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.