Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 19:36:19 vasta tsitaadiga

Päris masendav sitt ja sildistamine: http://epl.delfi.ee/news/eesti/rahvusluse-ja-aarmusluse-vahelised-piirid-hagustuvad?id=73389405

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 19:41:03 vasta tsitaadiga

http://objektiiv.ee/saksa-arenguminister-euroopasse-on-tulemas-veel-kuni-kumme-miljonit-pogenikku/

Algallikas: http://www.welt.de/politik/deutschland/article150814404/Erst-zehn-Prozent-der-Fluchtwelle-angekommen.html

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:21:59 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Päris masendav sitt ja sildistamine: http://epl.delfi.ee/news/eesti/rahvusluse-ja-aarmusluse-vahelised-piirid-hagustuvad?id=73389405


mis siin sellist siis on icon_question.gif icon_eek.gif ma lugesin kah ja isegi abiteemas levitasin seda. no ei näe küll miskit masendavat sildistamist jmt icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:34:02 vasta tsitaadiga

naaskel, oma riigi ja rahva üle muret tundvad inimesed sildistatakse paremäärmuslasteks. icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:38:39 vasta tsitaadiga

kui mingi seltskond tõrvikutega käib "neegrite" vastu marssimas (konkreetselt mingi kutt uudistesaate intervjuus ütles, et talle neegrid ei meeldi), see pole paremäärmuslus?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:43:41 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
naaskel, oma riigi ja rahva üle muret tundvad inimesed sildistatakse paremäärmuslasteks. icon_rolleyes.gif


no tuleb osata ikka vahet näha. aga selge on ka see, et igasugustes netiavarustes leiduvates gruppides ongi reeglina äärmustesse laskutud. ja et liikumine on nö parempoolne, siis pmst ei olegi ju miskit valesti öeldud.

NB! Igas sellises grupis on mitut karva rahvast.
* On neid, kes tõesti valutavad südant riigi ja rahva pärast.
* On neid, kes selle väitmisel ka liiga kaugele lähevad (äärmuslased) ja lausa valimatut tapmist või vähemalt peksu nõuavad kõigile, kes pole nende sarnased.
* On neid, kes lihtsalt kiibitsevad ja pulli tahavad saada
* On igasuguseid agitaatoreid jmt rämpsu
jne.

Ja mitte kõiki ei tembeldatud ju äärmuslasteks. Oli teatud üldistusi ja üksikuid nimetamisi.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:45:01 vasta tsitaadiga

dvd vader, massiimmigratsioonivastaseid meeleavaldusi tean, neegritevastaseid mitte.
Üldiselt halb näide sinult, sest paari inimese isikliku arvamuse põhjal ju praegu isegi sildistad massiimmigratsioonivastaseid rassistideks.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:51:26 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kui mingi seltskond tõrvikutega käib "neegrite" vastu marssimas (konkreetselt mingi kutt uudistesaate intervjuus ütles, et talle neegrid ei meeldi), see pole paremäärmuslus?


kui see seltskond käib marssimas neegrite vastu (neeger on eesti keelne sõna ja mitte pahaloomuline, vaid tavaline sõna, iseloomustamaks inimest aafrikast) ja loobib loosungeid, siis on see parempoolne liikumine. kui üks jobu selles kambas lubab kõiki musti tapma hakata, siis see ÜKS JOBU on äärmuslane aga mitte terve liikumine ilmtingimata.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 20:55:58 vasta tsitaadiga

ja see erineb nüüd olukorrast, kus kõiki pagulasi ja islamiusulisi lüüakse ühe mütsiga kui "pahad", mismoodi...?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:04:07 vasta tsitaadiga

olukorras, kus valitsus ei ole pädev aru saama probleemist ja seda ka rahvale edasi andma, ongi kõik paha! ja seepärast, et ei ole ju tegemist HÄDALISTE AITAMISEGA, vaid mingi mõttetu tõmblemisega suvaliste rändritsikate teemal, mis teisest kultuuriruumist tulnutena, hävitavad meie enda oma.
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 11.01.2016 21:05:40 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
kui mingi seltskond tõrvikutega käib "neegrite" vastu marssimas (konkreetselt mingi kutt uudistesaate intervjuus ütles, et talle neegrid ei meeldi), see pole paremäärmuslus?

See on nüüd suurepärane näide viimastel aastatel levinud sildistamisest - kui sa ei ole minuga nõus oled sa nagu need-teised-kolmandad.

Samasugune sildistamine hakkas massiliselt peale ka kooseluseaduse 'debati' ajal - kui seadust ei pooldanud olid automaatselt homofoob/kapis/ekre valija/kitsarinnaline/mida iganes... sisuline debatt seaduse sisu üle oli null (ja tuli välja selline käkk mida mõistlikult rakendada ei anna ning mida notarid, kes peaks selle järgi lepinguid sõlmima hakkama, kohe teps mitte ei taha).
Igasugune mõistlik ja ülimalt vajalik kriitika jäi tulemata, sest see vastulause oleks pidanud enamuse ajast taluma sildistamist ja alavääristamist.

Praeguse pagulasteemaga on sisuliselt sama - kui ei poolda/kaasa kooguta oled ekre valija/rassist/neegrite vihkaja jnejne, lühidalt on silt küljes ja suurem osa sisulisi arvamusi jääb ütlemata, sest inimene lihtsalt ei taha, et ta kõigepealt sopaga üle valatakse ning seejärel veel ekskrementidega loobitaks.

Kuniks see sildistamine ei kao on ikka väga-väga pikk tee mingi sisulise debati/aruteluni.

Samuti - need miljonid kes on sel aastal Euroopasse jõudnud ei ole pagulased, tegemist on kõige ehtsamate mugavusimmigrantidega. Kui soovite reaalseid pagulasi näha siis otsige mõni paljukirutud kristlik abiorganisatsioon üles; nt Tallinnasse on sel aastal jõudnud kaks (või isegi kolm) perekonda Eritreast - lausa ise tahtsid siia tulla (Soome vabatahtlike ärgitusel, kes Soomet ei soovitanud - liiga palju moslemeid, ei oleks neile meeldiv/turvaline).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:07:40 vasta tsitaadiga

ref, thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:20:48 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Tanel kirjutas:
Aga jah, ei lähe ilmselt kaua kui tulevad esimesed lintšimised...

järjekordne paanika tekitamine lihtsalt. sisestame lugejatele mingi kujutluspildi pähe ja sisendame hirmu.


http://www.dw.com/en/police-cologne-gangs-attack-foreigners/a-18970561

Come again? Kui sa arvad, et selliste süsteemse seksuaalvägivalla ja lihtsalt plain vägivalla peale ei aktiviseeru ühiskonna need jõud, kellele ei tee probleemi nukid vastu sissetungija lõusta maha lüüa, eksid.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
oliver.
HV Guru

liitunud: 05.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:25:25 vasta tsitaadiga

naaskel kirjutas:
Tanel kirjutas:
naaskel, oma riigi ja rahva üle muret tundvad inimesed sildistatakse paremäärmuslasteks. icon_rolleyes.gif


no tuleb osata ikka vahet näha. aga selge on ka see, et igasugustes netiavarustes leiduvates gruppides ongi reeglina äärmustesse laskutud. ja et liikumine on nö parempoolne, siis pmst ei olegi ju miskit valesti öeldud.

NB! Igas sellises grupis on mitut karva rahvast.
* On neid, kes tõesti valutavad südant riigi ja rahva pärast.
* On neid, kes selle väitmisel ka liiga kaugele lähevad (äärmuslased) ja lausa valimatut tapmist või vähemalt peksu nõuavad kõigile, kes pole nende sarnased.
* On neid, kes lihtsalt kiibitsevad ja pulli tahavad saada
* On igasuguseid agitaatoreid jmt rämpsu
jne.

Ja mitte kõiki ei tembeldatud ju äärmuslasteks. Oli teatud üldistusi ja üksikuid nimetamisi.


Nõus.
Kas näiteks keegi tõesti usub, et Ojuland valutab südant riigi ja rahva pärast? Pigem leidis lihtsalt uue niši
peale äpardunud valimisi. Seepärast ei osaleks ka vastavatel meeleavaldustel, mis taoliste poolt korraldatud.
Kommentaarid: 280 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 239
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:27:24 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Kas näiteks keegi tõesti usub, et Ojuland valutab südant riigi ja rahva pärast?

mina usun

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:28:59 vasta tsitaadiga

Oot aga neid, kes natuke teistmoodi ilmavaatega on ja ei ole nõus mõnede siin teemas üliaktiivsest inimeste siiski üsna äärmusliku arvamusega, neid võib valimatult tolerastideks, riigireeturiteks, pagulasearmastajateks jne-jne-jne nimetas?

See on täitsa okei sildistmine? icon_rolleyes.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:30:57 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

http://www.dw.com/en/police-cologne-gangs-attack-foreigners/a-18970561

Come again? Kui sa arvad, et selliste süsteemse seksuaalvägivalla ja lihtsalt plain vägivalla peale ei aktiviseeru ühiskonna need jõud, kellele ei tee probleemi nukid vastu sissetungija lõusta maha lüüa, eksid.

2014. aastal sooritati eestis 147 registreeritud vägistamist või vägistamiskatset. kujutan ette, et kui nüüd mõni sisserändaja peaks sellele statistikale +1 otsa panema, kui mitmeid kümneid või sadu kordi seda võimendatakse. ilmselt oleksid esimene tõrvikuga tänaval, kes neegrite teibasseajamist nõuaks.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:33:06 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

2014. aastal sooritati eestis 147 registreeritud vägistamist või vägistamiskatset. kujutan ette, et kui nüüd mõni sisserändaja peaks sellele statistikale +1 otsa panema, kui mitmeid kümneid või sadu kordi seda võimendatakse. ilmselt oleksid esimene tõrvikuga tänaval, kes neegrite teibasseajamist nõuaks.


Kui suurema sissevedamise korral oleks selleks numbriks näiteks aastal 2020 nii 500 vägistamist, siis tõesti. Kas sulle on tõesti vaja hakata seletama põhitõdesid selle kohta, mis toimub Rootsis ja nüüd juba ka Soomes ning Saksamaal?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:36:22 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Keegi julges tõe välja öelda ja H.H.Luik julges avaldada? icon_eek.gif
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/briti-meediategelane-kolnis-toimunud-ahistamistest-euroopa-on-omadele-selja-keeranud?id=73391527

tsitaat:
Briti meediategelane Katie Hopkins avaldas muret Lähis-Idast ja Aafrikast saabuvate immigrantide vägivallategude pärast ning kritiseeris Briti suurimas tabloidis häälekalt Euroopa valitsusi, kes on tema hinnangul üritanud sisserändajatest lähtuvaid probleeme pisendada.
„Kölnis toimunut võib võtta kui juhtumiuuringut, mille põhjal saab teha järeldusi ka mujal Euroopas toimuva kohta. Sama stsenaarium töötab nii Saksamaal kui ka Prantsusmaa ja samuti Aafrikas ja Araabia maades, kus peetakse seksuaalvägivalda normaalseks,“ kirjutas Hopkins Daily Mailis avaldatud arvamusloos.

„Valged naised on mõningatele moslemitele või lihtsalt araablastele mittemiski. Nende jaoks oleme valge rämps. Me ei saa enam tunda end turvaliselt. Need sisserändajad kujutavad endast tiksuvat kellapommi, kes ei ole võimelised kaasaegse arenenud maailmaga hakkama saama,“ leidis ta.

„Brüssel ja Pariis tühistasid terrorihirmus aastavahetuse ilutulestiku. Prantsusmaa saatis üle kogu riigi tänavatele 60 000 sõjaväelast korda tagama ning London tühistas kõikide sõjaväelaste puhkuse, et nad asuksid tänavatele korda tagama,“ kirjutas Hopkins, keda on varasemalt süüdistatud avalikult rassismis ning ksenofoobias.

„Kölni politsei valetas alguses aastavahetusel aset leidnud naistevastase vägivalla osas. Kölni võimud väitsid alguses, et õhtu möödus vaikselt ja pärast süüdistasid naisi selles, et neid rünnati,“ jätkas ta.

„Euroopa pööras omadele selja ja keskaegse mentaliteediga immigrandikultuur võitis,“ võttis ta oma jutu kokku.


Irw. 404. Delfi politrukidelt tuli juba karm käsk, et avalik "desinformatsioon" ära koristada? Vast mingi roheline praktikant kes ei viitsinud propaganda käsiraamatut läbi lugeda. icon_lol.gif

EDIT: On ikka näha, et seal Narva mnt-l on ikka paras segadus juba. Peale Kölni käriseb multi-kulti luulu igast äärest ning igasugused pabulashõimude vägiteod aina ujuvad suurenevas tempos rambivalgusse.


viimati muutis Gangrel 11.01.2016 21:37:04, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:36:44 vasta tsitaadiga

http://www.ohtuleht.ee/712280/olukord-kolnis-pingestub-araablastele-on-alanud-toeline-inimjaht
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:37:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Kui suurema sissevedamise korral oleks selleks numbriks näiteks aastal 2020 nii 500 vägistamist, siis tõesti. Kas sulle on tõesti vaja hakata seletama põhitõdesid selle kohta, mis toimub Rootsis ja nüüd juba ka Soomes ning Saksamaal?

1. näita statistikat, kui mitu % on tõusnud vägistamiste arv nendes riikides ja just nimelt sisserändajate tõttu võrreldes varasemate perioodidega, kui pole olnud nii palju sisserändajaid, mitte ära spekuleeri ja oleta
2. seleta rahulikult ära, saab su maailmavaadete üle veel diskuteerida
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:38:42 vasta tsitaadiga

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/saksamaale-joudis-araablaste-grupivagistamise-fenomen-nimega-taharrush-gamea?id=73399165

Grupiviisiline etteplaneeritud seksuaalrünnak on nüüd nuhtlus. Mind tõesti ei üllata meie meedia puhul enam midagi.

dvd vader kirjutas:

1. näita statistikat, kui mitu % on tõusnud vägistamiste arv nendes riikides ja just nimelt sisserändajate tõttu võrreldes varasemate perioodidega, kui pole olnud nii palju sisserändajaid, mitte ära spekuleeri ja oleta


See on sarkasm, I take it?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:41:08 vasta tsitaadiga

dvd vader, ma ei viitsi nüüd küll otsima hakata, aga seda statistikat on isegi Eesti meedias päris mitu korda läbi käinud ja päris mitmete riikide kohta nagu Rootsi, Soome, Saksamaa jvm. Enivei, mulle tundub, et meie kaasfoorumlane on lihtsalt rumal või siis trollib, et pulli saada. Või istub ainult HV-s ja kogu maailma uudised ainult siit kaudu saabki eusa_think.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:43:09 vasta tsitaadiga

tsitaat:

See on sarkasm, I take it?

ei ole sarkasm, täiesti tõsiselt mõtlen. siin on jälle see asjatu paanika tekitamine, millega sa tegeled. aastaks 2020 on 500 vägistamist. viskad lihtsalt mingi aasta ja suvalise arvu õhku, mis tunduvalt suurem kui praegune tase, mingit alust sellel ei ole. see ongi mõttetu hirmu ja paanika tekitamine, mõni jobu hakkab sind uskuma ka äkki, kuigi mingit alust spekulatsioonidel pole. veel mõni aasta tagasi hirmutasid osad ringkonnad kohe tuleva venemaa rünnakuga, nüüd siis sisserändajate ja vägistamistega.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:45:37 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

ei ole sarkasm, täiesti tõsiselt mõtlen. siin on jälle see asjatu paanika tekitamine, millega sa tegeled. aastaks 2020 on 500 vägistamist. viskad lihtsalt mingi aasta ja suvalise arvu õhku, mis tunduvalt suurem kui praegune tase, mingit alust sellel ei ole. see ongi mõttetu hirmu ja paanika tekitamine, mõni jobu hakkab sind uskuma ka äkki, kuigi mingit alust spekulatsioonidel pole. veel mõni aasta tagasi hirmutasid osad ringkonnad kohe tuleva venemaa rünnakuga, nüüd siis sisserändajate ja vägistamistega.



GTFO out nagu, päriselt. Ma poleks tõesti oodanud sinusuguselt mehelt sellist konkreetselt debiilsust siin foorumis. Rootsil on suur au olla maailma vägistamiste TOP 3's, kõik tänud sinna aastakümnete jooksul sisse veetud kolmanda maailma immigrantidele - http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Kui sa midagi sellist ei tea, siis minu jaoks on kogu su postituste jada siin teemas kaotanud igasuguse sisu. Might as well ignoori panna.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
naaskel
jooda

liitunud: 26.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:47:11 vasta tsitaadiga

Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gangrel
HV kasutaja
Gangrel

liitunud: 11.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:53:21 vasta tsitaadiga

naaskel, thumbs_up.gif Kõrvale võiks ka pildi panna mis tõsiusklike kommude toetus oli enne riigipööret Venemaal. Vihjeks: marginaalne (isegi tolleaegse viletsuse ja nälja tingimustes).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:58:03 vasta tsitaadiga

Soome tänapäev ehk 80km meist - http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1452394815312.html

Mitmekümnepealised sissetungijatekarjad käivad kohalikke naisi seksuaalselt ründamas, politseipealik räägib sellest, kuidas ikkagi naised peaks korrektsemalt riietuma ja käituma. Kõige ehtsam victim blaming, aga no mis teha. Pruunid, neegrid ja kõik vahepealsed on looduskaitse all.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 21:58:29 vasta tsitaadiga

https://www.quora.com/Why-are-there-high-rape-crimes-in-Sweden-Norway-and-Denmark-compared-to-the-rest-of-the-world
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 22:45:32 vasta tsitaadiga

phpBB [media]

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 22:51:10 vasta tsitaadiga

okse.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:03:05 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dvd vader kirjutas:

ei ole sarkasm, täiesti tõsiselt mõtlen. siin on jälle see asjatu paanika tekitamine, millega sa tegeled. aastaks 2020 on 500 vägistamist. viskad lihtsalt mingi aasta ja suvalise arvu õhku, mis tunduvalt suurem kui praegune tase, mingit alust sellel ei ole. see ongi mõttetu hirmu ja paanika tekitamine, mõni jobu hakkab sind uskuma ka äkki, kuigi mingit alust spekulatsioonidel pole. veel mõni aasta tagasi hirmutasid osad ringkonnad kohe tuleva venemaa rünnakuga, nüüd siis sisserändajate ja vägistamistega.



GTFO out nagu, päriselt. Ma poleks tõesti oodanud sinusuguselt mehelt sellist konkreetselt debiilsust siin foorumis. Rootsil on suur au olla maailma vägistamiste TOP 3's, kõik tänud sinna aastakümnete jooksul sisse veetud kolmanda maailma immigrantidele - http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Kui sa midagi sellist ei tea, siis minu jaoks on kogu su postituste jada siin teemas kaotanud igasuguse sisu. Might as well ignoori panna.

Lisaks: https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_in_Sweden


Kui seal neid loomasi sees poleks, siis me ei kuuleks Rootsi vägistamistest.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:08:45 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
dvd vader kirjutas:

ei ole sarkasm, täiesti tõsiselt mõtlen. siin on jälle see asjatu paanika tekitamine, millega sa tegeled. aastaks 2020 on 500 vägistamist. viskad lihtsalt mingi aasta ja suvalise arvu õhku, mis tunduvalt suurem kui praegune tase, mingit alust sellel ei ole. see ongi mõttetu hirmu ja paanika tekitamine, mõni jobu hakkab sind uskuma ka äkki, kuigi mingit alust spekulatsioonidel pole. veel mõni aasta tagasi hirmutasid osad ringkonnad kohe tuleva venemaa rünnakuga, nüüd siis sisserändajate ja vägistamistega.

GTFO out nagu, päriselt. Ma poleks tõesti oodanud sinusuguselt mehelt sellist konkreetselt debiilsust siin foorumis. Rootsil on suur au olla maailma vägistamiste TOP 3's, kõik tänud sinna aastakümnete jooksul sisse veetud kolmanda maailma immigrantidele - http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Kui sa midagi sellist ei tea, siis minu jaoks on kogu su postituste jada siin teemas kaotanud igasuguse sisu. Might as well ignoori panna.

ma räägin aiast, sa räägid aiaaugust. kustkohast sa võtad, et aastaks 2020 on eestis 147 vägistamise asemel aastas 500? miks sa hirmutad rahvast mingite mõttetute väljamõeldud spekulatsioonidega?
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:15:37 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Scart kirjutas:
dvd vader kirjutas:

ei ole sarkasm, täiesti tõsiselt mõtlen. siin on jälle see asjatu paanika tekitamine, millega sa tegeled. aastaks 2020 on 500 vägistamist. viskad lihtsalt mingi aasta ja suvalise arvu õhku, mis tunduvalt suurem kui praegune tase, mingit alust sellel ei ole. see ongi mõttetu hirmu ja paanika tekitamine, mõni jobu hakkab sind uskuma ka äkki, kuigi mingit alust spekulatsioonidel pole. veel mõni aasta tagasi hirmutasid osad ringkonnad kohe tuleva venemaa rünnakuga, nüüd siis sisserändajate ja vägistamistega.

GTFO out nagu, päriselt. Ma poleks tõesti oodanud sinusuguselt mehelt sellist konkreetselt debiilsust siin foorumis. Rootsil on suur au olla maailma vägistamiste TOP 3's, kõik tänud sinna aastakümnete jooksul sisse veetud kolmanda maailma immigrantidele - http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape

Kui sa midagi sellist ei tea, siis minu jaoks on kogu su postituste jada siin teemas kaotanud igasuguse sisu. Might as well ignoori panna.

ma räägin aiast, sa räägid aiaaugust. kustkohast sa võtad, et aastaks 2020 on eestis 147 vägistamise asemel aastas 500? miks sa hirmutad rahvast mingite mõttetute väljamõeldud spekulatsioonidega?

No me tahame ju Skandinaavia riikide hulka kuuluda. Eks muude asjadega koos tuleb ka sellega kaasnevad jamad üle võtta. Kindlalt edasi, nagu RE ütles thumbs_up.gif

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:18:14 vasta tsitaadiga

no aga valige keskerakond või EKRE või keegi teine siis riigi poliitikat kujundama ja läbi viima, kui reform ei meeldi icon_rolleyes.gif aga aastast aastasse kogu aeg on tulemused väga ühetaolised. (P.S. ma pole ise reformi poolt kordagi häält andnud)
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:24:27 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
1. näita statistikat, kui mitu % on tõusnud vägistamiste arv nendes riikides ja just nimelt sisserändajate tõttu võrreldes varasemate perioodidega, kui pole olnud nii palju sisserändajaid, mitte ära spekuleeri ja oleta


Scart kirjutas:
GTFO out nagu, päriselt. Ma poleks tõesti oodanud sinusuguselt mehelt sellist konkreetselt debiilsust siin foorumis. Rootsil on suur au olla maailma vägistamiste TOP 3's, kõik tänud sinna aastakümnete jooksul sisse veetud kolmanda maailma immigrantidele - http://www.gatestoneinstitute.org/5195/sweden-rape


Nüüd tuli mulle vastuseks:

dvd vader kirjutas:

ma räägin aiast, sa räägid aiaaugust. kustkohast sa võtad, et aastaks 2020 on eestis 147 vägistamise asemel aastas 500? miks sa hirmutad rahvast mingite mõttetute väljamõeldud spekulatsioonidega?


Demagoogia musternäidis.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:31:03 vasta tsitaadiga

Scart, vasta küsimusele, ära keeruta. mis allikatele tuginedes on eestis aastaks 2020 just nimelt 500 vägistamist ja tõus on sisserändajate arvelt?

muide, see Gatestone Institute, millele viitad, kui veidi googeldada, siis seda peetakse tihti anti-islamistikuks asutuseks, mille väljaanded võivad olla ka vastavalt kallutatud.

http://www.alternet.org/story/155895/meet_the_sugar_mama_of_anti-muslim_hate
tsitaat:
Philanthropist Nina Rosenwald has used her millions to cement the alliance between the pro-Israel lobby and the Islamophobic fringe.


viimati muutis dvd vader 11.01.2016 23:32:17, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:31:09 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Scart, vasta küsimusele, ära keeruta. mis allikatele tuginedes on eestis aastaks 2020 just nimelt 500 vägistamist ja tõus on sisserändajate arvelt?


Äkki sa alustad sellest, miks mu Rootsi kohta käiv info ei päde sinu jaoks? Kas lingid polnud state-approved, härra riigitöötaja?
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
number
külaline






sõnum 11.01.2016 23:40:14 vasta tsitaadiga

...

viimati muutis number 31.03.2019 23:52:46, muudetud 1 kord
tagasi üles
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2016 23:47:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Äkki sa annaksid omapoolse panuse ja väljendad selgelt kas pagulaste tulekuga meie lähisriikidesse on turvatunne vähenenud või suurenenud?

ei kavatse seda teha, mul puuduvad sellised faktid ja viitsimine selle uurimisega tegeleda. samuti pole ma väitnud midagi turvatunde vähenemise ega suurenemise kohta. aga erinevalt Scartist ei tekita ma ka mõttetut paanikat ega spekuleeri sellistel teemadel, eriti veel kasutades allikana kahtlase taustaga organisatsiooni informatsiooni, mis lihtsalt juhuslikult talle sobib. hetkeseisuga jätkuvalt ma ei näe lähitulevikus eestisse tulemas tuhandete kaupa islamiusulisi meie naisi vägistama. võib-olla Scart peaks liituma abipolitsei või kaitseliiduga, kui see talle südamerahu pakub rohkem, et saab äkki midagi ära teha, juhul kui olukord kriitiliseks peaks minema.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:11:06 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Suhtlesin täna ühe "lillelapsega", kes on väga mures. Tal endalgi väike tütar kodus kasvamas ( keegi siin eespool mainis, et see muudab suhtumist).
Lillelaps rääkis veel mõned kuud tagasi täiesti lolli juttu.. aga nüüd arutleb valjult, et asjad ikka ei ole nii nagu alguses tundus jne.

Üldiselt ma arvan, et kui asjad samas vaimus jätkuvad, siis varsti toimub flip ja saame kuulda vastupidist juttu praeguste pooldajate suust. Ei häbenema nad ei hakka... vaid võivad isegi öelda, et näe asjaolud muutusid ja kogu lugu.

https://fp.lhv.ee/forum/free/130176?postId=2712033

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:36:08 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
eriti veel kasutades allikana kahtlase taustaga organisatsiooni informatsiooni, mis lihtsalt juhuslikult talle sobib.


Have fun - https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_in_Sweden#Immigrants
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 00:47:27 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:06:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 14:51:16 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Kas on häbi meie sotsiaalpindade pärast? Ei sobi kortermajad ja vaja Swissshotellis korrus kinni panna Brüsseli ettekirjutusel? Kui inimestel kodud maha põlevad, tuleb teha korjandusi, aga seaduserikkujad järjekordselt nagu sitt pilpa peal icon_neutral.gif

Mis ajast meil neid üldse nii palju on? Sakslased pärast uue aasta sündmuseid teevad siia väljasaadetavate gitmo? Eesti Nokia thumbs_up.gif

Spoiler Spoiler Spoiler

odavate hostelite ja männiku dzingli võrdlemine swisshoteliga on pisut liialdatud.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 12.01.2016 18:10:07 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Kas näiteks keegi tõesti usub, et Ojuland valutab südant riigi ja rahva pärast?

mina usun


No Ojuland otsib endale selgelt EKRE jalajälgedes uut valijaskonda. Mu arust siin pole küsimustki, et tegu on populismiga, mitte sügava isikliku murega.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:00:25 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:

Have fun - https://en.wikipedia.org/wiki/Rape_in_Sweden#Immigrants

icon_rolleyes.gif icon_rolleyes.gif
tsitaat:
the actual rate of sex crimes has been more or less unchanged in Sweden between 2005 and 2014, despite the fact that immigration has increased during the same time period.
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:31:24 vasta tsitaadiga

dvd vader, võrdle aastaga 1975... ehk siis ajaga enne kui Rootsi hakkas omale immigrante kutsuma

https://muslimstatistics.wordpress.com/2014/05/26/statistics-violent-crime-explosion-in-sweden-from-1975-2012-dominated-by-muslims/

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:48:37 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 20.11.2018 18:06:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:49:19 vasta tsitaadiga

namstoop kirjutas:
Oot aga neid, kes natuke teistmoodi ilmavaatega on ja ei ole nõus mõnede siin teemas üliaktiivsest inimeste siiski üsna äärmusliku arvamusega, neid võib valimatult tolerastideks, riigireeturiteks, pagulasearmastajateks jne-jne-jne nimetas?

See on täitsa okei sildistmine? icon_rolleyes.gif

Huvitaks ka aga vist ebamugav mõnele siin...

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.01.2016 20:56:28 vasta tsitaadiga

Nihilistis on kenasti kokku võetud:

http://nihilist.fm/miks-sa-nuud-vait-oled/

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 68, 69, 70 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.