Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  On kellelgi Samsung CLP-310 või CLP-315 printerit või ülearust tahmakassetti? märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tonyx
Kreisi kasutaja


liitunud: 10.12.2001




sõnum 09.01.2016 20:12:40 On kellelgi Samsung CLP-310 või CLP-315 printerit või ülearust tahmakassetti? vasta tsitaadiga

Olen nüüd tükk aega selle printeriga jamanud, aga mõistus on otsakorral. Kuna mu Samsung CLP-315 värviline laserprinter vilgutas hoiatustuld, et must tahm saab kohe otsa ning arvutis control panel näitas, et must tahmakassett on 5% peal, siis nullisin printeri leheküljeloendurid ära (väike riistvaraline hack) ning täitsin kasseti netist ostetud tahmaga. Pärast nullimist kadus printeri veateade ning arvuti näitab, et tahm on uuesti 100% peal, aga printimisel must tahmakassett üldse midagi enam ei prindi (teised värvid töötavad ilusti). Olen küll kassetti välja võtnud, raputanud ja rullikut käsitsi keerata üritanud, kuid ei midagi. Samas ühtegi veateadet printer või arvuti control panel samuti ei anna ning printimisel kõik muu justkui toimiks. Oletan, et kas läks kassett ise täitmisega kuidagi tuksi (kuigi ei teinud muud, kui kallasin ainult august tahma juurde) või oli ostetud tahm ebakvaliteetne (nt vale staatilise elektrilaenguga ja keeldub rullile jäämast vms). Proovimiseks ja võrdlemiseks vajaksin mõnda teist kasvõi mingilgi määral töötavat samasugust tahmakassetti, nii et kui kellelgi on, siis ostaksin või laenaksin. Alternatiivselt võiks mu täidetud kassetti mõnes teises CLP-310 või CLP-315 masinas kellegi juures proovida. Igasugune info teretulnud.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ctrl+P
HV kasutaja
Ctrl+P

liitunud: 07.06.2007




sõnum 10.01.2016 16:43:28 vasta tsitaadiga

Tartus leian.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trip
HV Guru
trip

liitunud: 15.03.2007




sõnum 12.01.2016 13:06:21 vasta tsitaadiga

selt test lehel ka must puudub?
printeril vajutaD stop nupu 5s ja lased ära
Kommentaarid: 405 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 302
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Rauafoorum »  On kellelgi Samsung CLP-310 või CLP-315 printerit või ülearust tahmakassetti?
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.