Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 390, 391, 392  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2015 13:54:42 vasta tsitaadiga

ksuuk, tallinnas istusin 3g otsas (P5000'el 4G'd pole) ja levi oli koguaeg viisakas. Seega äkki siis jah l2bukast viibib väga kehva leviga paigas palju? (Ja tänane telefon istub 4G's samuti eeskujuliku leviga)

Operaatoriks on EMT.

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vortex
HV veteran
vortex

liitunud: 02.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2015 15:32:37 vasta tsitaadiga

Lugedes jnt ja mõnede teiste postitusi jääb mulle vägisi mulje et ma kasutan oma telefone kuidagi kapitaalselt valesti.
Olen töö ja oma üldise tehnikanohiklikkuse tõttu kasutanud viimase mõne aasta jooksul kümmeid erinevaid telefone, enamasti Androide, aga ka iPhone ja Windows Phone mudeleid.
Mulle on jäänud mulje et ma kasutan telefoni üsna sarnaselt "keskmisele" kasutajajale, ometi jäävad sellised aku kestvuse numbrid minu jaoks täiesti müstiliseks.
Minu kogemuses kestab rõhuv enamus telefone (üksikute eranditega) ilusti päeva, samas ei kesta pea ükski (üksikute eranditega) kahte päeva. Mis tähendab seda, et ma pean suvalist telefoni kasvõi igaks juhuks iga päev laadima. Kuna tänapäeval on laadijad igal pool nagunii olemas, ei ole see aga üldiselt probleemiks.

_________________
twitter: @meelisv
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2015 17:37:38 vasta tsitaadiga

Profülaktikaks lisan siis pildi. Hommikul laadijast võtsin.
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 31.12.2015 18:10:26 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
Profülaktikaks lisan siis pildi. Hommikul laadijast võtsin.
Spoiler Spoiler Spoiler


Ekraaniaja pilt võiks ikka ka olla.
Kommentaarid: 227 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2015 19:28:02 vasta tsitaadiga

JRISETH, ekraaniaja?
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 31.12.2015 20:00:06 vasta tsitaadiga

kaua ekraan sees on olnud...
selle pildi järgi mis oli, ütleks, et ekraan on vaid kella vaatamiseks sisse lülitatud icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2016 15:04:46 vasta tsitaadiga

Praegu pole enam väga võimalust, kuid kui sa täpsemalt vaatad, siis on 2 paksemat pulka ka, mis on ~tunnised tükid. icon_wink.gif Skaala on sama üleval oleva aku mahtuvuse skaalaga ju.
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SilQ
HV Guru
SilQ

liitunud: 19.10.2006




sõnum 01.01.2016 19:14:58 vasta tsitaadiga

Hetkel telefoniks HTC M8, keskmine battery life 2 aasta jooksul 2d 18h.
Muidu peab keskmise igapäevaselt ära, ekraani sees oleku aega sellel ajal umbes 5h.
Viimane kasutus on 3d 2h, varsti läheb laadima. Ekraani sees 1h praegu olnud. Puhkus ja ei näpi eriti telefoni. Ainult helistan ja nodificationite vaatamine.
Ainuke reegel mida mina jälgin, mida ei kasuta offi (GPS ja bluethooth jne)
Teiseks, kui olen wifi levis kohe wifi sisse, sest 3g/4g võtab 2x rohkem akut.
Mainin, et telefoniga ei mängi praktiliselt üldse, väga väga harva.


viimati muutis SilQ 02.01.2016 19:43:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 205
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2016 19:29:51 vasta tsitaadiga

Sooviks tellida Xiaomi Redmi Note 3 - oskate soovitada kust tellida?
Kommentaarid: 240 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 213
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004




sõnum 02.01.2016 19:33:46 vasta tsitaadiga

vortex kirjutas:
Lugedes jnt ja mõnede teiste postitusi jääb mulle vägisi mulje et ma kasutan oma telefone kuidagi kapitaalselt valesti.
Olen töö ja oma üldise tehnikanohiklikkuse tõttu kasutanud viimase mõne aasta jooksul kümmeid erinevaid telefone, enamasti Androide, aga ka iPhone ja Windows Phone mudeleid.
Mulle on jäänud mulje et ma kasutan telefoni üsna sarnaselt "keskmisele" kasutajajale, ometi jäävad sellised aku kestvuse numbrid minu jaoks täiesti müstiliseks.
Minu kogemuses kestab rõhuv enamus telefone (üksikute eranditega) ilusti päeva, samas ei kesta pea ükski (üksikute eranditega) kahte päeva. Mis tähendab seda, et ma pean suvalist telefoni kasvõi igaks juhuks iga päev laadima. Kuna tänapäeval on laadijad igal pool nagunii olemas, ei ole see aga üldiselt probleemiks.




See on just täpselt see millest ma rääkisin. Et enamus meist ei näe kunagi selliseid vastupidavus numbreid. Keskmine screen on time on jäänud kuskile 4h kanti. Üldiselt elab sellega päeva üle, aga vahel on vaja telefonist rohkemat. Siis on vaja juba laadija enne päeva lõppu kasutusse võtta.
Ja ei istu ma kuskil halva leviga kohas. Elan pelgus ja töötan kesklinnas. Kasutan elisat ja levi väga eeskujulik nii 3g, kui 4g.

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 02.01.2016 20:35:47 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Sooviks tellida Xiaomi Redmi Note 3 - oskate soovitada kust tellida?

Hiina netikaubamajasid on siin pikalt arutatud:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=624913&postdays=0&postorder=asc&start=775

Ega väga vahet ei ole, osta sealt kust odavam on ja kus saab Paypaliga maksta. Kimovil.com-s on vastav "hinnavaatlus" olemas. Aliexpressis leidub mõni asjalik müüja, nagu nt. Shenzhen Top-One Trading. Ühtlasi julgeks soovitada köhida see ~40€ rohkem ja osta 3/32GB versioon. icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
John Smith
HV veteran

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2016 21:04:28 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi huvi siis siin õpetus kuidas Meizu mx5 "A" rom-i peale saab https://meizufans.eu/forum/topic/3888/upgrading-a-tccm-phone-to-flyme5

thumbs_up.gif

_________________
Kui te panete midagi mällu, jätke meelde, kuhu te panete.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 01:14:53 vasta tsitaadiga

mis arvamus siinsel rahval Xiaomi mi 4c-l olla võiks ? Parameetri järgi igati väärt oma senti aga on mõni hingeline ka eestisse ka tellinud?
Arvamusi ja kogemusi?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 03.01.2016 03:03:08 vasta tsitaadiga

profiil kirjutas:
mis arvamus siinsel rahval Xiaomi mi 4c-l olla võiks ? Parameetri järgi igati väärt oma senti aga on mõni hingeline ka eestisse ka tellinud?
Arvamusi ja kogemusi?

Mul nüüd mõned nädalad kasutuses. Mis siin ikka öelda, väga hea telefon on! Mõnusalt kompaktne, hea ekraaniga, väga kiire. Kaamera on pimedas veidi kehv, aga kui valgust on, teeb häid pilte. Ehk et ülevaated ei valeta, oma hinna eest väga hea valik.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 10:23:58 vasta tsitaadiga

profiil, 800MHz 4G'd pole, muidu aga väga viisakas pill. icon_smile.gif
_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 03.01.2016 11:59:34 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
profiil, 800MHz 4G'd pole, muidu aga väga viisakas pill. icon_smile.gif

Selle 800 MHz 4G puudumine on küll nii köömes, et mitte midagi seepärast tegemata ei jää. icon_lol.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 12:05:27 vasta tsitaadiga

hippokrates kirjutas:
jnt kirjutas:
profiil, 800MHz 4G'd pole, muidu aga väga viisakas pill. icon_smile.gif

Selle 800 MHz 4G puudumine on küll nii köömes, et mitte midagi seepärast tegemata ei jää. icon_lol.gif

Kaua me ikka seda surnud hobust peksame. Ega selle puudumisest enne aru ei saa, kui sellises alas pead paiknema, kus kallis 4G pakett teeb ainult 2G, parimal juhul 3G.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 13:02:34 vasta tsitaadiga

Tuleb oma kasutuse järgi vaadata, kui ikka 90% ajast oled linnas, siis seal nagunii 800mhz pole, maale minnes, kas lepid 3Gga või oled ilma, kui oluline see on.
Nagu kas ostad džiibi, et kaks korda aastas maal käia, ülejäänud aeg asfalt, või ostad džiibi siis, kui kaks korda aastas on ka maalt linna asja....
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heiki125
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2012




sõnum 03.01.2016 13:43:01 vasta tsitaadiga

-vodafone- kirjutas:
Sooviks tellida Xiaomi Redmi Note 3 - oskate soovitada kust tellida?

Tellisin Aliexpressist
http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Redmi-Note-3-Metal-Body-Fingerprint-ID-Mobile-Phone-MTK-Helio-X10-Octa-Core/32545521422.html
Kohale tuli kahe nädalaga + mõned päevad tollis. Müüja oli hiina ROMi teinud inglise keelseks, aga see oli igasugu jama täis. Panin MIUI global ROMi peale ja palju parem. Kaasa pandi euroopa laadimisadaptri otsik ja kaitsekile. Telefon ise on väga hea ja kiire, aga kaamera on suhteliselt kehv, hägustab detaile ja värvid on mööda, selline "käib kah" kaamera.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
profiil
HV kasutaja
profiil

liitunud: 31.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 14:51:21 vasta tsitaadiga

Mis hinnaga ja kust Mi 4C kätte võimalik saada on?

keegi targem mees oskab seletada selle 800mhz leviala suurust või reaalset probleemi? uudistest lugedes selgukski nagu Elisa omaks vaid antud sagedust?
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 15:01:04 vasta tsitaadiga

hippokrates, kui küsitakse telefoni kohta infot ja arvamust, siis ilmselge puudujäägi tsenseerimine on kõige tobedam ettepanek, mida võiks välja mõelda... icon_neutral.gif

profiil, 800MHz peaks ikka kõigil kasutusel olema ja mis ta eriliseks teeb on see, et tema sagedus on suhteliselt madal, ehk tänu sellele on sumbumist oluliselt vähem ja seega levib see 4g sagedus paremini, kui ükski teine. (Isegi teoreetiliselt paremini, kui 3g, mille kõige madalam sagedus on 900MHz)

_________________
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Vaata siia, äkki müün midagi põnevat -> https://www.osta.ee/index.php?fuseaction=listing.seller&q[seller]=jnt
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 03.01.2016 15:33:04 vasta tsitaadiga

Minul ei ole mitte ükski asi jäänud tegemata 800MHz puudumise tõttu. Sõitsin just mööda Eestit ringi, Waze kogu aeg jooksmas ning Spotify muusikat mängimas ning jäin täitsa ellu ka ilma 800MHz'ta icon_rolleyes.gif . Ise tellisin oma Mi4c Gearbesti EU laost, aga pigem soovitaks Aliexpressist mõnda müüjat, kes saadab nn "EU-expressiga", saab palju kiiremini.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2016 17:19:42 vasta tsitaadiga

Ma varem ka mainisin juba, et nt Pärnus Elisa võrgus Lenovo K3 Note ga 4G oli harv nähtus...
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 42
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 03.01.2016 18:09:21 vasta tsitaadiga

Tegin ühe võrdluspildi Jiayu S3 ja Xiaomi Mi4c kaamera vahel suhteliselt kehva valgusega toas ja täpselt sama koha pealt. Mõlemal puhul fokusseerisin kitarri silda (ehk see metallist läikiv osa)
Spoiler Spoiler Spoiler

Vasakul S3, paremal Mi4c

Mõlemad öörežiimil (Mi4c puhul oli vahe märgatavalt parem, S3 puhul oli vahe suhteliselt väike) ja pildistatud ilma välguta. Mi4c värvid on oluliselt tõetruumad, eriti parkett ja taga olev ruloo, samas S3 jätab suhteliselt sinaka-rohelise varjundi kõigele. S3 kipub asju ka üle teravustama ning seda muuta ei saa. Mi4c võimaldab valida 7 teravusastme vahel, aga praegu oli see keskmise peal. Fokusseerisid mõlemad enam-vähem sama kiirelt, võib-olla oli Mi4c natuke kiirem. Samas pildi tegi Mi4c oluliselt kiiremini ära. Ilma öörežiimita teeb ta pilte tõesti hetkega, samas kui S3 peab veidi mõtlema.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vidget
HV Guru
Vidget

liitunud: 21.02.2002




sõnum 03.01.2016 19:38:44 vasta tsitaadiga

Järjekordne hiinlane proovitud: Ulefone Paris
Ostmisel sai määravaks kõik 4G sagedused, mitte suurem kui 5", vähemalt 2GB ram ja MTK6753. Tuli ta siis Gearbesti EU laost ja ca 115€ kätte
Välimuselt väga õunalik, aga materjalide osas on tagakaas ikka väga odava tundega sile plastik. Käes tundub õhuke, mis saavutatud õhukeste äärtega, kuigi keskelt telefon paksem.Alumisel äärel olevad nupud helendavad vähe ja vajutamisel tuleb mõnikord topelt vajutada(võibolla tingitud ka kaitsekile kaitsekile peal olemisest) ning asetuselt on tüüpiline hiinakas. Android 5.1 tuleb ilma liigse "jogata" ja ühtegi äppi ei pidanud soojenduseks maha laskma. Eesti keel on ilusti olemas, aga tõlge pole täielik. Ilmselt on võetud androidi stock tõlge ja omalt poolt lisatud võimalused on tõlkimata(Seadetes näiteks "Three fingers screenshot" ja "Action"). Ekraani osas ei oska midagi halba ütelda, ülevaades mainitud kollakas alatoon on minu jaoks olematu. Kaamera teeb (odava)telefoni kohta normaalseid pilte, aga fokuseerib mõnikord kaua.
Üks objektiivne ülevaade: https://www.youtube.com/watch?v=gZq1WYk-L5I
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 128
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 116, 117, 118 ... 390, 391, 392  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.