Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G Flex 2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 25.08.2015 07:57:59 LG G Flex 2 vasta tsitaadiga



NETWORK Technology GSM / CDMA / HSPA / EVDO / LTE
LAUNCH Announced 2015, January
Status Available. Released 2015, February
BODY Dimensions 149.1 x 75.3 x 7.1-9.4 mm
Weight 152 g (5.36 oz)
Build Curved body and display
SIM Micro-SIM
- Self-healing back panel coating
DISPLAY Type Curved P-OLED capacitive touchscreen, 16M colors. Size 5.5 inches (~73.5% screen-to-body ratio) Resolution 1080 x 1920 pixels (~403 ppi pixel density)
Multitouch Yes
Protection Corning Gorilla Glass 3
PLATFORM OS Android OS, v5.0.1 (Lollipop), upgradable to v5.1.1 (Lollipop)
Chipset Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810
CPU Quad-core 1.5 GHz Cortex-A53 & Quad-core 2 GHz Cortex-A57
GPU Adreno 430
MEMORY Card slot microSD, up to 128 GB
Internal 16 GB, 2 GB RAM
CAMERA Primary 13 MP, 4128 x 3096 pixels, laser autofocus, optical image stabilization, dual-LED flash
Features Simultaneous video and image recording, geo-tagging, face detection, panorama, HDR
Video 2160p@30fps, 1080p@60fps, HDR, stereo sound rec.
Secondary 2.1 MP, 1080p@30fps
SOUND Alert types Vibration; MP3, WAV ringtones
Loudspeaker Yes
3.5mm jack Yes Dolby mobile
COMMS WLAN Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, DLNA, hotspot
Bluetooth v4.1, A2DP, LE, apt-X
GPS Yes, with A-GPS, GLONASS
NFC Yes
Infrared port Yes
Radio Stereo FM radio with RDS
USB microUSB v2.0 (SlimPort), USB Host
FEATURES Sensors Accelerometer, gyro, proximity, compass
Messaging SMS(threaded view), MMS, Email, Push Mail, IM
Browser HTML5
Java No
- Fast battery charging: 60% in 30 min (Quick Charge 2.0)
- Active noise cancellation with dedicated mic
- MP4/DviX/XviD/H.264/WMV player
- MP3/WAV/FLAC/eAAC+/AC3/WMA player
- Photo/video editor
- Document viewer
BATTERY Non-removable Li-Po 3000 mAh battery
Stand-by Up to 520 h (2G) / Up to 450 h (3G)
Talk time Up to 18 h (2G) / Up to 20 h (3G)
MISC Colors Platinum Silver, Flamenco Red
SAR US 1.10 W/kg (head) 1.07 W/kg (body)
SAR EU 0.68 W/kg (head) 0.44 W/kg (body)
Battery life Endurance rating 62h

Sai siis omale soetatud peale pikka kaalumist kas see või G4. Kuna aga pakumine oli sellele nii soodne siis lihtsalt parem kaamera ja moditud soft ning väiksemad nipsasjad(nahast tagakaas jne.) ei kalunud üles suurema summa kulutamist. Kohe peale ostu tehtud 5.1.1 upgrade, muutust sain ka testida ja on parem kui 5.0.1. Disain on sellel kumeral minu jaoks väga mõnus, iseasi kuidas tööl selle kõikumisega saab olema. Tagakaanel on veel kile peal kuna ei suutnud mina seda sealt maha saada ja kuna ei eristagi et se saeal on siis pole viitsinud hulluks kah proovida. Varasem telefon G2 võrdluses on kohatu kuna ikkagi pea 2 põlvkonda vahet.

Nüüd siis modimisest. Kuna G2 jooksis Resurrection Remix rom-il siis tegin pisut eeltööd ka sellel ning lootust oli et kohe kohe peaks tulema custom rom aga võta näpust, 1 kuuga ei ole miskit. Rootida saab aga 5.0.1 puhul on asi lihtne ja lihtsalt seletatud teemas aga 5.1.1 puhul minu jaoks arusaamatu teema algatajalt, seega põhimõtteliselt peaks saama aga mina hakkama ei saanud ja 24h jooksul pole teema algataja miskit vastanud. Lootust on et kui G4 osa korralikult jooksma saadakse siis hakkab ka G Flex 2 jaoks tulema custom rom-e. Hetkel siis ootan ümbrist mille tellisin ja siis võtan aktiivsemalt kasutusse, hetkel rohkem riiulis kuna töö omapära tõttu ei taha kohe kraapse korpusele ja ekraanile joonistama hakata.


Eks hakkan õudumööda siis kogemusi ka siia jagama, isegi kui ei tule custom rom-i siis väga pettunud vast ka ei ole.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UnknowFunk
Kreisi kasutaja
UnknowFunk

liitunud: 06.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2015 23:40:14 vasta tsitaadiga

Näppisin seda telefoni tööl veits, no päris jubedalt kõver oli see ja ei sobinud kohe üldse...
_________________
Mida hiljem saabub kiirabi, seda täpsem on diagnoos.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 26.08.2015 07:36:16 vasta tsitaadiga

Minule on see kumerus nende loetud tundidega lausa meeldima hakanud, lauale pannes on muidugi üsna naljakas vaadata rofl.gif Eks kui tööpäevad lühemaks lähevad siis võtan ja puhastan G2 ekraani korraliult ära ja võrdlen omavahel, kuidas see kumer P-OLED ekraan võrreldes True HD-IPS ekraaniga tundub.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2015 08:47:53 vasta tsitaadiga

Olen seda ka piilunud, kuna vaja vana G2 välja vahetada, aga hetkel on neil G4-ga sama hind või veel kallim...
Ootan pigem siis G4 hinna vaikset langemist icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2015 12:47:00 vasta tsitaadiga

Oman flex 2 juba rohkem kui pool aastat ja enam sitemat tagakaant pole ma näinud. Hoian telefoni nagu "sitta pilpa peal" aga kriipse ja kraapse tagant täis. Säh sulle iseparanduvat kesta.
See väike hõbedane äär ja juba vaikselt ajab nahka maha.
Ekraan läheb ka jube rasvaseks millegipärast.
PS. Nõgusa ekraaniga nii harjunud juba, et kui võtan mingi teise telefoni kätte tundub see tagurpidi kaardus icon_razz.gif
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
goclever
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2013




sõnum 26.08.2015 14:51:55 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
Olen seda ka piilunud, kuna vaja vana G2 välja vahetada, aga hetkel on neil G4-ga sama hind või veel kallim...
Ootan pigem siis G4 hinna vaikset langemist icon_smile.gif

Kallim ta küll pole kui G4. 1a.ee müüb praegu G Flex 2te 345euriga, mis on snapdragon 810 kohta ikka väga hea hind.

_________________
Telefonid : Mi8 ja Note 3
Rootin telefone ja paigaldan custom rome.
Hinnad olenevad telefonist, küsi julgelt icon_smile.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 26.08.2015 23:50:30 vasta tsitaadiga

Telekom(EMT) pakub hetkel 399 eest seda. Tagumist kaant on jah mõningates ohtades kirutud aga samas ka kiidetud. Rasvaseks läheb ka minu G2 klaas kiiresti aga sellel on kindel põhjus kasutuse osas. Kriimude osas võin ka tuua näite. G2 puhul on tüüpviga paljudel et tagumise fotoka katteklaas läheb sigrimigriliseks nagu ka minu musta 32GB oma läks kuigi ka hoidsin, samas naine pole kunagi oma 16GB valget hoidnud aga klaas siiani ideaalne. Kõik on kinni siiski kasutus harjumustes, olen oma ja naise kasutusi analüüsinud ja nii asi ongi. G2 teemas oli ka mitu kes neid fotoka katteid juba mitu vahetanud(pole odav lõbu, viimati kui vaatasin siis oli alates 27€) aga jälle kriimuline ja samas teised imestavad et mis sa neist vahetad ning kuidas kriimuliseks läks. Tagakaane kohta oli ka vist Forte või Digi artikkel kus mainiti et sügavamad kriimud jäävadki ikkagi sisse kuna vastasel juhul maksaks ainuüksi tagakaas omahinnana 10x telefoni letihinnast!
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2015 09:22:30 vasta tsitaadiga

Vaatasin alguses kliendihinda mis oli 599€, aga sisselogides kukkus 399€ peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 27.08.2015 23:42:44 vasta tsitaadiga

Nii, täna avastati siis postkastist eile saabunud 2 osaline ümbris(soovisin küll samasugust kangemast silikoonist 1 tükis nagu G2 ümber on aga alustuseks ikka parem ui ei miskit) koos mingise puutepliiatsi ja kaitsekilega ekraanile. Hommikul siis üritan kaitsekile kah peale ehk sebida ja siis saab hakata igapäevaelus testima seadet. See stock 5.1.1 tundub ikka võrreldes CM12 baseeruva custom rom-iga ikka väga naljakas. Homme õhtul saab siis rootimine ka ära tehtud, leidsin väidetavalt toimiva.
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 30.08.2015 12:09:47 vasta tsitaadiga

Olen Flex 2 te kasutanud ajast, kui see müügile tuli. Korra müüsin maha, aga ostsin uue, sest meeldib see telefon.

Minu jaoks puudused:
Ekraani kõige madalam heledus liiga hele. Kui tuleb tahtmine öösel telefoni vaadata, tuleb päikeseprillid enne ette panna. Kõige kõrgem heledusega ei ole päikese käes eriti loetav. Pole suur probleem, aga vahel häirib. Pilt pole nii hea, kui Samsungi parematel amoled ekraanidel. Vahel näha ka nagu mingeid õrnu moonutusi jne. Aga arvestades hinda, pole paha. 1A-s oli vahepeal 328€.
Audio väljund natukene vaikne. Kasutan telefoni autos podcastide kuulamiseks ja autol tuleb heli põhja kruvida, et korralikult kuuleks midagi. Lisaks ei ole heli ka vist kõige kvaliteetsem, ütleb kõrvatunne. Kaasasolevad kõrvajublakad on kallimatele LG-dele kohaselt täitsa head.
Rohkem nagu midagi ei häirigi. Lagunenud pole, kriimuline pole, ekraan ilus. Kasutan Circle case i ja see kulumise märke ei näita. Iseparanev tagakülg võtab muidu kriimud üsna kiiresti ligi jah ja ega ta neid suurt ei paranda midagi.

Meeldib see, kuidas telefon käes istub. Varem kasutanud Samsungi Note seeria telefonisid ja Flex on ikka mõnus. Ei vahetaks praegu millegi vastu. Kumera ekraaniga harjud ära, siis sirged ekraanid tunduvad väärakad.
5.1.1 ga lippab asi nagu loom, ei kuumene ka nagu rohkem, kui varem kasutusel olnud telefonid. Läägi ei tähelda(5.0.1 ga läägas kenasti). Aku kestab päevakese, kui ekraani just tundide viisi ei vahi. Sellisel juhul tahab vahepeal väikese suraka juurde saada.

Erinevalt G4-jast on Flex 2 ga kaasas kiirlaadija. Laeb aku täis suht kiiresti.

Hea asjana võib välja tuua ka selle, et flex2-te on väga lihtne juppideks võtta ja näiteks ekraani või akut vahetada. Mõned kruvid vaja lahti keerata, paar ribakaablit avada ja ongi ribadeks.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10Fold
Piiratud kasutaja
10Fold

liitunud: 03.10.2007




sõnum 30.08.2015 12:23:02 vasta tsitaadiga

Mõttetu mees kirjutas:

Audio väljund natukene vaikne. Kasutan telefoni autos podcastide kuulamiseks ja autol tuleb heli põhja kruvida, et korralikult kuuleks midagi. Lisaks ei ole heli ka vist kõige kvaliteetsem, ütleb kõrvatunne. Kaasasolevad kõrvajublakad on kallimatele LG-dele kohaselt täitsa head.



See helikvaliteet on kõigi Qualcommi telefonide probleem jah. Kvaliteetsemate kõlarite taga on ikka väga hästi kuulda kui kehv see helikvaliteet tegelikult on. Ma kuulan otse telefonist päris palju muusikat ja puht selle pärast pean Exynosega Samsunge ostma kuigi Touchwizi vihkan nagu tuld icon_razz.gif
Kommentaarid: 269 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 229
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 10.09.2015 18:15:49 vasta tsitaadiga

Kas ekraaniga seotu põhineb 5.0 või 5.1 peal? Ise ei ole küll täheldanud et päikese käes nähtavus halb oleks. Mul omal lisaks ka ekraan pidevalt s#tane icon_rolleyes.gif

EDIT: Ekraani valgustus on tõesti jama, senini aga olen nii mina kui ka teised saanud vastuse et bootloader jääb lukku ning custom romiga asja parandada ei saa.

Lisaks üks huvitav asi mis minul on tekkinud, kui võtan mõne teise telefoni kätte siis tundub nagu need oleksid sellise munaja ekraaniga icon_lol.gif

EDIT2:Katsetasin siis nüüd katsejänesena siinsetele ka OneClickRoot ära ja telefon töötab probleemideta. Kui soovi võin linki jagada.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2015 00:20:22 vasta tsitaadiga

mazdagti kirjutas:

...
EDIT2:Katsetasin siis nüüd katsejänesena siinsetele ka OneClickRoot ära ja telefon töötab probleemideta. Kui soovi võin linki jagada.

Võiks proovida küll.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taaniellin
HV Guru

liitunud: 12.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2015 00:41:59 vasta tsitaadiga

Ise omasin ka flex2 poolteist kuud, müümise põhjuseks oli suurus. Ei tahtnud kuidasgi püksitaskut puruks rebida, et ära mahuks icon_biggrin.gif
Muidu kaamera ja kõik muu oli tibentobens ning aku oli ka suhteliselt hea icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 162 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 20.09.2015 07:51:46 vasta tsitaadiga

aks kirjutas:
mazdagti kirjutas:

...
EDIT2:Katsetasin siis nüüd katsejänesena siinsetele ka OneClickRoot ära ja telefon töötab probleemideta. Kui soovi võin linki jagada.

Võiks proovida küll.


http://forum.xda-developers.com/g-flex2/development/root-easy-root-att-flex-2-5-1-1-t3178354

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aks
HV veteran
aks

liitunud: 08.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.09.2015 10:34:33 vasta tsitaadiga

Äkki annad mõned juhised ka?
Tirisin H955 V15A: https://mega.nz/#!nI8HGLDD!oOf15ZVjV...E4f1vEoxVemB9o ära.
Sealt tuli rootedsystem.rar mida avada ei anna.
OneClickRoot.exe installisin arvutisse ära.
Valin manual check ja sisestan build nr. lmy47s ja device lge > lg-h955 > 5.1.1 ja root now. Siis õnnitleb oled safely rooted. Kui sinist rot now vajutada käsib regada.

PS: Copy the .img file to the root of your internal memory - kust ma selle saan? Või see ongi see rootedsystem.rar?
PPS: Telefoni software version V15a-EUR-XX.
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 116
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 20.09.2015 16:54:56 vasta tsitaadiga

Siis on allalaadimine ebaõnnestunud kuna .rar peab lahti pakkima ja seal sees peituva peab liigutama telefoni thumbs_up.gif
_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mõttetu mees
HV Guru

liitunud: 18.07.2003




sõnum 04.10.2015 16:05:32 vasta tsitaadiga

1A-s praegu 309€-ga.

Minu omal on aku ajaga paremaks läinud, kestab vabalt paar päeva. Oleneb muidugi ka sellest, palju ekraani sees hoida.
Kommentaarid: 643 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 524
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 13.11.2015 21:42:23 vasta tsitaadiga

Minu telefon saab siis omale uue display kuna soenedes koti sees hakkas tekkima 2/5 peale lllakas triip. Parim oli muidugi see et Telekomi Võru esinduse tädike hakkas kohe vastu puiklema et kott tekitab ja see pole tootja poolne kott ning sellest tekib kuna ilma kotita esinduses ei suutnud seda triipu ekraanile manada. Eile saabus aga hooldusest sõnum et seade on uue varuosa oote. Mina ju tegelikulttean et kui on kasvõi kotist tingitud siis ei tule 1 pixeli suutune triip ainult ekraanile aga vot naisterahvas esinduses hakkas vastu punnima. Aru ma ei saa et miks peab teenindaja jahuma üldse miskit? Tema asi on ju informeerida lihtsalt et kui on oma tekitatud või probleem puudub, siis kaasnab sellega minu jaoks mingi tasu! Aga senimaani olen siis siin teemas lihtsalt pealtvaataja kuna telefon peaks minuni jõudma lubaduste järgi 2. novembriks. Bootloaderi osast pole kahjuks vahepeal uudiseid aga on kinnitatud Android 6.0 Marshmallow saabumine sellele telefonile. Kolades teatud ringkondades siis tuvastasin et see avatud bootloaderi teema kipub üldse käest ära minema, ka teiste tootjate poolt. Eks näis mis saama hakkab.


EDIT! Nii. Mina olen siis see ristisõdur kes võtab ette ristiretke et saada ka vähemalt meie riigis asi sama kaugele nagu on asi USA-s, ehk rootimine ei kaota garantiid! Kuna mul jäi kiiruga remonti viies rootimine maha võtmata(tegin SuperSu all küll ootesaalis unroot aga tundub et polnud piisav), siis sain hooldusest tagasi seadme parandamata kujul. Miskit seal küll vahetati aga samas ei võetud ka nn. käitlustasu, töö teostajalt järelpärimisel sain vasuse et tehti lahti aga polnud viga mida algul arvti ja tellit mingi teine jupp aga nüüd pandi tagasi kõik mis viies oli. Ei tea kas mu seade käis samas kohas kus ühe kasutaja LG G2, kui jah siis olen juba valmis üllatusteks kuna tal peale ekraani vahetust(omal süül lõhutud ja maksis ise kinni) oli tal korpus ühest nurgast lahti ning telefon kuumeneb pidevalt üle. Eks kui telefon käes siis läheb asi Tarbijakaitsesse see asi!


EDIT2! Eile läksin siis peale konsultatsioone oma telefonile järgi et kodus tega log-i väljavõte ning siis edasi minna Tarbijakaitse ühendustele. Võttis siis teenindaja Võru Telekomi esinduses telefoni mullikulekotist välja ja kohe nägin et ekraan eendub korpusest, võtsin telefoni kätte ja vajutades sain ekraani korpusega tasa kuid see tuli uuesti lahti. Lähemalt uurides oli ekraan õieti paigas ainult alumisest paremast nurgast, tagakaane eemaldamisel haigutas nuppude ja kaamera katte ülemise kruvi augus tühjus! Minust läks see telefon tagasi kuna isegi garantii katkestamisel tuleb tagastada telefon sellel kujul mis oli hooldusse minnes! Täna siis kõne LG Balticusse taas ning hakkab diplomaatiline asjaajamine. Hetkel sellise telefoni tagasi saamise järel ei oska mina enam muud seisukohta võtta kui see et remondimees tegi miski jama kokku ja siis hakkas viimases hädas rootimist taga otsima. Eks kui telefoni tagasi saan, siis näeb täpsemalt mis seal veel välja tuleb kuid arvan et miskit ma sealt kindlasti veel avastan icon_evil.gif

NB! Petitsioon bootloaderi unlockimiseks: link

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 20:52:58 vasta tsitaadiga

On ka see tiba silma jäänud.. Kuidas siis tänaseks kogemused on?
Kannatab kasutada? Paras kumer lõikelaud on muidugi aga jah, ehk harjub ära..
Kommentaarid: 1007 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 727
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 12.12.2015 14:54:06 vasta tsitaadiga

Minule meeldib, muidugi kuna ma olen custom romi austaja siis mõlgub mul mõttes ikkagi G4 soetamine. Aga locked bootloader on ka ainus puudus sellel telefonil. Kumerus on muidugi omaette teema, nimelt kui olin telefoni 2 nädalat kasutanud siis mõne muu telefoni kätte võttes tundus nagu need oleksid "muhkus" ekraaniga icon_lol.gif Muidu on telefon kiire, mina isiklikult kasutan nii et valgus täitsa maha võetud kuna siis saab külmana hoida seda "radiaatorit".

Oma saagast siis ka pisut. Sai peale peaaegu kuud ootamist lõpuks oma telefoni kätte. Ekraan vahetatud aga vist juba õhtu oli kui tuvastasin et ekraan kollase-laiguline. Et ekraan vahetatud oli, sai aru sellest et kriime enam polnud mis varam olid. Samas väidetavalt pole ikkagi telefonil garantiid ja kui see järgmine nädal ikkagi kinnitust saab siis annan asja Tarbijakaitsesse kellega juba konsulteerinud olen. Samas kuna nad minu telefoni laiali katkusid siis vahetavad senikaua kuni enam pole ekranil probleeme. Pakkusin hooldusele et pange garantii tagasi ja saate tasuta ekraani aga nad tahtsid jonnida ning las nüüd laristavad ja toimetavad. Mina ennem ei jäta kui telefonil korralik ekraan ja garantii tagasi icon_cool.gif

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noormees16
HV kasutaja

liitunud: 18.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2015 17:34:37 vasta tsitaadiga

Ostsin telefoni septembris vist. Sai tellitud Ebayst 32GB punast värvi. Sain ~260€ eest vist koos aastase garantiiga. Ilus punane kaas on karbis, sest Quick circle kaaned ostsin 30€ eest Elionist ning ei kahetse. Telefon on mitmeid kordi vastu betooni lennanud ning ptuih-ptuih-ptuih ei ole siiani midagi juhtunud. Telefoni kuumusest pole minul küll mingit probleemi. Täitsa jahe on ja ei ole siiani kuumaks länud. Äkki on moditud vesijahutusega variant? icon_rolleyes.gif

Hetkel annan mina 5/5, sest midagi muud pole sellega ma teinud, kui helistanud. Omasin ennem Z1 ja see käis 1.5 aasta jooksul 3x garantiis ning sain siis lõpuks raha tagasi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mazdagti
HV veteran
mazdagti

liitunud: 28.05.2005




sõnum 06.01.2016 21:36:34 vasta tsitaadiga

Nii. Mina ootan endiselt Telekomist oma garantii vaide vastust et kas asi laheneb või lähen edasi Tarbijakaitsesse. Eks sellest kollaselaigulisest ekraanist saan hetkeseisul vist lahti ka LG Baltic abiga aga ilma Tarbijakaitse abita ei taastata garantiid.

Teine asi aga on see et G4 hakkas täna saama 6.0 e. Marshmallow, seega peaks ka meie isendite oma hakkma välja tulema vast veebruri alguses kui LG info ikkagi paika peab. Eks näis mis saab bootloaderiga aga vähemalt mina saan iga päev teate et bootloaderi unlockimise petitsioonile on oma hääle andnud taas peaaegu 10 inimest.

_________________
No ikka täitsa kagu nukas!
Kommentaarid: 153 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 135
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajeekarate
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2006




sõnum 07.01.2016 15:08:53 vasta tsitaadiga

Tere,

Mingisugusel põhjusel ei saa LG G FLEX 2 muuta telefoni seadeid. Soovin *#*#4636#*#* ja seadistada, et telefon jääks 4G võrku. Kas keegi teab, mida teha, et selline funktsionaalsus oleks lubatud?

Muidu on telefon väga hea ja 259 Euro muudab hinna/kvaliteedi suhte parimaks.

_________________
www.dynamodesign.ee
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 07.01.2016 16:26:23 vasta tsitaadiga

ajeekarate, miks sa seda soovid? Tead ikka, et 4G peal kõned ei tööta?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  LG G Flex 2 mine lehele 1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.