Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Halo 5: Guardians märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Riddim
HV kasutaja
Riddim

liitunud: 24.08.2009




sõnum 04.11.2015 13:17:56 [X1] Halo 5: Guardians vasta tsitaadiga



  • Koduleht: Siin
  • Arendaja: 343 Industries
  • Stiil: First person shooter
  • Väljalaske kuupäev: 27/10/2015
  • Kirjeldus:
    tsitaat:
    A mysterious and unstoppable force threatens the galaxy while the Master Chief is missing and his loyalty questioned. Experience the most dramatic Halo story to date in a 4-player cooperative epic that spans three worlds.

  • Multiplayer: Jah + Co-Op
  • Videod:
    Spoiler Spoiler Spoiler


_________________
LEVEL1.EE - Videomängudest eesti keeles!
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warsteine
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2004




sõnum 23.12.2015 10:37:06 vasta tsitaadiga

Ostsin ka hiljaaegu Halo 5 omale. Alustan sellest, et ma olen ilmselt üks vähestest, kes Halo mängib stoori pärast. 4 oli mu jaoks veidi pettumus. Jep vana riistvara kohta tehti ilus graafika jne, aga põhimõtteliselt kõik tasemed olid sama ideega: 1) mine tulista end hordist läbi 2) vajuta nuppu 3) profit? Tihtipeale ma ei saanud isegi aru miks ma seda kõike tegema pean. Vähemalt oli Cortana tuttav nägu ning tutvustati terve mängu jooksul uusi tegelasi nagu Sarah Palmer.

Fast-forward: Halo 5. Kes kurat on Fred, Kelly ja Linda ning miks nad minuga kaasas jõlguvad? Kas ma pean tõesti lugema Halo-teemalisi raamatuid, et uuest triloogiast essugi aru saada? Vähe sellest, et eelmises osas jõuga süžeesse pressitud tegelased sisuliselt maha maetakse, tuuakse sisse ka uus peategelane - Jameson Locke! Okei tal on vähemalt Castle tiimis, aga mees ise on täiesti iseloomutu ning nagu selgub - kogu see "jahi tõde" teema on tegelikult puudulik. Ausalt öeldes ei saanud ma lõpuni eriti aru mida ja mis eesmärgil ma tegin.

Mängu päästab mu jaoks mängitavus ise. Tõsi 60fps annab päris palju juurde ning võitlused on heitlikumad kui kunagi varem. Samas võin rahulikult öelda, et oleksin eelistanud 30fps kui oleks olemas ka kahekesi mängimise võimalus (offline). On aru saada, et 343i võttis teistsuguse disainifilosoofia kasutusele. Tegelikult saanuks ka ju kampaania teha 30fps ja mitmikmängu 60fps. Sellise lähenemise näiteid on ju mujalgi.

Bossivõitlused oleks justkui järelmõte. Kampaania ise on ka umbes 8h pikk heroic raskusastmel. Eelnevate Halode kampaaniad pole oluliselt pikemad olnud, küll, aga on co-op ja paeluv stoori suurendanud taasmängitavust.

Raske on positiivse sõnaga Halo 5 kommenteerida. Kuuldavasti mitmikmäng on suurepärane, aga mulle sellist tüüpi MP peale ei lähe. Halo 5 ma eeltellisin pimesi ära ning Rise of the Tomb Raideri puhul ootasin ülevaated ära. 40 tundi RotR'i mänginuna tundub, et tegin valesti, sest see on kõvasti parem mäng igas aspektis, vähemalt minu arvates.

Minu jaoks split-screen or bust. Olen 6. osa suhtes väga ettevaatlik.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 29.06.2016 10:47:50 vasta tsitaadiga

The full game of Halo 5: Guardians will be available to download and play FOR FREE to all Xbox Live Gold members from June 29 to July 5 as part of Xbox Live’s “Free Play Days” program.
http://news.xbox.com/2016/06/23/warzone-firefight-comes-halo-5-guardians-june-29/#Xmm78Z7Z4EmW5WJ6.99

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X1] Halo 5: Guardians
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.