|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2015 10:42:11
|
|
|
Samas ma olen Indias kell 10 hommikul kinos käinud, aga see on sama, kui meil lõunal käimine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
18.12.2015 11:35:07
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Penskarite või beebide seansil? |
Krt see oli ikka omamoodi kinoskäik
Enne filmi algust riigihümn, poole filmi peal ekraan kinni, tuled põlema ja 20min. pausi
Tol ajal oli tutikas kino, sitax head istmed jne. Mingi India filmiauhindade gala oli sal just toimunud vms.
Filmiks oli just ekraanile jõudnud Ghost Rider
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.12.2015 11:36:32
|
|
|
kannatab see Star Wars reaalselt vaadata ka? ma mõned aasta tagasi juhtusin ühte nüüdisaegset osa vaatama ja peale 15min. panin kinni.
Uued head ja veidi mõeldud või on seal ikka piiksuv loll robot ja karvane häälitsev lumeinimene? Kumbi polnud naljakas ega tõsiselt võetav.
Meedia kära nii suur, et tekib juba huvi
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.12.2015 11:40:08
|
|
|
Tomorrow, Ma olen vist healjuhul ainult kuulnud, kuidas ringvaates sellest midagi räägiti.
Ma hoidun igasugustest spoileritest jne. Samas ma ei ole ka eriline fan, kuigi olen fan ulme filmidele ja seriaalidele või üleüldse kõik mis on ulme
Välja arvatud zombid. Zombide teemast ei ole aru saanud ja miks nad nii populaarsed on. Mingit pointi neil ei ole. Lihtsalt teha zombisid juure ja kõik.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
18.12.2015 17:03:32
|
|
|
Plaza Space saalis on ka pilt 2x parem kui teistes saalides, ning heliga sama lugu.
Lähen vaatan täna õhtul seda S W. Arvan, et tulen peale seda siia kiunuma kui kehva see oli
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
18.12.2015 18:09:08
|
|
|
Baraka 1992
http://www.imdb.com/title/tt0103767/
Minu jaoks oli väga nauditav see dok film, stseenid olid väga ilusad ja muusika andis emotsiooni palju juurde.
Ei mingit juttu ega lärmi, vaid lihtsalt 1 tund ja 42 minutit visuaalset meditatsiooni, mis paneb elu järgi mõtlema ja muude asjade üle. :3
Paar kohta kiskusid pisara välja, aga see on samas väga vabastav tunne, kui ilma sõnadeta film suudab nii tekitada. Rõõmu ja ilusaid vaateid pakkus ka see ofc. Hämmastav elamus. Tahaks seda suurel ekraanil kinos näha
_________________ Flacko, the nutty weasel who loves blue cheese, Blyth's Reed Warblers, Thrush Nightingales and Devin Townsend! |
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.12.2015 20:30:05
|
|
|
Kumba seda SW-d on mõistlikum vaatama minna, kas 3D või tavaline ?
IMAX-sse lähen seda kindlasti vaatama ja see on esimeseks filmiks mul selles kinos.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
18.12.2015 20:37:15
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Kumba seda SW-d on mõistlikum vaatama minna, kas 3D või tavaline ?
IMAX-sse lähen seda kindlasti vaatama ja see on esimeseks filmiks mul selles kinos. |
IMAX on Kosmoses ainult ühes saalis ja üldiselt on seal saalis ka ainult 3D versioon kui filmist peaks 3D versioon olema.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
18.12.2015 21:24:18
|
|
|
softis, Ma tean seda, et IMAX on kosmoses. Ma elan 5 minuti jala käimise kaugusel sellest kinost.
Kuna ei ole olnud aasta jooksul ühtegi sellist filmi, mida ma kinno vaatama läheks, siis ei tea ka neist kinodest suurt midagi.
Aga jah tundub, et on ainult 3D jah. Ma oleks eelistanud tavalist ja suurel ekraanil. IMAX ei ole ainult 3D, kuid see on see viimase 10 aasta mood.
Ma kunagi väga ammu olen Rootsis käinud teist sorti IMAX kinos, mis näitas põhiliselt dokumentaal filme. Ma vaatasin mingit lennuki filmi seal.
Aga jah tundub et seda seal kosmoses saab ainult 3D-s vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Flacko
Joonistusmaniakk!

liitunud: 02.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 199 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
166 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cb4
HV Guru

liitunud: 24.10.2006
|
19.12.2015 02:49:36
|
|
|
| Cb4 kirjutas: |
Plaza Space saalis on ka pilt 2x parem kui teistes saalides, ning heliga sama lugu.
Lähen vaatan täna õhtul seda S W. Arvan, et tulen peale seda siia kiunuma kui kehva see oli  |
Täitsa hea oli. Ka naisele meeldis.
Põnevust/omapära lisasid ka kutid kostüümides ja lasermõõkadega kino saalis.
Sw võhikult 7/10
_________________ Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"? |
|
| Kommentaarid: 113 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
95 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madoc
HV kasutaja
liitunud: 11.07.2003
|
19.12.2015 03:19:16
|
|
|
Sama skoor SW võhikult ka siitpoolt. Ikkagi paljude iidol. Samas tundus, et kõik toimus kuidagi liiga lihtsalt, kergelt ja juhuslikult alati nii nagu oli parasjagu vaja. Oleks ootanud rohkem üllatusi ja vähem etteaimatavat tegevuskäiku, kuid siis oleks ilmselt SW fännid pärast kurjad olnud. Preilile läks ka enamvähem peale (pole actioni ega SW fänn).
Heli ja pilt Scape saalis head, aga 3D prillidega ära ei harjunud (eriti just segas valguse kumamine tagantpoolt klaaside sisepinnale, mis segas vaatamist). Tahaks näha samas saalis mitte-3D versiooni...
EDIT: Aga no peab ju hindama siiski filmi, kui on palju vaeva nähtud ja on valmisprodukt pole jama. Väga detailirohke ja annab mõtteainet veel pikaks ajaks, aga haipi päris väärt pole.
| Cb4 kirjutas: |
| Cb4 kirjutas: |
Plaza Space saalis on ka pilt 2x parem kui teistes saalides, ning heliga sama lugu.
Lähen vaatan täna õhtul seda S W. Arvan, et tulen peale seda siia kiunuma kui kehva see oli  |
Täitsa hea oli. Ka naisele meeldis.
Põnevust/omapära lisasid ka kutid kostüümides ja lasermõõkadega kino saalis.
Sw võhikult 7/10 |
viimati muutis madoc 19.12.2015 12:03:54, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
19.12.2015 11:22:11
|
|
|
Millised seal Scapes need 3D prillid juhtuvad olema? IMAXi hiigelsuured prillid olid küll kindlalt parimad, mida on õnnestunud so far kinos kanda ja isegi nina peale ei jäänud punast märki kino lõppedes
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
19.12.2015 11:41:30
|
|
|
| Mina veits pettusin filmis. Alguses yritati kuidagi komöödiat teha ja lõpp oli pmst sarnane nagu 6. osa....
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.12.2015 18:31:07
|
|
|
The Ridiculous 6- see film oleks võinud olemata olla. suutsin 20 minutit vaadata, raisatud 20 minutit
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Alari A.
HV Guru
liitunud: 19.12.2002
|
19.12.2015 18:36:09
|
|
|
jeesus188, ootused oli kõrged ?
|
|
| Kommentaarid: 675 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
549 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
19.12.2015 18:36:43
|
|
|
| Wild nüüd nii he kah ei ole
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.12.2015 18:38:05
|
|
|
| Alari A. kirjutas: |
jeesus188, ootused oli kõrged ? |
no jalkani oli tühi auk 2h, mõtlesin, et sisustan filmiga
Hetkel sellel rindel ka suht tühjus
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
19.12.2015 18:38:31
|
|
|
| must versioon SKGst osales seal ju Terry Crews nickname all
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
19.12.2015 23:02:24
|
|
|
Jõulutont Krampus
Jään teist osa ootama, väga hea meelelahutus.
Lapsnäitlejatega on nagu on (ei oska keegi näidelda), aga muus osas super ajuvaba andmine.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
20.12.2015 03:42:15
|
|
|
Nii. Eile sai siis käidud Kosmose IMAX-s Star Wars vaatamas. Filmi sisu spoilerid on allpool tagide vahel seega kui te pole näinud veel, siis ärge seda avage.
Ma tean, et saan ilmselt palju hate kommentaare selle peale, aga (cue trummipõrin)...mulle ei meeldinud Force Awakens . Spoileris ma selgitan täpsemalt aga spoiler free versioon on järgmine:
Mulle tundub, et liiga palju oli üritatud siia filmi sisse toppida. Stseenid hüppasid väga kiiresti ühest kohast teise ja kogu aeg oli tunne, et ma ei tea tegelikult wtf parasjagu toimub või kes see tegelane on. Ja seda veel rääkides ulmefännina kes kõiki eelnevaid osi mitu korda näinud on (k.a prequelid). Näitlemine oli ok, kuigi kohati kuidagi puine minu arust.
Kui välja arvata Daisy Ridley (Rey) kes on filmi keskmes, siis mul ei tekkinud kordagi sellist kaasaelamise momenti ühelegi tegelasele.
Ma loodan, et tuleb mingi extended cut või directors cut mis on pikem ja veidi normaalsema tempoga, kuigi see oli isegi üle kahe tunni aga nad üritasid ikka liiga palju korraga näidata. Vahel kehtib ikkagi: less is more
Viie aasta pärast kui episoodid 8 ja 9 on kah nähtud siis saab ehk tagasi vaatada sellele filmile ja öelda, et nad lihtsalt panid alused paika enne pikemat selgitust aga hetkel s.o 2015 aastal eraldi seisva filmina on Force Awakens napilt parem kui prequelid aga kaugelti mitte nii hea, kui 4/5/6.
3D efektid olid ok ehk siis mitte ületehtud aga ka mitte midagi erilist. Parim oli üks steen, kus Star Destoyer oli otsaga peaaegu minu nina all . See oli naljakas. Huumorit õnneks filmis oli ja see polnud ületehtud (a'la jalaga kubemesse naljad vms).
Spoilerid siis:
Spoiler 
Finn tundus olevat lihtsalt argpüks karakter kes midagi tehtud ei saanud mis talle öeldi - ei First Order ridades ega vastupanuliikumise poolel.
Chewie ja Han Solo roll oli väga väike (ilmselt taotuslikult) aga tundusid üsna puised kuigi oli paar head naljakohta.
Han Solo vs Ben Solo moment kus Kylo Ren solole otsa peale tegi oli kah ilmselge trap Ren-i poolt mida ma nägin kilomeetri kauguselt tulemas. Kinos inimesed isegi ei ahhetanud selle peale.
Ainuke kelle näitlemises raske on viga leida on Daisy Ridley kes tegi üldiselt väga hea etteaste kuigi oli kummalisi dialooge Han Sologa mis tundusid out of character ja ülenäideldud. Näiteks kui Ridley sai teada, kes Solo on, siis tavaliselt palju kõvema häälega ütles: You're Han Solo?  ja endal silmad nagu tõllarattad. Ma tegin krimpsutasin nägu selle peale.
Ja rääkides effektidest, siis oli üks stseen mis üldse ei sobinud filmi ja see oli see, kus suured CGI kalmaardid tapsid Han Solo tappa tahtnud pearahakütid ära. Väga convinient.
Captain Phasma roll oli üldse tilluke ja ma ei teagi mis temast täpselt sai (garbage compactor? lol).
Ja Luke Skywalker - noh terve film on pmst tema otsimisest ja siis lõpuks filmi lõpuks Rey leiab ta üles ja Luke näolilmest ei saa aru kas ta on vihane vms. Väga nõrk lõpp filmile.
Uuesti kinno vaatama kindlasti ei lähe ja vaatan uuesti ainult siis, kui Blu-Ray peal tuleb mingi kohendatud versioon.
Lõppu muljeid ka kinost endast, kuna see oli esimene kogemus nii Kosmose kino kui ka IMAX vaatamisel.
Alustuseks tuleb ennast süüdistada, et valisin 10:15 alanud seansi, kuna see on päeva esimene. Esi osanud oodata seda, et pean ligi 10 minutit ukse taga passima kuni uksed lahti tehakse ja üldse kinno pääseb.
Kui lõpuks sisse saime, siis kummalisel põhjusel võtsid 80% inimesi järjekorda sissepääsust vasakul oleva leti (kassa?) taha. Miks seda ma ei tea aga kas tõesti selleks, et alles pilet osta kohe algavale seansile?
No kui nii, siis said nad küll mingid eriti sitad kohad, kuna täituvus oli kindlasti 50%+ (kuigi mitte täissaal).
Kummalised asjad sellega veel ei lõppenud. Nimelt avastasin, et ma saan saali marssida ilma, et keegi isegi uuriks kas mul pilet on
Nii võib ju igaüks tänavalt sisse astuda ja mingi äärmise vaba koha peale ennast istutada mis ilmselt vabaks jääbki. Ja kui ei jää, siis saab vabandada, et oi oops ma istusin vale koha peale. Väljaminnes ammugi piletit ei kontrollitud.
Mis mind aga tõsiselt üllatas oli riidehoiu puudumine. Tõsiselt. Eesti kliimas puudub kinol riidehoid? . Ei no väga mugav tõesti ennast toolile mahutada koos üleriietega. Lisaks ei märganud ka kordagi mingit hoiatust vms, et lülitage nüüd telefonid välja/lennurežiimile. Mitmed tegid enne seansi algust juba moblaga pilte ja vb tegid seansi ajalgi. Cammeritel oleks pidupäev olnud vist.
3D prillidel ei käinud sangad kokku (polnud folditavad) mis oli ebamugav, sest need olid ikka kobakad suured.
Ok ehk siis palju negatiivset aga õnneks oli ka positiivset. 3D prillid oli küll kobakad aga õnneks ka korralikud. Katsid kogu vaatevälja. Ahjaa - see oli minu esimene 3D kogemus. Kuigi tagantjärgi saan öelda, et ega see midagi erilist polnud. Mõnes stseenis olid objektid lähemal kui muidu aga see oligi kõik. Ülehaibitud.
IMAX kuva muidugi klass omaette ja pildikvaliteet ok, kuigi oleks soovinud veidi rohkem heledust (miks kinodes alati nii tume kuva on?). Teravus oli väga hea, kuigi subtiitrid olid kummalised, sest vahel ilmusid kas vasakul ekraani all või paremal ekraani all mitte keskel kus peaks alati olema. Sissejuhatavat scrolling teksti lugesin ma inglise keeles, kuna subtiitrid olid kuskil kaugel ülevas ääres.
Häiris ka see, et seanss algas tõenäoliselt oma 10 minutit hiljem ettenähtust, kuna enne näidati kümme treilerit/reklaami. Vähemalt trailerid oli asjakohased: Captain America Civil War, Batman vs Superman, Warcraft jms.
Väga positiivselt üllatas samas saali akustika. Heli oli väga hea nii suure saali kohta ja polnud max valjususe peale keeratud nagu tavaliselt kipub kinodes olema, et wow effekti tekitada. Istmed olid suured ja mugavad nii, et õnneks sai jope kah enda kõrvale kuidagi ära mahutada mitte ei pidanud süles hoidma. Veidi soojem oleks võinud olla saalis. Kõik oli puhas ja ülearust kõrbenud popkorni lõhna polnud. Publik oli samuti äärmiselt tsiviliseeritud. Mitte kordagi kogu seansi jooksul ei helisenud kellegi telefon ja vähemalt enda lähedusest ei kuulnud isegi vibra. Keegi ülikõva häälega ka ei naernud aga oli parimates huumorikohtades siiski kerge naer oli. Keegi poole suuga popkorni kah ei matsutanud. Mõned inimesed käisid vetsus vist keset seanssi aga tõesti mõned ainult k.a laps minu kõrvalt.
Nii, et tehnilise poole pealt pole suurt kaevelda. Film oleks võinud parem olla ja kino korralduslik-logistiline pool lonkas aga vähemalt saalis miski ei häirinud filmi vaatamist.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
20.12.2015 04:17:09
|
|
|
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
20.12.2015 08:01:28
|
|
|
Tomorrow, garderoob on 0 korrusel.
Ma vaatasin ka eile Kosmos IMAX-is SW ära ja meeldis väga.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
20.12.2015 14:12:13
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
Nii. Eile sai siis käidud Kosmose IMAX-s Star Wars vaatamas. Filmi sisu spoilerid on allpool tagide vahel seega kui te pole näinud veel, siis ärge seda avage.
Ma tean, et saan ilmselt palju hate kommentaare selle peale, aga (cue trummipõrin)...mulle ei meeldinud Force Awakens . Spoileris ma selgitan täpsemalt aga spoiler free versioon on järgmine:
Mulle tundub, et liiga palju oli üritatud siia filmi sisse toppida. Stseenid hüppasid väga kiiresti ühest kohast teise ja kogu aeg oli tunne, et ma ei tea tegelikult wtf parasjagu toimub või kes see tegelane on. Ja seda veel rääkides ulmefännina kes kõiki eelnevaid osi mitu korda näinud on (k.a prequelid). Näitlemine oli ok, kuigi kohati kuidagi puine minu arust.
Kui välja arvata Daisy Ridley (Rey) kes on filmi keskmes, siis mul ei tekkinud kordagi sellist kaasaelamise momenti ühelegi tegelasele.
Ma loodan, et tuleb mingi extended cut või directors cut mis on pikem ja veidi normaalsema tempoga, kuigi see oli isegi üle kahe tunni aga nad üritasid ikka liiga palju korraga näidata. Vahel kehtib ikkagi: less is more
Viie aasta pärast kui episoodid 8 ja 9 on kah nähtud siis saab ehk tagasi vaatada sellele filmile ja öelda, et nad lihtsalt panid alused paika enne pikemat selgitust aga hetkel s.o 2015 aastal eraldi seisva filmina on Force Awakens napilt parem kui prequelid aga kaugelti mitte nii hea, kui 4/5/6.
3D efektid olid ok ehk siis mitte ületehtud aga ka mitte midagi erilist. Parim oli üks steen, kus Star Destoyer oli otsaga peaaegu minu nina all . See oli naljakas. Huumorit õnneks filmis oli ja see polnud ületehtud (a'la jalaga kubemesse naljad vms).
Spoilerid siis:
Spoiler 
Finn tundus olevat lihtsalt argpüks karakter kes midagi tehtud ei saanud mis talle öeldi - ei First Order ridades ega vastupanuliikumise poolel.
Chewie ja Han Solo roll oli väga väike (ilmselt taotuslikult) aga tundusid üsna puised kuigi oli paar head naljakohta.
Han Solo vs Ben Solo moment kus Kylo Ren solole otsa peale tegi oli kah ilmselge trap Ren-i poolt mida ma nägin kilomeetri kauguselt tulemas. Kinos inimesed isegi ei ahhetanud selle peale.
Ainuke kelle näitlemises raske on viga leida on Daisy Ridley kes tegi üldiselt väga hea etteaste kuigi oli kummalisi dialooge Han Sologa mis tundusid out of character ja ülenäideldud. Näiteks kui Ridley sai teada, kes Solo on, siis tavaliselt palju kõvema häälega ütles: You're Han Solo?  ja endal silmad nagu tõllarattad. Ma tegin krimpsutasin nägu selle peale.
Ja rääkides effektidest, siis oli üks stseen mis üldse ei sobinud filmi ja see oli see, kus suured CGI kalmaardid tapsid Han Solo tappa tahtnud pearahakütid ära. Väga convinient.
Captain Phasma roll oli üldse tilluke ja ma ei teagi mis temast täpselt sai (garbage compactor? lol).
Ja Luke Skywalker - noh terve film on pmst tema otsimisest ja siis lõpuks filmi lõpuks Rey leiab ta üles ja Luke näolilmest ei saa aru kas ta on vihane vms. Väga nõrk lõpp filmile.
Uuesti kinno vaatama kindlasti ei lähe ja vaatan uuesti ainult siis, kui Blu-Ray peal tuleb mingi kohendatud versioon.
Lõppu muljeid ka kinost endast, kuna see oli esimene kogemus nii Kosmose kino kui ka IMAX vaatamisel.
Alustuseks tuleb ennast süüdistada, et valisin 10:15 alanud seansi, kuna see on päeva esimene. Esi osanud oodata seda, et pean ligi 10 minutit ukse taga passima kuni uksed lahti tehakse ja üldse kinno pääseb.
Kui lõpuks sisse saime, siis kummalisel põhjusel võtsid 80% inimesi järjekorda sissepääsust vasakul oleva leti (kassa?) taha. Miks seda ma ei tea aga kas tõesti selleks, et alles pilet osta kohe algavale seansile?
No kui nii, siis said nad küll mingid eriti sitad kohad, kuna täituvus oli kindlasti 50%+ (kuigi mitte täissaal).
Kummalised asjad sellega veel ei lõppenud. Nimelt avastasin, et ma saan saali marssida ilma, et keegi isegi uuriks kas mul pilet on
Nii võib ju igaüks tänavalt sisse astuda ja mingi äärmise vaba koha peale ennast istutada mis ilmselt vabaks jääbki. Ja kui ei jää, siis saab vabandada, et oi oops ma istusin vale koha peale. Väljaminnes ammugi piletit ei kontrollitud.
Mis mind aga tõsiselt üllatas oli riidehoiu puudumine. Tõsiselt. Eesti kliimas puudub kinol riidehoid? . Ei no väga mugav tõesti ennast toolile mahutada koos üleriietega. Lisaks ei märganud ka kordagi mingit hoiatust vms, et lülitage nüüd telefonid välja/lennurežiimile. Mitmed tegid enne seansi algust juba moblaga pilte ja vb tegid seansi ajalgi. Cammeritel oleks pidupäev olnud vist.
3D prillidel ei käinud sangad kokku (polnud folditavad) mis oli ebamugav, sest need olid ikka kobakad suured.
Ok ehk siis palju negatiivset aga õnneks oli ka positiivset. 3D prillid oli küll kobakad aga õnneks ka korralikud. Katsid kogu vaatevälja. Ahjaa - see oli minu esimene 3D kogemus. Kuigi tagantjärgi saan öelda, et ega see midagi erilist polnud. Mõnes stseenis olid objektid lähemal kui muidu aga see oligi kõik. Ülehaibitud.
IMAX kuva muidugi klass omaette ja pildikvaliteet ok, kuigi oleks soovinud veidi rohkem heledust (miks kinodes alati nii tume kuva on?). Teravus oli väga hea, kuigi subtiitrid olid kummalised, sest vahel ilmusid kas vasakul ekraani all või paremal ekraani all mitte keskel kus peaks alati olema. Sissejuhatavat scrolling teksti lugesin ma inglise keeles, kuna subtiitrid olid kuskil kaugel ülevas ääres.
Häiris ka see, et seanss algas tõenäoliselt oma 10 minutit hiljem ettenähtust, kuna enne näidati kümme treilerit/reklaami. Vähemalt trailerid oli asjakohased: Captain America Civil War, Batman vs Superman, Warcraft jms.
Väga positiivselt üllatas samas saali akustika. Heli oli väga hea nii suure saali kohta ja polnud max valjususe peale keeratud nagu tavaliselt kipub kinodes olema, et wow effekti tekitada. Istmed olid suured ja mugavad nii, et õnneks sai jope kah enda kõrvale kuidagi ära mahutada mitte ei pidanud süles hoidma. Veidi soojem oleks võinud olla saalis. Kõik oli puhas ja ülearust kõrbenud popkorni lõhna polnud. Publik oli samuti äärmiselt tsiviliseeritud. Mitte kordagi kogu seansi jooksul ei helisenud kellegi telefon ja vähemalt enda lähedusest ei kuulnud isegi vibra. Keegi ülikõva häälega ka ei naernud aga oli parimates huumorikohtades siiski kerge naer oli. Keegi poole suuga popkorni kah ei matsutanud. Mõned inimesed käisid vetsus vist keset seanssi aga tõesti mõned ainult k.a laps minu kõrvalt.
Nii, et tehnilise poole pealt pole suurt kaevelda. Film oleks võinud parem olla ja kino korralduslik-logistiline pool lonkas aga vähemalt saalis miski ei häirinud filmi vaatamist. |
TLDR
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.12.2015 14:29:13
|
|
|
| Lepime kokku, et me ei võta sõna Oscarite tõttu lekkinud screenerite kohta?
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Taux007
HV veteran

liitunud: 27.08.2005
|
20.12.2015 14:30:50
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
| Ma lähen seda vaatama alles järgmine aasta. Ma ei viitsi puupüsti täis saalis rasva sisse hingata. |
Eile õhtul 22.00 algaval osal oli Apollo kinos alla poole saali rahvast. Jube rasv, jube!
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
20.12.2015 14:35:06
|
|
|
| tsitaat: |
Lepime kokku, et me ei võta sõna Oscarite tõttu lekkinud screenerite kohta?
|
pane koefid välja siis juba, mitu O-d võidab jms
nt Triobetis oli et kas Han Solo sureb selles filmis yes 2.4 - no 1.5
üllata meid
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
20.12.2015 14:37:37
|
|
|
| Porno Parm kirjutas: |
pane koefid välja siis juba, mitu O-d võidab jms
nt Triobetis oli et kas Han Solo sureb selles filmis yes 2.4 - no 1.5
üllata meid |
Ma ei saa aru, mida sa küsid
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.12.2015 15:39:34
|
|
|
| Taux007 kirjutas: |
| lopes39 kirjutas: |
| Ma lähen seda vaatama alles järgmine aasta. Ma ei viitsi puupüsti täis saalis rasva sisse hingata. |
Eile õhtul 22.00 algaval osal oli Apollo kinos alla poole saali rahvast. Jube rasv, jube! |
Ma isegi ei tea kus see Apollo kino on. Pealegi minu kogemused on põhiliselt cola plazast.
Ja seda filmi lähen ma kindlasti vaatama ainult IMAX-sse.
Üleüldse ma ei näe mõtet neil tavalistel kinodel, kui ma aastas korra heal juhul käin kinos, siis mul pole raske paar eurot rohkem maksta filmi eest ja seda siis IMAX-is
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
20.12.2015 16:54:49
|
|
|
Kung Fury - 0
huvitav mis hälvikud IMDb-s selle hindeks 8,2 on pannud
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Porno Parm
mugavuspagulane

liitunud: 30.11.2003
|
20.12.2015 16:58:37
|
|
|
| aga vähemalt hambad ristis vaatasid lõpuni et näha kas on võimalik lahti saada Savisaarest, sry my bad , Hitlerist st
|
|
| Kommentaarid: 66 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
6 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
20.12.2015 17:45:55
|
|
|
| nõup, 5 sek vaatamist ja siis 5 mintsa edasi kerimist jne.
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
20.12.2015 18:18:21
|
|
|
| naaskel kirjutas: |
Kung Fury - 0
huvitav mis hälvikud IMDb-s selle hindeks 8,2 on pannud  |
Kunstimeelt üldse pole?
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scart
HV Guru

liitunud: 04.02.2002
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
2 :: |
101 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Smati
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2006
|
20.12.2015 20:41:12
|
|
|
Mulle meeldis SW Täitda õige hais oli küljes. SW oli vist eelmüüdud juba üle 100 milli.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rtfm99
HV kasutaja
liitunud: 08.04.2007
|
20.12.2015 20:43:08
|
|
|
fännid ootasid kaua ja suurem tulu on loogiline.
_________________ |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
20.12.2015 22:54:43
|
|
|
Miski 40 dvdscreenerit on välja tulemas. 2 või 3 on juba väljas. Creed, The Hateful Eight ja The Revenant
Huvitav palju see Superman vs Batman sisse toob. Sellest on ka juba üle aasta räägitud ja tundub et igasugu uudiste näol on juba film ära kirjeldatud ja polegi enam midagi vaadata
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kapitan
Kaevur

liitunud: 21.10.2007
|
21.12.2015 00:17:07
|
|
|
| lopes39 kirjutas: |
Miski 40 dvdscreenerit on välja tulemas. 2 või 3 on juba väljas. Creed, The Hateful Eight ja The Revenant
Huvitav palju see Superman vs Batman sisse toob. Sellest on ka juba üle aasta räägitud ja tundub et igasugu uudiste näol on juba film ära kirjeldatud ja polegi enam midagi vaadata  |
Oi päris julm flood on praegu
|
|
| Kommentaarid: 26 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mTim
HV Guru

liitunud: 19.10.2004
|
21.12.2015 00:27:14
|
|
|
Käisin ka eile vaatamas Star Wars Episode VII, ja mulle meeldis...Ma usun, et Disney sai hakkama selle keerulise ülesandega. Kõigile nagunii meeldida ei õnnestu.
Mina isiklikult olin näinud 2'te treilerit enne seda ja mingit muud infot ma selle filmi kohta ei otsinud, teadsin ainult seda, et Expanded Universe lugusid ei kasutata ja, et tegemist on original storyga. Filmi ajal see mind natuke häiris, kuna ma olen lugenud Expanded Universe'i lugusid, siis filmis oli palju asju mida ma ootasin ühtepidi aga juhtus teistpidi aga oli ka tuttavaid asju a'la Starkiller/Galaxy Gun.
Film tundus tõesti natuke kiire aga tänapäeva keskmise kinokülastaja attention span on lühem kui kuldkala mälu ja kui filmi satub pikem dialoog, jalutuskäik või maastikuvaade, siis võib saalist juba norskamist kuulda. Süüdistagem elutempot. Bondi Casino Royale ja Spectre üle viriseti, sest seal räägiti liiga palju.
Üleüldiselt ma jäin väga rahule ja võin rahulikult Star Wars'i edasi fännata.
_________________ Lexuse summutist tuleb vaid lilleõisi ja ükssarvepeeru - HV foorum
M: E36 varuosad |
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
42 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lexo
HV kasutaja

liitunud: 16.12.2004
|
21.12.2015 01:08:27
|
|
|
| Minu alust oli SW hea kerge meelelahutus - hoogne ja vaatemänguline. Kõik näitlejad olid ka (natuke isegi minu üllatuseks) väga head. Samas negatiivsest torkas mulle silma, et filmis ei olnud mitte midagi originaalset. Terve film oli põhimõtteliselt rehash varasematest (põhiliselt neljadast) osadest.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sooty
HV veteran
liitunud: 12.06.2004
|
21.12.2015 01:16:38
|
|
|
Õigused osteti ju paari miljardi eest.
Kui esimese filmiga + nänniga 1/3 tasa tehakse, siis ütleks "pole paha" ja seda nad ilmselt ka sihivad
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
naaskel
jooda
liitunud: 26.11.2001
|
21.12.2015 01:43:15
|
|
|
| Kapitan kirjutas: |
| naaskel kirjutas: |
Kung Fury - 0
huvitav mis hälvikud IMDb-s selle hindeks 8,2 on pannud  |
Kunstimeelt üldse pole? |
kus otsast siin kunsti näha oli?!
|
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|