Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 67, 68, 69  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 19.12.2015 02:44:43 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
No huumor kurat icon_biggrin.gif Kõik ilus ja tore. Võtan rahulikult ja ei ühtegi matsu ning siis ühel rajal 2x rehv , piruetid ja muu nali. 2+ minutit kadus sinna naha.
34.01 lõppajaks.
Esimesed kaks vihmarada muidugi ka tore - kõik off/low ja ikka hakib fps icon_biggrin.gif


Endal sama moodi tavaliselt ,et sõidan esimesed katsed rahulikult ja kindlapeale ja siis viimase paaril katsel läheb midagi nihu kuna pingutan enda võimetest üle. Eriti siis kui näed ,et enne viimast katset on koht kõrgemal mehel 5sek edu. Kas sul on madal FPS või siis lihtsalt pilt hakib? Mul endal on isegi MSI GTX 960 OC 4GB -ga vahest häda medium/hight sätetel kuna kurvis kukub pilt hakkima ja see keerab tihti sõidu nässu. Ühel vahepealsel uuendusel nagu kadus ära aga nüüd viimase rootsi ralliga on uuesti. Ülearused programmid on kinni pandud ja CPU,RAM ja HDD näitajad on ka normipiires afterburneriga jälgides. Sel hetkel kui kakkuma hakkab siis FPS näit on ikka 60.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.12.2015 03:16:43 vasta tsitaadiga

Läppar ja inteli hd5500 :p ei saagi midagi tahta aga ilma vihma või lumesajuta on sujuv.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 19.12.2015 03:47:59 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Btw, märkasin mõned nädalad tagasi Daily's siimplangi nimelist sõitjat, kas meister isiklikult või mõni nimekaim lihtsalt? icon_smile.gif


Mul sama küsimus, aga kipun arvama, et see on päris õige Siim Plangi icon_smile.gif Mõtlesin siin korra, et võtaks ühendust ja kutsuks meie liigaga liituma?! icon_razz.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 12:32:38 vasta tsitaadiga

AndreReiu kirjutas:
hannes36 kirjutas:
Btw, märkasin mõned nädalad tagasi Daily's siimplangi nimelist sõitjat, kas meister isiklikult või mõni nimekaim lihtsalt? icon_smile.gif


Mul sama küsimus, aga kipun arvama, et see on päris õige Siim Plangi icon_smile.gif Mõtlesin siin korra, et võtaks ühendust ja kutsuks meie liigaga liituma?! icon_razz.gif
Oleks meil üldse lootust siis võita? icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 19.12.2015 15:36:41 vasta tsitaadiga

Täitsa jube, esimesed kaks katset vihmaga oli pea võimatu sõita, kõik on ultra low peal ja fps-i pole ikka ollagi, teised katsed sai enamvähem sõidetud ikka, aga jah, pole eriline asjatundja arvuti alal, aga mida mul vaja oleks teha, kas kogu arvuti uus osta või piisab videokaardist või mismoodi?
Vähemalt nüüd wrt estonia läbi, esikolmikus on kõik lahtine veel icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 15:56:32 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Täitsa jube, esimesed kaks katset vihmaga oli pea võimatu sõita, kõik on ultra low peal ja fps-i pole ikka ollagi, teised katsed sai enamvähem sõidetud ikka, aga jah, pole eriline asjatundja arvuti alal, aga mida mul vaja oleks teha, kas kogu arvuti uus osta või piisab videokaardist või mismoodi?
Vähemalt nüüd wrt estonia läbi, esikolmikus on kõik lahtine veel icon_biggrin.gif

Teaks mis kast sul on siis oskaks soovitada...

Aga jah, tegin customis selle läbi esialgu. 36 minutit vms lõpptulemus. Pea ogal katsel rehv puruks, autoga üle katuse, kuhugi täielikku võssa jne. Peale esimest katset oli auto juba jumala ribadeks icon_biggrin.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005




sõnum 19.12.2015 17:04:11 vasta tsitaadiga

sünge anomaalia.. sai alustatud wrt praegust sessi ja esimesel katsel suutsin ühes kurvis risu panna, viskas kohe varsti teate rear right puncture, mille f2-ga ära parandasin, läks kenasti kohe penalt otsa ja paar kurvi edasi ilma, et oleks risu pannud kuulsin kolinat ja ütles rear right is gone... ajas meele mõrudaks küll, lasin selle sessi korstnasse vihaga icon_confused.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 19.12.2015 17:08:59 vasta tsitaadiga

Selline siis

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.12.2015 17:25:31 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Selline siis



Sellest vähe kasu vähemalt teame mis protsessoriga tegu on icon_biggrin.gif
detailsemalt väheke mis GPU-jne.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 19.12.2015 18:13:26 vasta tsitaadiga

Integreeritud ilmselt - Intel HD Graphics 2000. Miskine mid/entry level AMD videokaart ajaks asja ära küll ( sponsorkirjade järgi võiks eeldada, et Dirt jookseb paremini AMD-gal icon_smile.gif )
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 18:25:11 vasta tsitaadiga

Olude sunnil pole oma õiget kasti ja rooli käe pärast, aga tahtmine sõita nii suur, et panin laptopile DR peale ja ostsin xboxi puldi. Klaveris küll tunduvalt parem, aga algus on väga vaevaline. Junior WRT's sõitsin 10min aja, kogu raja võitlesin auto ja ise endaga, et kusagil jumala eest üle ei pingutaks. 4WD kruusal saab juba kuidagi moodi hakkama, aga lihtsalt vahe mu õige arvuti ja vidinatega on mäe kõrgune. Puldi seaded on sensitivity 100, linearity 0, saturation 100, kõik assistid maas.

Marto. kirjutas:
Läppar ja inteli hd5500 :p ei saagi midagi tahta aga ilma vihma või lumesajuta on sujuv.

Proovisin enda omaga järgi. HD4000'ga ja polnud probleemi ei vihma ega ka lume sajus. Proseks on i7 ja reso 1600x900, kõik ultra-low

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 18:36:33 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:
Selline siis

Śee on ausaltöelda üks idiootsemaid skriine, mis pannakse. Ma ei teagi, kust see levima on hakanud.´

Mingi x generatsioon on selline, räägib et tal ei vea välja ja siis postitab taolise skriini ja ütleb, et aga miks, peaks ju, mul i5 ja 8gb rammu (ausalt pool feicbuuki selliseid täis).
Taolistele olen soovitanud sellist portable softi, saab kiirelt kogu tähtsa info kätte vähemalt https://www.piriform.com/speccy/builds

Aga aitab ot-st icon_razz.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 18:46:53 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
romps22 kirjutas:
Selline siis

Śee on ausaltöelda üks idiootsemaid skriine, mis pannakse. Ma ei teagi, kust see levima on hakanud.´

Mingi x generatsioon on selline, räägib et tal ei vea välja ja siis postitab taolise skriini ja ütleb, et aga miks, peaks ju, mul i5 ja 8gb rammu (ausalt pool feicbuuki selliseid täis).
Taolistele olen soovitanud sellist portable softi, saab kiirelt kogu tähtsa info kätte vähemalt https://www.piriform.com/speccy/builds

Aga aitab ot-st icon_razz.gif

kas nii on parem icon_rolleyes.gif
kuigi selle üldinfos on ka puudusi, ei näita õigeid kellasi ja helikaardi on ära kaotanud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.12.2015 18:48:51 vasta tsitaadiga

ei ole. kõige parem on kui viitsiks profiili täita.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 18:50:31 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
ei ole. kõige parem on kui viitsiks profiili täita.

agree thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 19.12.2015 19:10:09 vasta tsitaadiga

Okei, vabandust rumaluse pärast, panen siis pildi siia, ei hakka profiili täitma, eks selle arvuti ostmisest ka omajagu aega möödas.
Kui keegi targem lihtsalt viitsiks pilgu peale visata ja öelda, et kas tegemist jamaga,kas tuleks kogu krempel välja vahetada või annab kuidagi muudmoodi lahendada.

Tänud!

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 21:07:31 vasta tsitaadiga

Selle GPU kohta ütleks et läpparite videokaardid on kh tänapäeval kiiremad icon_biggrin.gif Vaheta GPU välja
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 19.12.2015 21:48:04 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:

Proovisin enda omaga järgi. HD4000'ga ja polnud probleemi ei vihma ega ka lume sajus. Proseks on i7 ja reso 1600x900, kõik ultra-low


Huvitav või siis pigem väga väga imelik. kas prose mõjub nii palju? 1280x720 (üle selle veel hullem) , aa/csaa/misiganes off ja kõik absoluutselt kõike low , verylow või off ning vihmaga on hakkiv. üks säte on medium mida muuta ei saa.
i5 5200u , 8gb ram , hd5500

Teisalt - ei tea mina mismoodi te mängite või on iga viimane kurv peas? Isegi need 2-2.5minutit maha arvestada rehvi ja muu jura tõttu siis olen ikkagi 5-6minutit ralli peale aeglasem kui ülejäänud. Omaarust sõitsin päris sujuvalt ja kiiresti ning samas piisavalt ettevaatlikult.
Teisalt - mõne incar videot siin vaadates siis ma ei viitsiks niimoodi rabeledagi ja ajab silmeeest virvendama - pole nagu väga päris.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 19.12.2015 21:56:47 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
hannes36 kirjutas:

Proovisin enda omaga järgi. HD4000'ga ja polnud probleemi ei vihma ega ka lume sajus. Proseks on i7 ja reso 1600x900, kõik ultra-low


Huvitav või siis pigem väga väga imelik. kas prose mõjub nii palju? 1280x720 (üle selle veel hullem) , aa/csaa/misiganes off ja kõik absoluutselt kõike low , verylow või off ning vihmaga on hakkiv. üks säte on medium mida muuta ei saa.
i5 5200u , 8gb ram , hd5500

Teisalt - ei tea mina mismoodi te mängite või on iga viimane kurv peas? Isegi need 2-2.5minutit maha arvestada rehvi ja muu jura tõttu siis olen ikkagi 5-6minutit ralli peale aeglasem kui ülejäänud. Omaarust sõitsin päris sujuvalt ja kiiresti ning samas piisavalt ettevaatlikult.
Teisalt - mõne incar videot siin vaadates siis ma ei viitsiks niimoodi rabeledagi ja ajab silmeeest virvendama - pole nagu väga päris.


No kui tahad ikka esikolmikusse pääseda siis tuleb korralikult pushida, panen enda video siia, kus sõidan sweet lambi ja noh ütleme nii, et enamvähem peab ikka piiri peal sõitma
https://www.youtube.com/watch?v=8YUFkc6n5ig
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 22:03:22 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
hannes36 kirjutas:

Proovisin enda omaga järgi. HD4000'ga ja polnud probleemi ei vihma ega ka lume sajus. Proseks on i7 ja reso 1600x900, kõik ultra-low


Huvitav või siis pigem väga väga imelik. kas prose mõjub nii palju? 1280x720 (üle selle veel hullem) , aa/csaa/misiganes off ja kõik absoluutselt kõike low , verylow või off ning vihmaga on hakkiv. üks säte on medium mida muuta ei saa.
i5 5200u , 8gb ram , hd5500



No ma ei tea, minu läppar peaks selle mängu ilusti medium sätetel +40FPS(tegelikult 20-30) välja mängima. (Keegi oli youtube'i sarnaste näitajatega läppari gameplay video pannud)
Samas see just kõige usaldusväärsem allikas pole, aga sinna kanti peaks jääma ka minu arvuti performance.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 19.12.2015 22:18:50 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Teisalt - ei tea mina mismoodi te mängite või on iga viimane kurv peas? Isegi need 2-2.5minutit maha arvestada rehvi ja muu jura tõttu siis olen ikkagi 5-6minutit ralli peale aeglasem kui ülejäänud. Omaarust sõitsin päris sujuvalt ja kiiresti ning samas piisavalt ettevaatlikult.
Teisalt - mõne incar videot siin vaadates siis ma ei viitsiks niimoodi rabeledagi ja ajab silmeeest virvendama - pole nagu väga päris.


Sellepärast tehaksegi WRC5e taolisi mänge neile kes ei viitsi rabeleda, õppida ja vaeva näha.
Ma olen palju tunde kulutanud Dirt Rallyle ja siiani õpin uusi võtteid kuidas napsata seda 0,5 sekundit ja paljud rajad on ka peas nüüdseks icon_smile.gif
Kannatust peab olema ja minu arust on rool ´´must have´´ selle mängu jaoks, siis saad 100% sellest mängust kätte ja ajad paranevad märkimisväärselt icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2015 22:47:35 vasta tsitaadiga

No täitsa pekkis. 4 esimest katset suht ilusad, pisivead. Eelviimasel katsel siis 2x üle katuse ja viimasel katsel kohe esimeses splitis rehv puruks icon_evil.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.12.2015 01:42:58 vasta tsitaadiga

romps22 kirjutas:

No kui tahad ikka esikolmikusse pääseda siis tuleb korralikult pushida, panen enda video siia, kus sõidan sweet lambi ja noh ütleme nii, et enamvähem peab ikka piiri peal sõitma
https://www.youtube.com/watch?v=8YUFkc6n5ig


No ma siis vastan teie jaoks paraja huumoriga. Kuidas mina mängin - kuigi jah selle sõidu ajal võtsin asja veits kiiremini kui harilikult ja noh ega siis asjata kahe minutiline pole - varsti olin uperkuudis kah selletõttu icon_razz.gif . Tegelikult sõidan rahulikumalt icon_smile.gif Kõik assistid off ja klaviatuur. Kuu ajaga on muidugi 10x paremaks läinud ning tegelikult on saksamaa kõige parem sõitmiseks.


Link
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004



Online

sõnum 20.12.2015 13:05:31 vasta tsitaadiga

Marto., klaviatuuriga sõidad endiselt?
Gaas on vaid on-off pidevalt, ega keeramine ka ilmselt kerge pole tänu sellele.

Eilne Rootsi katse Junioris, esimene sõit, millega finišisse jõudsin ja ikka anti võit kohe kätte...
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 20.12.2015 13:20:32 vasta tsitaadiga

13" läppar ja selle klaviatuur jah.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37 ... 67, 68, 69  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.