Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Spezz
HV veteran

liitunud: 21.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 00:09:43 vasta tsitaadiga

degreal kirjutas:
Hiina poed on head, kui kaup hiljaks jääb siis pannakse uus teele. Kohale jõuavad aga mõlemad.

Siis ostad lihtsalt 2 asja kuigi vaja oli ainult ühte?
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 18:19:00 vasta tsitaadiga

Hiinast Eestisse 1 nädala ja 2 päevaga (hollandi postiga siis) icon_eek.gif Näis kaua omniva seda käsitleb icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ny21k
HV kasutaja

liitunud: 08.03.2007




sõnum 05.12.2015 23:10:00 vasta tsitaadiga

Omniva postiga pakk Hiinast Eestisse üle 30 päeva. Parem lahendus on teised alternatiivid
Ja veel Omniva saavutustest, juba kaks päeva Sõidab pakk Autoga Põhja kandekeskusest Tallinna postkontorisse. Ei tea, kas Teisipäevaks jõuab kohale icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ViskeRelv
HV Guru
ViskeRelv

liitunud: 24.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.12.2015 23:20:26 vasta tsitaadiga

Kellelgi kogemusi soome tolliga on? Sai ka hiinast asju tellitud, kuid nüüd tahab soome toll midagi saada. Mitte mõhkugi ei jaga sellest.
Kommentaarid: 188 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 168
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 07.12.2015 10:31:25 vasta tsitaadiga

ny21k kirjutas:
Omniva postiga pakk Hiinast Eestisse üle 30 päeva. Parem lahendus on teised alternatiivid
Ja veel Omniva saavutustest, juba kaks päeva Sõidab pakk Autoga Põhja kandekeskusest Tallinna postkontorisse. Ei tea, kas Teisipäevaks jõuab kohale icon_biggrin.gif

Eesti pool on ikka elu saastaks muutunud. võiksid mõne teise partneri otsida: itella näiteks.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 07.12.2015 13:34:35 vasta tsitaadiga

Saabus postkasti Alist tellitud pakk. Oh õnne. Märkisin kättesaaduks, kuid polnud päris see, mis ma tellinud olin. Kirjutasin müüjale. Tema raius, et pani õige asja teele. Siis tuli meelde, et kunagi tellisin analoogse asja, mis kohale ei jõudnud. Disbuudiga rahagi tagasi saadud. Hakkasin siis pakikoode vaatama ja oh üllatust. 30. aug tellitud asi oligi nüüd kohale jõudnud. See on küll nüüd rekord. Kuna raha tagasi saadud, siis nagu jõulukingitus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 16:04:51 vasta tsitaadiga

Huvitav on see, et mul 12-st põhimõtteliselt samal ajal saadetud pakist kolm on juba saabunud (ca 2 nädalat peale tellimust) ja need on kõik sellised, mille jälgimisnumbrit ükski otsimootor ei tunnista. Samas osad need, millel ka jälgimisnumbrid ilusti olemas, tiksuvad kuskil mööda Hiinat alles.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 17:01:05 vasta tsitaadiga

Nõme ongi see, et kui kasutad jälgimisnumbrit siis pakid liikuvad aeglasti. Neid on vaja andmebaasi sisestada ja hoolikamalt ümber käima. Lihtsaadetised visatakse ühest kastis teise ja jumal teab kuhu jõuavad.
Alles hiljuti olin omnivas ühte pakki saatmas ja ma küsisin, et kas homseks jõuab kohale. Ta ütles, et kui saadan liht saadetisena siis jõuab. Tähitult siis võib ülehomme jõuda.
Jabur see süsteem on aga mis teha. Maksad rohkem raha ja saadetis liigub kindlusemõttes kauem.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 17:08:22 vasta tsitaadiga

Sain täna siis paki kätte. Viibis juba eelmise nädala kolmapäevast saati eestis
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 18:55:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Nõme ongi see, et kui kasutad jälgimisnumbrit siis pakid liikuvad aeglasti. Neid on vaja andmebaasi sisestada ja hoolikamalt ümber käima. Lihtsaadetised visatakse ühest kastis teise ja jumal teab kuhu jõuavad.
Alles hiljuti olin omnivas ühte pakki saatmas ja ma küsisin, et kas homseks jõuab kohale. Ta ütles, et kui saadan liht saadetisena siis jõuab. Tähitult siis võib ülehomme jõuda.
Jabur see süsteem on aga mis teha. Maksad rohkem raha ja saadetis liigub kindlusemõttes kauem.


Ei tea küll, et keegi midagi käsitsi teeks - vöötkood ju kenasti igal asjal olemas (ka. ilma jälgimiseta pakil) ja suunatakse ikka sinna kuhu vaja. Omad kogemused näitavad siiski, et ilma jälgimiseta tuleb kauem see pakk. 90% ajast on lausa meelest läinud, et midagi tellitud sai ja kui kohal on siis tuleb meelde, et "ohoo, kunagi tellitud asi jõudis kohale". Muidugi enamust ajast enam ei mäleta kust tellitud sai, kuna tellin väga paljudest erinevatest kohtadest (kus parasjagu odavam on).
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 13:12:55 vasta tsitaadiga

Green_Day kirjutas:
Saabus postkasti Alist tellitud pakk. Oh õnne. Märkisin kättesaaduks, kuid polnud päris see, mis ma tellinud olin. Kirjutasin müüjale. Tema raius, et pani õige asja teele. Siis tuli meelde, et kunagi tellisin analoogse asja, mis kohale ei jõudnud. Disbuudiga rahagi tagasi saadud. Hakkasin siis pakikoode vaatama ja oh üllatust. 30. aug tellitud asi oligi nüüd kohale jõudnud. See on küll nüüd rekord. Kuna raha tagasi saadud, siis nagu jõulukingitus.


lol, heasoe... ise tellisin suvel esikaamera nexus 5'le ja väidetavalt saadeti peale pikka ootamist uuesti ja ei jõudnud kumbki, nüüd tellisin teisest kohast ja vaikselt hakkab ka juba pikaks ootamiseks muutuma... ei tea, kas üks hetk tulevad kõik 3 kohale? icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 14:53:45 vasta tsitaadiga

Ma üks aasta tellisin DealExtreme'ist mingi telefoni hoidja autosse. Septembris vist tellisin, mitu kuud ootasin, vahepeal sai kirjutatud ka neile. Palusid veel veidi oodata ja siis mingi kirja peale nad vastasid ka, et ongi kadunud, neil omal mingi spetsvariant, kuidas veel seda kontrollida. Panid siis uue paki teele. Jaanuaris sain mõlemad pakid mingi nädalase vahega kätte.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 12:51:49 vasta tsitaadiga

Kähku tuli seekord Alist-2 eri pakki kolme nädalaga. thumbs_up.gif
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 13:06:34 vasta tsitaadiga

2n iga päev tuli pakk, nüüd terve n vaikus icon_neutral.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 13:13:18 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
2n iga päev tuli pakk, nüüd terve n vaikus icon_neutral.gif


Mul on sama lugu, kusjuures kõige masendavam on see, paaril pakil näitab tracking et nad on eelmine kuu Eestisse jõudnud aga Omniva ei raatsi ära tuua. icon_evil.gif
Selline tunne on, et need sellid saavad iga aasta üllatuse, et jõulude paiku tekib rohkem pakiliiklust.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 14:24:44 vasta tsitaadiga

Laurman kirjutas:
Selline tunne on, et need sellid saavad iga aasta üllatuse, et jõulude paiku tekib rohkem pakiliiklust.

Eks nad seda probleemi kindlasti ette teavad, aga mida konkreetset selle teadmisega peale hakata on. Kas ikka on nii lihtne, et tood aga vajadusel kaupluse juurest heki tagant koormatäie alternatiivmeditsiini harrastajaid ja paned need pakke sorteerima? Hiljem viid selle seltskonna ilusasti jälle sama heki taha tagasi.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 22:44:36 vasta tsitaadiga

Kas Hiinamaalt nööp-patareisid ka tellida saab? St kas need kohale jõuavad või nopivad mingid usinad tollitöötajad need ära?
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2015 23:15:00 vasta tsitaadiga

Ebayst tulid küll kohale 1,5n.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2015 00:38:19 vasta tsitaadiga

Dijital, paar korda tellinud. Viimased patareid sain möödunud nädalal kätte.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 07:11:53 vasta tsitaadiga

Tulevad küll ja toll huvitus korra,pakis oli nende väitel 2 toodet (17€ midagi, pakis oli veel AA USB laadija) , paluti arve esitada. Esitasin ja saatsin kauba lingi, et ikkagi ongi komplekt ja pakk vabastati.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 10:58:15 vasta tsitaadiga

Kinnitan. Olen ka tellinud igasugu akusid ja patareisid (s.h. nööp-patareisid) ja pole mingit probleemi olnud.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 15:00:13 vasta tsitaadiga

Tänud! Eks tellib miskit mingi päev ära, vaja AG10 nööpe. Vaatasin ükspäev Selveris oli ÜKS nööp 2.20 vmt, võin sentidega eksida, Hiinamaalt saab 50tk selle raha eest. Oomipoes oli muidugi mingeid odavamaid pakkuda, mingi 0.50 tk. Kuna kiirelt oli vaja, siis ühe 10-pakk sai sealt võetud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 15:05:00 vasta tsitaadiga

Kui hiina postiga tellida siis pole mingit probleemi. Paki peal väärtus ikka 20 doltsi, tegelt paar sotti icon_biggrin.gif DHLiga hakatakse kohe küsima, et mis ja mida. Aga eks kui kiiresti tahad siis peab tollimaksu maksma, mis teha.
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 15:29:52 vasta tsitaadiga

flameas, tuli just hiina postiga "cellphone 22$". Küsiti ka dokumente ja tollimist ja ma valetama ei hakanud. icon_cool.gif
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 15.12.2015 20:17:59 vasta tsitaadiga

praegusel hetkel on mõtet tellida, või ootaks lolliks ennast? Kuna neil see pidu ja pillerkaar lahti läheb?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 15.12.2015 20:28:13 vasta tsitaadiga

Tellida on praegu mõistlik veel, kuna Hiina pühad algavad peale meie uut aastat.
2. detsembril tellisin näiteks ja täna sain kätte. thumbs_up.gif Hong-Kongist tulid.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 21:16:34 vasta tsitaadiga

Selline küsimus veel, et tellisin AliExpressist kaks asja ning siis hiljem makstes selgus, et neid asju müüb sama "pood" ja need läksid kui ühe tellimuse peale kokku ja sama tracking number peale saatmis. Ja nüüd üks asi sealt jõudis kohale, teine mitte. Kuidas see traditsioon on, kas peaks uurima, kus teine vidin on või need tulevadki eraldi? Mul siiani nö grupitellimuse puhul on kõik juhtunud erinevate "poodide" vidinad olema.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
flameas
HV veteran
flameas

liitunud: 14.07.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 01:07:01 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
flameas, tuli just hiina postiga "cellphone 22$". Küsiti ka dokumente ja tollimist ja ma valetama ei hakanud. icon_cool.gif


äkki oleks pidanud mingi muu asi olema, mitte cellphone. "clothing" vms, mis tolli ei huvita icon_razz.gif
Kommentaarid: 91 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 15:33:29 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Sain eile selle kätte: http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html

Pole üldse paha ma ütleks. Töötab ja jookseb küll. Väheke harjumatu on, et keskmist nupp pole vaid on klaasist pind. Peal on puhas android. Kaamera tundub olevad optilise stabilisaatoriga, kui kaamera sees siis sensorist on kuulda kerget krõbinad fikseerimisel. Pildid on täitsa head. Alphaga võrreldes ma vahet ei näinud. Heli mis kõlaritest tuleb on vali. Sama lugu ka helistamisega. Kõne on selge ja vali, et vanemale inimesele sobib väga hästi.

Miinused: Raam on küll alumiiniumist aga tundub, et taskus läheb kergesti kõveraks. Peal on küll eesti keel aga mõned keerulisemad ja sügavamad kohad on vigaselt tõlgitud, et aru on raske saada.

Kõik kokku läks maksma 115€. Ma arvan, et sellise raha eest saada nobe tel. väga hea. Ostsin tegelikult emale, soovis väga head ja korraliku tel. aga võimalikult odavat. Tundub, et läks täppi.


Oled ka täna rahul?

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.12.2015 15:58:57 vasta tsitaadiga

tonka kirjutas:
pois11 kirjutas:
Sain eile selle kätte: http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html

Pole üldse paha ma ütleks. Töötab ja jookseb küll. Väheke harjumatu on, et keskmist nupp pole vaid on klaasist pind. Peal on puhas android. Kaamera tundub olevad optilise stabilisaatoriga, kui kaamera sees siis sensorist on kuulda kerget krõbinad fikseerimisel. Pildid on täitsa head. Alphaga võrreldes ma vahet ei näinud. Heli mis kõlaritest tuleb on vali. Sama lugu ka helistamisega. Kõne on selge ja vali, et vanemale inimesele sobib väga hästi.

Miinused: Raam on küll alumiiniumist aga tundub, et taskus läheb kergesti kõveraks. Peal on küll eesti keel aga mõned keerulisemad ja sügavamad kohad on vigaselt tõlgitud, et aru on raske saada.

Kõik kokku läks maksma 115€. Ma arvan, et sellise raha eest saada nobe tel. väga hea. Ostsin tegelikult emale, soovis väga head ja korraliku tel. aga võimalikult odavat. Tundub, et läks täppi.


Oled ka täna rahul?

Tel. täitsa toimib aga mida ma olen tähele pannud on see, et mic on väheke vilets. Nagu oleks vatti täis. Pole aega saanud aga plaanisin, et võtaks mic augu eest selle kummi või tihendi ära. Kuskil video pealt nägin. Tel. ise muidu lihtsa ehitusega. Aku peab ja lollitanud kokku jooksmise osas pole täheldanud. 4G ka toimib.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 20:47:04 vasta tsitaadiga

keegi gearbest-ist või banggood-ist tellinud on? Kuidas pood tundub? Oleks huvi ühe trooni järgi, aga ilmselt peab neid kallimaid asju deklareerima?
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 20:47:24 vasta tsitaadiga

ok koht, vahel ainult venitavad natuke. Siis peab paaar kirja saatma, peale mida kohe välja saadavad thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 20:47:55 vasta tsitaadiga

pwn13, neil läheb postitamisega tavaliselt kaua aega, klienditugi on siiani kesiseks jäänud, kuid muidu hinnapoolest ju täitsa OK. Ahjaa.. vahepeal tühistavad lampi tellimusi ja vahel võtnud krediitkaardilt ka topelt raha. Siianigi üks summa novembri algusest veel "pending" peal (tagasitulemisega siis).
Üldiselt ise väldin, kuid kogemusi erinevaid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 20:57:20 vasta tsitaadiga

Plaanis oli syma x8g multikopter sebida, mujal samas paistavad asjad kallimad.
_________________
pWn
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2015 23:06:30 vasta tsitaadiga

Mul oli ühel Alist tellitud paki peale trükitud lisaks aadressile ja jälgimisnumbrile ka Banggoodi reklaam icon_razz.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 28.12.2015 04:09:44 vasta tsitaadiga

banggoodist tellitud mitmeid asju ja kõik ilusti kohale jõudnud. Viimane pakk pidi 5 päevaga tulema, aga jõudis 17 päevaga - euroopa laost.
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2015 20:05:31 vasta tsitaadiga

Kuidas sealt Aliexpressist näiteks Fenixi lampide tellimisega on? Suur võimalus saada mingi järgi tehtud vuhvel?
link

_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 30.12.2015 00:25:32 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Kuidas sealt Aliexpressist näiteks Fenixi lampide tellimisega on? Suur võimalus saada mingi järgi tehtud vuhvel?
link


Kui kirjas pole, et vuhvel, saad pärast preti teha.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 05:12:27 vasta tsitaadiga

vuhvlit ei tohi müüagi vist
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 30.12.2015 13:42:02 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
vuhvlit ei tohi müüagi vist

Müüa võib, kui mitte ametliku kaubamärgi alt.
St petta ei tohi. Siis peab mingi oma kaubamärk olema, mitte ei tohi ostjat eksitada samasuguse välimusega.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2015 01:06:01 vasta tsitaadiga

Banggoodist olen üsna palju asju tellinud ja enamasti on sealt asjad kiiremini kohale saanud kui Aliexpressist ostetud asjad. Tõsi küll, osad vidinad, mis neil poes on märgitud "in stock", pole tegelikult laos ja ei pruugi sinna tulla ka mitme kuu jooksul. Juulis tellitud vidinaid ootasin kuu ja siis kahe nädala viisi, kui puuduv kaup pidi "kahe nädala jooksul saabuma", veel terve kuu. Siis tühistasin tellimuse puuduvale kaubale, sain raha tagasi ja ostsin samad asjad sama hinnaga Aliexpressist. Kuuga tuli kaks tellitud asja kohale, üks on siiani saabumata. Sain selle eest raha tagasi ja tellisin teiselt müüjalt. Veel kuu ja sain asja kätte.
Selline kamarajura siis. icon_smile.gif
Aga mugav on küll pisiasju tellida sealt, sest saatekulu on null või peaaegu null.
Mis trooni tellimisse puutub, siis ei ole küll seni kohanud sellist kraami seal, aga ega pole otsinud ka. Mulle käivad toolid istumiseks küll, troonid seevastu ei näe enamasti eriti mugavad välja.
Tõsi, viimati Aliexpressist 7. dets saadetud pakk saabus 22. dets, nii et üsna kähku, 5. dets saadetud pakk saabus 29. ja 4. dets saadetu pole veel saabunud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pandabeer
HV Guru
Pandabeer

liitunud: 16.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 11:52:08 vasta tsitaadiga

Tere!

Head uut aastat!

On vaja üks ost teha AliExpressi kaudu (keegi aitab äkki??)

Kas küsin siin või on mingi muu koht/teema selleks? icon_redface.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 2 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2016 13:20:24 vasta tsitaadiga

Green_Day, sesmõttes jah, et teiste kaubamärkidega tooteid ei tohi müüa...

endal selline kogemust viimasest ajast, et nexus 5 esikaamerat tellin teist korda juba ja ei jõua kohale... esimene kord saadeti väidetavalt 2x välja ka... erinevad müüjad..

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 05.01.2016 19:40:20 vasta tsitaadiga

Pandabeer kirjutas:
Tere!

Head uut aastat!

On vaja üks ost teha AliExpressi kaudu (keegi aitab äkki??)

Kas küsin siin või on mingi muu koht/teema selleks? icon_redface.gif


Kirjuta mulle!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siim951
HV kasutaja
siim951

liitunud: 04.02.2007




sõnum 09.01.2016 22:07:39 vasta tsitaadiga

Kas Aliexpressist tellimuste nimekirja kuidagi välja ei anna eksportida?
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
davidco
HV veteran

liitunud: 15.05.2003




sõnum 14.01.2016 14:29:06 vasta tsitaadiga

Kas jaanuari lõpus või veebruaris mingeid hulle alesid ei ole tulemas?
_________________
.....
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2016 14:45:20 vasta tsitaadiga

Gearbestiga on sellised lood, et sai tellitud üks tahvel, mis töötas 2 päeva ja siis olid triibud ekraanil ja lülitas end ise välja. Tegin pildid ja avasin 15.12.2015 tiketi. Anti valida 3 variandi vahel: 1) saata tagasi ja tehakse refund virtuaalsesse rahakotti, 2) jätta endale ja tehakse 32 daala rahakotti või 3) mitte gatgasi saata ja saadetakse uus aga raha tahavad 108 daala. Tahvel ise oli 155 daala.

Valisin tagasisaatmine ja 17.12.2015 panin posti. 3.01.2016 oli kaup kohal aga nad ei kippunud seda ise kinnitama. 7.01.2016 palusin teha refund nagu lubatud ja 10.01.2016 lubati seda ka teha. Raha pole aga siiani nende poe virtuaalsesse rahakotti tulnud. Kuidagi ikka viibivad need lubadused.

_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 12:09:34 vasta tsitaadiga

Võtsin jaanuari alguses Gearbesti EU laost Xiaomi Piston 3-d ning eile jõudsid kohale. Originaalid. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2016 23:06:49 vasta tsitaadiga

Psych0 kirjutas:
Võtsin jaanuari alguses Gearbesti EU laost Xiaomi Piston 3-d ning eile jõudsid kohale. Originaalid. thumbs_up.gif


Tellisin Pandast Xiaomi Hybrid klapid. Samuti originaalid ja üllatavalt hea kvaliteedi/heliga sellise raha eest. Aga samas, pole peale Xiaomi Note telefoni proovinud, võibolla lihtsalt sama firma tooted sobivad omavahel hästi.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceVice
HV kasutaja
iceVice

liitunud: 13.07.2008




sõnum 08.02.2016 11:38:16 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi sellise lehega ka kokkupuuteid nagu www.wish.com
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.