|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele? |
| Tellin vähem. |
|
74% |
[ 659 ] |
| Tellin rohkem. |
|
6% |
[ 57 ] |
| Ei lase end sellest häirida. |
|
13% |
[ 116 ] |
| Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku. |
|
5% |
[ 47 ] |
|
| hääli kokku : 879 |
|
| autor |
|
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
28.11.2015 00:09:43
|
|
|
| degreal kirjutas: |
| Hiina poed on head, kui kaup hiljaks jääb siis pannakse uus teele. Kohale jõuavad aga mõlemad. |
Siis ostad lihtsalt 2 asja kuigi vaja oli ainult ühte?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
04.12.2015 18:19:00
|
|
|
Hiinast Eestisse 1 nädala ja 2 päevaga (hollandi postiga siis) Näis kaua omniva seda käsitleb
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ny21k
HV kasutaja
liitunud: 08.03.2007
|
05.12.2015 23:10:00
|
|
|
Omniva postiga pakk Hiinast Eestisse üle 30 päeva. Parem lahendus on teised alternatiivid
Ja veel Omniva saavutustest, juba kaks päeva Sõidab pakk Autoga Põhja kandekeskusest Tallinna postkontorisse. Ei tea, kas Teisipäevaks jõuab kohale
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004

|
05.12.2015 23:20:26
|
|
|
| Kellelgi kogemusi soome tolliga on? Sai ka hiinast asju tellitud, kuid nüüd tahab soome toll midagi saada. Mitte mõhkugi ei jaga sellest.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
07.12.2015 10:31:25
|
|
|
| ny21k kirjutas: |
Omniva postiga pakk Hiinast Eestisse üle 30 päeva. Parem lahendus on teised alternatiivid
Ja veel Omniva saavutustest, juba kaks päeva Sõidab pakk Autoga Põhja kandekeskusest Tallinna postkontorisse. Ei tea, kas Teisipäevaks jõuab kohale  |
Eesti pool on ikka elu saastaks muutunud. võiksid mõne teise partneri otsida: itella näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
07.12.2015 13:34:35
|
|
|
| Saabus postkasti Alist tellitud pakk. Oh õnne. Märkisin kättesaaduks, kuid polnud päris see, mis ma tellinud olin. Kirjutasin müüjale. Tema raius, et pani õige asja teele. Siis tuli meelde, et kunagi tellisin analoogse asja, mis kohale ei jõudnud. Disbuudiga rahagi tagasi saadud. Hakkasin siis pakikoode vaatama ja oh üllatust. 30. aug tellitud asi oligi nüüd kohale jõudnud. See on küll nüüd rekord. Kuna raha tagasi saadud, siis nagu jõulukingitus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
07.12.2015 16:04:51
|
|
|
Huvitav on see, et mul 12-st põhimõtteliselt samal ajal saadetud pakist kolm on juba saabunud (ca 2 nädalat peale tellimust) ja need on kõik sellised, mille jälgimisnumbrit ükski otsimootor ei tunnista. Samas osad need, millel ka jälgimisnumbrid ilusti olemas, tiksuvad kuskil mööda Hiinat alles.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
07.12.2015 17:01:05
|
|
|
Nõme ongi see, et kui kasutad jälgimisnumbrit siis pakid liikuvad aeglasti. Neid on vaja andmebaasi sisestada ja hoolikamalt ümber käima. Lihtsaadetised visatakse ühest kastis teise ja jumal teab kuhu jõuavad.
Alles hiljuti olin omnivas ühte pakki saatmas ja ma küsisin, et kas homseks jõuab kohale. Ta ütles, et kui saadan liht saadetisena siis jõuab. Tähitult siis võib ülehomme jõuda.
Jabur see süsteem on aga mis teha. Maksad rohkem raha ja saadetis liigub kindlusemõttes kauem.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
07.12.2015 17:08:22
|
|
|
Sain täna siis paki kätte. Viibis juba eelmise nädala kolmapäevast saati eestis
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
07.12.2015 18:55:59
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Nõme ongi see, et kui kasutad jälgimisnumbrit siis pakid liikuvad aeglasti. Neid on vaja andmebaasi sisestada ja hoolikamalt ümber käima. Lihtsaadetised visatakse ühest kastis teise ja jumal teab kuhu jõuavad.
Alles hiljuti olin omnivas ühte pakki saatmas ja ma küsisin, et kas homseks jõuab kohale. Ta ütles, et kui saadan liht saadetisena siis jõuab. Tähitult siis võib ülehomme jõuda.
Jabur see süsteem on aga mis teha. Maksad rohkem raha ja saadetis liigub kindlusemõttes kauem. |
Ei tea küll, et keegi midagi käsitsi teeks - vöötkood ju kenasti igal asjal olemas (ka. ilma jälgimiseta pakil) ja suunatakse ikka sinna kuhu vaja. Omad kogemused näitavad siiski, et ilma jälgimiseta tuleb kauem see pakk. 90% ajast on lausa meelest läinud, et midagi tellitud sai ja kui kohal on siis tuleb meelde, et "ohoo, kunagi tellitud asi jõudis kohale". Muidugi enamust ajast enam ei mäleta kust tellitud sai, kuna tellin väga paljudest erinevatest kohtadest (kus parasjagu odavam on).
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
08.12.2015 13:12:55
|
|
|
| Green_Day kirjutas: |
| Saabus postkasti Alist tellitud pakk. Oh õnne. Märkisin kättesaaduks, kuid polnud päris see, mis ma tellinud olin. Kirjutasin müüjale. Tema raius, et pani õige asja teele. Siis tuli meelde, et kunagi tellisin analoogse asja, mis kohale ei jõudnud. Disbuudiga rahagi tagasi saadud. Hakkasin siis pakikoode vaatama ja oh üllatust. 30. aug tellitud asi oligi nüüd kohale jõudnud. See on küll nüüd rekord. Kuna raha tagasi saadud, siis nagu jõulukingitus. |
lol, heasoe... ise tellisin suvel esikaamera nexus 5'le ja väidetavalt saadeti peale pikka ootamist uuesti ja ei jõudnud kumbki, nüüd tellisin teisest kohast ja vaikselt hakkab ka juba pikaks ootamiseks muutuma... ei tea, kas üks hetk tulevad kõik 3 kohale?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
08.12.2015 14:53:45
|
|
|
Ma üks aasta tellisin DealExtreme'ist mingi telefoni hoidja autosse. Septembris vist tellisin, mitu kuud ootasin, vahepeal sai kirjutatud ka neile. Palusid veel veidi oodata ja siis mingi kirja peale nad vastasid ka, et ongi kadunud, neil omal mingi spetsvariant, kuidas veel seda kontrollida. Panid siis uue paki teele. Jaanuaris sain mõlemad pakid mingi nädalase vahega kätte.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
11.12.2015 12:51:49
|
|
|
Kähku tuli seekord Alist-2 eri pakki kolme nädalaga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
11.12.2015 13:06:34
|
|
|
2n iga päev tuli pakk, nüüd terve n vaikus
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laurman
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.06.2007
|
11.12.2015 13:13:18
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
2n iga päev tuli pakk, nüüd terve n vaikus  |
Mul on sama lugu, kusjuures kõige masendavam on see, paaril pakil näitab tracking et nad on eelmine kuu Eestisse jõudnud aga Omniva ei raatsi ära tuua.
Selline tunne on, et need sellid saavad iga aasta üllatuse, et jõulude paiku tekib rohkem pakiliiklust.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
11.12.2015 14:24:44
|
|
|
| Laurman kirjutas: |
| Selline tunne on, et need sellid saavad iga aasta üllatuse, et jõulude paiku tekib rohkem pakiliiklust. |
Eks nad seda probleemi kindlasti ette teavad, aga mida konkreetset selle teadmisega peale hakata on. Kas ikka on nii lihtne, et tood aga vajadusel kaupluse juurest heki tagant koormatäie alternatiivmeditsiini harrastajaid ja paned need pakke sorteerima? Hiljem viid selle seltskonna ilusasti jälle sama heki taha tagasi.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
14.12.2015 23:15:00
|
|
|
| Ebayst tulid küll kohale 1,5n.
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.12.2015 00:38:19
|
|
|
Dijital, paar korda tellinud. Viimased patareid sain möödunud nädalal kätte.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
15.12.2015 07:11:53
|
|
|
Tulevad küll ja toll huvitus korra,pakis oli nende väitel 2 toodet (17€ midagi, pakis oli veel AA USB laadija) , paluti arve esitada. Esitasin ja saatsin kauba lingi, et ikkagi ongi komplekt ja pakk vabastati.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
15.12.2015 10:58:15
|
|
|
Kinnitan. Olen ka tellinud igasugu akusid ja patareisid (s.h. nööp-patareisid) ja pole mingit probleemi olnud.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
15.12.2015 15:00:13
|
|
|
Tänud! Eks tellib miskit mingi päev ära, vaja AG10 nööpe. Vaatasin ükspäev Selveris oli ÜKS nööp 2.20 vmt, võin sentidega eksida, Hiinamaalt saab 50tk selle raha eest. Oomipoes oli muidugi mingeid odavamaid pakkuda, mingi 0.50 tk. Kuna kiirelt oli vaja, siis ühe 10-pakk sai sealt võetud.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
15.12.2015 15:05:00
|
|
|
Kui hiina postiga tellida siis pole mingit probleemi. Paki peal väärtus ikka 20 doltsi, tegelt paar sotti DHLiga hakatakse kohe küsima, et mis ja mida. Aga eks kui kiiresti tahad siis peab tollimaksu maksma, mis teha.
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
15.12.2015 15:29:52
|
|
|
flameas, tuli just hiina postiga "cellphone 22$". Küsiti ka dokumente ja tollimist ja ma valetama ei hakanud.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Nitrosnail
HV kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
15.12.2015 20:17:59
|
|
|
| praegusel hetkel on mõtet tellida, või ootaks lolliks ennast? Kuna neil see pidu ja pillerkaar lahti läheb?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jägaja
HV Guru

liitunud: 06.08.2004
|
15.12.2015 20:28:13
|
|
|
Tellida on praegu mõistlik veel, kuna Hiina pühad algavad peale meie uut aastat.
2. detsembril tellisin näiteks ja täna sain kätte. Hong-Kongist tulid.
_________________ " Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine." |
|
| Kommentaarid: 145 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
130 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
15.12.2015 21:16:34
|
|
|
Selline küsimus veel, et tellisin AliExpressist kaks asja ning siis hiljem makstes selgus, et neid asju müüb sama "pood" ja need läksid kui ühe tellimuse peale kokku ja sama tracking number peale saatmis. Ja nüüd üks asi sealt jõudis kohale, teine mitte. Kuidas see traditsioon on, kas peaks uurima, kus teine vidin on või need tulevadki eraldi? Mul siiani nö grupitellimuse puhul on kõik juhtunud erinevate "poodide" vidinad olema.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
flameas
HV veteran

liitunud: 14.07.2005
|
17.12.2015 01:07:01
|
|
|
| jnt kirjutas: |
flameas, tuli just hiina postiga "cellphone 22$". Küsiti ka dokumente ja tollimist ja ma valetama ei hakanud.  |
äkki oleks pidanud mingi muu asi olema, mitte cellphone. "clothing" vms, mis tolli ei huvita
|
|
| Kommentaarid: 91 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tonka
HV kasutaja
liitunud: 16.01.2004
|
17.12.2015 15:33:29
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
Sain eile selle kätte: http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html
Pole üldse paha ma ütleks. Töötab ja jookseb küll. Väheke harjumatu on, et keskmist nupp pole vaid on klaasist pind. Peal on puhas android. Kaamera tundub olevad optilise stabilisaatoriga, kui kaamera sees siis sensorist on kuulda kerget krõbinad fikseerimisel. Pildid on täitsa head. Alphaga võrreldes ma vahet ei näinud. Heli mis kõlaritest tuleb on vali. Sama lugu ka helistamisega. Kõne on selge ja vali, et vanemale inimesele sobib väga hästi.
Miinused: Raam on küll alumiiniumist aga tundub, et taskus läheb kergesti kõveraks. Peal on küll eesti keel aga mõned keerulisemad ja sügavamad kohad on vigaselt tõlgitud, et aru on raske saada.
Kõik kokku läks maksma 115€. Ma arvan, et sellise raha eest saada nobe tel. väga hea. Ostsin tegelikult emale, soovis väga head ja korraliku tel. aga võimalikult odavat. Tundub, et läks täppi. |
Oled ka täna rahul?
_________________ Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
17.12.2015 15:58:57
|
|
|
| tonka kirjutas: |
| pois11 kirjutas: |
Sain eile selle kätte: http://www.banggood.com/Ulefone-Paris-5-Inch-2GB-RAM-Android-5_1-MTK6753-64bit-Octa-core-1_3GHz-4G-LTE-Smartphone-p-993204.html
Pole üldse paha ma ütleks. Töötab ja jookseb küll. Väheke harjumatu on, et keskmist nupp pole vaid on klaasist pind. Peal on puhas android. Kaamera tundub olevad optilise stabilisaatoriga, kui kaamera sees siis sensorist on kuulda kerget krõbinad fikseerimisel. Pildid on täitsa head. Alphaga võrreldes ma vahet ei näinud. Heli mis kõlaritest tuleb on vali. Sama lugu ka helistamisega. Kõne on selge ja vali, et vanemale inimesele sobib väga hästi.
Miinused: Raam on küll alumiiniumist aga tundub, et taskus läheb kergesti kõveraks. Peal on küll eesti keel aga mõned keerulisemad ja sügavamad kohad on vigaselt tõlgitud, et aru on raske saada.
Kõik kokku läks maksma 115€. Ma arvan, et sellise raha eest saada nobe tel. väga hea. Ostsin tegelikult emale, soovis väga head ja korraliku tel. aga võimalikult odavat. Tundub, et läks täppi. |
Oled ka täna rahul? |
Tel. täitsa toimib aga mida ma olen tähele pannud on see, et mic on väheke vilets. Nagu oleks vatti täis. Pole aega saanud aga plaanisin, et võtaks mic augu eest selle kummi või tihendi ära. Kuskil video pealt nägin. Tel. ise muidu lihtsa ehitusega. Aku peab ja lollitanud kokku jooksmise osas pole täheldanud. 4G ka toimib.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
27.12.2015 20:47:04
|
|
|
keegi gearbest-ist või banggood-ist tellinud on? Kuidas pood tundub? Oleks huvi ühe trooni järgi, aga ilmselt peab neid kallimaid asju deklareerima?
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.12.2015 20:47:24
|
|
|
ok koht, vahel ainult venitavad natuke. Siis peab paaar kirja saatma, peale mida kohe välja saadavad
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
27.12.2015 20:47:55
|
|
|
pwn13, neil läheb postitamisega tavaliselt kaua aega, klienditugi on siiani kesiseks jäänud, kuid muidu hinnapoolest ju täitsa OK. Ahjaa.. vahepeal tühistavad lampi tellimusi ja vahel võtnud krediitkaardilt ka topelt raha. Siianigi üks summa novembri algusest veel "pending" peal (tagasitulemisega siis).
Üldiselt ise väldin, kuid kogemusi erinevaid.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pwn13
HV veteran

liitunud: 04.10.2011
|
27.12.2015 20:57:20
|
|
|
Plaanis oli syma x8g multikopter sebida, mujal samas paistavad asjad kallimad.
_________________ pWn |
|
| Kommentaarid: 73 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
28.12.2015 04:09:44
|
|
|
banggoodist tellitud mitmeid asju ja kõik ilusti kohale jõudnud. Viimane pakk pidi 5 päevaga tulema, aga jõudis 17 päevaga - euroopa laost.
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
29.12.2015 20:05:31
|
|
|
Kuidas sealt Aliexpressist näiteks Fenixi lampide tellimisega on? Suur võimalus saada mingi järgi tehtud vuhvel?
link
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
30.12.2015 00:25:32
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
Kuidas sealt Aliexpressist näiteks Fenixi lampide tellimisega on? Suur võimalus saada mingi järgi tehtud vuhvel?
link |
Kui kirjas pole, et vuhvel, saad pärast preti teha.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.12.2015 05:12:27
|
|
|
vuhvlit ei tohi müüagi vist
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
30.12.2015 13:42:02
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| vuhvlit ei tohi müüagi vist |
Müüa võib, kui mitte ametliku kaubamärgi alt.
St petta ei tohi. Siis peab mingi oma kaubamärk olema, mitte ei tohi ostjat eksitada samasuguse välimusega.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
31.12.2015 01:06:01
|
|
|
Banggoodist olen üsna palju asju tellinud ja enamasti on sealt asjad kiiremini kohale saanud kui Aliexpressist ostetud asjad. Tõsi küll, osad vidinad, mis neil poes on märgitud "in stock", pole tegelikult laos ja ei pruugi sinna tulla ka mitme kuu jooksul. Juulis tellitud vidinaid ootasin kuu ja siis kahe nädala viisi, kui puuduv kaup pidi "kahe nädala jooksul saabuma", veel terve kuu. Siis tühistasin tellimuse puuduvale kaubale, sain raha tagasi ja ostsin samad asjad sama hinnaga Aliexpressist. Kuuga tuli kaks tellitud asja kohale, üks on siiani saabumata. Sain selle eest raha tagasi ja tellisin teiselt müüjalt. Veel kuu ja sain asja kätte.
Selline kamarajura siis.
Aga mugav on küll pisiasju tellida sealt, sest saatekulu on null või peaaegu null.
Mis trooni tellimisse puutub, siis ei ole küll seni kohanud sellist kraami seal, aga ega pole otsinud ka. Mulle käivad toolid istumiseks küll, troonid seevastu ei näe enamasti eriti mugavad välja.
Tõsi, viimati Aliexpressist 7. dets saadetud pakk saabus 22. dets, nii et üsna kähku, 5. dets saadetud pakk saabus 29. ja 4. dets saadetu pole veel saabunud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pandabeer
HV Guru

liitunud: 16.12.2006
|
05.01.2016 11:52:08
|
|
|
Tere!
Head uut aastat!
On vaja üks ost teha AliExpressi kaudu (keegi aitab äkki??)
Kas küsin siin või on mingi muu koht/teema selleks?
|
|
| Kommentaarid: 86 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
2 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
05.01.2016 13:20:24
|
|
|
Green_Day, sesmõttes jah, et teiste kaubamärkidega tooteid ei tohi müüa...
endal selline kogemust viimasest ajast, et nexus 5 esikaamerat tellin teist korda juba ja ei jõua kohale... esimene kord saadeti väidetavalt 2x välja ka... erinevad müüjad..
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Green_Day
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.08.2002
|
05.01.2016 19:40:20
|
|
|
| Pandabeer kirjutas: |
Tere!
Head uut aastat!
On vaja üks ost teha AliExpressi kaudu (keegi aitab äkki??)
Kas küsin siin või on mingi muu koht/teema selleks?  |
Kirjuta mulle!
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siim951
HV kasutaja

liitunud: 04.02.2007
|
09.01.2016 22:07:39
|
|
|
| Kas Aliexpressist tellimuste nimekirja kuidagi välja ei anna eksportida?
|
|
| Kommentaarid: 38 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
davidco
HV veteran
liitunud: 15.05.2003
|
14.01.2016 14:29:06
|
|
|
Kas jaanuari lõpus või veebruaris mingeid hulle alesid ei ole tulemas?
_________________ ..... |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
87 |
|
| tagasi üles |
|
 |
nunnu
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.11.2001
|
14.01.2016 14:45:20
|
|
|
Gearbestiga on sellised lood, et sai tellitud üks tahvel, mis töötas 2 päeva ja siis olid triibud ekraanil ja lülitas end ise välja. Tegin pildid ja avasin 15.12.2015 tiketi. Anti valida 3 variandi vahel: 1) saata tagasi ja tehakse refund virtuaalsesse rahakotti, 2) jätta endale ja tehakse 32 daala rahakotti või 3) mitte gatgasi saata ja saadetakse uus aga raha tahavad 108 daala. Tahvel ise oli 155 daala.
Valisin tagasisaatmine ja 17.12.2015 panin posti. 3.01.2016 oli kaup kohal aga nad ei kippunud seda ise kinnitama. 7.01.2016 palusin teha refund nagu lubatud ja 10.01.2016 lubati seda ka teha. Raha pole aga siiani nende poe virtuaalsesse rahakotti tulnud. Kuidagi ikka viibivad need lubadused.
_________________ Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul. |
|
| Kommentaarid: 19 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Psych0
HV veteran

liitunud: 21.11.2004
|
20.01.2016 12:09:34
|
|
|
Võtsin jaanuari alguses Gearbesti EU laost Xiaomi Piston 3-d ning eile jõudsid kohale. Originaalid.
|
|
| Kommentaarid: 61 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
57 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
20.01.2016 23:06:49
|
|
|
| Psych0 kirjutas: |
Võtsin jaanuari alguses Gearbesti EU laost Xiaomi Piston 3-d ning eile jõudsid kohale. Originaalid.  |
Tellisin Pandast Xiaomi Hybrid klapid. Samuti originaalid ja üllatavalt hea kvaliteedi/heliga sellise raha eest. Aga samas, pole peale Xiaomi Note telefoni proovinud, võibolla lihtsalt sama firma tooted sobivad omavahel hästi.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
08.02.2016 11:38:16
|
|
|
| Kas kellelgi sellise lehega ka kokkupuuteid nagu www.wish.com
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|