Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 307, 308, 309  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
angel
HV Guru
angel

liitunud: 06.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2015 23:11:04 vasta tsitaadiga

kui sa pead 30-60 min tühja mängima kuna mingi idi kogu aeg sureb või teeb midagi valesti siis on tõesti tegemist vingumisega... et oi kui fun on 60 min raisata aega mingi olematu saavutuste nimel icon_lol.gif
_________________
|--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------|
Kommentaarid: 175 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 10.12.2015 23:34:43 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
jääb mulje enamus on noobid, kes siin virisevad.

Mitmes level sul on.
Mina kui alles algaja küsiks, et mida peaks tegema, et pihta pandud high end autosi oma garaaži saaks tirida.
( This vehicle cannot be stored in your Garage - it has been stolen and has a tracker. Visit the websites in the Travel and Transport section to purchase vehicles. )
Seline tekst siis alati kui kogemata linnapealt olen mõne high end auto abil ennast garaaži ukse ette sõidutanud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Invention
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2015 23:42:59 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
mcmarta kirjutas:
jääb mulje enamus on noobid, kes siin virisevad.

Mitmes level sul on.
Mina kui alles algaja küsiks, et mida peaks tegema, et pihta pandud high end autosi oma garaaži saaks tirida.
( This vehicle cannot be stored in your Garage - it has been stolen and has a tracker. Visit the websites in the Travel and Transport section to purchase vehicles. )
Seline tekst siis alati kui kogemata linnapealt olen mõne high end auto abil ennast garaaži ukse ette sõidutanud.


Sa pead auto ostma... Suvalist autot ei saagi garaaži

_________________
Soovite oma üritusele/pulma kvaliteetset (tantsu)muusikat? Võtke julgelt ühendust!
https://www.facebook.com/danceophones/
www.danceophones.eu
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 11.12.2015 13:40:04 vasta tsitaadiga

Mul level 126
Algus ongi raske!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kert06
Kreisi kasutaja
kert06

liitunud: 10.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 14:03:12 vasta tsitaadiga

mcmarta, mul 119, suht kiirelt tuleb, eriti siis kui ei oota mingit teatud ranki vaid lihtsalt mängid
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 14:43:52 vasta tsitaadiga

Mulle meeldis mingi aeg onlines sõita neid custom made trikiradu. Osad on ikka päris keerulised ja aega läheb metsikult. Aga vähemalt on lõbusad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 11.12.2015 23:02:48 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sa pead auto ostma... Suvalist autot ei saagi garaaži

Päris suvaline nagu ei toimi, ma olen ostnud mitu autot, kallim oli see Karin Kurima Armoured, oletan, et Legendary Motorsport osast peaks midagi ostma ja arvatavasti hinnalipik ka peaks olema 200k+ , umbes ka nagu ei taha osta

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.12.2015 17:55:53 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Sa pead auto ostma... Suvalist autot ei saagi garaaži

Päris suvaline nagu ei toimi, ma olen ostnud mitu autot, kallim oli see Karin Kurima Armoured, oletan, et Legendary Motorsport osast peaks midagi ostma ja arvatavasti hinnalipik ka peaks olema 200k+ , umbes ka nagu ei taha osta
Kui sa e-poest auto ostad, siis võib ka 10k maksta.. vahet pole. Tänavalt saad ka mingi juustu garaaži lükata, aga mis kasu nendest on icon_biggrin.gif

Igatahes, ma L185, 4 garaaži autosid täis, relvad kõik olemas ja kuna mäng on juba mõnda aega chiiterite päralt, siis ei ole kavas rohkem sinna trügida. Kui just midagi uut ja huvitavat ei tule icon_rolleyes.gif.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 13.12.2015 14:15:12 vasta tsitaadiga

Hakkasin ka pihta siis, kes soovib miskit teha, siis võib lisada DrCrepsley icon_wink.gif
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 15:00:44 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka mängu üle pika aja käivitada aga tahab mingit uuendus teha ja kui tõmbama hakkab, siis ütleb, et service ei ole saadaval bla bla. Proovisin eile ja täna.
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 13.12.2015 16:15:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Tänavalt saad ka mingi juustu garaaži lükata, aga mis kasu nendest on

Saab rahaks teha, kahjuks kallimaid masinaid garaaži lükata, rahaks teha ei lase

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014




sõnum 13.12.2015 16:36:50 vasta tsitaadiga

Kes soovib teisipäeval uut dlc avastada ja uute masinatega sõita, siis lisage Tilbentross icon_smile.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 13.12.2015 17:01:05 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Tänavalt saad ka mingi juustu garaaži lükata, aga mis kasu nendest on

Saab rahaks teha, kahjuks kallimaid masinaid garaaži lükata, rahaks teha ei lase


Kui kõike masinaid saaks endale garaaži lükata ja rahaks teha, siis kaos mõte nendel autopoodidel (sõidukite ostmisel) ära. Hetkel on asi üsna hästi ära lahendatud mängus.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 13.12.2015 21:56:32 vasta tsitaadiga

Kui karbi versioon olemasa, kas siis installikat kusagilt tõmmata ka saaks, jube tüütu on 7 plaati installida, iga plaat a 20min, mõnikord ei loe kõige paremini ka ja nüüd siis selline veadeade otsa.

Vahepeal rockstargames.com lehel kolades nagu tundus kui mäng järjekordselt maha lastud, et mängi uuesti, nüüd aga ei suuda kuidagi seda allalaadimis linki leida.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 22:05:14 vasta tsitaadiga

Snaztastic kirjutas:
Kes soovib teisipäeval uut dlc avastada ja uute masinatega sõita, siis lisage Tilbentross icon_smile.gif
Ja ma arvasin, et saab GTA-st mõneks ajaks eemale icon_biggrin.gif
Trailerist jääb mulje, et tuleb vahelduseks normaalne DLC.. eks näeb.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Snaztastic
HV kasutaja
Snaztastic

liitunud: 18.06.2014




sõnum 13.12.2015 22:31:40 vasta tsitaadiga

Loodame, et jaht palju ei maksa icon_biggrin.gif Ei taha garaaži tühjendama hakata.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 22:41:16 vasta tsitaadiga

Raudselt maksab. Tuleb palju PSJ-sid teha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.12.2015 01:13:06 vasta tsitaadiga


Lasin kõvaketta puhtaks, paigaltasin uue W10, uus puhas plaatidelt GTA V install ja ikka sama veadeade, kas see tähendab, et poest pole enam mõtet GTA V osta kuna tugi GTA V paistab lõpetatud olevat, uutel tulijatelpole pole seda mängu enam võimalik mängida

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 01:32:29 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Lasin kõvaketta puhtaks, paigaltasin uue W10, uus puhas plaatidelt GTA V install ja ikka sama veadeade, kas see tähendab, et poest pole enam mõtet GTA V osta kuna tugi GTA V paistab lõpetatud olevat, uutel tulijatelpole pole seda mängu enam võimalik mängida
See on küll äärmiselt ebatõenäoline, kui teisipäeval järgmine DLC välja tuleb.

PS! Vaata siia: http://techfaqs.net/games/how-to-fix-error-rockstar-update-service-is-unavailable-error-code-201-in-gta-online-501.html
Viga võib olla Social Clubis, mitte mängus. Minu arust on see tarkvara jupp üks häda ja viletsus, ma olen selle pärast päris mitu korda pidanud närvitsema ja tühja jebima.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HA
HV Guru
HA

liitunud: 02.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 01:35:55 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:

Lasin kõvaketta puhtaks, paigaltasin uue W10, uus puhas plaatidelt GTA V install ja ikka sama veadeade, kas see tähendab, et poest pole enam mõtet GTA V osta kuna tugi GTA V paistab lõpetatud olevat, uutel tulijatelpole pole seda mängu enam võimalik mängida

Rockstar Games'i Support ütles nii või?
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
toddy96
HV vaatleja

liitunud: 22.12.2013




sõnum 14.12.2015 08:47:28 vasta tsitaadiga

Arvatavasti on SocialClubis midagi katki, kui üritan teiste profiile vaadata mängus, siis viskab errori ette, mitu päeva juba nii. Ise ootan uut uuendust, tundub huvitav.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 14.12.2015 10:45:23 vasta tsitaadiga

sirius4k kirjutas:
Marie kirjutas:

Lasin kõvaketta puhtaks, paigaltasin uue W10, uus puhas plaatidelt GTA V install ja ikka sama veadeade, kas see tähendab, et poest pole enam mõtet GTA V osta kuna tugi GTA V paistab lõpetatud olevat, uutel tulijatelpole pole seda mängu enam võimalik mängida
See on küll äärmiselt ebatõenäoline, kui teisipäeval järgmine DLC välja tuleb.

PS! Vaata siia: http://techfaqs.net/games/how-to-fix-error-rockstar-update-service-is-unavailable-error-code-201-in-gta-online-501.html
Viga võib olla Social Clubis, mitte mängus. Minu arust on see tarkvara jupp üks häda ja viletsus, ma olen selle pärast päris mitu korda pidanud närvitsema ja tühja jebima.

Suurim tänu, kõik kes poest karbiversiooni ostavad peaks juures olema hoiatus, et tuleb eraldi uusim, hetkel Social Club v1.1.6.8 Setup tirida, muidu mängu tööle ei saa, nüüd sain isegi Vista all uuesti GTA V käima.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.12.2015 23:07:25 vasta tsitaadiga

Mul täpsel sama kiri ees, eelpool kirjeldasin mure icon_biggrin.gif Üle pika aja tahtsin mängida ja lihtsalt uuendamise ajal hakaks seda kirja loopima
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sirius4k
HV veteran
sirius4k

liitunud: 25.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 00:47:16 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
sirius4k kirjutas:
Marie kirjutas:

Lasin kõvaketta puhtaks, paigaltasin uue W10, uus puhas plaatidelt GTA V install ja ikka sama veadeade, kas see tähendab, et poest pole enam mõtet GTA V osta kuna tugi GTA V paistab lõpetatud olevat, uutel tulijatelpole pole seda mängu enam võimalik mängida
See on küll äärmiselt ebatõenäoline, kui teisipäeval järgmine DLC välja tuleb.

PS! Vaata siia: http://techfaqs.net/games/how-to-fix-error-rockstar-update-service-is-unavailable-error-code-201-in-gta-online-501.html
Viga võib olla Social Clubis, mitte mängus. Minu arust on see tarkvara jupp üks häda ja viletsus, ma olen selle pärast päris mitu korda pidanud närvitsema ja tühja jebima.

Suurim tänu, kõik kes poest karbiversiooni ostavad peaks juures olema hoiatus, et tuleb eraldi uusim, hetkel Social Club v1.1.6.8 Setup tirida, muidu mängu tööle ei saa, nüüd sain isegi Vista all uuesti GTA V käima.
Kõik hädad, mis mul olnud on GTA-ga seoses ja neid on olnud päris mitu, on tulenenud sellest kräpist. Õnneks on hea ühendus ja tuleb kiiresti uuesti alla mäng, aga mõttetu jebimine ja midagi paremaks ei tee mängu reinstall. Ise ei tulnud ka esialgu selle peale, et see ikaldus näkku paneb. Või, et miks mul üldse vana klient on ja miks see ennast ise ei uuenda. Tänapäeval suht normaalne funktsionaalsus igasugustel launcheritel.

Rockstar on kullahunniku otsas oma GTA seeriaga, mis on väga hästi välja kukkunud, aga SC tuleks küll kogu täiega põlema panna.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
Kreisi kasutaja
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 01:15:28 vasta tsitaadiga

Ooot oot, postoite nüüd !


Tahate öelda, et ma pean mängu ära kustutama, uue kuradi social clubi tõmbama, mängu uuesti tõmbama ja siis saan alles mängida jäle või ? icon_lol.gif
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 235, 236, 237 ... 307, 308, 309  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.