Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 269, 270, 271  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 11.12.2015 21:08:13 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
mario20031 kirjutas:
SKG kirjutas:
mario20031, ma ei tea mis tehnikaga sa teed, aga kui ma kangiga biitsepsit teen, siis ainuke vahe on selles, et kangiga tehes tuleb kang alla vastu jalgu ja hantlitega tehas alla jala korvale (millest veidi pikem amplituud ja loomulikum randmeasend). Mitte mingit vahet pole ei seljale, trapetsile jms.
sa hantlitega teed, siis teed kahega korraga või kordamööda? Korda-mööda tehes sa juba puhkad oluliselt kauem. Üldiselt ma lihtsalt soovitaks proovida rohkem kangi mingi periood ja vaata mis juhtub.

Ma teen igatmoodi, oleneb kuidas endal tuju on ja milline inventar saalis parasjagu vaba on.

Link
Kui sa nüüd küünarvart liigutaksid veidi ettepoole mitte ei hoiaks seljalaiaga samal tasapinnal, siis esiteks oleks biits rohkem pinges ning teiseks muutuks liigutuse amplituut oluliselt pikemaks - kang liiguks põhimõtteliselt nina kõrgusele.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2015 21:26:19 vasta tsitaadiga

mario20031, just seda ma valtida tahangi! Kyynarnukk peab olema voimalikult fikseeritud, et mitte kaasata ola esiosa, et liigutus toimuks voimalikult palju biitsepsi arvelt. See on ju isoleeritud biitsepsiharjutus eelkoige.

Naen saalis tihti tyype, kes teevad sama asja, votavad ilged raskused katte, samas tehnika nii kole ja ise ootsuvad kehaga kaasa, kasutades ylakeha inertsi ja noksutades polvesid. Ei ei, nii see asi ei kai mehed. Loodan, et sa seda ei motle.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mario20031
Kreisi kasutaja
mario20031

liitunud: 21.10.2003




sõnum 12.12.2015 16:32:16 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
mario20031, just seda ma valtida tahangi! Kyynarnukk peab olema voimalikult fikseeritud, et mitte kaasata ola esiosa, et liigutus toimuks voimalikult palju biitsepsi arvelt. See on ju isoleeritud biitsepsiharjutus eelkoige.

Naen saalis tihti tyype, kes teevad sama asja, votavad ilged raskused katte, samas tehnika nii kole ja ise ootsuvad kehaga kaasa, kasutades ylakeha inertsi ja noksutades polvesid. Ei ei, nii see asi ei kai mehed. Loodan, et sa seda ei motle.
Küünarnukki hoiadki fikseeritult lihtsalt veidi eespool, et see liikumise amplituut oleks veidi suurem, kui sinu enda välja toodud videos.

a'la midagi sellist - väiksemate raskustega pole seda abivahendit vaja - teeb elu liiga lihtsaks icon_biggrin.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Ma poleks arvanud, et minu jaoks iirimaal midagi ägedat on, aga sellist treening"saali" võib küll väga ägedaks nimetada. SKG - mine käi läbi ja tee sealt mõni video, kui nagunii juba iirimaal oled icon_biggrin.gif

Link
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.12.2015 17:13:19 vasta tsitaadiga

Mnajh, tundub lahe küll.


OK, Laupäeva õhtu, saal on 9-ni lahti. Peale tööd koju, teised riided selga, laksud sisse. Jalapäev! Pumped as fuck.
Võtsin takso.. tuli suht kaua oodata. Hakkas mingitest jalgpalli alagruppide loosimisest rääkima. Ütlesin, et ma vaatan MMA-d ainult. Täna öösel on Aldo vs McGregor. Oli teadlik.
OK, pani mind jõusaali ukse juures maha. Katsun ust - kinni. Lähen hoonest kaugemale.. mnjah tuled ka ju kustus LOL. Damn..
Ilmselt lume tulekuga suletud, kuna keegi ei julge eriti sõita ja külastajaid ilmselt poleks. Pettumus ja piinlikkus samaaegselt.
Ahh.. takso ka juba läind. Nice..
Helistan uue. Öeldakse 20-30 minutit, kuna teed jääs jne. OK, ootan ära, mis mul muud üle jääb.
Fun. Ootan õhukse dressikaga lumises parklas out of nowhere. Sisse ka ei saa. Beetaalaniin kicks in. Võtsin kodus just topelt Ostrovit pre-workouti. Nice.. Söön siis kotis olevaid banaane vähemalt ja näpin telefoni. Miinuskaardid. Nii mingi auto tuleb.. Ahh polegi takso, veel üks eksinud hing vist.
40 min ja takso lõpuks tuli. Rekord. Pole nii kaua veel oodanud.
Einohh, eks teen kodus siis midagi. No excuses onju.


Link

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mart352
HV Guru
Mart352

liitunud: 05.02.2003




sõnum 13.12.2015 20:21:37 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kas heli on paigast ära või hingadki kätekõverduste ajal välja kui alla lähed?
Või kätekõverduste puhul pole hingamine oluline?

_________________
Imperfection is perfect
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.12.2015 11:16:54 vasta tsitaadiga

SKG, Sa kirjeldasid ma tekstis, et võtad ennem trenni ka midagi?




Mida lihaste taastamiseks võtta? Ma tõstsin veidi mahtusi mingi hetk ja kardan, et äkki pole lihased piisavalt saanud taastuda. Kaalu vähenemine ja lihased kanged veidralt.

Praegu võtan ainult peale trenni kulbi täie http://www.optimumnutrition.com/products/100-Whey-Gold-Standard-p-201.html

Äkki võiks lisaks ennem ka midagi tarbida? Taastumiseks midagi? Kreatiini lisaks?
Ehk jagab keegi selle alast tarkust. icon_biggrin.gif

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 15.12.2015 11:53:43 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
SKG, Sa kirjeldasid ma tekstis, et võtad ennem trenni ka midagi?




Mida lihaste taastamiseks võtta? Ma tõstsin veidi mahtusi mingi hetk ja kardan, et äkki pole lihased piisavalt saanud taastuda. Kaalu vähenemine ja lihased kanged veidralt.

Praegu võtan ainult peale trenni kulbi täie http://www.optimumnutrition.com/products/100-Whey-Gold-Standard-p-201.html

Äkki võiks lisaks ennem ka midagi tarbida? Taastumiseks midagi? Kreatiini lisaks?
Ehk jagab keegi selle alast tarkust. icon_biggrin.gif


Praegu võtan ainult peale trenni kulbi täie http://www.optimumnutrition.com/products/100-Whey-Gold-Standard-p-201.html
Suht üle haibitud bränd. Ise tarvitan myproteini impact isolate wheyd. Tavaliselt kui ostmiseks läheb, siis ma jälgin kampaaniaid saan 70 euro eest 5 kilose kotti.
Myprotein spämmib oma promokoode pidevalt. Läbi Google saab neid leida ka.

Taastumiseks võid osta BCAA, enne trenni mingit preworkouti tarvitada. Kuid kõik oleneb, kui palju sa seda müügi mula usud.
Sihikindlus ja teadmised viivad sihile, mitte mingid pulbrid. icon_cool.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 12:19:20 vasta tsitaadiga

Mart352, katekoverduste ajal hingan nii nagu loomulk tundub. Ei motle sellele neid tehes.

Cb4, testin aeg-ajalt erinevaid pre-workoute jah. Hetkel meeldib Ostrovit + AMP Citrate.


Optimum Nutrition valk on meeletult ylehinnatud ja kirves... Kui sa maksad ~80% valgu eest rohkem kui €15/kg oled ylemaksnud.

Kreatiin.. kui siis peale trenni ikka.

BCAA peale mina raha ei raiskaks.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003




sõnum 15.12.2015 12:25:58 vasta tsitaadiga

Preworkout nüüd vajalik asi?
Kui treeningpartneriga alustasin, siis võtsin ka alguses, kartuses, et muidu ei jaksa tempot hoida. Samas nüüd pole enam võtnud ja vastupidavus on jätkuvalt olemas, jõud ikkagi lõpeb kuskil otsa jah, aga seda preworkout küll ei mõjutanud.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008




sõnum 15.12.2015 12:35:11 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Cb4 kirjutas:


Praegu võtan ainult peale trenni kulbi täie http://www.optimumnutrition.com/products/100-Whey-Gold-Standard-p-201.html
Äkki võiks lisaks ennem ka midagi tarbida? Taastumiseks midagi? Kreatiini lisaks?


Suht üle haibitud bränd. Ise tarvitan myproteini impact isolate wheyd.




Kui pead enne trenniminekut veel midagi tarvitama, et trenni teha, kas siis on asjal üldse mõtet? Kõlab nagu lihtsalt trenni ei viitsiks minna. Mõnele aga piisab tassist teest/kohvist, teine peab viimase uuringu tulemustest lähtuvalt "ime-"pulbrit tarvitama, sama case ka taastumisega. Taastumiseks soovitan massaaži kallima poolt ja korralike unetunde icon_wink.gif .

Kui muu ei aita, siis Nandrolone või nt. Turanabol, GH on midagi, millega peaksid võibolla tutvust tegema icon_razz1.gif .


Edit: Bcaa'd eraldi taastumiseks? Igas valgupulbris on seda sees, eraldi osta ei ole pointi. Kreatiini peale trenni võtta? Nigga wut. Mis maagilist lisaefekti see peaks omama vs. kui ma seda hommikul (või mis iganes kellaaeg) iga päev, nädal aega võtan. Kreatiinitase veres jääb ikka sama kõrgele. Või elan ma kiviajas oma teadmistega icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 12:41:46 vasta tsitaadiga

painkillah, Vajalik kindlasti mitte, samas koik paevad pole vordsed ja aitab vahel vajadusel ergumaks teha.

Ak_47, Kreatiini voib muidugi igal ajal votta, ma ei moelnudki taastumiseks. Ainuke aeg, mida ma seda ei votaks on vahetult enne trenni tyhajle kohule. See ajab paljudel sees "keerama", ka. minul.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 12:55:19 vasta tsitaadiga

Tänapäeval on see asi nii keeruliseks aetud juba, igasugused imelikud ained ja värgid.
Kui tudeng olin ja Tartus Ujula tänava spordisaalis käisin, siis peale loenguid ja enne trenni üks kamašokolaad ning kaks Saku Heledat või siis liiter lahtiselt müüdavat Tõmmu Hiidu sisse ja küll oli hea. icon_smile.gif
Mingeid valkusid ega kreatiine ega BCAAsid - no neist polnud isegi und näinud.
Vat, nii see jõud muudkui tuligi. Siiamaani on küljes. Mida õpid noores eas, seisab eluaeg Sul peas. Või mujal.

_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
Kommentaarid: 1150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 858
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 13:14:08 vasta tsitaadiga

Jajah, alkohol ja rasvad (shokolaad) peale trenni on maksale kindlasti hea :thumbsup:

Valgupulbrid ja kreatiinid on ammu juba olnud, see et sina nende olemasolust ja kasulikkusest teadlik polnud on juba isiklik mure.

Ja see kui keegi soovib neid kasutamata teha, andku minna, samas siis pole vaja ka oma ignorantsust valja naidata nagu neil "ainetel" motet poleks.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."


viimati muutis SKG 15.12.2015 13:16:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.12.2015 13:15:39 vasta tsitaadiga

Käin ifitis ja vaatan mida mulle pähe määritakse. icon_biggrin.gif
_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 13:16:28 vasta tsitaadiga

Cb4, ara lase siis kasutut ja kallist kraami pahe maarida.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.12.2015 13:19:53 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
Cb4, ara lase siis kasutut ja kallist kraami pahe maarida.


Proovin mitte.

Nandrolone või nt. Turanabol, GH on miskid kahtlased ained ma eeldan icon_biggrin.gif


Trenni tühja kõhuga ei kannata minna. Olen viimasel ajal paar korda juhtunud ja üsna paha hakkab. Tekib nagu hapniku puudus. Iseg banaan ennem ära süüa on ok.

Kreatiini kannatab vist ennem trenni ikka ka võtta. Aga jah, tühjale kõhule mitte.

BCAA-d miski kindel või lihtsalt vaatan mida poes soovitavad?

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 13:41:20 vasta tsitaadiga

Kui sul menyy piisavalt valgurikas, siis BCAA lisamine sinna on vaga kysitav.

Voibolla ehk kui sul mitu trenni paevas ja vaja kiirelt taastuda vms. vastasel juhul suht pointless.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.12.2015 13:46:30 vasta tsitaadiga

Ei ole mitu trenni päevas. Kolm korda nädalas(harva neli). Kaks ülakeha päeva ja üks alakeha päev.

Rumal asi on mul see, et iga päev ei saa õigetel aegadel süüa. Ja kui väga palju üle läheb siis jääb üks kord lihtsalt vahele. Midagi on valesti või puudu, sest no ei taastu ära. Jätsin ühe trenni vahele aga ikka on lihased üsna kanged. ennem samas polnud sellist jama.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 14:00:27 vasta tsitaadiga

Cb4 kirjutas:
Ei ole mitu trenni päevas. Kolm korda nädalas(harva neli). Kaks ülakeha päeva ja üks alakeha päev.

Rumal asi on mul see, et iga päev ei saa õigetel aegadel süüa. Ja kui väga palju üle läheb siis jääb üks kord lihtsalt vahele. Midagi on valesti või puudu, sest no ei taastu ära. Jätsin ühe trenni vahele aga ikka on lihased üsna kanged. ennem samas polnud sellist jama.

Kas peale trenni venitad ka ikka?

Mida tahendab "oigetel aegadel"?

Kui sa just elukutseline sportlane pole, siis soodki siis kui aega on ja saad. Ei maksa liialt podeda selle parast. Tahtsam on oma paevased kogused tais syya kui kellaaegadest piinliku tapsusega kinni pidada.

Mul on toopaevad 9.5h ja puhkepausi votta ei saa hetkel. Tais suuga ma klientide ees ka olla ei saa, seega kiire valgusheik on parim voimalus.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cb4
HV Guru
Cb4

liitunud: 24.10.2006




sõnum 15.12.2015 14:08:05 vasta tsitaadiga

Kusjuures ei venita. icon_rolleyes.gif
Olen selle täiesti unustanud.

Ma katsun iga 4h tagant süüa. 4-5 korda päevas.

_________________
Ma ei ole agressiivne juht, olen lihtsalt võistlushimuline.
Did i ever tell you the definition of "Insanity"?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 95
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 15.12.2015 15:47:49 vasta tsitaadiga

Ak_47 kirjutas:
peacemaki kirjutas:
Cb4 kirjutas:


Praegu võtan ainult peale trenni kulbi täie http://www.optimumnutrition.com/products/100-Whey-Gold-Standard-p-201.html
Äkki võiks lisaks ennem ka midagi tarbida? Taastumiseks midagi? Kreatiini lisaks?


Suht üle haibitud bränd. Ise tarvitan myproteini impact isolate wheyd.




Kui pead enne trenniminekut veel midagi tarvitama, et trenni teha, kas siis on asjal üldse mõtet? Kõlab nagu lihtsalt trenni ei viitsiks minna. Mõnele aga piisab tassist teest/kohvist, teine peab viimase uuringu tulemustest lähtuvalt "ime-"pulbrit tarvitama, sama case ka taastumisega. Taastumiseks soovitan massaaži kallima poolt ja korralike unetunde icon_wink.gif .

Kui muu ei aita, siis Nandrolone või nt. Turanabol, GH on midagi, millega peaksid võibolla tutvust tegema icon_razz1.gif .


Edit: Bcaa'd eraldi taastumiseks? Igas valgupulbris on seda sees, eraldi osta ei ole pointi. Kreatiini peale trenni võtta? Nigga wut. Mis maagilist lisaefekti see peaks omama vs. kui ma seda hommikul (või mis iganes kellaaeg) iga päev, nädal aega võtan. Kreatiinitase veres jääb ikka sama kõrgele. Või elan ma kiviajas oma teadmistega icon_rolleyes.gif


Mina ostsin proteiini sellepärast, et mulle meeldib seda juua peale trenni. Selline mõnus tunne. icon_biggrin.gif
Dieeti ei viitsi pidada. Vot nii. monkey.gif monkey.gif

Minu meelest on see jõusaali värk natuke liiga keeruline tavainimese jaoks. monkey.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 15.12.2015 15:55:30 vasta tsitaadiga

BCAA ju lihtsalt segu kolmest aminohappest? Seda juurde tarbides peab vist mingit kraami veel võtma, need kolm lagundatakse suht spetsiifiliselt... (B kompleksi vitamiine ja omegat näiteks ütleb persetune) Aga samas ma pole mingi jõuksihunt, lihtsalt huvitav lugeda icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.12.2015 16:26:15 vasta tsitaadiga

peacemaki kirjutas:
Minu meelest on see jõusaali värk natuke liiga keeruline tavainimese jaoks. monkey.gif

Tegelt pole.
Moeldakse ise liialt keeruliseks ja keskendutakse pisiasjadele, millest oleneb parimal juhul 5% lopptulemusest. A la "mis kellaaegadel syya", "mitu korda syya", "palju kreatiini votta", "millist valgupulbrit kasutada" jne jne.

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 15.12.2015 16:35:55 vasta tsitaadiga

Jah, kui oled elukutseline ja on vaja ikka väga täpset tulemust, siis peab kõike grammide ja stopperitega taga ajama. Mingigi trenn on parem, kui mitte mingisugune ning peaasi, et sööksid piisavalt. On see siis rohkem kaloreid, kui kulutad või vähem, oleneb mida saavutada vaja.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peacemaki
HV kasutaja

liitunud: 10.05.2005




sõnum 15.12.2015 17:14:30 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
Jah, kui oled elukutseline ja on vaja ikka väga täpset tulemust, siis peab kõike grammide ja stopperitega taga ajama. Mingigi trenn on parem, kui mitte mingisugune ning peaasi, et sööksid piisavalt. On see siis rohkem kaloreid, kui kulutad või vähem, oleneb mida saavutada vaja.


Edu valem:
EAT CLEN. TREN HARD. TEST UR LIMITS.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Jõusaal mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 222, 223, 224 ... 269, 270, 271  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.