Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Hot.ee viimne päev on käes märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.04.2015 12:33:38 vasta tsitaadiga

Ma saan samamoodi samu meile üha uuesti ja ka tühjasid meile, sisaldamata teemat ja saatjat.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2015 13:22:26 vasta tsitaadiga

Mul oli viimati miski installitud versioon office'st arvutis ma arvan 5a tagasi. Tänasel päeval saab kõik tavakasutajale vajaliku kas google drive tasuta office toolidega ära teha või onedrives tasuta office variandiga.
Arvestades, et mul on 100+ GB tasuta onedrivest, mis Win8.1 My Documentse syncib, xbox mis screenshotid onedrive'i salvestab ja telefon mis backupib kõik onedrive'i automaatselt, siis ma ei näe küll mitte mingit reaalset vajadust hakata maksma teenuse eest, mida on kordades ebamugavam kasutada ...
ja noh elioni PR osakond võiks tõesti paar tundi üksteisele otsa vaadata ja mõelda, kes see tahaks kasutada @suhtlus.ee emaili aadressi ametlikuks kasutamiseks.

[quote="jägaja"]
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2015 09:56:01 vasta tsitaadiga

Ma sain täna posu meile 2013.a oktoobrist ja novembrist icon_biggrin.gif
_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
martin366
HV Guru
martin366

liitunud: 07.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.04.2015 10:36:34 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Ma sain täna posu meile 2013.a oktoobrist ja novembrist icon_biggrin.gif

Sama siin. Mõtlesin, et mis jama nüüd lahti on icon_lol.gif
Kommentaarid: 185 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 10.04.2015 12:17:20 vasta tsitaadiga

njaaaa... 2013 aasta kadunud kirjad ja arved tulid...
103 uut kirja
icon_lol.gif
mis võeti mingi filter maha? Ja kui ma räägin, et mul lähevad kirjad kaduma öeldakse, et ise olen loll, neil kõik töötab.
näha on jah.
thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.04.2015 17:32:57 vasta tsitaadiga

No ma ei saa aru, miks neid veateateid siia postitatakse, see ei anna mitte midagi, ei teistele kasutajatele ega ka arendusmeeskonnale. Saatsin paar teadet "Tagasisidesse" ja mõne tunniga oli probleem lahendatud... Siit vaevalt, et keegi eraldi otsima tuleb...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.12.2015 00:27:18 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hot.ee sulgeme 31. märtsil 2016. Kuni selle kuupäevani saad soovi korral ka Hot.ee keskkonda kasutada.


Ehk siis pannaksegi kinni ning viiakse üle uude keskkonda "suhtlus.ee"

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 19:21:41 vasta tsitaadiga

Paneks siis juba terve kirja:

tsitaat:
Tere!

Soovime Sind informeerida, et Hot.ee-st saab peagi Suhtlus.ee. Sinu postkast ja kontaktid jäävad alles, keskkond muutub paremaks ja pakub lisaks palju uusi võimalusi.


Miks selline muutus?

E-posti keskkond Hot.ee on olnud oma kasutajatele tubli kaaslane juba 15 aastat, kuid kahjuks ei ole selles keskkonnas võimalik enam pakkuda kvaliteetset ja uuenduslikku teenust.

Kaasaegsema teenuse pakkumiseks oleme otsustanud luua uue keskkonna Suhtlus.ee.


Oled teretulnud tutvuma uue Suhtlus.ee keskkonnaga!

Hot.ee sulgeme 31. märtsil 2016. Kuni selle kuupäevani saad soovi korral ka Hot.ee keskkonda kasutada.

Oleme muudatuste kohta koostanud ka täpsema ülevaate ning soovitame sellega lähemalt tutvuda.
Loen muudatusest lähemalt


Heade soovidega

Martin Kalling
Suhtluse meeskonna nimel


Ma pidin end naerust täis laskma selle "kuid kahjuks ei ole selles keskkonnas võimalik enam pakkuda kvaliteetset ja uuenduslikku teenust. Kaasaegsema teenuse pakkumiseks oleme otsustanud luua uue keskkonna Suhtlus.ee." peale. Really?

Huvitav, kas hot.ee domeen on plaanis kellelegi maha ärida ja keegi ootab seda juba kannatamatult? Mis värk kunagi sellega oli, kui tehti algul msn.ee ja muudeti hiljem planet.ee-ks? Kellelgi oli msn.ee-ga mingi kõva äriplaan, mis ilmselgelt vett vedama läks, kuna nüüd on mingi fototibi selle endale haaranud?

Mis loom see Martin Kalling on? Linkedin ütleb "B2B cloud service "Suhtlus" business manager at Eesti Telekom Ltd". Mis krdi B2B? Et puhas reklaamimüük? Hr manager kipub kinga saama, kuna suhtlus.ee ei ole kuigi edukaks osutunud ja üritab lõpuks vägisi armsaks teha? Sittagi, kui ma enam hot.ee kaudu sisse ei saa, jäävad minu hoti kontod lihtsalt maha. Õnneks ei ole enam mõnda aega primaarses kasutuses olnud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 08.12.2015 19:51:05 vasta tsitaadiga

rex, su hot.ee konto jääb ju alles, lihtsalt sisselogimisleht on uus ja postkasti maht suurem. Teised lisad saad ka muidugi kasutusele kui võtad.

St. Hot.ee aadressi maha ei müüda ja ilmselt avaneb sellelt aadressilt lõpuks suhtlus.ee

Ot. Msn.com tõmbas mingi lolli jutuga msn.ee'le vee peale, ei mäleta mis õigusega aga Microsoft on lihtsalt liiga suur kala.
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.12.2015 20:06:42 vasta tsitaadiga

ot:
indrekp, http://msn.ee mingi fotograafi kodukas.....
tagasi üles
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 21:07:01 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
rex, su hot.ee konto jääb ju alles, lihtsalt sisselogimisleht on uus ja postkasti maht suurem. Teised lisad saad ka muidugi kasutusele kui võtad.

Saad aru: ei logi ma sinna sisse ja ei võta ma mingit lisajama kasutusele! icon_biggrin.gif Kui enam hot.ee kaudu sisse ei saa, on see minu jaoks unustatud teema. Kaasarvatud redirect'i korral.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 08.12.2015 21:36:54 vasta tsitaadiga

rex, Sa ei kasuta mitte @hot.ee mailiaadressi vaid just hot.ee keskkonda? Või milles mure on? Sest ega POP3/IMAP jäävad ikka ju alles, praegune e-posti aadress samamoodi - seega ilmselt istub praegune hot-i keskkond rohkem, eks? Või miks segab hot'i muutumine suhtlus.ee'ks?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 22:20:08 vasta tsitaadiga

Puhas jonn. Tahtmatus toetada "kuid kahjuks ei ole selles keskkonnas võimalik enam pakkuda kvaliteetset ja uuenduslikku teenust. Kaasaegsema teenuse pakkumiseks oleme otsustanud luua uue keskkonna Suhtlus.ee." tegelasi. Mul ei ole mingit kodukootud fakebooki vaja.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 08.12.2015 23:08:51 vasta tsitaadiga

suhtlus-nuhtlus.

kas keegi on saanud gmaili ja mail.suhtlus.ee omavahel "suhtlema"?

mulle gmail ütleb et "couldn't reach server."
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2015 23:24:22 vasta tsitaadiga

Lisaks ei taha ega oska suhtlus kuvada elementaarsena näivana manusena lisatud pildifaile, rääkimata igasugu salasõna taastamise linke (Apollo, Photopoint jne) ei kuvata.

Ei saagi aru, kas arendajad üldse ei oma mittemingitki kogemust mittemillegagi? Tõesti peab näpu kaka sisse torkama ja küsima, et mis see kurat siin on? icon_evil.gif
Mul on see ikka veel põhimaili kontona kasutusel ja sestap ei saagi aru, miks e-maili eelvaatekuvas pooled asjat jäetakse kuvamata, mida muud suuremad (gmail, outlook jne) konkurendid pakuvad.

Üks e-mail avaneb ikka täiesti nagu uuestisündinuna ja uue kogemusena, kui need avada konkurendi postkastis. Miks?
Seepärast, et arendajad ise ei kasuta seda suhtlus-nuhtlus portaali ise. Nad teevad palga eest mingit asja, kasutajakogemus neid ei huvita. thumbs_down.gif

Et nagu WTF?

Ja meeletult uimane on ka suhtlus. .. no nüüd peaks küll kohe tehtud olema, või miski selline kirje on alatihti ees. Täna hommikupoole ka täiesti uimas ja mingit errorit lõpuks kirjutas. Ei saanudki midagi tehtud (not responsive) ja panin veebilehe kinni.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 23:26:28 vasta tsitaadiga

jägaja, Õudsalt aeglane on küll, mul ka põhimailina kasutusel, aga pooled kirjad tulevad pool päeva hiljem, või järgmine päev üldse...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 08.12.2015 23:31:44 vasta tsitaadiga

Braien, kui sul on aknas avatud e-mail, mismoodi sa saad avada järgmise sissetulnud kirja, ilma, et eelneva peaksid sulgema, ehk siis ei peaks vajutama postkast lingile vasakus menüüs?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 23:38:16 vasta tsitaadiga

jägaja, Ega vist muud võimalust polegi kui uues tab'is...
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 09.12.2015 00:00:15 vasta tsitaadiga

Igatahes on see ebanormaalne, liikumine juba avatud meili juurest uue meilini.
Seepärast on ka see õigustatud kirumine, et need arendajad ise ei kasuta seda teenust ja seega keeravad lihtsalt mingi jama kokku.

Vaadaku, kuidas gmailis ja outlookis asjad toimivad, kuidas liikuda edasi järgmise meili juurde. Elementaarset asja ei suudeta ka lahendada normaalselt.

Nüüd keegi kindlasti ütleb, et vaata va pimekana, noolenupud järgmise meilini liikumiseks on seal "nähtaval" icon_lol.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 10.12.2015 18:11:29 vasta tsitaadiga

Ennegi korranud, aga vaevalt siin teemas kaeblemine midagi muudab. Parem "Tagasisisidesse" saata.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.12.2015 21:43:07 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
tänane seis on see, et ikkagi kahtlaselt palju häireid esineb suhtluse töös ja see paistab olevat seotud hot.ee ületoomisega, loodan, et hot minekuga muutub suhtluse stabiilsus paremaks.


Hetkel on suhtlus juba nädalajagu pikalt suht koomas olnud. Ulmeaeglane ja ei ava kirju, ei kustuta kirju. Lisaks sissetulnud kirju on millegipärast suht palju topelt sisse tunlud viimasel ajal. Vahel on minut kahe topeltkirja vahel, vahel jälle pooltund.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008




sõnum 10.12.2015 23:30:38 vasta tsitaadiga

Miks te lihtsalt midagi normaalset, nagu Gmail või Hotmail, ei kasuta? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Braien
HV Guru
Braien

liitunud: 02.02.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.12.2015 23:34:41 vasta tsitaadiga

krist2an, Sest hot'i e-maili omanud kauem kui gmail eksisteerinud on, ütleks, et ma oma hot'i postkasti mingi 14-15 aastat omanud.
_________________
Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Kommentaarid: 102 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.12.2015 23:58:54 vasta tsitaadiga

Sama siin, nagu ka Braien juba ka mainis. Lisaks harjumus. Ning gmail postkasti loogika mulle lihtsalt ei sobi. Outlook/hotmail on lihtne ja korralik asi.
Ning loomulikult on gmail ainult androidi tarkvaraga seadmete ja mõne muu teenuse pärast sunduslikult olemas. Muidu poleks liitunudki.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Eric80
HV kasutaja
Eric80

liitunud: 01.05.2007




sõnum 13.12.2015 19:25:28 vasta tsitaadiga

kas hotis saab kuigi vaadata, millal liitunud oled ? icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Varia »  Hot.ee viimne päev on käes mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.