Ei, muidugi ei ole tark tegu, ma ise oleks ära taganenud ja teist kohta otsinud. Ja vot just selliste olukordade pärast ma wotis eemaldun. Ihukarvad tõusevad püsti, kui lahingus näed, et kaardi teises servas tegelevad tüübid vaenlase tulistamise asemel enda tõestamisega...
Mida küll sellistega teha? Auhinnakas sain siniseks
Siin ei ole midagi rääkida. Ise ronisid sinna ja takistasid kv3 töö tegemist. Seega täiesti õigustatult lasti sind ära, selliseid rambosid kes enda tanki ei tunne on liiga palju.
erick, kas sul on Type 59-s kõrgem WN8 kui teistes tankides?
Kas sa ei oska seda ise kontrollida? Wot-life.com ja Wotlabs.net mõlemad näitavad per-tank WN8-t.
Type 59 on WN8 järgi mu kõigi aegade 17s tank. Temast ettepoole jäävad mul näiteks sellised OP-d tankid nagu T25/2, Lorraine 40t, Leopard PTA, A-43 ja terve assortiment light tanke.
Pusin t55a missioone, artyga on midagi ära nikerdatud jälle. On mänge kus rng on olematu ja iga lask tabab ja siis on mitu mängu, kus isegi ei riiva enam tanki. Mul on kaks missooni veel teha, SPG-6 ja SPG-15. Ma ei suuda kolme tier kõrgemat ära lasta. Mul on t8 arty ja suurem osa mänge mängingi t8sas temaga.
WR on 3:1 ehk siis 3 kaotust ja üks võit. Ma mängisin muidugi hellcatiga ja too on tõsiselt valus masin. T25/2 läheb paremini aga tiimid koosnevadki poola lastest. Üksinda mänge ära ei vea.
MM on ülisitt siin mängus. Pidevalt on minu tiimis arty pandud toppi ja vastastel on heavy tank. Vastastel on autoloaderid, meil mingid td ja artyd. Koguaeg karjub see ebavõrdus vastu. MM on veel hullemaks kui ta varem oli.
Vastastel on linnamapis is3med, meil amx cdc. see cdc sureb ju esimesel sekundil ära. Väga haige on see MM koostamine
Proovin ikka t55a kätte ära saada ja siis ainult raevu kutset mängida, seal need võidud ja kaotused ei lähe kirja. Saab niisama ajaviitseks madistada ja seal on ka missioonid.
Mõtlen omale t54 mod1 soetamist juhul kui see peaks advendikalendris ennast ilmutama. Paistab vist küllaltki noob friendly tank olevat ja mul on palju vene masinaid, oleks hea crewd treeenida kui mdiagi muud sõita ei viitsi.
Mängud on viimasel ajal väga selliseks 5-15 madistamiseks läinud, et võib-olla tõesti on mm siin boosti saanud vahepeal
Kas ma cromil peaks eelistama camo v repairi? 2 ringi skille olemas, BIA oli ostes ja nüüd tegin omale need snapshotid, 6th sensed jms sinnakuuluva
Mõtlen omale t54 mod1 soetamist juhul kui see peaks advendikalendris ennast ilmutama. Paistab vist küllaltki noob friendly tank olevat ja mul on palju vene masinaid, oleks hea crewd treeenida kui mdiagi muud sõita ei viitsi.
Mängud on viimasel ajal väga selliseks 5-15 madistamiseks läinud, et võib-olla tõesti on mm siin boosti saanud vahepeal
Kas ma cromil peaks eelistama camo v repairi? 2 ringi skille olemas, BIA oli ostes ja nüüd tegin omale need snapshotid, 6th sensed jms sinnakuuluva
Cromil eelistaks camot esmalt. Vähemalt mina.
Aga t54 mod1 on üks selline omapärane tank. Tavamoonaga on üsna keerukas kõrgemate tieride vastu saada, kuna pen suht väike. Ning sihtimine ka üsna mittesnaiper. Samas on ta päris hea eesliini tank, mobiilne ja tugeva armoriga.
- kogemus (kahjuks/õnneks) loeb
- kiusa/lenda peale (bully) kui sul on eelis
- vaata kaarti kui lahing on käinud ~1 minut ja tee järeldused
- mine/ole kohas kus saad vastast karistada
- võida enda pool/flank ennem kui teine pool ära vajub
- tee selgeks milline on sulle oht nr 1 ja käitu vastavalt
- loo endale positiivseid olukordi
- kui vaja, siis oota abi
- mida aeglasem tank, seda kaugemale pead ette mõtlema
- ole teadlik mida sa teed ja miks
erick, kas sul on Type 59-s kõrgem WN8 kui teistes tankides?
Kas sa ei oska seda ise kontrollida? Wot-life.com ja Wotlabs.net mõlemad näitavad per-tank WN8-t.
Type 59 on WN8 järgi mu kõigi aegade 17s tank. Temast ettepoole jäävad mul näiteks sellised OP-d tankid nagu T25/2, Lorraine 40t, Leopard PTA, A-43 ja terve assortiment light tanke.
Mul ei jätku sõnu kirjeldamaks, kuidas ma lorraine vihkasin. Tegemist ei ole üldse halva tankiga, aga pidevalt HE pen sisse saada oli jube kogemus. _________________ Olen jah muusika suhtes elitaarne sitapea
000 WHILE hangover
001 drink beer
Pusin t55a missioone, artyga on midagi ära nikerdatud jälle. On mänge kus rng on olematu ja iga lask tabab ja siis on mitu mängu, kus isegi ei riiva enam tanki. Mul on kaks missooni veel teha, SPG-6 ja SPG-15. Ma ei suuda kolme tier kõrgemat ära lasta. Mul on t8 arty ja suurem osa mänge mängingi t8sas temaga.
WR on 3:1 ehk siis 3 kaotust ja üks võit. Ma mängisin muidugi hellcatiga ja too on tõsiselt valus masin. T25/2 läheb paremini aga tiimid koosnevadki poola lastest. Üksinda mänge ära ei vea.
MM on ülisitt siin mängus. Pidevalt on minu tiimis arty pandud toppi ja vastastel on heavy tank. Vastastel on autoloaderid, meil mingid td ja artyd. Koguaeg karjub see ebavõrdus vastu. MM on veel hullemaks kui ta varem oli.
Vastastel on linnamapis is3med, meil amx cdc. see cdc sureb ju esimesel sekundil ära. Väga haige on see MM koostamine
Proovin ikka t55a kätte ära saada ja siis ainult raevu kutset mängida, seal need võidud ja kaotused ei lähe kirja. Saab niisama ajaviitseks madistada ja seal on ka missioonid.
p6kk, miks sa seda mängu jätkuvalt mängid, kui asjad kogu aeg nii kehvad on ja mäng ise katki.
ma räägin ju et sõltuvus on peaks arstile minema. kui sul pole mitte ühtegi sõltuvust elus, siis sa muidugi ei saa aru millest ma räägin.
mõnes mängus saab artyga hästi pihta http://wotreplays.com/site/2327240#stats
erick, kas sul on Type 59-s kõrgem WN8 kui teistes tankides?
Kas sa ei oska seda ise kontrollida? Wot-life.com ja Wotlabs.net mõlemad näitavad per-tank WN8-t.
Type 59 on WN8 järgi mu kõigi aegade 17s tank. Temast ettepoole jäävad mul näiteks sellised OP-d tankid nagu T25/2, Lorraine 40t, Leopard PTA, A-43 ja terve assortiment light tanke.
Lisaks mitu skilli su Type 59 meeskonnal on? WN8 seda arvesse ei võta. Arvestades, et sul selle tankiga ca 5k lahingut, siis ilmselt "veidi" rohkem kui keskmiselt. Ja meeskonna skillid mängivad väga suurt rolli tanki võimekusel. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
erick, kas sul on Type 59-s kõrgem WN8 kui teistes tankides?
Kas sa ei oska seda ise kontrollida? Wot-life.com ja Wotlabs.net mõlemad näitavad per-tank WN8-t.
Type 59 on WN8 järgi mu kõigi aegade 17s tank. Temast ettepoole jäävad mul näiteks sellised OP-d tankid nagu T25/2, Lorraine 40t, Leopard PTA, A-43 ja terve assortiment light tanke.
Lisaks mitu skilli su Type 59 meeskonnal on? WN8 seda arvesse ei võta. Arvestades, et sul selle tankiga ca 5k lahingut, siis ilmselt "veidi" rohkem kui keskmiselt. Ja meeskonna skillid mängivad väga suurt rolli tanki võimekusel.
Type 59 müümine lõpetati ära 2012 jaanuaris ja peale seda on teda väga vähe välja jagatud, peamiselt auhindadena. Ehk siis ka pea kõigil teistel Type 59 mängijatel serveris on olnud aega ~4 aasta jooksul meeskonna skille arendada. Kui kõigil on head meeskonnad, siis WN8 eelist otsida sealt pole mõtet.
Tundub, et sind ikka häirib see, et mul hästi läheb selles masinas Seega, kui elad Tartus ja pealehakkamist on, siis võid tulla mulle külla Type 59 proovima (saada PS). Panen striimi püsti ja siis saavad kõik mu 10 püsivaatajat ka näha, kuidas nn tavaline mängija Type 59s hakkama saab, 6 skilliga crewga ja puha
EDIT: vaatasin su statse, oled vähemalt sama hea mängija kui mina olin selle battle counti juures. Recent ka ligineb WN8 2000-le, seega karta nagu ei tohiks midagi Sul 342 mängu T-54 mod 1-ga ka, mis on väga sarnane tank Type 59-le, võib öelda et oled kogenud mängija seda tüüpi tankide puhul.
MM on nii katki kui katki. Meil polnud mingit lootustki mängida, vastastel jälle kaks t9 tanki ja meil mingid artyd.
Iga neljas mäng on selline. Ei imesta kui varsti on ühes tiimis üldse 13 mängijat ja teises 15.
Type 59 müümine lõpetati ära 2012 jaanuaris ja peale seda on teda väga vähe välja jagatud, peamiselt auhindadena. Ehk siis ka pea kõigil teistel Type 59 mängijatel serveris on olnud aega ~4 aasta jooksul meeskonna skille arendada. Kui kõigil on head meeskonnad, siis WN8 eelist otsida sealt pole mõtet.
Tundub, et sind ikka häirib see, et mul hästi läheb selles masinas Seega, kui elad Tartus ja pealehakkamist on, siis võid tulla mulle külla Type 59 proovima (saada PS). Panen striimi püsti ja siis saavad kõik mu 10 püsivaatajat ka näha, kuidas nn tavaline mängija Type 59s hakkama saab, 6 skilliga crewga ja puha
EDIT: vaatasin su statse, oled vähemalt sama hea mängija kui mina olin selle battle counti juures. Recent ka ligineb WN8 2000-le, seega karta nagu ei tohiks midagi Sul 342 mängu T-54 mod 1-ga ka, mis on väga sarnane tank Type 59-le, võib öelda et oled kogenud mängija seda tüüpi tankide puhul.
Eks need über meeskonnad Type's teevadki selle tanki väga heaks + kogemused. Tavalise meeskonnaga on ta lihtsalt selline keskmine kärakas- midagi laita just pole, aga kiita ka mitte.
põkk selles mapis ma sõidaks hea meelega pigem artyde poolel _________________ minu lugupeetus
Paljudel on tankimängu muusika arvatavasti mahakeeratud, aga see muusika töötab kuuenda meelena. Kui muusika on selline uinamuina siis on vaikus ja kui järsku muutub muusika hästi energiliseks, siis umbes 15 sekundi pärast kargab kusagilt vastane välja. See töötab siis kui sa passid kuskil põõsas või nurgataga ja vastaseid pole näha. Energilisem muusika annab sulle teada nagu kohe aset leidvast äktsionist.
Ma oleks 10 killi teinud kui arty poleks ühte eest napsanud ja lõpus oleks mul kere natuke paremas positsioonis olnud
erick, kas sul on Type 59-s kõrgem WN8 kui teistes tankides?
Kas sa ei oska seda ise kontrollida? Wot-life.com ja Wotlabs.net mõlemad näitavad per-tank WN8-t.
Type 59 on WN8 järgi mu kõigi aegade 17s tank. Temast ettepoole jäävad mul näiteks sellised OP-d tankid nagu T25/2, Lorraine 40t, Leopard PTA, A-43 ja terve assortiment light tanke.
Lisaks mitu skilli su Type 59 meeskonnal on? WN8 seda arvesse ei võta. Arvestades, et sul selle tankiga ca 5k lahingut, siis ilmselt "veidi" rohkem kui keskmiselt. Ja meeskonna skillid mängivad väga suurt rolli tanki võimekusel.
Type 59 müümine lõpetati ära 2012 jaanuaris ja peale seda on teda väga vähe välja jagatud, peamiselt auhindadena. Ehk siis ka pea kõigil teistel Type 59 mängijatel serveris on olnud aega ~4 aasta jooksul meeskonna skille arendada. Kui kõigil on head meeskonnad, siis WN8 eelist otsida sealt pole mõtet.
Arvad tõesti, et enamikel Type 59 mängijatel taolised meeskonnad?
Vastu ei hakka mitte sinu head tulemused vaid üleolev käitumine. Seda olen ka enne öelnud. Ja eks seekord polnudki su käitumine üleolev, aga minu arvamus on taoliseks kujunenud. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Jube mis nerfi on T71 saanud. Ta on vist täiesti camo vabaks tehtud. Ühtegi spoti missiooni ei ole suutnud enam ära teha, kohe avastatakse mind ära kuigi mul meestel kõik camo skillid peal, camonet peal, tank lisaks värvitud. Nõme on see wargamingu poliitika, teha mingi tank hästi heaks ja siis totaalne nerf peale nii et mängidagi enam ei kannata.
Jube mis nerfi on T71 saanud. Ta on vist täiesti camo vabaks tehtud. Ühtegi spoti missiooni ei ole suutnud enam ära teha, kohe avastatakse mind ära kuigi mul meestel kõik camo skillid peal, camonet peal, tank lisaks värvitud. Nõme on see wargamingu poliitika, teha mingi tank hästi heaks ja siis totaalne nerf peale nii et mängidagi enam ei kannata.
Spoiler
_________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
Jube mis nerfi on T71 saanud. Ta on vist täiesti camo vabaks tehtud. Ühtegi spoti missiooni ei ole suutnud enam ära teha, kohe avastatakse mind ära kuigi mul meestel kõik camo skillid peal, camonet peal, tank lisaks värvitud. Nõme on see wargamingu poliitika, teha mingi tank hästi heaks ja siis totaalne nerf peale nii et mängidagi enam ei kannata.
Spoiler
Sa pole t71 mänginudki ju, isegi ühtegi gunmarki pole peal, mida sa oskad reaalselt kaasarääkida peale oma tobedate piltide postitamise?
Enne T71 HD mudeli mängutoomist ma tegin kõik LT missioonid (kahe esimese tanki missioonid) kiitusega ära ja nüüd ei saa enam üldse mängida. 3000 dämmi mängus teha oli väga kerge, nüüd on keskmine dämm 1500 kuna mingit camo pole.
Jube mis nerfi on T71 saanud. Ta on vist täiesti camo vabaks tehtud. Ühtegi spoti missiooni ei ole suutnud enam ära teha, kohe avastatakse mind ära kuigi mul meestel kõik camo skillid peal, camonet peal, tank lisaks värvitud. Nõme on see wargamingu poliitika, teha mingi tank hästi heaks ja siis totaalne nerf peale nii et mängidagi enam ei kannata.
Spoiler
Sa pole t71 mänginudki ju, isegi ühtegi gunmarki pole peal, mida sa oskad reaalselt kaasarääkida peale oma tobedate piltide postitamise?
Enne T71 HD mudeli mängutoomist ma tegin kõik LT missioonid (kahe esimese tanki missioonid) kiitusega ära ja nüüd ei saa enam üldse mängida. 3000 dämmi mängus teha oli väga kerge, nüüd on keskmine dämm 1500 kuna mingit camo pole.
http://www.noobmeter.com/player/eu/Lohend/501900261/
Paraku see, et kasutajanimesid ära võetakse või järgi tehakse ei ole "Yankuonu"-na minuga WoT-is tegemist _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
viimati muutis Yankuonu 12.12.2015 01:12:42, muudetud 1 kord
Miks sa seda postitad, kui ma räägin T71 tankist? Oled sa mänginu selle tankiga üldse või mängisid 3 aastat tagasi?
T71 läheb müüki jah, sellega ei saa enam mängida.
Ma tean et sa oled lohend ja vaatasin su teenistuskäiku ja sinu masinat T71 ja seal oli ainult natuke üle saja mängu kirjas selle masinaga.
Miks sa seda postitad, kui ma räägin T71 tankist? Oled sa mänginu selle tankiga üldse või mängisid 3 aastat tagasi?
T71 läheb müüki jah, sellega ei saa enam mängida.
Ma tean et sa oled lohend ja vaatasin su teenistuskäiku ja sinu masinat T71 ja seal oli ainult natuke üle saja mängu kirjas selle masinaga.
Ikka mängin, täitsa fun tank endiselt. Kuna kogun tanke siis enamus on alles ja sõidan nendega ikka kord kuus vähemalt lahingu või kaks.
Sinu auks tegin isegi täna ringi _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
Ringi rallimiseks see tank sobib nagu iga tank, vahet pole kas tegid hea tulemuse või tegid halva. Kui sa mängid pole selle masinaga, siis sa tunneta nerfi.
200m pealt spottis IS6 mind ära, uskumatu, istusin põõsas, kedagi ei tulistanud.
Lihtsam on ikka vinguda ja tanke süüdistada oma sitas mängus
WoT-i mängjaskond on nii suur, et kõik "silent" nerfid otsitakse välja ja on veebis ilusasti kirjas. Ei saa nad salaja midagi muuta. _________________ "You cannot judge me. I am Justice itself!"
Lol. P6kk sul on ikka ysna tõsine probleem. Kui sellises vanuses on aastate kaupa selline hala mingi mängu kohta siis on see ikka ysna hale. Iga jumala päev sa siin nutad nagu mingi plika. Ehk on aeg midagi ette võtta?
Lol. P6kk sul on ikka ysna tõsine probleem. Kui sellises vanuses on aastate kaupa selline hala mingi mängu kohta siis on see ikka ysna hale. Iga jumala päev sa siin nutad nagu mingi plika. Ehk on aeg midagi ette võtta?
Oleme ju koos mänginud ja mäletan küll kuidas sa mind mängus pidevalt noobiks sõimasid ja üldse räuskasid. Vaata ikka peeglisse eks
Ja sinu mängutulemused jäid alati ülisittadeks minu kõrval ja alati olin mina süüdi kui ma sind päästma ei tormanud. Naljamees vamobola30 konto pole küll suuremat asi.
Kuidas ma t71 siis halvasti mängin? 320 mängu ja 60%WR, gunmark oli lausa 90% täis kuni nende spoti missioondega on 77% peale kukkunud.
Lohend: t71 nerfist on terve nett juttu täis.
viimati muutis p6kk 12.12.2015 02:27:16, muudetud 3 korda
Aru ma ei saa miks Erickut nii palju maha teete. Mees on endale asjad selgeks teinud ning üritab ka teid järgi aidata. Vastu saab vaid haukumist. Tal on ju igasugune õigus olla oma saavutuste üle uhke ning seda ka avalikult väljendada. Praegu tekib täpselt selline vaatepilt nagu vaesed räägivad rikkaid taga ja arvavad, et ta niikuinii varastas oma rikkuse kokku. Reaalne elu on ikkagi tahtes õppida ning areneda. Muidugi on ka sündinud rikkaid keda võib Woti näol kujutada kui sündinud geeniuseid. Ja oma lemmiktankiga statside üles ajamine pole ka nii hull teema. Kui inimene on oma kõrge wn reitingu pilliga lahingus siis ta ju ongi täpselt nii ohtlik kui reiting seda väidab. Kui on mingi kehvema pilliga siis tähendab see seda, et tal on potentsiaali olla ohtlik kui kõik tingimused antud pillile on täidetud.
Ja teistele vingatsitele, RNG faktor on ikkagi mängus olemas mis tekitabki selle rigged game tunde vahepeal. Ise olen sellest lahti saanud ja lõppude lõpuks suudan korralikult areneda selles kaoses. Kuigi vaadates näiteks Noobmeteri graafikuid siis areng on toimunud pidevalt, algusest peale stabiilselt kuid aeglaselt kõverad tõusevad kordagi pole seda EKG efekti tekkinud.
P6kk. Ehk ma paar korda räuskasingi. Seda ma ju räägingi et ehk oleks aeg asja kergemalt võtta. See on ju mäng siiski millest ju ei sõltu midagi. Mis sa arvad, keda see wot konto tulemus kotib? Mitte kedagi ju tegelt. Ehk aint ericut kotib
Lihtsalt niisama siin type 59 jutu jätkuks- Armored warfarel tuli just välja klipp, milles teatatakse, et talvel saavad kõik mängijad omale kingiks legendaarse tanki, millest paljud unistavad kuid vähesed omavad. (lisaks muud vihjed wotile). Videos paistabki masin, mis näeb väga 59 moodi välja
Aru ma ei saa miks Erickut nii palju maha teete. Mees on endale asjad selgeks teinud ning üritab ka teid järgi aidata. Vastu saab vaid haukumist. Tal on ju igasugune õigus olla oma saavutuste üle uhke ning seda ka avalikult väljendada. Praegu tekib täpselt selline vaatepilt nagu vaesed räägivad rikkaid taga ja arvavad, et ta niikuinii varastas oma rikkuse kokku. Reaalne elu on ikkagi tahtes õppida ning areneda. Muidugi on ka sündinud rikkaid keda võib Woti näol kujutada kui sündinud geeniuseid. Ja oma lemmiktankiga statside üles ajamine pole ka nii hull teema. Kui inimene on oma kõrge wn reitingu pilliga lahingus siis ta ju ongi täpselt nii ohtlik kui reiting seda väidab. Kui on mingi kehvema pilliga siis tähendab see seda, et tal on potentsiaali olla ohtlik kui kõik tingimused antud pillile on täidetud.
Ja teistele vingatsitele, RNG faktor on ikkagi mängus olemas mis tekitabki selle rigged game tunde vahepeal. Ise olen sellest lahti saanud ja lõppude lõpuks suudan korralikult areneda selles kaoses. Kuigi vaadates näiteks Noobmeteri graafikuid siis areng on toimunud pidevalt, algusest peale stabiilselt kuid aeglaselt kõverad tõusevad kordagi pole seda EKG efekti tekkinud.
Eestlased ju!
Erick on tõesti hea mängija ja palju vaeva näinud nii enda kui ka meie harimisega. Siin pole midagi vaieldagi. Taolist vingumist on ju igasugused foorumid täis. Eesti rahvuse eripära.
RNG...jah, suuresti tänu sellele, olen mõned kuud tagasi Ericku Type95 Harkovi mapil ära killinud T34`ga. Lihtsalt mul oli parem positsioon, T34 torni armor ja rohkem joppamist. See ei tee minust veel paremat mängijat kui Erick.
Samuti olen tema juhendist häid nippe leidnud, kuigi osa nendest mis tõstaksid oluliselt WIN8, ei sobi mulle, kuna võtavad selle for fun momendi ära. Ma tõesti mängin seda rohkem lõbu kui statside pärast. Peaasi, et tulemused tasapisi tõuseks, mul pole kiiret kuhugi. Pealegi on see mu poja konto ja selles mitmeid tuhandeid lahinguid on tal tehtud 11-13 aastasena, mis teeb statside tõstmise aeglasemaks. Aga nagu ma mainisin, siis see polegi minu jaoks eesmärk, kuna mängingi kui aega saab ja seda aega on viimasel ajal nii kuradi vähe.
Rohkem rahulikku meelt ja kindlat kätt seltsimehed! _________________ WOT kasutaja: Abe_Normal
Minu jaoks hakkas antipaatia tema WN8 põhisest lahterdamisest, kus öeldi mulle muid näitajaid vaatamata, et kahel erineval relval/turretil ma vahet ei tee. Ja eks see on ka mujalt läbi kõlanud, kus ainukene oluline number on WN8 ja teiste arvamust peetakse kehvemaks puhtalt seetõttu, et tema WN8 on kehvem. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
maatriks, sulle võiks kirjutada siia pika traktaadi selle kohta, kuidas teatud asju sa alles hakkadki tajuma ja suudad ka efektiivselt kasutada alates teatud oskuste tasemest. Ma ei tea kas see jõudis sulle toona kohale, aga küsimus pole selles, et sa ei oska võrrelda neid numbreid paberil vms, vaid kuidas see väike erinevus nt su ingame tulemustes peegelduks. Mida kõrgem WN8, seda paremini suudetakse isegi pisikesest eelisest maksimaalne välja pigistada, ja sry, aga mingi WN8 1500 kandis olev mängija pole veel oma microga selles kohas, kus ta suudaks seda efektiivselt teha.
Ma ei räägi seda tühjalt kohalt, vaid enda kogemusest, ma olen ju olnud ise ka WN8 1500 peal, ja tean enamvähem, millise WN8 järgu juures ma mida õppisin või suutsin.
Asi pole ju arvamuses. WN8 kui kombinatsioon mängus tehtud dämmist, killidest, spottidest, decapist, võiduprotsendist jne näitab suht adekvaatselt iga mängija arengutaseme ära. Kui sul oleks sama hea micro kui uunikumidel või superuunikumidel siis vähemalt su jooksev WN8 ju näitaks seda.
Asi pole ju arvamuses. WN8 kui kombinatsioon mängus tehtud dämmist, killidest, spottidest, decapist, võiduprotsendist jne näitab suht adekvaatselt iga mängija arengutaseme ära. Kui sul oleks sama hea micro kui uunikumidel või superuunikumidel siis vähemalt su jooksev WN8 ju näitaks seda.
Ma pole väitnud, et mul on sama hea micro kui uunikumidel või superuunikumidel. _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
erick: aga samas näiteks see quickbaby julgeb mängida artyga ja lausa iga masinaga, aga sul on põhimasinad medikad. see mäng ongi medikate mäng, sellest on kõik arusaanud. ma olen maatriksiga nõus, wn8 on fetish ja kui see artimeetika seal muutub, siis muutuvad ka mängutulemused. sama nagu meie suusataja šmigun, võitis kunagi medali ja nüüd aastaid hiljem artimeetiga võttes äkki pani dopingut. erick, kahtlemata oled sa väga hea mängija, aga wn8 pole siiski mõõdupuu. võtame arty ja ma teen sinust kindlasti parema tulemuse kuna mul kogemused lihtsalt suuremad. suva see rng, loeb tulemus. artyga pole võimalik mänge võita, pole võimalik teha head wn8 kuna wn8 looja pole ise huvitunud artyst. wn8 võib vabalt sedasi ümber progeda et arty tulemused tooks suure plussi tulemustesse. üldiselt see wn8 haipimine kihistab inimesi, nagu rikkad mõnitavad vaeseid kuigi nende rikkus võib ühel hetkel otsa saada ja kõik on lihtsurelikud.
kuna wn8 pole tegelikult konkurentsi, siis saabki mängida ainult wn8 looja taktikepi järgi. ja ma jään igavesti selle juurde - ma olen väga vähe näinud randomis unicume kes oleks teinud väga hea tulemuse. üldiselt on nad esimesed kes surevad 0 damagega. väga hea mängija on see kes valdab abs kõiki masinaid siin mängus väga hästi.
kr6ll: vabandust mu sõnavõtu pärast, mul oli sitt päev see mäng vist ongi mu elu.
viimati muutis p6kk 13.12.2015 22:44:56, muudetud 1 kord
maatriks, las ta jääb, tundub, et enamus aega räägime mööda üksteisest. Õnneks sa oled üks neist mängijatest, kes edenevad kenasti oma oskustes, võimalik et ühel heal päeval saad aru mida ma mõtlesin
Sa ikka võiksid alustuseks tutvuda WN8 põhitõdedega. Sinu tulemusi võrreldakse teiste mängijate tulemustega samades tankides. Kui sa artyga ei scoudi just (WG API ei väljasta spotting dämmi, mis tähendab, et WN8 ei saa seda arvestada), siis on kõik õige ja aus. Sul on expected kogus kille ja dämmi, mida sa pead mängus tegema. Kui sa seda suudad, saad avg WN8 mingi 1400. Kui ületad seda oluliselt, saad parema WN8. Kui jääd alla, saad halvema.
Seda, millised need väärtused on, ei otsusta keegi "WN8 looja", vaid see sõltub otseselt kord kvartalis kogutavatest mängijate andmetest. Mängijate keskmine tase mingis tankis määrab selle oodatavad per game väärtused.
artyga on WN8 nii madal, sest pole vahet, kas mängib pro või clicker, RNG on ikkagi räme. Ehk siis avg damage üsna samasse auku päeva lõpuks (on muidugi üksikuid erandeid). _________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
ei ole artyl RNG räme, saab pihta kenasti. lihtsalt artyl meestel peab BIA olema peal (camo on mõttetu) ja ratsioon. kõik arty masinad pole muidugi head. Kui RNGd poleks siis ei saaks tankidega mängida, sest artyd domineeriks jõhkralt. Kunagi ammu ju oli sedasi. Artyd tegid mängus puhta töö kui neid oli vähemalt 4 tükki.
Aga wn8 võiks arty tulemust tõsta +50% juurde ja artyga mäng ei teeks wn8 enam halvemaks.
ei ole artyl RNG räme, saab pihta kenasti. lihtsalt artyl meestel peab BIA olema peal (camo on mõttetu) ja ratsioon. kõik arty masinad pole muidugi head. Kui RNGd poleks siis ei saaks tankidega mängida, sest artyd domineeriks jõhkralt. Kunagi ammu ju oli sedasi. Artyd tegid mängus puhta töö kui neid oli vähemalt 4 tükki.
Aga wn8 võiks arty tulemust tõsta +50% juurde ja artyga mäng ei teeks wn8 enam halvemaks.
Sa ei paista ikka üldse aru saavat kuidas WN8 töötab. WN8l pole midagi viga, arty on skilless RNGfest lihtsalt, kuna sellega võib iga bot ulme mängu teha ning hea mängija saada olematu lahingu, kui lihtsalt pihta ei lase.
Seal pole mingit erilist ruumi skillile, enamus oleneb sellest, kas RNG laseb sul pihta või ei.
viimati muutis brokenarm 14.12.2015 15:56:51, muudetud 3 korda
Õnneks või kahjuks WN8 väga ei koti kuna statsid nagunii tuksi keeratud ja uut kontot ei hakka tegema küll aga jälgin iga tanki enda statse mis motiveerib paremini mängima.
Aga jah minu jaoks on head tankistid need kes on erinevad tankid läbi mänginud ja teavad nende +- pooli ning kasutavad seda ära lisaks teevad tiimitööd ja jälgivad kaarti.
Kaks kollast võtavad vabalt uunikumi maha kui teevad koostööd nii,et kõigil on võimalus olemas
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.