|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
10.12.2015 23:08:55
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
Lükkasin juba uue hot-lap hooaja Junior WRT's käima.
Endiselt 1970.a klass, 12rallit, 1 ralli = 1 SS, iga päev üks rada. Restartida saab nüüd rada ja ka eventit. Rajad on valitud randomiga, aega sõita saab 10:00st- 12:00ni 12h jooksul, algab homme.
Mälestuseks, 1. hooaeg lõppes nii
1 KermoR 182
2 Pints 150
3 OLIX 119
4 CrazyNevada 100
5 Marto [EST] 67
6 Carve 62
7 siimuga 60
8 huviline 30
9 delux 25
10 ToreTigu 12
11 Keenius 12
12 kristjanaavik88 10
13 E30EST 10
14 Toskin 8
15 hannes36 4
16 kullekas 2 |
Osaleks ka aga aeg ei sobi , kas pole võimalik 2-3h pikemaks panna osalusaega? ... Täna sain koju ja vaatasin oli 5 min jäänud lõpuni, üks restart ja kõik timed out.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kavinsky
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2014
|
10.12.2015 23:32:55
|
|
|
Kui keegi teab kedagi, kelle jaoks Dirt Rally pole siiski see õige ja soovib oma steami rahaks lahti vahetada, siis kirjutagu mulle palun privaati!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.12.2015 00:06:30
|
|
|
| kavinsky kirjutas: |
Kui keegi teab kedagi, kelle jaoks Dirt Rally pole siiski see õige ja soovib oma steami rahaks lahti vahetada, siis kirjutagu mulle palun privaati!  |
Kui keeruline on see lihtsaltra osta selleasemel, et sii nsedasi? Hetkel soodukas nagunii.
Aga jah. Täna jõudsin töölt koju ja peale veidi toimetust oli 15min time left ning tegingi ühe katse. Mõni õhtu eelnevalt ei jõudbudki kuna tulin 23+ . Võiks küll hiljem ka saada.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2015 00:14:01
|
|
|
| Sooviks samuti hiljemaks, kell 2230 koju jõudes jõuab rooli taha alles 2300 kanti.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.12.2015 10:29:53
|
|
|
Tagant järgi muuta ei saa kahjuks. Kuna ainult üks event on hetkel läbitud, siis võin selle hooaja kiirelt ära katkestada ja 0st uue ehitada. 23:59'i loodetavasti kõlbab? (Muidu läheb see muutmine ikka väga tüütuks)
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
11.12.2015 10:35:08
|
|
|
| Ei ole selle vastu midagi, kui uuesti alustada ja aega pikendada
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
11.12.2015 11:04:30
|
|
|
Liigadega majandamisega võiksid nad küll veel tegeleda, palju asju on mis vajaks muutmist/lisamist. Tundub, et kord alanud hooaeg käib lihtsalt lõpuni, mitte midagi muuta ei saa, k.a kustutada. Järgmise seasoniga viin muudatusi sisse, seniks võite veel ideid välja pakkuda, nt klassi vahetada v kindel auto valida, et kõigil samad võimalused oleks
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2015 11:09:14
|
|
|
| Ühe klassi piires auto piirangu määramist vast vaja pole, nii on sõitjal endiselt võimalus valida endale meeldivaim masin suhteliselt sarnaste seast.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
11.12.2015 22:54:16
|
|
|
Võiks jah restardi teha, olen nõus, täna jälle hetkel näitas 8min lõpuni no ei jõua nii.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
11.12.2015 22:55:54
|
|
|
| 10.10.10 kirjutas: |
| Võiks jah restardi teha, olen nõus, täna jälle hetkel näitas 8min lõpuni no ei jõua nii. |
Restarti ei saa nagu paar posti ülevaltpoolt näed.
Kas siis 1970 jääbki edaspidi ka? Ostaks selle kadetti endale päriseks ja laseks upgraded peale - ilmselt teistel osalejatel juba on.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2015 23:00:52
|
|
|
Marto., tehasemasinate ja default setupiga lased niikuinii.
Täna oli isegi aega, et sõit ära teha õigeaegselt.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
11.12.2015 23:23:06
|
|
|
rooliga sõidad ? ma ise mängin puldiga ja never ei suuda nii hästi sõitma hakata selles mõttes et jube hästi püsib auto teel kurvides, isegi 3-nda käiguga.... mul nagu kurvides vähegi kiirustan olen kuskil põõsas
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
11.12.2015 23:30:11
|
|
|
| Gap kirjutas: |
rooliga sõidad ? ma ise mängin puldiga ja never ei suuda nii hästi sõitma hakata selles mõttes et jube hästi püsib auto teel kurvides, isegi 3-nda käiguga.... mul nagu kurvides vähegi kiirustan olen kuskil põõsas  |
Rooliga jah, rooli liigutused on 1:1 reaalsed (linearity 0).
Kurvides teel püsimine on rohkem gaasiga õige mängimine ja seda saab ka puldiga väga täpselt teha.
Varem mängisin X360 juhtmevabaga ja erilist ajavahet ei ole, pigem lihtsalt lõbusam rooliga.
viimati muutis mikk36 11.12.2015 23:31:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
11.12.2015 23:31:24
|
|
|
Nii, ja juba on keegi ära häkkinud, daily 1se koha aeg on 1s
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
12.12.2015 00:21:23
|
|
|
| mikk36 video näitab selgelt ära miks peaks rool olema. Isegi kui ma panen puldil sensitivity 100 ja linearity 0 siis elusees ei saa ma rooli nii kiiresti keerata vastassuunas. Selline tunne nagu rekaga sõidaks ja kurv saab enne läbi kui üheltmaalt rool teisele poole krutitud on. Ma loodan ,et see parandatakse ära või siis peab vaatama DFGT.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2015 00:32:33
|
|
|
| Soovitan jälgida ka neid lõike videos, kus on korraga näha mõlemas kaadris rool, hea erinevus tuleb sisse, et kas juhi käed on roolil või mitte (180 kraadi rool vs 900 kraadi rool).
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.12.2015 00:57:30
|
|
|
Pff. Ära joo ja sõida Teinekord peaks hommikul kainena vist sõitma. 31:58 tuli nüüd soome. Hakkiv fps, klaviatuur ja carlsberg
Veljepeal sai päris palju sõidetud.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.12.2015 14:28:53
|
|
|
'70.a klass on hetkel lihtsalt sp, et seal on suurim valik suhteliselt võrdseid autosi ja piisavalt odav, et algajad omle masinad osta jõuaks. Me võime klassi vahetada ka kui tahtjaod ja sõitjaid jagub.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2015 16:20:38
|
|
|
hannes36, sul on ju "owned vehicles" false pandud?
Või vaatan ma seda liigalehte valesti?
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
romps22
HV vaatleja

liitunud: 19.08.2015
|
12.12.2015 16:59:41
|
|
|
Soome läks pekki, jälle eelviimane katse ei sobinud mulle seal vastu puud ja kuidagi jõudsin finišisse, aga jah esikolmikusse selle ajaga ilmselt ei pääse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.12.2015 19:20:10
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
hannes36, sul on ju "owned vehicles" false pandud?
Või vaatan ma seda liigalehte valesti?
Spoiler 
|
Liiga management poolel ei ole sellist kohta, kus saaks neid asju sisse ja välja lülitada. Sama värk on selle servicega, pole siiani aru saanud, kuidas kindel olla, et service enne ralli algust oleks. Hetkel seadistuse varianti pole?
See on kogu köögi pool põhimõtteliselt, ja kõik need valikud on hetkel määratud.
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
12.12.2015 19:27:45
|
|
|
| Stage 1 all paned service park linnukese ja siis ongi vastava katse ees service park.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
12.12.2015 19:28:20
|
|
|
"Service area" taha linnuke !
Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.12.2015 20:01:34
|
|
|
Viimati kui katsetasin, siis see linnuke seal ralli eelset servicet ei garanteeri. Tavaliselt tekib olukord, kus on enne rallit service, siis pärast 1. katset service ja lisaks pärast 2.katse service. On olnud ka üks hooaeg, kus enne katset servicet ei olnud, aga oli peale 1. ja teist 2., kuigi linnukesed olid mõelmal korral sama moodi. Ideaalis tahaks nii, et oleks enne rallit service ja teine service peale 2. katset. Sellest on siin varem ka juttu olnud. Kahjuks ma ei saa hektel uuesti testida, vb on nüüd asjad muutunud.
Junior WRT's on pandud service iga katse juurde, kas keegi saab kinnitada, et see ka toiminud on?
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
12.12.2015 20:06:19
|
|
|
| Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.12.2015 20:20:50
|
|
|
| Jack.igg kirjutas: |
| Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne. |
Junioris ma saan aru, et ei ole hetkle, kuigi KÕIGILE radadele panin linnukese
Btw, mis su in-game-nick on?
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
12.12.2015 20:39:57
|
|
|
tegin benchmarki, ultra peal....ma ei tea kas asi petab või jookseb see tõsiselt hästi, ega mängus ka ei kurda
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.12.2015 21:26:45
|
|
|
| Durin kirjutas: |
"Service area" taha linnuke !
Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan... |
Pole kunagi ühtegi setingut näppind ühelgi autol. Placebo. Enda peas kinni, et "kõik on valesti".
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
12.12.2015 21:49:08
|
|
|
| Marto., lol
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2015 21:50:49
|
|
|
| jeesus188, ilmselt jooksebki nii hästi siis.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
12.12.2015 21:51:20
|
|
|
| Marto., ükski rallisõitja samuti ei lase mehaanikutel autot seadistada, kõik on peas kinni lihtsalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
12.12.2015 22:45:56
|
|
|
Adapteeru auto iseärasustega mitte ära ürita igat seadet vussi keerata
Et ikka saag käima saaks! Aga tõsiasi on see, et huumor on pigem väide kus öeldakse defualt olevat närviajav ja võimatu.
Keerasin tänasest kõik abid ja asjad offi. Kurat palju parem on sõita aga Junioris RWDga on paras katsumust muidugi - liputab saba koguaeg räigelt klaviatuuriga. Samas hetkel pooltest siiski kiirem
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
12.12.2015 22:49:43
|
|
|
Muidugi saab defaultiga ilusti sõita, lihtsalt sätteid näppides annab tulemust kõvasti parendada, ning Group B RWD Lancia sõidetavaks teha
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
12.12.2015 23:42:16
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
Adapteeru auto iseärasustega mitte ära ürita igat seadet vussi keerata
Et ikka saag käima saaks! Aga tõsiasi on see, et huumor on pigem väide kus öeldakse defualt olevat närviajav ja võimatu.
Keerasin tänasest kõik abid ja asjad offi. Kurat palju parem on sõita aga Junioris RWDga on paras katsumust muidugi - liputab saba koguaeg räigelt klaviatuuriga. Samas hetkel pooltest siiski kiirem  |
Klaveriga sa vast ei tunneta neid muutusi lihtsalt, puldi ja rooliga annab üle- ja alajuhitavus ning vastavad seaded ikka väga tunda.
Mis aga kindlasti tunda peaks olema on käigud ja nende pikkused. Väga mõistlik on ju soomes praktiliselt terve rada piirajas lasta kui saaks viimast käiku pikemaks panna ja sellevõrra ka suurem kiirusega sõita. Või mõnel saksa või monaco rajal hoopis lühemaks, et ei peaks teokiirusel kurvist välja kiirendama. See muutus annab lõppajas päris kõvasti tunda, hea seade korral üle 10 sekundi.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kermu
HV kasutaja
liitunud: 30.12.2004
|
12.12.2015 23:44:07
|
|
|
Küss, et kui ma nüüd alustasin WRT Estonia põdra rallit Focusega upgraded 3/5 (kolmandat katset pole veel alustanud) ja siis vahepeal kütan championshipis kuuma ja teen upgraded põhja ning siis jätkan WRT Estoniaga - kas uued upgraded lähevad käiku või mitte ?
70's Junior WRT-s üliäge. Sain tagaveolise taltsutamise enamvähem paika puldiga ja jube kaif.
|
|
| Kommentaarid: 37 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
12.12.2015 23:54:00
|
|
|
| kermu kirjutas: |
| Küss, et kui ma nüüd alustasin WRT Estonia põdra rallit Focusega upgraded 3/5 (kolmandat katset pole veel alustanud) ja siis vahepeal kütan championshipis kuuma ja teen upgraded põhja ning siis jätkan WRT Estoniaga - kas uued upgraded lähevad käiku või mitte ? |
Viimase uuenduse kohta ei tea, 0.7 ajal oli terve liiga samade uuendustega, millega 1. katse sõitsid.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jack.igg
HV kasutaja

liitunud: 10.02.2013
|
13.12.2015 02:17:49
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| Jack.igg kirjutas: |
| Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne. |
Junioris ma saan aru, et ei ole hetkle, kuigi KÕIGILE radadele panin linnukese
Btw, mis su in-game-nick on? |
saatsin steami sulle sõbrakutse
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
13.12.2015 09:36:23
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| Durin kirjutas: |
"Service area" taha linnuke !
Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan... |
Pole kunagi ühtegi setingut näppind ühelgi autol. Placebo. Enda peas kinni, et "kõik on valesti". |
Bhh
...saab jah sõidetud ja ära "harjutud". Rooliga vbolla tõesti saab kohe default seadega sõidetud, aga puldiga ei ole mul see võimalik. Vbolla on puldi tunnetuse seaded mul "paigast", ei tea.
Mina näpin vedrustust, käike, esi ja taga diffrit vastavalt radadele. Sõidan shakedownid ära ,et harjuda seadega ja tunnetusega.
Aga mis sa teed, kui tuleb "näpukas" ilusasse sõitu (pea iga kord, kuiu pole harjutamine ) ja kaotad rehvi ja ongi +1.30 ajal juures.
Kui kõige kiirem tüüp on minust ainult 30 sekundit kiirem (rooliga!) ja ma tegin veel 2 spinni, siis võiks öelda, et kiirust on
Lõpptulemus muidugi nii hea pole , kui paari sõiduga kaotad rehvide purunemise tõttu +4 minutit. This is rallying.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
13.12.2015 14:49:11
|
|
|
Marto., Taaskord me suht tasavägised..klaverimehed, kohe näha, mõlemad bemmimehed Tegin 2 esimest soome katset ära, esimesel 2 piruetti, teisel 1. Aga auto valik ei olnud ehk kõige õigem, samas meeldib kuidagi vw liikumine, seadeid ise näppinud ei ole vist kordagi..
E; ralli läbitud... nutt tuli peale pärast seda kui pime kiiruskatse läks ülihästi ja mingist hüppest lajatasin otse teeääres seisvasse reklaamplakatisse sisse ning pärast seal risu panekut kütsin vales suunas ajama Tabelis siis Tõnu nime all nael kummi kõigile
viimati muutis est4ever 13.12.2015 16:25:00, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2015 16:24:06
|
|
|
No kurja, tegin soome ralli läbi. Esimest korda siis sõitsin neid radu. Ütleks, et rehvi purunemine pole mulle probleem (2 korda vaid ja needki suht enne finishit). Vaid probleem on hoopis need suht olematud kurvid ja hüpped. Lased seal siis täie gaasiga ja üks hetk lendad kuhugi kraavi ning sealt juba hooga metsa Auto oli lõpuks ikka täiesti räbal ja ei tulnud sealt miskit.
Esimese katse sõitsin 3 koha välja
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.12.2015 16:30:10
|
|
|
Millega mängu replay-d salvestate ?
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2015 16:32:57
|
|
|
OBS?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
13.12.2015 18:37:07
|
|
|
ShadowPlay
Tänane Junior WRT lumine Monaco oli ka päris karm.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
13.12.2015 20:30:09
|
|
|
Ma jätsin pooleli. Rwd, lumi, klaviatuur. Paar korda proovisin ja aitab ei hakand assiste peale panema ja oli vaja nagunii kodust ära minna.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
13.12.2015 22:08:00
|
|
|
Kas kellelgil siin veel on sellist probleemi olnud, et fullscreeni ei lase valida? Ja kas on ka hea lahendus sellele? Google'st saadud "lahendused" aga ei mõiganud mitte midagi. Lugesin seda, et mäng väga laptopi videokaarte ei seedi, kuid need olid mingid maikuu teemad, et praeguseks peaks/võiks see probleem lahendatud olla. Kaardiks siis GeForce 840M ning täna sai ka uuemad ajurid peale visatud.
viimati muutis rocky-b 13.12.2015 22:58:47, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
13.12.2015 22:16:43
|
|
|
| rocky-b, Mul oli vahepeal selline jama, kuid siis oli probleem selles et 2 monitori oli taga ning see kus tahtsin fullscreeni panna ei olnud primary.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
13.12.2015 22:33:08
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
OBS?  |
proovisin ja tulemus jäi ruuduline, huvitav miks, source ekraan fullhd...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
13.12.2015 22:35:50
|
|
|
seadeid ka muutsid või panid kohe peale installi salvestama?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
14.12.2015 00:20:33
|
|
|
AMD vaste Nvidia ShadowPlay'le on vast läbi Gaming Evolved kliendi taustal salvestamine?
Üsna mugav on, et ei pea koguaeg kogu mängu salvestama kettale, vaid saad viimased x minutit salvestada vaid ühe nupuvajutusega (x on enda määratav).
Edit: Soome algus läks natuke nihu, pärast sai kohti ronitud.
Spoiler 
viimati muutis mikk36 14.12.2015 03:00:32, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.12.2015 00:48:10
|
|
|
| rocky-b kirjutas: |
| Kas kellelgil siin veel on sellist probleemi olnud, et fullscreeni ei lase valida? Ja kas on ka hea lahendus sellele? Google'st saadud "lahendused" aga ei mõiganud mitte midagi. Lugesin seda, et mäng väga laptopi videokaarte ei seedi, kuid need olid mingid maikuu teemad, et praeguseks peaks/võiks see probleem lahendatud olla. Kaardiks siis GeForce 840M ning täna sai ka uuemad ajurid peale visatud. |
Alt+enter. Mul viskab k vahest aknasse miskipärast.
Mul läppar ja intel hd 5500. Töötab küll.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|