Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 10.12.2015 23:08:55 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Lükkasin juba uue hot-lap hooaja Junior WRT's käima.
Endiselt 1970.a klass, 12rallit, 1 ralli = 1 SS, iga päev üks rada. Restartida saab nüüd rada ja ka eventit. Rajad on valitud randomiga, aega sõita saab 10:00st- 12:00ni 12h jooksul, algab homme.

Mälestuseks, 1. hooaeg lõppes nii
1 KermoR 182
2 Pints 150
3 OLIX 119
4 CrazyNevada 100
5 Marto [EST] 67
6 Carve 62
7 siimuga 60
8 huviline 30
9 delux 25
10 ToreTigu 12
11 Keenius 12
12 kristjanaavik88 10
13 E30EST 10
14 Toskin 8
15 hannes36 4
16 kullekas 2


Osaleks ka aga aeg ei sobi , kas pole võimalik 2-3h pikemaks panna osalusaega? ... Täna sain koju ja vaatasin oli 5 min jäänud lõpuni, üks restart ja kõik timed out.

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kavinsky
HV vaatleja
kavinsky

liitunud: 09.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 23:32:55 vasta tsitaadiga

Kui keegi teab kedagi, kelle jaoks Dirt Rally pole siiski see õige ja soovib oma steami rahaks lahti vahetada, siis kirjutagu mulle palun privaati! icon_smile.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.12.2015 00:06:30 vasta tsitaadiga

kavinsky kirjutas:
Kui keegi teab kedagi, kelle jaoks Dirt Rally pole siiski see õige ja soovib oma steami rahaks lahti vahetada, siis kirjutagu mulle palun privaati! icon_smile.gif


Kui keeruline on see lihtsaltra osta selleasemel, et sii nsedasi? Hetkel soodukas nagunii.

Aga jah. Täna jõudsin töölt koju ja peale veidi toimetust oli 15min time left ning tegingi ühe katse. Mõni õhtu eelnevalt ei jõudbudki kuna tulin 23+ . Võiks küll hiljem ka saada.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2015 00:14:01 vasta tsitaadiga

Sooviks samuti hiljemaks, kell 2230 koju jõudes jõuab rooli taha alles 2300 kanti.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 10:29:53 vasta tsitaadiga

Tagant järgi muuta ei saa kahjuks. Kuna ainult üks event on hetkel läbitud, siis võin selle hooaja kiirelt ära katkestada ja 0st uue ehitada. 23:59'i loodetavasti kõlbab? (Muidu läheb see muutmine ikka väga tüütuks)
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 11.12.2015 10:35:08 vasta tsitaadiga

Ei ole selle vastu midagi, kui uuesti alustada ja aega pikendada
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2015 11:04:30 vasta tsitaadiga

Liigadega majandamisega võiksid nad küll veel tegeleda, palju asju on mis vajaks muutmist/lisamist. Tundub, et kord alanud hooaeg käib lihtsalt lõpuni, mitte midagi muuta ei saa, k.a kustutada. Järgmise seasoniga viin muudatusi sisse, seniks võite veel ideid välja pakkuda, nt klassi vahetada v kindel auto valida, et kõigil samad võimalused oleks icon_neutral.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2015 11:09:14 vasta tsitaadiga

Ühe klassi piires auto piirangu määramist vast vaja pole, nii on sõitjal endiselt võimalus valida endale meeldivaim masin suhteliselt sarnaste seast.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.12.2015 22:54:16 vasta tsitaadiga

Võiks jah restardi teha, olen nõus, täna jälle hetkel näitas 8min lõpuni no ei jõua nii.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 11.12.2015 22:55:54 vasta tsitaadiga

10.10.10 kirjutas:
Võiks jah restardi teha, olen nõus, täna jälle hetkel näitas 8min lõpuni no ei jõua nii.


Restarti ei saa nagu paar posti ülevaltpoolt näed.
Kas siis 1970 jääbki edaspidi ka? Ostaks selle kadetti endale päriseks ja laseks upgraded peale - ilmselt teistel osalejatel juba on.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2015 23:00:52 vasta tsitaadiga

Marto., tehasemasinate ja default setupiga lased niikuinii.
Täna oli isegi aega, et sõit ära teha õigeaegselt.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 11.12.2015 23:23:06 vasta tsitaadiga

rooliga sõidad ? ma ise mängin puldiga ja never ei suuda nii hästi sõitma hakata icon_cry.gif selles mõttes et jube hästi püsib auto teel kurvides, isegi 3-nda käiguga.... mul nagu kurvides vähegi kiirustan olen kuskil põõsas icon_smile.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 11.12.2015 23:30:11 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
rooliga sõidad ? ma ise mängin puldiga ja never ei suuda nii hästi sõitma hakata icon_cry.gif selles mõttes et jube hästi püsib auto teel kurvides, isegi 3-nda käiguga.... mul nagu kurvides vähegi kiirustan olen kuskil põõsas icon_smile.gif
Rooliga jah, rooli liigutused on 1:1 reaalsed (linearity 0).
Kurvides teel püsimine on rohkem gaasiga õige mängimine ja seda saab ka puldiga väga täpselt teha.
Varem mängisin X360 juhtmevabaga ja erilist ajavahet ei ole, pigem lihtsalt lõbusam rooliga.


viimati muutis mikk36 11.12.2015 23:31:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 11.12.2015 23:31:24 vasta tsitaadiga

Nii, ja juba on keegi ära häkkinud, daily 1se koha aeg on 1s thumbs_down.gif thumbs_down.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 12.12.2015 00:21:23 vasta tsitaadiga

mikk36 video näitab selgelt ära miks peaks rool olema. Isegi kui ma panen puldil sensitivity 100 ja linearity 0 siis elusees ei saa ma rooli nii kiiresti keerata vastassuunas. Selline tunne nagu rekaga sõidaks ja kurv saab enne läbi kui üheltmaalt rool teisele poole krutitud on. Ma loodan ,et see parandatakse ära või siis peab vaatama DFGT.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2015 00:32:33 vasta tsitaadiga

Soovitan jälgida ka neid lõike videos, kus on korraga näha mõlemas kaadris rool, hea erinevus tuleb sisse, et kas juhi käed on roolil või mitte (180 kraadi rool vs 900 kraadi rool).
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.12.2015 00:57:30 vasta tsitaadiga

Pff. Ära joo ja sõida icon_biggrin.gif Teinekord peaks hommikul kainena vist sõitma. 31:58 tuli nüüd soome. Hakkiv fps, klaviatuur ja carlsberg icon_biggrin.gif
Veljepeal sai päris palju sõidetud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 14:28:53 vasta tsitaadiga

'70.a klass on hetkel lihtsalt sp, et seal on suurim valik suhteliselt võrdseid autosi ja piisavalt odav, et algajad omle masinad osta jõuaks. Me võime klassi vahetada ka kui tahtjaod ja sõitjaid jagub.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2015 16:20:38 vasta tsitaadiga

hannes36, sul on ju "owned vehicles" false pandud?
Või vaatan ma seda liigalehte valesti?
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 12.12.2015 16:59:41 vasta tsitaadiga

Soome läks pekki, jälle eelviimane katse ei sobinud mulle icon_biggrin.gif seal vastu puud ja kuidagi jõudsin finišisse, aga jah esikolmikusse selle ajaga ilmselt ei pääse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 19:20:10 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
hannes36, sul on ju "owned vehicles" false pandud?
Või vaatan ma seda liigalehte valesti?
Spoiler Spoiler Spoiler

Liiga management poolel ei ole sellist kohta, kus saaks neid asju sisse ja välja lülitada. Sama värk on selle servicega, pole siiani aru saanud, kuidas kindel olla, et service enne ralli algust oleks. Hetkel seadistuse varianti pole?
See on kogu köögi pool põhimõtteliselt, ja kõik need valikud on hetkel määratud.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 12.12.2015 19:27:45 vasta tsitaadiga

Stage 1 all paned service park linnukese ja siis ongi vastava katse ees service park.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 12.12.2015 19:28:20 vasta tsitaadiga

"Service area" taha linnuke !

Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan...
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 20:01:34 vasta tsitaadiga

Viimati kui katsetasin, siis see linnuke seal ralli eelset servicet ei garanteeri. Tavaliselt tekib olukord, kus on enne rallit service, siis pärast 1. katset service ja lisaks pärast 2.katse service. On olnud ka üks hooaeg, kus enne katset servicet ei olnud, aga oli peale 1. ja teist 2., kuigi linnukesed olid mõelmal korral sama moodi. Ideaalis tahaks nii, et oleks enne rallit service ja teine service peale 2. katset. Sellest on siin varem ka juttu olnud. Kahjuks ma ei saa hektel uuesti testida, vb on nüüd asjad muutunud.

Junior WRT's on pandud service iga katse juurde, kas keegi saab kinnitada, et see ka toiminud on?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 12.12.2015 20:06:19 vasta tsitaadiga

Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 20:20:50 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:
Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne.
Junioris ma saan aru, et ei ole hetkle, kuigi KÕIGILE radadele panin linnukese icon_neutral.gif

Btw, mis su in-game-nick on?

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 20:39:57 vasta tsitaadiga

tegin benchmarki, ultra peal....ma ei tea kas asi petab või jookseb see tõsiselt hästi, ega mängus ka ei kurda icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.12.2015 21:26:45 vasta tsitaadiga

Durin kirjutas:
"Service area" taha linnuke !

Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan...


Pole kunagi ühtegi setingut näppind ühelgi autol. Placebo. Enda peas kinni, et "kõik on valesti".
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 21:49:08 vasta tsitaadiga

Marto., lol
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2015 21:50:49 vasta tsitaadiga

jeesus188, ilmselt jooksebki nii hästi siis.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 12.12.2015 21:51:20 vasta tsitaadiga

Marto., ükski rallisõitja samuti ei lase mehaanikutel autot seadistada, kõik on peas kinni lihtsalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 12.12.2015 22:45:56 vasta tsitaadiga

Adapteeru auto iseärasustega mitte ära ürita igat seadet vussi keerata icon_smile.gif
Et ikka saag käima saaks! Aga tõsiasi on see, et huumor on pigem väide kus öeldakse defualt olevat närviajav ja võimatu.

Keerasin tänasest kõik abid ja asjad offi. Kurat palju parem on sõita aga Junioris RWDga on paras katsumust muidugi - liputab saba koguaeg räigelt klaviatuuriga. Samas hetkel pooltest siiski kiirem icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 22:49:43 vasta tsitaadiga

Muidugi saab defaultiga ilusti sõita, lihtsalt sätteid näppides annab tulemust kõvasti parendada, ning Group B RWD Lancia sõidetavaks teha icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 23:42:16 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Adapteeru auto iseärasustega mitte ära ürita igat seadet vussi keerata icon_smile.gif
Et ikka saag käima saaks! Aga tõsiasi on see, et huumor on pigem väide kus öeldakse defualt olevat närviajav ja võimatu.

Keerasin tänasest kõik abid ja asjad offi. Kurat palju parem on sõita aga Junioris RWDga on paras katsumust muidugi - liputab saba koguaeg räigelt klaviatuuriga. Samas hetkel pooltest siiski kiirem icon_biggrin.gif


Klaveriga sa vast ei tunneta neid muutusi lihtsalt, puldi ja rooliga annab üle- ja alajuhitavus ning vastavad seaded ikka väga tunda.
Mis aga kindlasti tunda peaks olema on käigud ja nende pikkused. Väga mõistlik on ju soomes praktiliselt terve rada piirajas lasta kui saaks viimast käiku pikemaks panna ja sellevõrra ka suurem kiirusega sõita. Või mõnel saksa või monaco rajal hoopis lühemaks, et ei peaks teokiirusel kurvist välja kiirendama. See muutus annab lõppajas päris kõvasti tunda, hea seade korral üle 10 sekundi.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 12.12.2015 23:44:07 vasta tsitaadiga

Küss, et kui ma nüüd alustasin WRT Estonia põdra rallit Focusega upgraded 3/5 (kolmandat katset pole veel alustanud) ja siis vahepeal kütan championshipis kuuma ja teen upgraded põhja ning siis jätkan WRT Estoniaga - kas uued upgraded lähevad käiku või mitte ?

70's Junior WRT-s üliäge. Sain tagaveolise taltsutamise enamvähem paika puldiga ja jube kaif.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2015 23:54:00 vasta tsitaadiga

kermu kirjutas:
Küss, et kui ma nüüd alustasin WRT Estonia põdra rallit Focusega upgraded 3/5 (kolmandat katset pole veel alustanud) ja siis vahepeal kütan championshipis kuuma ja teen upgraded põhja ning siis jätkan WRT Estoniaga - kas uued upgraded lähevad käiku või mitte ?

Viimase uuenduse kohta ei tea, 0.7 ajal oli terve liiga samade uuendustega, millega 1. katse sõitsid.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 13.12.2015 02:17:49 vasta tsitaadiga

hannes36 kirjutas:
Jack.igg kirjutas:
Ma olen WRT Estonia-s teinud mitu rallit ja on toiminud alati. Selle katse all kuhu linnukese paned siis enne vastava katsele minekut on service. Kui paned 4 katse alla linnukese siis enne 4 katsele minekut on service jne.
Junioris ma saan aru, et ei ole hetkle, kuigi KÕIGILE radadele panin linnukese icon_neutral.gif

Btw, mis su in-game-nick on?


saatsin steami sulle sõbrakutse
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 13.12.2015 09:36:23 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Durin kirjutas:
"Service area" taha linnuke !

Iga sõidu ees on võimalik panna "Service"
Ilma selleta isegi ei viitsi sõita nagu oli "Rally Estoniaga". Auto käitub vastikult ja on pehmelt öeldes "pehme". Igal mehel on oma sõidustiil ja välja kujunenud setupid. Võib-olla sõidetakse ka Deafult seadega, aga minu jaoks täiesti võimatu. Enne lähen närvi, kui finishisse jõuan...


Pole kunagi ühtegi setingut näppind ühelgi autol. Placebo. Enda peas kinni, et "kõik on valesti".


Bhh icon_biggrin.gif
...saab jah sõidetud ja ära "harjutud". Rooliga vbolla tõesti saab kohe default seadega sõidetud, aga puldiga ei ole mul see võimalik. Vbolla on puldi tunnetuse seaded mul "paigast", ei tea.
Mina näpin vedrustust, käike, esi ja taga diffrit vastavalt radadele. Sõidan shakedownid ära ,et harjuda seadega ja tunnetusega.
Aga mis sa teed, kui tuleb "näpukas" ilusasse sõitu (pea iga kord, kuiu pole harjutamine icon_biggrin.gif) ja kaotad rehvi ja ongi +1.30 ajal juures.
Kui kõige kiirem tüüp on minust ainult 30 sekundit kiirem (rooliga!) ja ma tegin veel 2 spinni, siis võiks öelda, et kiirust on icon_smile.gif
Lõpptulemus muidugi nii hea pole , kui paari sõiduga kaotad rehvide purunemise tõttu +4 minutit. This is rallying.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 14:49:11 vasta tsitaadiga

Marto., Taaskord me suht tasavägised..klaverimehed, kohe näha, mõlemad bemmimehed icon_biggrin.gif Tegin 2 esimest soome katset ära, esimesel 2 piruetti, teisel 1. Aga auto valik ei olnud ehk kõige õigem, samas meeldib kuidagi vw liikumine, seadeid ise näppinud ei ole vist kordagi..



E; ralli läbitud... nutt tuli peale pärast seda kui pime kiiruskatse läks ülihästi ja mingist hüppest lajatasin otse teeääres seisvasse reklaamplakatisse sisse ning pärast seal risu panekut kütsin vales suunas ajama icon_redface.gif Tabelis siis Tõnu nime all icon_smile.gif nael kummi kõigile


viimati muutis est4ever 13.12.2015 16:25:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 16:24:06 vasta tsitaadiga

No kurja, tegin soome ralli läbi. Esimest korda siis sõitsin neid radu. Ütleks, et rehvi purunemine pole mulle probleem (2 korda vaid ja needki suht enne finishit). Vaid probleem on hoopis need suht olematud kurvid ja hüpped. Lased seal siis täie gaasiga ja üks hetk lendad kuhugi kraavi ning sealt juba hooga metsa icon_lol.gif Auto oli lõpuks ikka täiesti räbal ja ei tulnud sealt miskit.
Esimese katse sõitsin 3 koha välja icon_eek.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 13.12.2015 16:30:10 vasta tsitaadiga

Millega mängu replay-d salvestate ?
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 16:32:57 vasta tsitaadiga

OBS? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 13.12.2015 18:37:07 vasta tsitaadiga

ShadowPlay

Tänane Junior WRT lumine Monaco oli ka päris karm.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 13.12.2015 20:30:09 vasta tsitaadiga

Ma jätsin pooleli. Rwd, lumi, klaviatuur. Paar korda proovisin ja aitab icon_biggrin.gif ei hakand assiste peale panema ja oli vaja nagunii kodust ära minna.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 22:08:00 vasta tsitaadiga

Kas kellelgil siin veel on sellist probleemi olnud, et fullscreeni ei lase valida? Ja kas on ka hea lahendus sellele? Google'st saadud "lahendused" aga ei mõiganud mitte midagi. Lugesin seda, et mäng väga laptopi videokaarte ei seedi, kuid need olid mingid maikuu teemad, et praeguseks peaks/võiks see probleem lahendatud olla. Kaardiks siis GeForce 840M ning täna sai ka uuemad ajurid peale visatud.

viimati muutis rocky-b 13.12.2015 22:58:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 22:16:43 vasta tsitaadiga

rocky-b, Mul oli vahepeal selline jama, kuid siis oli probleem selles et 2 monitori oli taga ning see kus tahtsin fullscreeni panna ei olnud primary.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 13.12.2015 22:33:08 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
OBS? icon_rolleyes.gif


proovisin ja tulemus jäi ruuduline, huvitav miks, source ekraan fullhd...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2015 22:35:50 vasta tsitaadiga

seadeid ka muutsid või panid kohe peale installi salvestama?
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.12.2015 00:20:33 vasta tsitaadiga

AMD vaste Nvidia ShadowPlay'le on vast läbi Gaming Evolved kliendi taustal salvestamine?
Üsna mugav on, et ei pea koguaeg kogu mängu salvestama kettale, vaid saad viimased x minutit salvestada vaid ühe nupuvajutusega (x on enda määratav).

Edit: Soome algus läks natuke nihu, pärast sai kohti ronitud.
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis mikk36 14.12.2015 03:00:32, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 14.12.2015 00:48:10 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Kas kellelgil siin veel on sellist probleemi olnud, et fullscreeni ei lase valida? Ja kas on ka hea lahendus sellele? Google'st saadud "lahendused" aga ei mõiganud mitte midagi. Lugesin seda, et mäng väga laptopi videokaarte ei seedi, kuid need olid mingid maikuu teemad, et praeguseks peaks/võiks see probleem lahendatud olla. Kaardiks siis GeForce 840M ning täna sai ka uuemad ajurid peale visatud.


Alt+enter. Mul viskab k vahest aknasse miskipärast.
Mul läppar ja intel hd 5500. Töötab küll.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.