Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 63, 64, 65  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 19:31:18 vasta tsitaadiga

Eelnevalt teemas oli juttu akudest. Vaatasin enda varudest:

Kel huvi see võtku ühendust. Kõik need on tulnud katkiste telefonide seest.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qrat
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004




sõnum 24.11.2015 20:22:00 vasta tsitaadiga

6.0 puhul on jabur see, et vahepeal korda tehtud bugid on uuesti tagasi tulnud. Minu puhul siis see, et pärast kõrvaklappide kasutamist ei tööta kõne ajal mikrofon (pean korra panema tööle valjuhääldi, et uuesti tööle hakkaks) ning taskulamp ei suuda üle 10 sekundi töötada. Huumori tipp on see, et vead tulid esile pärast factory reseti. Hea töö, Google! thumbs_down.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 24.11.2015 23:26:51 vasta tsitaadiga

Uusima tarkvaraga küll mingit taskulambi kala ei ole. Töötab nagu peab.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg maha 60
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 23:43:03 vasta tsitaadiga

Taskulambi bug on mul kah esinenud. Lamp kustus ära peale umbes 10sec-i ja enam tööle ei läinud. Aitas vaid restart.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 24.11.2015 23:45:26 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Taskulambi bug on mul kah esinenud. Lamp kustus ära peale umbes 10sec-i ja enam tööle ei läinud. Aitas vaid restart.
mul android 6'ga seda küll enam esinenud ei ole
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.11.2015 07:23:33 vasta tsitaadiga

Sama siin. Klappide ja heli kohta ei tea, kasutan BT HF-i.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.11.2015 08:50:12 vasta tsitaadiga

eks on siis vigaseid isendeid, kas oled ise telefoni ka lahti v6tnud?
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Qrat
HV kasutaja

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.11.2015 18:16:42 vasta tsitaadiga

Telefoni lahti ei ole võtnud ise. Need probleemid ilmnesid esmalt 5.0 uuendusega. Siis vahepeal vist 5.1 mingi versiooniga said korda. Nüüd tulid uuesti 6.0 välja. Seega rauas ei saa asi olla. Ning neid vigu on ka paljudel teistel sama stsenaariumiga.

Näiteks mikrofoni probleemi mammuteema, kus vahepeal sai asi korda ja nüüd 6.0 uuesti jama lahti - https://productforums.google.com/forum/#!topic/nexus/qJRGKkh4xX0;context-place=topicsearchin/nexus/category$3Acalls-and-voicemail
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hemmar
HV kasutaja

liitunud: 12.01.2007




sõnum 27.11.2015 01:00:30 vasta tsitaadiga

Kuidagi allamäge on kogu see kasutuskogemus viimasel ajal läinud jah. Vähe sellest, et kõne pidevalt power nupuga lõpetama pean, otsustas üks öö vana hea "exhange services" hulluks minna ning kuu netilimiidi täis ja aku tühjaks tõmmata. Ei olnud just kõige toredam hommik.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.11.2015 07:53:44 vasta tsitaadiga

Miks see Power- nupuga kõne lõpetamine häirib? Engal käib just nii 9-l juhul 10-st automaatselt.

Ekskangi kohta ei tea, kasutan OWA for Androidi: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.exchange.mowa
Meeldib rohkem kui Outlook https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.outlook
Etem ka kui Gmaili enda äpp, eeliseks viimase kahe ees on ainult töökontaktide olemasolu, enda seadmes olevaid kontakte sisse ei segata.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 27.11.2015 08:15:19 vasta tsitaadiga

mitte halb pole power nupuga lõpetamine, vaid see, et telefon ei võta pilti enam ette, kui kõrva äärest ära võtad telefoni kõne ajal... äkki tarvis kõne ajal midagi kiirelt uurida, kas öelda telefoninumber edasi kellegi oma või valjuhääldi peale panna, siis ei ole seda võimalik teha lihtsalt, kuna pilt ette ei tule, tee või tina.

see exchange asi juhtus endal ka üks õhtu. mitte öösel kodus olles, aga just nii, et olen linnas öösel, ühistransport ei liigu ja telefon näitab, et aku kohe-kohe tühi, kuigi sai enne just aku täis laetud. thumbs_down.gif nüüd igaks juhuks absoluutselt kõik emailindus kinni keeratud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaspar737
Kreisi kasutaja

liitunud: 27.11.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.12.2015 00:02:58 vasta tsitaadiga

On kellelgi kogemust unlocked bootloaderiga garantiisse saatmisega? Asi selles, et power nupp on katki (arvab, et on koguaeg sisse lülitatud) ning factory resettida/bootloaderit lukustada pole võimalik.

E: Lugesin kaasatulnud dokumente (kiirjuhend ja garantiitalong vms) ning seal küll kirjas ei olnud, et bootloaderi unlock garantii peataks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 02.12.2015 09:10:16 vasta tsitaadiga

Nexuse telefonidel pole minu teada kunagi keelatud olnud unlock.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 08:34:39 vasta tsitaadiga

Telefon sai väikese kõksu ning digimuutus kohe ämblikfööniks...
On kellelgi siin kogemust eBays/Aliexpressis müüdavate paranduskomplektidega? Frame+LCD: http://www.ebay.com/itm/For-LG-Google-Nexus-5-D820-D821-LCD-Screen-Touch-Digitizer-Assembly-Frame-Tools-/111651619654?hash=item19fef48346:g:jYAAAOSwcwhVNbNQ
Parandusprotsess ei tundu väga keeruline, kuna olen telefoni varemgi lammutanud, aga huvitaks just nende varuosade kvaliteet.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 08:40:45 vasta tsitaadiga

k6ik ok, kuid ole ettevaatlik kaabli pesadega, 6rn koht neil ..
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.12.2015 09:49:46 vasta tsitaadiga

Worm390 kirjutas:
Telefon sai väikese kõksu ning digimuutus kohe ämblikfööniks...
On kellelgi siin kogemust eBays/Aliexpressis müüdavate paranduskomplektidega? Frame+LCD: http://www.ebay.com/itm/For-LG-Google-Nexus-5-D820-D821-LCD-Screen-Touch-Digitizer-Assembly-Frame-Tools-/111651619654?hash=item19fef48346:g:jYAAAOSwcwhVNbNQ
Parandusprotsess ei tundu väga keeruline, kuna olen telefoni varemgi lammutanud, aga huvitaks just nende varuosade kvaliteet.
mis moodi see kõks täpsemalt käis? ise olen loopind mitmed korrad ja vahest isegi suht tugevalt ja peksnud, korpuses simkaardi pesa juures läbiv mõra, kõrvaklapi pistiku juures mõra, vol nupu juurest läbiv mõra, aga klaasi pole suutnud siiani ämblikuks muuta. mõned kriimud on, aga need ilmselt teksa taskusse panemise käigus tekkind vastu neeti minnes.

p.s.

kas kellelgi veel maps/gps suunda valesti näitab??? mul täiesti suvalises suunas tavaliselt see nool. vahest näitab selja taha, vahest kuskile külje peale ja vahest on lihtsalt veidi kiivas. mõni kord harva juhtub ka seda, et näitab täpselt õigesse suunda. kuna mul endal orienteerumine ja suunataju väga vilets või isegi olematu, siis äärmiselt tüütu on mingi paarsada meetrit jalutada kuskile valesse kohta ja siis hakata arvutama selle järgi kuhu poole ja kui palju peab nool näitama, et ma ise õiges suunas liiguks. teab keegi rohtu äkki sellele? google pole üldse abiks olnud, kuigi olen korduvalt otsind.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Worm390
HV kasutaja
Worm390

liitunud: 02.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.12.2015 10:11:26 vasta tsitaadiga

NATAS999 kirjutas:
Worm390 kirjutas:
Telefon sai väikese kõksu ning digimuutus kohe ämblikfööniks...
On kellelgi siin kogemust eBays/Aliexpressis müüdavate paranduskomplektidega? Frame+LCD: http://www.ebay.com/itm/For-LG-Google-Nexus-5-D820-D821-LCD-Screen-Touch-Digitizer-Assembly-Frame-Tools-/111651619654?hash=item19fef48346:g:jYAAAOSwcwhVNbNQ
Parandusprotsess ei tundu väga keeruline, kuna olen telefoni varemgi lammutanud, aga huvitaks just nende varuosade kvaliteet.
mis moodi see kõks täpsemalt käis? ise olen loopind mitmed korrad ja vahest isegi suht tugevalt ja peksnud, korpuses simkaardi pesa juures läbiv mõra, kõrvaklapi pistiku juures mõra, vol nupu juurest läbiv mõra, aga klaasi pole suutnud siiani ämblikuks muuta. mõned kriimud on, aga need ilmselt teksa taskusse panemise käigus tekkind vastu neeti minnes.

p.s.

kas kellelgi veel maps/gps suunda valesti näitab??? mul täiesti suvalises suunas tavaliselt see nool. vahest näitab selja taha, vahest kuskile külje peale ja vahest on lihtsalt veidi kiivas. mõni kord harva juhtub ka seda, et näitab täpselt õigesse suunda. kuna mul endal orienteerumine ja suunataju väga vilets või isegi olematu, siis äärmiselt tüütu on mingi paarsada meetrit jalutada kuskile valesse kohta ja siis hakata arvutama selle järgi kuhu poole ja kui palju peab nool näitama, et ma ise õiges suunas liiguks. teab keegi rohtu äkki sellele? google pole üldse abiks olnud, kuigi olen korduvalt otsind.


Telefon oli sohva peal (40-50cm põrandast) ja libises maha. Põrand oli tõenäoliselt mingisugune plastiga kaetud betoon vms. Mul olid kaaned ka ümber kõige tipuks, aga sel hetkel oli kaas just õnnetult lahti ja kukkus ekraani poolele. Arvestades kui madalalt ta kukkus, siis ma olin ise ka väga üllatunud kui telefoni üles korjasin...
Hävingu algusnurk oli kuskil alt paremast nurgast 2cm kõrgemal ja ikka hargnes nii, et alumine neljandik klaasist on tihedalt mõranenud ning üle ülejäänud klaasi on ka mitmeid pragusid. Üllatavalt suur häving.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 08.12.2015 10:19:20 vasta tsitaadiga

NATAS999, google mapsi mõtled? Kui jah, siis sellel on üleval paremas nurgas kaardi peal väike nö kompassinõel. Vajuta selle peale. Sellel kaks varianti, et kas näitab põhja suunda või juhendab 1:1le sinu suunda.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 08.12.2015 10:38:55 vasta tsitaadiga

Worm390, okei selge, mul puidu ja vaibaga olnud maandumisradadeks.

olafsand, said valesti aru... näiteks kui olen ise näoga põhja suunas, siis telefon arvab, et olen hoopis suunaga edelasse. see, mis moodi ekraanil kaarti kuvatakse, ei ole oluline.

hetkel näen üldse sellist asja, et keeran ennast 90 kraadi, kompass, või see nool, mis minu suunda näitab, keerab minuga kaasa, aga üsna kohe keerab ennast samasse suunda tagasi, kus enne oli. hetkel siis "resetib" ennast peale igat liigutust kuskile ida ja lõuna vahet ja kõik variandid, mis sinna vahele jäävad.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
Kreisi kasutaja
alpha

liitunud: 04.12.2002




sõnum 08.12.2015 10:54:18 vasta tsitaadiga

6.0.1 androidi versioon on väljas
https://developers.google.com/android/nexus/images
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tsarenze
HV vaatleja
tsarenze

liitunud: 30.05.2011




sõnum 08.12.2015 16:44:32 vasta tsitaadiga

NATAS999 Proovi kompassi uuesti kalibreerida.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NATAS999
HV Guru

liitunud: 02.04.2007




sõnum 10.12.2015 19:32:28 vasta tsitaadiga

tsarenze kirjutas:
NATAS999 Proovi kompassi uuesti kalibreerida.
proovitud ka juba varem. täpselt sama sümptom säilub. korraks nagu tundub, et näitab õigesti, aga niipea, kui natuke ennast keerad, siis hakkab jälle täiesti jaburalt käituma. thumbs_down.gif

e: lol icon_lol.gif nüüd on ära kadund kõnelõpetamisplärakas ekraanilt, kui telefon kõrva äärest ära võtta ja telefon pildi ette suvatseb võtta icon_lol.gif on ikka andekad vussvillemid seal kuuglis koos icon_lol.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 16.12.2015 00:59:03 vasta tsitaadiga

Sain android 6.0.1 kätte.
Esimene uuendus mis silma hakkas on see, et nexus 5 saab ka nüüd kaamera avada topelt puudutusega power nupu peale vajutades, siis kui ekraan on lukus.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timoha
HV kasutaja
Timoha

liitunud: 19.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.12.2015 01:17:08 vasta tsitaadiga

Minul peale uuendust 6.0.1 kadus probleem kõne lõpetamisega (must ekraan). thumbs_up.gif
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 16.12.2015 01:30:22 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
Sain android 6.0.1 kätte.
Esimene uuendus mis silma hakkas on see, et nexus 5 saab ka nüüd kaamera avada topelt puudutusega power nupu peale vajutades, siis kui ekraan on lukus.


cool shit, ongi icon_smile.gif. Tänud vihje eest. thumbs_up.gif

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  (LG) Google Nexus 5 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 56, 57, 58 ... 63, 64, 65  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.