|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.12.2015 00:17:56
|
|
|
| Millest seda järeldad? Ma ostsin näiteks mini esimesena ja järgmisena 2010 klassi fiesta. Ühtegi vahepealset pole.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
06.12.2015 03:09:03
|
|
|
Ma saan ka varsti 2010 aasta masina osta.
Ei tea kas rooliga on parem kui puldiga või mitte, ise eelistan hetkel pulti klaverile, st suht kiirelt saab kõik liigutused tehtud.
E: On ikka kindel ,et mängus mõjub career auto areng event värgi alla, st ma nagu kahtleks...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rocky-b
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2010
|
06.12.2015 03:14:18
|
|
|
Rooliga on see asi, et alguses on väga raske ja aeglane. Kuid hiljem saab palju enesekindlamalt sõita palju kiiremaid aegu, kui puldiga.
Ning lisaks, et rooliga on arenguruum suurem kui puldiga.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
est4ever
HV veteran

liitunud: 05.12.2005
|
06.12.2015 11:59:41
|
|
|
| Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
84 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
06.12.2015 13:12:25
|
|
|
| est4ever kirjutas: |
| Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga |
Noh 30s kiirem ralli peale kui mul klaviatuuriga. paari näpuka nahka läks see aeg
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
06.12.2015 14:32:06
|
|
|
Üks rehvi purunemine ja ongi kõik
Ühe sektori sõitsin katkise tagumise rehviga kuniks ära parandasin. Kaotust 2 minutit ja peale juba ainult ühe sõiduga. Mingist konkurentsis püsimisest pole haisugi.
See mäng on ikka roolile mõeldud
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
06.12.2015 16:02:13
Diy |
|
|
Kellelgil ei vedele seda juppi või ? Välismaalt tuleb alles järmiseks jõuludeks kohale, või on alternatiive ?
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
06.12.2015 16:53:48
|
|
|
sellise vidina teeks iga treial valmis
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
06.12.2015 17:42:44
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| est4ever kirjutas: |
| Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga |
Noh 30s kiirem ralli peale kui mul klaviatuuriga. paari näpuka nahka läks see aeg  |
Ma tegin pea igal katsel mingi avarii. Need teravate kurvide kivid tahaks maa seest välja kaevata lihtsalt. Saksa ralli ei lähe mulle üldse lihtsalt ja eile oli kuidagi väga nadi hoog ka.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
06.12.2015 19:02:34
|
|
|
| MartinKa, Millisele roolile mõeldud on? T500RS ?
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MartinKa
HV vaatleja
liitunud: 12.10.2015
|
06.12.2015 20:12:16
uuu |
|
|
| Syncmahv kirjutas: |
| MartinKa, Millisele roolile mõeldud on? T500RS ? |
Ei, G27 või G25 minuarust .
Plaanin omale Sparco rooli osta, vähe pehmem ja mugavam.
Spoiler 
Asiis on seda vahetükki vaja, muidu ei sobi kokku.
Spoiler 
Päris sellist ka panna ei tahaks, veits nadi ju
Eestis ei leia ka E-poodidest kuskilt, isegi plastikust tükk ajaks ilmselt asja ära. A pole võtta.
_________________ Toskin |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
10.10.10
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.10.2010
|
06.12.2015 21:13:40
|
|
|
Okey, tegin ralli ära, 7-mes Täitsa rahul puldiga tulemus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
07.12.2015 15:20:05
|
|
|
| Syncmahv, 3D printerist jääb tulemus tõenäoliselt natuke pehme, rool näeb üsna suuri jõudusi siiski.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
remain
HV vaatleja

liitunud: 10.10.2011
|
07.12.2015 17:12:55
|
|
|
Nonii update on väljas pojad
10,5 GB
_________________ http://www.facebook.com/dNbsonix
viimati muutis remain 07.12.2015 17:13:17, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
kuccu
HV kasutaja
liitunud: 11.09.2006
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siimuga
HV vaatleja
liitunud: 11.10.2014
|
07.12.2015 17:20:04
|
|
|
| Hüpe on reaalne.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.12.2015 17:30:50
|
|
|
| Pool päeva kraaksus jah, et update available. Nüüd hakkas tirima kah.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karu555
HV kasutaja
liitunud: 29.11.2009
|
07.12.2015 18:20:38
|
|
|
Rootsi on ülikõva
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kavinsky
HV vaatleja

liitunud: 09.08.2014
|
07.12.2015 19:02:18
|
|
|
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda!
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
18 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
07.12.2015 23:24:48
|
|
|
| põhimõtteliselt kui sul DX11 kaart on siis jookseb. isegi minu i5 prose ja hd5500ga läpparil jookseb 1280x720 off/low ja mõni üksik medium mängitavalt.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
07.12.2015 23:55:54
|
|
|
| v1.0 updates kirjas, et nüüd saab liigas valida kas pillid fully upgraded või vastavalt karjäärile. Mina oleks fully upgraded valiku poolt, kuna ühest küljest see võrdsustaks masinaid ning tooks liigas osalemise puhtalt skilli peale. Samuti saab ju liigas valida kas kasutada karjääri tiimi või mitte. Teisalt küll jah, reaalsuse poole pürgides, ei ole ka päriselt kõik tiimid võrdsed.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-huviline-
HV kasutaja
liitunud: 17.04.2012
|
08.12.2015 13:36:30
|
|
|
Mulle isiklikult meeldiks kui oleks kasutusel ikkagi enda masinad sellistena nagu nad on endal lahti sõidetud ja meeskond ka selline nagu olemas on. Oleks nagu päris rohkem, et iga ühel oma enda meeskond.
_________________ SC: -huviline-
Steam: Huviline |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AndreReiu
HV vaatleja
liitunud: 29.07.2015
|
08.12.2015 17:38:15
|
|
|
| -huviline- kirjutas: |
| Mulle isiklikult meeldiks kui oleks kasutusel ikkagi enda masinad sellistena nagu nad on endal lahti sõidetud ja meeskond ka selline nagu olemas on. Oleks nagu päris rohkem, et iga ühel oma enda meeskond. |
Nõustun sinuga huviline
Kui tahad konkurentsis püsida, siis pead vaeva nägema ja oma meeskonda arendama
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2015 17:42:23
|
|
|
tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?
ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lehys
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.07.2011
|
08.12.2015 17:59:26
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?
ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada |
kas tegu pole mitte nr mis näitab kui järsk kurv tulemas on
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2015 18:10:58
|
|
|
kust ma tean, ma vaid 2 stage sõitnud.....
igatahes 6 ja 4 koha sain
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.12.2015 18:16:40
|
|
|
| remain kirjutas: |
Nonii update on väljas pojad
10,5 GB |
Not enough disk space
| kavinsky kirjutas: |
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda!  |
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-RaiTz-
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.06.2006
|
08.12.2015 19:07:28
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| remain kirjutas: |
Nonii update on väljas pojad
10,5 GB |
Not enough disk space
| kavinsky kirjutas: |
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda!  |
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud. |
Tagasiküsimisega oli see, et pead kõigepealt 14 päeva ootama, et kätte saaksid ja siis ei tohi üle 2h mängida. Targemad oskavad kommenteerida, kas raha tuleb tagasi panka või steami?
Väidetavalt peaks panka ka tulema http://store.steampowered.com/steam_refunds_methods
|
|
| Kommentaarid: 35 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002
|
08.12.2015 19:22:29
|
|
|
Sai paar Rootsi katset sõidetud ja väga tore on Aga kuidas siis nüüd selle DR-iga ongi? Et Release Notes ja kodulehel Timeline all näitab, et Final Release. Et ei arendatagi enam või? Lubati ju mingit damage model-i overhaulimist jne värke. See oleks küll väga nukker kui sellisel kujul täisversioon asjast saab
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
08.12.2015 19:22:43
|
|
|
Tegemist sigakõva mänguga minu jaoks. Proovisin rootsit "puusalt tulistada", jube kitsas ja iga väiksem eksimus maksab valusalt kätte. Fun kuubis.
Praegu kiired ajad ja pole aega mängida, kuigi väga tahaks.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
08.12.2015 19:29:16
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?
ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada |
igaks juhuks viskan selle pildi siia uuesti, mille järgi kurvid tähistatud on. 4-vasak ei pruugi tähendada neljandat käiku, vaid kui järsk/lauge kurv on.
link kust see pärineb https://www.dirtgame.com/uk/about
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
08.12.2015 20:47:35
|
|
|
| -RaiTz- kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| remain kirjutas: |
Nonii update on väljas pojad
10,5 GB |
Not enough disk space
| kavinsky kirjutas: |
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda!  |
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud. |
Tagasiküsimisega oli see, et pead kõigepealt 14 päeva ootama, et kätte saaksid ja siis ei tohi üle 2h mängida. Targemad oskavad kommenteerida, kas raha tuleb tagasi panka või steami?
Väidetavalt peaks panka ka tulema http://store.steampowered.com/steam_refunds_methods |
Mul nii kaua ei läinud, miski 4 või 5 päeva oli pending ja siis oli kontol. Panga kohta muidugi ei oska öelda, kuna ma maksin steami kontol oleva rahaga...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
08.12.2015 22:42:10
|
|
|
hannes36, pigem panen tunde järgi....tunndub et panin rohkem puusse jälgides
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
09.12.2015 01:01:59
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Et ei arendatagi enam või? Lubati ju mingit damage model-i overhaulimist jne värke. See oleks küll väga nukker kui sellisel kujul täisversioon asjast saab  |
Jah. Damage peaks reaalsem olema. 100+ külgepidi puusse ei tee absoluutselt midagi tihti. Ma pole iialgi saanud mootorit rikki või kaotanud mõnda käiku (wrc5 näiteks võrduseks) jne.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
09.12.2015 11:14:28
|
|
|
Esimene Junior WRT EST 'hot-lap' hooaeg on läbi, kas teeme veel sarnast asja või on huvi pigem traditsioonilise ralli vastu?
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Arx07
HV veteran

liitunud: 08.01.2003
|
09.12.2015 14:10:12
|
|
|
hannes36, igatepidi sobib
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Durin
HV kasutaja
liitunud: 20.12.2005
|
09.12.2015 21:22:26
|
|
|
| Mina eelistaks traditsioonilist rallit. Või siis kõik autod avatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
09.12.2015 22:01:01
|
|
|
Lükkasin juba uue hot-lap hooaja Junior WRT's käima.
Endiselt 1970.a klass, 12rallit, 1 ralli = 1 SS, iga päev üks rada. Restartida saab nüüd rada ja ka eventit. Rajad on valitud randomiga, aega sõita saab 10:00st- 12:00ni 12h jooksul, algab homme.
Mälestuseks, 1. hooaeg lõppes nii
1 KermoR 182
2 Pints 150
3 OLIX 119
4 CrazyNevada 100
5 Marto [EST] 67
6 Carve 62
7 siimuga 60
8 huviline 30
9 delux 25
10 ToreTigu 12
11 Keenius 12
12 kristjanaavik88 10
13 E30EST 10
14 Toskin 8
15 hannes36 4
16 kullekas 2
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
10.12.2015 02:45:44
|
|
|
| Kas wireless xbox 360 puldiga force feedback töötab? Osades kohtades väidetakse, et ei.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
voltc
HV kasutaja
liitunud: 02.01.2005
|
10.12.2015 08:21:40
|
|
|
| jahi, feedback töötab kenasti
|
|
| Kommentaarid: 62 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
50 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
10.12.2015 10:45:05
|
|
|
| Marto., töötab probleemivabalt.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
eShelobik
HV Guru

liitunud: 01.04.2003
|
10.12.2015 11:44:40
|
|
|
| saad sa WRC hooaega ka sõita selles mängus? Õiged autod ja sõitjad?
|
|
| Kommentaarid: 295 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
10.12.2015 16:50:00
|
|
|
| Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Gap
HV Guru

liitunud: 20.03.2006
|
10.12.2015 17:10:53
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes. |
ise mängin juba aastaid xbox wireless puldiga ja mingit delayd ei ole märganud oma silmaga küll üheski ralli-auto mängus siiamaani....selles dirt mängus ka mitte
See soome ralli on ikka väga hull iga katsega võtab rehvid nii läbi et järgmise katse poole peal sõidan juba pmt 3 rehviga,kuna 1 rehv on juba puruks ja üks ratas on paljas velg Ma ei ole uurinud aga kas loogiline ei oleks et vastavalt etapi maale ja maastikule kas siis asfalt,kruus ja liiv v lumi panna vastavad rehvid mis oleksid vastupidavamad .... ja ma sõidan ikka tee peal enam-vähem vahest natuke kaldun rajalt välja kurvides,aga seda küll väga vähe...
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DanelM
HV kasutaja
liitunud: 10.06.2011
|
10.12.2015 17:15:38
|
|
|
| Gap kirjutas: |
See soome ralli on ikka väga hull iga katsega võtab rehvid nii läbi et järgmise katse poole peal sõidan juba pmt 3 rehviga,kuna 1 rehv on juba puruks ja üks ratas on paljas velg Ma ei ole uurinud aga kas loogiline ei oleks et vastavalt etapi maale ja maastikule kas siis asfalt,kruus ja liiv v lumi panna vastavad rehvid mis oleksid vastupidavamad .... ja ma sõidan ikka tee peal enam-vähem vahest natuke kaldun rajalt välja kurvides,aga seda küll väga vähe... |
Kui sa kusagil välja kaldud siis sellega lõhudki rehvi ära. Korralikult teel sõites ei ole Soomes näinud, et 2 katsega rehvid alla 92% paranduses olnud oleks. Küll aga piisab vahel ka pisikesest puutest vastu tee servas olevat kivi või puud, et rehv katki läheks ja siis oledki velje peal.
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Syncmahv
HV Guru

liitunud: 01.01.2006
|
10.12.2015 22:16:43
|
|
|
| Gap kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
| Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes. |
ise mängin juba aastaid xbox wireless puldiga ja mingit delayd ei ole märganud oma silmaga küll üheski ralli-auto mängus siiamaani....selles dirt mängus ka mitte |
Mina väidaks vastupidi, olen omanud 3 pulti, Logitech Wingman Rumblepad, Razer Sabertooth ja Xbox 360 pulti, nendest 2 esimest olid juhtmega ja oli küll parem mängida kui juhtmevabade pultidega. Muidugi ei ole see viide midagi eriliselt suurt aga mõnda võib häirida.
|
|
| Kommentaarid: 108 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
102 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|