Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2015 00:17:56 vasta tsitaadiga

Millest seda järeldad? Ma ostsin näiteks mini esimesena ja järgmisena 2010 klassi fiesta. Ühtegi vahepealset pole.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.12.2015 03:09:03 vasta tsitaadiga

Ma saan ka varsti 2010 aasta masina osta.

Ei tea kas rooliga on parem kui puldiga või mitte, ise eelistan hetkel pulti klaverile, st suht kiirelt saab kõik liigutused tehtud.


E: On ikka kindel ,et mängus mõjub career auto areng event värgi alla, st ma nagu kahtleks...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 03:14:18 vasta tsitaadiga

Rooliga on see asi, et alguses on väga raske ja aeglane. Kuid hiljem saab palju enesekindlamalt sõita palju kiiremaid aegu, kui puldiga.
Ning lisaks, et rooliga on arenguruum suurem kui puldiga.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 11:59:41 vasta tsitaadiga

Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 06.12.2015 13:12:25 vasta tsitaadiga

est4ever kirjutas:
Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga


Noh 30s kiirem ralli peale kui mul klaviatuuriga. paari näpuka nahka läks see aeg icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 06.12.2015 14:32:06 vasta tsitaadiga

Üks rehvi purunemine ja ongi kõik icon_sad.gif
Ühe sektori sõitsin katkise tagumise rehviga kuniks ära parandasin. Kaotust 2 minutit ja peale juba ainult ühe sõiduga. Mingist konkurentsis püsimisest pole haisugi.
See mäng on ikka roolile mõeldud icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 06.12.2015 16:02:13 Diy vasta tsitaadiga



Kellelgil ei vedele seda juppi või ? Välismaalt tuleb alles järmiseks jõuludeks kohale, või on alternatiive ?

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 16:53:48 vasta tsitaadiga

sellise vidina teeks iga treial valmis
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 17:42:44 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
est4ever kirjutas:
Mina ajatabelis Tõnu nime all ja kogu sooritus tehtud klaviatuuriga


Noh 30s kiirem ralli peale kui mul klaviatuuriga. paari näpuka nahka läks see aeg icon_biggrin.gif


Ma tegin pea igal katsel mingi avarii. Need teravate kurvide kivid tahaks maa seest välja kaevata lihtsalt. icon_biggrin.gif Saksa ralli ei lähe mulle üldse lihtsalt ja eile oli kuidagi väga nadi hoog ka.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 19:02:34 vasta tsitaadiga

MartinKa, Millisele roolile mõeldud on? T500RS ?
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MartinKa
HV vaatleja

liitunud: 12.10.2015




sõnum 06.12.2015 20:12:16 uuu vasta tsitaadiga

Syncmahv kirjutas:
MartinKa, Millisele roolile mõeldud on? T500RS ?


Ei, G27 või G25 minuarust .

Plaanin omale Sparco rooli osta, vähe pehmem ja mugavam.

Spoiler Spoiler Spoiler


Asiis on seda vahetükki vaja, muidu ei sobi kokku.

Spoiler Spoiler Spoiler
Päris sellist ka panna ei tahaks, veits nadi ju icon_biggrin.gif

Eestis ei leia ka E-poodidest kuskilt, isegi plastikust tükk ajaks ilmselt asja ära. A pole võtta. icon_sad.gif

_________________
Toskin
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2015 21:00:49 vasta tsitaadiga

MartinKa, Leedust päris mõistlik asi: http://www.ebay.com/itm/Logitech-G27-G25-Steering-Wheel-Adapter-Fits-70-74-mm-Steering-Wheels-MADLAP-/191735608671?hash=item2ca455355f:g:AMgAAOSwMmBV1Lc4
Või lased kellelgi teha kellel 3D printer.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 06.12.2015 21:13:40 vasta tsitaadiga

Okey, tegin ralli ära, 7-mes icon_smile.gif Täitsa rahul puldiga tulemus.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 07.12.2015 15:20:05 vasta tsitaadiga

Syncmahv, 3D printerist jääb tulemus tõenäoliselt natuke pehme, rool näeb üsna suuri jõudusi siiski.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
remain
HV vaatleja
remain

liitunud: 10.10.2011




sõnum 07.12.2015 17:12:55 vasta tsitaadiga

Nonii update on väljas pojad thumbs_up.gif
10,5 GB

_________________
http://www.facebook.com/dNbsonix


viimati muutis remain 07.12.2015 17:13:17, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuccu
HV kasutaja

liitunud: 11.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 17:13:00 vasta tsitaadiga

EA-st väljas

http://store.steampowered.com/news/19567/
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siimuga
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2014




sõnum 07.12.2015 17:20:04 vasta tsitaadiga

Hüpe on reaalne.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2015 17:30:50 vasta tsitaadiga

Pool päeva kraaksus jah, et update available. Nüüd hakkas tirima kah.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 18:18:21 vasta tsitaadiga

Workshop toimib ka siis nüüd icon_smile.gif http://steamcommunity.com/app/310560/workshop/ ei pea ise seadistusi 0st nuputama jms icon_smile.gif
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karu555
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2009




sõnum 07.12.2015 18:20:38 vasta tsitaadiga

Rootsi on ülikõva thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kavinsky
HV vaatleja
kavinsky

liitunud: 09.08.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 19:02:18 vasta tsitaadiga

Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda! icon_wink.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 07.12.2015 23:24:48 vasta tsitaadiga

põhimõtteliselt kui sul DX11 kaart on siis jookseb. isegi minu i5 prose ja hd5500ga läpparil jookseb 1280x720 off/low ja mõni üksik medium mängitavalt.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2015 23:55:54 vasta tsitaadiga

v1.0 updates kirjas, et nüüd saab liigas valida kas pillid fully upgraded või vastavalt karjäärile. Mina oleks fully upgraded valiku poolt, kuna ühest küljest see võrdsustaks masinaid ning tooks liigas osalemise puhtalt skilli peale. Samuti saab ju liigas valida kas kasutada karjääri tiimi või mitte. Teisalt küll jah, reaalsuse poole pürgides, ei ole ka päriselt kõik tiimid võrdsed.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 08.12.2015 13:36:30 vasta tsitaadiga

Mulle isiklikult meeldiks kui oleks kasutusel ikkagi enda masinad sellistena nagu nad on endal lahti sõidetud ja meeskond ka selline nagu olemas on. Oleks nagu päris rohkem, et iga ühel oma enda meeskond.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 08.12.2015 17:38:15 vasta tsitaadiga

-huviline- kirjutas:
Mulle isiklikult meeldiks kui oleks kasutusel ikkagi enda masinad sellistena nagu nad on endal lahti sõidetud ja meeskond ka selline nagu olemas on. Oleks nagu päris rohkem, et iga ühel oma enda meeskond.


Nõustun sinuga huviline
Kui tahad konkurentsis püsida, siis pead vaeva nägema ja oma meeskonda arendama thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2015 17:42:23 vasta tsitaadiga

tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda icon_lol.gif
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?

ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 08.12.2015 17:59:26 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda icon_lol.gif
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?

ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada
kas tegu pole mitte nr mis näitab kui järsk kurv tulemas on icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2015 18:10:58 vasta tsitaadiga

kust ma tean, ma vaid 2 stage sõitnud..... icon_lol.gif
igatahes 6 ja 4 koha sain

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 18:16:40 vasta tsitaadiga

remain kirjutas:
Nonii update on väljas pojad thumbs_up.gif
10,5 GB

Not enough disk space icon_neutral.gif

kavinsky kirjutas:
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda! icon_wink.gif
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:07:28 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
remain kirjutas:
Nonii update on väljas pojad thumbs_up.gif
10,5 GB

Not enough disk space icon_neutral.gif

kavinsky kirjutas:
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda! icon_wink.gif
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud.

Tagasiküsimisega oli see, et pead kõigepealt 14 päeva ootama, et kätte saaksid ja siis ei tohi üle 2h mängida. Targemad oskavad kommenteerida, kas raha tuleb tagasi panka või steami?
Väidetavalt peaks panka ka tulema http://store.steampowered.com/steam_refunds_methods
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:22:29 vasta tsitaadiga

Sai paar Rootsi katset sõidetud ja väga tore on thumbs_up.gif Aga kuidas siis nüüd selle DR-iga ongi? Et Release Notes ja kodulehel Timeline all näitab, et Final Release. Et ei arendatagi enam või? Lubati ju mingit damage model-i overhaulimist jne värke. See oleks küll väga nukker kui sellisel kujul täisversioon asjast saab icon_cry.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:22:43 vasta tsitaadiga

Tegemist sigakõva mänguga minu jaoks. Proovisin rootsit "puusalt tulistada", jube kitsas ja iga väiksem eksimus maksab valusalt kätte. Fun kuubis. thumbs_up.gif
Praegu kiired ajad ja pole aega mängida, kuigi väga tahaks.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:29:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tegin ka testiks 1 sõidu, mingi uunikum autoga. Krt näitab, et 5 käik kurvid jne, aga peldik ei lähe üle kolmanda icon_lol.gif
pm täisgaasiga enamus stage läbitud ja kaous 30 sek. Asi selles, et korra lõin auto vastu seina ja loeb 2 katsel?

ma ei usu, et ma nüüd nii kehvalt ka sõitsin, pm yhtegi viga polnud (noo see alguse sein)
mingi kreeka rada

igaks juhuks viskan selle pildi siia uuesti, mille järgi kurvid tähistatud on. 4-vasak ei pruugi tähendada neljandat käiku, vaid kui järsk/lauge kurv on.

link kust see pärineb icon_smile.gif https://www.dirtgame.com/uk/about

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 20:47:35 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
salatoimik kirjutas:
remain kirjutas:
Nonii update on väljas pojad thumbs_up.gif
10,5 GB

Not enough disk space icon_neutral.gif

kavinsky kirjutas:
Ega siin juhuslikult kellelgil ei seisa steam, kus antud mäng peal? Kasutaks veidi aega kellegi steami, et aimu saada, kuidas minu arvuti mängu jooksutaks.
Ei raatsi väga osta kui pole kindel, et arvuti suudab jooksutada :/
Kui kellelgil peaks selline võimalus olema ja tahaks jagada oma steami minuga mõneks ajaks, võiks privaati teada anda! icon_wink.gif
Võid ju julgelt osta, kui ei vea välja saad raha tagasi küsida (juhul kui on mängitud vähem kui 2 tundi ja miski aja jooksul.) Ise paar korda tagasi küsinud kui ikka tundnud, et mäng pole see mis reklaamitud.

Tagasiküsimisega oli see, et pead kõigepealt 14 päeva ootama, et kätte saaksid ja siis ei tohi üle 2h mängida. Targemad oskavad kommenteerida, kas raha tuleb tagasi panka või steami?
Väidetavalt peaks panka ka tulema http://store.steampowered.com/steam_refunds_methods
Mul nii kaua ei läinud, miski 4 või 5 päeva oli pending ja siis oli kontol. Panga kohta muidugi ei oska öelda, kuna ma maksin steami kontol oleva rahaga...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 08.12.2015 22:42:10 vasta tsitaadiga

hannes36, pigem panen tunde järgi....tunndub et panin rohkem puusse jälgides icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 09.12.2015 00:16:50 vasta tsitaadiga

jeesus188, http://blog.codemasters.com/dirt/04/co-driver-calls-explained/
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 09.12.2015 01:01:59 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Et ei arendatagi enam või? Lubati ju mingit damage model-i overhaulimist jne värke. See oleks küll väga nukker kui sellisel kujul täisversioon asjast saab icon_cry.gif


Jah. Damage peaks reaalsem olema. 100+ külgepidi puusse ei tee absoluutselt midagi tihti. Ma pole iialgi saanud mootorit rikki või kaotanud mõnda käiku (wrc5 näiteks võrduseks) jne.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 11:14:28 vasta tsitaadiga

Esimene Junior WRT EST 'hot-lap' hooaeg on läbi, kas teeme veel sarnast asja või on huvi pigem traditsioonilise ralli vastu?
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 14:10:12 vasta tsitaadiga

hannes36, igatepidi sobib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Durin
HV kasutaja

liitunud: 20.12.2005




sõnum 09.12.2015 21:22:26 vasta tsitaadiga

Mina eelistaks traditsioonilist rallit. Või siis kõik autod avatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2015 22:01:01 vasta tsitaadiga

Lükkasin juba uue hot-lap hooaja Junior WRT's käima.
Endiselt 1970.a klass, 12rallit, 1 ralli = 1 SS, iga päev üks rada. Restartida saab nüüd rada ja ka eventit. Rajad on valitud randomiga, aega sõita saab 10:00st- 12:00ni 12h jooksul, algab homme.

Mälestuseks, 1. hooaeg lõppes nii
1 KermoR 182
2 Pints 150
3 OLIX 119
4 CrazyNevada 100
5 Marto [EST] 67
6 Carve 62
7 siimuga 60
8 huviline 30
9 delux 25
10 ToreTigu 12
11 Keenius 12
12 kristjanaavik88 10
13 E30EST 10
14 Toskin 8
15 hannes36 4
16 kullekas 2

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2015 02:45:44 vasta tsitaadiga

Kas wireless xbox 360 puldiga force feedback töötab? Osades kohtades väidetakse, et ei.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
voltc
HV kasutaja

liitunud: 02.01.2005




sõnum 10.12.2015 08:21:40 vasta tsitaadiga

jahi, feedback töötab kenasti
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2015 10:45:05 vasta tsitaadiga

Marto., töötab probleemivabalt.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 11:44:40 vasta tsitaadiga

saad sa WRC hooaega ka sõita selles mängus? Õiged autod ja sõitjad?
Kommentaarid: 295 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 10.12.2015 12:00:16 vasta tsitaadiga

eShelobik, ei.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 10.12.2015 16:50:00 vasta tsitaadiga

Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 10.12.2015 17:10:53 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes.


ise mängin juba aastaid xbox wireless puldiga ja mingit delayd ei ole märganud oma silmaga küll üheski ralli-auto mängus siiamaani....selles dirt mängus ka mitte icon_rolleyes.gif

See soome ralli on ikka väga hull icon_eek.gif iga katsega võtab rehvid nii läbi et järgmise katse poole peal sõidan juba pmt 3 rehviga,kuna 1 rehv on juba puruks ja üks ratas on paljas velg icon_biggrin.gif Ma ei ole uurinud aga kas loogiline ei oleks et vastavalt etapi maale ja maastikule kas siis asfalt,kruus ja liiv v lumi panna vastavad rehvid mis oleksid vastupidavamad .... ja ma sõidan ikka tee peal enam-vähem vahest natuke kaldun rajalt välja kurvides,aga seda küll väga vähe...
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DanelM
HV kasutaja

liitunud: 10.06.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 17:15:38 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
See soome ralli on ikka väga hull icon_eek.gif iga katsega võtab rehvid nii läbi et järgmise katse poole peal sõidan juba pmt 3 rehviga,kuna 1 rehv on juba puruks ja üks ratas on paljas velg icon_biggrin.gif Ma ei ole uurinud aga kas loogiline ei oleks et vastavalt etapi maale ja maastikule kas siis asfalt,kruus ja liiv v lumi panna vastavad rehvid mis oleksid vastupidavamad .... ja ma sõidan ikka tee peal enam-vähem vahest natuke kaldun rajalt välja kurvides,aga seda küll väga vähe...


Kui sa kusagil välja kaldud siis sellega lõhudki rehvi ära. Korralikult teel sõites ei ole Soomes näinud, et 2 katsega rehvid alla 92% paranduses olnud oleks. Küll aga piisab vahel ka pisikesest puutest vastu tee servas olevat kivi või puud, et rehv katki läheks ja siis oledki velje peal.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2015 22:16:43 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Marto. kirjutas:
Ok küsimus 2. Kas wireless vs wired puldiga on tutav delay ka või ei oma üldse vahet? Mõtlesin, et võiks esimest korda elus äkki ikkagi puldi soetada ja õppima hakata. Wireless oleks hea mugav diivanil vedeledes.


ise mängin juba aastaid xbox wireless puldiga ja mingit delayd ei ole märganud oma silmaga küll üheski ralli-auto mängus siiamaani....selles dirt mängus ka mitte icon_rolleyes.gif


Mina väidaks vastupidi, olen omanud 3 pulti, Logitech Wingman Rumblepad, Razer Sabertooth ja Xbox 360 pulti, nendest 2 esimest olid juhtmega ja oli küll parem mängida kui juhtmevabade pultidega. Muidugi ei ole see viide midagi eriliselt suurt aga mõnda võib häirida.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.