Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 22:26:30 vasta tsitaadiga

Kuidas teha Corelis Line tooliga tehtud objekt, millele on määratud outline paksus nt 0,5 mm mingi värviga selliseks objektiks, mis ei oleks enam outline, vaid ilma ja raamiga täidetud. St kui suurendan objekti, siis see äär või raam ei ole enam mitte millimeetrites ja ei suurene kaasa, vaid jääb kogu aeg sama paksuks.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 22:35:42 vasta tsitaadiga

Kujundus on teema, mille puhul on mulle elevant kõigi jalgadega kuhugi peale astunud, samuti pole ma corel draw'i isegi kaugelt näinud.... ehk ära solvu kui nüüd väga teemast mööda, aga kiire google andis sellise vastuse http://www.engrave.ca/archives/2877
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 22:40:13 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Kujundus on teema, mille puhul on mulle elevant kõigi jalgadega kuhugi peale astunud, samuti pole ma corel draw'i isegi kaugelt näinud.... ehk ära solvu kui nüüd väga teemast mööda, aga kiire google andis sellise vastuse http://www.engrave.ca/archives/2877


Sain järje peale, suur tänu!
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 23:58:19 vasta tsitaadiga

ykshuntka kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
osta normaalne kohvimasin

Endal sama mõte, aga ei leia sellist:
Spoiler Spoiler Spoiler

Kõige sarnasem: http://www.kohvisemu.ee/mokamasin-bialetti-musa-restyling-6tz
Piim ka kohe soojaks on keegi proovinud?: http://www.kohvisemu.ee/moka-kohvivalmistaja-bialetti-mukka-express-2-cup


prismas ei ole müügil neid?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:22:54 vasta tsitaadiga

Kas peaks ootama mingeid halbu üllatusi, kui emaplaadile, millel sisemine AMD videokaart, lisada tavaline emaplaadiväline NVidia kaart?
Sisemine saab muidugi peale tavalise kaarti lisamist välja lülitatud.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 12:27:46 vasta tsitaadiga

Ei.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 15:25:19 vasta tsitaadiga

Kas mõni AHV, kes photoshopi haldab hästi, aitaks mul selle pildi puhul mehe välja lõigata nii, et jääks valge taust ehk ainult mehe siluett.
Pilt: http://www.upload.ee/image/5368057/Untitled.jpg beer_yum.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.11.2015 16:09:40 vasta tsitaadiga

http://www.upload.ee/image/5368149/Untitled.jpg
Palun. Arve tuleb nagu ikka uue kuu 10. kuupäeval thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 16:12:13 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, kiitus icon_exclaim.gif
Jään õlli sisse icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 30.11.2015 16:17:08 vasta tsitaadiga

http://imgur.com/roOgcKK

Ma mõtlesin, et nii pidi vaja
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 16:31:17 vasta tsitaadiga

Smati kirjutas:
http://imgur.com/roOgcKK

Ma mõtlesin, et nii pidi vaja
Ni nagu ülesandepüstituses kirjas oli jah eusa_think.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 21:33:10 vasta tsitaadiga

Yamaha ressiiver plõksub, heli kaob sekundiks ära ja tuleb kohe tagasi, kui nt külmkapp ennast välja lülitab, või nt teises toas tuli põlema panna. Milles probleem on ? Vool kõigub ? Mõni asi aitaks sellist asja ära Lahendada ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 21:57:25 vasta tsitaadiga

Pätu, pane UPS ressi ette
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 21:59:41 vasta tsitaadiga

bladerunner, UPS aitab sellisel juhul ? Ressiiver vist sellistele asjadele väga tundlik ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 22:01:58 vasta tsitaadiga

UPS aitab sul veidi voolukõikumiste vast jah.
Samas pigem tundub asi el. juhtmetes olema. Äkki peaks mõni pädev elektrik juhtmestiku majapidamises üle vaatama.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 22:04:17 vasta tsitaadiga

Vana veneaegne kortermaja, ega juhtmestikust vist väga midagi välja ei võlu.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 30.11.2015 22:41:44 vasta tsitaadiga

Pätu, palju teha ei anna jah. Uued juhtmed, kilp jms korraliku maandusega. Päris krõbe lõbu hinna poolest.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 30.11.2015 22:48:35 vasta tsitaadiga

ot:
Vaevalt seal kortermajas korralikku maandust hakkab klient oma kuludega tegema. Koro vedamine toa pistkupesast koridori jaotuskilpi ei klassifitseeru vist selle termini alla.
Ehk siis ka kilp jääb pigem vana, kui just korterisse oma kilpi kaitsmetega ei paigalda.


Tegelikult, kas juba "näiteks, euroremonditud" korteris tahab keegi lasta süvistada kaableid seintesse? Pinnapealne paigaldus? Pigem vist mitte.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 00:32:37 vasta tsitaadiga

Kaablid plastist põrandaliistude taha, pistikupesade süvistamise kannatab ehk ära?
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2015 09:34:12 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kaablid plastist põrandaliistude taha, pistikupesade süvistamise kannatab ehk ära?


Liistude ja pesa vahel tuleb siis ikka freesida. Muidugi parem variant kui kõik seinad üle käia.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 11:18:45 vasta tsitaadiga

Kui paned pesad kohe vastu liistu, siis on juhtme sissefreesimist väga vähe.
Laelampide osa jääb selle variandi puhul muidugi vana, aga see ei ole ka nii kriitilise tähtsusega kui pistikupesad.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.12.2015 12:54:57 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
ot:
Vaevalt seal kortermajas korralikku maandust hakkab klient oma kuludega tegema. Koro vedamine toa pistkupesast koridori jaotuskilpi ei klassifitseeru vist selle termini alla.
Ehk siis ka kilp jääb pigem vana, kui just korterisse oma kilpi kaitsmetega ei paigalda.


Tegelikult, kas juba "näiteks, euroremonditud" korteris tahab keegi lasta süvistada kaableid seintesse? Pinnapealne paigaldus? Pigem vist mitte.


sellisel juhul on kogu paigaldus, harutoosid, lülitid, pistikud karbikus.
tagasi üles
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2015 12:59:49 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Kui paned pesad kohe vastu liistu, siis on juhtme sissefreesimist väga vähe.
Laelampide osa jääb selle variandi puhul muidugi vana, aga see ei ole ka nii kriitilise tähtsusega kui pistikupesad.

Seda küll. Olulised asjad ühendad põranda juurde ja jätadki sinna.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 14:38:49 vasta tsitaadiga

tnx

viimati muutis lightbluefox 01.12.2015 14:40:48, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 14:40:00 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Keegi teab kus Tallinna lähedal odavalt püssi lasta saab, instruktori juuresolekul?

Mõttekam siit vast küsida: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=537695

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 16:03:54 vasta tsitaadiga

Millal Krossi andmekeskuse ehitamiseks läheb? See 600 miljoni eurone projekt....

Või see Hispaanlaste 60-200 miljoni eurone Haapsalu andmekeskuse projekt, mis selle aasta lõpuks peaks valmima....
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 01.12.2015 16:34:58 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Keegi teab kus Tallinna lähedal odavalt püssi lasta saab, instruktori juuresolekul?

Mõttekam siit vast küsida: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=537695

Taktikalise laskmise keskus

_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.12.2015 17:46:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Yamaha ressiiver plõksub, heli kaob sekundiks ära ja tuleb kohe tagasi, kui nt külmkapp ennast välja lülitab, või nt teises toas tuli põlema panna. Milles probleem on ? Vool kõigub ? Mõni asi aitaks sellist asja ära Lahendada ?


see jah voolutõuge pigem, vanad oksüdeerunud kontaktid jms,
parem UPSi investeerida , Yamaha kaua seda nalja enam kannata vist et vool hetkeks läheb ja siis taas tuleb
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2015 18:01:38 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Pätu, palju teha ei anna jah. Uued juhtmed, kilp jms korraliku maandusega. Päris krõbe lõbu hinna poolest.


siis tuleb vähemalt terves püstakus teha. vanade majade häda on see, et korterisse võib küll korralikult tehtud olla aga kilbis jookseb ikka kõik kokku.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 18:33:48 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
tsitaat:

Yamaha ressiiver plõksub, heli kaob sekundiks ära ja tuleb kohe tagasi, kui nt külmkapp ennast välja lülitab, või nt teises toas tuli põlema panna. Milles probleem on ? Vool kõigub ? Mõni asi aitaks sellist asja ära Lahendada ?


see jah voolutõuge pigem, vanad oksüdeerunud kontaktid jms,
parem UPSi investeerida , Yamaha kaua seda nalja enam kannata vist et vool hetkeks läheb ja siis taas tuleb



Mõna okeid UPSI soovitada oskad siis ? Vb siis telekas ja ressiiver koos selle taha surata.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.12.2015 18:44:30 vasta tsitaadiga

sealt vaadata - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/
vastavalt võimsusele - oleneb kui palju tarbijaid taha paned
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 01.12.2015 18:46:14 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
softis kirjutas:
Pätu, palju teha ei anna jah. Uued juhtmed, kilp jms korraliku maandusega. Päris krõbe lõbu hinna poolest.


siis tuleb vähemalt terves püstakus teha. vanade majade häda on see, et korterisse võib küll korralikult tehtud olla aga kilbis jookseb ikka kõik kokku.


EE on juba ammu kilbid jms ära vahetanud. Nad võivad kokku joosta aga naabri voolu kõikumine teisi kortereid ei mõjuta, vähemalt nii, et minu korteris midagi plõksuks, vilguks vms.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.12.2015 18:51:15 vasta tsitaadiga

EE vahetab vaid voolumõõtjaid.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 18:51:28 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
sealt vaadata - https://www.hinnavaatlus.ee/products/Arvutikomponendid/UPS-id+ja+lisaseadmed/
vastavalt võimsusele - oleneb kui palju tarbijaid taha paned



Ressiiveri paneks ainult.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.12.2015 18:57:20 vasta tsitaadiga

pakun et teleka toitekas ka kaua vastu ei peaks üldiselt sellistele voolutõugetele
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 01.12.2015 19:01:53 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
laurx kirjutas:
softis kirjutas:
Pätu, palju teha ei anna jah. Uued juhtmed, kilp jms korraliku maandusega. Päris krõbe lõbu hinna poolest.


siis tuleb vähemalt terves püstakus teha. vanade majade häda on see, et korterisse võib küll korralikult tehtud olla aga kilbis jookseb ikka kõik kokku.


EE on juba ammu kilbid jms ära vahetanud. Nad võivad kokku joosta aga naabri voolu kõikumine teisi kortereid ei mõjuta, vähemalt nii, et minu korteris midagi plõksuks, vilguks vms.


See osa paigaldisest, mis voolumõõtjast tarbija poole, on käidujuhataja rida.
tagasi üles
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 19:03:12 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
pakun et teleka toitekas ka kaua vastu ei peaks üldiselt sellistele voolutõugetele



LED telekas vist väga hullult ei tarbi ka. Samas sama kombo juba pea kaks aastat olnud. ptüi ptüi ptüi. Samas telekas ja ressiiver on mõlemad ühendatud hetkel sellise vidina taha. See peaks ka ju toimima või ei anna samat tulemust nagu UPS annaks ?
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 01.12.2015 19:10:32 vasta tsitaadiga

tundub suht talutav, aga samas kui ressiiver iga lambilülituse/külmkapi peale minipausi teeb siis pole vist piisav küllalt,
tundub et see jubin on mõeldud pikemaajaliste pingelanguste/tõusude jaoks - mitte lühihetkeliste
UPSi eelis on akud mis annavad regulaarselt voolu lihtsalt , mitte ei korrigeeri pingetõuse/languseid
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 20:57:16 vasta tsitaadiga

kas kesklinnas saab veel kusagil tasuta parkida kasvõi õhtul?
varem sai mere pstl kuulsaali taga parkida, nüüd seal vist 24h tasuline?
Selle läheduses on äkki veel mingi parkla?
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:00:05 vasta tsitaadiga

Mis kellaajal sa tahad parkida. alates 19-07 on kesklinnas tasuta ju
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:02:49 vasta tsitaadiga

Super AMOLED, minu viga...südalinna parkla piirkonnas icon_smile.gif
solarise läheduses ning õhtul icon_redface.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:08:20 vasta tsitaadiga

A. LAuteri, Kauka, ja Lembitu tänava kandis ikka mõne augu leiab.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:12:16 vasta tsitaadiga

tänud, eks peab vaatama icon_smile.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:14:52 vasta tsitaadiga

Kõige odavam ongi vist Solarise enda parklas parkida, kui parkimiskaardi veel kuskil kinos vms valideerid, siis läheb mingi 4-5 euri paari tunni eest. Või EP67
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:17:24 vasta tsitaadiga

Kui iga sent arvel on, siis võid auto kuhugi pargi ja reisi parkalsse jätta ja ühistranspordiga linna sõita. Need "mingi augu ikka leiab" tüübid ajavad kohati ikka päris närvi, kuna pahatihti seda auku ei leia ja siis pargitakse vägisi kuhugi, kuhu kohe kindlasti parkima ei peaks.
Aga üldiselt on südalinnas parkimisega suht tuuga, kui kindla peale välja minna, siis panustaks mina pigem mõnele parkimismajale või muule eraparkale. Kui solarise juurde minna, siis on variant näiteks vabaduse platsi all olev parkla..... solarise all on küll ka, aga millegipärast on see ka alati puupüsti täis olnud kui sinna läinud olen.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:18:06 vasta tsitaadiga

Super AMOLED kirjutas:
A. LAuteri, Kauka, ja Lembitu tänava kandis ikka mõne augu leiab.


See on ju südalinn, ehk siis 24/7 tasuline...
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:19:44 vasta tsitaadiga

Anti112 kirjutas:
Super AMOLED kirjutas:
A. LAuteri, Kauka, ja Lembitu tänava kandis ikka mõne augu leiab.


See on ju südalinn, ehk siis 24/7 tasuline...


No, ka selles tsoonis on kohti kus millegipärast trahvi ei saa.

Mina enda kohta välja ei too kus võib südalinnas ka keset päeva parkida ning kontrolör sinna ei satu.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti112
HV Guru
Anti112

liitunud: 14.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:22:36 vasta tsitaadiga

Barking äpiga saab Estonia pst 3 hoovis õhtuti parkida 0,44€/h
Kommentaarid: 131 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 114
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 01.12.2015 21:34:08 vasta tsitaadiga

Porno Parm kirjutas:
UPSi eelis on akud mis annavad regulaarselt voolu lihtsalt , mitte ei korrigeeri pingetõuse/languseid


Selline UPS on hästi kallis. Tavalised lülitavad alles siis akule ümber kui võrguvool ära kaob.

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2015 21:56:26 vasta tsitaadiga

Sente küll ei loe aga varem oli väga mugav auto jätta kuulsaali taha icon_smile.gif
Tööpäeviti oli seal pooltühi parkla ning tasuta ka veel, nüüd tehti mingi remont ning 24h tasuline icon_sad.gif
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 78, 79, 80 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.