Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 33, 34, 35  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Jeewsus
HV vaatleja

liitunud: 09.09.2015




sõnum 26.11.2015 10:24:27 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
kus praegu köige soodsamalt saaks osta, G2A ? icon_rolleyes.gif

Hetkel vist kõige odavamalt saab siit. Ilma, et peaks jamama mingite VPN-ide ja muude asjadega..
https://www.instant-gaming.com/en/514-buy-key-steam-dirt-rally/
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 13:27:38 vasta tsitaadiga

Junior WRT's veits teistsugune season
27.11.15 - 8.12.15, iga päev 10:00- 22:00
1970.a klass
12 eventit, 1 event= 1rada (kõik on randomiga valitud)
rada saab restartida, eventit mitte.

ehk siis iga raja eest saab punkte. Iga päev 1 rada, aega sõita 10:00'st 22:00ni. Restardid on lubatud, loodetavasi on iga raja algul service. '70.a klassi autod.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:43:32 vasta tsitaadiga

Jeewsus kirjutas:
Slazenger kirjutas:
kus praegu köige soodsamalt saaks osta, G2A ? icon_rolleyes.gif

Hetkel vist kõige odavamalt saab siit. Ilma, et peaks jamama mingite VPN-ide ja muude asjadega..
https://www.instant-gaming.com/en/514-buy-key-steam-dirt-rally/


See peaks suhteliselt soodne variant olema http://www.nuuvem.com/item/dirt-rally
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 16:51:37 vasta tsitaadiga

renhoelder, kannatab sealt osta ka ? krediitkaart või peab ikka läbi paypali tegema ?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 17:17:55 vasta tsitaadiga

Slazenger, olen ostnud küll, minuteada sai mõlemat varianti kasutada, viimati kasutasin PP'i, sellega toimis. Igatahes, sait ise on kindlasti usaldusväärne, peab passima, et mõni asi region locked poleks.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slazenger
HV veteran
Slazenger

liitunud: 10.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 17:35:48 vasta tsitaadiga

renhoelder, ütleb, et unavailable in my country, kuidas sealt saab osta siis ? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.11.2015 19:06:23 vasta tsitaadiga

Slazenger kirjutas:
renhoelder, ütleb, et unavailable in my country, kuidas sealt saab osta siis ? icon_rolleyes.gif



osta siis siit.. ei pea isegi selleks krediitkaart olema, pluss veel -25% http://store.steampowered.com/app/310560/?snr=1_239_860__fall2015-featured

33 euri ei tohiks ka palju olla sellise hea mängu eest. ise ostsin kevadel kui mäng välja tuli 24 euriga vist.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 27.11.2015 01:36:52 vasta tsitaadiga

Sain 255k kokku ja ostsin Mitsu Evo, no kui tuled 1960 mini pealt siis no ei püsi raisk teel icon_biggrin.gif Nüüd vaja 10+ staget harjutada sõitmist.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 13:59:58 vasta tsitaadiga

keegi nuuvemist ostuga aidata saab? saatsin raha paypali ära, aga krt ei saanud hakkama maksmisega

E: nevermind, võtsin steamist ära, vroom vroom varsti icon_smile.gif
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.11.2015 00:13:39 vasta tsitaadiga

Persse, jäi kaks sõitu tegemata ja juba sõit kinni kah icon_sad.gif

E: Läksin oma mitsuga ja tegin weekly eventi icon_biggrin.gif Esimese stage ajal sõitsin auto ikka totaalselt sodiks, ja siis selle risuga sõitsin edasi kõik etapid icon_biggrin.gif Radikas oli pidevalt 0% ja parandasin 15% peale. Julm. Lõpptulemus 439-sas icon_biggrin.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
romps22
HV vaatleja
romps22

liitunud: 19.08.2015




sõnum 28.11.2015 00:38:37 vasta tsitaadiga

Kreeka etapp õnnestus läbida ja peaks ütlema, et täitsa kobeda ajaga, muidugi oleks võinud olla pea 45 sek. kiirem, kuna teisel katsel puncture ja terve katse pm. ilma parema tagumiseta. Aga see selleks, loodan, et see monte katkestamine jäi mulle viimaseks.
Dirti enda leht praegu koos millegipärast, ei õnnestu aega saada, aga eks varsti viskan icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 01:32:28 vasta tsitaadiga

esimene ragequit juba tuli.. ulme mäng
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.11.2015 01:50:21 vasta tsitaadiga

Ah. Mis siis ikka. 33€ võib maksta küll kuigi viimati ostsin midagi 2011 novembris.
Kahju , et kõik 3 kategooriat oli eliteni sõidetud ja 2010 masinad käes aga mis teha - tuleb otsast alustada icon_biggrin.gif
Niivõrd hea mäng järelikult lihtsalt.

Kuidas steamis või kus sai HV grupiga liituda?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Syncmahv
HV Guru
Syncmahv

liitunud: 01.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 01:55:50 vasta tsitaadiga

Marto., Leagues all saab WRT Estonia ga liituda.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 28.11.2015 02:31:38 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ah. Mis siis ikka. 33€ võib maksta küll kuigi viimati ostsin midagi 2011 novembris.
Kahju , et kõik 3 kategooriat oli eliteni sõidetud ja 2010 masinad käes aga mis teha - tuleb otsast alustada icon_biggrin.gif
Niivõrd hea mäng järelikult lihtsalt.

Kuidas steamis või kus sai HV grupiga liituda?


Siin saad liituda WRT Estonia liigaga icon_wink.gif
https://www.dirtgame.com/uk/leagues/league/14064/wrt-estonia
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.11.2015 14:12:14 vasta tsitaadiga

Ei tea ei saa aru sellest. Mängus sees ei leia ning see link ei tee siin brauseris ega läbi dirti leagues brauseri midagi.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 14:33:12 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Ei tea ei saa aru sellest. Mängus sees ei leia ning see link ei tee siin brauseris ega läbi dirti leaguers brauseri midagi.
sest kodukas on maas hetkel.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 28.11.2015 19:06:15 vasta tsitaadiga

Ikka täielik ebaõnn. Viimasel Kreeka etapil lõpetasin ka lõplikult kraavis. icon_biggrin.gif
_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.11.2015 19:59:44 vasta tsitaadiga

Panin retire ja ei saagi uuesti alustada nullist? peab 6 päeva ootama? pffffff....
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 20:07:27 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Panin retire ja ei saagi uuesti alustada nullist? peab 6 päeva ootama? pffffff....
No tere tulemast ralli maailma icon_smile.gif Võidab see, kes lõpuni sõidab. Junior WRT's on hetkel restarditav season.
_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 28.11.2015 22:45:45 vasta tsitaadiga

See et restartida ei saa on täitsa muhe, st paneb pingutama ja rohkem ettevaatlikuks kaa, ning õigem ongi, muidu mõni uhab 20+korda läbi et head aega saada .
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DicesOf
HV vaatleja

liitunud: 24.02.2008




sõnum 28.11.2015 23:30:43 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

haha, mingid vennad teinud montaaži nagu kommenteeriks live stage icon_smile.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 28.11.2015 23:43:51 vasta tsitaadiga

No kord või paar võiks saada siiski. Antud juhul lõi kohe alguses rehvi tühjaks näpuka tõttu ja mõtlesin, et alustan parem uuesti - mõttetu oleks ju 9,5km velje peal sõita. aga noh siis avastasin, et ongi kogu moos ning tuleb 6 päeva oodata?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lenc
HV vaatleja

liitunud: 11.11.2006




sõnum 29.11.2015 00:43:01 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Antud juhul lõi kohe alguses rehvi tühjaks näpuka tõttu ja mõtlesin, et alustan parem uuesti - mõttetu oleks ju 9,5km velje peal sõita.

Rattavahetuse tegemine katse keskel on ju võimalik tegelikult.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.11.2015 00:52:00 vasta tsitaadiga

Jah aga ma ei arvanud, et retire tähendab 6 päeva ootamist mis on jabur icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 01:25:34 vasta tsitaadiga

DicesOf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

haha, mingid vennad teinud montaaži nagu kommenteeriks live stage icon_smile.gif

See oli hea, vaatasin ka lõpuni thumbs_up.gif

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 29.11.2015 02:21:10 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
No kord või paar võiks saada siiski. Antud juhul lõi kohe alguses rehvi tühjaks näpuka tõttu ja mõtlesin, et alustan parem uuesti - mõttetu oleks ju 9,5km velje peal sõita. aga noh siis avastasin, et ongi kogu moos ning tuleb 6 päeva oodata?

Paranda järgmine kord ära. Kaotad kõigest 1.30min. Vähemalt mingi lootus lõpuni jõuda ja punkt teenida.

_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AndreReiu
HV vaatleja

liitunud: 29.07.2015




sõnum 29.11.2015 11:34:58 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
No kord või paar võiks saada siiski. Antud juhul lõi kohe alguses rehvi tühjaks näpuka tõttu ja mõtlesin, et alustan parem uuesti - mõttetu oleks ju 9,5km velje peal sõita. aga noh siis avastasin, et ongi kogu moos ning tuleb 6 päeva oodata?


Meie eesmärk on algusest peale olnud hoida kõik nii realistlikuna kui võimalik ja see tähendab, et restarte ei ole, ega ka tule.

Reeglid kehtivad kõigile ühtemoodi icon_smile.gif Kõik juhid sõidavad need rajad läbi ühtemoodi ja kui teed ´´näpuka´´ siis maksad kallist hinda selle eest ja pead õppima edaspidi neid nn ´´näpukaid´´ vältima icon_smile.gif

Kõik peavad ootama sama kaua kui sina, sest olenemata sellest, kas sõidad lõpuni või katkestad on iga etapp pandud paika kuupäevadega.

Ralli kalender on järgmine:

Nädal 1 - Monte Carlo - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (20/11/15 - 27/11/15)
Nädal 2 - Kreeka - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (27/11/15 - 04/12/15)
Nädal 3 - Saksamaa - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (04/12/15 - 11/12/15)
Nädal 4 - Soome - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (11/12/15 - 18/12/15)
Nädal 5 - Wales - 6 Katset - 2 Pikka - 4 Lühikest (18/12/15 - 25/12/15)

Let´s separate the men from the boys: NO RESTART


viimati muutis AndreReiu 29.11.2015 15:17:02, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hannes36
Kreisi kasutaja
hannes36

liitunud: 30.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 11:35:10 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
DicesOf kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

haha, mingid vennad teinud montaaži nagu kommenteeriks live stage icon_smile.gif

See oli hea, vaatasin ka lõpuni thumbs_up.gif

Sama siin, neil on üks osa veel. Päris tükk tööd tehtud.

_________________
minu lugupeetus
Kommentaarid: 121 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 29.11.2015 15:31:29 vasta tsitaadiga

Pean vist manuaaliga sõitma hakkama, täheldan , et suurema käiguga pidurdades jääb suur käik sisse ja siis venib hoogu ülesse.
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anar.
HV kasutaja

liitunud: 09.06.2009




sõnum 29.11.2015 17:19:39 vasta tsitaadiga

10.10.10, kindlasti manuaal. Ise kui mängu ostsin, olin ka täielik võhik, st pole pole kunagi simu mänge mänginud. Esimese päeva/kaks sõitsin automaadiga, aga manuaal teeb asjad hoopis paremaks. Käigu alla lappimine üsna suur osa ja automaat ei tee seda absoluutselt õigesti.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 18:00:13 vasta tsitaadiga

Kreeka rallil sõidan ikka väga ettevaatlikult, just selle eesmärgiga, et sellisel juhul jõuan vähemalt lõppu kuid ikkagi ühel katsel panin peaaegu kraavi ja teisel käisin kergelt üle katuse. Õnneks viimasel juhul joppas, et ei veerenud mööda mäekülge alla. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 18:06:38 vasta tsitaadiga

Ma sõidan eelseisva WRT etapi custom racega 2-3 korda läbi alles siis lähen üritan head tulemust paugutada.... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.11.2015 20:12:12 vasta tsitaadiga

Korra proovisin ka stick shifteriga sõita, ei jõudnud absoluutselt mõttekäiguga järele, et õigeaegselt käiku vahetada jõuaks, samal ajal veel pidurdada ja siis rooli ka sikutada ühe käega.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 30.11.2015 00:47:30 vasta tsitaadiga

mikk36, rooliga, siis kasuta roolil olevaid nuppe ?

Panin manuaaliks ja vist vaja sättida nuppe puldil veits. Aga, mõnusam minek kohe küll, isegi kurvides püsib paremini teel icon_smile.gif Aga vaja harjuda, sest kui midagi nihu läheb siis seisad ja mõtled kus see tagurpidi käik on ja paned vaate mujale icon_biggrin.gif (BTW mis vaatega sõidate?)...

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 30.11.2015 00:50:52 vasta tsitaadiga

10.10.10, kasutangi neid roolitaguseid kange tavaliselt, lihtsalt katsetamise mõttes sai proovitud kangi korra.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Keits
HV kasutaja
Keits

liitunud: 23.09.2003




sõnum 30.11.2015 01:11:57 vasta tsitaadiga

Mina olen aga näiteks alati kasutanud H-shifterit, küll on aga 6. käigu asemel tagumine. Ja vasak laba on käsipiduriks.
_________________
ToreTigu
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.11.2015 02:57:58 vasta tsitaadiga

Kas onlines loeb ka see , et endal on konkreetne auto või mitte ( ja upgraded? ). Näiteks Junior WRTs valisin kadetti. Kas kõigil on sama pulga peal see või oleneb singe playerist?
Normaalselt aeglasem muidugi icon_biggrin.gif ca minut oli vist vahet teise kahe tüübiga. Tagantvaates, klaviatuuriga ja läpakal. Aga alati nii mängind ja endale meeldib ning "õige".

Raha "tegemiseks" ilmselt ongi FIA rallycross kõige mõttekam? Või midagi muud? 120-150K saab poodiumikohtade eest ja selleks kulub ca 20-25 minutit.
Esialgu Miniga niikaua kuni RC masin käes (350K) ja siis RCga niikaua kuni FIA lahti ning seejärel 650K koos. Saingi lõpuks 2010 masina nii ära ostetud (11 tundi näitab mängitud aega Steam).
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 30.11.2015 10:55:04 vasta tsitaadiga

Ma algul sõitsin ka käike labadega vahetades, aga nüüd kuidagi käe sisse jäänud, et rallis kasutan käiguvahetuseks ikkagi käigukangi (sidur on automaadi peal). Vaade on sõites see dashboard kaamera vist - tulenevalt sellest kui kui kaugel monitor on silmadest, siis annab minu jaoks kõige parema efekti.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2015 17:09:05 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Kas onlines loeb ka see , et endal on konkreetne auto või mitte ( ja upgraded? ).

Minuarust oli küll nii, et loeb kaugele see valitud masina upgradenud oled. Kui pole sõitnud masinaga siis on stock.

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 30.11.2015 17:33:41 vasta tsitaadiga

Okey, eks loogiline oleks jah. Samuti ka see ,et kui etapi keskel remont, kui head mehaanikud on mis tasemel. Kuidas neid Perke valida saab mehaanikul ? icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.11.2015 19:14:08 vasta tsitaadiga

team managemendi alt valid mehaanik ja siis F1 perkide muutmiseks. ekraanil all ju kirjas mis nupp mida teeb.

Aga ehk siis, et onlines üleüldse arvestatav oleks igalpool peaks single playerit jubedal hulgal tegelikult mängima. autod ostma ja upgradema minimaalselt igast klassist 1.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 02.12.2015 16:29:35 vasta tsitaadiga

Sain juba kätte jah icon_biggrin.gif

Ull mäng ikka , peale originaali ostmist muud polegi mänginud edasi, GTA V ja Witcher 3 icon_biggrin.gif

Jah nägin ära kaa, et upgraded on autodel, mida rohkem sõidad seda rohkem avanevad. Sain mitsul just lvl 1 turbo peale. lvl 2 alles alguses.

E: Tänane daily on ull, esimene katse 15min 35sek icon_biggrin.gif Teine katse soliidne 9 min 53 sek icon_smile.gif kuidas teil?=
E2: Crimson driveritega saan ultra peal mängida, enam ei pane pilt pange icon_smile.gif

_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 04.12.2015 21:54:02 vasta tsitaadiga

Ei saa puldiga mängides rooliga mehi kätte mitte kuidagi. Junior WRT päris põnev.
Võite lisada mind steami, chucknorrisjr8
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.12.2015 01:22:36 vasta tsitaadiga

Nonii. Uudiste järgi järgmine nädal lubatakse siis winter wonderlandi icon_smile.gif
Aga see selleks. Germany ongi kõige lemmikum ralli mida sõita - ilmselt ka kõige lihtsam.
Eks siis vaatab kas leidub ka keegi kes minust aeglasem on kuigi hästi ei usu icon_biggrin.gif 26min 27s tuli ajaks - 2 piruetti tegin ja ühe väikse kivilaksu ehk siis alla 26min poleks sõitnud nagunii. Üritasin veidi ettevaatlikumalt võtta.

13" ekraaniga läpakas ja klaviatuuriga. tagant väljastvaade ja kõik kõige low keeratud kuid viimasel vihmasel rajal ei old fps ikkagi sujuv... auto ainult kah 1 upgradega.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.12.2015 01:46:09 vasta tsitaadiga

Piix, jälle läks meelest sõita , alati kui aega saan on juba nädal möödas. Püüan saksat ära sõita homme icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 05.12.2015 22:01:09 vasta tsitaadiga

Tohoh. Poleks arvanudki. 8st on juba 4 minust aeglasemad. Võib isegi vist endaga rahule jääda icon_biggrin.gif

Aga üks asi on küll nüüd nõme. Onlines on oluline kui palju on auto upgradetud singleplayeris aga onlines sõitmine seda samas ei täienda. Ehk siis terve saksa ralli läbi sõites ei lisandunud upgrade protsente jms. ebaaus pm.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2015 22:51:11 vasta tsitaadiga

See on jama jah. Ma eriti careeri sõita ei viitsi ja seega upgraded üle kõige lahjemate masinate täiesti puudu ning onlines juurde ka ei saa.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kermu
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2004




sõnum 05.12.2015 23:12:19 vasta tsitaadiga

Võtsin WRT Estonia sõiduks Focus ST ja see täielik p*sk ilma upgradedeta. Minekut pole absoluutselt.

Järgmise WRT Estonia seasoni võiks mõne madalama klassiga teha, seal võibolla suurem osa rahval upgraded käes.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 05.12.2015 23:27:56 vasta tsitaadiga

R4 võiks next olla icon_smile.gif
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dirt Rally mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 33, 34, 35  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.