Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 96, 97, 98  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
robertl
HV vaatleja
robertl

liitunud: 12.07.2013




sõnum 13.11.2015 15:27:13 vasta tsitaadiga

Rocket League ($12.80 with code SAVE20-NOVEMB-GAMING / 36% off)
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 19:32:46 vasta tsitaadiga

link :: allikas

25.nov Autumn Sale vms
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 10:43:04 vasta tsitaadiga

Offworld Trading Company väga hea hinnaga!

http://www.gamersgate.com/campaign/428/galactic-weekend
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 20:54:20 vasta tsitaadiga

USA Amazonis algas musta reede ale ning seega on suures koguses vanemat kraami väga heade hindadega.
---

Ports mänge suure alega - https://gamesrepublic.com/catalog/special-offers
---

Witcher 3 otse CPRedi käest, 29 euri - https://www.gog.com/
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
koiott
HV veteran

liitunud: 10.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 22:19:26 vasta tsitaadiga

Origin'is hakkas ale, leht panges.
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
10.10.10
Kreisi kasutaja
10.10.10

liitunud: 10.10.2010




sõnum 24.11.2015 22:41:04 vasta tsitaadiga

Mul töötab, lahe Battlefield 4 premium vaid £15.99 ja topcashback annab 12% veel raha tagasi kaa icon_smile.gif Peaks vist ostma...
_________________
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2015 22:44:08 vasta tsitaadiga

ja siis vaadake ka mehhiko vpniga hindasid thumbs_up.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 22:51:29 vasta tsitaadiga

Humble Codemasters Bundle

1+$:
GRID 2 + Drift Pack DLC
DiRT Showdown
Overlord
Operation Flashpoint Complete - comes w/ Dragon Rising and Red River
Hospital Tycoon
Colin McRae Rally

BTA(hetkel 3.88$):

GRID Autosport and Grid Autosport Road & Track Car Pack
Road & Track Car Pack
Overlord II
Overlord Raising Hell (Expansion)
GRID 2 Spa- Francorchamps Track Pack
+ lisatakse veel

15+$:
GRID Autosport Season Pass
DiRT 3
GRID 2: All In DLC Pack
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 23:36:56 vasta tsitaadiga

World of Warcraft 4.99$
World of Warcraft: Warlords of Draenor 12.99$
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 00:33:29 vasta tsitaadiga

libe, mis siis sellega hind tuleb?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno266
Kreisi kasutaja

liitunud: 03.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 01:07:12 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
World of Warcraft 4.99$
World of Warcraft: Warlords of Draenor 12.99$


Kuidas küll seda osta saaks? Mingi retarded billing aadressi põhine checkimine käib.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 13:40:37 vasta tsitaadiga

Nuuvemis on fantastilised diilid! http://www.nuuvem.com/promo/black-friday-2015
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est4ever
HV veteran
est4ever

liitunud: 05.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:13:08 vasta tsitaadiga

ot täielikult, aga keegi sealt nuuvemist mulle dirt rally keyd ei viitsi jebida?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 15:19:02 vasta tsitaadiga

Rauno266 kirjutas:
miki kirjutas:
World of Warcraft 4.99$
World of Warcraft: Warlords of Draenor 12.99$


Kuidas küll seda osta saaks? Mingi retarded billing aadressi põhine checkimine käib.
battle.net'is hinnad vastavalt 4.99€ / 14.99€
https://eu.battle.net/shop/en/product/game/wow
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 18:53:31 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.com/Far-Gold-Online-Game-Code/dp/B00KYYTP7G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1448553183&sr=8-1&keywords=far+cry+4+gold

Kogu Far Cry 4, 20 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 26.11.2015 21:52:18 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.amazon.com/Far-Gold-Online-Game-Code/dp/B00KYYTP7G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1448553183&sr=8-1&keywords=far+cry+4+gold

Kogu Far Cry 4, 20 euri.


Ma ei ole siiamaani aru saanud mismoodi sealt on võimalik eestlastel osta ? Praegu tegin konto sinna ja proovisin huvi pärast et kuidas ja mismoodi siis see asi käib, siis andis mulle hoopis sellise veateate: This item is not available for purchase due to geographical restrictions. thumbs_down.gif siis juhatas mind inglise amazoni kus juba küsitakse kõrgemat hind kui seda on 20 euri . Kontot ka ei saa ära kustutada sealt amazonist,mitte et see mind häiriks aga emailile hakkab kindlasti mõttetut spämmi tulema.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.11.2015 22:13:33 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Scart kirjutas:
http://www.amazon.com/Far-Gold-Online-Game-Code/dp/B00KYYTP7G/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1448553183&sr=8-1&keywords=far+cry+4+gold

Kogu Far Cry 4, 20 euri.


Ma ei ole siiamaani aru saanud mismoodi sealt on võimalik eestlastel osta ? Praegu tegin konto sinna ja proovisin huvi pärast et kuidas ja mismoodi siis see asi käib, siis andis mulle hoopis sellise veateate: This item is not available for purchase due to geographical restrictions. thumbs_down.gif siis juhatas mind inglise amazoni kus juba küsitakse kõrgemat hind kui seda on 20 euri . Kontot ka ei saa ära kustutada sealt amazonist,mitte et see mind häiriks aga emailile hakkab kindlasti mõttetut spämmi tulema.


pole varem teemat lugenud, otsing aitaks
billing address vaja valida sobivaks - senini ei ole piiranguid aadressi valimisel olnud icon_idea.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 12:49:37 vasta tsitaadiga

koiott kirjutas:
Origin'is hakkas ale, leht panges.


Mhmh, muu hulgas on BF4 10.- ja BF4 Premium Edition (mäng + kõik lisad) 20.- thumbs_up.gif

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.11.2015 13:03:40 vasta tsitaadiga

Killhoven kirjutas:
koiott kirjutas:
Origin'is hakkas ale, leht panges.


Mhmh, muu hulgas on BF4 10.- ja BF4 Premium Edition (mäng + kõik lisad) 20.- thumbs_up.gif
mehhiko originis veel soodsam
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 19:15:11 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 15:12:40 vasta tsitaadiga

Mortal Wombat X:Preemium ~ 7,8€ http://www.cdkeys.com/pc/games/mortal-kombat-x-premium-edition-pc-cd-key-steam?mw_aref=SavyGamer

Peaks vist suht okei hind olema, tõenäoliselt mingi lõustaraamatu laigiga saab veel 5% alla.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vysnap007
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 16:48:33 vasta tsitaadiga

renhoelder kirjutas:
Mortal Wombat X:Preemium ~ 7,8€ http://www.cdkeys.com/pc/games/mortal-kombat-x-premium-edition-pc-cd-key-steam?mw_aref=SavyGamer

Peaks vist suht okei hind olema, tõenäoliselt mingi lõustaraamatu laigiga saab veel 5% alla.


Ostsin ära, kood tuli otsekohe e-mailile. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 18:40:36 vasta tsitaadiga

http://www.gog.com/news/the_big_winter_sale_starts_now

500+ deals up to 90% off, $3 mystery games, and free games just for shopping.

http://www.gog.com/forum/general/big_winter_sale_mystery_games/page1
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2015 13:12:10 vasta tsitaadiga

Nuuvem'is mõned head pakkumised http://www.nuuvem.com/promo/ccxp

Nagu ikka, tähelepanu pöörata, mõned mängud võivad olla regionlocked.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2015 22:22:23 vasta tsitaadiga

https://www.humblebundle.com/monthly/p/december_2015_monthly

Banished
Rust (EA)
Chroma Squad
Neon Struct Deluxe Edition
Company of Heroes™ 2
Company of Heroes™ 2: The British Forces
Company of Heroes™ 2 - The Western Front Armies: US Forces
Company of Heroes™ 2 - The Western Front Armies: Oberkommando West
Payday 2
Payday 2: The Big Bank Heist
Payday 2: Gage Mod Courrier
Payday 2: Gage Assault Pack
Payday 2: Dragon Character Pack

$12
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 19:59:28 vasta tsitaadiga

Järjekordne Square Enix siga kotis pakkumine - 5 teadmata mängu 6.49€ eest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2015 20:06:27 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Järjekordne Square Enix siga kotis pakkumine - 5 teadmata mängu 6.49€ eest.
Spoiler Spoiler Spoiler
neilt mõni uus pela ka välja tulnud vahepeal?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2015 20:13:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
miki kirjutas:
Järjekordne Square Enix siga kotis pakkumine - 5 teadmata mängu 6.49€ eest.
Spoiler Spoiler Spoiler
neilt mõni uus pela ka välja tulnud vahepeal?
Just Cause 3 icon_biggrin.gif
http://store.steampowered.com/search/?publisher=Square%20Enix#sort_by=Released_DESC&publisher=Square%20Enix&page=1
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 09.12.2015 01:36:07 vasta tsitaadiga

https://www.bundlestars.com/en/bundle/killer-bundle-6

Lichdom: Battlemage
3D Realms Anthology - Steam Edition
Monstrum
GemCraft - Chasing Shadows
Battle vs Chess
CrossCode
Super 3-D Noah's Ark
Flying Tigers: Shadows Over China
Cast of the Seven Godsends
Horizon Shift

€4.79

märkuseks, et hetkel on bundle stars korralikult koomas.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kadjakas-
HV kasutaja
-Kadjakas-

liitunud: 28.10.2005




sõnum 10.12.2015 23:26:44 vasta tsitaadiga

Square Enix Holiday Surprise Box siis jälle.

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Holiday-Surprise-Box-2015.php

_________________
Adolf Hitler is what the world was waiting for.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 10.12.2015 23:30:13 vasta tsitaadiga

-Kadjakas- kirjutas:
Square Enix Holiday Surprise Box siis jälle.

https://store.eu.square-enix.com/emea_europe/games/pc-windows-download/Holiday-Surprise-Box-2015.php
sant pakk inimestele, kel juba nonde pelad olemas
just cause 3 on ehk ainus üllatus, mis sealt tulla saab, kuid kui see ei paku huvi, siis ongi kellad

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 18:30:04 vasta tsitaadiga

http://www.dlgamer.us/download-black_ops_3-pc_games-p-30062.html

Blops 3, 30 euri!
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.12.2015 18:41:52 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
http://www.dlgamer.us/download-black_ops_3-pc_games-p-30062.html

Blops 3, 30 euri!


VPNiga? 36 taala näitab niisama hinnaks.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 18:44:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Scart kirjutas:
http://www.dlgamer.us/download-black_ops_3-pc_games-p-30062.html

Blops 3, 30 euri!


VPNiga? 36 taala näitab niisama hinnaks.


Alles oli 34.99$ icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 15.12.2015 18:44:54 vasta tsitaadiga

Siis tõuseb veel ehk icon_biggrin.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 20:19:07 vasta tsitaadiga

Mingi nobrainer pakkumine see BO3.
esiemne suvakas 27€ EU mitte RUS mäng.
http://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=Call+of+Duty%3A+Black+Ops+III+3+
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 15.12.2015 21:46:10 vasta tsitaadiga

http://www.cdkeys.com/pc/games/metal-gear-solid-v-5-the-phantom-pain-pc

Mängu väljatuleku ajal oli igal pool see mäng minu jaoks suht kirve hinnaga (45-60€) ja jäi ostmata, siis nüüd selle hinnaga võtsin küll ära thumbs_up.gif
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 23:01:13 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Mingi nobrainer pakkumine see BO3.
esiemne suvakas 27€ EU mitte RUS mäng.
http://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=Call+of+Duty%3A+Black+Ops+III+3+


Tegelikult võiks eristada actual poe ja mingi kuradi võtmemüüja hindu, aga okei.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.12.2015 23:06:46 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Mingi nobrainer pakkumine see BO3.
esiemne suvakas 27€ EU mitte RUS mäng.
http://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=Call+of+Duty%3A+Black+Ops+III+3+


Tegelikult võiks eristada actual poe ja mingi kuradi võtmemüüja hindu, aga okei.
näeb välja, nagu iga teine võtmemüüja leht
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 15.12.2015 23:20:47 vasta tsitaadiga

Ubisofti arvates on see DLGamer igati korralik ja ametlik koht:
https://support.ubi.com/en-US/faq/9/3888/approved-retail-vendor-list/kA030000000ekN9CAI

Blops pole küll Ubi mäng, aga mingi näitaja see ju ikka on.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2015 23:56:00 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Mingi nobrainer pakkumine see BO3.
esiemne suvakas 27€ EU mitte RUS mäng.
http://www.cdkeys.com/catalogsearch/result/?q=Call+of+Duty%3A+Black+Ops+III+3+


Tegelikult võiks eristada actual poe ja mingi kuradi võtmemüüja hindu, aga okei.

Ei, muidugi on actual pole digtal copy isegi hoopis teise lõhnaga ja tra kus relvad võtavad nagu putru võrreldes mingi "suvaka" võtmepoe omaga.
Muidugi, geniaalne tähelepanek bow.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 00:00:41 vasta tsitaadiga

Star Wars Battlefront on Mehhiko Originis 24 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2015 17:51:58 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Star Wars Battlefront on Mehhiko Originis 24 euri.


Ning Ultimate ehk mäng + Premium on 55 euri.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2015 21:11:06 vasta tsitaadiga

miki kirjutas:
Järjekordne Square Enix siga kotis pakkumine - 5 teadmata mängu 6.49€ eest.
Spoiler Spoiler Spoiler
Lara Croft and the Temple of Osiris
Thief
Final Fantasy XIII
Life is Strange Episode 1
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 21.12.2015 21:30:13 vasta tsitaadiga

http://www.battlefield.com/battlefield-4/buy BF4 odav
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.12.2015 18:53:01 vasta tsitaadiga

Steami Talveale\Jõuluale algas, huvutavaim leid oli Mad Max < 20€. Aga soovinimekiri sai suht tühjaks tehtud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
muff
Kreisi kasutaja
muff

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2015 19:33:09 vasta tsitaadiga

Mad Max on juba tükk aega kinguinis mingi 11 eurot -.-
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Altas
jõrr

liitunud: 13.12.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2015 13:02:56 vasta tsitaadiga

Euronicsi epoes on täna mingid soodukad, SCII battlechest(Wings of liberty + heart of the swarm) 20€
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
monomakk
HV kasutaja

liitunud: 18.01.2012




sõnum 30.12.2015 21:19:58 vasta tsitaadiga

Keegi teab kust SimCity Standard Edition/Complete Edition'it hetkel hea hinnaga saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2015 21:21:12 vasta tsitaadiga

monomakk kirjutas:
Keegi teab kust SimCity Standard Edition/Complete Edition'it hetkel hea hinnaga saab?
Originis poole hinnaga
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Heade hindade teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 82, 83, 84 ... 96, 97, 98  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.