Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Oneplus X märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 13:33:36 vasta tsitaadiga

Sõrmejälje lugejat pole? Kas on parem valik kui uus nexus 5x?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 13.11.2015 14:46:54 vasta tsitaadiga

Kui raha ei määra, valiks ikka google'i enda toote.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kotmarjak
HV Guru
kotmarjak

liitunud: 11.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 22:54:17 vasta tsitaadiga

kuidas kaamera on?
_________________
Ole tore !
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 8 :: 117
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 14:16:06 vasta tsitaadiga

Kaamera on keskmine. Pimedas ei ole kõige parem.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2015 00:32:48 vasta tsitaadiga

No aperature ainult 2.2 ka, nii et ei saagi häid pimedaid pilte eeldada...

EDIT: Oskab keegi juba kommenteerida, kuidas akuga lood on?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 11:25:13 vasta tsitaadiga

Aku peab vastu üle keskmise. Eile hommikul võtsin laadimast ja praeguseks hetkeks 45% alles. Vahelduva eduga 4G sees ja kerge chrome kasutus. Lisaks mõned pildid tehtud. Kui 4G koguaeg sees, siis peab päeva vastu!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cuda
HV vaatleja

liitunud: 14.04.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 11:07:41 vasta tsitaadiga

kellelgi 4G võrguga probleeme?
pole 2 päeva jooksul 4G-d veel saanud (elisa EE 3G kogu aeg), samas kui kõrval elisa iphone istub ilusasti 4G-s. preferred network on LTE. on veel tarvis kuskilt midagi seadistada?
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Overkilla
HV veteran

liitunud: 11.04.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 11:18:05 vasta tsitaadiga

cuda kirjutas:
kellelgi 4G võrguga probleeme?
pole 2 päeva jooksul 4G-d veel saanud (elisa EE 3G kogu aeg), samas kui kõrval elisa iphone istub ilusasti 4G-s. preferred network on LTE. on veel tarvis kuskilt midagi seadistada?

Mul töötab väga viisakalt LTE peal, pole kordagi probleeme olnud. Kaamera tarkvara ja tulemus on keskmised, eeldasin paremat, kuigi olen tegelikult vähe kasutanud.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 12:10:20 vasta tsitaadiga

tteam, Iphone 6Sil on ka 2.2. Kas too teeb ka halbu pilte?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tteam
Kreisi kasutaja
tteam

liitunud: 20.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 15:35:02 vasta tsitaadiga

lightbluefox, need on veidi eriklassi kaamerad ka. Antud juhul see kaamera saaks lihtsalt paremaid pilte teha pimedas kui tal ava veidi suurem oleks.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.11.2015 19:16:54 vasta tsitaadiga

Ava ei ole siiki ainus määraja. Kui ikka sensorit vaat et polegi siis ei saa sealt pilti ka tulla. Muidugi on odavama otsa kaameral neid olekseid rohkemgi.
Miks muidu peaks OP2 keegi tahtma?

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lfc
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 11:01:51 vasta tsitaadiga

Kas on keegi ekraani kaitse ka on lisanud, klaas või kile -- kuidas tundub?

Sain telefoni kätte, kõik hea aga nüüd tahaks "flip case" juurde tellida (enne oli otsas ) ja mõtisklen kas ekraanile kaitset on mõtet võtta või mitte.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 12:17:15 vasta tsitaadiga

Algselt oli peal tehases paigaldatud kile. Tellisin lisaks oneplusi ametliku tempered glass. Arvan, et ei ole seda valjaminekut väärt ja võib jätta esialgu tehases paigaldatud kile.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lfc
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 13:11:41 vasta tsitaadiga

huvitav, mul küll peale transpordi kilede(logodega) midagi ei olnud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Purustaja
HV vaatleja

liitunud: 25.03.2010




sõnum 21.11.2015 17:00:42 vasta tsitaadiga

Sa võtsid vast koos logoga kilega ära, mul tulid kah koos maha.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lfc
HV vaatleja

liitunud: 19.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 11:26:21 vasta tsitaadiga

Olin mahavõetud kile karbi külge jätnud ja tõepoolest on seda kaks kihti! Samas on see alumine juba nii tolmu/sõrmejälgi täis et kasutu.
Googel annab et aastake tagasi oli vastus selline et tootja pani 2 kihti transa kaitseks. See kile ei tundu ka selline nagu ma seni olen seadmetele asetanud.

https://forums.oneplus.net/threads/in-response-to-the-refurbished-phone-rumors.199321/
tsitaat:

Case 6
Upon removing the graphic screen protector from the new device, the customer reported to have found a second, clear piece of film on the screen. The customer assumed that this was a used phone because it had an old customer’s screen protector applied to the screen.

For a brief period, we added 2 layers of film to new devices to assist in protecting the screen during shipping. Later tests concluded that the added benefit was minimal at best, so we stopped applying a dual layer of film. However, it was completely normal for brand new devices to be shipped this way within this particular time period.


EDIT:
see postitus ütleb et see teine kiht siiski on "päris" kaitsekile:
http://gadgets.ndtv.com/mobiles/reviews/oneplus-x-review-765838
tsitaat:

The OnePlus X comes with a factory-fitted screen protector film. This could be a welcome addition, since many people will want to apply a screen protector anyway. Unfortunately, the protector doesn't cover the entire front of the device, leaving the curved edges exposed. This also takes away some of the tactile appeal of the curve. However, to most users, some protection is better than none.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaar3l
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 21:37:32 vasta tsitaadiga

Mul sama jama, kui esmase maha tõmbasin, tuli koos alumisega. Oneplus lehelt tellitud kilega olen muidu igati rahul.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.11.2015 02:43:55 vasta tsitaadiga

OneplusX ei olegi eestikeelne?!
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 10:08:57 vasta tsitaadiga

Mõne custom ROM-iga ehk saab.
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.11.2015 19:15:57 vasta tsitaadiga

Siis sain jälle vastu pükse. Veel tuttava OPO pealt kontrollisin, et on eestikeelne, kuid toimus hoopis tagasiminek icon_sad.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2015 19:28:25 vasta tsitaadiga

ajee, OPO ongi eestikeelne, kuid kaks uuemat originaaltarkvaras ei oma eesti keelt. Kasuta custom romi. -> https://forums.oneplus.net/forums/custom-opx/
Ei viitsi süüvida, mis seal on või ei ole, ga OP2 saab küll eestikeelseks.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 23.11.2015 20:14:00 vasta tsitaadiga

Lihtsam on jah öelda, mis seal on - alpha. Igaks juhuks küsin OP supportist üle, kas on kunagi lootust, kuid ma ka pigem kahtlen.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:23:57 vasta tsitaadiga

Kunas on võimalik seda poes näha?
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
newarvuti
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:54:03 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
Kunas on võimalik seda poes näha?


Ei saagi, seda saab ainult osta ametlikult kodulehelt.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:55:21 vasta tsitaadiga

xonix, millises poes sa seda näha tahad?
Ma võin näidata icon_lol.gif
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:57:21 vasta tsitaadiga

Tahaks hea meelega ikka oma silmaga näha ja katsuda enne kui ostuks läheb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:59:05 vasta tsitaadiga

Tule vaata homme, võtan tööle kaasa.
Tartus
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:00:36 vasta tsitaadiga

Ma ise ka Tartus vaid töö asjus ning muudeks asjadeks pole kahjuks aega, kuid tänan pakkumast. Eks ma jälgin, kuidas kasutajad kommenteerivad ning üritan otsusele jõuda.
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:48:14 vasta tsitaadiga

xonix, no 10 minutit leiad. Ülemusele ütled et läksid vetsu.
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 24.11.2015 02:07:14 vasta tsitaadiga

Mis te siin enam vaatate ja katsute. Nagu ma ütlesin - puudulik eesti keele tugi. Teema võib lukku ära panna.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 09:59:54 vasta tsitaadiga

ajee, trolli mujal thumbs_up.gif
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 12:01:21 vasta tsitaadiga

Kes see üldse eesti keelt kasutab nutitelefonis? Eestikeelsed menüüd on ikka tõsine nuhtlus!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 12:05:00 vasta tsitaadiga

ThedEviL kirjutas:
xonix, millises poes sa seda näha tahad?
Ma võin näidata icon_lol.gif


5,50+km küsi ka icon_razz.gif

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 25.11.2015 12:04:40 vasta tsitaadiga

logitec kirjutas:
Kes see üldse eesti keelt kasutab nutitelefonis? Eestikeelsed menüüd on ikka tõsine nuhtlus!

Mida vähem kasutajaid on, seda vähem suupäraseid valdkonnaspetsiifilisi sõnu juurde tekib ja keel tasapisi hääbubki...

Veits teemasse ka. Viidet kohe ei leia, kuid minu mäletamist mööda alles hiljuti tuli OxygenOS-le sellise suure kasutajaskonnaga keelte nagu vene ja türgi tugi. Seega eesti keele tuge loota oleks tõesti veidi liiga optimistlik. Õnneks ma ei pea ise seda telefoni kasutama hakkama, vastasel korral oleks kohe müüki läinud.

UPDATE: OP supporti vastus eesti keelele on see, et esimest korda üldse küsitakse seda, kuid nad arutavad omakeskis ja kui peaks tugi tulema, siis antakse üldsusele teada.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 26.11.2015 21:16:08 vasta tsitaadiga

Homme siis Oneplus X musta reede vabamüügis. Samuti Oneplus 2.
Kõik huvilised, krabage nüüd. icon_biggrin.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tonka
HV kasutaja

liitunud: 16.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 21:18:49 vasta tsitaadiga

ajee kirjutas:
UPDATE: OP supporti vastus eesti keelele on see, et esimest korda üldse küsitakse seda, kuid nad arutavad omakeskis ja kui peaks tugi tulema, siis antakse üldsusele teada.


Noh, iseenesest on ju täiesti legit lahendus CM peale panna ja selle abil omale emakeel saada. Garantii ei katke. Mis sest Oxygenist siis enam torkida.

_________________
Veebimajutus.ee - 3 kuud tasuta teenust promokoodiga AHV3MON
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2015 00:20:04 vasta tsitaadiga

Update üleelmisele postitusele.

Vabamüügi pakkumine kehtib 27-30 november.

Edit.
Keegi Oneplus X Ceramic oksjonil ka osaleb? icon_razz1.gif
http://www.ebay.com/cln/oneplus2014/limited-edition-oneplus-x-ceramic-auction-for-charity-water/251933582019

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 05.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2015 15:35:34 vasta tsitaadiga

Üleskutse kohalikele - tehke üks kena review selle fööni kohta. Andke kasutajainfot, kuidas töötab kohalikes võrkudes ja kuidas muidu tunnetus. Äge oleks võrdlus mõne teise OPO mudeliga
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 28.11.2015 21:36:10 vasta tsitaadiga

Killerwave, http://geenius.ee/test/oneplus-x-arvustus-ainult-%C3%BCks-p%C3%B5hjus-seda-v%C3%B5ib-olla-mitte-osta
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaar3l
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.11.2015 21:00:40 vasta tsitaadiga

Arvustusele niipalju lisaks juurde, et omasin ka ennem Z3 compacti ja minuarust peab OPX aku kenasti rohkem. Olen tavapärase kasutamisega saanud kolm päeva. Kaamera tundlikus on pimedas ka kõvasti parem kui Z3.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 02.12.2015 12:44:55 vasta tsitaadiga

Kas keegi siit on juba Oxygen 2.1.3'le uuendanud, kuidas kogemused? Oneplusi foorumites kurdetakse uute probleemide esilekerkimise üle, seega ei ole ise veel uuendama hakanud.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 13:53:40 vasta tsitaadiga

Uuendasin ära. Seni pole probleeme esinenud!
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 02.12.2015 15:58:23 vasta tsitaadiga

Teil MobiilID töötab sellega? Telefoni piiks tuleb, aga koodi mitte...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kid.
HV kasutaja
kid.

liitunud: 27.08.2005




sõnum 02.12.2015 16:20:31 vasta tsitaadiga

Mul töötab kenasti (piiksu ei tule, kood tuleb)
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 02.12.2015 17:05:21 vasta tsitaadiga

Siis ma võib-olla lõikusin ja lihvisin SIM kaarti pahasti.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
logitec
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 19:32:57 vasta tsitaadiga

mobiil-id toimib.
Kommentaarid: 56 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.12.2015 21:37:09 vasta tsitaadiga

Mobiil-ID toimub, kuid kinnituskoodi ei kuvata.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajee
HV kasutaja
ajee

liitunud: 26.08.2003




sõnum 02.12.2015 22:50:04 vasta tsitaadiga

Vale häire icon_redface.gif
Proovisin ise ka järgi ja töötab ikka igast asendist. Muidugi eelnevalt just uuendasin softi ka ära. Väidetavalt varem oli telefon olekusse X jäänud, kus ainult hädaabi kõned olid lubatud. See peaks ka asja seletama.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
attrs
HV Guru
attrs

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2015 23:57:22 vasta tsitaadiga

Oneplus 2 hakkas kontrollkoodi kuvama kui pin koode vahetada (kasvõi olemasoleva vastu).
Kommentaarid: 418 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 368
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.12.2015 00:04:25 vasta tsitaadiga

attrs, thumbs_up.gif beer_yum.gif Täiesti toimis.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Oneplus X mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.