Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 465, 466, 467  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
PitBull
HV kasutaja

liitunud: 31.10.2003




sõnum 10.11.2015 01:35:25 vasta tsitaadiga

Paistab, et Elisa saab vist ise ka aru, et nende võrk on ülekoormatud ning on hakanud kliente minema ajama.

Juhtus nii, et 2a tagasi liitusin, kuna nad tegid hea pakkumise. Nüüd sai 2a täis ning arvele tekkisid kahtlased read. Helistasin ning selgus, et soodustus oli tähtajaline (2a). Tegin ettepaneku, et pikendaks lepingut. Vastuseks tehti hoopis uus pakkumine, milles teenust vähem, kuid hind 2x kõrgem isegi praegusest (ilma soodustuseta paketist). Kui tahaksin tagasi varem kehtinud soodustusega paketti, millega nad mind enda juurde meelitasid,siis tuleks hind 3-4x suurem ning lisaks on andmemaht piiratud. Viimane mind küll eriti ei huvita, sest kasutan nagunii alla 1GB kuus, aga asi on põhimõttes. Lihtsalt solvav on, kui sellist jura pakutakse kui "teile palju sobivam", "palju parem"....
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2015 12:37:37 vasta tsitaadiga

Kui mulle sellist jama aeti telefonis paketti pakkudes (teile parim jne), siis ma küsisin otse, et kas nad peavad mind idioodiks ve? Selle peale ei kostetud midagi. Ma küll klient neil Radiolinja aegadest saati.
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 10.11.2015 19:44:20 vasta tsitaadiga

Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15... icon_eek.gif
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav maht lihtsalt täis... Ma nimetaks seda pettuseks. Eeldaks, et kui ma olen kõnekaardi ostnud, aktiveerinud ning kasutan mingit teenust, siis ei tõmmata lihtsalt vaipa alt ilma igasuguse teatamiseta.
Jah, tõepoolest arvet selle teenusega ei saadeta (ja mispärast on siinamail kombeks klientidega arve vahendusel üldse suhelda?).
Ning ega ka kontaktandmeid neil pole. SMS saatmine teenuste muutudes on neile liig keerukas ja kallis ilmselt. kopp.gif
Nüüdisaegsed (äri)kultuuritoojad täiega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2015 19:50:06 vasta tsitaadiga

No loe mis iganes operaatori lepingutingimusi.... blablabla, me ei vastuta mitte millegi eest ja võime ühepoolselt teha mis pähe tuleb, blablabla, teatades sellest kodulehel mõned päevad ette,blablabla. Erilist vahet pole kas lepinguline või kõnekaart.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RCC
HV Guru
RCC

liitunud: 03.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.11.2015 22:45:00 vasta tsitaadiga

noh 50gb pakett startisin reede õhtul, täna tuli juba sõnum, et mingi "maht" on kuskil täis saamas ja arvuti ei jõudnud veel leigekski minna.
_________________
piirkonnas on tõrge - turutõrge. mullnett, 1ns , 870M iops, 1tb/s
Kommentaarid: 184 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 11.11.2015 00:24:37 vasta tsitaadiga

MultiUser kirjutas:
Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15... icon_eek.gif
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav maht lihtsalt täis... Ma nimetaks seda pettuseks. Eeldaks, et kui ma olen kõnekaardi ostnud, aktiveerinud ning kasutan mingit teenust, siis ei tõmmata lihtsalt vaipa alt ilma igasuguse teatamiseta.
Jah, tõepoolest arvet selle teenusega ei saadeta (ja mispärast on siinamail kombeks klientidega arve vahendusel üldse suhelda?).
Ning ega ka kontaktandmeid neil pole. SMS saatmine teenuste muutudes on neile liig keerukas ja kallis ilmselt. kopp.gif
Nüüdisaegsed (äri)kultuuritoojad täiega.

Mulle tuli sms:
"Hea klient! Kui tellid alates 29.10 numbrilt 15300 neti kuupileti, siis on selle kiirus kuni 2Mbit/s ja mõistliku kasutamise maht 15GB. Parima internetikogemuse saamiseks saada sms märksõnaga NET430L või NET4G30XL numbrile 95000."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 11.11.2015 11:21:56 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
MultiUser kirjutas:
Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15... icon_eek.gif
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav maht lihtsalt täis... Ma nimetaks seda pettuseks. Eeldaks, et kui ma olen kõnekaardi ostnud, aktiveerinud ning kasutan mingit teenust, siis ei tõmmata lihtsalt vaipa alt ilma igasuguse teatamiseta.
Jah, tõepoolest arvet selle teenusega ei saadeta (ja mispärast on siinamail kombeks klientidega arve vahendusel üldse suhelda?).
Ning ega ka kontaktandmeid neil pole. SMS saatmine teenuste muutudes on neile liig keerukas ja kallis ilmselt. kopp.gif
Nüüdisaegsed (äri)kultuuritoojad täiega.

Mulle tuli sms:
"Hea klient! Kui tellid alates 29.10 numbrilt 15300 neti kuupileti, siis on selle kiirus kuni 2Mbit/s ja mõistliku kasutamise maht 15GB. Parima internetikogemuse saamiseks saada sms märksõnaga NET430L või NET4G30XL numbrile 95000."

ZEN-i muutumisest 3G to 4G, selle aasta numbri sees, räägiti-kirjutati juba kusagil aprillikuus. Sel ajal siis kui Mint Light viidi samuti üle 3G to 4G toele.
Aga see on nii ammuilma olnud, et ISP-d teevad pidevalt muudatusi ning kogu aeg tuleb olla sellega kursis, et mis tulemas on.

Samas ZEN-i väikseks kiituseks:
1. ta oli viimane kes sellise ülemineku tegi, konkurendid - näiteks kasvõi Smart ja Simpel, viidi juba ammuilma üle 3G to 4G.
2. Ja kes hindu viitsib uurida, siis ZEN-iga saab ka veel praegu rohkem mahtu kui on konkrentidel.
Näiteks 10euri eest saab 30GB mahtu, samas Tele2-s tuleb 30GB eest välja käia 20euri.
-------------------------
Nüüd siis selline teema, millest eespool ka palju kirjutasin, et Elisa on oma saatjate võimsused oluliseks väiksemaks "keeranud" ja sellega on oluliselt halvenenud signaalikvaliteet ning tuleb kasutada väga võimsaid lisaantenne isegi a 1km kaugusel saatjast.

1. On olemas selline "sahin", et Elisa LTE800MHz-i segas Digi-TV saatjaid ja seetõttu pidi Elisa omal võimsused maha keerama, et teleripildid poleks häiritud.
2. Kusjuures see võib ka täiesti nii olla kuna meie kandis läks Elisa LTE800Mhz-i oluliselt kehvemaks see kui läksid tööle ETV ja ETV2 Full HD pildid.
3. Kui rohkem, täpsemalt teada saan, pajatan juurde.
PS: Seda tean, et Elisa pidi üsna usinasti projekteerima juurde LTE800MHz-i lisasaatjaid kohtadesse kus signaal väga kehvaks muutus, pärast võimsuste mahakeeramist. Ja lubati, et ehk tuleb ka siia meie piirkonda LTE800MHz-i lisasaatja. Eks näis. icon_cool.gif
Kui lisasaatjaid ei tule, eks siis jookseb Elisast suurem seltskond minema. icon_smile.gif
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.11.2015 11:43:15 vasta tsitaadiga

See sahin on on fakt, mille keberniiti sai lahendatud paar kuud Tapal, ammu enne HD tulekut
Pooled pidasid mind segasek tol ajal icon_lol.gif
Ja ega keegi ka eriti ei uskunud kuniks käidi ja mõõdeti ära. Aga tol ajal suht jokk skeem, mida ei viitsi lahata siin. Zoomtv teemas info olemas

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 11.11.2015 12:39:21 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
MultiUser kirjutas:
Salamahti on nad ka ZENi 3G 30-päevase paketi mahud alla tõmmanud. Äsja oli 50GB kuus ja nüüd järsku 15... icon_eek.gif
No ei ole sõnu. Olin arvestanud varem olnud mahtudega ning järsku sai kasutatav maht lihtsalt täis... Ma nimetaks seda pettuseks. Eeldaks, et kui ma olen kõnekaardi ostnud, aktiveerinud ning kasutan mingit teenust, siis ei tõmmata lihtsalt vaipa alt ilma igasuguse teatamiseta.
Jah, tõepoolest arvet selle teenusega ei saadeta (ja mispärast on siinamail kombeks klientidega arve vahendusel üldse suhelda?).
Ning ega ka kontaktandmeid neil pole. SMS saatmine teenuste muutudes on neile liig keerukas ja kallis ilmselt. kopp.gif
Nüüdisaegsed (äri)kultuuritoojad täiega.

Mulle tuli sms:
"Hea klient! Kui tellid alates 29.10 numbrilt 15300 neti kuupileti, siis on selle kiirus kuni 2Mbit/s ja mõistliku kasutamise maht 15GB. Parima internetikogemuse saamiseks saada sms märksõnaga NET430L või NET4G30XL numbrile 95000."

No ju neil on siis kliendid ja "kliendid". Aga sigadus sellegipoolest. Praegu paistab sedamoodi, et antud lahendus ei ole sugugi enam mõistlik kasutada oma hinna/mahu/kvaliteedi seisukohast. Õnneks on veel ka teisi valikuvõimalusi. Niiet süüdistagu iseennast, kui kliendid kaovad. Kui nad üritaks oma kasutajaid 3G pealt 4G peale ajada siis peaks hinnatase 4G pakettides olema samaväärne mitte kordi suurem. Kindlasti on ka 4G ühendusega võimalik kiirusi piirata, kui seda juba 3G puhul vägagi täpselt viimasel ajal teha suudetakse. Tehnilisi põhjuseid siin kindlasti pole. Ainult piiritu ahnus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 15.11.2015 15:27:17 vasta tsitaadiga

Nii, eespool, ülevalpool kirjutasin, et Elisa on oma sagedusel LTE800MHz-i signaalitugevused maha keeranud ja selleks, et sellest jamast ise üle olla - vähemalt nii kauaks kuni LTE800Mhz-i lisasaatjaid paigaldama hakatakse:

1. tuleb kasutada võimast antenni
2. ja see antenn tuleb täpselt siis saatja peale keerata
3. Ja nüüd siis kena pilt mis näitab seda mis juhtub kui antenn pole täpselt saatja peale keeratud, kasutatud on iseehitatud paraboolantenni:

Legend:
A. parema-vasakul on antenn siis täpselt saatjale suunatud
B. keskel aga siis "kaos" kui antenn pole täpselt saatjale suunatud
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
janll
HV vaatleja

liitunud: 11.07.2011




sõnum 21.11.2015 20:30:54 vasta tsitaadiga

Oli sahtlis üks Elisa kõnekaart, peal 10 €, mille otsustasin ära kasutada 5 € netipileti tellimiseks. 20 päeva pärast sai maht otsa ja tellisin uue pileti. Tuli sõnum, et internet kehtib kuni 22. detsembrini, raha on läinud kaardilt, aga netti ikka ei ole :S Enne 30 päeva ei saagi uuesti seda netipiletit osta nüüd või mis värk sellega on? On keegi tellinud mitu piletit 30 päeva jooksul?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005




sõnum 21.11.2015 20:35:15 vasta tsitaadiga

janll kirjutas:
Oli sahtlis üks Elisa kõnekaart, peal 10 €, mille otsustasin ära kasutada 5 € netipileti tellimiseks. 20 päeva pärast sai maht otsa ja tellisin uue pileti. Tuli sõnum, et internet kehtib kuni 22. detsembrini, raha on läinud kaardilt, aga netti ikka ei ole :S Enne 30 päeva ei saagi uuesti seda netipiletit osta nüüd või mis värk sellega on? On keegi tellinud mitu piletit 30 päeva jooksul?


Küsi nende FB lehelt seda (kui on), neil pidevalt nende asjadega jama.. FB lehel nad üldjuhul vastavad suht kiirelt, erinevalt helistades ja kirja saatmisest.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 21:26:41 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, muillest viga, et mul 4G võrk mega aeglane on? 2 pulka ja midagi ära ei lae. Speedid mingi 1/2 äkki. Kõrval oleval sõbral küll max speeds..
Factory reset? Andmemahtu jätkub.
Kui teen speedtesti kodus, kus on 3 pulka 4G ja speediks tuli 2,55 download ja upload 1.5. Varem oli mul mingi 12-15 ja upload 5mbs. Ping 25-40

_________________
Www.youtube.com/RFroyo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 21:29:46 vasta tsitaadiga

Googelda oma telefoni kohta hidden menu vms., sealt ehk näed mis sageduse külge see läheb. Põhimõtteliselt võib olla ka see teema, et sinu seade läheb 800Mhz sageduse külge ja sõbra seade on mingi sellise sageduse küljes, mida sinu seade ei toeta. Ahjaa, eeldan et sõber on ikka nii kõrval, et võid tal käppa suruda. Kui kõrval tähendab kuskil üle tee teises majas, siis see võib olla juba piisav erinevus miks ta mõne vähem koormatud masti külge satub.
Tahanteada kirjutab sulle kohe, et pead oma seadme kindla sageduse külge lukustama. Mina seda ei soovitaks, vähemalt mitte siis kui seda seadet kaasas kannad mitte ainult ühes kohas ei kasuta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 23.11.2015 21:37:25 vasta tsitaadiga

Pane sim sõbra telefoni. Kui seal kiirused ok siis asi sinu telefonis ja saab kuskilt otsast pihta hakata. Mis föön üldse
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.11.2015 22:29:20 vasta tsitaadiga

Rauno1800 kirjutas:
Oskab keegi öelda, muillest viga, et mul 4G võrk mega aeglane on? 2 pulka ja midagi ära ei lae. Speedid mingi 1/2 äkki. Kõrval oleval sõbral küll max speeds..
Factory reset? Andmemahtu jätkub.
Kui teen speedtesti kodus, kus on 3 pulka 4G ja speediks tuli 2,55 download ja upload 1.5. Varem oli mul mingi 12-15 ja upload 5mbs. Ping 25-40
elisa mastid on nagu tuulelipud, kui 5+m/s tuul valelt poolt puhub, siis enam ei levi sittagi
ja üldse on neil need kiirused pasad, mis pasad
pakett on 50/25, viimasel ajal on üldse probleeme ühendusega - kõigub nonstop 4g ja UMTSi vahel icon_mad.gif, telefon näitab, et andmeside toimib, kuid et data reaalselt liikuma hakkaks, siis vaja mobile data off ja on teha
krt 3,5G alla kiirus oli veel enamvähem, kuid üles 1Mbps - samas kõrvalolev tele2 teeb 3G 20/20Mbps kiiruseid ja 4G teeb 100Mbps
minu elisa, aga enamasti pisut alla 10Mbps, hoolimata asukohast

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rauno1800
HV kasutaja
Rauno1800

liitunud: 23.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 23:02:09 vasta tsitaadiga

Testisin just sõbra telos ja tundub et telos viga vist.
Kuigi imelik on see, et ma saan samas kohas H+ võrguga 11 alla ja vähemalt 2 üles.
Ei tea küll mis põhjustab seda jama ...

_________________
Www.youtube.com/RFroyo
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.11.2015 13:29:21 vasta tsitaadiga

Rauno1800 kirjutas:
Testisin just sõbra telos ja tundub et telos viga vist.
Kuigi imelik on see, et ma saan samas kohas H+ võrguga 11 alla ja vähemalt 2 üles.
Ei tea küll mis põhjustab seda jama ...


kui sõbra telos oli korras siis sinu LTE moodul vms võib tuksis olla. vii telefon hooldusesse esialgu.

Libe paneb siin suht meelevaldseid väiteid. Ma saan aru et sul on kuskil kiirusega probleeme kuid väita, et olenemata asukohast on tiba emotsionaalselt kallutatud ma pakun.
Mul just vastupidiselt - näiteks Vääna-Jõesuus kohas kus enne oli 10mbit ja alla selle ja toas ei tahtnud seade 4g võrgus püsida saab nüüd 46-47 kätte (telefoni paketil max 50 piirang).

Aga otseloomulikult on kõigil kohti kus keskmised kiirused on madalamad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2015 19:54:44 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Rauno1800 kirjutas:
Testisin just sõbra telos ja tundub et telos viga vist.
Kuigi imelik on see, et ma saan samas kohas H+ võrguga 11 alla ja vähemalt 2 üles.
Ei tea küll mis põhjustab seda jama ...


kui sõbra telos oli korras siis sinu LTE moodul vms võib tuksis olla. vii telefon hooldusesse esialgu.

Libe paneb siin suht meelevaldseid väiteid. Ma saan aru et sul on kuskil kiirusega probleeme kuid väita, et olenemata asukohast on tiba emotsionaalselt kallutatud ma pakun.
Mul just vastupidiselt - näiteks Vääna-Jõesuus kohas kus enne oli 10mbit ja alla selle ja toas ei tahtnud seade 4g võrgus püsida saab nüüd 46-47 kätte (telefoni paketil max 50 piirang).

Aga otseloomulikult on kõigil kohti kus keskmised kiirused on madalamad.
vabandust, kuid 2a 4G'd kasutanud kahe erineva telefoniga ja ainus positiivne osa oli see, et mõned leviaugud kadusid, samas lubatud kiiruse sain vast 1x kätte

võtsin tolle kalli paketi eelkõige selleks, et vanemate juures olles saaks lahja elioni asemel mobiilset sidet kasutada ja siis ühtlasi kodust otse filme streamida, kuid seal saan 4G'ga napi 6Mbps
praegu vaatan, kuidas tele2 4g levib ja on kiire, siis elisa oma 800MHz tulistas endale küll jalga

krt ruumis, kus konkurentidel head kiirused ja mul telefon võtab neti olemasolul hoobilt gpsi taha, siis hüpleb seal edge ja, umtsi ja 4g vahel nagu skisofreenik - seal on olnud 10a garanteeritud leviauk elisal

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.11.2015 21:18:01 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Rauno1800 kirjutas:
Testisin just sõbra telos ja tundub et telos viga vist.
Kuigi imelik on see, et ma saan samas kohas H+ võrguga 11 alla ja vähemalt 2 üles.
Ei tea küll mis põhjustab seda jama ...


kui sõbra telos oli korras siis sinu LTE moodul vms võib tuksis olla. vii telefon hooldusesse esialgu.

Libe paneb siin suht meelevaldseid väiteid. Ma saan aru et sul on kuskil kiirusega probleeme kuid väita, et olenemata asukohast on tiba emotsionaalselt kallutatud ma pakun.
Mul just vastupidiselt - näiteks Vääna-Jõesuus kohas kus enne oli 10mbit ja alla selle ja toas ei tahtnud seade 4g võrgus püsida saab nüüd 46-47 kätte (telefoni paketil max 50 piirang).

Aga otseloomulikult on kõigil kohti kus keskmised kiirused on madalamad.
vabandust, kuid 2a 4G'd kasutanud kahe erineva telefoniga ja ainus positiivne osa oli see, et mõned leviaugud kadusid, samas lubatud kiiruse sain vast 1x kätte

võtsin tolle kalli paketi eelkõige selleks, et vanemate juures olles saaks lahja elioni asemel mobiilset sidet kasutada ja siis ühtlasi kodust otse filme streamida, kuid seal saan 4G'ga napi 6Mbps
praegu vaatan, kuidas tele2 4g levib ja on kiire, siis elisa oma 800MHz tulistas endale küll jalga

krt ruumis, kus konkurentidel head kiirused ja mul telefon võtab neti olemasolul hoobilt gpsi taha, siis hüpleb seal edge ja, umtsi ja 4g vahel nagu skisofreenik - seal on olnud 10a garanteeritud leviauk elisal


Kommenteerin ainult seda osa, et keegi pole sulle kunagi mingeid kiiruseid lubanud. Elisa on ainus kes ausalt välja ütleb, et kiirused on "kuni" paketis näidatuni. Nii emt kui tele2 hämavad ning räägivad ainult konkreetsetest numbritest või üldse, et kiirus on maksimaalne (enamus klientidele jääb väga vale mulje).

Aga noh nagu ma ütlesin et su jutt on täis emotsionaalselt meelevaldset fleimi ja saan su vihast aru. Siiski väide et kuskil pole on endiselt jama. Muidugi on kohti kus kiirused pole nii head ja operaaatoritel eri kohtades eri katvus. Ma võin sulle emti ja tele2 kohta samamoodi neid kohti üles nimetada ja jääb kahest käest väheks kus endal kogemus pigem halb on.

Inimene on oma.valikutes vaba ja eks oma kogemusele tulebkintugineda aga foorumis fleimida et oumaigaaad kuskil levi pole ok tiba naljakas sest see on suht häma.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2015 21:36:19 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
libe kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Rauno1800 kirjutas:
Testisin just sõbra telos ja tundub et telos viga vist.
Kuigi imelik on see, et ma saan samas kohas H+ võrguga 11 alla ja vähemalt 2 üles.
Ei tea küll mis põhjustab seda jama ...


kui sõbra telos oli korras siis sinu LTE moodul vms võib tuksis olla. vii telefon hooldusesse esialgu.

Libe paneb siin suht meelevaldseid väiteid. Ma saan aru et sul on kuskil kiirusega probleeme kuid väita, et olenemata asukohast on tiba emotsionaalselt kallutatud ma pakun.
Mul just vastupidiselt - näiteks Vääna-Jõesuus kohas kus enne oli 10mbit ja alla selle ja toas ei tahtnud seade 4g võrgus püsida saab nüüd 46-47 kätte (telefoni paketil max 50 piirang).

Aga otseloomulikult on kõigil kohti kus keskmised kiirused on madalamad.
vabandust, kuid 2a 4G'd kasutanud kahe erineva telefoniga ja ainus positiivne osa oli see, et mõned leviaugud kadusid, samas lubatud kiiruse sain vast 1x kätte

võtsin tolle kalli paketi eelkõige selleks, et vanemate juures olles saaks lahja elioni asemel mobiilset sidet kasutada ja siis ühtlasi kodust otse filme streamida, kuid seal saan 4G'ga napi 6Mbps
praegu vaatan, kuidas tele2 4g levib ja on kiire, siis elisa oma 800MHz tulistas endale küll jalga

krt ruumis, kus konkurentidel head kiirused ja mul telefon võtab neti olemasolul hoobilt gpsi taha, siis hüpleb seal edge ja, umtsi ja 4g vahel nagu skisofreenik - seal on olnud 10a garanteeritud leviauk elisal


Kommenteerin ainult seda osa, et keegi pole sulle kunagi mingeid kiiruseid lubanud. Elisa on ainus kes ausalt välja ütleb, et kiirused on "kuni" paketis näidatuni. Nii emt kui tele2 hämavad ning räägivad ainult konkreetsetest numbritest või üldse, et kiirus on maksimaalne (enamus klientidele jääb väga vale mulje).

Aga noh nagu ma ütlesin et su jutt on täis emotsionaalselt meelevaldset fleimi ja saan su vihast aru. Siiski väide et kuskil pole on endiselt jama. Muidugi on kohti kus kiirused pole nii head ja operaaatoritel eri kohtades eri katvus. Ma võin sulle emti ja tele2 kohta samamoodi neid kohti üles nimetada ja jääb kahest käest väheks kus endal kogemus pigem halb on.

Inimene on oma.valikutes vaba ja eks oma kogemusele tulebkintugineda aga foorumis fleimida et oumaigaaad kuskil levi pole ok tiba naljakas sest see on suht häma.
elisa väidab, et neil on parim levi siseruumides, samas just siseruumides ma kolleegide ja sõpradega võrrelnud olengi - minu hinnang on, et see on pask, mida nad välja ajavad icon_idea.gif

https://www.elisa.ee/et/elisast/organisatsioonist/elisa/uudised/1083

ma isegi niivõrd levipärast ei kurdagi, kuid kiirus on neil stabiilselt sitt - sweet spote leiab kindlasti, kuid ka nood on sellised ehkupärased
töökoha kõrval oli koht, kus oli tõesti 50Mbps ühendus ja hoidis piirajas ning siis päeva pealt seal kohas enam üle 12Mbps ei saa ja juba viimased 6 kuud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.11.2015 21:48:23 vasta tsitaadiga

Endiselt laksid meelevaldselt. Tuginedes enda kogemusele on just ehkupärased need kohad kus nett halb on. Tuginedes tegelikult ka tutvusringkonna kogemusele.

Aga saan su frustratsioonist täielikult aru. Pole mõtet emotsionaalselt üleskeritud "kogemusi" jagada. Mina võin sama jagada sinu "lemmikute" kohta.

Edit: enamasti ma ise kiirustesti ei tee, vahel sportlikust huvist. Piisab kui asjad lihtsalt toimivad. Ja siiani toimivad. Ja samamoodi mõtleb ka enamus inimesi, keegi ei mõtle megabittide peale (peale HV foorumi).
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.11.2015 21:57:35 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Endiselt laksid meelevaldselt. Tuginedes enda kogemusele on just ehkupärased need kohad kus nett halb on. Tuginedes tegelikult ka tutvusringkonna kogemusele.

Aga saan su frustratsioonist täielikult aru. Pole mõtet emotsionaalselt üleskeritud "kogemusi" jagada. Mina võin sama jagada sinu "lemmikute" kohta.

Edit: enamasti ma ise kiirustesti ei tee, vahel sportlikust huvist. Piisab kui asjad lihtsalt toimivad. Ja siiani toimivad. Ja samamoodi mõtleb ka enamus inimesi, keegi ei mõtle megabittide peale (peale HV foorumi).
mul puuduvad lemmikud
ma olen elisa puhul lukus, kuna ainsana oli neil piiramatu mahuga pakett ja olen tõestanud selle paketiga olemasolevate pakettide andmemahupiirangute murdmist.
mul puudub alternatiiv

mingi suvalise delfi lugemiseks ja aegajalt youtube vaatamiseks kõlbab elisa küll (kuigi ka youtube arvab, et elisale tuleks eelkõige pakkuda SD kvaliteeti https://www.google.com/get/videoqualityreport/)
kuid kui on vaja stabiilset 15-20Mbps streami, siis ei ole seda elisat minule jalgujäävates kohtades
see 10Mbps ongi see elisa 800MHz suutlikkus, ülejäänud operaatorid on panustanud kõrgemale sagedusele, millega on ka suurem kiirus saavutatav
elisa panus on vaskkaabli kiirusele

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 24.11.2015 22:02:44 vasta tsitaadiga

RustyZ, Said Elisasse ametikoha?
Kommentaarid: 255 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 24.11.2015 22:24:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Endiselt laksid meelevaldselt. Tuginedes enda kogemusele on just ehkupärased need kohad kus nett halb on. Tuginedes tegelikult ka tutvusringkonna kogemusele.

Aga saan su frustratsioonist täielikult aru. Pole mõtet emotsionaalselt üleskeritud "kogemusi" jagada. Mina võin sama jagada sinu "lemmikute" kohta.

Edit: enamasti ma ise kiirustesti ei tee, vahel sportlikust huvist. Piisab kui asjad lihtsalt toimivad. Ja siiani toimivad. Ja samamoodi mõtleb ka enamus inimesi, keegi ei mõtle megabittide peale (peale HV foorumi).
mul puuduvad lemmikud
ma olen elisa puhul lukus, kuna ainsana oli neil piiramatu mahuga pakett ja olen tõestanud selle paketiga olemasolevate pakettide andmemahupiirangute murdmist.
mul puudub alternatiiv

mingi suvalise delfi lugemiseks ja aegajalt youtube vaatamiseks kõlbab elisa küll (kuigi ka youtube arvab, et elisale tuleks eelkõige pakkuda SD kvaliteeti https://www.google.com/get/videoqualityreport/)
kuid kui on vaja stabiilset 15-20Mbps streami, siis ei ole seda elisat minule jalgujäävates kohtades
see 10Mbps ongi see elisa 800MHz suutlikkus, ülejäänud operaatorid on panustanud kõrgemale sagedusele, millega on ka suurem kiirus saavutatav
elisa panus on vaskkaabli kiirusele


Jah, aga saad aru, et kui sul levi pole siis pole sul sellega midagi peale hakata et õues mingi 2600 on. Mul on kesklinnas nii et emt 4g levib AINULT tänavapoolsete akendega elutoas, kuskil mujal toas pole väga haisugi. Tele2 kohta kodus ei tea.

Ehk siis väidan endiselt et kõigil opekatel sõltub kõik ikka väga palju asukohast.

Indrekp, ostsin ära, pärandus tuli üle.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Elisa mobiilne internet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 380, 381, 382 ... 465, 466, 467  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.