Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 264, 265, 266  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2015 12:36:44 vasta tsitaadiga

kingston v300: 0.640 W idle / 1.423 W read / 2.052 W write
vs seagate 0.66w idle / 1.6W read / 1.9 W write / 0.15w standby/sleep

huvitav, kas kingstonil puudub mingi idle reziim? samsungitel näiteks peaks olemas olema, 50mw oli see iirc. ehk siis 0.05w.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 12:56:00 vasta tsitaadiga

kuna ma ei viitsinud väga katsetada, võib olla ka see,et lenovo energiatarbimisprogramm, mis x61s ile saada on, ei oska seda ssd d käsitleda.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2015 12:58:04 vasta tsitaadiga

oli seal ikka mingi uuem windows, 8/8.1/10?
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 12:59:39 vasta tsitaadiga

10 pro 64bit.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 13:34:17 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
kingston v300: 0.640 W idle / 1.423 W read / 2.052 W write
vs seagate 0.66w idle / 1.6W read / 1.9 W write / 0.15w standby/sleep

huvitav, kas kingstonil puudub mingi idle reziim? samsungitel näiteks peaks olemas olema, 50mw oli see iirc. ehk siis 0.05w.

Arvatavasti see Thinkpad ei toeta ka Devsleepi

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 19.11.2015 16:06:49 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
http://www.kingston.com/en/ssd/v#sv300s3 kingston ssd.

st320lt007-9zv142 http://www.seagate.com/staticfiles/support/disc/manuals/notebook/momentus/Thin%20%28.2%29/100625253c.pdf

firmwaresid ei näppinud, st kõik on nagu nad minu kätte on tulnud. ssd oli tutikas, mille ca kaks kuud tagasi karbist võtsin ja seagate oli ühe thinkpadi sees.

Ära kuluta oma kallist aega icon_smile.gif - mitte üks tootja pole nii "ohmu", et hakkab avalikult teatama oma SSD-de kas siis reaalsest, liigsest voolutarbimisest või siis seda SSD-d saatvast pidevast liigkuumusest.

Kui oskad inglise keelt siis kuula-vaata mida räägiti, eelmisel aastal toimunud, konverentsil.
Lühidalt: kuumad ja liigselt voolu tarbivad SSD-mudelid olid-on-ja on ka "tulevikus". icon_cool.gif beer_yum.gif

Power, Energy, and Thermal Considerations in SSD-Based I/O Acceleration
Authors: Jie Zhang, Mustafa Shihab and Myoungsoo Jung, The University of Texas at Dallas

https://www.usenix.org/conference/hotstorage14/workshop-program/presentation/zhang
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 17:04:01 vasta tsitaadiga

martin366 kirjutas:
helpless kirjutas:
Aga kui nende vahel valida? link

Kumb?


Samsung icon_smile.gif


Ostetud - Eks näis kas oli siis korralik ost või mitte (=
Nüüd läheb paar päeva aega, et kauba kätte saaks.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 19.11.2015 17:28:56 vasta tsitaadiga

tahanteada, taas kord täiesti rumal jutt.
tootjate tehnilised specid on üsna korrektsed.

kuumade ja rohkem voolu tarbivate ssd-de lugu on tuleviku teema ja praegu kiskusid sa selle kontekstist välja.
sata(3) kontekstis ei ole seal midagi rääkida, need lähevad pigem jahedamaks ja säästlikumaks.
kiiremad interfaced - sata express/m.2/u.2 jms - on see, kuhu neid hunnikus kive hunniku kanalite otsa laduda annab ja sellega kaasnevad oluliselt võimsamad (=kuumemad) kontrollerid ning suurem hulk dram mälukive. samsungi ubx ja 951/950pro on selle suuna varajased näited.

oluline on aru saada, et see on jõudlusele orienteeritud sektor. väikse voolutarbe jaoks on teine nišš.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.11.2015 17:56:47 vasta tsitaadiga

Kingstoni v300 kohta ei leidnud kohe, aga ülevaadetes ka erineval kujul voolutarbimised olemas: http://www.tomshardware.com/reviews/ocz-trion-100-series-ssd,4202.html Isegi SSD-de endi vahel 200min erinevust aku vastupidavusel.
Näitlikustamiseks veel: http://www.anandtech.com/show/8407/ocz-arc-100-240gb-review/7 30x suurem voolutarve puhkeasendis?:O Desktop kasutajana eriti tähelepanu ei ole pööranud(khm fury x amd khm), aga läpaka puhul tasub küll vaadata...

Evo vasta on hetkel midagi soovitada jah, paar eurat odavamalt saaks Cruciali, aga noh 90 juures ei maksa enam kvaliteedi arvelt seda 2 raha kokku hoida vist.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 23:08:47 vasta tsitaadiga

kas keegi on teinud viimase poolaasta jooksul otse samsungi juures RMAd? kas kellelgi oleks seadet, millega saaks seda teha? tahaks protsessi läbi teha.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.11.2015 23:26:12 vasta tsitaadiga

Lol, samsung kestab vist kõigil icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 01:05:44 vasta tsitaadiga

loll oled sina. kui samsung veel kõvakettaid tegi, olid neil testides "erilised" kettad, smart tavalistel ketastel poole väiksem ja utikas tahtis aukude lappimiseks ketta üle kirjutada. pole mitte mingit alust arvata, et SSDdega asi teistmoodi on.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 01:35:57 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
pole mitte mingit alust arvata, et SSDdega asi teistmoodi on.

Loll jutt suhu tagasi...

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 13:01:44 vasta tsitaadiga

Tomorrow, mitme tootja RMA teemad sina siia oled teinud?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 13:23:00 vasta tsitaadiga

Kui töökindlust vaadata, siis SSD võidab. Tööl meil ~60arvutit 4a ja ühtegi pole lennanud (Kingston) thumbs_up.gif
Vanasti HDDsi ikka lendas aegajalt.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
caramis
HV Guru
caramis

liitunud: 19.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 13:25:15 vasta tsitaadiga

mul oli 2a Samsung 840 EVO 120GB probleemivabalt, töötab uue omaniku käeski edukalt ja nüüd on pea aasta 850EVO 250GB. HDD =/= SSD, neid ei saa ühte patta panna. kui SSD kettaid kahtlaselt palju sureb, siis on tegu ilmselt halva õnnega
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 150
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 14:08:46 vasta tsitaadiga

kui ma õigesti mäletan, siis samsa ssd-d on otsad andnud peale püsivara uuendust kusagil aasta alguses
aga see ei ole nagu "loomulik" surm

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freedom
HV vaatleja

liitunud: 30.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 14:23:16 vasta tsitaadiga

Mul jookseb umbes 40-50 Samsung SSD EVO 830-850 ketast ja 0 probleemi olnud alates ajast, kui SSD üldse kasutama hakkasin.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 14:33:42 vasta tsitaadiga

Teema ei olnud algselt otseselt sellest kas SSD on töökindlam või mitte vaid sellest, et kui midagi juhtub siis mõne tootja puhul on RMA paras PITA. Kui ettevõte ostab oma arvutiparki neid kettaid sadades, siis võib muidugi niipidi mõelda, et kui üks lähebki tuksi ja mingil põhjusel garantiikorras väljavahetada ei saa, siis olen odavama hinna näol ikka rohkem kokku hoidnud kui selle ühe ketta hind. Aga eraisiku jaoks on see kehv lohutus, et tuksi minemine oli väga ebatõenäoline kui tema ainuke ketas siiski lendama peaks.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 18:03:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
Tomorrow, mitme tootja RMA teemad sina siia oled teinud?

Jutt käis sellest, et sinu väitel on Samsungi SSD-del vastupidavus justkui poole väiksem sellest mida nad ise reklaamivad ja ülevaatajatele jagavad. Seega jään oma algse lause juurde: loll jutt suhu tagasi!

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 01:40:47 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui töökindlust vaadata, siis SSD võidab. Tööl meil ~60arvutit 4a ja ühtegi pole lennanud (Kingston) thumbs_up.gif
Vanasti HDDsi ikka lendas aegajalt.

+1. Esimesed aastast 2010-2011 ja null probleemi. (umbes 95% Kingston + 5% Intel)
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 01:41:43 vasta tsitaadiga

loomulikult võidab. mehhaanilised mõjutused jäävad ära.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 21.11.2015 17:57:03 vasta tsitaadiga

Kas Samsung 950 Pro-ga on juba kellelgi kogemusi? Kui jah, siis palun jagada icon_smile.gif
Kui arvutil M.2 pesa pole ja adapteriga PCI-E 2.0 pessa panna, kas siis kiirus langeb väga palju?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2015 19:40:30 vasta tsitaadiga

patriot i 250gb ssd pidas lausa kolm ja pool kuud masinas vastu. kui ketas viljandist minuni jõuab, saab jälle RMAd katsetada.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 21.11.2015 19:41:01 vasta tsitaadiga

von Wu, pigem vastupidi. pci-e pesas on sul suure tõenäosusega vähemalt x4, mida emaplaadile integreeritud pesas ei pruugi olla. eriti kui platvorm vanem kui skylake.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 22.11.2015 18:06:39 vasta tsitaadiga

Peaks isegi x8 olema, aga Skylake'il on PCI-E 3 ja mul on 2.
_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2015 19:43:43 vasta tsitaadiga

Ja mitu tükki sul neid kokku on ? Videokaart võtab vanadel plaatidel oma osa ja ongi kõik, ssd jaoks ei jää midagi
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 12.10.2007




sõnum 23.11.2015 01:57:20 vasta tsitaadiga

Üks on x16 (seal R9 270 sees), teine on x8 ja 3tk x1.
Kui on korraga sees 2 videokaarti, siis saab mõlemast pikast pesast x8. Kas SSD sissepanek võtab samamoodi videokaardilt poole ära?

_________________
Müüa igasugu asju
Kommentaarid: 901 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 675
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 07:08:39 vasta tsitaadiga

von Wu, PCI-E SSD võtab küll jah.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 09:20:00 vasta tsitaadiga

Ägedamatel platedel - näiteks EVGA Z97 classified on 2x PCI-E x16.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 23.11.2015 18:52:01 vasta tsitaadiga

R9 270-le piisab ka x8 PCIx2.0-st. Küsimus on pigem selles, et isegi kui on 8x 2.0 PCI-e vaba, siis adapterite standard on ikkagi 4x ning 4x2.0 jääb oma 2GB\s max läbilaskevõimega piirama 950 PRO-d.
Adapteri valikul tuleb jälgida ka "B\M key" ühilduvust.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 19:14:19 vasta tsitaadiga

patriot BLAST seeria 240gb ketas kestis neli kuud.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DJope
HV veteran
DJope

liitunud: 15.06.2003




sõnum 23.11.2015 21:52:48 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
patriot BLAST seeria 240gb ketas kestis neli kuud.


peale 4 kuud BLASTis andmed kettalt icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 152 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 141
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:48:21 vasta tsitaadiga

miks on vaja eksperimenteerida mingite solk ssd kasutamisega ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 22:56:46 vasta tsitaadiga

selleks, et sa saaksid küsida. mul võttis RMA vormistamine täpselt kahe kirja kirjutamise aja. patriot julgeb oma mõnele kettale 5-10 aastat tehasegarantiid anda. mäludel on neil sama nagu kingstoniga - lifetime warranty. garantii saamine on kergem kui kingstonist.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Maxxxim
HV kasutaja

liitunud: 15.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:04:40 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Ägedamatel platedel - näiteks EVGA Z97 classified on 2x PCI-E x16.

http://www.overclockers.com/evga-z97-classified-motherboard-review/
Slot 1 – x16 (x8 if slot 2 is used)
Slot 2 – x16 (x8 if slot 3 is used)
Kui 1 ja 2 koos kasutada, siis ikkagi x8 mõlemad.
Kommentaarid: 105 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.11.2015 23:08:07 vasta tsitaadiga

Maxxxim kirjutas:
Auron kirjutas:
Ägedamatel platedel - näiteks EVGA Z97 classified on 2x PCI-E x16.

http://www.overclockers.com/evga-z97-classified-motherboard-review/
Slot 1 – x16 (x8 if slot 2 is used)
Slot 2 – x16 (x8 if slot 3 is used)
Kui 1 ja 2 koos kasutada, siis ikkagi x8 mõlemad.


See uba ongi, et täit kiirust tahtes siis kasutada siine 1 ja 3.
Kommentaarid: 156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chidori
HV Guru
Chidori

liitunud: 19.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 00:44:24 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Maxxxim kirjutas:
Kui 1 ja 2 koos kasutada, siis ikkagi x8 mõlemad.

See uba ongi, et täit kiirust tahtes siis kasutada siine 1 ja 3.
Oijah - lugege artiklit enne kui postitate.

tsitaat:
Slot 1 – x16 (x8 if slot 2 is used)
Slot 4 – x16 (x8 if slot 6 is used)
In order to bring the additional PCI-E lanes needed to support 4-way SLI/CrossfireX, a PLX PEX8747 is used.
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 99
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 12:45:15 vasta tsitaadiga

http://www.amazon.co.uk/SanDisk-Ultra-Sata-2-5-inch-Internal/dp/B00M8ABHVQ/ref=sr_1_9?ie=UTF8&qid=1448358139&sr=8-9&keywords=sandisk+ssd

EU sees, elik lisanduvad ainult transakulud. 960GB SSD ~250 euriga.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 12:52:43 vasta tsitaadiga

Need hinnad võivad reedest kuni esmaspäevani veelgi madalamad olla. icon_smile.gif
Vihje: Black Friday

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.11.2015 13:11:39 vasta tsitaadiga

minu katkine BLAST sõitis hollandisse just.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:00:48 vasta tsitaadiga

120GB ssd okei suurus, kui peale läheb Windows ja programmid?

Mis firma omad hääd? Kingston Fury?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:11:21 vasta tsitaadiga

Kas 120G OK on, sõltub sellest, mis need programmid on. Browser, irfanview, vlc player jms. pisiasjad mahuvad ikka ära. Aga mina võtaks pigem suurema.

Tootja osas ei oska arvamust avaldada. Meediamasinas on samsung evo, läpakas on corsair force ja mõlemad töötavad. Samas siin foorumis on vist Intelit kõige vähem materdatud.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:12:23 vasta tsitaadiga

jah. mul on kahes masinas 120gb. selle mahu juures säilib motivatsioon elulised asjad kuskile teisele meediale vahel lasta. corsairi, kingstonit ja patrioti olen tehases ümber vahetanud. kohe tulevad siin mõned samsungi evo kiitma, eks sa ise pead vaatama, millist sul vaja on ja palju sul raha on. lihtsa netiraali sisse mingit ulmehinnaga nanosekundikiirust asja pole mõtet osta.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:18:24 vasta tsitaadiga

250GB on mõttekam? Mängud jättaks 1TB ketta peale muidu.
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 21:42:15 vasta tsitaadiga

SSD hinnad on nii odavaks läinud, et tasub ikka piisavalt suur võtta et mängud ja kõik sinna peale kenasti ära mahuks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 23:31:12 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, Mis sul masinas hetkel?
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.11.2015 23:48:26 vasta tsitaadiga

hetkel on 2x250GB samsung 850EVO @ raid0
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:58:43 vasta tsitaadiga

Ära hellitatud olete icon_razz1.gif
60GB on küll Windows + proged.
powercfg.exe -h off ja saate terve mälujagu ruumi juurde kui hibernatet ei kasuta icon_wink.gif
Siiski jah rahas ei võida, 120gb mõttekam.

Tegin HV andmetest väikse diagrammi, ehk mõnele abiks SSD ostul
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 18:37:59 vasta tsitaadiga

EVO 250GB 90€

Mul endal 128GB ja peale kogu vajaliku tarkvarapaketi paigaldamist jääb veel ~40-50GB vaba ruumi ülegi. Muu kraami jaoks kõrval 1TB tavaline ketas. Kui mänge tahta ka SSD peal hoida, siis loomulikult ei pääse 250+GB ketta ostust - ilmselt suurematki tarvis, kui just ainult 1-2 mängu korraga ei mängi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Kõvad kettad »  SSD versus HDD mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 197, 198, 199 ... 264, 265, 266  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.