|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.11.2015 14:05:11
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| mnjah, tegelt kui mõelda, siis mängude puhul kui OS kaob, siis pead uuesti enamiku installima eniveis... sesmõttes pole kasu.. ainuke vahe oleks vast, et local savegamed ja confifailid jäävad alles... |
Enamus mänge töötavad rõõmsalt edasi ka siis, kui OS on uus. Sõltuvalt mängust võib lihtsalt vajalik olla Steam/origin/uplay paigaldamine, kuna ei taha ilma selleta käivituda. Seivid ja conf failid on C:\ kettal ja need lähevad tõesti kaduma, kui varundatud pole aga eelmainitud platvormide puhul pole see ka probleem, kuna esmakäivitusel laetakse pilvest seivid alla uuesti.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2015 14:17:32
|
|
|
| Natuke teisel teemal - kui pikka iga sellele teemale veel prognoosite või otse sõnastades millal HDD niššitooteks ja lõpuks üldse ajalooks muutub?
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.11.2015 14:56:46
|
|
|
Nišitooteks: ~5.a pärast ehk. SSD mahud hakkavad järgi jõudma ja hind järjest langeb. Juba on meil 1-2TB SSD mis maksab ainult kolmekohalise summa. HDD mahu kasv on aga paraku takerdunud sinna 6-7-8TB kanti. Isegi kui nüüd tehakse hüpe 10TB peale, siis SSD tuleb kiiremini järgi. Kuna enamus inimestel polegi niisuurt mahtu vaja, siis ajab ka <1TB SSD asja ära ja selle hind langeb pidevalt. Seega HDD kui võimalikult suuremahuline asi muutubki nišitooteks neile kellele meeldib varuda.
Ajalooks: ~kümnendi pärast ehk. Kuskil 2025 aastaks võiks see juhtunud olla.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.11.2015 15:43:55
|
|
|
| ot: |
Seda arvavad inimesed praegu, et neil 10+TB mahtu vaja ei lähe. Samuti pole vähemalt kodukasutajal näiteks 500G RAMi masinasse vaja. Aga ajalugu vaadates on OS ja tarkvara tootjad alati selle eest hoolitsenud, et tarkvara liiga vähe ressurssi ei nõuaks kui riistvara võimekamaks muutub
|
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
14.11.2015 02:03:53
|
|
|
Mul on 128gb ssd praeguses ja eelmises ning üleelmises kokku päris mitu aastat olnud. Tegelt ei saa üldse aru miks rohkem vaja on.
Eraldi välisel 500gb kettal on ka 75% tühi. Filmi ju kustutad kui ära vaadand ja korraga mitu mängu ei ole peal.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
14.11.2015 13:50:30
|
|
|
Marto., see oled sina. ma pean ilmselt varsti 2tb juurde ostma, et oleks ruumi kuhu kasutaja kola ära mahutada kui masin tuleb. üldiselt on juba praegu nii, et kohati võtab kopeerimine kauem aega kui muud toimetused.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Cancer
HV kasutaja
liitunud: 03.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
14.11.2015 21:46:35
|
|
|
Igati teretulnud uudis
M.2 pesa otsibki endale parajasti täidet.
_________________ Parandan lõhutud küttepuid. Hind kokkuleppel |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sagem
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
14.11.2015 23:21:53
|
|
|
| Selline küsimus, et miks Acronis disk director suite ei suuda Samsung NP350V5C-A04EE 500gb kõvaketta kahte partitsiooni liita? Peal oli windows 8.1 GPT partitsioon, tegin MBR iks ja liitsin peale seda käskis Acronis director suite restarti teha, tegin ja midagi ei juhtunud, ketas ikka GPT. Siis kustutasin ketta sisu ja tegin seda ka hdd boxiga windows 7 arvutis ja ikka ei saa ketast liita. Partatsioonid on umbes täpselt pooleks. Sama olen teinud ka teiste kõvaketastega ja probleeme pole olnud. Olen teinud katseid ka windowsi computer management/disk management programmiga täpselt videoõpetuste järgi. Ketas pole lukus faile saab kirjutada ja kustutada, Crystal disk info näitab et kõvaketas on korras. Mis võib viga olla?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.W.A.T.
HV kasutaja
liitunud: 22.09.2003
|
14.11.2015 23:23:00
|
|
|
Mudelinimi 750 viitab, et tegemist on aeglasema ja odavama seadmega.
|
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
15.11.2015 00:21:36
|
|
|
| sagem kirjutas: |
| Selline küsimus, et miks Acronis disk director suite ei suuda Samsung NP350V5C-A04EE 500gb kõvaketta kahte partitsiooni liita? Peal oli windows 8.1 GPT partitsioon, tegin MBR iks ja liitsin peale seda käskis Acronis director suite restarti teha, tegin ja midagi ei juhtunud, ketas ikka GPT. Siis kustutasin ketta sisu ja tegin seda ka hdd boxiga windows 7 arvutis ja ikka ei saa ketast liita. Partatsioonid on umbes täpselt pooleks. Sama olen teinud ka teiste kõvaketastega ja probleeme pole olnud. Olen teinud katseid ka windowsi computer management/disk management programmiga täpselt videoõpetuste järgi. Ketas pole lukus faile saab kirjutada ja kustutada, Crystal disk info näitab et kõvaketas on korras. Mis võib viga olla? |
Ma prooviks partitsioonid kustutada ja siis uus. Või kasuta mõnd isebuutivat linuxi laadset part manageri. GParted live näiteks.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
15.11.2015 02:33:45
|
|
|
Spoiler 
vasakul 2TB WD Mypassport ultra paremal 250GB 850EVO raid0, all hail mechanical harddrives
Ja 950Pro vaimustusest sain vahepeal üle aga tundub, et tuleb vist siiski osta, aga imelikul kombel müüb seda aint ordi ehk keegi mingiaeg müüb vähe soodsamalt ka.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sagem
HV vaatleja
liitunud: 30.03.2009
|
15.11.2015 15:14:16
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| sagem kirjutas: |
| Selline küsimus, et miks Acronis disk director suite ei suuda Samsung NP350V5C-A04EE 500gb kõvaketta kahte partitsiooni liita? Peal oli windows 8.1 GPT partitsioon, tegin MBR iks ja liitsin peale seda käskis Acronis director suite restarti teha, tegin ja midagi ei juhtunud, ketas ikka GPT. Siis kustutasin ketta sisu ja tegin seda ka hdd boxiga windows 7 arvutis ja ikka ei saa ketast liita. Partatsioonid on umbes täpselt pooleks. Sama olen teinud ka teiste kõvaketastega ja probleeme pole olnud. Olen teinud katseid ka windowsi computer management/disk management programmiga täpselt videoõpetuste järgi. Ketas pole lukus faile saab kirjutada ja kustutada, Crystal disk info näitab et kõvaketas on korras. Mis võib viga olla? |
Ma prooviks partitsioonid kustutada ja siis uus. Või kasuta mõnd isebuutivat linuxi laadset part manageri. GParted live näiteks. |
Kustutasin partatsioonid GParted livega ja tegin new partitioni, ikka ei saa kahte partitsiooni liidetud, mitte midagi ei juhtu isegi faile ei kustutanud kettalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
15.11.2015 16:19:35
|
|
|
No kui muu ei aita, siis gparted livega käsurealt cat /dev/urandom > /dev/sdX kus /dev/sdX asemel on siis see ketas. Tõenäoliselt on ketas /dev/sda
Peale käima panemist võib mõne hetke pärast ctrl-c vajutada kuna partitsioonitabel on ketta alguses.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.11.2015 08:17:02
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
trip
HV Guru

liitunud: 15.03.2007
|
17.11.2015 13:16:13
|
|
|
ju hulgimüüjal mingi vea hinnakirjas äkki tekkis
jõudis keegi tellida?
|
|
| Kommentaarid: 406 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.11.2015 16:58:53
|
|
|
Faunderis nüüd avalehel 275€ HVs aga 387€
Tootekood sama, müstika
Spoiler 
Damn, peab ikka skripti tegema, et tuleb meil kui hind alla kukkunud
Vahepeal oli 191€
Kui 1TB hind alla 260€, siis pean oma allkirja muutma
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vael
HV Guru
liitunud: 17.03.2013
|
17.11.2015 17:41:56
|
|
|
TomsHardware BX200 ülevaates ennustas ka EVO-le Black Friday ajaks allahindlust ning Samsungi EVO mSATA 1TB paistis silma ka kohati kehvemate tulemustega: http://www.anandtech.com/show/9756/the-crucial-bx200-480gb-960gb-ssd-review-crucials-first-tlc-nand-ssd/7
BX200 latency >4 millisekundit. Võistleb parimate HDD-ge;) Tomil ei olnud latency, anandi poistel olemas.
Loodetavasti need madalama otsa SSD-de hinnad kukuvadki alla 260 raha 27ndaks Novembriks.
Edit: siiski ikka ms-tes seek time.
viimati muutis Vael 17.11.2015 17:52:59, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 17 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
16 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.11.2015 17:45:10
|
|
|
No mida pulli, kõik mille SSD hinnad langevad järsult muutuvad kohe kehvadeks
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
17.11.2015 19:27:54
|
|
|
| See vist mingi muu keiss. Faunis ka 2x sama toode, sama tootekood aga üüratu hinnavahe. Tõenäoliselt erinevast laost on tekkind 2 toodet
|
|
| Kommentaarid: 28 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 17:10:13
|
|
|
Sooviks enda "higivana" 55GB KINGSTON SV300S37A60G ATA Device (SSD) - kõvaketta välja vahetada.
Suurema ja justkui parema vastu.
Vähemalt 120-256 GB (mida rohkem seda parem) peaks olema, ma muidugi ei tea mis hinnakanti nad on.
Ei soovi siis seda nö USB pesa peal toita. Vaid, et siis läheb vana asemele.
Mis variandid mul on? Tänud!
viimati muutis helpless 18.11.2015 17:44:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
angel
HV Guru

liitunud: 06.12.2003
|
18.11.2015 17:26:07
|
|
|
ise eelistan seni samsung 850 evo't. kastuses 840 evo ja 850 evo ja seni olen rahule jäänud.
kingston'iga halvad kogemused, samuti odavama otsa corsairiga. võimalik, et odavama otsa emaplaadi viga aga sarnase hinnaklassiga emaplaadiga hetkel 850 evo töötab veel veatult.
_________________ |--{o,o}-----(\__/)-----------------|
|--|)__)-----(='.'=) ----O RLY ?---|
|---"-"- -----(")_(")-----------------| |
|
| Kommentaarid: 175 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
157 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 18:07:16
|
|
|
See ssd oli arvutit ostes kaasas.
Emaplaat ise selline: Gigabyte Technology Co., Ltd. B75M-D2V (Intel Core i5-3470 CPU @ 3.20GHz)
Seega sinu pakutud variant sobiks?
EE/ Viska enda omadele linki ka palun.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.11.2015 18:21:47
|
|
|
kingstoni ka corsairi garantii on samas kenasti täätanud. kuidas samsat tehases välja vahetada, pole kogemust aga vana samsa sai vahetada ainult müüja kaudu.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 18:30:34
|
|
|
| laurx, su postitus jäi väheke segaseks...
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.11.2015 18:38:17
|
|
|
Mis seal arusaamatut on? Mõned typo-d on, aga arusaadav et kingstoni ja corsairi puhul on tehasegarantii st. tehas vahetab ketta seerianumbri põhjal välja ja pole vahet kust selle ketta ostsid. Samsungiga jälle pead garantii korral selle poole pöörduma, kes sulle ketta müüs ja kui peaks juhtuma, et müüja eriti koostööaldis pole või on üldse tegevuse lõpetanud, siis on kehvasti.
NB! seletasin laurx jutu lahti, mina ei oska öelda kas ja kui palju see info tõele vastab.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 19:23:39
|
|
|
| Arusaadav. Aga mul pole mingit garantii teemat. Ma tahan lihtsalt endale uue osta. Mul töötab vana ka väga hästi....
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
18.11.2015 19:39:20
|
|
|
helpless, osta siis uus, sind lihtsalt hoiatati, et kui valid Samsungi ja seda suvalisest kõige odavamast netipoest, siis garantiicase puhul võid hätta jääda.
Mul omal masinas Kingston V100+ ja Intel 330. Toimetavad mõlemad. Inteli puhul eelistasin kvaliteeti kiirusele.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001

|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 20:13:08
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
helpless, osta siis uus, sind lihtsalt hoiatati, et kui valid Samsungi ja seda suvalisest kõige odavamast netipoest, siis garantiicase puhul võid hätta jääda.
Mul omal masinas Kingston V100+ ja Intel 330. Toimetavad mõlemad. Inteli puhul eelistasin kvaliteeti kiirusele. |
Ostan ikka "korralikest" kohtadest.
Kas keegi oskab soovitada mulle veel midagi koos neti lingiga? (=
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.11.2015 20:14:21
|
|
|
ma saan aru, et sul pole aga kui sa omale ostad midagi, võta arvesse, et garantiil ja garantiil on vahe. mulle näiteks sobib see, kui ma saan katki läinud asja ka otse tehases vahetada, mitte, et pean kindlasse poodi sõitma. corsair ja kingston vahetavad asjad kenasti välja isegi kui tegemist võib olla "kahvatuma" tootega kui mõni analoog. kui nüüd võtta võrdlusse samsung ja emb - kumb siis samsung võib ju olla teinud toote aga minu kogemustel on samsungi hilisem tugi tagasihoidlik või lausa puudulik st. kettal on garantii aga selle saamiseks tuleb suhelda edasimüüjaga, keda ei ole võimalik tuvastada. ma nüüd siiralt loodan, et kogu see samsungi 850/950 haip mis siin on käinud baseerub ka sellel, et garantii on tehase poolt paremaks läinud. mina ostan kingstoni ja corsairi enne samsungit selle pärast, et katkise samsungi vahetamine on siiani olnud keberniit kuubis.
SSD puhul mis läheb läpakasse, kus on aku kasutus oluline, tuleb silmas pidada ka seda, palju SSD voolu tarbib. mul siin just oli lugu, kus panin ssdnow (kingston) ssd X61s i sisse ja kaotasin tunni akut võrreldes seagate kettaga. asja uurima hakates selgus, et ssd tööpinge on 1A, kettal aga ainult 0,8 a. sisse läks lõpuks hoopis hgst ketas, mis tarbis 0,45a ja 2h21m asemel peab vanake ~5h.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 20:19:21
|
|
|
Laurx, kasulik info.
Ma ei torma kohe esimest ostma. SSD ketas läheb mul ikka PC-le muidu.
Arvuti andmed: http://www.upload.ee/image/5340156/ketas.JPG
Seega ootaks soovitusi koos neti linkidega. Oluline on see, et uus ketas siis vanast kehvem poleks. (=
Muud otseselt ei oskagi öelda. Tavaliselt olen asju vaadanud 1a.ee veebipoest.
Ketta suurus 120-256 GB - rohkem vast ei lähe vaja.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfar
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2010
|
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
106 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 21:05:53
|
|
|
Laurx, sa võid enda soovitatud ketta lingi ka visata. Kõik on tere tulnud.
Kui keegi homseks midagi muud veel ei soovita. Siis ostan homme selle ära.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
18.11.2015 21:23:57
|
|
|
võta oma 1a leht lahti, otsi sealt corsairi või kingstoni tooted välja, vali midagi välja ja rebi ära. ma oma kingstonid ja corsairid sedasi ostnud.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SilQ
HV Guru

liitunud: 19.10.2006
|
18.11.2015 22:09:13
|
|
|
Kingoston on OK.
Corsairi ei soovita, kontrolleritega probleeme.
_________________ If you can’t explain it simply, you don’t understand it well enough – Albert Einstein |
|
| Kommentaarid: 251 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
18.11.2015 22:11:53
|
|
|
| Mul on läpakas corsair. Alguses mõni kiiks oli, aga firmware upgrade lahendas need ära.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
18.11.2015 22:34:24
|
|
|
Kingstoni juures häirib mind kõige rohkem nende lai tootevalik, tekitab ainult liigset segadust, kes jõuab kõiki neid ülevaateid lugeda Hakkad mingeid mudeleid omavahel võrdlema ning selgeb et mõlemad ühtemoodi kehvad
Samsungil hea lihtne: 830->840->840EVO->840PRO->850EVO->850PRO jne
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
helpless
HV kasutaja

liitunud: 28.08.2009
|
18.11.2015 23:48:51
|
|
|
Aga kui nende vahel valida? link
Kumb?
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martin366
HV Guru

liitunud: 07.09.2009
|
19.11.2015 00:12:27
|
|
|
| helpless kirjutas: |
Aga kui nende vahel valida? link
Kumb? |
Samsung
|
|
| Kommentaarid: 185 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002

|
19.11.2015 00:49:52
|
|
|
| samsung
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.11.2015 01:00:54
|
|
|
Samsung
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
19.11.2015 02:11:33
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| SSD puhul mis läheb läpakasse, kus on aku kasutus oluline, tuleb silmas pidada ka seda, palju SSD voolu tarbib. mul siin just oli lugu, kus panin ssdnow (kingston) ssd X61s i sisse ja kaotasin tunni akut võrreldes seagate kettaga. asja uurima hakates selgus, et ssd tööpinge on 1A, kettal aga ainult 0,8 a. sisse läks lõpuks hoopis hgst ketas, mis tarbis 0,45a ja 2h21m asemel peab vanake ~5h. |
See on vähe kummaline. Ega salvestusseade siis kogu aeg täispingel ei jookse.
Tavaliselt on SSD siiski akusõbralikum, kuna tarbib koormuse alla <1W samas, kui HDD on seal >5W kandis. Lisaks on SSD kiirem ja seega saab asjad kiiremini tehtud ja kiiremini ooterežiimi tagasi.
Samas teisest küljest kuna SSD eemaldab pudelikaela, siis CPU teeb rohkem tööd mitte ei oota HDD järel ja see tõstab hoopis voolutarbimist.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
19.11.2015 10:54:04
|
|
|
| tsitaat: |
See on vähe kummaline.
|
ka mina arvasin enne seda olukorda nii. reaalsus on paraku selline, et antud masin on tehtud mul selleks, et kestaks võimalikult kaua. SSD seda ei soosi. uut SSD d ei osta ja masinas on hetkel endiselt õhuke, ühe platteriga ketas.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
londiste
HV Guru

liitunud: 23.04.2003
|
19.11.2015 12:14:38
|
|
|
laurx, tööpinge nüüd amprites küll ei ole. töövool.
aga oskad äkki konkreetsed ketaste mudelid öelda? mis soft masinal peal?
_________________ - londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks! |
|
| Kommentaarid: 243 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
217 |
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| Kommentaarid: 1156 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
724 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|