|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.11.2015 14:36:40
|
|
|
Minu 2 senti:
Kõige kindlam viis leida üles täpne koht Eestis (konkreetse maja numbriga, talu nimega vms, lisaks värskeim Eesti aerofoto), kuid kahjuks ei navigeeri:
https://play.google.com/store/apps/details?id=ee.regio.atlas
Kui leitud kohal näppu peal hoida, annab navigeerimisvaliku, mis avab Google Maps navigeerimise (kuid ma ei ole selle lahenduse täpsuses veendunud, kuna andes mapsile aadressi, mida google maps ei pruugi tunda, pole tolku ikka).
Seega, olen ma teinud nii, et leian Regio äpi abil koha ning paigutan selle visuaalselt waze's õige koha peale (waze siis selleks, et olla võimalike ummikute ja muude jamadega teel kursis).
Välismaal kasutamiseks on mulle meeldima hakanud Here ( https://play.google.com/store/apps/details?id=com.here.app.maps ), lihtsalt ja loogiliselt saab soovitud riikide (suuremate riikide korral ka vaid osa riigist) ette ära tõmmata. Huvipunktid hoitakse netis, on seotud sinu kontoga, seega kui välismaal telefon kaob, saad suvalise uue android või ios seadmega (kasvõi here veebiliidese kaudu lauaarvutis, kui vaja) ligi kogu oma reisi infole. Samuti võid risti kasutada telefoni ja tahvlit - planeerida on mugavam tahvlil, linnas liikudes on telefonist parem teekonda vaadata.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.11.2015 14:51:27
|
|
|
| LKits kirjutas: |
HERE maps miinus on see, et laeb seadmesse alla nii öelda "map tiles" ehk pisifailid/pildid. Neid on lõpuks sadades tuhandetes (kui mitte miljonites).
Miks nii tehakse? Lihtne uuendada. Ei pea alla laadima suurt kaardifaili, vaid saab nii öelda pisifaile uuendada. |
Miks see miinus on?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
17.11.2015 16:48:36
|
|
|
Teeb programmi ja üldiselt failide haldamise aeglaseks, ei saa teha tagavarakoopiat kogukupatusest (või noh, raskendatud, aega võtab).
Tänapäeval on rahval nii kiired netid, et mina eelistan 1GB andmemahtu 100,000 failile.
HERE mapsil oli vist Eesti kaart üle 200,000 faili ning Maps.ME ~70MB. Viimast on kordades lihtsam ühest kohast teise liigutada, tagavarakoopiat luua jne.
Aga nagu ütlesin, siis "map-tiles" süsteem on loodud selleks, et lihtsam uuendada, ei pea kogu kupatust alla laadima, vaid jupikaupa.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
17.11.2015 17:19:08
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... lambilehtedelt tõmmatud rakendused on saatanast, nendega on kõige kiirem viis endale mingi pahalane hankida. Juhul, kui teisiti ei oska, siis näiteks selle rakendusega:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid
... saab varundada kõik ise paigaldatud rakendused apk kujul arvutisse või kuhu iganes ... |
Turvalisuse osas nõus aga vahel tahaks ikkagi APK-d sideloadimise jaoks või muul põhjusel, kui otse ei lase play poest tõmmata. Näiteks arvab, et pole ühilduv, kuigi tegelikult on ja APK installida töötab kenasti. Kõige nõmedamad on muidugi regioonipiirangud a'la "pole teie regioonis saadaval" vms |
... apk paigaldamise vastu pole ma midagi paha öelnud öeldu point oli pigem selles, et apk võiks pärineda usaldusväärsest allikast. Viidatud programmiga on väga lihtne kellelgi teisel, usaldusväärsest allikast hangitud, apk oma telefonist eksportida ja soovijale saata. Pole mõtet tarbetuid riske võtta, telefonid sisaldavad tänapäeval päris palju infot, mida ei oleks mõistlik jalutama lasta ja mille lambist hävimine võib probleeme tekitada ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
17.11.2015 17:43:58
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Teeb programmi ja üldiselt failide haldamise aeglaseks, ei saa teha tagavarakoopiat kogukupatusest (või noh, raskendatud, aega võtab).
Tänapäeval on rahval nii kiired netid, et mina eelistan 1GB andmemahtu 100,000 failile.
HERE mapsil oli vist Eesti kaart üle 200,000 faili ning Maps.ME ~70MB. Viimast on kordades lihtsam ühest kohast teise liigutada, tagavarakoopiat luua jne.
Aga nagu ütlesin, siis "map-tiles" süsteem on loodud selleks, et lihtsam uuendada, ei pea kogu kupatust alla laadima, vaid jupikaupa. |
Ok, tänud selgituse eest.
Ise pole siiani HERE puhul häirivat aeglust ega muud negatiivset märganud, mida selle tehnika kasutamisega seostada, sellepärast ka täpsemat huvi tundsin.
Koopiaid pole ka teinud (v.a. pildid/videod mis pilve jooksevad) - google peab rakenduste seaded meeles kui vaja tehase seadeid taastada ning mulle seni sellest on piisanud. Eks vajadused on erinevad kasutajatel.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DJope
HV veteran

liitunud: 15.06.2003
|
21.11.2015 02:09:38
|
|
|
Oleks see siis veel ühekordne makse, oleks jumala OK. Igakuist makset selline teenus küll väärt pole!
|
|
| Kommentaarid: 152 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
141 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
22.11.2015 22:16:48
|
|
|
uurib asja
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
28.11.2015 13:21:56
|
|
|
kui sooviks eraldi telefoni autosse jätta, palju sellised rakendused andmemahtu vajavad, et milline SIM/pakett optimaalne?
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
linni
HV kasutaja
liitunud: 18.12.2009
|
29.11.2015 14:18:35
|
|
|
Sõltub seadetest. Kas süngib iga 5 sek või minuti tagant. Kas üleslaetav on täis- või minimaalvariant. Default seadetes (sünk 30 sekundi tagant) oli mul 1000 km ja 15 tunnise GPX träki mahuks 4 MB.
Täiendan: sünkimise saab ka ajatada. Reaalajas sünk, kord päevas, kord nädalas, millal iganes. Taskeri plugini saab ka installeerida.
Suurim pluss rakenduse juures on minu arust autostart.
_________________ ...---... |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees

liitunud: 27.01.2003
|
30.11.2015 15:16:05
|
|
|
| ownCloud tuge kahjuks pole Root Exploreril.
|
|
| Kommentaarid: 373 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
313 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
30.11.2015 17:44:56
|
|
|
| aga kui äpp on nii hea, miks siis kahju natuke raha välja käia?
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
30.11.2015 17:57:23
|
|
|
alpha, ES-i puhul pole uus Pro variant ka enam see, mis "vana hea", mingi jama on ikka sees ja osad asjad ei tööta. (Kommentaaridest on jäänud selline mulje). Tegelikult oleks saanud vana versiooni lihtsalt uue numbriga ja Pro nime all pakkudes kiiremini ja lihtsamalt hakkama. Praegusest on jäänud mulje, et võeti seesama rämpsu täis versioon ja hakati sealt asju välja viskama. Aga mind tegelikult häirib rohkem see, kuidas seda asja serveeriti. Põhimõtteliselt hakati sinu laua peale sittuma.
Kui kedagi huvitab, siis viimane ilma rämpsuta versioon on 4.0.2.3, apkmirroris ka olemas.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
01.12.2015 10:55:16
|
|
|
| Dijital kirjutas: |
alpha, ES-i puhul pole uus Pro variant ka enam see, mis "vana hea", mingi jama on ikka sees ja osad asjad ei tööta. (Kommentaaridest on jäänud selline mulje). Tegelikult oleks saanud vana versiooni lihtsalt uue numbriga ja Pro nime all pakkudes kiiremini ja lihtsamalt hakkama. Praegusest on jäänud mulje, et võeti seesama rämpsu täis versioon ja hakati sealt asju välja viskama. Aga mind tegelikult häirib rohkem see, kuidas seda asja serveeriti. Põhimõtteliselt hakati sinu laua peale sittuma.
Kui kedagi huvitab, siis viimane ilma rämpsuta versioon on 4.0.2.3, apkmirroris ka olemas. |
äkki sellest artiklist abi
http://www.guidingtech.com/53631/best-file-explorers-android/
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
01.12.2015 11:08:34
|
|
|
Ise kasutan Total commanderi mõne tarvilise pluginaga.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004
|
03.12.2015 15:10:04
|
|
|
Aastaid olen Ghost Commanderit kasutanud koos SMB pluginaga. Muud pluginad nii palju kasutust pole leidnud.
Aga viimati tahvlite peal sai küll just ES File Exploreri tasuta versiooni kasutatud ja mulle vähemalt faile kopeerides ja liigutades mingit rämpsu jalgu ei jäänud. Töötas tõrgeteta ja kiirelt, reklaami näkku ei loopinud. Nii et ma ei tea mille üle siin kaevatakse täpselt.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
03.12.2015 19:31:07
|
|
|
Total Commander Wifi transferiga on ülimugav failide liigutamiseks.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
08.12.2015 01:30:40
|
|
|
| Millega te kodus olles automaatselt wifi sisse lükkate ja kodust lahkudes data käima ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
riaak
HV Guru

liitunud: 22.09.2002
|
08.12.2015 01:34:08
|
|
|
Mõlemad sees. Aparaat ise läheb wifile üle, kui tuttav võrk ligiduses ning vastupidi.
_________________ ¯\_(ツ)_/¯ |
|
| Kommentaarid: 119 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
105 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
08.12.2015 01:48:56
|
|
|
sama siin- mõlemad sees ja ikka automaatselt, ei mingeid lisasid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
08.12.2015 02:19:49
|
|
|
| Mina soovitaks uksepiida kylge kleepida NFC tag millele siis taskeri actionid kylge pookida. Igati vahva lahendus ja saad ise conffida. Välja astudes piiksutad telefoni sealt läbi elegantse liigutusega nagu RIMI kassadaam
|
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
1234567
HV vaatleja
liitunud: 05.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
09.12.2015 00:13:12
|
|
|
Kasutasin, aga eriti midagi ei blokeerinud. Enne mingi lehe avamist viskas mingi mängu reklaami alati ette. Ja kuu aja pärast hakkas veel raha ka Walletist maha võtma. Lõpetasin ära. Ilma rootimata on väga raske juba tehniliselt midagi leida.
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
09.12.2015 00:29:04
|
|
|
| Niipalju kui ma sõbra telefoni näppisin, siis browseris kadusid kõik reklaamid ja ka äpi sisesed reklaamid oli kadunud. Kasutati mingit VPN lahendust, et neid reklaame eemal hoida. Aga kuna äpi tegija tundus kahtlane (mingi bulgaarlane) ja internetist ei leidnud ka mingeid ülevaateid, siis sellest ka minu küsimus. Ja sooviti ka telefoni oleku ja identiteedi lugemise luba. Android 6 lubab neid premissioneid muidugi keelata.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sulomile
HV kasutaja

liitunud: 01.04.2007
|
09.12.2015 11:29:30
|
|
|
http://adfree.odiousapps.com/ oli mulle ainus hea reklaamitörjuja, aga vajab rootimist
_________________ Oleks mina näinud, kuis sind tehti, oleks öelnud: ärge tehke. |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2015 08:35:51
|
|
|
Ise kasutan ka adguardi ja töötab küll. Ostsin kohe alguses aasta litsentsi.. oli vist kokku 6-7€. Aga kust ja kuidas seda eestikeelset filtrit saaks?
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alpha
HV veteran

liitunud: 04.12.2002
|
10.12.2015 18:54:31
|
|
|
| Proovin ära selle äpi
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
10.12.2015 20:10:35
|
|
|
Väga hea, nüüd on eesti lehed ka ilma reklaamidega. See on ikka hea rakendus just sellepärast, et ei pea rootima.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
23.12.2015 11:20:10
|
|
|
Tänud, täpselt see mis vaja.
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tahanteada
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003
|
02.01.2016 20:37:24
|
|
|
App Cooler Master: Telefoni- j Tahvli temperatuurikontroll ning vajadusel jõuga jahutamine.
1. Kontrollib CPU temperatuuri.
2. Kui CPU temperatuur kasvab kõrgemaks kui on ettemääratud Temperature Throttling (Default 36 kraadi), siis hakkab programm tegelema telefoni mahajahutamisega.
Netis on pikemad jutud kuidas ja mida tehakse: Igatahes katsetada tasub kuna igasugu Hotspotid jms. tegevused krutivad telefoni-tahvli temperatuuri palju kõrgemaks kui see, Defautina etteantud 36 kraadi.
PS: Tundub, et see Default-väärtus on Samsungi oma kuna ka Samsung ise ütleb, et max. on 35 kraadi ja üle selle olukorras ta ei vastuta selle eest kuidas tehnika töötab.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.easyx.coolermaster&hl=et
|
|
| Kommentaarid: 284 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
11 :: |
211 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
03.01.2016 02:27:34
|
|
|
BSRemote - Kas kellelgi on veel selle arvuti poolset .exe faili? Kodulehel link katki ja ei leia enam kuskilt. Või oskab keegi ehk alternatiivi pakkuda? Peaks kindlasti BSPlayeriga ühilduma ning võiks win10-ga ka toimida
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iceVice
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2008
|
04.01.2016 02:43:25
|
|
|
| Ehk keegi oskab soovitada rakendust, mis tuletaks iga kuu lõpus meelde, et kommunaal kulud võtta. Ja kui olen andmed kirja saanud saadab meilile.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.01.2016 12:07:55
|
|
|
| iceVice kirjutas: |
| Ehk keegi oskab soovitada rakendust, mis tuletaks iga kuu lõpus meelde, et kommunaal kulud võtta. Ja kui olen andmed kirja saanud saadab meilile. |
Google kalender + email.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aarnet
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2003
|
07.01.2016 13:24:26
|
|
|
| aivar1988 kirjutas: |
| BSRemote - Kas kellelgi on veel selle arvuti poolset .exe faili? Kodulehel link katki ja ei leia enam kuskilt. Või oskab keegi ehk alternatiivi pakkuda? Peaks kindlasti BSPlayeriga ühilduma ning võiks win10-ga ka toimida :D |
Mul ka installi enam pole aga pakkisin programmi folderi kokku ja panin siia: http://toompark.pri.ee/BSRemote.zip
_________________ -- Aarne bloog -- |
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aivar1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.08.2007
|
12.01.2016 00:04:10
|
|
|
| aarnet kirjutas: |
| aivar1988 kirjutas: |
BSRemote - Kas kellelgi on veel selle arvuti poolset .exe faili? Kodulehel link katki ja ei leia enam kuskilt. Või oskab keegi ehk alternatiivi pakkuda? Peaks kindlasti BSPlayeriga ühilduma ning võiks win10-ga ka toimida  |
Mul ka installi enam pole aga pakkisin programmi folderi kokku ja panin siia: http://toompark.pri.ee/BSRemote.zip |
Ütleb, et mingid MSVCR100.dll ja MSVCP100.dll on puudu. Kas mul mingid win10 vigurid installimata või see folderi copy-paste variant ei toimi? Proovin homme teise arvutiga.
Igaljuhul tänud, aarnet!
EDIT: Visual C++ 2010 oli puudu. Nüüd toimib.
_________________ Battlelog: Aivar1988 |
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
new1
HV kasutaja
liitunud: 02.06.2007
|
12.01.2016 10:32:03
|
|
|
| Hommik, oskab keegi viidata, kas mingit sellist muusikapleierit eksisteerib, et mul on PCs muusika kaust ja siis võiks nõnda olla, et kõik lood, mis sinna kausta kopeerin, see laetakse automaatselt kusagile pilve. Nüüd oleks android telefonis omakorda mingi muusika pleier, mis sealt pilvest neid lugusid mulle telefonis mängiks. Hea oleks veel, kui saaks valida, et kas laadida need lood telefoni või siis mängiks ainult pilvest üle netiyhenduse. Teab keegi kas on midagi sellist või sellesarnast olemas?
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vortex
HV veteran

liitunud: 02.02.2003
|
12.01.2016 10:33:22
|
|
|
| Google Play Music, kuni 50 000 lugu tasuta pilves.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
12.01.2016 10:33:31
|
|
|
Probleem stock kalendrirakenduse ja google kalendriga.
Nimelt siis tulevad topelt meeldetuletused, prooviks tapsin stock kalendri ära, siis enam ei tulnud ühtegi meeldetuletust, kui taastasin, tuletasid jälle mõlemad meelde. Uusi sündmusi võttis google kalender vastu küll ja näitas, et meeldetuletuletused on määratud.
Oleks siis asi nii, et meeldetuletused on lubatud google omas ja ka stokis, kuid viimases on need keelatud.
Praegu siis variant, kas tuleb topeltmeeldetuletus või mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|