Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.11.2015 14:45:27 vasta tsitaadiga

Tänud, kui keegi veel teab, võib kirjutada thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 15:23:03 vasta tsitaadiga

Olen 79€ vaesem, aga auto sai uue aku. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 15:34:25 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Olen 79€ vaesem, aga auto sai uue aku. thumbs_up.gif
testid, ülevaated tulevad?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 15:58:30 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
raxz kirjutas:
Olen 79€ vaesem, aga auto sai uue aku. thumbs_up.gif
testid, ülevaated tulevad?
Teen lühise ja mõõdan selle maksimaalset voolu? Mõõdan, kaua hõõglamp põleb? Kaua täis laeb?
Ei ole mul aega sellise jamaga tegeleda. Las ta olla omaette. Varta toodang muidu.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 15:59:46 vasta tsitaadiga

mitu AH? oleks saanud võimsama panna?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:01:48 vasta tsitaadiga

63Ah ja 610A, eelmine oli 60Ah ja kes seda mäletab, mis vooluga.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:06:02 vasta tsitaadiga

miks sa nii ükskõikselt suhtud aku ostu?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:11:59 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:29:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 12.11.2015 16:12:30 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
miks sa nii ükskõikselt suhtud aku ostu?

Enne ostu ülevaateid ka nagunii ei lugenud...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:31:18 vasta tsitaadiga

start-stoppidega ei tea aga olen ise näinud kuidas auto pealt võeti maha ~18a vana boschi aku mis tehases autole peale pandi. e34 pemm. 2,4diisel. -20ga ei saanud käima enam. kuskil on tal valmistamise aeg peal. ma olen ise kunagi oma esimesele autole tutika hankooki ostnud. siklitele olen ostnud kolm akut. teise aku keerasin per.se sellega, et jätsin talveks peale ning jooksis tühjaks ning külmus läbi. koos akuga läks vahetusse ka pingeregulaator. optimate laadsed targad laadijad oskavad akut natuke turgutada kah.

start-stopp ei pea olema aga kui natukene koormust taga on, saab aru kui madalate mootoripöörete juures genekalt akule asjad ümber lülitatakse. ma olen võimaluse korral teinud vastu külmasid välise laadijaga laadimise nii, et läheb sõbra juures sooja garaaži 12 ks tunniks siis 12 ks tunniks laadija peale. kõik korrad näitab aparaat laadimise alguses laetuse tasemeks maksimaalselt pool võimalikust. nüüd teoretiseerin: aegade jooksul on autodesse saanud rohkelt elektriseadmeid ning aku saab suuremat koormust seal. sõidetavad otsad aga on eesti tingimustes liialt lühikesed ning akut ei laeta täis. need " mine sõida pool tundi ja lae akut " asjad on linnalegend kui sul on 100+ AH aku. 45AH pisikese akuga autos, kus elektriliseks lisavidinaks oli kassetti vedav makk on vist juba eilne päev. sellest ka järjest lühenev akude tööiga.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582


viimati muutis laurx 12.11.2015 16:37:26, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:32:59 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
miks sa nii ükskõikselt suhtud aku ostu?
See on ju lihtsalt aku. Elus ei ole vaja iga pisiasja pärast muretseda. Aega mujalegi panna - praegu näiteks pikutan voodis teki all. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:38:17 vasta tsitaadiga

ja vana akuga oleks mida teinud? jooksnud magnetiga pooli ümber vehkides ümber auto?
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 12.11.2015 16:54:15 vasta tsitaadiga

sooty kirjutas:
Start-stop süsteem tõmbab viimased paar kuud foori taga tuled värelema, peaks aku välja vahetama?
Head vist ei tee selline pinge kõikumine?

~2a vana originaalaku (kuskil teemas laiati, et peab OEM olema ja kestab 100 aastat)

enne talve ikka laadima.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:57:32 vasta tsitaadiga

.....

viimati muutis sooty 02.07.2020 14:29:34, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 16:57:36 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Anti kirjutas:
miks sa nii ükskõikselt suhtud aku ostu?
See on ju lihtsalt aku. Elus ei ole vaja iga pisiasja pärast muretseda. Aega mujalegi panna - praegu näiteks pikutan voodis teki all. icon_biggrin.gif
aku on oluline komponent. HV-d kasutasid soodsaima aku leidmiseks?
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2015 17:00:41 vasta tsitaadiga

Heips!

kusagil oli tabel, kus oli eestis pakutavate mobiili ja nutipakettide võrdlus exceli kujul.
Ei suuda leida :/
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.11.2015 17:02:51 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Heips!

kusagil oli tabel, kus oli eestis pakutavate mobiili ja nutipakettide võrdlus exceli kujul.
Ei suuda leida :/


Ma pakun et see on aegunud.
Vaata opekate kodulehti. Elisal saad niisama vaadata, emtil pead seal mingeid asju valima endale et mingit ülevaadet saada ja tele2l ei tea.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2015 17:24:15 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Ertai kirjutas:
Heips!

kusagil oli tabel, kus oli eestis pakutavate mobiili ja nutipakettide võrdlus exceli kujul.
Ei suuda leida :/


Ma pakun et see on aegunud.
Vaata opekate kodulehti. Elisal saad niisama vaadata, emtil pead seal mingeid asju valima endale et mingit ülevaadet saada ja tele2l ei tea.


Põhimõtteliselt otsin varianti, kus tähtsusjärjekord:
1. torrentit saab kasutada
2. võimalusel ilma mahuta
3. Ei pea ilmtingimata 4G olema
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 17:51:24 vasta tsitaadiga

EMT-l pidavat torrent lahti olema, Elisal pidavat kinni olema(st. siis öösel mingil ajal lahti, aga päevasel ajal kinni). Tele2 kohta ei tea. Aga ilma mahupiiranguta pakett ei ole odav. Kui liiga kallis ei tundu, siis elisa maksimalistile+btguard võiks ju enamvähem see olla.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 12.11.2015 17:55:00 vasta tsitaadiga

napoleon,

tänan info eest, elisal tõesti öösiti torrent lahti ja päeval kinni.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.11.2015 17:55:50 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Ertai kirjutas:
Heips!

kusagil oli tabel, kus oli eestis pakutavate mobiili ja nutipakettide võrdlus exceli kujul.
Ei suuda leida :/


Ma pakun et see on aegunud.
Vaata opekate kodulehti. Elisal saad niisama vaadata, emtil pead seal mingeid asju valima endale et mingit ülevaadet saada ja tele2l ei tea.


Põhimõtteliselt otsin varianti, kus tähtsusjärjekord:
1. torrentit saab kasutada
2. võimalusel ilma mahuta
3. Ei pea ilmtingimata 4G olema


Sul on vaja siis telefoni või arvutisse?

Elisal torrent mingi aeg öösel toimetsb aga selle peale ei saa ka kindel olla (otis foorumist lahendusi, olemas).
Mahupiiranguta telefonile ei ole, arvutile on.
Enamasti opekad aint 4g pakuvadki (mis ei tähenda et paketiga 3gsse ei saaks aga lihtsalt pelgalt 3g pakette pole)

Edit: tele2 ja emt töötavad mõlemal torrentid imo.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 18:00:33 vasta tsitaadiga

Tele2 jah p2p toimib
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.11.2015 18:19:09 vasta tsitaadiga

Anti kirjutas:
raxz kas sul mitte viimase malli viiene bmw ei pidanud olema?
Kust see info pärineb?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 00:30:34 vasta tsitaadiga

Kust võiks leida pinnapealse pistikupesa (kolmene), mille saaks horisontaalselt panna ja nii, et kontakt augud jääks ka horisontaalselt. Kui saate aru!?
Tundub, et võimatu leida icon_biggrin.gif või on mul naine kehv guugeldaja icon_biggrin.gif

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 00:34:08 vasta tsitaadiga

Anna mingi pilt, mis on kasvõi sarnane sellega mida soovid ja siis kirjelda, mis pildil teistmoodi peaks olema. Hetkel ei saa aru mida sa soovid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Porno Parm
mugavuspagulane
Porno Parm

liitunud: 30.11.2003




sõnum 14.11.2015 00:37:25 vasta tsitaadiga

vargapesa ei lähe?
Spoiler Spoiler Spoiler


või siis oomikast nt 3ne pesa kus augud diogaanlselt ka a la
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 6 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 00:41:55 vasta tsitaadiga

Pikendus kruvidega nurkadest seina. Kui tahad et juhtmed otse jookseks siis paned pesa viltu. Tegelt kaa.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 03:46:13 vasta tsitaadiga



Selline, seinapealne.

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 04:09:54 vasta tsitaadiga

Mis juhtub PS-ga, kui selle saatmise ajal on vastuvõtja postkast täis? Kas see jõuab kohale, kui kodanik on oma postkasti piisavalt tühjendanud? Kas e-posti teavitus jõuab kohale isegi kui postkast on täis?
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 09:39:18 vasta tsitaadiga

PS jõuab kohale. Mul koguaeg full, ei viitsi ma neid kustutada. Uus tuleb siis kõige vanem kustub ära
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.11.2015 13:06:44 vasta tsitaadiga

Kui ühistul ega ühelgil korteriomanikul maja kohta mi git üldprojekti pole kus peal kanalisatsioonitorude asukohad, siis kust seda küsida? Tallinna vesi? Mingi linnaplaneerimise amet?
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 13:09:57 vasta tsitaadiga

ehitusregister.
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajuNolk
HV veteran
ajuNolk

liitunud: 10.07.2003




sõnum 14.11.2015 14:53:01 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
Miks on Tartus olev uus korterelamu musta värvi? Ei meenu, et sellist asja enne silma hakanud oleks. Kas päikesepoolsetes ruumides päeval palavaks ei lähe? Või loodavad tõesti ainult konditsioneeridele?

Ei ole sel majal häda miskit... HMD
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.11.2015 15:10:31 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
ehitusregister.


Kammisin veebilehe läbi antud aadressi kohta. Midsgi. Kas mõtet kohale minna ja paberkujul küsida?

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 15:15:50 vasta tsitaadiga

ajuNolk kirjutas:
dvd vader kirjutas:
Miks on Tartus olev uus korterelamu musta värvi? Ei meenu, et sellist asja enne silma hakanud oleks. Kas päikesepoolsetes ruumides päeval palavaks ei lähe? Või loodavad tõesti ainult konditsioneeridele?

Ei ole sel majal häda miskit... HMD
Spoiler Spoiler Spoiler


Miks on uuel korterelamul peasissepääs keldris? Ma saan aru et säästuprojekt aga ikkagi icon_confused.gif
Kes halle aegu mäletab siis seal on olnud üleujutusala.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jerry
4K külmavana
Jerry

liitunud: 01.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 21:51:35 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:


Selline, seinapealne.
see pildil peaks olema Legrand ja karbikusse paigaldatav. Kui ma nüüd ei eksi siis Jung'l peaks olema taoline pinnapealne olemas. Kui ei, siis on olemas vahepaigaldusraam, kuhu saab tavalised süvistatud pistikupesad paika kruvida
Küsi http://www.talger.ee

_________________
Kes meie maale tulnud on ja kellel siin ei meeldi –
me rajad lahkelt lahti on, las minna, kui ei meeldi /Hando Runnel
Ellu jääb see, kes oskab oma kätega midagi valmis teha
Kommentaarid: 135 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 16:19:31 vasta tsitaadiga

Lugu tundub kuidagi hästi sarnane(viisilt) mingi Eesti hiphop artisti omaga.... näiteks algus ja 1:10 juures olev refrään, aga praegu ei suuda kuidagi meelde tuletada seda artisti.... keegi kuuleb veel sarnasust?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 16:33:56 vasta tsitaadiga

põhja - tallinn " mind nii lihtsalt ei saa " vms ta oligi. poppmuusika ju. noodid on otsas ja individuaalsed kombinatsioonid on ka otsa saamas
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
webromps
HV kasutaja

liitunud: 13.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 16:39:38 vasta tsitaadiga

Üks tuttav pakkus Def Räägu - Kungingas ei eksi. Vist isegi sarnasem kui põhja tallinn
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 16:43:36 vasta tsitaadiga

Pigem meenutab Toe Tag'i Pankrotti...
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smati
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2006




sõnum 16.11.2015 17:03:23 vasta tsitaadiga

Mulle meenus ka natuke Def Räädu laul. Samas sutsu on ka Gorõ Lana Nepunktualen sarnane.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 11:48:09 vasta tsitaadiga

On keegi kuulnud või kokku puutnud kinnisvara teemaliste skämmidega? Hetkel korter müügis, sain ingliskeelse ja veits liiga ilmselt kahtlaselt aadressilt kontaktipäringu.


Autodega vist oli suht popp vahepeal mingit teemat arendada, et nagu tahaks kusagilt Inglismaalt osta, aga tegelikult üritati tünga teha.

Samas muidugi ei suuda ette kujutada, kuidas sellist asja korteriga teha saaks, sinna ju saatma ei hakka. Ja maksmise põhjust ka nagu ei näe icon_lol.gif Kui muidugi midagi stiilis ei ole, et näedsa tuleks Eestisse ja ostaks ära, aga lennukipileti raha ei ole vms.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 17.11.2015 11:48:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 11:48:48 vasta tsitaadiga

Mina oleks ülimalt ettevaatlik. icon_rolleyes.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 11:56:50 vasta tsitaadiga

See variant on alati võimalik: http://www.aripaev.ee/uudised/2003/03/02/tavaline-kinnisvarapettus-hiilgab-oma-lihtsuses
tsitaat:
Suurem osa kinnisvarapettustest sooritatakse dokumente võltsides, seetõttu tuleb enne allkirja andmist või raha maksmist alati üle kontrollida kõikvõimalikud dokumendid.
Ehkki erinevaid pettuseskeeme on kümneid, on siiski lähenemine küllaltki sarnane. Üheks levinumaks pettusemooduseks on võltsitud volikirja kasutamine. Kuna võltsitud passiga kinnisvara ostu-müügitehingu sooritamine on suurte rahade liikumise tõttu petisele riskantsem, proovitakse kõigepealt võltspassiga teha volikiri. Selleks on vaja kas korteriomanikult varastatud passi või temanimelist passivõltsingut ning kaasosalist, kelle nimele tehakse volikiri volitaja varade käsutamiseks. Lisaks on ette tulnud juhtumeid, kus püütakse võltsida ka volikirja ennast, ent kuna notarid kontrollivad volikirjade õigsust notariaalregistrist küllaltki tihti, siis antud skeem on unustusehõlma vajumas.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:28:43 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
See variant on alati võimalik: http://www.aripaev.ee/uudised/2003/03/02/tavaline-kinnisvarapettus-hiilgab-oma-lihtsuses
tsitaat:
Suurem osa kinnisvarapettustest sooritatakse dokumente võltsides, seetõttu tuleb enne allkirja andmist või raha maksmist alati üle kontrollida kõikvõimalikud dokumendid.
Ehkki erinevaid pettuseskeeme on kümneid, on siiski lähenemine küllaltki sarnane. Üheks levinumaks pettusemooduseks on võltsitud volikirja kasutamine. Kuna võltsitud passiga kinnisvara ostu-müügitehingu sooritamine on suurte rahade liikumise tõttu petisele riskantsem, proovitakse kõigepealt võltspassiga teha volikiri. Selleks on vaja kas korteriomanikult varastatud passi või temanimelist passivõltsingut ning kaasosalist, kelle nimele tehakse volikiri volitaja varade käsutamiseks. Lisaks on ette tulnud juhtumeid, kus püütakse võltsida ka volikirja ennast, ent kuna notarid kontrollivad volikirjade õigsust notariaalregistrist küllaltki tihti, siis antud skeem on unustusehõlma vajumas.


no need on kõik vastupidised ja loogilised skeemid ju - müüja petab ostjat. Minu keiss on teistpidi - kuidas ostja saaks müüjat petta? Raha liigutaksin nagunii läbi notari konto jne.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:30:07 vasta tsitaadiga

Mulle kirjutasid ka hiljuti mingid välismaalased. Täiesti normaalsed küsimused olid. Samas mul oli ostja olemas ja nendega suhelda polnud mõtet.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:32:25 vasta tsitaadiga

Puust ja punaselt, sa annad oma dokumendi korraks käest ära ja sellest tekib koopia mille alusel tehakse volikiri ja sinu "volitatu" müüb korteri maha. Sina võid oodata ostjat ja notarit, aga su korter on juba müüdud.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:33:04 vasta tsitaadiga

Miks sa dokumendi ostjale annad?
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:33:30 vasta tsitaadiga

Kui läbi notari, siis risk on väiksem. Aga võltsitud volikirjade ja passidega saab igasuguseid jamasid korraldada nii ostja kui ka müüja poolel. Mõnes kergeusklikus tekitatakse sellega turvatunne ja kirjutab juba enne tehingurahade kättesaamist kinnisvara uue omaniku nimele. Lisaks tasub arvestada, et rahad liiguvad välismaa kaudu tunduvalt aeglasemalt.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 12:47:32 vasta tsitaadiga

Einoh asju ajaks ainult läbi enda notari ja dokumente kolmandale osapoolele ei ole plaanis väljastada. Miks peaks.

Eks ettevaatlik peab ikka olema, aga ei saa kohe võtta, et välismaalane=pahapaha. Mõtlesin, et kui äkki on mingi juba levinud skeem ja praktika, siis ei hakka aega raiska, et kogu lisainfot inglise keelseks muuta.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.