Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 123, 124, 125  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
74%
 74%  [ 659 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 116 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 879

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 12.11.2015 19:32:35 vasta tsitaadiga

icon_biggrin.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 12:10:57 vasta tsitaadiga

Mu makse sai lõpuks ka kinnitatud ning esimene pääsuke juba shipitud.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.11.2015 14:46:12 vasta tsitaadiga

Krt see Omniva-ladu läheb Aliexpressile kalliks maksma varsti, kui kogu aeg kuponge jagatakse hilinenud pakkide eest...

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Custom 3d-prinditud mATX / ITX / APU case - http://bit.ly/4kIJQZs
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
droz
Kreisi kasutaja
droz

liitunud: 31.12.2002




sõnum 13.11.2015 21:35:27 vasta tsitaadiga

krist2an kirjutas:
Krt see Omniva-ladu läheb Aliexpressile kalliks maksma varsti, kui kogu aeg kuponge jagatakse hilinenud pakkide eest...

Spoiler Spoiler Spoiler

sain ka sama kirja thumbs_up.gif pakk oli packtrack järgi täpselt kuu aega omniva käes
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 01:12:02 vasta tsitaadiga

Mulle tuli särk, millel värv oli vale, ning oli juures kiri: Valged särgid olid otsas, panime sulla sinise, loomulikult hiina-inglise keeles. icon_biggrin.gif Lisaks oli pandud 1 hiina? sent. icon_biggrin.gif


Mul on mingi vähemalt 5 pakki, mis juba tiksuvad väga kaua kuskil.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 14.11.2015 02:16:06 vasta tsitaadiga

See Narva vaheladu töötab või millal hakkab tööle `?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 10:34:48 vasta tsitaadiga

Nitrosnail kirjutas:
See Narva vaheladu töötab või millal hakkab tööle `?
Narva? Mina sain aru, et kusagil Venemaal on vaheladu...

Kui vaheladu tekitatakse EU õigustsooni, siis üle 22€ toodete hindadele tuleb KM juurde. Hetkel saab "optimeerida" icon_biggrin.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.11.2015 11:25:05 vasta tsitaadiga

LKits, vaheladu on ikka Narvas.
http://majandus24.postimees.ee/3349081/narva-superladu-toob-aasia-kaubad-kiiremini-eestisse

http://www.streetrace.org/foorum/viewtopic.php?f=3&t=149286&start=330&view=print

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 11:36:24 vasta tsitaadiga

Väga lahe!

Nüüd võiks Aliexpress kuidagi ära ka märkida, mis tooted asuvad seal Narva vahelaos.

Kui hinnaks 20€ vs 22€, aga 22€ asub Narvas, siis kindlasti valiks selle.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sahib
HV veteran


liitunud: 25.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 13:14:52 vasta tsitaadiga

i am so sorry could you please cancel the dispute first ?
since you haven't receive the parcel ,we will full refund you
can you please tell us your PAYPAL or Qiwi accout ,we will refund to your PAYPAL or Qiwi account immediately,
this is the link to cancel the dispute
Sain siis sellise vastuse, aga kuidas ma saadan talle oma PayPali konto? Õigemini tahan teada mis kujul see on icon_wink.gif Kolasin seal kontol ringi ja kuidas raha saata leidsin, saamisega on kehvasti.
Jõudsin ise ka sellisele järeldusele, et meili teel

_________________
Mõtet harutades võib jõuda mõttetuseni ...


viimati muutis Sahib 14.11.2015 13:42:57, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 13:29:57 vasta tsitaadiga

Kas raha saatmine lihtsalt meiliaadressi järgi ei käi?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elevant
HV kasutaja

liitunud: 05.07.2009




sõnum 14.11.2015 13:32:59 vasta tsitaadiga

Peaks nii käima jah
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 14:22:39 vasta tsitaadiga

Ka mul üks tahab PayPali kaudu refundida ja soovib et dispuudi lõpetaksin. Põhimõtte pärast ma seda juba nii ei tee. Pagana tärnisõltlased icon_smile.gif
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2015 14:22:52 vasta tsitaadiga

Sahib, kõlab nagu pettus. Dispute pannakse kinni ikka siis, kui lahendus on käes.
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.11.2015 15:50:07 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Väga lahe!

Nüüd võiks Aliexpress kuidagi ära ka märkida, mis tooted asuvad seal Narva vahelaos.

Kui hinnaks 20€ vs 22€, aga 22€ asub Narvas, siis kindlasti valiks selle.
See on iga müüja enda asi märkida enda tootele see info.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 14.11.2015 16:55:41 vasta tsitaadiga

Teatud kaupmehed märgivad küll, et kaup tuleb kas hiina või siis EU laost. EU laost tellides on muidugi ka hinnalisa.
Kiiruse eest maksad.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 00:05:24 vasta tsitaadiga

Sahib kirjutas:
i am so sorry could you please cancel the dispute first ?
since you haven't receive the parcel ,we will full refund you
can you please tell us your PAYPAL or Qiwi accout ,we will refund to your PAYPAL or Qiwi account immediately,
this is the link to cancel the dispute


ära cancelda dispute'i, saad üle tõenäoliselt...

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
väikeloom
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2015




sõnum 16.11.2015 22:00:47 vasta tsitaadiga

Õhtust. Sai ka tehtud aliexpressist tellimus, täiesti esimest korda ja seega ka kogemus puudub. Valisin saatmiseks DHL. Nüüd, mitmeid päevi hiljem kirjutab müüja :" Is there any problem with the custom via DHL? " Kuna olen rohkem "sakslane", siis jäi küsimuse mõtegi minu jaoks pisut arusaamatuks, ei aidanud asja taipamisele lähemale ka google :S
_________________
Tark ei torma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 22:17:15 vasta tsitaadiga

Ega nemad ka inglise keelt väga oska, aga mina saan aru nii

Kas DHL-ga saates on probleeme tolliga?

Küsi üle lihtsalt mida mõeldi.

_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 22:18:48 vasta tsitaadiga

Mis juhtub kui processing time läbi saab?

Free DHL-iga ~6kg pakk icon_eek.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 22:45:42 vasta tsitaadiga

Siis vist dispute´i ei saa enam teha? Küsi müüjalt aega juurde (extend processing time).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.11.2015 22:57:32 vasta tsitaadiga

Tellimus tühistatakse automaatselt, siis kui saatmist ei toimu.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 17.11.2015 10:59:01 vasta tsitaadiga

Kellel kogemusi Alibabas, kas müüjad a la väikeses bulk koguses 10-50PCS saadavad HK või CH free shippinguga ka või on mul lootusetu sellist müüjat taga ajada seal? Kõik tahavad ainult igasuguste DHLide ja muude jantidega kiiresti saata ning saatekulu on seal 30-50$
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.11.2015 23:49:57 vasta tsitaadiga

Teele pandi icon_smile.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nunnu
Kreisi kasutaja
nunnu

liitunud: 25.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 10:06:53 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi nende 11 kohalisi numbreid sisaldavate trakingutega ka paki jälgimist teha saab? Pole siiani ühtegi saiti leidnud. Tundub, et järjest rohkem saadetakse pakke millel pole esi ja lõpu tähti sisaldavaid jälgimiskoode.
_________________
Pooldan igareedeseid kondoomivastaseid ühiskogunemisi vabaduse väljakul.
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 10:16:00 vasta tsitaadiga

ei saagi, ise sain ka selle koodi, peale mida saadeti vastus, et pakk saadeti neile tagasi. Nüüd ma ei teagi, kas üldse saadetigi pakk või lihtsalt mängivad lolli
Samas ega nad vastu ka ei puikle raha tagasi saatmisega
tsitaat:
yes, dear, if you don't want to wait for the package, we will cancel it and send full refund to you.
Dear, could you please open a dispute request for the refund? We can send the refund to you via dispute. It's quite convenient.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 10:35:25 vasta tsitaadiga

nunnu kirjutas:
Kas kuidagi nende 11 kohalisi numbreid sisaldavate trakingutega ka paki jälgimist teha saab? Pole siiani ühtegi saiti leidnud. Tundub, et järjest rohkem saadetakse pakke millel pole esi ja lõpu tähti sisaldavaid jälgimiskoode.

Osasid ikka saab ja isegi Track17 on näidanud + osadel on viide posti teenuse osutja kodukale, kus see 11 kohta kood näitab liikumist.
Osad on muidu fake ka.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 14:21:57 vasta tsitaadiga

Enamik jälgimislehekülgi on esimeses postituses toodud, kui ühes ei näita võib proovida teist. Kannatust peab ka olema, sest need Hiina otsimootorid on ülimalt aeglased. Aga mitmed on ka sellised, mida ükski süsteem, mida kuvatakse, ei tunne. Siis tuleb lihtsalt oodata.

Olen viimasel ajal sattunud Alis kommentaaride otsa, kus päris mitmed kiruvad läbi Eesti liikumist - a la nädalaga liigub Hiinast siia ja siis on mitu nädalat siin kuskil kes teab kus ja siis liigub siit edasi.

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 15:19:56 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
a la nädalaga liigub Hiinast siia ja siis on mitu nädalat siin kuskil kes teab kus ja siis liigub siit edasi.
On siin üldse küsimust, kus need seisavad? icon_lol.gif
Ilmselgelt on härrad siin sellised
Spoiler Spoiler Spoiler
Ja kiiruse nimel kedagi rohkem tööle ei kannata võtta kuna muidu numbrid vähenevad

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2015 18:02:05 vasta tsitaadiga

Omnivas selline info

NB! Seoses andmevahetuse veaga on rahvusvaheliste saadetiste jälgimissüsteem hetkel häiritud.
Palume kontrollida saadetise staatust siin. http://globaltracktrace.ptc.post/gtt.web/

AliExpressist tellitud saadetiste teekonda saad jälgida siin. Saadetise koodi sisestamiseks vali vasakult menüüst "Estonia".
http://worktrace.com/indexV1.jsp
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
väikeloom
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2015




sõnum 20.11.2015 00:08:06 vasta tsitaadiga

Uhh, ma pole ka oma asjaga eriti kaugele jõudnud icon_sad.gif

Tellimuse ajaloost ka: Sai tellitud hiinast (mainland) ja valitud saatmiseks DHL. Möödus nädal ja müüja kirjutas: "is there any problem with the custom via DHL?" (minu eelmine/esimene postitus siis ka just sel teemal), kuna ma ei saanud asjale pihta, olles ise pigem "sakslane" kui "inglane". Edasi on olnud kirjavahetus meil selline:::: (minu inglise keel on muidugi "kööga", nii nagu on)

müüja 14.11 : "is there any problem with the custom via DHL?"
mina 16.11: "What kind of problem???? I,m waiting shipment"
müüja 16.11 :"ok. we will send your parcel today.
mina 18.11 :"You promised to send a order on November 16 , but today is 18 November What day is "today " ? icon_sad.gif"
müüja 18.11: "really sorry for that.Please do not worry, we will send it out today. and the tracking information will appear tomorrow"

Teele muidugi seda 18.11 ei pandud ja isegi mitte 19.11... ei teagi mida teha, asjast ilma jääda ei tahaks , aga kuidagi lootusetu värk tundub. Esimene tellimus ka ja kogemus puudub. DHL saigi valitud seetõttu, et asi kiiremini kätte saada...

_________________
Tark ei torma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ragnar7474
HV veteran

liitunud: 14.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 01:08:37 vasta tsitaadiga

No mis seal ikka teha. Küsi uuesti miks teele ei pandud.
_________________
O: Kaevurikraami - Toiteplokid, riserid, emaplaadid, FAN controllerid jms
O/M: NVIDIA 10xx 20xx 30xx videokaarte.
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.11.2015 10:25:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Dear, my shipping company just told us that your package will be returned to us due to some unknown reasons.
Dear, so sorry about that.
Could you please tell us what we can do for you?

tsitaat:

My friend, sorry to keep you waiting, we had agree to full refund, you can check the payment later, if you have received the parcel, please re-pay to us, ok?


Oh dear lord icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 01:33:38 vasta tsitaadiga

Mul on vist rohkem lootust:
Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT:
Kas peaksin ühendust võtma või lihtsalt ootama?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
väikeloom
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2015




sõnum 26.11.2015 13:35:14 vasta tsitaadiga

Ise olen ka asjaga edasi jõudnud, kui uuesti survet avaldasin, sai Hiinas ikka pakk DHL iga teele. Edasi käis küll kõik väga ruttu. Panen copy/pastega siia ka, jälgimiskoodi abil saadu.
2015-11-20 CHINA ZHEJIANG YIWU Transit-Action Center sent to live
2015-11-20 11:15 HONG KONG - HONG KONG Shipment picked up
2015-11-20 15:38 HONG KONG - HONG KONG Arrived at Sort Facility HONG KONG - HONG KONG
2015-11-20 17:18 HONG KONG - HONG KONG Processed at HONG KONG - HONG KONG
2015-11-20 17:25 HONG KONG - HONG KONG Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG
2015-11-21 23:40 LEIPZIG - GERMANY Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY
2015-11-22 01:22 LEIPZIG - GERMANY Processed at LEIPZIG - GERMANY
2015-11-22 05:40 LEIPZIG - GERMANY Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY
2015-11-23 06:51 TALLINN - ESTONIA Customs status updated
2015-11-23 08:44 TALLINN - ESTONIA Arrived at Sort Facility TALLINN - ESTONIA
2015-11-23 09:34 TALLINN - ESTONIA Clearance processing complete at TALLINN - ESTONIA
2015-11-23 14:22 TALLINN - ESTONIA Delivery arranged no details expected

ja nüüd on vaikus:( just kontrollisin ja ikka sama. Ei saa aru ka, kuhu seisma on jäänud. Juba 3 päeva siis. Kui tuleb DHL iga kas siis ka siin tegeleb Omniva? Meil ka DHL olemas, kas peaks sealt uurima ehk. Jube raske on loll olla icon_sad.gif Aga eks elu õpetab.

_________________
Tark ei torma.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:14:58 vasta tsitaadiga

issand kui raske on tänapäeval toru tõsta ja helistada
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
markedmen
HV kasutaja
markedmen

liitunud: 25.09.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:15:20 vasta tsitaadiga

minul andis DHL paki eestis Omniva kätte. Suht loll lahendus, sest Omnivas seisis see sama kaua kui see DHLiga teisest riigist siia tuli.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:18:07 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Meil ka DHL olemas, kas peaks sealt uurima ehk.

DHL annab kokkuleppe korras üle Omnivale riigisiseseks kättetoimetamiseks.
Selline on DHL-I leping, ainult express asjad antakse otse üle allkirja vastu DHL-I kulleriga.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 14:20:42 vasta tsitaadiga

Mul esimene 11.11 supershoppingu linnuke juba kohal. See veel selline pakk, mida ükski teada olev jälitusnumbrileht ei tunnistanud, hunnikus numbreid ainult.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 22:09:00 vasta tsitaadiga

"Delivery arranged no details expected" tähendab ja, et on kellelegi teisele see toimetada antud.
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.11.2015 23:02:51 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
issand kui raske on tänapäeval toru tõsta ja helistada

Tõsi, ei jõudnud toru ära pannagi kui meil juba olemas. thumbs_up.gif Ju siis tuleb neid alati utsitada.
Ilus suur juhend kohe kuda täpselt kõike emtas teha.
Asi ilma milleta teha ei saa on "Ladustamisteate number", mis on siis meilis olemas.
Summa tõestuseks peale Ali screenshoti vist muud varianti pole olemas.
Raha ülekandmine emtale siis tuleb teha käsitsi kasutades oma isikukoodile vastavat viitenumbrit.

Tootekategooria valik on imelikult väga spetsiifiline ja väike. Akuelementide keevitusaparaat õmblusmasina alla ehk kärab küll icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 10:06:08 vasta tsitaadiga

ma uurisin ka müüjalt, et miks tracking kood miskit ei näita. Siis tuli välja et dhl-i asemel pani mingi france airmailiga teele, sest kliendid kaebasid, et dhl-iga läheb otse tolli ja pead palju makse maksma. Vabandas ette ja taha, ning andis õige koodi.
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 12:24:49 vasta tsitaadiga

Veidike ilukirjandust ka:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ettevaatust-hiina-e-poodidest-kauba-tellimine-voib-kaasa-tuua-seni-teadmata-ohu?id=73050733

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 13:20:13 vasta tsitaadiga

Käes. Tollimaks kattis täpselt 11.11 soodustuse.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 15:44:35 vasta tsitaadiga

mul ka käes, tollimaksu ei pidanud õnneks tasuma icon_lol.gif icon_cool.gif
_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 16:07:08 vasta tsitaadiga

Tiim kirjutas:
mul ka käes, tollimaksu ei pidanud õnneks tasuma icon_lol.gif icon_cool.gif

Pani 50$ pakile. ~6kg ka, poleks vist anywai õnnestunud.
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 18:22:51 vasta tsitaadiga

Dijital kirjutas:
Veidike ilukirjandust ka:
http://kasulik.delfi.ee/news/uudised/ettevaatust-hiina-e-poodidest-kauba-tellimine-voib-kaasa-tuua-seni-teadmata-ohu?id=73050733


Huvitav mis see seni teadmata oht siis on, pole nagu midagi sellist mainitud, mis juba 10+ aastat eksisteerinud poleks icon_wink.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
degreal
HV veteran

liitunud: 07.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 19:01:16 vasta tsitaadiga

Hiina poed on head, kui kaup hiljaks jääb siis pannakse uus teele. Kohale jõuavad aga mõlemad. Euroopa poodidega sellist luksust pole.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tiim
HV veteran
Tiim

liitunud: 11.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2015 21:37:15 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Tiim kirjutas:
mul ka käes, tollimaksu ei pidanud õnneks tasuma icon_lol.gif icon_cool.gif

Pani 50$ pakile. ~6kg ka, poleks vist anywai õnnestunud.


mul oli 4 kilone pakk, müüja tabas ära et dhl-list saab tollimaksu tasuda, ja pani mingi france airmailiga hoopis. Üllatavalt positiivne suhtlus oli.

_________________
mida sa vahid mu allkirja, AHV raisk
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.11.2015 22:06:25 vasta tsitaadiga

väikeloom kirjutas:
Ise olen ka asjaga edasi jõudnud, kui uuesti survet avaldasin, sai Hiinas ikka pakk DHL iga teele. Edasi käis küll kõik väga ruttu. Panen copy/pastega siia ka, jälgimiskoodi abil saadu.
2015-11-20 CHINA ZHEJIANG YIWU Transit-Action Center sent to live
2015-11-20 11:15 HONG KONG - HONG KONG Shipment picked up
2015-11-20 15:38 HONG KONG - HONG KONG Arrived at Sort Facility HONG KONG - HONG KONG
2015-11-20 17:18 HONG KONG - HONG KONG Processed at HONG KONG - HONG KONG
2015-11-20 17:25 HONG KONG - HONG KONG Departed Facility in HONG KONG - HONG KONG
2015-11-21 23:40 LEIPZIG - GERMANY Arrived at Sort Facility LEIPZIG - GERMANY
2015-11-22 01:22 LEIPZIG - GERMANY Processed at LEIPZIG - GERMANY
2015-11-22 05:40 LEIPZIG - GERMANY Departed Facility in LEIPZIG - GERMANY
2015-11-23 06:51 TALLINN - ESTONIA Customs status updated
2015-11-23 08:44 TALLINN - ESTONIA Arrived at Sort Facility TALLINN - ESTONIA
2015-11-23 09:34 TALLINN - ESTONIA Clearance processing complete at TALLINN - ESTONIA
2015-11-23 14:22 TALLINN - ESTONIA Delivery arranged no details expected

ja nüüd on vaikus:( just kontrollisin ja ikka sama. Ei saa aru ka, kuhu seisma on jäänud. Juba 3 päeva siis. Kui tuleb DHL iga kas siis ka siin tegeleb Omniva? Meil ka DHL olemas, kas peaks sealt uurima ehk. Jube raske on loll olla icon_sad.gif Aga eks elu õpetab.

kasuta seda sama trackingut Omniva lehel mida kasutasid DHL kodulehel. Kui edasi toimetab Omniva siis näed seda kohe.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 123, 124, 125  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.